Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-08-21, 21:02   #3301
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Kurcze, a mi podobają się swatche z tej nowej paletki Denony... Od czasu Glam nie kupiłam żadnej z powodu banu. I tak powinno pozostać. Ale troszkę kusi.

A jak oceniacie jakość cieni Zoeva?
Mam dwie palety Zoeva, En Taupe i Naturally Yours, mają swoje lata Teraz to są już takie se, ale na początek drogi makijażowej były spoko Ujdą w tłumie, ale obecnie lepiej już np. kupić sobie paletę Affectu.


Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Zdrowia Ci życzę!

---------- Dopisano o 07:52 ---------- Poprzedni post napisano o 07:51 ----------



Tez już girkami przebieram kiedy się pojawi... Ale patrząc na to jak szybko Starlette się wyprzedała i nie ma kolejnych dostaw kiepsko to widzę...

---------- Dopisano o 08:06 ---------- Poprzedni post napisano o 07:52 ----------



Ciągle na nią czekam aż wróci na cult...

Mnie ta nowa paleta od Pat zawiodła - tzn. nie kupiłam jej bo mam VI i VII chyba i dla mnie są bardzo podobne...

---------- Dopisano o 08:07 ---------- Poprzedni post napisano o 08:06 ----------



Ja Glam puściłam w świat była dla mnie za ciemna...
W ogóle natasha lubi ciemne cienie - my dream palette jest tak ciemna, że mogę użyć kilka kolorów z niej dosłownie a resztę to tak ciut ciut delikatnie
U nas ma się dopiero pojawić wg rozpiski na insta Natashy i ciekawe czy mają partię dla Polski

Błyszczące da się łatwiej ograć, ale fakt maty potrafią być mocarne u ND.

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89652267]Mam dobry patent na to.

Trzeba suszarką do włosów podgrzać cień od spodu. Mocno, aż będzie gorący, wtedy klej łatwiej puszcza
Nie pytałaś, ale masz dobrą radę Ja często majstruję przy paletkach, tworzę własne kompozycje, też przekładam poszczególne cienie do paletek magnetycznych. Tylko dzięki temu jestem w stanie to wszystko poupychać w/na toaletce.

Muszę obejrzeć swoje paletki z YSL; mam nr 600 i 4.
Dawno temu to kupiłam, ale oczywiście nie były jeszcze wnikliwie oglądane. Przyjechały, wyjęłam z pudełka i sru do szuflady.

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------



Dziękuję Za 10 dni idę do szpitala



Też mam z tym problem. Zbyt nasycone kolory nie dla mnie. A faktycznie wiele marek się w nich lubuje.
Najbardziej 'nośne' dla mnie są cienie od Charlotte Tilbury.
Pat z kolei miażdży pod tym względem. Tego to już używam w aptekarskich ilościach.[/QUOTE]

Znam ten tip również z prostownicą, a ja nawet ze świecą to robiłam Przytopił się plastik, a klej trzymał wypraskę, a to pewnie jakaś Sensique paletka albo pojedynczy cień My Secret był, dlatego tak psioczę na YSL Myślałam, że ta paletka cięższa będzie ogólnie

Ode mnie też zdrówka i

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89652497]Kurczę, a dla mnie coraz zimniejsza jak patrzę po słoczach Tzn. te kolory są neutralne, ale w kierunku zimnych jak mi się - coraz bardziej - wydaje.





Ech, chciałabym mieć te lata. 30+ to najlepsza dekada w życiu człowieka [/QUOTE]

