Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;) - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-01, 18:24   #3931
antena22
Zadomowienie
 
Avatar antena22
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 050
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Tak w Paryzance.Obawialam sie wkasnie tego ze bedzie mi trudno sie poruszac,ale niepotrzebnie.Suknia jest bardzo wygodna,nie krepuje ruchow.Ja nie mialam halki bo nie lubie takich rzeczy.Sztywnik wszyty pod suknia swietnie sobie poradzil.Moja suknia ma wyciete gleboko koronkowe plecy a to dodaje wzrostu ja osobiscie nie jestem za ksiezniczkami,wszystkie takie same mi sie wydaja.Na fb jest grupa na ktorej mozna sprzedac suknie i pelno tam ksiezniczek i wszystkie jak dla mnie na jedno kopyto.Gorset zdobiony, x warstw tiulu i koronkowe obszycie na dole sukni.Poza tym moim zdaniem malo ktora dziewczyna wyglada dobrze w tym fasonie,ale to tylko moje zdanie Mi podobaja sie suknie blisko ciala,lub ze zwienym dolem z muslinu.W takich kieckach panna mloda wyglada szalowo
__________________
20.06.2015
14.02.2017 Synuś
antena22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 18:24   #3932
lyoness
Raczkowanie
 
Avatar lyoness
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 387
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Cytat:
Napisane przez karmiii Pokaż wiadomość
ooo dzięki właśnie zastanawiałam się gdzie kupić Jest tylko jeden sklep na placu moniuszki?

dziewczyny a skąd macie buty i na ile przed kupujecie? Moje wesele tuż tuż a tu butów brak.
Tak, jest tylko jedna Bella Rosa

Ja mam dwie pary butow, wyzsze granatowe z Prima Moda do kosciola, i nizsze na wesele z Wittchen (zdjecia ponizej)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Shoes1.jpg (63,0 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Shoes3.jpg (120,7 KB, 25 załadowań)
__________________
2010.12.11
2014.12.12
2016.05.28 Polska/2017? Chile
lyoness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 18:26   #3933
Kasia 88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 443
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Cytat:
Napisane przez antena22 Pokaż wiadomość
Tak w Paryzance.Obawialam sie wkasnie tego ze bedzie mi trudno sie poruszac,ale niepotrzebnie.Suknia jest bardzo wygodna,nie krepuje ruchow.Ja nie mialam halki bo nie lubie takich rzeczy.Sztywnik wszyty pod suknia swietnie sobie poradzil.Moja suknia ma wyciete gleboko koronkowe plecy a to dodaje wzrostu ja osobiscie nie jestem za ksiezniczkami,wszystkie takie same mi sie wydaja.Na fb jest grupa na ktorej mozna sprzedac suknie i pelno tam ksiezniczek i wszystkie jak dla mnie na jedno kopyto.Gorset zdobiony, x warstw tiulu i koronkowe obszycie na dole sukni.Poza tym moim zdaniem malo ktora dziewczyna wyglada dobrze w tym fasonie,ale to tylko moje zdanie Mi podobaja sie suknie blisko ciala,lub ze zwienym dolem z muslinu.W takich kieckach panna mloda wyglada szalowo
Plecy w większości rybek są szalowe podobają mi się tez zwiewne sukienki
Kasia 88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 18:31   #3934
antena22
Zadomowienie
 
Avatar antena22
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 050
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Karmii ja kupowalam w Janusie w Echo.Zaplacilam cos ok.250 zl,ale moje buty nie sa biale tylko w kolorze pudrowego rozu.Mialy byc szafirowe,ale jak na zlosc nie bylo.Za to teraz juz 2 pary widzialam w roznych sklepach.Trzeba bedzie jeszcze raz slub brac Mi podobaja zie buty w Kazarze, Prima Modzie i w Janusie.Venezia podobno ma bardzo niewygodne buty.Kolezanka miala kilka par i mowi ze sa masakryczne,obcasy zle wywazone.Wszystko zalezy od tego ile chcesz wydac na buty.Jesli niewiele to np.biale buty sa w sklepach Aga (maja sklepy na Warszawkiej,kolo placu Wolnosci,na Sienkiewicza w strone dworca i na Paderewskiego blizej Zytniej),mozesz tez isc na Planty
__________________
20.06.2015
14.02.2017 Synuś
antena22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 18:36   #3935
mahoniowa
Zadomowienie
 
Avatar mahoniowa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 992
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

[QUOTE=karmiii;54939171]ooo dzięki właśnie zastanawiałam się gdzie kupić Jest tylko jeden sklep na placu moniuszki?

dziewczyny a skąd macie buty i na ile przed kupujecie? Moje wesele tuż tuż a tu butów brak.

