Najgorsze, najgłupsze i najbanalniejsze złote myśli, powiedzenia i przysłowia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-21, 19:41   #1
Darkoz
Zakorzenienie
 
Avatar Darkoz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4 785

Najgorsze, najgłupsze i najbanalniejsze złote myśli, powiedzenia i przysłowia


Macie takie? Z którymi w ogóle się nie zgadzacie, albo które wywołują u Was uśmiech politowania gdy ktoś je sobie ustawia jako status na Facebooku?
U mnie są to:
- ,,Bóg mnie stworzył, a diabeł opętał''.
- ,,Grzeczne dziewczynki idą do nieba, a niegrzeczne idą tam, gdzie chcą''
- ,,O gustach się nie dyskutuje'' - to o czym?
- ,,Kto przestał być przyjacielem, nigdy nim nie był'' - Ludzie się zmieniają. Jeśli przez jakiś czas się komuś zwierzam, często się z nim spotykam, świetnie się dogadujemy i możemy na siebie liczyć, przy czym nikt z nas nie gra na dwa fronty, to nawet jak coś się posypie, kiedyś byliśmy przyjaciółmi.
Czekam na Wasze propozycje.
__________________

Darkoz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 19:47   #2
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Najgorsze, najgłupsze i najbanalniejsze złote myśli, powiedzenia i przysłowia

Nie wiem czemu, ale przypomniało mi się popularne kilka lat temu hasełko/złota myśl moich koleżanek, powielane licznie na naszej-klasie, mianowicie "Nienawidzisz mnie? Proste! to nie jest mi obce! Zawsze wszystkie dziewczyny były o mnie zazdrosne"

Poza tym:
"Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi"
"Tylko nudne kobiety mają nieskazitelnie czyste domy"
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 19:47   #3
narcyzowa
Zakorzenienie
 
Avatar narcyzowa
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Quahog, Rhode Island
Wiadomości: 7 568
Dot.: Najgorsze, najgłupsze i najbanalniejsze złote myśli, powiedzenia i przysłowia

"Po burzy zawsze wychodzi słońce"
"Życie jest piękne"
"Jeśli kogoś kochasz, puść go wolno, jak nie wróci to znaczy, że nigdy nie był twój"
"Nie mów nic. Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości"
"Dobrze widzi się tylko sercem, najważniejsze jest niewidoczne dla oczu"
narcyzowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 19:49   #4
Mick
Rozeznanie
 
Avatar Mick
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 955
Dot.: Najgorsze, najgłupsze i najbanalniejsze złote myśli, powiedzenia i przysłowia

Wszystkie cytaty z dorobku Coelho, "Małego Księcia" i "Kubusia Puchatka".

"Bliska dla bliskich, z dystansem do wszystkich"... Tylko nie do siebie..
Mick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 19:50   #5
królewna z drewna
Zakorzenienie
 
Avatar królewna z drewna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6 461
Dot.: Najgorsze, najgłupsze i najbanalniejsze złote myśli, powiedzenia i przysłowia

Cytat:
Napisane przez Mick Pokaż wiadomość
Wszystkie cytaty z (...) "Kubusia Puchatka".
O tak, szczególnie ten:

„-Puchatku? -Tak Prosiaczku? -Nic- powiedział Prosiaczek biorąc Puchatka za łapkę - Chciałem się tylko upewnić, że jesteś.”

__________________
12 2019

Edytowane przez królewna z drewna
Czas edycji: 2013-01-21 o 19:55
królewna z drewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 19:53   #6
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Najgorsze, najgłupsze i najbanalniejsze złote myśli, powiedzenia i przysłowia

eee bez przesady, nie stawiałabym Małego Księcia na równi z Coehlo
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 19:53   #7
narcyzowa
Zakorzenienie
 
Avatar narcyzowa
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Quahog, Rhode Island
Wiadomości: 7 568
Dot.: Najgorsze, najgłupsze i najbanalniejsze złote myśli, powiedzenia i przysłowia

– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.

narcyzowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-21, 19:55   #8
dobbinka
Zakorzenienie
 
Avatar dobbinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 477
Dot.: Najgorsze, najgłupsze i najbanalniejsze złote myśli, powiedzenia i przysłowia

To, że jakiś cytat stał się "złotą myślą" i wszyscy go przytaczają wcale nie znaczy, że jest głupi, czy banalny, my go banalizujemy przez nadużywanie i "wypranie" z pierwotnego kontekstu. Niektóre pochodzą z bardzo poważnej, filozoficznej literatury, inne z poezji lub esejów. Nadużywanie, niestety, powoduje, że aż zęby bolą, patrz Coelho.
dobbinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 20:01   #9
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Najgorsze, najgłupsze i najbanalniejsze złote myśli, powiedzenia i przysłowia

"Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki" - w ujęciu na maksa błędnym, nie odnoszącym się do Panta Rhei.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 20:02   #10
Mick
Rozeznanie
 
Avatar Mick
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 955
Dot.: Najgorsze, najgłupsze i najbanalniejsze złote myśli, powiedzenia i przysłowia

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
eee bez przesady, nie stawiałabym Małego Księcia na równi z Coehlo
Kieeeedyś "Małego Księcia" przeczytałam i nawet do mnie trafił. Ludzie mi go obrzydzili
Mick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 20:06   #11
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Najgorsze, najgłupsze i najbanalniejsze złote myśli, powiedzenia i przysłowia

Cytat:
Napisane przez Darkoz Pokaż wiadomość
U mnie są to:
- ,,Bóg mnie stworzył, a diabeł opętał''.
Powiedzcie mi, skąd to-to się wzięło? Widzę tu w sygnaturkach czasem. To jest jakaś piosenka czy ki diabeł?

a, w tych sygnaturkach to pamiętam, że była wersja "anioł mnie stworzył, a ....". Dżizass
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody

Edytowane przez Suvia
Czas edycji: 2013-01-21 o 20:21
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-21, 20:08   #12
gazowane lody
Zakorzenienie
 
Avatar gazowane lody
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 297
Dot.: Najgorsze, najgłupsze i najbanalniejsze złote myśli, powiedzenia i przysłowia

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
"Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki" - w ujęciu na maksa błędnym, nie odnoszącym się do Panta Rhei.
ostatnio to miałam na filozofii coś w tym jednak jest
__________________
pisze się:
wg - według
wgl - w ogóle

Udowodniłam samej sobie, że się da!
75kg-62,5
kg


Takie tam przemyślenia
gazowane lody jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 20:12   #13
Kadin_
Zadomowienie
 
Avatar Kadin_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 510
Dot.: Najgorsze, najgłupsze i najbanalniejsze złote myśli, powiedzenia i przysłowia

Tutaj moja koleżanka na fb by wygrała wszelkie konkurencje. Średnio dziennie wrzuca ich ok. 20-30
__________________
Kadin_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 20:16   #14
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Najgorsze, najgłupsze i najbanalniejsze złote myśli, powiedzenia i przysłowia

"życie @#_$*@# patrz jak się porobiło"
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 20:20   #15
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Najgorsze, najgłupsze i najbanalniejsze złote myśli, powiedzenia i przysłowia

To ja też zarzucę złotymi myślami z fb mojej koleżanki

Umiera się na wiele spo☠sobów: z miłości, z tęskno☠ty, z roz☠paczy, ze zmęcze☠nia, z nudów, ze strachu... Umiera się nie dla☠tego, by przes☠tać żyć, lecz po to, by żyć inaczej. Kiedy świat za☠cieśnia się do roz☠miaru pułap☠ki, śmierć zda☠je się być je☠dynym ra☠tun☠kiem, os☠tatnią kartą, na którą sta☠wia się włas☠ne życie.

Co sprawia, że człowiek zaczyna nienawidzić sam siebie? Może tchórzostwo. Albo nieodłączny strach przed popełnianiem błędów, przed robieniem nie te go, czego inni oczekują.

visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 20:20   #16
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Najgorsze, najgłupsze i najbanalniejsze złote myśli, powiedzenia i przysłowia

Cytat:
Napisane przez narcyzowa Pokaż wiadomość
"Jeśli kogoś kochasz, puść go wolno, jak nie wróci to znaczy, że nigdy nie był twój"
"Nie mów nic. Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości"
"Dobrze widzi się tylko sercem, najważniejsze jest niewidoczne dla oczu"
To samo chciałam napisać

''Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki'', bo używane w złym kontekście.
''Jestem jaka jestem... nikt mnie nie zmieni, nawet TY!"
''Amor vincit omnia"
I w ogóle jakieś 3/4 tych o miłości
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 20:43   #17
Darkoz
Zakorzenienie
 
Avatar Darkoz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4 785
Dot.: Najgorsze, najgłupsze i najbanalniejsze złote myśli, powiedzenia i przysłowia