Też trochę pooglądałam i w sumie nie jest taka zimna w świetle słonecznym i naturalnym i opisy cieni są "warm" w kilku, także bardziej może neutralna, ale to też pewnie zależy z czym się przyrówna i do czego przyłoży. W zimnym światle studyjnym chyba wychodzi chłodniej. No kurcze chyba ją chcem
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-21, 21:52   #3302
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89652274]A propos przyglądania się.
Miałam Cię już kiedyś Olu zapytać o ten szaleńczo pożądany na wiosnę róż od Chanel.
Używasz go ? Jakie opinie po dłuższym czasie ?
Czy leży gdzieś na dnie ?
Ciekawa jestem, bo mam na oku aukcję na ebayu ale ciągle to cudo jest dość drogie i nie wiem czy kupować czy odpuścić.[/QUOTE]
Na pewno nie żałuję i cieszę się, że mam go w swoich zbiorach.
Daje młodzieńczy efekt, co przy mojej ponad czterdziestoletniej facjacie jest nie bez znaczenia .
Myślę, że najlepiej się sprawdzi przy bladej cerze, bo daje bardzo delikatny kolor, za to dużo rozświetlenia.
Tak naprawdę nie jest to jednak produkt, który byłby wart kosmicznej kwoty, ale jeśli mogłabyś go mieć w miarę rozsądnej cenie, to na Twoim miejscu bym brała.
W każdym razie ja na pewno zbywać nie będę i nie leży na dnie szuflady
__________________

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2023-08-21 o 21:53
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-21, 23:00   #3303
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Zdrowia Ci życzę!

---------- Dopisano o 07:52 ---------- Poprzedni post napisano o 07:51 ----------



Tez już girkami przebieram kiedy się pojawi... Ale patrząc na to jak szybko Starlette się wyprzedała i nie ma kolejnych dostaw kiepsko to widzę...

---------- Dopisano o 08:06 ---------- Poprzedni post napisano o 07:52 ----------



Ciągle na nią czekam aż wróci na cult...

Mnie ta nowa paleta od Pat zawiodła - tzn. nie kupiłam jej bo mam VI i VII chyba i dla mnie są bardzo podobne...

---------- Dopisano o 08:07 ---------- Poprzedni post napisano o 08:06 ----------



Ja Glam puściłam w świat była dla mnie za ciemna...
W ogóle natasha lubi ciemne cienie - my dream palette jest tak ciemna, że mogę użyć kilka kolorów z niej dosłownie a resztę to tak ciut ciut delikatnie
Nie strasz, bo im więcej filmików o tej paletce oglądam, tym bardziej ją chcę A jak się nie załapię i nie kupię, to mnie to będzie męczyć🤣[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89652267]Mam dobry patent na to.

Trzeba suszarką do włosów podgrzać cień od spodu. Mocno, aż będzie gorący, wtedy klej łatwiej puszcza
Nie pytałaś, ale masz dobrą radę Ja często majstruję przy paletkach, tworzę własne kompozycje, też przekładam poszczególne cienie do paletek magnetycznych. Tylko dzięki temu jestem w stanie to wszystko poupychać w/na toaletce.

Muszę obejrzeć swoje paletki z YSL; mam nr 600 i 4.
Dawno temu to kupiłam, ale oczywiście nie były jeszcze wnikliwie oglądane. Przyjechały, wyjęłam z pudełka i sru do szuflady.

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------



Dziękuję Za 10 dni idę do szpitala



Też mam z tym problem. Zbyt nasycone kolory nie dla mnie. A faktycznie wiele marek się w nich lubuje.
Najbardziej 'nośne' dla mnie są cienie od Charlotte Tilbury.
Pat z kolei miażdży pod tym względem. Tego to już używam w aptekarskich ilościach.[/QUOTE]Będzie dobrze Dużo zdrówka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-22, 08:24   #3304
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Mam dwie palety Zoeva, En Taupe i Naturally Yours, mają swoje lata Teraz to są już takie se, ale na początek drogi makijażowej były spoko Ujdą w tłumie, ale obecnie lepiej już np. kupić sobie paletę Affectu.


U nas ma się dopiero pojawić wg rozpiski na insta Natashy i ciekawe czy mają partię dla Polski

Błyszczące da się łatwiej ograć, ale fakt maty potrafią być mocarne u ND.


