Z br±zu na rudy - w±tek zbiorczy - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2009-01-30, 06:53   #121
Koorciia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Dziewczyny to teraz ja proszê o poradê wiza¿ystki Chcê zafarbowaæ w³osy na l¶ni±cy miedziany ale czy bêdzie mi pasowa³? Tu moje zdjêcie po pasemkach rudych ¿eby oko siê przyzwyczai³o, mam troche pasemek z³otych, i br±zu od spodu.


O to zdjecie chcê uzyskac mniej wiêcej taki efekt
http://www.style-hair-magazine.com/i...haircolor4.jpg
http://www.ceneo.pl/showPicture.aspx?productID=431622
http://ikf.com.pl/fryzury-srednie/fryzura82472.htm

Bede musia³a rozja¶niaæ czy kolor chwyci?

Mam br±zowe oczy i tak± morelkow± karnacjê, nie za jasn± nie za ciemn±, w lecie opalam siê na br±z.

Proszê o rade! Strasznie siê boje ¿e kolor nie wyjdzie.
Koorciia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-30, 09:51   #122
Koorciia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Potrzebuje pomocy! Mozna napsiac na gg 3122216 !
Koorciia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-03-07, 21:04   #123
sheste
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 22
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Powiem wam szczerze, ¿e po tym trzytygodniowym rozja¶nianiu [co drugi dzieñ po myciu] Reflexem blond Joanny, na³ozy³am farbê Garnier miedziany blond i wyszed³ mi super kolor bardzo ¿ywy.
po miesi±cu kolor sie spra³ i pojawi³y sie paskudne odrosty [tak to juz jest przy prawie czarnych w³osach]. kilka dni temu postanowi³am co¶ z tym zrobic i w ramach eksperymentu kupi³am farbê DELIA morelowy blond, nie mia³am w³a¶ciwie nawet nadziei, ¿e cokolwiek wyjdzie na tych moich w³osach pomieszanych, a tu niespodzianka! farba za ok 4z³ [!!] pokry³a mi RÓWNOMIERNIE rudo¶ci i bardzo bardzo ciemne odrosty! w efekcie mam wci±¿ rudy, nieco ja¶niejszy coprawda, ale tym bardziej siê cieszê. jutro jak bêdê mia³a dobre ¶wiat³o to Wam poka¿ê zdjêcie, tymczasem dodajê ca³kowicie PRZED i po rozja¶nianiu + farbie garniera.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg wizaz1.jpg (18,6 KB, 459 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg wizaz2.jpg (24,7 KB, 946 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg wizaz3.jpg (26,9 KB, 1066 za³adowañ)
sheste jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-03-07, 21:11   #124
alazif
Raczkowanie
 
Avatar alazif
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 118
GG do alazif
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Ja przechodzilam z ciemnego brazu na rudy farba Blillance do ciemnych wlosow-ognista czerwien a pozniej poprawialam garnierem i mialam super kolor. Po 3 latach znow wrocilam do brazu.. Tesknie za rudosciami mialam kiedys podoby styl ubierania do Ciebie,no i kolczyki dlatego w ogole cos tu odpisuje
__________________
1. Tamilee, uratuj mnie


A czym jest mobilizacja,hm?

cel-50.
obecnie-54
alazif jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-03-09, 12:14   #125
sheste
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 22
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

No i tak jak obiecywa³am: oto zdjêcie po farbowaniu odrostów i reszty farb± Delia Morelowy Blond. [nie widaæ, ¿e odrosty pieknie i równomiernie pokry³o tak jak resztê, ale wierzcie mi na s³owo, ¿e tak jest zreszt± przy dreadach troszkê widaæ]
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg wizaz.jpg (22,9 KB, 807 za³adowañ)
sheste jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-03-09, 14:30   #126
pescada
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Witam Was...
Wiele tygodni boryka³am siê z my¶lami czy rozja¶niæ sobie w³osy. Ok. 5 lat farbowa³am w³osy szamponem ciemn± czekolad± Casting Loreal'a. Moje naturalne w³osy to ¶redni br±z, a po tych szamponach mia³am prawie czarne.
By³am u kilku fryzjerów z pytaniem czy da siê ¶ci±gn±æ ten kolor. Wszyscy mówili, ¿e albo sie nie da albo wyjdzie ,ale nierówno i oni siê tego nie podejmuj±. OK...
Kupi³am pierwszy lepszy rozja¶niacz (chyba joanna) do ca³ych w³osów i z moj± mam± spróbowa³y¶my (moja mama ma do¶wiadczenie, bo sama sobie pasemka robi).
¯eby nie spaliæ w³osów, po na³o¿eniu rozja¶niacza nie przykrywa³am go niczym, ba jeszcze dostarcza³am pod pasma na spodzie wiêcej tlenu. Po 40 min trzymaja rozjasniacza wysz³o hmm... Mozaika i ba³agan niez³y... Mimo i¿ na odrosty k³adlam rozja¶niacz tylko na kilka minut, to one w³asnie mi siê rozja¶nily idealnie ,a koncówki ... w ogóle!
Spanikowana ju¿ chcia³am lecieæ do fryzjera, ale mama wyci±gne³a nowe opakowanie rozja¶niacza, my¶le sobie: a niech tam . I po wysuszeniu znów na³o¿y³am rozja¶niacz... I tym razem ju¿ chwyci³o, tylko trzeba by³o uwa¿aæ na ja¶niejsze odrosty, ¿eby one z kolei nie zrobi³y siê blond.
Efekt nie by³ jeszcze zadowalaj±cy, ale ju¿ wiêcej ich nie rozja¶nia³am, tylko na drugi dzien (sic!) po³o¿y³am na nie castinga kolor: caffe latte (taki rudy z brazem). Kolor ladnie wyrównal mi w³osy i co najwa¿niejsze uzdrowi³, bo po rozja¶nianiu by³y trochê szorstkie.
Teraz mam lekko jasniejsz± górê, ale dó³ nie jest czarny tylko taki ciemny miedziany i mi sie to nawet podoba, tak jakby mia³o byc, bo gdzieniegdzie na koncówkach sa przeblyski tego jasniejszego z gory
Wiêc suma sumarum... Nie ¿a³ujê, ¿e zrobi³am dekoloryzacjê, i my¶lê, ¿e jak zejdzie mi caffe latte to znów powtórze dekolor na koñcówkach, ¿eby uzyskaæ jeszcze lepszy efekt z caffe latte...

