Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51 - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-10-20, 21:24   #2551
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

[1=bbab4b1e68366f09bc3914c 9672f02df694c852f_622be74 47f718;87264758]Najchętniej to bym jadła właśnie jakieś sorbety lodowe i popijała czymś ciepłym... jutro pewnie kupię jakieś smoothie i tyle. [/QUOTE]
Ja to takie jazdy miałam tylko przy grypie albo w ciąży....
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-20, 21:33   #2552
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Niestety nie, a chciałabym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haha piona

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
__________________



agafisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-20, 21:36   #2553
agatkaao0
Wtajemniczenie
 
Avatar agatkaao0
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 725
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Możecie polecić jakiś dobry szampon bez sles, sls i parabenow?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Budzić się rano i starać się odtworzyć sen po to, żeby uporać się z podejrzeniem, że sen powiedział o nas więcej, niż chcemy na jawie wyznać.

— Czesław Miłosz
agatkaao0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-20, 21:37   #2554
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Pchły

Przez przypadek znalazłam na psie dorosłą pchłę. Chodziła (?) mu po brzuchu. Od razu zaczęłam go oglądać i zabiłam 2 duże. Nie znalazłam jaj ani więcej żywych. Co zrobić, żeby wytępić pozostałe, jeśli są? Obroża? Kąpiel? Krople? Co najszybciej pomoże? Dodam, że pies jest 100% domowy i kanapowy.

Ostatnio spędziliśmy tydzień na wizytach w klinice weterynaryjnej, możliwe że tam je podłapał albo od psiaków, które na niego skakały na spacerach. Nie wiem! Boję się, że mam je też w łóżku. Czy one mogą wejść na ludzkie głowy? Aż mnie wszystko swędzi...


Wysłane z iPhone'a
Polecam krople. Ja kupuje adwantix w sezonie wiosenno jesiennym na kleszcze ale on jest też na pchły. Jak wzięłam zapchlonego malucha z wiochy i po nim stadami chodzily po zakropieniu chodziłam z nim godzinę po dworze żeby tam wyzdychaly (W domu mam kotki niewychodzące ) po godzinie wróciłam i jeszcze jak spał na podłodze to wypadaly z sierści na podłogę już zdechle albo ledwo żywe i wytepilam jednymi kropelkami. Mogą Cię pogryźć jak będą w pobliżu. Ogólnie obrzydlistwo. Jak nic mnie nie rusza tak kleszcze i pchły mnie mega obrzydzają

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
__________________



agafisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-20, 21:42   #2555
bbab4b1e68366f09bc3914c9672f02df694c852f_622be7447f718
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 4 592
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

To może jednak ta morfologia mi poleciała
Tak naprawdę to sama mogłabym jeszcze schudnąć, ale nie chcę tak. Siłą rzeczy fajnie jest kontrolować swój stan, mieć świadomość, co się z czego bierze, a nie myśleć w sumie o tym, czy cokolwiek w ogromnym hipermarkecie będę w stanie wsunąć w usta i czy ze zdrowiem mi się coś nie wali.
bbab4b1e68366f09bc3914c9672f02df694c852f_622be7447f718 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-20, 21:49   #2556
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez agafisia Pokaż wiadomość
Polecam krople. Ja kupuje adwantix w sezonie wiosenno jesiennym na kleszcze ale on jest też na pchły. Jak wzięłam zapchlonego malucha z wiochy i po nim stadami chodzily po zakropieniu chodziłam z nim godzinę po dworze żeby tam wyzdychaly (W domu mam kotki niewychodzące ) po godzinie wróciłam i jeszcze jak spał na podłodze to wypadaly z sierści na podłogę już zdechle albo ledwo żywe i wytepilam jednymi kropelkami. Mogą Cię pogryźć jak będą w pobliżu. Ogólnie obrzydlistwo. Jak nic mnie nie rusza tak kleszcze i pchły mnie mega obrzydzają

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka


Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
Wykąp najpierw i posłanie trzeba wyprać

Wszy wchodzą na głowy, a pchły miga Cię pogryzc

Dzięki! Jutro po pracy pędzę do zoologicznego brrr, cały czas się drapie, bo mam schizy. Na ciele nie mam żadnych ugryzień.