Też trochę pooglądałam i w sumie nie jest taka zimna w świetle słonecznym i naturalnym i opisy cieni są "warm" w kilku, także bardziej może neutralna, ale to też pewnie zależy z czym się przyrówna i do czego przyłoży. W zimnym światle studyjnym chyba wychodzi chłodniej. No kurcze chyba ją chcem
Widziałam gdzieś na necie porownanie nowej ND z Ethernals (chyba tak sie nazywala) z Mario, że niby są podobne, a kojarze, że ta Mario masz.
Dziewczyny ile obstawiacie, że ta paleta będzie kosztowala? Nie orientuje się na ile Natasza wycenia swoje palety.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-22, 08:59   #3305
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Znam ten tip również z prostownicą, a ja nawet ze świecą to robiłam
Ooo

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Przytopił się plastik, a klej trzymał wypraskę,
Bywają takie uparciuchy, owszem.
Pat też mocno przykleja swoje cienie do wyprasek.

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Ode mnie też zdrówka i
Dzięki za kciuki

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Też trochę pooglądałam i w sumie nie jest taka zimna w świetle słonecznym i naturalnym i opisy cieni są "warm" w kilku, także bardziej może neutralna, ale to też pewnie zależy z czym się przyrówna i do czego przyłoży. W zimnym światle studyjnym chyba wychodzi chłodniej. No kurcze chyba ją chcem
Oglądałam filmik u Morgan Turner i ona mówi, że ta paletka ma właściwie same chłode kolory. Tylko dwa uznała za faktycznie ciepłe (a nie tylko z nazwy).

https://www.youtube.com/watch?v=NdMf-cOdXfw
Strasznie mnie kuszą te trzy cienie w nowej formule.

Kurczę...

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Na pewno nie żałuję i cieszę się, że mam go w swoich zbiorach.
Daje młodzieńczy efekt, co przy mojej ponad czterdziestoletniej facjacie jest nie bez znaczenia .
Myślę, że najlepiej się sprawdzi przy bladej cerze, bo daje bardzo delikatny kolor, za to dużo rozświetlenia.
Tak naprawdę nie jest to jednak produkt, który byłby wart kosmicznej kwoty, ale jeśli mogłabyś go mieć w miarę rozsądnej cenie, to na Twoim miejscu bym brała.
W każdym razie ja na pewno zbywać nie będę i nie leży na dnie szuflady
Dziękuję, to chciałam usłyszeć, tzn. że używasz i ogólnie jesteś zadowolona.
To kliknę

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Nie strasz, bo im więcej filmików o tej paletce oglądam, tym bardziej ją chcę A jak się nie załapię i nie kupię, to mnie to będzie męczyć��
To jest najgorzej jak się kręci nosem na początku, wszyscy normalni sobie kupią i są zachwyceni i się zostaje na lodzie

Ale Natasza chyba robi regularne dokładki tych swoich palet, czy nie ? Nawet nie wiem czy u niej też się wyprzedają i koniec jak u Lisy.

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Będzie dobrze Dużo zdrówka
Dziękuję, przyda się

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ile obstawiacie, że ta paleta będzie kosztowala? Nie orientuje się na ile Natasza wycenia swoje palety.
Obstawiam okolice 350 zł.

---------- Dopisano o 08:55 ---------- Poprzedni post napisano o 08:51 ----------

Huda wypuściła coś dziwnego. Micro Mini paletki cieni:


https://www.cultbeauty.co.uk/huda-be.../14871445.html

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:55 ----------

Znalazłam też filmik z zapowiedziałami nowości na jesień i tegoroczną Gwiazdkę.
Guerlain wypuszcza Meteoryty świąteczne ! Ile lat już tego nie robili...chyba ze trzy. Niestety nie widać na filmiku jak będą wyglądały same kuleczki, tylko pudełko jest pokazane.



https://www.youtube.com/watch?v=I44VavxziH8
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-22, 11:01   #3306
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Widziałam gdzieś na necie porownanie nowej ND z Ethernals (chyba tak sie nazywala) z Mario, że niby są podobne, a kojarze, że ta Mario masz.
Dziewczyny ile obstawiacie, że ta paleta będzie kosztowala? Nie orientuje się na ile Natasza wycenia swoje palety.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak mam Mario a teraz będę mieć i ND

Uwaga informuję, że już jest za 349 zł, tylko w nowościach się nie pokazuje na stronie musicie przez Natashe wejść, w sensie po marce sobie szukanie ustawić


[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89653018]Ooo



Bywają takie uparciuchy, owszem.
Pat też mocno przykleja swoje cienie do wyprasek.



