Nasze codzienne jadłospisy, część V - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-02, 17:23   #241
deMitia
Rozeznanie
 
Avatar deMitia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 746
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część V

Moje U. Heh dziś tez miał być dzień sponsorowany przez literkę B- jak budyń, ale się powstrzymałam

1) otrebianko-owsianka z łyżką słonecznika, 3 ciasteczka- takie herbatniki z cukrem, łycha kopiasta serka homo-naturalnego
2) bułeczka razowa z twarożkiem chudym, wędlinką drobiową i polową zielonego ogórka
3) kapusta z grochem Moja ukochana
4) serek homo o smaku jabłka z cynamonem 150 g, 50 g homo naturalnego i marcheweczka
5) serek wiejski 100 g, 50 g homo naturalnego, pomidor, rzodkiewki, kawa zbożowa

Kalorii niby wyszło mało, ale teraz na noc to już chyba sobie darować... co?
__________________
"Myśli pan, że tylko jabłko deserowe warte jest grzechu?"
deMitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 17:31   #242
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część V

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
czemu r?



Bo musze zrzucic jakieś 10 kg do sierpnia ehhh
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 17:35   #243
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część V

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Bo musze zrzucic jakieś 10 kg do sierpnia ehhh
nie byłaś kiedyś na p? czy coś pokręciłam ?
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 18:03   #244
Krytia
Zadomowienie
 
Avatar Krytia
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 847
GG do Krytia
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część V

śn. omlet z 2 całych jajek, 25g borówek amerykańskich, brzoskwinka, 50g truskawek, jabłko, 15g fitnessów,łyżka otrąbz jabłkiem, łyżka musli, 55g twarogu

2Śn. homogenizowany waniliowy, obwarzanek (to w aucie i w sklepie)

Ob. 6() naleśników farsz: homogenizowany naturalny, brzoskwinka, 50g borówek amerykańskich, duże jabłko, 50g truskawek, miseczka zupy jarzynowej

Deser: 1petitek lu go, mentosy jabłkowe
kubeczek lodów truskawkowo-śmietankowych, gałka jogurtowo-wiśniowych

P: tuńczyk w pomidorach z warzywami, 50g twarog, 20g kukurydzy

Kol: kromka pumpernikla,kromka wieloziarnistego, łyżeczka masła orzechowego, łyżeczka pastelli jajeczne, 30g twarogu, plasterek wędliny sojowej, 17g orzechów w papryce, 17g orzechów w miodzie, jabłko
razem 2480
__________________
Życie jest niepewne,
zaczynaj od deseru.
Erneste Ulmer
Niebo mnie nie chce,
a piekło obawia się,
że nim zawładnę.
Liz Taylor
Życie jest do kitu i tyle.
Krytia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 18:08   #245
Astarte__
Rozeznanie
 
Avatar Astarte__
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: czesciej z Poznania
Wiadomości: 993
GG do Astarte__
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część V

R
1. 4 kromki chleba sojowego z szynką drobiową i sałatą.
2. 1 kromka chleba sojowego z pomidorem, 1 kromka ch. soj. z szynką drobiową.
3. 4 kawałki sushi (ryż do sushi, surowy łosoś, ogórek, algi nori).
4. 2 kromki wasa z szynka i ogorkiem, orzechy włoskie.
5. 2 białka z ugotowanych jajek (będą).

Może mało, ale podjadałam ciasto :/
Proszę o ocenę^^
Astarte__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 18:25   #246
marga_zg
Zadomowienie
 
Avatar marga_zg
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 1 407
GG do marga_zg
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część V

Cytat:
Napisane przez Krytia Pokaż wiadomość
to P cz U?
śn. omlet z 2 całych jajek, 25g borówek amerykańskich, brzoskwinka, 50g truskawek, jabłko, 15g fitnessów,łyżka otrąbz jabłkiem, łyżka musli, 55g twarogu ladne sniadanko a z czym te platki?

2Śn. homogenizowany waniliowy, obwarzanek (to w aucie i w sklepie) moglo byc wiecej no ale ze w drodze to wybaczam

Ob. 6() naleśników farsz: homogenizowany naturalny, brzoskwinka, 50g borówek amerykańskich, duże jabłko, 50g truskawek, miseczka zupy jarzynowej mniam

Deser: 1petitek lu go, mentosy jabłkowe
kubeczek lodów truskawkowo-śmietankowych, gałka jogurtowo-wiśniowych brawo

P: tuńczyk w pomidorach z warzywami, 50g twarog, 20g kukurydzy cala puszka tunczyka?

Kol: kromka pumpernikla,kromka wieloziarnistego, łyżeczka masła orzechowego, łyżeczka pastelli jajeczne, 30g twarogu, plasterek wędliny sojowej, 17g orzechów w papryce, 17g orzechów w miodzie, jabłko slicznie
razem 2480
Bardzo podobami sie twoj jadlospis taki na luzie

Cytat:
Napisane przez Astarte__ Pokaż wiadomość
R
1. 4 kromki chleba sojowego z szynką drobiową i sałatą. ladnie
2. 1 kromka chleba sojowego z pomidorem, 1 kromka ch. soj. z szynką drobiową. tez ok choc malo bialka
3. 4 kawałki sushi (ryż do sushi, surowy łosoś, ogórek, algi nori). duze te kawalki? szczerze mowiac to nie wiem czy sushi nadaje sie na R
4. 2 kromki wasa z szynka i ogorkiem, orzechy włoskie. malo, zamiast wasy lepszy chleb razowy
5. 2 białka z ugotowanych jajek (będą). tylko? moze jeszcze chociaz warzywko?

