Dodatki do sukienki. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-07, 20:44   #1
zuzanna2004
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 16

Dodatki do sukienki.


Witam serdecznie,
bardzo proszę o pomoc w styczniu idę na wesele, wiadomo będzie raczej zimno, suknia taka jak na zdjęciu. Nie mam pojęcia jakie buty, i co będzie pasowało bolerko, jakiś żakiecik...

Dziękuję z góry za pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1976710737_1.jpg (31,2 KB, 149 załadowań)
zuzanna2004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 16:08   #2
niusia_87
Zakorzenienie
 
Avatar niusia_87
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Dodatki do sukienki.

Cytat:
Napisane przez zuzanna2004 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie,
bardzo proszę o pomoc w styczniu idę na wesele, wiadomo będzie raczej zimno, suknia taka jak na zdjęciu. Nie mam pojęcia jakie buty, i co będzie pasowało bolerko, jakiś żakiecik...

Dziękuję z góry za pomoc
białe buty, welon na głowę, będziesz PM jak malowana
niusia_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 17:45   #3
betterw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 352
Dot.: Dodatki do sukienki.

Cytat:
Napisane przez niusia_87 Pokaż wiadomość
białe buty, welon na głowę, będziesz PM jak malowana
No dokładnie. Jest tyle kolorów, odcieni, czemu wybrałaś akurat taki jasny? To wybitnie niestosowne.
betterw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 18:13   #4
magdaef
Zadomowienie
 
Avatar magdaef
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 1 444
GG do magdaef
Dot.: Dodatki do sukienki.

Wszystko zależy od PMki...na moim ślubie były dwie dziewczyny w krótkich, białych sukienkach z czarnymi aplikacjami, a ja zwróciłam na to uwagę dopiero na zdjęciach

Ale jeśli rzeczywiście nie chcesz się narazić na ewentualne foux pas, to postawiłabym po prostu na ciemne dodatki. Co prawda nie jest zwolenniczką zestawu bardzo jasna sukienka + czarne buty (zwłaszcza, że to styczeń i pewnie ubierzesz czółenka), ale w tym wypadku powinno się takie zestawienie sprawdzić. W końcu beż w połączeniu z czernią, to już chyba nie jest ślubny image i nikt nie ma prawa się czepiać
magdaef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 18:42   #5
niusia_87
Zakorzenienie
 
Avatar niusia_87
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Dodatki do sukienki.

Cytat:
Napisane przez betterw Pokaż wiadomość
Jest tyle kolorów, odcieni, czemu wybrałaś akurat taki jasny? To wybitnie niestosowne.
Myślałam, że dziewczyny mają tyle filipa i wiedzą co ubrać...
Ja jako przyszłą PM nie chce by ktoś przyszedł na jasno ubrano, ale także na czarno. To, że np do czarnej sukienki weźmie np czerwone dodatki, to mnie nie satysfakcjonuje. Jak i do jasnych sukienek np czarne dodatki. Mam transparent wywiesić?
Jest tyle kolorów....

niusia_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 19:06   #6
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Dodatki do sukienki.

u mnie na weselu było sporo osób w sukienkach bardzo jasnych, kilka w czarnych, a jedna znajoma miała we włosach swoją spinkę ze ślubu, który był rok wcześniej. I ani odrobinę mi to nie przeszkadzało. Zawsze wydawało mi się, że na wesele idąc trzeba się umieć jedynie tak ubrać, żeby nie przyćmić panny młodej (oczywiście mówię o weselu klasycznym, czyli biała suknia itp., nie o cywilnym ślubie i sukience koktailowej). Nie chciałabym widzieć na swoim weselu dziewczyny w białej sukience i białych butach (chociaż patrząc z perspektywy czasu zauważyłabym to dopiero na zdjęciach). Sukienka wrzucona w pierwszym poście jest bardzo ładna i wydaje mi się, że w sam raz na wesele. Sama byłam w październiku na weselu w sukience koloru jasnobrzoskwiniowego, a na poprawinach w takim właśnie pudrowym różu. I nikt się nie złościł ani nie obrażał...
Jako zwolenniczka czarnych dodatków powiem, że wg. mnie takie wyglądałyby tu całkiem korzystnie. Ew. szare/srebrne.
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 19:31   #7
monitta89
Raczkowanie
 
Avatar monitta89
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 158
Dot.: Dodatki do sukienki.