Dzięki za kciuki



Oglądałam filmik u Morgan Turner i ona mówi, że ta paletka ma właściwie same chłode kolory. Tylko dwa uznała za faktycznie ciepłe (a nie tylko z nazwy).

https://www.youtube.com/watch?v=NdMf-cOdXfw
Strasznie mnie kuszą te trzy cienie w nowej formule.

Kurczę...



Dziękuję, to chciałam usłyszeć, tzn. że używasz i ogólnie jesteś zadowolona.
To kliknę



To jest najgorzej jak się kręci nosem na początku, wszyscy normalni sobie kupią i są zachwyceni i się zostaje na lodzie

Ale Natasza chyba robi regularne dokładki tych swoich palet, czy nie ? Nawet nie wiem czy u niej też się wyprzedają i koniec jak u Lisy.



Dziękuję, przyda się



Obstawiam okolice 350 zł.

---------- Dopisano o 08:55 ---------- Poprzedni post napisano o 08:51 ----------

Huda wypuściła coś dziwnego. Micro Mini paletki cieni:


https://www.cultbeauty.co.uk/huda-be.../14871445.html

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:55 ----------

Znalazłam też filmik z zapowiedziałami nowości na jesień i tegoroczną Gwiazdkę.
Guerlain wypuszcza Meteoryty świąteczne ! Ile lat już tego nie robili...chyba ze trzy. Niestety nie widać na filmiku jak będą wyglądały same kuleczki, tylko pudełko jest pokazane.



https://www.youtube.com/watch?v=I44VavxziH8[/QUOTE]


Ja tam bardziej wolę w chłodne ewentualnie neutralne tonacje niż ciepłe, a przekonam się sama

Widziałam na insta że w US (chyba) w Sepho już sold out to klikałam od razu jak wskoczyła Teraz jak pokemony kupuję neutralne palety, czy to już starość?!

Nie wiem jak z produkcją Natashy, Lisa kiedyś tłumaczyła dlaczego u niej proces produkcyjny długo trwa, że ona mniejsza manufaktura itd.

Te małe paletki z Hudy to z marki Glowish tej niby naturalnej.

To ja chyba kupiłam meteorki z tej ostatniej linii
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-22, 11:17   #3307
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89653018]Dziękuję, to chciałam usłyszeć, tzn. że używasz i ogólnie jesteś zadowolona.
To kliknę

[/QUOTE]
Mam nadzieję, że i Tobie przypadnie do gustu

Nową Natashę już kliknęłam - liczę, że okaże się dostatecznie chłodna
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-08-22, 12:11   #3308
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89653018]Ooo



Bywają takie uparciuchy, owszem.
Pat też mocno przykleja swoje cienie do wyprasek.



Dzięki za kciuki



Oglądałam filmik u Morgan Turner i ona mówi, że ta paletka ma właściwie same chłode kolory. Tylko dwa uznała za faktycznie ciepłe (a nie tylko z nazwy).

https://www.youtube.com/watch?v=NdMf-cOdXfw
Strasznie mnie kuszą te trzy cienie w nowej formule.

Kurczę...



Dziękuję, to chciałam usłyszeć, tzn. że używasz i ogólnie jesteś zadowolona.
To kliknę



To jest najgorzej jak się kręci nosem na początku, wszyscy normalni sobie kupią i są zachwyceni i się zostaje na lodzie

Ale Natasza chyba robi regularne dokładki tych swoich palet, czy nie ? Nawet nie wiem czy u niej też się wyprzedają i koniec jak u Lisy.



Dziękuję, przyda się



Obstawiam okolice 350 zł.