Może mało, ale podjadałam ciasto :/
Proszę o ocenę^^
Nie jest zle, przydaloby sie wiecej NNTK i bardziej zroznicowane zrodla bialka
__________________
Cierpienie należy do życia.
Jeśli cierpisz, znaczy, że żyjesz.
Pogódź się z tym mała dziewczynko.


akcja regeneracja: włosy


I'm just a little girl...
marga_zg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 18:30   #247
Astarte__
Rozeznanie
 
Avatar Astarte__
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: czesciej z Poznania
Wiadomości: 993
GG do Astarte__
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część V

Cytat:
Napisane przez marga_zg Pokaż wiadomość


Nie jest zle, przydaloby sie wiecej NNTK i bardziej zroznicowane zrodla bialka
Dziękuję
Ja też nie byłam pewna co do sushi, ale akurat zrobiłam, więc zjadłam^^ A te kawałki to takie, że syciły na pewno.
No dorzucę do tych białek z jajek może marchewkę
A co do białka... To jest mój problem, bo ja nie jem ani wieśniaków, ani serków homo, ani twarogu, bo po prostu mi to nie smakuje w żaden sposób :/ A smakowe są zakazane. Jedyne co, to ta szynka, jajka i ew. kurczak albo jakaś ryba. Chcę spróbować jak smakuje tuńczyk z puszki.
Astarte__ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-02, 18:35   #248
Krytia
Zadomowienie
 
Avatar Krytia
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 847
GG do Krytia
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część V

Cytat:
Napisane przez marga_zg Pokaż wiadomość
Bardzo podobami sie twoj jadlospis taki na luzie



Nie jest zle, przydaloby sie wiecej NNTK i bardziej zroznicowane zrodla bialka


Dziękuje, a płatki na sucho (lubie tak) ten tuńczyk to z puszki raezm z pomidorami i warzywami ( 180g) łącznie
__________________
Życie jest niepewne,
zaczynaj od deseru.
Erneste Ulmer
Niebo mnie nie chce,
a piekło obawia się,
że nim zawładnę.
Liz Taylor
Życie jest do kitu i tyle.
Krytia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 18:46   #249
funky87
Zakorzenienie
 
Avatar funky87
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: WROCŁAW
Wiadomości: 5 464
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część V

U:

ś:
owsianka (3 łyżki owsianych, 1 otrębów żytnich, 1 łyżka zarodków, 1/2 szklanki mleka, serek wiejski 150g, 1 łyżeczka budyniu, cynamon), herbata zielona.

później: jabłko, kawa z mlekiem

IIś:
250g jogurtu brzoskwiniowego 0%
1 łyżka zarodków,
3 łyżki musli
szklanka soku z jabłek 100%, świeżo wyciskany

O:
zapieczone(120g ryżu brązowego, 200g serka wiejskiego, truskawki, jjabłko i cynamon)-zjadłam 1/2 z tego + kubek jogurtu naturalnego zmiksowanego z truskawkami.

w ramach deseru
grejpfrut,
1/2 szklanki soku jabłkowego j.w

rower-30min

P:
serek homo waniliowy
1 łyżka zarodków
grejpfrut

K:
2 kromki żytniego
ok. 150g serka wiejskiego zwykłego
2 plastry polędwicy drobiowej
5 pomidorków koktajlowych, 1/2 ogórka, szczypiorek
kawa zbożowa z mlekiem
__________________
Kiedy nie miałam już nic do stracenia, dostałam wszystko. Kiedy o sobie zapomniałam, odnalazłam samą siebie. Kiedy poznałam upokorzenie i całkowitą uległość, stałam się wolna.
funky87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 20:22   #250
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część V

Cytat:
Napisane przez Krytia Pokaż wiadomość
śn. omlet z 2 całych jajek, 25g borówek amerykańskich, brzoskwinka, 50g truskawek, jabłko, 15g fitnessów,łyżka otrąbz jabłkiem, łyżka musli, 55g twarogu ładnie

2Śn. homogenizowany waniliowy, obwarzanek (to w aucie i w sklepie) ślicznie

Ob. 6() naleśników farsz: homogenizowany naturalny, brzoskwinka, 50g borówek amerykańskich, duże jabłko, 50g truskawek, miseczka zupy jarzynowej super!!!!!!!!!

Deser: 1petitek lu go, mentosy jabłkowe
kubeczek lodów truskawkowo-śmietankowych, gałka jogurtowo-wiśniowych ok

P: tuńczyk w pomidorach z warzywami, 50g twarog, 20g kukurydzy spoko

Kol: kromka pumpernikla,kromka wieloziarnistego, łyżeczka masła orzechowego, łyżeczka pastelli jajeczne, 30g twarogu, plasterek wędliny sojowej, 17g orzechów w papryce, 17g orzechów w miodzie, jabłko ok
razem 2480
ślicznie, jeszcze trochę kcal dodaj jednak pamiętaj - wcinaj, co tylko chcesz!

Cytat:
Napisane przez marga_zg Pokaż wiadomość
Bardzo podobami sie twoj jadlospis taki na luzie
R u czy p - pytasz? koleżanki z KZ nie poznajesz? :P

Cytat:
Napisane przez funky87 Pokaż wiadomość
U:

ś:
owsianka (3 łyżki owsianych, 1 otrębów żytnich, 1 łyżka zarodków, 1/2 szklanki mleka, serek wiejski 150g, 1 łyżeczka budyniu, cynamon), herbata zielona. ok

później: jabłko, kawa z mlekiem

IIś:
250g jogurtu brzoskwiniowego 0%
1 łyżka zarodków, ok
3 łyżki musli
szklanka soku z jabłek 100%, świeżo wyciskany

widzę, że znów brak IIIŚ

O:
zapieczone(120g ryżu brązowego, 200g serka wiejskiego, truskawki, jjabłko i cynamon)-zjadłam 1/2 z tego + kubek jogurtu naturalnego zmiksowanego z truskawkami. jak dla mnie nie taki duży obiad, ale ja chyba jem jak orka

w ramach deseru
grejpfrut,
1/2 szklanki soku jabłkowego j.w ok

rower-30min

P:
serek homo waniliowy
1 łyżka zarodków
grejpfrut czemu 1 łyżka?