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Kasia 88 Pokaż wiadomość

ja też kupiłam rybę ale w życiu bym nie powiedziała że będę w tym modelu dobrze wyglądać teraz pracuję nad brzuchem

a propos sukni moja ma dosyć błyszczącą górę wycięcie w serduszko i widziałam że większość panien młodych decyduje się na kolczyki i branzoletkę, a ja się boję że będę mieć długą szyję przez to wolałabym coś jednak mieć a zrezygnować z innej biżuterii co o tym sądzicie?
co do butów będę uparcie polecać stronę "bialebuty" jeśli oczywiście masz czas na zamawianie butów przez internet
to był mój pierwszy zakup internetowy butów i pasowały idealnie, przetańczyłam w nich całą noc kupowałam w marcu, ślub w maju

musiałabyś pokazać jak mniej więcej wygląda góra, żebyśmy określiły czy pasuje coś na szyję czy nie ale ja bym raczej przy kolczykach została
__________________
"Miłość jest wtedy gdy chcesz Go zabić ale ciągle odkładasz to na jutro"

09.05.2015
mahoniowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 23:07   #3936
Oluniuniunia
Rozeznanie
 
Avatar Oluniuniunia
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 925
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Cytat:
Napisane przez KasiaiKamil Pokaż wiadomość
jak tylko będę to na pewno zrobię zdjęcia o ile mi pozwolą :/ już się nie mogę doczekać kiedy będę mogła tam pojechać.
Dziewczyny chce wybrać kolor przewodni i tak się głowię od kilku dni nad nim, żeby pasował do wnętrza sali (którego nie znam), więc czekam aż zobaczę sale ale chce ten kolor na zaproszeniach które powinnam zacząć już projektować. Jestem w takim zamkniętym kole .... Powiedzcie mi czym Wy kierowałyście się przy wyborze tego koloru, a może w ogóle olać jakiś tam kolor i niech wszystko będzie "jakieś tam" zwracają goście uwagę na wystrój sali ? a może mi napiszcie jakie Wy miałyście kolory to się zainspiruję.

nie wiem .... bimber mam po 10 zł za 0,5 l, bardzo dobry, dużo osób na wesela bierze z tego źródła ... więc tanio i mogę wziąć więcej ale co Ty mówisz żeby nie dużo było bimbru bo się opiją ? wiesz co to niech się opiją ... ważne żeby nie brakło jak nie zostanie gości trzeźwych do oczepin to po prostu nie będzie oczepin ja nie lubię wyreżyserowanych wesel najważniejsze żeby każdy się dobrze bawił czy śpiąc pijanym pod stołem czy tańcząc na stole, nie ważne ...

byłam w paryżance, nic nie mierzyłam, pooglądałam sobie, te które mi się spodobały to od 3,5 tysięcy ... i jak uważałam że to cena ok, to po naszym spotkaniu uważam że to jednak drogo .... skąd ja mam wziąć taniej jeśli nie chce szyć :/ ? ja już mam ostatni dzwonek na tą suknie :/
Ja miałam biało-czarny (i odrobinę czerwony) ślub. Sala miała kolory raczej kremowo-czarno-złote, zaproszenia biało-czarne z czerwoną wstążką, winietki biało-czarne, bukiet biało-kremowo-czarny. Podejrzewam, że nikt nie zwrócił na to uwagi. Na zdjęciach kompletnie nie widać, czy w ogóle był jakiś motyw przewodni, albo, że coś się gryzło.
Jeśli chcesz tańszą suknię, a nie chcesz szyć, możesz spróbować odkupić używaną. A jeśli i to nie wchodzi w grę, to wyprzedaże, albo ostre negocjacje :P

Ja swoje buty kupowałam na Plantach, białe. Nie były ani wygodne, ani niewygodne. Były tak samo niewygodne jak każde inne buty na obcasie (mnie żadne nie pasują, jeszcze nie trafiłam na wygodne obcasy.. jedne szpile woziłam przez zimę w bagażniku i na wiosnę w sumie okazały się całkiem niezłe :P przetańczyłam w nich wesele u Mogg :P ). Zapłaciłam za nie ok. 100 zł i myślałam, żeby je pofarbować po ślubie, ale nie wiem, czy chcę wydać na nie kolejne 50 zł... ale ja generalnie nie chodzę w obcasach.

Co do bielizny to mnie obsługa w Bella Rosa nie podeszła (a byłam tam kilka razy..). Polecam za to sklepik w bramie na Sienkiewicza, niedaleko plant, Dolce Vita chyba. Ewentualnie TK Maxx, ja tam sporo staników zakupiłam i to nawet w moim nietypowym rozmiarze.
__________________
31.07.2008

26.10.2014

30.04.2015
Oluniuniunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 23:20   #3937
mogg
Zakorzenienie
 
Avatar mogg
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 084
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Stanik kupilam w dolce vita ja mam wiekszy rozmiar. Nie obtarl i byl wygodny

U mnie bylo troche lososiowego ale czy ja wiem nie nazwalabym tego kolorem przewodnim.

