Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-06-05, 21:23   #2461
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Rozwarstwił Wam się kiedyś dezodorant PH? Używam Weihnachtzauber od końca kwietnia i mam na wierzchu warstwę oleju od kiedy zrobiło się trochę cieplej. A w mieszkaniu mam raczej chłodno.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-05, 21:32   #2462
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 972
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Rozwarstwił Wam się kiedyś dezodorant PH? Używam Weihnachtzauber od końca kwietnia i mam na wierzchu warstwę oleju od kiedy zrobiło się trochę cieplej. A w mieszkaniu mam raczej chłodno.
Mi się próbki rozwarstiły, które ostatnio zamawialam, pełne opakowanie nie. Ale zamieszałam i jest ok. Myśle, że mogły się nagrzać w podróży, bo było ciepło ostatnio a potem w domu trzymalam na blacie w łazience, więc schowalam do szafki mimo wszystko, żeby na słońcu nie stały.
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-05, 21:38   #2463
pinaa
Zadomowienie
 
Avatar pinaa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 930
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Jaki zapach? Uwielbiam PH.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wzięłam tą mniejszą pojemność perfect matcha i próbki erlkonig, waldnebel i blutenzauber
__________________
pinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-05, 21:41   #2464
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Mi się próbki rozwarstiły, które ostatnio zamawialam, pełne opakowanie nie. Ale zamieszałam i jest ok. Myśle, że mogły się nagrzać w podróży, bo było ciepło ostatnio a potem w domu trzymalam na blacie w łazience, więc schowalam do szafki mimo wszystko, żeby na słońcu nie stały.
Ja trzymam w szufladzie komody w pokoju i nie zabierałam nigdzie całego opakowania. Gdybym trzymała na słońcu albo w łazience to bym się nie dziwiła.
W działaniu nic się nie zmieniło tylko wkurza mnie ta lejąca konsystencja.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-05, 21:45   #2465
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Rozwarstwił Wam się kiedyś dezodorant PH? Używam Weihnachtzauber od końca kwietnia i mam na wierzchu warstwę oleju od kiedy zrobiło się trochę cieplej. A w mieszkaniu mam raczej chłodno.
Tak, ubiegłego lata. Teraz przy ponad 30°C Dandyrella zrobiła się lejąca, ale Erlkönig zachował swoją postać, a pojemności te same i stoją koło siebie w łazience.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-06, 06:33   #2466
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Używała któraś przezroczystej henny? Zastanawiam się ostatnio nad tym silnie.

Moje włosy to ostatnio koszmar

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-06, 07:57   #2467
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 972
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Ja trzymam w szufladzie komody w pokoju i nie zabierałam nigdzie całego opakowania. Gdybym trzymała na słońcu albo w łazience to bym się nie dziwiła.
W działaniu nic się nie zmieniło tylko wkurza mnie ta lejąca konsystencja.


Właśnie te konsystencje się trochę różnią od siebie- np. z perfect matcha mi nie dzieje się nic, konsystencja jest ciągle zwarta a shibuya się rozpływa Mi to nie przeszkadza, ale właśnie czasami wydaje mi się, że deo żyją własnym życiem
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-06-06, 08:18   #2468
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Ja używam teraz próbkę Shibuya. W pudełeczku niby jest zwarta konsystencja, ale część się jednak rozpuszcza i jakimś sposobem wypływa z niego, bo pod opakowaniem jest tłutsto
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-06, 09:20   #2469
yuy90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 930
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Używała któraś przezroczystej henny? Zastanawiam się ostatnio nad tym silnie.

Moje włosy to ostatnio koszmar

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


W sensie cassie?
Używałam, daje złoty połysk na włosach.
Jeśli chciałabyś dobrej odżywki - polecam neem, nakładasz jak hennę, ale nie daje żadnego koloru. Świetnie odżywia, pomaga przy wypadaniu i zapuszczaniu włosów.