K:
2 kromki żytniego
ok. 150g serka wiejskiego zwykłego
2 plastry polędwicy drobiowej
5 pomidorków koktajlowych, 1/2 ogórka, szczypiorek
kawa zbożowa z mlekiem ok
ładnie, już nie mówię, że mało, to chyba jednak ze mną jest coś nie tak, nie z Tobą.
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 20:42   #251
smak6malin
Wtajemniczenie
 
Avatar smak6malin
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 2 566
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część V

Cytat:
Napisane przez Siris88 Pokaż wiadomość
No kurde, dzisiaj weszłam na wagę znowu - bo skoro też się mierzyłam to pomyślałam, że się i zważę - a tu 48. Nie rozumiem, bo wczoraj o tej porze było 49. Albo byłam jakaś napuchnięta, albo teraz odwodniona - nie wiem. Zważę się za tydzień może i zobaczę. A narazie wrzucam wymiary:
23.04 - 02.05
Łydka - 34 - 34
Udo - 52 - 50
Biodra - 88 - 87
Talia - 59.5 - 59
Brzuch - 73 - 73 ()
Ramię - 24 - 24
Generalnie jak widać to zmiany ledwo widoczne i mogą wynikać ze złego mierzenia =/ Nie jestem zadowolona...
A co do treningów:
poniedziałek - 1,5 g tańca
wtorek - skakanka - docelowo interwały 20 min, póki co takie kicanie :P
środa - siłowe na całe ciało 40 min
czwartek - skakanka j.w
piątek - taniec j.w
sobota - siłowe j.w
niedziela - odpoczynek.

ech...
W sumie mało minęło od tych pierwszych wymiarów, więc myślę, że wszystko jeszcze przed Tobą. Musisz być dobrej myśli i uwierzyć w swój sukces Wymiary masz całkiem ładne, więc trochę Ci się dziwie, że chcesz jeszcze schudnąć.Trening całkiem ok, chociaż nie jestem specem.
Powodzenia.

Cytat:
Napisane przez monochrome Pokaż wiadomość
Dziękuję za komentarz. Aktywność u mnie taka średnia - codziennie robię tylko coś w stylu rozgrzewki, do tego brzuszki i czasem jakieś drobne akrobacje: gwiazdy, stanie na rękach i takie tam. Wczoraj jeździłam też konno, co niesłychanie mnie wymęczyło, jako że była to 1. próba. ;p
Sałatki weszło sporo, wiejskiego zjadłam tak z pół opakowania (podzieliłam się z siostrą ). Budyniu miseczka. Rzeczywiście orzeszki fajnie by się skomponowały. A maliny niestety z mrożonki. Lepszy rydz niż nic.
Dziś dla odmiany na wadze więcej, ale podejrzewam, że może to być przedokresowa woda. Czuję się opuchnięta.
Proszę Cię bardzo. No to pamiętaj o tych orzeszkach. Sporo chcesz schudnąć, czy bardziej Ci zależy na wyrzeźbieniu ciała?
Cytat:
Napisane przez Maggie_90 Pokaż wiadomość
Bardzo dziekuję
Trening siłowy to nic takiego, zakładam ciężarki na nogi i wykonuję powszechnie znane ćwiczenia i takie które w danej chwili znajdę na necie tylko z obciążeniem, dodatkowo zawsze 3 serie po 15 powtórzeń na każdą nogę ćwiczonka na wewnętrzną stronę ud i twister 600 obrotów Chociaż jestem trochę zła, bo po wczoraj niby mam 0,5 kg więcej, co wydaje mi się być mimo wszystko niemożliwe biorąc pod uwagę dawkę ruchu, jaką wczoraj miałam Dlatego za półgodzinki lece pojeździć na rolkach, coby nie mieć wyrzutów sumienia, bo dzisiaj na p[odwieczorek będzie sernik

Kochana, nie zamartwiaj się i nie smuć tak, wierzę w to, że u Ciebie będzie dobrze Dasz radę, uda Ci się, chociaż podejrzewam, że musi być Ci cięzko, tylko nie forsuj się juz tak więcej
Proszę Rozumiem, kurde musiałabym sobie sprawić tego twistera, już dawno miałam go kupić, ale jakoś nie było okazji. Ale bym sobie pojeździła na rolkach Dziękuje Ci za wsparcie, jest dla mnie naprawdę ważne Tobie się udało, to mi może też się uda. Jak na dzień dzisiejszy jestem dobrej myśli.


Cytat:
Napisane przez Maggie_90 Pokaż wiadomość
Moje dzisiejsze U:

1. owsianka- 2 łyżki jęczmiennych, 1 owsianych, 1 otrąb, 1/2 mango, kilka rodzynek, 50 ml mleka, 125g activii naturalnej, łyżka chudego twarogu ok

2. kromka chleba razowego z błonnikiem i ziarnami, z twarogiem, szynką, szczypiorkiem, 1/4 papryki, 2 liście sałaty, 120 ml kefiru 1,5%, 1/2 plastra ananasa z puszki ok, jak dla mnie o niebo lepszy jest ten świeżutki ananas

[tu niestety przy przygotowywaniu sernika podskubałam więcej niz trochę surowego ciasta ]

3. Duzy filet z pangi duszony w sosie jogurtowym z ziołami, do tego 5 łyżek kaszy gryczanej i duszone warzywa- por, cebula, marchewka ładnie

4. Będzie duży kawałek sernika dietetycznego ( z 3 serków homo nat. i 2 waniliowych, z 2 łyżeczkami cukru waniliowego, budyniem i słodzikiem), sałata
i co dobry serniczek był?