Wysłane z iPhone'a
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-20, 21:57   #2557
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

[1=bbab4b1e68366f09bc3914c 9672f02df694c852f_622be74 47f718;87264658]Czy odczuwacie teraz spadek apetytu? Śmierć głodowa mi nie grozi, ale nie chce mi się jeść. Niewiele mi smakuje. Nawet ziół mi się nie chce, którymi się opijam zazwyczaj. Zazwyczaj mam ochotę teraz na zupy, ale nawet nie chce mi się ich robić, bo czuję, że zostaną w garach. Chce mi się głównie kwaśnego, soków pomarańczowych itd. Zaczęłam brać od tygodnia witaminę c, używam cytryny itd. Boję się, że znowu mi się pogorszą wyniki Nie choruję, nie biorę żadnych hardcorowych leków, nie czuję sie bardziej zmęczona.[/QUOTE]Ja jakiegoś dużego spadku apetytu nie mam, ale też ciągle chce mi się pić soki, szczególnie pomarańczowe. Morfologia ostatnio sie u mnie pogorszyła, więc może ma to jakieś połączenie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-20, 22:33   #2558
Shevya
Skrzat leśny
 
Avatar Shevya
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Elven Realm
Wiadomości: 10 312
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
To daj znać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Byłam, zobaczyłam i 9 se jest chyba jednym z mniejszych telefonów od Xiaomi i to na pewno plus (chociaż ja lubię większy wyświetlacz, bo nie mam komputera/TV, tylko oglądam filmy na telefonie), tata mówił że ma wyświetlacz amoled który powinien być lepszy od tego z mi 8 lite i tak samo piszą ludzie na mgsm. Płynność pracy taka sama w sumie, bateria mniej-więcej też, tylko aparat ma być lepszy, ale jak sprawdzałam za dnia to jakość zdjęcia na moim była taka sama.
Nie wiem z jakiego telefonu się przesiadasz, ale ja bym mojego 8 lite na ten nie zmieniała, tylko poczekała na coś jeszcze lepszego (bateria + aparat). Ewentualnie wymieniła na Pixel'a bo ten aparat ma absolutnie wspaniały.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

˝ Słowa - więcej nic,
potrafimy pięknie gadać - nie umiemy żyć ˝

tumblr | last.fm
Shevya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-21, 05:00   #2559
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez Shevya Pokaż wiadomość
Byłam, zobaczyłam i 9 se jest chyba jednym z mniejszych telefonów od Xiaomi i to na pewno plus (chociaż ja lubię większy wyświetlacz, bo nie mam komputera/TV, tylko oglądam filmy na telefonie), tata mówił że ma wyświetlacz amoled który powinien być lepszy od tego z mi 8 lite i tak samo piszą ludzie na mgsm. Płynność pracy taka sama w sumie, bateria mniej-więcej też, tylko aparat ma być lepszy, ale jak sprawdzałam za dnia to jakość zdjęcia na moim była taka sama.
Nie wiem z jakiego telefonu się przesiadasz, ale ja bym mojego 8 lite na ten nie zmieniała, tylko poczekała na coś jeszcze lepszego (bateria + aparat). Ewentualnie wymieniła na Pixel'a bo ten aparat ma absolutnie wspaniały.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Który pixel? 3?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-21, 05:12   #2560
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez Shevya Pokaż wiadomość
Byłam, zobaczyłam i 9 se jest chyba jednym z mniejszych telefonów od Xiaomi i to na pewno plus (chociaż ja lubię większy wyświetlacz, bo nie mam komputera/TV, tylko oglądam filmy na telefonie), tata mówił że ma wyświetlacz amoled który powinien być lepszy od tego z mi 8 lite i tak samo piszą ludzie na mgsm. Płynność pracy taka sama w sumie, bateria mniej-więcej też, tylko aparat ma być lepszy, ale jak sprawdzałam za dnia to jakość zdjęcia na moim była taka sama.
Nie wiem z jakiego telefonu się przesiadasz, ale ja bym mojego 8 lite na ten nie zmieniała, tylko poczekała na coś jeszcze lepszego (bateria + aparat). Ewentualnie wymieniła na Pixel'a bo ten aparat ma absolutnie wspaniały.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo dziękuję.
Ja mam teraz starego Samsunga A3, więc każdy nowszy telefon będzie na pewno lepszy. Właśnie zależy mi też na mniejszym, więc wymiary tego telefonu nie zachęcają.
Nie znam pixela, muszę wieczorem posprzeczać, co to za telefon