Polecam spłukać ja woda, nie rozczesywać! (Tak jak hennę) poczekać aż będą w 100% suche i przeczesać palcami. Efekty będą widoczne po pierwszym myciu.
yuy90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-06, 10:28   #2470
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Trochę moich nowości:
mydełko Sylveco
odżywka do włosów Biolaven
Krem do stóp Lavera
Peeling do twarzy Vianek z serii Normalizujący
Płyn do kąpieli stóp Bioturm
Balsam do ciała Lavera
Equilibra żel aloesowy
Pasta do zębów Parodontaks
Woda Micelarna JonZak
Woda Różana Bielendy
Czekam na opinię o żelu aloesowym, ja już zużywam drugą dużą tubę, nieprzerwanie od jakichś 4 lat mam go w domowej apteczce, remedium na wszystko

Zakupy piękne poczyniłaś

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Dostałam dziś od mamy (na dzień dziecka) puder Lirene City Matt. Nie mam pojęcia co z nim zrobić. Nie mam serca jej mówić po raz kolejny, że to nie jest kosmetyk dla mnie, a z drugiej strony i tak pewnie nie dam rady użyć więcej niż kilka razy.
Moja mama wyskoczyła z Glov tym razem, więc jestem z niej dumna

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Rozwarstwił Wam się kiedyś dezodorant PH? Używam Weihnachtzauber od końca kwietnia i mam na wierzchu warstwę oleju od kiedy zrobiło się trochę cieplej. A w mieszkaniu mam raczej chłodno.
Mój Weinacht trzyma się, konsystencja mu zdecydowanie zmiękła, ale póki co jest jednolita. Zależy od temp. ale też od partii, bo to w końcu kosmetyki robione ręcznie. Jak pierwszy raz miałam do czynienia z PH rok temu latem, próbkami i odlewkami od Beeets, to Supervixen mi się rozwarstwił, a Sweet Peach nie.

Wklejam moje ostatnie nabytki:

Woda mineralna z Intermarche
PF Odżywka do farbowanych
Organic Shop scruby do ciała
Ava Aloe Organic serum
Alterra Serum z granatem
For Your Beauty myjka silikonowa
Isana Intensiv pomadka moja ulubiona
Glov
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _20170606_110400k.jpg (159,5 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _20170606_110422k.jpg (172,7 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0036k.jpg (172,1 KB, 45 załadowań)
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2017-06-06 o 10:32
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-06, 10:37   #2471
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez yuy90 Pokaż wiadomość
W sensie cassie?
Używałam, daje złoty połysk na włosach.
Jeśli chciałabyś dobrej odżywki - polecam neem, nakładasz jak hennę, ale nie daje żadnego koloru. Świetnie odżywia, pomaga przy wypadaniu i zapuszczaniu włosów.

Polecam spłukać ja woda, nie rozczesywać! (Tak jak hennę) poczekać aż będą w 100% suche i przeczesać palcami. Efekty będą widoczne po pierwszym myciu.
Nie przeszkadza mi złoty blask akurat 😉

A które z tych 2 bardziej polecasz? I możesz podlinkowac neem, bo mi olejki same wyskakują

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-06, 11:32   #2472
yuy90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 930
Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Nie przeszkadza mi złoty blask akurat

A które z tych 2 bardziej polecasz? I możesz podlinkowac neem, bo mi olejki same wyskakują

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


http://allegro.pl/listing/user/listi...362192&order=m

Zawsze kupuje stad, sprawdzony sprzedawca, świetna jakość. Kiedyś dużo "siedziałam" w hennie ;-)

Neem możesz tez użyć do maseczek, kąpieli, itd.

Aha, mam dość gęste wlosy. I zawsze po użyciu ziół są bardzo spłatane, szorstkie, wyglądają bardzo źle. Ale to normalne. Trzeba dać im naturalnie wyschnąć, nie czesać, nie ciągnąć, nie rozpaczać ;-) jak wyschną będą ladne, pewnie trochę szorstkie. Po pierwszym myciu szamponem będzie widać efekty.

Zawsze splukiwalam woda i czekałam aż wyschną, bo się później ładnie układały, miały duża objętość. A z ciężkimi włosami trudno o to. No i jak hennę robiłam to zostawiłam, żeby kolor był trwalszy.