5. Panga jak na obiad, sałata i rzodkiewki ok

Mogę prosić o ocenę?

P.S. Czy zawsze przechodzac z R na U się troszkę tyje i musze się z tym pogodzić? Czy jednak przestać dodawac kcal?
Jadłospis jak zwykle ładny. Co do Twojego pytania to nie wiem dokładnie, najlepiej by było jakby jakaś dziewczyna Ci powiedziała na podstawie własnych przeżyć jak z nią to było. Wydaję mi się, że całkiem możliwe jest, że na początku możesz przytyć, a potem się wszystko ustabilizuje.
__________________





smak6malin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-02, 20:51   #252
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część V

Martynko, Monochrome jest na P
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 21:02   #253
smak6malin
Wtajemniczenie
 
Avatar smak6malin
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 2 566
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część V

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
Martynko, Monochrome jest na P
O kurde, coś mi się musiało pomylić w takim razie.
Przepraszam w takim razie.

Moje U :
śniadanie : 2 kromki chleba słonecznikowego, jajko sadzone, 50 gr twarogu, pomidor, 5 rzodkiewek

II śniadanie :
kromka świeżo upieczonego chleba pszennego, około 50 gr wiejskiego sera - roboty cioci, marchewka, parówka drobiowa, garść nerkowców

obiad :
4 kluski śląskie, gotowane udko z kurczaka, sos koperkowy, kapusta niebieska z oliwą z oliwek i przyprawami

podwieczorek :
lód śmietankowy w polewie czekoladowej z orzechami i karmelem, 3 ciasteczka owsiane, koktajl truskawkowy, pół banana

kolacja :
dwie kromki chleba żytniego ze słonecznikiem, 180 gr serka wiejskiego, duży liść sałaty, szczypiorek, 2 plasterki polędwicy sopockiej

Mogę prosić o ocenę ?
__________________





smak6malin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 21:16   #254
Siris88
Rozeznanie
 
Avatar Siris88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 668
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część V

Cytat:
Napisane przez smak6malin Pokaż wiadomość
W sumie mało minęło od tych pierwszych wymiarów, więc myślę, że wszystko jeszcze przed Tobą. Musisz być dobrej myśli i uwierzyć w swój sukces Wymiary masz całkiem ładne, więc trochę Ci się dziwie, że chcesz jeszcze schudnąć.Trening całkiem ok, chociaż nie jestem specem.
Powodzenia.

dzieki Problem w tym, że już odchudzam się tak długo... i już mi się zwyczajnie nie chce. Mam ochotę na serki waniliowe, budynie, batoniki, piwo z przyjaciółmi... a tu twaróg, wieśniak, rybka, twaróg, wieśniak, jajko... oszaleć można.
edyt:
bo to nie są pierwsze wymiary, tylko któreś z kolej
__________________

Siris88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 21:17   #255
Maggie_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Maggie_90
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z Internetu :)
Wiadomości: 2 306
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część V

Cytat:
Napisane przez madziaaakk Pokaż wiadomość
Ależ oczywiście my wierne wizażanki prześlemy Ci pocztą twoją ofiarę tylko nie wiem czy zechcesz to zjeść
Dla Wizazanek wszystko

Cytat:
Napisane przez marga_zg Pokaż wiadomość
Moge prosic przepis?
Cytat:
Napisane przez cukiereczeQ Pokaż wiadomość
moglabym prosic caly przepis na ten serniczek ? jak dlugo go piec i w jakiej temp ?
z gory dzieki za odp
Przepis Agness:
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=266

Ja go sobie oczywiście modyfikuję po swojemu, robię na 3 serki naturalne i 2 waniliowe, z rodzynkami i posypany migdałami.

Cytat:
Napisane przez smak6malin Pokaż wiadomość
Proszę Rozumiem, kurde musiałabym sobie sprawić tego twistera, już dawno miałam go kupić, ale jakoś nie było okazji. Ale bym sobie pojeździła na rolkach Dziękuje Ci za wsparcie, jest dla mnie naprawdę ważne Tobie się udało, to mi może też się uda. Jak na dzień dzisiejszy jestem dobrej myśli.



Jadłospis jak zwykle ładny. Co do Twojego pytania to nie wiem dokładnie, najlepiej by było jakby jakaś dziewczyna Ci powiedziała na podstawie własnych przeżyć jak z nią to było. Wydaję mi się, że całkiem możliwe jest, że na początku możesz przytyć, a potem się wszystko ustabilizuje.
Twister naprawde fajna rzecz Jeden z lepszych fitnessowych zakupów, jakie kiedykolwiek zrobiłam
Przesadziłam dzisiaj z sernikiem, zjadłam go zdecydowanie za dużo, więc z ciekawości podliczyłam kcal i mi wyszło, że moje obrzarstwo kosztowało mnie około 360 kcal Chciałam pobiegać z moim psem, ale szybko zrezygnowałam- ma cieczkę, oprócz mnie i mojej psiny biegł korowód natrętnych adoratorów :/ No to zdecydowałam się na rolki, pojeździłam pół godzinki, potem potańczyłam troszkę, chciałam poćwiczyć aerobic, ale po 10 minutach zrezygnowałam zlana potem, nie mam kondycji, to na twister i rozciąganie. Chyba spaliłam
Ufff, no i ze spokojem mogłam zjeść rybkę na kolację