---------- Dopisano o 08:55 ---------- Poprzedni post napisano o 08:51 ----------

Huda wypuściła coś dziwnego. Micro Mini paletki cieni:


https://www.cultbeauty.co.uk/huda-be.../14871445.html

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:55 ----------

Znalazłam też filmik z zapowiedziałami nowości na jesień i tegoroczną Gwiazdkę.
Guerlain wypuszcza Meteoryty świąteczne ! Ile lat już tego nie robili...chyba ze trzy. Niestety nie widać na filmiku jak będą wyglądały same kuleczki, tylko pudełko jest pokazane.



https://www.youtube.com/watch?v=I44VavxziH8[/QUOTE]Dzieki za info o cenie.

Też mi minęło opakowanie kulek guerlain (bardzo ładne swoja drogą). Ciekawe w jakiej będzie kolorystyce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-22, 12:17   #3309
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Tak mam Mario a teraz będę mieć i ND

Uwaga informuję, że już jest za 349 zł, tylko w nowościach się nie pokazuje na stronie musicie przez Natashe wejść, w sensie po marce sobie szukanie ustawić





Ja tam bardziej wolę w chłodne ewentualnie neutralne tonacje niż ciepłe, a przekonam się sama

Widziałam na insta że w US (chyba) w Sepho już sold out to klikałam od razu jak wskoczyła Teraz jak pokemony kupuję neutralne palety, czy to już starość?!

Nie wiem jak z produkcją Natashy, Lisa kiedyś tłumaczyła dlaczego u niej proces produkcyjny długo trwa, że ona mniejsza manufaktura itd.

Te małe paletki z Hudy to z marki Glowish tej niby naturalnej.

To ja chyba kupiłam meteorki z tej ostatniej linii
Nooo, to teraz myślę, klikać czy nie🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-22, 12:29   #3310
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Z kodem BTSG23 w aplikacji jest minus 20%, na stronie minus 15%.
Wprawdzie rano aplikacja nie działała, ale około południa kupiłam nową Natashę z tym większym rabatem.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-22, 12:38   #3311
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Z kodem BTSG23 w aplikacji jest minus 20%, na stronie minus 15%.
Wprawdzie rano aplikacja nie działała, ale około południa kupiłam nową Natashę z tym większym rabatem.
Ja kupiłam przez stronę i weszło mi jeszcze -20zł oferty przeniesienia z nowego programu lojalnościowego, także wyszło ciut taniej. Hasztag cebula Kupowałam przez stronę nie w apce bo punkty w paybecku zbieram.

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Nooo, to teraz myślę, klikać czy nie🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja szklana kula mówi mi że będzie popularna
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-08-22, 13:14   #3312
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Z kodem BTSG23 w aplikacji jest minus 20%, na stronie minus 15%.
Wprawdzie rano aplikacja nie działała, ale około południa kupiłam nową Natashę z tym większym rabatem.
Mam komunikat, że kod nie jest już aktywny...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-22, 13:34   #3313
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

A gdzie już kliknęłyście nową Nataszę ?
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-22, 13:34   #3314
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89653300]A gdzie już kliknęłyście nową Nataszę ?[/QUOTE]W S. jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-22, 13:37   #3315
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że i Tobie przypadnie do gustu

Na pewno
Już kliknięty. Będzie z Japonii szedł.

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
W S. jest

Teraz znalazłam, wcześniej jej nie widziałam.
Ukryła się, skubana.

I co robić, co robić...
Ładne ma te kolory, takie szlachetne jak je oglądam w powiększeniu.
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-22, 13:52   #3316
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Mam komunikat, że kod nie jest już aktywny...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niemożliwe.
Robiłam teraz symulację w S. w aplikacji i wchodzi ten kod.
Musisz popróbować, czasem mi też się tak zdarzało, że kod nie chciał zaskoczyć.
[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89653303]Na pewno
Już kliknięty. Będzie z Japonii szedł.

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------




Teraz znalazłam, wcześniej jej nie widziałam.
Ukryła się, skubana.