Polecam aplikacje "na ślimaka". Wydzielenie kosmyka z czubka, nałożenie henny, skręcenie w koczek. I dokładanie później do niego.

Edytowane przez yuy90
Czas edycji: 2017-06-06 o 11:36
yuy90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-06, 12:14   #2473
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 972
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Moja mama wyskoczyła z Glov tym razem, więc jestem z niej dumna


Wklejam moje ostatnie nabytki:

Woda mineralna z Intermarche
PF Odżywka do farbowanych
Organic Shop scruby do ciała
Ava Aloe Organic serum
Alterra Serum z granatem
For Your Beauty myjka silikonowa
Isana Intensiv pomadka moja ulubiona
Glov



moja mama jest impregnowana, uważa tylko kosmetyki drogeryjne typu Loreal, Perfecta itp. Można jej wciskać różne rzeczy, drogie, mniej drogie, bardziej naturalne i mniej naturalne, nie widzi żadnej różnicy Już lepiej jest z teściową, bo akurat ona podpatruje często moje kosmetyki i sama czasami kupi coś naturalnego. Ostatnio widziałam u niej odżywkę do włosów Logony A na zakupiony przeze mnie w prezencie krem ze śluzem ślimaka Orientany zareagowała bardzo entuzjastycznie i po przetestowaniu entuzjazm jeszcze bardziej wzrósł Lubi też mydła naturalne. Szkoda mi, że moja mama nie chce się trochę otworzyć na inne kosmetyki, bo na pewno jej skóra by zyskała.
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-06, 12:26   #2474
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość



moja mama jest impregnowana, uważa tylko kosmetyki drogeryjne typu Loreal, Perfecta itp. Można jej wciskać różne rzeczy, drogie, mniej drogie, bardziej naturalne i mniej naturalne, nie widzi żadnej różnicy Już lepiej jest z teściową, bo akurat ona podpatruje często moje kosmetyki i sama czasami kupi coś naturalnego. Ostatnio widziałam u niej odżywkę do włosów Logony A na zakupiony przeze mnie w prezencie krem ze śluzem ślimaka Orientany zareagowała bardzo entuzjastycznie i po przetestowaniu entuzjazm jeszcze bardziej wzrósł Lubi też mydła naturalne. Szkoda mi, że moja mama nie chce się trochę otworzyć na inne kosmetyki, bo na pewno jej skóra by zyskała.
Moja mama jest otwarta, aczkolwiek początki były trudne, ale lubi dostawać próbki kremów do twarzy ode mnie Ona jest trudna pod tym względem, że nie interesują ją żadne nowinki, dla niej takim cudactwem jest np. coś w stylu "korektor zmarszczek", nie ważne, że ma skład zwykłego kremu, nie ma w nazwie "krem do twarzy", więc tego nie będzie używała. Poza tym używa bardzo mało kosmetyków, takie rzeczy, jak kula do kąpieli, peeling czy masło do ciała odpadają, odżywki używa tylko po farbowaniu (tej załączonej do farby). Niestety, coś widzę, że szampony naturalne chyba jej nie przekonują, jak zaczęła używać Bentley Organic czerwonego, to po 2 użyciach dołożyła na półkę w łazience czerwony Elseve, a na wcześniejsze szampony naturalne psioczyła
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2017-06-06 o 12:28
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-06, 12:38   #2475
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Moja mama jest niekosmetyczna Szampon, dezodorant, krem do rąk, do stóp, płyn do kąpieli, żel pod prysznic, krem do twarzy na dzień, na noc, pod oczy i chyba tyle. Nie jest dla niej ważne jak marka, czy naturalne czy nie, byle była zadowolona.Ostatnio kupiła dobie podkład Wow
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-06, 12:39   #2476
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Są tu jakieś kręconowłose? Czego używacie do podkreślenia skrętu i zniwelowania puszenia włosów?
Ja jestem , aktualnie używam tego: http://www.rossmann.pl/Produkt/Creig...ml,378236,7333, na zmianę z żelem z tej serii. Produkt poprawny, ale nie szałowy, niestety. Szczerze mówiąc nie znalazłam jeszcze nic, co by mi się sprawdziło tak, jak bym oczekiwała.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ja używam teraz próbkę Shibuya. W pudełeczku niby jest zwarta konsystencja, ale część się jednak rozpuszcza i jakimś sposobem wypływa z
niego, bo pod opakowaniem jest tłutsto
U mnie taka sama sytuacja, podobnie z próbką a perfect match(a), zamawiałam niedawno.