Musze troszkę przystopować, bo mi się znowu z U zrobi R, Jutro już bez słodkości, chyba jade w góry, więc trochę pochodzę, a jak będzie szkoła to już bez problemu, żadnych pokus
__________________
Zapraszam na mój wątek wymiankowy- książki

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post47604606
Maggie_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 21:19   #256
smak6malin
Wtajemniczenie
 
Avatar smak6malin
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 2 566
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część V

Cytat:
Napisane przez deMitia Pokaż wiadomość
Moje U. Heh dziś tez miał być dzień sponsorowany przez literkę B- jak budyń, ale się powstrzymałam

1) otrebianko-owsianka z łyżką słonecznika, 3 ciasteczka- takie herbatniki z cukrem, łycha kopiasta serka homo-naturalnego mało białka, dodaj warzywa/ owoce
2) bułeczka razowa z twarożkiem chudym, wędlinką drobiową i polową zielonego ogórka ok
3) kapusta z grochem Moja ukochana że to niby tylko Twój obiad ? Mało
4) serek homo o smaku jabłka z cynamonem 150 g, 50 g homo naturalnego i marcheweczka ok
5) serek wiejski 100 g, 50 g homo naturalnego, pomidor, rzodkiewki, kawa zbożowa ok, dodaj pieczywo jakieś może ?

Kalorii niby wyszło mało, ale teraz na noc to już chyba sobie darować... co?
Zależy o której idziesz spać.
__________________





smak6malin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 21:25   #257
Maggie_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Maggie_90
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z Internetu :)
Wiadomości: 2 306
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część V

Cytat:
Napisane przez smak6malin Pokaż wiadomość
O kurde, coś mi się musiało pomylić w takim razie.
Przepraszam w takim razie.

Moje U :
śniadanie : 2 kromki chleba słonecznikowego, jajko sadzone, 50 gr twarogu, pomidor, 5 rzodkiewek bardzo fajnie, już nie pamiętam, kiedy jajko sadzone jadłam może jeszcze jakiś owoc?

II śniadanie : kromka świeżo upieczonego chleba pszennego, około 50 gr wiejskiego sera - roboty cioci, marchewka, parówka drobiowa, garść nerkowców ok

obiad : 4 kluski śląskie, gotowane udko z kurczaka, sos koperkowy, kapusta niebieska z oliwą z oliwek i przyprawami mniam, na mnie kluski czekaja za tydzień

podwieczorek : lód śmietankowy w polewie czekoladowej z orzechami i karmelem, 3 ciasteczka owsiane, koktajl truskawkowy, pół banana ja tez chcę !

kolacja : dwie kromki chleba żytniego ze słonecznikiem, 180 gr serka wiejskiego, duży liść sałaty, szczypiorek, 2 plasterki polędwicy sopockiej ładnie

Mogę prosić o ocenę ?
Świetny jadłospis, smaczny i na luzie
__________________
Zapraszam na mój wątek wymiankowy- książki

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post47604606
Maggie_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 21:25   #258
madziaaakk
Rozeznanie
 
Avatar madziaaakk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
GG do madziaaakk
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część V

Ojej dzisiaj jakieś takie załamanie mam wydaje mi sie że nic nie chudnę poza tym chodzę napchana na maksa, chyba za dużo jem albo taki kilkudniowy kryzys... Co mam robić ograniczyć czy wpychać na siłę jedzenie? A na dodatek brzuch mnie boli i mam kłopoty z przemianą materii chyba mi się nie przyspiesza ten metabolizm...

Koniec żalów teraz mój dzisiejszy R

I pół tuńczyka w sosie własnym, parę kostek ogórka, szczypiorek; 200 ml mleka, 1.5 łyżeczki budyniu waniliowego bez cukru, 2 łyżki musli naturalnego, 2 suszone śliwki, jabłko pokrojone w kostkę (pyszne danie - pomysł zaczerpnięty od Maggie)

II 2 kromki chleba żytniego, 50 g twarogu chudego, 2 plastry wędliny, 2 liście sałaty, 3 plastry pomidora

III musiałam długo czekać na obiad bo mi się rybka piekła i zjadłam jabłko z 20 min przed bo już głodna byłam ale zapomniałam że to już po 16 dokłądniej tak 17 była, filet z mintaja pieczony w przyprawie i z fasolką szparagową

IV serek wiejski lekki, szczypiorek, rzodkiewka, ok 10 fistaszków (czyli z 20 pojedyńczych), garść pestek z dynii, garść ziarenek słonecznik

V 100 g sera białego chudego z jogurtem naturalnym, pomidorem i szczypiorkiem



Mogę prosić o ocenę?

Edytowane przez madziaaakk
Czas edycji: 2008-05-02 o 21:55
madziaaakk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 21:31   #259
smak6malin
Wtajemniczenie
 
Avatar smak6malin
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 2 566
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część V

Cytat:
Napisane przez Siris88 Pokaż wiadomość
dzieki Problem w tym, że już odchudzam się tak długo... i już mi się zwyczajnie nie chce. Mam ochotę na serki waniliowe, budynie, batoniki, piwo z przyjaciółmi... a tu twaróg, wieśniak, rybka, twaróg, wieśniak, jajko... oszaleć można.
edyt:
bo to nie są pierwsze wymiary, tylko któreś z kolej
Rozumiem. A masz jakieś wymarzone te wymiary? Bo moim zdaniem te co podałaś są naprawdę ładne

Cytat:
Napisane przez Maggie_90 Pokaż wiadomość
Dla Wizazanek wszystko





Przepis Agness:
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=266

Ja go sobie oczywiście modyfikuję po swojemu, robię na 3 serki naturalne i 2 waniliowe, z rodzynkami i posypany migdałami.