Buty z deichmana za 35 zl super wygodne na 5 cm obcasie

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
mogg jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-01, 23:35   #3938
niemampomyslu_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 115
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Cytat:
Napisane przez maja111111 Pokaż wiadomość

ja jak na razie rozdałam zaledwie 10 ze 140 zaproszeń i ciężko mi to idzie...zastanawiam się gdzie kupić dobrą bieliznę na ślub? dziewczyny polecacie jakiś sprawdzony sklep?
Jeśli chodzi o bieliznę to polecam też sklep Marylin, jest w obu galeriach😉
__________________
10.07.2008
27.12.2014
2017

niemampomyslu_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 00:52   #3939
Patunieczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 2
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Witam! Odstąpię salę weselną za cenę wpłaconej zaliczki. Możliwość wynajęcia sali lub zorganizowania przyjęcia od osoby. Lokal znajduje się w Małogoszczu(35 km od Kielc). Ostatni wolny termin 25.06 2016! Więcej informacji udzielę w prywatnej wiadomości lub telefonicznie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdj olx.jpg (337,2 KB, 30 załadowań)
Patunieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 08:18   #3940
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Cytat:
Napisane przez KasiaiKamil Pokaż wiadomość
jak tylko będę to na pewno zrobię zdjęcia o ile mi pozwolą :/ już się nie mogę doczekać kiedy będę mogła tam pojechać.
Dziewczyny chce wybrać kolor przewodni i tak się głowię od kilku dni nad nim, żeby pasował do wnętrza sali (którego nie znam), więc czekam aż zobaczę sale ale chce ten kolor na zaproszeniach które powinnam zacząć już projektować. Jestem w takim zamkniętym kole .... Powiedzcie mi czym Wy kierowałyście się przy wyborze tego koloru, a może w ogóle olać jakiś tam kolor i niech wszystko będzie "jakieś tam" zwracają goście uwagę na wystrój sali ? a może mi napiszcie jakie Wy miałyście kolory to się zainspiruję.

nie wiem .... bimber mam po 10 zł za 0,5 l, bardzo dobry, dużo osób na wesela bierze z tego źródła ... więc tanio i mogę wziąć więcej ale co Ty mówisz żeby nie dużo było bimbru bo się opiją ? wiesz co to niech się opiją ... ważne żeby nie brakło jak nie zostanie gości trzeźwych do oczepin to po prostu nie będzie oczepin ja nie lubię wyreżyserowanych wesel najważniejsze żeby każdy się dobrze bawił czy śpiąc pijanym pod stołem czy tańcząc na stole, nie ważne ...

byłam w paryżance, nic nie mierzyłam, pooglądałam sobie, te które mi się spodobały to od 3,5 tysięcy ... i jak uważałam że to cena ok, to po naszym spotkaniu uważam że to jednak drogo .... skąd ja mam wziąć taniej jeśli nie chce szyć :/ ? ja już mam ostatni dzwonek na tą suknie :/
ja miałam motyw przewodni kropki

---------- Dopisano o 09:18 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------

polecam bielizne od Ewy Michalak http://www.ewa-michalak.pl/ mam od niej 2 straplessy i jestem bardzo zadowolona jeden miałam własnie do kiecki ślubnej
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 10:30   #3941
karmiii
Rozeznanie
 
Avatar karmiii
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 598
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Cytat:
Napisane przez Kasia 88 Pokaż wiadomość
Karmii a gdzie kupowalas?
kupiłam w Krakowie w takim małym sklepiku "Ślub z Bostonem" Jakość tych sukienek była rewelacyjna większość była ręcznie robiona. Suknie przepiękne i sympatyczna pani. Moja kosztowała 6000zł ale była przeceniona na święta i kupiłam za 4kę.