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Wklejam moje ostatnie nabytki:

Woda mineralna z Intermarche
PF Odżywka do farbowanych
Organic Shop scruby do ciała
Ava Aloe Organic serum
Alterra Serum z granatem
For Your Beauty myjka silikonowa
Isana Intensiv pomadka moja ulubiona
Glov
, ja też kupiłam ostatnio dodatkową myjkę, wypróbowałam też tę droższą, ale jest gorsza. No i zamówiłam scrub Organic Shopu


Korah, dzięki za polecenie szamponu restrukturyzującego Equilibry , naprawdę fajny
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-06, 13:39   #2477
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Moja mama jest niekosmetyczna Szampon, dezodorant, krem do rąk, do stóp, płyn do kąpieli, żel pod prysznic, krem do twarzy na dzień, na noc, pod oczy i chyba tyle. Nie jest dla niej ważne jak marka, czy naturalne czy nie, byle była zadowolona.Ostatnio kupiła dobie podkład Wow
Moja prawie tak samo, tylko jeszcze dorzucę do tego farbę do włosów, szminkę, tusz do rzęs i róż do policzków, lakier i zmywacz do paznokci, mleczko-balsam do ciała, żel pod prysznic ma na basen, a w domu mydło, żel do włosów (bo ma krótkie) a wyrzucę płyn do kąpieli i kremy pod oczy i na noc, bo tu używa jednego do wszystkiego, no i jeszcze mleczko do dem. używa
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2017-06-06 o 13:41
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-06, 14:22   #2478
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Moja mama jest niekosmetyczna Szampon, dezodorant, krem do rąk, do stóp, płyn do kąpieli, żel pod prysznic, krem do twarzy na dzień, na noc, pod oczy i chyba tyle. Nie jest dla niej ważne jak marka, czy naturalne czy nie, byle była zadowolona.Ostatnio kupiła dobie podkład Wow
I według Ciebie jest niekosmetyczna?

Moja używa szamponu ziołowego, soli do kąpieli jodowo bromowej i mydła typu Luksja. Tyle.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-06, 17:17   #2479
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

50% zniżki na wybrane produkty Phenome Klik
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-06, 21:33   #2480
MalutkaKoteczka
Angelika
 
Avatar MalutkaKoteczka
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 138
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Moja mama jest bardzo kosmetyczna, natomiast mama mojego TŻ to niekosmetyczna do kwadratu. Tylko szampon, płyn do kąpieli, mydło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MalutkaKoteczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-06, 21:45   #2481
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
I według Ciebie jest niekosmetyczna?

Moja używa szamponu ziołowego, soli do kąpieli jodowo bromowej i mydła typu Luksja. Tyle.
A dezodorant?

Używa w zasadzie bardzo podstawowych kosmetyków a i tak potrafią się jej przeterminować
Do makijażu przez X lat nic nie używała, teraz coś jej ten podkład wpadł do głowy i spodobała się jej moja pomadka w płynie Essence, więc poprosiła, żebym jej kupiła.

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Moja prawie tak samo, tylko jeszcze dorzucę do tego farbę do włosów, szminkę, tusz do rzęs i róż do policzków, lakier i zmywacz do paznokci, mleczko-balsam do ciała, żel pod prysznic ma na basen, a w domu mydło, żel do włosów (bo ma krótkie) a wyrzucę płyn do kąpieli i kremy pod oczy i na noc, bo tu używa jednego do wszystkiego, no i jeszcze mleczko do dem. używa
Aaa ma jeszcze mydło z Pszczelej Dolinki, które dostała pod choinkę w 2015r, ale ostro twierdzi, że używa. W sumie widzę, że ubywa, ale ona tak oszczędnie wszystkiego używa że szok
Na dzień matki kupiłam micel nawilżający Vianek, żeby miała czym zmywać ten podkład, pewnie starczy jej na 5 lat

Kiedyś, kiedyś, z 8-9 lat temu, gdy przeżywałam fascynację olejami, kwasem hialuronowym i hydrolatami, podłapała ten temat i dzielnie tez używała (poza hydrolatem), nawet stężony aloes sobie zażyczyła.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2017-06-06 o 21:48
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-07, 08:12   #2482
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
A dezodorant?