Twister naprawde fajna rzecz Jeden z lepszych fitnessowych zakupów, jakie kiedykolwiek zrobiłam
Przesadziłam dzisiaj z sernikiem, zjadłam go zdecydowanie za dużo, więc z ciekawości podliczyłam kcal i mi wyszło, że moje obrzarstwo kosztowało mnie około 360 kcal Chciałam pobiegać z moim psem, ale szybko zrezygnowałam- ma cieczkę, oprócz mnie i mojej psiny biegł korowód natrętnych adoratorów :/ No to zdecydowałam się na rolki, pojeździłam pół godzinki, potem potańczyłam troszkę, chciałam poćwiczyć aerobic, ale po 10 minutach zrezygnowałam zlana potem, nie mam kondycji, to na twister i rozciąganie. Chyba spaliłam
Ufff, no i ze spokojem mogłam zjeść rybkę na kolację

Musze troszkę przystopować, bo mi się znowu z U zrobi R, Jutro już bez słodkości, chyba jade w góry, więc trochę pochodzę, a jak będzie szkoła to już bez problemu, żadnych pokus
Takie twoje zachwalanie coraz bardziej pobudza mnie do działania Wiem, że to głupie, ale jak ja mam się kręcić na np. http://www.allegro.pl/item353903058_...5cm_gwar_.html
twisterze ? Ten na siłowni jest zupełnie inny, więc nie wiem jakbym miała się na tym kręcić, chyba ciężej jest co? Hehe, no jak pies ma cieczkę to mogło by być nieciekawie, miałabyś pewnie towarzystwo.
Dobrze, że masz takie podejście do tego.
__________________





smak6malin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-02, 21:33   #260
smak6malin
Wtajemniczenie
 
Avatar smak6malin
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 2 566
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część V

Cytat:
Napisane przez Maggie_90 Pokaż wiadomość
Świetny jadłospis, smaczny i na luzie
Dziękuje. Ja jajko sadzone jadam często, jeszcze takie posypane fit upem Mniam, mniam Jakoś nie miałam ochoty na owoce do śniadania, poza tym w ogóle to śniadanie było tak na szybko zjedzone
__________________





smak6malin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 21:38   #261
Tuchajbej
Rozeznanie
 
Avatar Tuchajbej
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 858
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część V

U:

1: Bułka żytnia z maslem, jajkiem,pomidorem,ogorkie m i kielbaska z musztarda

2:banan,pomarancza

3:ziemniaczki, rybka jakas w panierce, warzywka rozne z masłem

4:2 gofry z owocami: ananas,truskawka,jagody i polewa czekoladowa

5:Wielki talerz spaghetii

--po kolacji--kieliszek wina, sporo krakersów i paluszkow
__________________
"Posiadanie niskiego poczucia własnej wartości jest jak jechanie
przez życie na zaciągniętym hamulcu ręcznym."

I learned that success and happiness are not values to pursue;
they are values to develop



Sztuka życia polega na tym, by cieszyć się małym, a wytrzymywać najgorsze.
Tuchajbej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 21:45   #262
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Cytat:
Napisane przez smak6malin Pokaż wiadomość
O kurde, coś mi się musiało pomylić w takim razie.
Przepraszam w takim razie.

Moje U :
śniadanie : 2 kromki chleba słonecznikowego, jajko sadzone, 50 gr twarogu, pomidor, 5 rzodkiewek ładnie

II śniadanie :
kromka świeżo upieczonego chleba pszennego, około 50 gr wiejskiego sera - roboty cioci, marchewka, parówka drobiowa, garść nerkowców ok

obiad :
4 kluski śląskie cztery tylko? może nie wiem, co to jest ale to chyba malutkie. czy znów coś kręcę i to są wielkie kluchy a tylko dla mnie - wiecznie nienajedzonej - są małe?, gotowane udko z kurczaka, sos koperkowy, kapusta niebieska z oliwą z oliwek i przyprawami a zupka i deserek to atrybuty tylko na P ?

podwieczorek :
lód śmietankowy w polewie czekoladowej z orzechami i karmelem, 3 ciasteczka owsiane, koktajl truskawkowy, pół banana lód brzmi pysznie!

kolacja :
dwie kromki chleba żytniego ze słonecznikiem, 180 gr serka wiejskiego, duży liść sałaty, szczypiorek, 2 plasterki polędwicy sopockiej ok

Mogę prosić o ocenę ?
ładnie, acz na to, ile masz ruchu wydaje mi się, że... mało dobra, już nic nie mówię a mam pytanie, czy przechodząc z p na u schudłaś?

Cytat:
Napisane przez Tuchajbej Pokaż wiadomość
U:

1: Bułka żytnia z maslem, jajkiem,pomidorem,ogorkie m i kielbaska z musztarda

2:banan,pomarancza coś skromnie, gdzie batonik chocapic ?