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------

Cytat:
Napisane przez lyoness Pokaż wiadomość
Tak, jest tylko jedna Bella Rosa

Ja mam dwie pary butow, wyzsze granatowe z Prima Moda do kosciola, i nizsze na wesele z Wittchen (zdjecia ponizej)
Dzięki! poszukam w tych sklepach. Buty piękne
karmiii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-02, 11:27   #3942
majowa_burza
Raczkowanie
 
Avatar majowa_burza
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 117
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Cytat:
Napisane przez KasiaiKamil Pokaż wiadomość

byłam w paryżance, nic nie mierzyłam, pooglądałam sobie, te które mi się spodobały to od 3,5 tysięcy ... i jak uważałam że to cena ok, to po naszym spotkaniu uważam że to jednak drogo .... skąd ja mam wziąć taniej jeśli nie chce szyć :/ ? ja już mam ostatni dzwonek na tą suknie :/
Kasia, spokojnie, to nie jest ostatni dzwonek. Tak tylko mówią w salonach, żebyś zamówiła suknię, wpłaciła zaliczkę i nie znalazła sukni w innym salonie. Jest ciekawy salon na IX wieków przy skrzyżowaniu ze Źródłową, tuż obok sklepu kibica, nazwy nie pamiętam, ale mam wizytówkę, więc sprawdzę w domu. Suknie od 2000, moim zdaniem bardzo ładne, klasyczne, Panie same projektują
majowa_burza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 11:38   #3943
ZakochanaZabka
Zadomowienie
 
Avatar ZakochanaZabka
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 384
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

ja do wesela mam jeszcze troche, ale w sumie musze zacząć myśleć o butach, żeby je rozchodzić bo ja mam problemy z piętami i każde mnie obcierają...
i na pewno nie bede kupować drogich... też raczej uderzę na planty itp. bo za często to ja w obcasach nie chodzę
__________________
25.06.2010
07.08.2013
03.09.2016
ZakochanaZabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 11:49   #3944
majowa_burza
Raczkowanie
 
Avatar majowa_burza
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 117
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Co do kolorów, chcę mieć pudrowo różowe buty i bukiet z piwonii i astrów. Podobają mi się buty z bialebuty.com.pl, nie chcę wydawać na buty zbyt dużo. Poza tym, tż nie jest wysoki, więc szukam balerinek.

Dziewczyny, w jakiej formie robiłyście księgę gości. Początkowo jej nie chciałam, ale teraz się nad tym zastanawiam
majowa_burza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 13:12   #3945
majowa_burza
Raczkowanie
 
Avatar majowa_burza
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 117
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Salon o którym wspominałam wcześniej-Suknie ślubne Prestiż- adres mają od Bodzeńtyńskiej 60
majowa_burza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 13:22   #3946
lyoness
Raczkowanie
 
Avatar lyoness
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 387
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Cytat:
Napisane przez majowa_burza Pokaż wiadomość
Dziewczyny, w jakiej formie robiłyście księgę gości. Początkowo jej nie chciałam, ale teraz się nad tym zastanawiam
My zrezygnowalismy z Ksiegi Gosci. Stwierdzilismy ze bez wzgledu w jakiej bedzie formie nigdy do niej nie zajrzymy, gosci obejrzymy na zdjeciach i video. Ciesze sie ze podjelismy taka decyzje bo mniej mam teraz do organizacji

Dostalismy super kubeczki od mojej siostry/swiadkowej na Swieta. Non stop w nich pijemy, herbatke
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Cups.jpg (50,5 KB, 17 załadowań)
__________________
2010.12.11
2014.12.12
2016.05.28 Polska/2017? Chile

Edytowane przez lyoness
Czas edycji: 2016-02-02 o 13:25
lyoness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 15:22   #3947
Nusia1988
Zadomowienie
 
Avatar Nusia1988
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 621
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Cytat:
Napisane przez mahoniowa Pokaż wiadomość
Kochane potrzebuje pomocy
Szukam fajnej sali w okolicy Konskich, Sielpi i okolic na okolo 120 osob kompletnie nie znam tamtych terenow
Dawno mi nie było ale widzę że moje okolice to i odpowiem
My mieliśmy wesele w Końskich. W Markizie..Na 100os ta sala jest na pewno..ale chyba i 120 pomieści bo tam studniówki się odbywają Na Sielpi jest kilka sal ale niestety ich stan pozostawia wiele do życzenia. Właścicielom chyba od jakiegoś czasu nie chce się remontować. Jedyna którą mogę polecić na Sielpi (ale też nie jest jakaś och) to Łucznik. W Końskich jest jeszcze Astoria z dobrymi opiniami i Leliwa (piękna ale jedzenie niestety kiepskie..).
__________________
03.04.2011
14.02.2014
30.05.2015
Nusia1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 15:59   #3948
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Cytat:
Napisane przez karmiii Pokaż wiadomość
hej a u Ciebie ile czego?
właśnie miałam rozmowę z tatą na temat bimbru bo na 160 gości kupił 10 butelek wedug mnie to trochę za dużo kolega mnie straszył że u niego było za dużo bimbru i oczepiny musiał o 10tej robić więc lepiej kupić mniej a z kolei tata mówi że lepiej żeby było dużo to kto będzie chciał będzie pił. Poza tym będzie wódka standardowo 0.5/os, wino, barman ze swoimi alkoholami i nalewki. Więc co sądzicie na temat ilości bimbru?