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:12 ---------- Poprzedni post napisano o 06:08 ----------

Tak patrzę na szybko na parametry tego pixela, 5o ciut gorsze od mi 9se, aparat też się gorszy wydaje. Wieczorem muszę poczytać recenzje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-21, 05:40   #2561
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
A czym powinnam dosmaczać? Pytam tak na szybko, spróbuję bardziej zgłębić temat w niedalekiej przyszłości.
Z moim kotem problem jest taki, że jak zabiorę coś co lubi (czyli suchą karmę) to walnie focha i potrafi kilka dni nie jeść. Wiem że od tego nie umrze i jak będzie głodna to w teorii w końcu zje coś czego nie chciała, ale na głodzie nie idzie jej znieść i ja zawsze łamałam się pierwsza. Może trafiłam na modelowego dupka, ale ona po prostu drze paszczę aż dam to co chce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja używałam cosma snacks, liofilizowane mieso, i to kruszyłam na mokra karme. Często jest promocja i za dwie tubki się płaci ok 15zl.

Ale z suchą to podstawa zabrać suchą z domu całkowicie, inaczej czuje ze jest i nie chce jeść mokrej.

U mnie pomógł też cykl łowiecki, dużo chętniej patrzyła do miski. Teraz już, nie ukrywam, nie zawsze mi się udaje, ale staram się chociaż 5 minut pobawić, a później karmić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-21, 07:27   #2562
rebeccaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 1 345
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Dziękuję za przepis na smalec z fasoli, na dniach będę robić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
KOCHAM GO NAJBARDZIEJ NA ŚWIECIE!
rebeccaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-21, 07:29   #2563
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Ja używałam cosma snacks, liofilizowane mieso, i to kruszyłam na mokra karme. Często jest promocja i za dwie tubki się płaci ok 15zl.

Ale z suchą to podstawa zabrać suchą z domu całkowicie, inaczej czuje ze jest i nie chce jeść mokrej.

U mnie pomógł też cykl łowiecki, dużo chętniej patrzyła do miski. Teraz już, nie ukrywam, nie zawsze mi się udaje, ale staram się chociaż 5 minut pobawić, a później karmić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeśli nic nie pomaga, to niektórzy na kociej grupie radzą wręcz, żeby przyzwyczaić kota do mokrego jedzenia za pomocą sklepowego szajsu typu Whiskas. Jak kot się przekona do mokrego, bo to mu posmakuje, to wtedy lepsze puszki. W tym efekcie końcowym syf z tego Whiskasa karmionego chwilę i tak zaszkodzi nieporównywalnie mniej niż karmienie całe życie suchą karmą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-21, 07:43   #2564
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 370
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Teraz ja w sprawie kota.
Czy ktoś z Was ma może maine coona? Miałabym kilka pytań na priv.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-21, 07:55   #2565
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Kiedyś (około 3 miesiące temu) mój pies uderzył się o wysoki krawężnik mordką, bo źle na niego wskoczył. Po 2-3 dniach opuchlizna zeszła.

W ten weekend znowu zauważyłam opuchliznę na lewej stronie pyska. Tym razem się nie uderzył. Od tygodnia wprowadzam mu mokrą karmę do diety. Czy to możliwe, że opuchlizna pojawiła się od tego pokarmu? Kupy i trawienie jest ok. Nie jest alergikiem. Badania krwi dobre. Wątroba, nerki zdrowe.


Wysłane z iPhone'a
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-21, 07:58   #2566
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Kiedyś (około 3 miesiące temu) mój pies uderzył się o wysoki krawężnik mordką, bo źle na niego wskoczył. Po 2-3 dniach opuchlizna zeszła.

W ten weekend znowu zauważyłam opuchliznę na lewej stronie pyska. Tym razem się nie uderzył. Od tygodnia wprowadzam mu mokrą karmę do diety. Czy to możliwe, że opuchlizna pojawiła się od tego pokarmu? Kupy i trawienie jest ok. Nie jest alergikiem. Badania krwi dobre. Wątroba, nerki zdrowe.


Wysłane z iPhone'a
A może go coś ugryzło? Np. Biedronka azjatycka, których jest teraz sporo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-21, 08:22   #2567
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
A może go coś ugryzło? Np. Biedronka azjatycka, których jest teraz sporo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Możliwe, że to ugryzienie. Chodzi dużo po trawach, to może go coś zaatakowało.