3:ziemniaczki, rybka jakas w panierce, warzywka rozne z masłem spoko

4:2 gofry z owocami: ananas,truskawka,jagody i polewa czekoladowa pyyyycha

5:Wielki talerz spaghetii

--po kolacji--kieliszek wina, sporo krakersów i paluszkow
o Matko, Tuchajbejku, jak ja Ci dziękuję za ten jadłospis - z całego serducha czy możesz mi napisać na pw ile ważysz i przy jakim wzroście??
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 21:49   #263
smak6malin
Wtajemniczenie
 
Avatar smak6malin
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 2 566
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część V

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
ładnie, acz na to, ile masz ruchu wydaje mi się, że... mało dobra, już nic nie mówię a mam pytanie, czy przechodząc z p na u schudłaś?
Tak te kluski śląskie są dosyć małe, ale nie przepadam za takimi kluskami, dlatego też nie zjadłam ich za wiele. Zupa gdyby była to bym zjadła , jednak mama jest chora i nie chciało się nikomu zupy gotować. Deser bardziej pasuje mi na P, ale myślę, że na U też można go zjeść
Dzisiaj przecież nie było zbyt wiele ruchu
Choć jeszcze wczoraj bardzo tego chciałam, nie schudłam. Waga stoi w miejscu.
__________________





smak6malin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 21:50   #264
Maggie_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Maggie_90
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z Internetu :)
Wiadomości: 2 306
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część V

Cytat:
Napisane przez madziaaakk Pokaż wiadomość
Ojej dzisiaj jakieś takie załamanie mam wydaje mi sie że nic nie chudnę poza tym chodzę napchana na maksa, chyba za dużo jem albo taki kilkudniowy kryzys... Co mam robić ograniczyć czy wpychać na siłę jedzenie? A na dodatek brzuch mnie boli i mam kłopoty z przemianą materii chyba mi się nie przyspiesza ten metabolizm...


I pół tuńczyka w sosie własnym, parę kostek ogórka, szczypiorek; 200 ml mleka, 1.5 łyżeczki budyniu waniliowego bez cukru, 2 łyżki musli naturalnego, 2 suszone śliwki, jabłko pokrojone w kostkę (pyszne danie - pomysł zaczerpnięty od Maggie)
Ciesze się, że smakowało
Nie wpychaj na siłę, nie ma sensu, każdemu z nas zdarzają się słabsze chwile, u mnie było ich też całkiem sporo
Cytat:
Napisane przez smak6malin Pokaż wiadomość

Takie twoje zachwalanie coraz bardziej pobudza mnie do działania Wiem, że to głupie, ale jak ja mam się kręcić na np. http://www.allegro.pl/item353903058_...5cm_gwar_.html
twisterze ? Ten na siłowni jest zupełnie inny, więc nie wiem jakbym miała się na tym kręcić, chyba ciężej jest co? Hehe, no jak pies ma cieczkę to mogło by być nieciekawie, miałabyś pewnie towarzystwo.
Dobrze, że masz takie podejście do tego.
Ja stawiam twister przy takim dużym fotelu i właśnie niego się mocno trzymam i wtedy kręcę, albo staję w drzwiach, nie jest trudno, naprawdę

Wychodze z załozenia, że jeśli juz zjadłam za dużo to poćwiczę trochę więcej niż zwykle, następnego dnia jem troszkę lżej (czyli nie pozwalam sobie na az tyle owoców, rodzynek, słodkości, budyniu), a potem lecę dalej normalnie. Chyba każdy może mieć czasem drobne wyrzuty sumienia, mnie tez się to zdarza, ale nie zastanawiam się długo i idę dalej, warto było bo sernik mi wyszedł bardzo smaczny (samochwała ze mnie ).

Cytat:
Napisane przez smak6malin Pokaż wiadomość
Dziękuje. Ja jajko sadzone jadam często, jeszcze takie posypane fit upem Mniam, mniam Jakoś nie miałam ochoty na owoce do śniadania, poza tym w ogóle to śniadanie było tak na szybko zjedzone
Rozumiem Jak znudzi mi się owsianka to tez sobie zafunduję takie jajo
__________________
Zapraszam na mój wątek wymiankowy- książki

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post47604606
Maggie_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 21:58   #265
monochrome
Rozeznanie
 
Avatar monochrome
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Katowice / Kraków
Wiadomości: 701
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część V

Cytat:
Napisane przez smak6malin Pokaż wiadomość
O kurde, coś mi się musiało pomylić w takim razie.
Przepraszam w takim razie.
Spoko. Bo tak wyskoczyłam z tym opisem ćwiczeń. Chciałabym przytyć w mięśnie, bo jestem takim chudzielcem typu chucherko. ;p
__________________
I can ride my bike with no handlebars
monochrome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 21:59   #266
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część V

Cytat:
Napisane przez smak6malin Pokaż wiadomość
Tak te kluski śląskie są dosyć małe, ale nie przepadam za takimi kluskami, dlatego też nie zjadłam ich za wiele. Zupa gdyby była to bym zjadła , jednak mama jest chora i nie chciało się nikomu zupy gotować. Deser bardziej pasuje mi na P, ale myślę, że na U też można go zjeść
Dzisiaj przecież nie było zbyt wiele ruchu
Choć jeszcze wczoraj bardzo tego chciałam, nie schudłam. Waga stoi w miejscu.
i bardzo dobrze! bo ślicznotka z Ciebie!

deser na u pasuje idealnie - ja takowy jem i żyję. z różnym skutkiem, ale jednak
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 22:16   #267
Tuchajbej
Rozeznanie
 
Avatar Tuchajbej
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 858
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część V

o Matko, Tuchajbejku, jak ja Ci dziękuję za ten jadłospis - z całego serducha czy możesz mi napisać na pw ile ważysz i przy jakim wzroście?? [/quote]

Izka ależ naprawde nie ma za co Mam 170cm i ważę w granicach 53-54kg. Ale waga sie nie kieruje tylko swoim obiektywnym spojrzeniem w lustro
__________________
"Posiadanie niskiego poczucia własnej wartości jest jak jechanie
przez życie na zaciągniętym hamulcu ręcznym."