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------



ja też mam strumbassa, nie znam się na wódce ale znajomi polecali
U mnie tż kupił 3 butelki (chyba litrowe) i zostało 1,5 butelki A miałam 150 dorosłych osób

Cytat:
Napisane przez KasiaiKamil Pokaż wiadomość
Dziewczyny chce wybrać kolor przewodni i tak się głowię od kilku dni nad nim, żeby pasował do wnętrza sali (którego nie znam), więc czekam aż zobaczę sale ale chce ten kolor na zaproszeniach które powinnam zacząć już projektować. Jestem w takim zamkniętym kole .... Powiedzcie mi czym Wy kierowałyście się przy wyborze tego koloru, a może w ogóle olać jakiś tam kolor i niech wszystko będzie "jakieś tam" zwracają goście uwagę na wystrój sali ? a może mi napiszcie jakie Wy miałyście kolory to się zainspiruję.

nie wiem .... bimber mam po 10 zł za 0,5 l, bardzo dobry, dużo osób na wesela bierze z tego źródła ... więc tanio i mogę wziąć więcej ale co Ty mówisz żeby nie dużo było bimbru bo się opiją ? wiesz co to niech się opiją ... ważne żeby nie brakło jak nie zostanie gości trzeźwych do oczepin to po prostu nie będzie oczepin ja nie lubię wyreżyserowanych wesel najważniejsze żeby każdy się dobrze bawił czy śpiąc pijanym pod stołem czy tańcząc na stole, nie ważne ...

byłam w paryżance, nic nie mierzyłam, pooglądałam sobie, te które mi się spodobały to od 3,5 tysięcy ... i jak uważałam że to cena ok, to po naszym spotkaniu uważam że to jednak drogo .... skąd ja mam wziąć taniej jeśli nie chce szyć :/ ? ja już mam ostatni dzwonek na tą suknie :/
Szczerze, to niczym Na początku chciałam błękit, potem zmieniłam na fiolet i takie miała zaproszenia. Jednak buty kupiłam sobie kolorowe, które nie miały fioletu Mucha męża była różowa, a bukiet który miał być fioletowy, wyszedł bardziej różowy i w sumie dobrze, bo do muchy pasował :P A na sali miały być okna podświetlone na fioletowo, a były na jakiś taki niebiesko fioletowawy Nic do niczego nie pasowało, ale się tym nie przejmowałam :P I tak nikt nie zwrócił uwagi

Cytat:
Napisane przez karmiii Pokaż wiadomość
a Ty już miałaś wesele z tego co pamiętam, nie wiem czy już pisaliście o tym ale ile alkoholu Ci poszło? Jestem ciekawa szczególnie też co do win i jakie czy słodkie czy raczej wytrawne Z góry dzięki.
Wina kup różne i nie zastanawiaj się czy więcej słodkich czy wytrawnych. Najbardziej skup się na półsłodkich i półwytrawnych. No i różnych, białych, czerwonych i różowych. U mnie chyba każde wino było inne, nawet firma się nie powtórzyła.

Cytat:
Napisane przez maja111111 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
na początku przepraszam za moją nieobecność na spotkaniu mimo, że deklarowałam, że będę. Niestety sprawy rodzinne mnie zatrzymały.

Pozwolę sobie na parę słów komentarza do Waszej rozmowy o salach, orkiestrze itp:
1) Szafranowy Dwór- sala super, ale na wesela do 160 osób. jak jest więcej jest ciasno. No i słup na środku sali do tańczenia. Kiepsko to wygląda, jednemu przeszkadza, drugiemu nie. Mnie by raczej przeszkadzało
2) sala na Skokach- właśnie jest remontowana. Właściciele super, sala niedroga, byłam na kilkunastu weselach i zawsze byłam zadowolona.
3) Chelosiowy Dworek- nie więcej niż na 200 osób moim zdaniem. Jedzenie przepyszne
to tyle jeśli chodzi o sale.
W kwestii orkiestry. byłam w zeszłym roku na 5 weselach gdzie na 2 nie było w ogóle disco polo-takie było życzenie młodych. mimo, że większa część gości "miastowych" i młodych-parkiet był pusty. Na jednym z tych wesel grał zespół Red One. choc ciezko nazwać graniem coś co się puszczało z playbacku. płyte z tego wesela trzeba ogladać z wyciszonym głosem. i nie jest to tylko moje zdanie, ale większosci osob które ją oglądały.Młodym zwrócono uwagę, że orkiestra gra kiepski repertuar. Niestety nic z tym nie zrobili. Dopiero w poprawiny Młoda po rozmowie z mamą poprosiła o disco polo i zaczęli bawić się dosłownie wszyscy.