I co robić, co robić...
Ładne ma te kolory, takie szlachetne jak je oglądam w powiększeniu.[/QUOTE]
O, to będziesz mieć wyjątkowy egzemplarz

No ja niestety wolę mieć i żałować że mam, niż płakać, że się nie załapałam. Tak więc wybieram mniejsze zło dla swojej zwichrowanej zakupoholizmem psychiki
Kochane, dbajmy o swoje zdrowie
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-22, 13:54   #3317
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89653303]Na pewno
Już kliknięty. Będzie z Japonii szedł.

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------




Teraz znalazłam, wcześniej jej nie widziałam.
Ukryła się, skubana.

I co robić, co robić...
Ładne ma te kolory, takie szlachetne jak je oglądam w powiększeniu.[/QUOTE]

Mnie te połyskujące intrygują, na filmikach jak aparat nie był w ostrości widać jak migoczą w nich drobinki
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-22, 13:55   #3318
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Ja kupiłam przez stronę i weszło mi jeszcze -20zł oferty przeniesienia z nowego programu lojalnościowego, także wyszło ciut taniej. Hasztag cebula Kupowałam przez stronę nie w apce bo punkty w paybecku zbieram.

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------



Moja szklana kula mówi mi że będzie popularna
Jak tak Ci wyszło korzystniej, to pewnie że warto

Ja też wszystko wolę z jakąś okazją kupować - mniejszy ból
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-22, 14:32   #3319
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Jak tak Ci wyszło korzystniej, to pewnie że warto

Ja też wszystko wolę z jakąś okazją kupować - mniejszy ból
Ja podobnie, wolę brać a zastanawiać się będę potem Ale nie sądzę, żeby mi się miała nie podobać. Podoba mi się z zewnątrz i w środku Dziś się umalowałam Glam tak dla przypomnienia.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-08-22, 14:36   #3320
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Niemożliwe.
Robiłam teraz symulację w S. w aplikacji i wchodzi ten kod.
Musisz popróbować, czasem mi też się tak zdarzało, że kod nie chciał zaskoczyć.

O, to będziesz mieć wyjątkowy egzemplarz

No ja niestety wolę mieć i żałować że mam, niż płakać, że się nie załapałam. Tak więc wybieram mniejsze zło dla swojej zwichrowanej zakupoholizmem psychiki
Kochane, dbajmy o swoje zdrowie
Niestety u mnie i na stronce, i w apce nie wchodzi Będę jeszcze próbować. No, chyba, że to znak z cyklu: kobito, nie kupuj🤣🤣 Albo mi mąż blokadę jakąś zrobił🤣🤣🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-22, 15:11   #3321
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Niestety u mnie i na stronce, i w apce nie wchodzi Będę jeszcze próbować. No, chyba, że to znak z cyklu: kobito, nie kupuj🤣🤣 Albo mi mąż blokadę jakąś zrobił🤣🤣🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj, to niedobrze, bardzo niedobrze.
Mnie to by tylko zmotywowało do dalszych wysiłków
Lepiej poproś męża żeby Ci ze swojego telefonu kupił

Może zły kod wpisujesz?
Spróbuj małymi literami
__________________

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2023-08-22 o 15:13
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-22, 15:17   #3322
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Niestety u mnie i na stronce, i w apce nie wchodzi Będę jeszcze próbować. No, chyba, że to znak z cyklu: kobito, nie kupuj🤣🤣 Albo mi mąż blokadę jakąś zrobił🤣🤣🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jesteś zalogowana? Bo to kod z cyklu dni VIP.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-22, 15:39   #3323
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
A jesteś zalogowana? Bo to kod z cyklu dni VIP.
O właśnie!
Też się kiedyś wściekałam, że kod nie wchodzi, a byłam niezalogowana.

Btw - ta mała paletka Pat, co kupiłam ostatnio, jest bardzo fajna i jestem wreszcie zadowolona.
W sumie to ostatnio jak się na coś napalę, to w większości jest rozczarowanie, a jak kupuję coś z dużą dozą niepewności , to jest całkiem okej.