I learned that success and happiness are not values to pursue;
they are values to develop



Sztuka życia polega na tym, by cieszyć się małym, a wytrzymywać najgorsze.
Tuchajbej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 01:12   #268
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część V

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
nie byłaś kiedyś na p? czy coś pokręciłam ?
Nie nie, zawsze bylam na redukcji

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy moze byc taki jadlospis?
R:

IŚ: owisanka z 4 lyzek platkow, 2 lyzki zarodków pszennych , troche mleka 1,7 %

IIŚ: wieśniak + pol zielonej papryki

O: 200 g brokułków, pol udka z kurczaka pieczonego w folii w piekarniku

P: wiesniak+ garść pestek z dyni

K: puszka tunczyka + maly pomidorek


Bardzo proszę o ocene
Jeszcze raz , bardzo prosze o ocene
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 07:55   #269
smak6malin
Wtajemniczenie
 
Avatar smak6malin
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 2 566
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część V

Cytat:
Napisane przez Maggie_90 Pokaż wiadomość
Ciesze się, że smakowało
Nie wpychaj na siłę, nie ma sensu, każdemu z nas zdarzają się słabsze chwile, u mnie było ich też całkiem sporo


Ja stawiam twister przy takim dużym fotelu i właśnie niego się mocno trzymam i wtedy kręcę, albo staję w drzwiach, nie jest trudno, naprawdę

Wychodze z załozenia, że jeśli juz zjadłam za dużo to poćwiczę trochę więcej niż zwykle, następnego dnia jem troszkę lżej (czyli nie pozwalam sobie na az tyle owoców, rodzynek, słodkości, budyniu), a potem lecę dalej normalnie. Chyba każdy może mieć czasem drobne wyrzuty sumienia, mnie tez się to zdarza, ale nie zastanawiam się długo i idę dalej, warto było bo sernik mi wyszedł bardzo smaczny (samochwała ze mnie ).



Rozumiem Jak znudzi mi się owsianka to tez sobie zafunduję takie jajo
Rozumiem już Dzięki za objaśnienia Masz rację wyrzuty sumienia ma prawie każdy, mieć je jako tako może, gorzej jest jak one zaczynają odgrywać ważną rolę. Twoje podejście jest świetne - idę dalej. Zostało coś tego sernika dla mnie ?
Zafunduj, zafunduj bo pyszne jest. Jeszcze jak to żółtko się tak rozlewa. Mniam.


Cytat:
Napisane przez monochrome Pokaż wiadomość
Spoko. Bo tak wyskoczyłam z tym opisem ćwiczeń. Chciałabym przytyć w mięśnie, bo jestem takim chudzielcem typu chucherko. ;p
Znam ten przypadek To weź się dziołcha za jedzenie

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
i bardzo dobrze! bo ślicznotka z Ciebie!

deser na u pasuje idealnie - ja takowy jem i żyję. z różnym skutkiem, ale jednak
Dziękuje bardzo.
Przestań z tym różnym skutkiem kochana Z tym deserem to zobaczę co da się zrobić.




Dziewczyny, czy moze byc taki jadlospis?
R:

IŚ: owisanka z 4 lyzek platkow, 2 lyzki zarodków pszennych , troche mleka 1,7 %
a białko ? dodaj tu chudy twaróg, jakieś owoce i warzywa

IIŚ: wieśniak + pol zielonej papryki ok

O: 200 g brokułków, pol udka z kurczaka pieczonego w folii w piekarniku czemu tylko pół udka ? możesz dodać jakiś ryż brązowy czy coś

P: wiesniak+ garść pestek z dyni to dla urozmaicenia zamiast wieśniaka mógłby być twaróg, serek homo

K: puszka tunczyka + maly pomidorek ok

Jw
__________________





smak6malin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 08:13   #270
madziaaakk
Rozeznanie
 
Avatar madziaaakk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
GG do madziaaakk
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część V

Cytat:
Napisane przez madziaaakk Pokaż wiadomość
Ojej dzisiaj jakieś takie załamanie mam wydaje mi sie że nic nie chudnę poza tym chodzę napchana na maksa, chyba za dużo jem albo taki kilkudniowy kryzys... Co mam robić ograniczyć czy wpychać na siłę jedzenie? A na dodatek brzuch mnie boli i mam kłopoty z przemianą materii chyba mi się nie przyspiesza ten metabolizm...

Koniec żalów teraz mój dzisiejszy R

I pół tuńczyka w sosie własnym, parę kostek ogórka, szczypiorek; 200 ml mleka, 1.5 łyżeczki budyniu waniliowego bez cukru, 2 łyżki musli naturalnego, 2 suszone śliwki, jabłko pokrojone w kostkę (pyszne danie - pomysł zaczerpnięty od Maggie)

II 2 kromki chleba żytniego, 50 g twarogu chudego, 2 plastry wędliny, 2 liście sałaty, 3 plastry pomidora

III musiałam długo czekać na obiad bo mi się rybka piekła i zjadłam jabłko z 20 min przed bo już głodna byłam ale zapomniałam że to już po 16 dokłądniej tak 17 była, filet z mintaja pieczony w przyprawie i z fasolką szparagową

IV serek wiejski lekki, szczypiorek, rzodkiewka, ok 10 fistaszków (czyli z 20 pojedyńczych), garść pestek z dynii, garść ziarenek słonecznik

V 100 g sera białego chudego z jogurtem naturalnym, pomidorem i szczypiorkiem



Mogę prosić o ocenę?

Mogę jeszcze raz prosić o ocenkę??
madziaaakk jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:08.