Aaa ma jeszcze mydło z Pszczelej Dolinki, które dostała pod choinkę w 2015r, ale ostro twierdzi, że używa.
Nie. Tylko perfumy. I zapomniałam jeszcze o szmince. Swoją drogą nie wiem jak funkcjonuje bez dezodorantu ale w życiu nie wyczułam od niej brzydkiego zapachu.

Moja się nie dała przekonać do naturalnych mydeł. Te najtańsze są najlepsze.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-07, 08:56   #2483
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Moja Mama używa tylko kosmetyków pielęgnacyjnych - kremy do twarzy, rąk, stóp, balsamy, szampony, odżywki, mydełka, żele, deo, rzadko perfumy. Za to nie maluje się i w zasadzie w czasach młodości od wielkiego dzwonu używała mascary do rzęs (jeszcze taka w kamieniu z oddzielną szczoteczką ) i pamiętam z jedną lub dwie szminki. Teraz już od wielu, wielu lat nie używa żadnej kolorówki.


Od tygodnia stosuję odzywkę od włosów biolaven i powiem Wam, że jestem przyjemnie zaskoczona. Nie spodziewałam się po niej cudów, no bo i czego niesamowitego można oczekiwać po 300ml naturalnej odzywki w cenie 18zł ale jest naprawdę fajna. Fajna konsystencja, soczyście winogronowy zapach, łatwa aplikacja i zmywanie. Włosy dobrze się rozczesują, ładnie błyszczą, nie są oklapnięte, nie przetłuszczają się szybciej.
Jestem zadowolona
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-07, 10:49   #2484
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 972
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

Od tygodnia stosuję odzywkę od włosów biolaven i powiem Wam, że jestem przyjemnie zaskoczona. Nie spodziewałam się po niej cudów, no bo i czego niesamowitego można oczekiwać po 300ml naturalnej odzywki w cenie 18zł ale jest naprawdę fajna. Fajna konsystencja, soczyście winogronowy zapach, łatwa aplikacja i zmywanie. Włosy dobrze się rozczesują, ładnie błyszczą, nie są oklapnięte, nie przetłuszczają się szybciej.
Jestem zadowolona

Mam ochotę na tą odżywkę, głównie ze względu na zapach Pasuje mi ten biolavenowy winogron. Odżywienia wielkiego na razie nie potrzebuję, bo przy stosowaniu terapii Orientany, nawet co kilka dni (codzienne zbyt obciąża i nie chcę żeby się włosy za bardzo przyzwyczaiły) włosy są bardzo ładne. Jak się nawinie gdzieś stacjonarnie to na pewno wezmę



Czy miał ktoś spray z filtrem Alphanova o ten:
https://www.ekodrogeria.pl/ochrona-u...075070878.html
?
szukam dla dziecka i męża, bo mi starczy spf30 a im muszę coś mocnego i skutecznego, ponieważ mają skórę oboje skłonną do zmian depigmentacyjnych. I oboje spędzają dużo czasu nad wodą, więc wodoodporność wskazana.
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-07, 11:09   #2485
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Używa w zasadzie bardzo podstawowych kosmetyków a i tak potrafią się jej przeterminować
Do makijażu przez X lat nic nie używała, teraz coś jej ten podkład wpadł do głowy i spodobała się jej moja pomadka w płynie Essence, więc poprosiła, żebym jej kupiła.