Cytat:
Napisane przez dobbinka Pokaż wiadomość
To, że jakiś cytat stał się "złotą myślą" i wszyscy go przytaczają wcale nie znaczy, że jest głupi, czy banalny, my go banalizujemy przez nadużywanie i "wypranie" z pierwotnego kontekstu. Niektóre pochodzą z bardzo poważnej, filozoficznej literatury, inne z poezji lub esejów. Nadużywanie, niestety, powoduje, że aż zęby bolą, patrz Coelho.
Tak, oczywiście są bardzo ładne albo mądre cytaty/złote myśli. Ja np. lubię ,,Kto nie ma odwagi starać się o swoje szczęście, tym samym udowadnia, że tego szczęścia nie jest wart'' (nie raz się przekonałam, że to prawda). Albo z Harry'ego Pottera: "Wiedział co robi, dając mi ten wygaszacz, prawda? On... no... tego... - uszy mu się zaczerwieniły i udał, że jest całkowicie pochłonięty kopaniem kępki trawy pod stopami - ... on musiał wiedzieć, że ja was zostawię.
- Nie - poprawił go Harry. - On musiał wiedzieć, że zawsze będziesz chciał do nas wrócić."

Za to nie przemawia do mnie Mały Książę, nie odczułam, żeby wniósł w moje życie coś nowego. Ew. rozdział z Lisem mi się podobał, a reszta to takie pier***enie o Szopenie.
__________________


Edytowane przez Darkoz
Czas edycji: 2013-01-21 o 21:02
Darkoz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 20:46   #18
201605170931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 490
Dot.: Najgorsze, najgłupsze i najbanalniejsze złote myśli, powiedzenia i przysłowia

To teraz Was zagnę, ulubiony cytat mojego znajomego na fejsie: robota, nie ku***, trzy dni postoi
201605170931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 20:47   #19
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Najgorsze, najgłupsze i najbanalniejsze złote myśli, powiedzenia i przysłowia

Odnośnie Facebook'a najbardziej mnie wkurzają takie wypisy jak: niedzielne popołudnie z popcornem...mniammm... lub kocham zakupy, jeansowe rureczki lub polecanie jakiegoś filmu, którego się nie widziało a po zobaczeniu go stwierdzanie faktu, że jest beznadziejny (oczywiście to już nie publicznie ). Wielcy krytycy a naprawdę świetne rzeczy potrafią zmieszać z błotem
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-21, 20:48   #20
201605170931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 490
Dot.: Najgorsze, najgłupsze i najbanalniejsze złote myśli, powiedzenia i przysłowia

Cytat:
Napisane przez Darkoz Pokaż wiadomość
Macie takie? Z którymi w ogóle się nie zgadzacie, albo które wywołują u Was uśmiech politowania gdy ktoś je sobie ustawia jako status na Facebooku?
U mnie są to:
- ,,Bóg mnie stworzył, a diabeł opętał''.
- ,,Grzeczne dziewczynki idą do nieba, a niegrzeczne idą tam, gdzie chcą''
- ,,O gustach się nie dyskutuje'' - to o czym?
- ,,Kto przestał być przyjacielem, nigdy nim nie był'' - Ludzie się zmieniają. Jeśli przez jakiś czas się komuś zwierzam, często się z nim spotykam, świetnie się dogadujemy i możemy na siebie liczyć, przy czym nikt z nas nie gra na dwa fronty, to nawet jak coś się posypie, kiedyś byliśmy przyjaciółmi.
Czekam na Wasze propozycje.
co do tego o gustach, to się z Tobą nie zgodzę. Jak dla mnie nie dyskutuje się o samych gustach, a o przedmiotach gustu (a przynajmniej tak być powinno)
201605170931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 21:25   #21
Lencia00
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 586
Dot.: Najgorsze, najgłupsze i najbanalniejsze złote myśli, powiedzenia i przysłowia

Tekst który mnie niesamowicie wkurza, często pojawiający się na Naszej-Klasie :
" Nienawidzisz mnie? - Fajnie... Słyszysz te brawa? - Są dla mnie!!"
Lencia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 21:26   #22
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Najgorsze, najgłupsze i najbanalniejsze złote myśli, powiedzenia i przysłowia

wkurza mnie ta piosenka "oj El straciłaś przyjaciela - może się wreszcie nauczysz że miłości nie wolno odrzucić" - że co, że jeżeli mężczyzna się w tej Eli zakochał to ona ma omdleć z zaszczytu i musi przyjąć tę miłość i również go kochać ?
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 21:43   #23
Darkoz
Zakorzenienie
 
Avatar Darkoz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4 785
Dot.: Najgorsze, najgłupsze i najbanalniejsze złote myśli, powiedzenia i przysłowia