pozostałe 3 wesela to 3/4 muzyki disco polo i zabawa na całego. Jak to mówią: każdy mówi, ze nie lubi i nie slucha a co do czego-wszyscy znaja slowa piosenek
moja orkiestra gra większosc piosenek disco polo i jak podpisywałam umowę z kolegą z tej orkiestry powiedział mi, ze przychodzą do niego pary i proszą by nie grał disco polo, a później w trakcie wesela proszą by jednak grał bo większość siedzi za stołami.
sama jestem zwolenniczką muzyki disco polo na weselach i nie wyobrażam sobie żeby jej nie było. to że ja nie lubię disco polo nie oznacza, ze nie lubi jej też 250 pozostałych gości.


ale to jest oczywiście moje zdanie którym się chciałam z Wami podzielić. Szanuję każdy inny pogląd bo każdy ma do tego prawo

ja jak na razie rozdałam zaledwie 10 ze 140 zaproszeń i ciężko mi to idzie...zastanawiam się gdzie kupić dobrą bieliznę na ślub? dziewczyny polecacie jakiś sprawdzony sklep?
I takim myśleniem powinnyście się kierować przy wyborze wszystkiego na wesele. Nie ma, że "ja nie lubię ciast, to ich nie będzie". Już mi znajoma mówiła, że była na weselu, gdzie młodzi słuchali hip hopu i tylko taka muzyka była… Porażka...

Cytat:
Napisane przez lyoness Pokaż wiadomość
jak bielizna to tylko Bella Rosa, Pani super doradzila, wzielam dwa biustonosze to swietnie lezaly, dowiedzialam sie zly rozmiar nosze, M. potwierdzil ze duzo lepiej wygladam w nowych nabytkach hihihi
Tak, tak, polecam. Chociaż nie udało się Pani znaleźć dla mnie odpowiedniego biustonosza, chociaż bardzo się starała Kupiłam tylko Wonderbra, ale i tak go nie założyłam na wesele, bo gorset wszystko trzymał

[QUOTE=karmiii;54939171]ooo dzięki właśnie zastanawiałam się gdzie kupić Jest tylko jeden sklep na placu moniuszki?

dziewczyny a skąd macie buty i na ile przed kupujecie? Moje wesele tuż tuż a tu butów brak.

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Kasia 88 Pokaż wiadomość

ja też kupiłam rybę ale w życiu bym nie powiedziała że będę w tym modelu dobrze wyglądać teraz pracuję nad brzuchem

a propos sukni moja ma dosyć błyszczącą górę wycięcie w serduszko i widziałam że większość panien młodych decyduje się na kolczyki i branzoletkę, a ja się boję że będę mieć długą szyję przez to wolałabym coś jednak mieć a zrezygnować z innej biżuterii co o tym sądzicie?
Bella Rosa jest koło Placu Moniuszki. Sąsiaduje z hotelem Pod Różą.
Co do butów, to kupiłam wtedy kiedy znalazłam odpowiednie. Nie miałam zamiaru kupować butów na jeden raz. Posłużą mi jeszcze na niejedną uroczystość. I nie rozchodziłam ich jakoś wyjątkowo, zakładałam je tylko w ostatnim tygodniu, jak się uczyliśmy tańczyć. A w sumie na ślubie chyba byłam w emocjach i ich nie czułam na nogach, każdy się dziwił, że tyle wytrzymuję

---------- Dopisano o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:48 ----------

Cytat:
Napisane przez antena22 Pokaż wiadomość
Karmii ja kupowalam w Janusie w Echo.Zaplacilam cos ok.250 zl,ale moje buty nie sa biale tylko w kolorze pudrowego rozu.Mialy byc szafirowe,ale jak na zlosc nie bylo.Za to teraz juz 2 pary widzialam w roznych sklepach.Trzeba bedzie jeszcze raz slub brac Mi podobaja zie buty w Kazarze, Prima Modzie i w Janusie.Venezia podobno ma bardzo niewygodne buty.Kolezanka miala kilka par i mowi ze sa masakryczne,obcasy zle wywazone.Wszystko zalezy od tego ile chcesz wydac na buty.Jesli niewiele to np.biale buty sa w sklepach Aga (maja sklepy na Warszawkiej,kolo placu Wolnosci,na Sienkiewicza w strone dworca i na Paderewskiego blizej Zytniej),mozesz tez isc na Planty
Ja też w Janusie kupowałam. W ogóle tam mają super buty. W Kazarze sa piękne buty, ale niektóre (zwłaszcza te które mi się podobają) są tak masakrycznie wysokie, że chyba tylko na jakąś imprezę siedzącą je można zakładać Co do Venezii to wszystkie buty które od nich mam są bardzo wygodne. Czyli co stopa to inna opinia

Cytat:
Napisane przez majowa_burza Pokaż wiadomość
Co do kolorów, chcę mieć pudrowo różowe buty i bukiet z piwonii i astrów. Podobają mi się buty z bialebuty.com.pl, nie chcę wydawać na buty zbyt dużo. Poza tym, tż nie jest wysoki, więc szukam balerinek.