Wysłane z iPhone'a
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-21, 09:40   #2568
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-21, 09:54   #2569
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Jeśli nic nie pomaga, to niektórzy na kociej grupie radzą wręcz, żeby przyzwyczaić kota do mokrego jedzenia za pomocą sklepowego szajsu typu Whiskas. Jak kot się przekona do mokrego, bo to mu posmakuje, to wtedy lepsze puszki. W tym efekcie końcowym syf z tego Whiskasa karmionego chwilę i tak zaszkodzi nieporównywalnie mniej niż karmienie całe życie suchą karmą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
można też dosmaczać smalcem z gęsi/kaczki albo chrupki rozdrobnić i posypać z wierzchu mokre
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-21, 09:54   #2570
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 370
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;87265430]Treść usunięta[/QUOTE]
Wysłalam wiadomość
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-21, 13:01   #2571
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Jeśli nic nie pomaga, to niektórzy na kociej grupie radzą wręcz, żeby przyzwyczaić kota do mokrego jedzenia za pomocą sklepowego szajsu typu Whiskas. Jak kot się przekona do mokrego, bo to mu posmakuje, to wtedy lepsze puszki. W tym efekcie końcowym syf z tego Whiskasa karmionego chwilę i tak zaszkodzi nieporównywalnie mniej niż karmienie całe życie suchą karmą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja akurat tych kiepskich mokrych nie tyka. Jak kupię coś co nie ma minimum 80% mięsa i normalnych dodatków typu warzywa to się wypnie. A za to mięso zje od wielkiego święta, wczoraj np. dałam jej mięso z szynki, drobno pokroiłam, pierwszy kawałek wciągnęła i chciała więcej. Dałam do miski to nawet nie ruszyła, zostawiłam jej jako kolację bo było tyle ile powinna zjeść. Rano wstałam obudzona kocim wrzaskiem, bo ciemniepani mięsa nie ruszyła i jest przeraźliwie głodna i chce chrupek.
Co do mokrych to mam też wrażenie że ona się nimi po prostu nie najada. Jak dam więcej to część zje i resztę zostawi, bo jak trochę przyschnie to dalej nie zje. Potem chodzi i jęczy że głodna, a ja nie siedzę w domu cały czas żeby kota karmić 5x na dobę. Będę próbować, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-21, 13:06   #2572
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Moja akurat tych kiepskich mokrych nie tyka. Jak kupię coś co nie ma minimum 80% mięsa i normalnych dodatków typu warzywa to się wypnie. A za to mięso zje od wielkiego święta, wczoraj np. dałam jej mięso z szynki, drobno pokroiłam, pierwszy kawałek wciągnęła i chciała więcej. Dałam do miski to nawet nie ruszyła, zostawiłam jej jako kolację bo było tyle ile powinna zjeść. Rano wstałam obudzona kocim wrzaskiem, bo ciemniepani mięsa nie ruszyła i jest przeraźliwie głodna i chce chrupek.
Co do mokrych to mam też wrażenie że ona się nimi po prostu nie najada. Jak dam więcej to część zje i resztę zostawi, bo jak trochę przyschnie to dalej nie zje. Potem chodzi i jęczy że głodna, a ja nie siedzę w domu cały czas żeby kota karmić 5x na dobę. Będę próbować, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A dbasz o zachowanie cyklu łowieckiego?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-21, 13:21   #2573
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Dziewczyny help plis... W piątek mam ważną rozmowę o pracę, chciałabym wyglądać na niej jak człowiek a tu bum wysypalo mnie i nie mam pojęcia od czego Cała twarz mam w kostkach jak jakaś nastolatka Okropnie to wygląda, jeszcze niekotre to takie gule pod skórne. Co mam na to kupić? Najlepiej w aptece czy drogerii

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-21, 14:07   #2574
de61b525ea9c27150559199fef5a08ffa7ef4799_5e45e32e63f12
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 503
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Dziewczyny help plis... W piątek mam ważną rozmowę o pracę, chciałabym wyglądać na niej jak człowiek a tu bum wysypalo mnie i nie mam pojęcia od czego Cała twarz mam w kostkach jak jakaś nastolatka Okropnie to wygląda, jeszcze niekotre to takie gule pod skórne. Co mam na to kupić? Najlepiej w aptece czy drogerii