Cytat:
Napisane przez sophistgirl Pokaż wiadomość
co do tego o gustach, to się z Tobą nie zgodzę. Jak dla mnie nie dyskutuje się o samych gustach, a o przedmiotach gustu (a przynajmniej tak być powinno)
Niby powinno, ale nikt nie używa tego w tym znaczeniu. Chodzi o coś takiego:
- Jak wam smakuje zupa?
- Dobra, ale trochę za dużo soli.
- O GUSTACH SIĘ NIE DYSKUTUJE!
__________________

Darkoz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 21:48   #24
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Najgorsze, najgłupsze i najbanalniejsze złote myśli, powiedzenia i przysłowia

Bardzo denerwuje mnie pisanie o sobie w tym stylu:
JESTEM? - Bo Tak Było Mi Pisane... NIE DBAM? - O Opinie Ludzi, Którzy Mnie Nie Znają... SAMA? - Dążę Do Wyznaczonych Celów... POTRAFIĘ? - Być Szczera Do Bólu... CHCIAŁABYM? - Aby Wszystko Szło Po mojej Myśli... PRAGNĘ? - By Zapomnieć... MILCZĘ? - Gdy Jest Mi Źle... ZAMYKAM? - Oczy Gdy Jest Mi Dobrze... ZAWSZE? - Jestem Konsekwentna Dla Tych, Którzy Mnie Ranią... ŻAŁUJĘ? - Błędów, Które Popełniłam... ŻYJĘ? - Z Dnia Na Dzień, Ciesząc Się Każdą Chwilą... NIENAWIDZĘ? - Cierpienia... NIE ZNOSZĘ? - Bólu... SZANUJĘ? - Prawdziwych Przyjaciół... WYBUCHAM? - Kiedy Ktoś Mnie Obraża.. CZEKAM? - Na Spełnienie Marzeń... STARAM SIĘ? - Walczyć Z Przeciwnościami Losu... NIE ZNIOSĘ? - Śmierci.... MARZĘ? - O Wielu Rzeczach... MUSZĘ? - Żyć Mimo Wszystko... RZADKO? - Pokazuje Smutek... LUBIĘ? - Tych Co Mnie Lubią... Z TRUDEM? - Idę Przez Życie... Z ŁATWOŚCIĄ? - Można Mnie Zranić ... NIE UMIEM? - klamac i ranic... WIERZĘ? - Że To Czego Pragnę, Kiedyś Się Spełni ... PŁACZĘ? - Gdy Jest Mi Źle ... NIGDY? - Nie Mów Nigdy NIESTETY? - Swoje Trzeba Wycierpieć...

Głębia
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 21:50   #25
201606242122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 622
Dot.: Najgorsze, najgłupsze i najbanalniejsze złote myśli, powiedzenia i przysłowia

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
To ja też zarzucę złotymi myślami z fb mojej koleżanki

Umiera się na wiele spo☠sobów: z miłości, z tęskno☠ty, z roz☠paczy, ze zmęcze☠nia, z nudów, ze strachu... Umiera się nie dla☠tego, by przes☠tać żyć, lecz po to, by żyć inaczej. Kiedy świat za☠cieśnia się do roz☠miaru pułap☠ki, śmierć zda☠je się być je☠dynym ra☠tun☠kiem, os☠tatnią kartą, na którą sta☠wia się włas☠ne życie.

Co sprawia, że człowiek zaczyna nienawidzić sam siebie? Może tchórzostwo. Albo nieodłączny strach przed popełnianiem błędów, przed robieniem nie te go, czego inni oczekują.

hahaaha coś okropnego
201606242122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 21:52   #26
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Najgorsze, najgłupsze i najbanalniejsze złote myśli, powiedzenia i przysłowia

Moja ulubiona, która chyba króluje na Intymnym to oczywiście "Kocha się nie za coś lecz pomimo wszystko". No tak
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 22:45   #27
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Najgorsze, najgłupsze i najbanalniejsze złote myśli, powiedzenia i przysłowia

a... jak aspołeczna
b... jak bjutiful
c... jak czarująca
d... jak dama
e... jak elegancka
f... jak futurystyczna
...

jak coś takiego widzę mam ochotę odpisać
a... jak analfabeta
b... jak brzuchata
c... jak cymbał
d... jak drewno
e... jak Emaus
f... jak filharmonia

201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 23:43   #28
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Najgorsze, najgłupsze i najbanalniejsze złote myśli, powiedzenia i przysłowia

Cytat:
Napisane przez królewna z drewna Pokaż wiadomość
O tak, szczególnie ten:

„-Puchatku? -Tak Prosiaczku? -Nic- powiedział Prosiaczek biorąc Puchatka za łapkę - Chciałem się tylko upewnić, że jesteś.”