Dziewczyny, w jakiej formie robiłyście księgę gości. Początkowo jej nie chciałam, ale teraz się nad tym zastanawiam
Ja , Mogg i Ola poszłyśmy w rękodzieło Kupiłyśmy kartki, wydrukowałyśmy na nich co chciałyśmy i oddałyśmy do introligatora przy Wojewódzkiej. Oddałam panu w czwartek i na piątek już była Może nie jest tak piękna, jak niektóre księgi w internecie, ale sama sobie wybierasz grubość papieru i to, co ma być wewnątrz. No i jest na pewno solidnie wykonana
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 18:41   #3949
ZakochanaZabka
Zadomowienie
 
Avatar ZakochanaZabka
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 384
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

dziewczyny orientujecie się czy w naszych Kielcach jest jakiś salon gdzie można przymierzyć suknie Isabel ?
__________________
25.06.2010
07.08.2013
03.09.2016
ZakochanaZabka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-02, 19:04   #3950
maja111111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 58
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

dziewczyny gdzie mogę w Kielcach zamówić naklejki na nalewki/bimber i zawieszki na wódkę?być może już o tym pisałyście,ale gdzieś mi to umknęło
maja111111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 19:50   #3951
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Cytat:
Napisane przez ZakochanaZabka Pokaż wiadomość
dziewczyny orientujecie się czy w naszych Kielcach jest jakiś salon gdzie można przymierzyć suknie Isabel ?
A to nie jest taka suknia jaką Mahoniowa miała?

Cytat:
Napisane przez maja111111 Pokaż wiadomość
dziewczyny gdzie mogę w Kielcach zamówić naklejki na nalewki/bimber i zawieszki na wódkę?być może już o tym pisałyście,ale gdzieś mi to umknęło
Spytaj w sklepie na Małej, albo Dużej. Nie pamiętam jak się ten sklep nazywa, ale na wystawie są obrączki i suknie ślubne. Wiem też, że przy Wikaryjskiej jest sklep Weselna Wyprawka (mają swoją stronę internetową). I na pewno w hurtowniach przy Rolnej/Żniwnej.
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 20:00   #3952
Kasia 88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 443
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Cytat:
Napisane przez Escorpio Pokaż wiadomość
A to nie jest taka suknia jaką Mahoniowa miała?



Spytaj w sklepie na Małej, albo Dużej. Nie pamiętam jak się ten sklep nazywa, ale na wystawie są obrączki i suknie ślubne. Wiem też, że przy Wikaryjskiej jest sklep Weselna Wyprawka (mają swoją stronę internetową). I na pewno w hurtowniach przy Rolnej/Żniwnej.
I-do ślubu maja tez stronę internetowa
Kasia 88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 20:00   #3953
ZakochanaZabka
Zadomowienie
 
Avatar ZakochanaZabka
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 384
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

chodzi mi bardziej o firme Isabel niż model. ale to pewnie tylko w tym Domu mody Isabel w łodzi będą....
__________________
25.06.2010
07.08.2013
03.09.2016
ZakochanaZabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 20:01   #3954
Kasia 88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 443
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Dziewczyny pytanie off-top, gdzie w CK kupie meble kuchenne. Byliśmy z TŻ chyba w całych Kielcach i chyba najbardziej podobają nam się w Black Red White.
Kasia 88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 20:35   #3955
mahoniowa
Zadomowienie
 
Avatar mahoniowa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 992
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Cytat:
Napisane przez ZakochanaZabka Pokaż wiadomość
chodzi mi bardziej o firme Isabel niż model. ale to pewnie tylko w tym Domu mody Isabel w łodzi będą....
ja mierzyłam ją w Kiarze ale nie wiem czy było więcej tej firmy
__________________
"Miłość jest wtedy gdy chcesz Go zabić ale ciągle odkładasz to na jutro"

09.05.2015
mahoniowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 22:10   #3956
KasDi
Rozeznanie
 
Avatar KasDi
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam:)
Wiadomości: 652
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

MiLena27Ck Co do Cholesiowego Dworku to z rok temu wpisywałam opinie - poszukaj w wizażowej wyszukiwarce - na pewno znajdziesz