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na szybko to chyba tylko cynk czy jakieś punktowe, skoncentrowane preparaty, bo w takim tempie prawie na pewno nie uda się złuszczyć i jednocześnie nie mieć łuszczącej się skóry
de61b525ea9c27150559199fef5a08ffa7ef4799_5e45e32e63f12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-21, 15:00   #2575
syyyyyylwia
cat lady
 
Avatar syyyyyylwia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 312
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Dziewczyny help plis... W piątek mam ważną rozmowę o pracę, chciałabym wyglądać na niej jak człowiek a tu bum wysypalo mnie i nie mam pojęcia od czego Cała twarz mam w kostkach jak jakaś nastolatka Okropnie to wygląda, jeszcze niekotre to takie gule pod skórne. Co mam na to kupić? Najlepiej w aptece czy drogerii

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gdyby się udało je kupić to plasterki punktowe cosrx, ale są trudno dostępne i poza pigmentem nie wiem gdzie się je dostanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
syyyyyylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-21, 15:11   #2576
florris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 147
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Dziewczyny help plis... W piątek mam ważną rozmowę o pracę, chciałabym wyglądać na niej jak człowiek a tu bum wysypalo mnie i nie mam pojęcia od czego Cała twarz mam w kostkach jak jakaś nastolatka Okropnie to wygląda, jeszcze niekotre to takie gule pod skórne. Co mam na to kupić? Najlepiej w aptece czy drogerii

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może w aptece maść Benzacne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
florris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-21, 15:41   #2577
de61b525ea9c27150559199fef5a08ffa7ef4799_5e45e32e63f12
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 503
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez florris Pokaż wiadomość
Może w aptece maść Benzacne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie nedtlenek benzoilu nie pomógł nigdy doraźnie, dopiero po regularnym stosowaniu przez x tygodni. Zresztą on jest skuteczny przede wszystkim przy większych zmianach niż przy zaskórnikach.
de61b525ea9c27150559199fef5a08ffa7ef4799_5e45e32e63f12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-21, 15:41   #2578
Shevya
Skrzat leśny
 
Avatar Shevya
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Elven Realm
Wiadomości: 10 312
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
Który pixel? 3?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję.
Ja mam teraz starego Samsunga A3, więc każdy nowszy telefon będzie na pewno lepszy. Właśnie zależy mi też na mniejszym, więc wymiary tego telefonu nie zachęcają.
Nie znam pixela, muszę wieczorem posprzeczać, co to za telefon

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:12 ---------- Poprzedni post napisano o 06:08 ----------

Tak patrzę na szybko na parametry tego pixela, 5o ciut gorsze od mi 9se, aparat też się gorszy wydaje. Wieczorem muszę poczytać recenzje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Szczerze to nie mam pojęcia który model, na bank jeden z tych najnowszych, ale aparat to żyleta. Nawet 4 w specyfikacjach jakoś nie lśni, ale widziałam zdjęcia i video zrobione nocą - no coś wspaniałego, Xiaomi to nic w porównaniu. I to bez żadnej obróbki, tak prosto z galerii. Więcej jednak nie wiem w tym temacie, ale jakby Xiaomi sypnął takim aparatem, to bym się ani minuty nie zastanawiała, bo jestem pies na kamery

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

˝ Słowa - więcej nic,
potrafimy pięknie gadać - nie umiemy żyć ˝

tumblr | last.fm
Shevya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-21, 16:19   #2579
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez Shevya Pokaż wiadomość
Szczerze to nie mam pojęcia który model, na bank jeden z tych najnowszych, ale aparat to żyleta. Nawet 4 w specyfikacjach jakoś nie lśni, ale widziałam zdjęcia i video zrobione nocą - no coś wspaniałego, Xiaomi to nic w porównaniu. I to bez żadnej obróbki, tak prosto z galerii. Więcej jednak nie wiem w tym temacie, ale jakby Xiaomi sypnął takim aparatem, to bym się ani minuty nie zastanawiała, bo jestem pies na kamery

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki Dałaś mi do myślenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-21, 16:31   #2580
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
A dbasz o zachowanie cyklu łowieckiego?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rano nie jestem w stanie, ale wieczorem staram się z nią pobawić chociaż trochę przed jedzeniem. Czasem się udaje, innym razem kota po prostu gapi się jak ja bawię się sama - a przynajmniej tak to wygląda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-19 18:30:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:42.