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------

Aaa ma jeszcze mydło z Pszczelej Dolinki, które dostała pod choinkę w 2015r, ale ostro twierdzi, że używa. W sumie widzę, że ubywa, ale ona tak oszczędnie wszystkiego używa że szok
Na dzień matki kupiłam micel nawilżający Vianek, żeby miała czym zmywać ten podkład, pewnie starczy jej na 5 lat

Kiedyś, kiedyś, z 8-9 lat temu, gdy przeżywałam fascynację olejami, kwasem hialuronowym i hydrolatami, podłapała ten temat i dzielnie tez używała (poza hydrolatem), nawet stężony aloes sobie zażyczyła.
Moja podkładu nigdy nie miała na sobie, tylko puder kiedyś tam

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Czy miał ktoś spray z filtrem Alphanova o ten:
https://www.ekodrogeria.pl/ochrona-u...075070878.html
?
szukam dla dziecka i męża, bo mi starczy spf30 a im muszę coś mocnego i skutecznego, ponieważ mają skórę oboje skłonną do zmian depigmentacyjnych. I oboje spędzają dużo czasu nad wodą, więc wodoodporność wskazana.
Nie miałam, ale Alphanova ostatnio zdobyła patenty na te swoje filtry Że niby jakaś innowacja, dokładnie się nie wczytywałam.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-07, 11:16   #2486
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

No własnie moja też, dlatego napisałam WOW ale przyznała, że skóra faktycznie "jakoś tak ładniej wygląda"
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-07, 13:14   #2487
kajaccn
Rozeznanie
 
Avatar kajaccn
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wegberg/Niemcy
Wiadomości: 762
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Moja mama tez byla ciezka do przekonania, ze naturalne kosmetyki sa dla niej lepsze. Dla niej to Loreal to super jakosc no bo nie sa tanie na szczescie ma kilka produktow Vianka i nawet jest zadowolona

A tu jeszcze moje zakupy:
Uoga Uoga- kupilam podklad, szampony i zele, krem bb (pelnowymiarowy) i probke kremu do twarzy dostalam gratis i zobaczcie jak slicznie pakuja kazdy produkt
Pony Hütchen- zapas na lato zrobiony
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20170603_105625.jpg (118,4 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20170604_144548.jpg (124,7 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20170607_102418.jpg (102,5 KB, 59 załadowań)
kajaccn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-07, 13:22   #2488
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez kajaccn Pokaż wiadomość
Moja mama tez byla ciezka do przekonania, ze naturalne kosmetyki sa dla niej lepsze. Dla niej to Loreal to super jakosc no bo nie sa tanie na szczescie ma kilka produktow Vianka i nawet jest zadowolona

A tu jeszcze moje zakupy:
Uoga Uoga- kupilam podklad, szampony i zele, krem bb (pelnowymiarowy) i probke kremu do twarzy dostalam gratis i zobaczcie jak slicznie pakuja kazdy produkt
Pony Hütchen- zapas na lato zrobiony
Piękności
uoga cudnie zapakowana!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-07, 13:33   #2489
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 972
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez kajaccn Pokaż wiadomość
Moja mama tez byla ciezka do przekonania, ze naturalne kosmetyki sa dla niej lepsze. Dla niej to Loreal to super jakosc no bo nie sa tanie na szczescie ma kilka produktow Vianka i nawet jest zadowolona

A tu jeszcze moje zakupy:
Uoga Uoga- kupilam podklad, szampony i zele, krem bb (pelnowymiarowy) i probke kremu do twarzy dostalam gratis i zobaczcie jak slicznie pakuja kazdy produkt
Pony Hütchen- zapas na lato zrobiony

ale zapasy


Ja mam koleżankę, która jest lekarzem i używa kosmetyków Ziaja, bo uważa, że są naturalne
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-07, 13:35   #2490
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez kajaccn Pokaż wiadomość
A tu jeszcze moje zakupy:
Uoga Uoga- kupilam podklad, szampony i zele, krem bb (pelnowymiarowy) i probke kremu do twarzy dostalam gratis i zobaczcie jak slicznie pakuja kazdy produkt
Pony Hütchen- zapas na lato zrobiony
O, jak pachnie Keinhorn? Też się nad nim zastanawiam, ale obawiam się ulepu.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-19 11:36:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:19.