Cytat:
Napisane przez lyoness Pokaż wiadomość
Dostalismy super kubeczki od mojej siostry/swiadkowej na Swieta. Non stop w nich pijemy, herbatke
Super kubeczki! Ja bardzo podobne widziałam w formie kieliszków dla Państwa młodych:


Cytat:
Napisane przez Kasia 88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pytanie off-top, gdzie w CK kupie meble kuchenne. Byliśmy z TŻ chyba w całych Kielcach i chyba najbardziej podobają nam się w Black Red White.
Nie wiem czy szukasz "gotowców" czy meble robione na wymiar. Jeśli chodzi o gotowe meble, które sama aranżujesz to chyba najbardziej polecam IKEA. A odnośnie mebli na wymiar to DREWEX na Zagórskiej - dobrej jakości meble w dobrej cenie. Jak coś to pisz na priv to chętnię pomogę

Cytat:
Napisane przez maja111111 Pokaż wiadomość
dziewczyny gdzie mogę w Kielcach zamówić naklejki na nalewki/bimber i zawieszki na wódkę?być może już o tym pisałyście,ale gdzieś mi to umknęło
Ja znam taką firmę:
https://www.facebook.com/inspiracjes...olicznosciowe/

Moja znajoma zamawiała tam paczki do ciast do podziękowań dla gości. I była bardzo zadowolona i ceną i jakością wykonania




Ja nadal poszukuję sprawdzonej kosmetyczki w Kielcach - gdyby któraś z Was mogłaby kogoś polecić - byłabym ogromnie wdzięczna
__________________
a head full of fears has no place for dreams

Edytowane przez KasDi
Czas edycji: 2016-02-02 o 22:17 Powód: zmiana wielkosci zdjecia
KasDi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 23:21   #3957
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Cytat:
Napisane przez ZakochanaZabka Pokaż wiadomość
chodzi mi bardziej o firme Isabel niż model. ale to pewnie tylko w tym Domu mody Isabel w łodzi będą....
Myślałam, że o model

Cytat:
Napisane przez KasDi Pokaż wiadomość
Ja nadal poszukuję sprawdzonej kosmetyczki w Kielcach - gdyby któraś z Was mogłaby kogoś polecić - byłabym ogromnie wdzięczna
Ja mam ale w Woli Kopcowej i chyba mówiłaś, że za daleko.
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 00:20   #3958
KasiaiKamil
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 296
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Czyli z tym kolorem przewodnim wesela to trochę nadmuchana sprawa ... młode się przejmują, dobierają a goście mają w nosie ... i ja jako gość też mam w nosie :P więc nie będę się stresować, chociaż kropki jak u czarnej kawy mogą ciekawie wyglądać
Cytat:
Napisane przez majowa_burza Pokaż wiadomość
Kasia, spokojnie, to nie jest ostatni dzwonek. Tak tylko mówią w salonach, żebyś zamówiła suknię, wpłaciła zaliczkę i nie znalazła sukni w innym salonie. Jest ciekawy salon na IX wieków przy skrzyżowaniu ze Źródłową, tuż obok sklepu kibica, nazwy nie pamiętam, ale mam wizytówkę, więc sprawdzę w domu. Suknie od 2000, moim zdaniem bardzo ładne, klasyczne, Panie same projektują
wiem który to sklep zajrzę tam na pewno dobrze usłyszeć że mam jeszcze czas bo stres mnie już zżerał :/
Jutro mam dzień wolny, biorę się za zaproszenia jeśli będę mieć dylemat które zrobić liczę na Wasze wsparcie
__________________
02.07.2016
KasiaiKamil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 06:23   #3959
majowa_burza
Raczkowanie
 
Avatar majowa_burza
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 117
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

A czy księga goście cieszyła się u Was zainteresowaniem? Byłam na jednym weselu, gdzie była i goście, zwłaszcza młodzi nawet chętnie się wpisywali. Tam było też tak, że fotograf robił zdjęcie parze i zostawiało się miejsce do wklejenia. U nas będzie fotobudka, więc zdjęcia można byłoby wklejać od razu aczkolwiek zastanawiam się, bo na weselu goście mają się po prostu dobrze bawić, a nie zajmować sobie czas różnymi atrakcjami.
majowa_burza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 08:04   #3960
lyoness
Raczkowanie
 
Avatar lyoness
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 387
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

mogg, mam prosbe, ty robisz sobie czesto rzesy 1:1 czy moglabys mi podac namiar na twoja kosmetyczke? zastanawiam sie czy nie zrobic sobie przed slubem i chcialabym znalezc kogos sprawdzonego, z gory dziekuje
__________________
2010.12.11
2014.12.12
2016.05.28 Polska/2017? Chile
lyoness jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-19 16:52:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:10.