Na moim ślubie była kobieta w białej sukience długość do kolan, i czarne dodatki. Mąż miał biały krawat. Wyglądali na zdjęciu jak Para Młoda. Co okazało się później był to właśnie wygląd z ich cywilnego ślubu Czy mi to przeszkadzało? Zauważyłam to gdy owa osoba sama się zapytała czy mi to nie przeszkadza Goście nie mogli nas pomylić więc nie było się co spinać

Co do sukienki moim zdaniem przepięknie wyglądały by chabrowe:love : dodatki. Będzie ciemniejszy kontrast więc nikt nie powinien posądzić Cię o gafę ani pomylić z PM.
Na cieplejsze miesiące gdyby trafiła Ci się jakaś imprezka polecam mocną fukcję Powinno równie pięknie wyglądać.
Zawsze zostaje również nieśmiertelna czerń która w tym zestawieniu również powinna wyjść korzystnie. ( choć może być trochę nudnie, dlatego obstawiała bym chabrowy)
Sukienka piękna
__________________
RAZEM
NASZ ŚLUB
monitta89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-09, 19:39   #8
magdaef
Zadomowienie
 
Avatar magdaef
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 1 444
GG do magdaef
Dot.: Dodatki do sukienki.

Cytat:
Napisane przez niusia_87 Pokaż wiadomość
Myślałam, że dziewczyny mają tyle filipa i wiedzą co ubrać...
Ja jako przyszłą PM nie chce by ktoś przyszedł na jasno ubrano, ale także na czarno. To, że np do czarnej sukienki weźmie np czerwone dodatki, to mnie nie satysfakcjonuje. Jak i do jasnych sukienek np czarne dodatki. Mam transparent wywiesić?
Jest tyle kolorów....
Bez przesady, nie można potraktować gości jak kolejnej dekoracji Zapewniam, że w dniu ślubu nie będzie czasu ani głowy, żeby rozliczać krewnych w czym przyszli ubrani...
Btw, ładniejszych/szczuplejszych/wyższych koleżanek też nie zapraszasz, żeby przypadkiem nie przyćmiły Twojego piękna w tym dniu?
magdaef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 01:31   #9
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Dodatki do sukienki.

Czy pannie młodej to przeszkadza czy nie, dekoracja nie dekoracja, fopa to fopa.
I nad czym tu dyskutować... Jakiej ideologii by do tego nie dorabiać, to jest wybitnie nieeleganckie.
Cały czas ludzie starają się naciągnąć granice savoir-vivre lub udać, że pewien kanon zachowań nie istnieje, a potem dziwić się, że świat schodzi na psy.
Bez obrazy dla psów. Poprzeczkę należy sobie i innym podnosić, a nie opuszczać.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 13:41   #10
niusia_87
Zakorzenienie
 
Avatar niusia_87
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Dodatki do sukienki.

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
Czy pannie młodej to przeszkadza czy nie, dekoracja nie dekoracja, fopa to fopa.
I nad czym tu dyskutować... Jakiej ideologii by do tego nie dorabiać, to jest wybitnie nieeleganckie.
Cały czas ludzie starają się naciągnąć granice savoir-vivre lub udać, że pewien kanon zachowań nie istnieje, a potem dziwić się, że świat schodzi na psy.
Bez obrazy dla psów. Poprzeczkę należy sobie i innym podnosić, a nie opuszczać.
Dziękuję za ta wypowiedź i podpisuje się pod
niusia_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 16:51   #11
zuzanna2004
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 16
Dot.: Dodatki do sukienki.

Witam,
dziękuję za odpowiedzi. W woli wyjaśnienia sukienka nie jest koloru białego tylko pudrowy róż i według mnie jest to "wybitnie stosowny" kolor sukienki na wesele.Kolor biały jest kolorem zarezerwowanym dla PM. Poza tym tytuł wątku to dodatki do sukienki a nie czy stosowny jest kolor sukienki na wesele...

Do niusia_87 i mylady 21 - o gustach i guścikach się nie dyskutuje, każda kobieta ubiera się w to co uważa za stosowne i w czym dobrze się czuje .I tak naprawdę nie interesuje mnie co myślicie o kolorze tej sukienki. Czy Wy jesteście na tym forum żeby pouczać innych czy pomagać?
zuzanna2004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 18:59   #12
niusia_87
Zakorzenienie
 
Avatar niusia_87
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Dodatki do sukienki.

Jak na pogrzebie widziałam dziewczynę w czarnej balowej sukni, to co, mam się nie czepiać, bo jest czarna!!!
niusia_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 19:42   #13
Justyna1881
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 46
Dot.: Dodatki do sukienki.

A mnie się wydaje że między kolorem brzoskwiniowym a śnieżnobiałym który ma na sobie z reguły Panna Młoda jest jednak duża różnica. Sama mam wesele w styczniu i moja świadkowa chyba też będzie miała sukienkę w kolorze brzoskwiniowym . Moda teraz się zmienia -dla nikogo nie jest już zaskoczeniem czarna sukienka na weselu. Także myślę że śmiało można ją założyć ale faktycznie dorzucić kontrastujące dodatki może nawet i czarny
Justyna1881 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 20:51   #14
akira
Raczkowanie
 
Avatar akira
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 403
Dot.: Dodatki do sukienki.

szare bolerko rekawki w tym samym kolorze buty i kolczyki z szara kulka
akira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:56.