I moja rada: u mnie siê uda³o, nie mam zniszczonych w³osów mimo taniego rozja¶niacza i domowej roboty, co ejst zas³ug± kondycji moich w³osów, zawsze mialam je zdrowe, mimo i¿ cienkie. My¶lê, ¿e dziewczyny, któych w³osy maj± tendencjê do puszenia siê i szorstkowato¶ci powinny to jednak zrobiæ w salonie (chociaz jak pisa³y inne kobietki to te¿ nie zawsze sie udaje).
Pozdrawiam Was Dziewuszki
pescada jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-03-18, 17:11   #127
Sauron
Raczkowanie
 
Avatar Sauron
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Mordor
Wiadomo¶ci: 42
GG do Sauron
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Witam,
Mam ciemnobr±zowe w³osy, a marzy mi siê intensywny rudy.
Próbowa³am po prostu zafarbowaæ w³osy, ale wtedy uzyskiwa³am tylko kasztanowy z pob³yskami.
Czy nale¿a³oby je wcze¶niej rozja¶niæ? Jakie firmy polecacie? Czy w³osy mo¿na farbowaæ od razu po rozja¶nianiu czy trzeba odczekaæ?
To tej pory u¿ywa³am g³ównie garniera i nie da³o to wiêkszego skutku. Czy znacie lepsze farby? W sklepach ostatnio strasznie ma³o takich intensywnych rudych…
I co ewentualnie robiæ z odrostami? Rozja¶niaæ je i farbowaæ ca³o¶æ jeszcze raz?

Z góry dziêkujê za odpowied¼, to bêdzie kwintesencja tego w±tku.
Sauron jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-03-22, 10:03   #128
lilithdoll
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomo¶ci: 2
Z czarnego na rudy???;>

Witam wszystkich!
Pisze poraz pierwszy wiadomosc na forum,mam nadzieje,ze trafilam na dobry temat itd
Obecnie mam czarne wlosy,bardzo jasna karnacje i ciemno brazowe oczy (daje link z fotka ;
http://photos.nasza-klasa.pl/2245723...7e42d728d.jpeg
http://photos.nasza-klasa.pl/2245723...c19aebfad.jpeg

z gory przepraszam ,za jakos tych fotek ;]

wracajac do tematu,chce pofarbowac wlosy na rudy,(wiem o tym,ze musze je rozjasnic,a pozniej pofarbowac.)
Myslicie,ze bedzie to pasowalo do ogolu mojej urody?
mam strasznie ostre rysy twarzy i chce je usubtelnic...a braz raczej odpada.
Pozdrawiam! ^^
lilithdoll jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-03-22, 10:04   #129
lilithdoll
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomo¶ci: 2
czarny kontra rudy??

Witam wszystkich!
Pisze poraz pierwszy wiadomosc na forum,mam nadzieje,ze trafilam na dobry temat itd
Obecnie mam czarne wlosy,bardzo jasna karnacje i ciemno brazowe oczy (daje link z fotka ;
http://photos.nasza-klasa.pl/2245723...7e42d728d.jpeg
http://photos.nasza-klasa.pl/2245723...c19aebfad.jpeg

z gory przepraszam ,za jakos tych fotek ;]

wracajac do tematu,chce pofarbowac wlosy na rudy,(wiem o tym,ze musze je rozjasnic,a pozniej pofarbowac.)
Myslicie,ze bedzie to pasowalo do ogolu mojej urody?
mam strasznie ostre rysy twarzy i chce je usubtelnic...a braz raczej odpada.
Pozdrawiam! ^^
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg a7e42d728d.jpg (40,9 KB, 334 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 8c19aebfad.jpg (35,3 KB, 521 za³adowañ)

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2009-03-22 o 12:07 Powód: regulamin - za³±czniki
lilithdoll jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-03-22, 10:13   #130
LosingMyWay
Zadomowienie
 
Avatar LosingMyWay
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 1 005
Dot.: czarny kontra rudy??

wed³ug mnie w tym kolorze ¶wietnie wygl±dasz i ja bym nic nie zmieniala
LosingMyWay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-03-22, 11:13   #131
magi123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: czarny kontra rudy??