Myślicie, że w Sephorze będzie Starlette? Bo też poluję
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-22, 16:21   #3324
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Oj, to niedobrze, bardzo niedobrze.
Mnie to by tylko zmotywowało do dalszych wysiłków
Lepiej poproś męża żeby Ci ze swojego telefonu kupił

Może zły kod wpisujesz?
Spróbuj małymi literami
Jemu to nawet nie mówię, że chcę i że mi kod nie działa, bo pół wieczoru będzie mi mówił, że to znaczy, że mam nie kupować🤣

Próbowałam i lipa...
Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
A jesteś zalogowana? Bo to kod z cyklu dni VIP.
Tak. Kilka razy się wylogowałam i logowałam ponownie. Chyba, że to o to chodzi, że nie mam golda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-22, 17:00   #3325
olzbig
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 546
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Nataszka kliknieta na culcie dziś pojawiły się całkiem fajne skincare edits, spodobał mi się hydration - od razu po otrzymaniu maila dodałam do koszyka, idę do kasy a tam wyprzedane :/ już ostatnio tam tak było z jakimś edit, poszło w kilka minut, szkoda. Wiec paletka na pocieszenie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
olzbig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-22, 17:01   #3326
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Jemu to nawet nie mówię, że chcę i że mi kod nie działa, bo pół wieczoru będzie mi mówił, że to znaczy, że mam nie kupować🤣

Próbowałam i lipa...Tak. Kilka razy się wylogowałam i logowałam ponownie. Chyba, że to o to chodzi, że nie mam golda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No tak, faceci zwykle nie bywają pomocni

To dziwne. W każdym razie sprawdziłam maila i nie doczytałam, że to tylko dla Goldów, ale może faktycznie to o to chodzi
Ale z tego, co pamiętam, to oprócz weekendowych promocji jeszcze chyba w środy bywają rabaty w S. Jakbyś chciała, to mogę Ci kupić z opcją dostawy bezpośrednio do Ciebie.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-22, 17:04   #3327
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

DZIĘKUJĘ zrobiłyście mi dzień - dziś jedno spotkanie poszło bardzo kiepsko, zastanawiałam się czy nie zjechać do szanela po nowe cienie żeby humor poprawić ale mówię sobie nie opinie kiepskie... i taka smutna wracałam do domu
a tu bum! kupiłam z kodami i innymi dodatkami za 130zł finalnie

co ciekawe - beauty box od 299 a nie wchodził na tę paletę w ogóle (przed dodaniem kodów)
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-22, 19:01   #3328
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
No tak, faceci zwykle nie bywają pomocni

To dziwne. W każdym razie sprawdziłam maila i nie doczytałam, że to tylko dla Goldów, ale może faktycznie to o to chodzi
Ale z tego, co pamiętam, to oprócz weekendowych promocji jeszcze chyba w środy bywają rabaty w S. Jakbyś chciała, to mogę Ci kupić z opcją dostawy bezpośrednio do Ciebie.
Zwłaszcza mój🤣 Ale cicho, bo zamówiłam sobie dziś osłonę noża do TM i nie skomentował nawet

Dziękuję Pokombinuję jeszcze. Znalazłam kod na 15% i ten o dziwo działa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-22, 19:31   #3329
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Zwłaszcza mój🤣 Ale cicho, bo zamówiłam sobie dziś osłonę noża do TM i nie skomentował nawet

Dziękuję Pokombinuję jeszcze. Znalazłam kod na 15% i ten o dziwo działa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak coś to ja Ci też mogę kliknąć jakbyś się jednak namyśliła Bo ja walczę ze sobą. Waaaaalczę...
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-22, 19:46   #3330
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Zwłaszcza mój🤣 Ale cicho, bo zamówiłam sobie dziś osłonę noża do TM i nie skomentował nawet

Dziękuję Pokombinuję jeszcze. Znalazłam kod na 15% i ten o dziwo działa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja swojemu nic nie mówię.
Moje zakupy.
Nie jego sprawa

To jak wolisz.
Jednak jakby co, to wiesz

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Jak coś to ja Ci też mogę kliknąć jakbyś się jednak namyśliła Bo ja walczę ze sobą. Waaaaalczę...
Przestań.
Poddaj się.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-29 08:52:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:46.