Cytat:
Napisane przez narcyzowa Pokaż wiadomość
– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.

Jak widzę te dwa to mam ochotę przegryzać ludziom tętniczki <3


Będzie wulgarnie, uprzadam.

"Je*ać biedę".
Przoduje w tym moja znajoma z podstawówki. Nie mam jej w znajomych ale niestety czasem to widzę albo życzliwi znajomi mi donoszą
Jej przykładowy status:
"Poszłam kupić parę butów a kupiłam dwie! AHAHAHAHA co tam, je*ać biedę!"


Aż sobie kiedyś ustawiłam podobny, ze skarpetami zamiast butów. Trochę lajków zgarnęło
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 00:04   #29
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: Najgorsze, najgłupsze i najbanalniejsze złote myśli, powiedzenia i przysłowia

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Nie wiem czemu, ale przypomniało mi się popularne kilka lat temu hasełko/złota myśl moich koleżanek, powielane licznie na naszej-klasie, mianowicie "Nienawidzisz mnie? Proste! to nie jest mi obce! Zawsze wszystkie dziewczyny były o mnie zazdrosne"

Poza tym:
"Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi"
"Tylko nudne kobiety mają nieskazitelnie czyste domy"
zaskoczę Cię! miałam z tego niezły ubaw daawno temu z przyjacielem:
youtubecom/watch?v=Y2so1HcRfDE

wstaw kropkę po youtube
__________________
smocza mama
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 00:21   #30
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Najgorsze, najgłupsze i najbanalniejsze złote myśli, powiedzenia i przysłowia

Cytat:
Napisane przez Darkoz Pokaż wiadomość
- ,,Bóg mnie stworzył, a diabeł opętał''.
- ,,Grzeczne dziewczynki idą do nieba, a niegrzeczne idą tam, gdzie chcą''
Chyba klasyka wśród szalonych gimnazjalistek

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Nie wiem czemu, ale przypomniało mi się popularne kilka lat temu hasełko/złota myśl moich koleżanek, powielane licznie na naszej-klasie, mianowicie "Nienawidzisz mnie? Proste! to nie jest mi obce! Zawsze wszystkie dziewczyny były o mnie zazdrosne"
Klasa



Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
a... jak aspołeczna
b... jak bjutiful
c... jak czarująca
d... jak dama
e... jak elegancka
f... jak futurystyczna



Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
Bardzo denerwuje mnie pisanie o sobie w tym stylu:
JESTEM? - Bo Tak Było Mi Pisane... NIE DBAM? - O Opinie Ludzi, Którzy Mnie Nie Znają... SAMA? - Dążę Do Wyznaczonych Celów... POTRAFIĘ? - Być Szczera Do Bólu... CHCIAŁABYM? - Aby Wszystko Szło Po mojej Myśli... PRAGNĘ? - By Zapomnieć... MILCZĘ? - Gdy Jest Mi Źle... ZAMYKAM? - Oczy Gdy Jest Mi Dobrze... ZAWSZE? - Jestem Konsekwentna Dla Tych, Którzy Mnie Ranią... ŻAŁUJĘ? - Błędów, Które Popełniłam... ŻYJĘ? - Z Dnia Na Dzień, Ciesząc Się Każdą Chwilą... NIENAWIDZĘ? - Cierpienia... NIE ZNOSZĘ? - Bólu... SZANUJĘ? - Prawdziwych Przyjaciół... WYBUCHAM? - Kiedy Ktoś Mnie Obraża.. CZEKAM? - Na Spełnienie Marzeń... STARAM SIĘ? - Walczyć Z Przeciwnościami Losu... NIE ZNIOSĘ? - Śmierci.... MARZĘ? - O Wielu Rzeczach... MUSZĘ? - Żyć Mimo Wszystko... RZADKO? - Pokazuje Smutek... LUBIĘ? - Tych Co Mnie Lubią... Z TRUDEM? - Idę Przez Życie... Z ŁATWOŚCIĄ? - Można Mnie Zranić ... NIE UMIEM? - klamac i ranic... WIERZĘ? - Że To Czego Pragnę, Kiedyś Się Spełni ... PŁACZĘ? - Gdy Jest Mi Źle ... NIGDY? - Nie Mów Nigdy NIESTETY? - Swoje Trzeba Wycierpieć...

Głębia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 31117548.jpg (130,7 KB, 40 załadowań)
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-02 19:00:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:11.