Dok³adnie Jakby¶ zdecydowa³a siê jednak przefarbowaæ w³osy na rudo, musia³aby¶ równie¿ rozja¶niæ brwi..
magi123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-22, 12:10   #132
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 15 045
Dot.: Z czarnego na rudy???;>

absolutnie bym Ci odradza³a rudy kolor - z Twojego opisu i zdjêæ wnioskujê, ¿e jeste¶ zim± typ "królewny snie¿ki", wiêc typ ch³odny

rudy kolor w³osów pasuje tylko typom ciep³ym i to nie ka¿demu

ja bym pozosta³a przy Twoim obecnym kolorze w³osów

a tak na marginesie - to jest pytanie na metamorfozy a nie na wiza¿ystkê
__________________
Tomu¶ - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-03-22, 12:13   #133
Hyysteria
Raczkowanie
 
Avatar Hyysteria
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 347
Dot.: Z czarnego na rudy???;>

No niestety nie trafi³a¶. Nie ten dzia³.
A co do koloru to sama nie wiem. Masz jasna karnacjê, a to wielki +, bardzo wielki, ale czarne brwi do rudego ¶rednio mi pasuj±. Po pierwszym zdjêciu pomy¶la³am, ¿e jasne, ale po drugim trochê mniej. Ale warto spróbowaæ je¿eli siê nie boisz, ¿e Ci siê zniszcz± w³osy od rozja¶niania.
Hyysteria jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-03-22, 13:07   #134
Silent Witch
Raczkowanie
 
Avatar Silent Witch
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 265
GG do Silent Witch
Dot.: czarny kontra rudy??

My¶lê,¿e rudy do br±zowych oczu bardzo pasuje Ale jeste¶ ¶liczna...
__________________
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

Silent Witch jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-03-22, 13:14   #135
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 6 595
Dot.: czarny kontra rudy??

³aaa..piêkna! nic nie zmieniaj
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-03-22, 13:25   #136
madziunia2
Zadomowienie
 
Avatar madziunia2
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomo¶ci: 1 566
Dot.: czarny kontra rudy??

Ja tak¿e jestem za pozostaniem przy obecnym kolorze. Rudy kolor nie bêdzie pasowa³ do Twoich ciemnych brwi i mam wra¿enie ¿e nie bêdzie korzystnie podkre¶la³ Twojej urody.
madziunia2 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-03-22, 14:01   #137
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 11 924
Dot.: czarny kontra rudy??

rudy NIE wydaje mi sie, ze masz chlodny typ urody i rudy nie bedzie pasowal, bo jak wiadomo jest to kolor cieply. Decydujac sie na rudy musialabys tym samym rozjasnic brwi, dobrac zupelnie inny odcien podkladu, itd. Z rudymi bedzie sztuczne wedlug mnie, a chyba nie o taki efekt Ci chodzi..? W ciemnych, takich jak masz teraz jest slicznie
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-03-22, 15:32   #138
barbieii92
Raczkowanie
 
Avatar barbieii92
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 143
GG do barbieii92
Dot.: czarny kontra rudy??

Bardzo ³adnie CI w obecnym kolorku .. jednak farbujac wloski na czarno moglas wybrac farbe w kolorze ciemny braz tak samo wychodzi a mozna cos dzialac z tymi wloskami z czarnego ogolnie bedzie ciezko zejsc jednak moze bys sobie sprobowala sobie zrobic tylko pasemka rozjasnaczem jezeli CI zlapie powinny wyjsc takie rdzawe rudawe bardzo lasnie wyglada to na takiej ciemnej podstawie
barbieii92 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-03-22, 17:09   #139
ewcias
Przyczajenie
 
Avatar ewcias
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gd
Wiadomo¶ci: 28
Dot.: czarny kontra rudy??

podzielam zdanie kole¿anek, rudy to faktycznie nie twój kolor, w czarnym wygl±dasz nie¼le, chocia¿ na twoim miejscu bym ten kolor trochê ociepli³a, mo¿e na jak±¶ cimn± czekoladê my¶lê, ¿e wtedy twoja twarz wydawa³aby siê rado¶niejsza
__________________
'¯ycie cz³owieka ma kolor jego wyobra¼ni'
ewcias jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-22, 18:13   #140
Ivy123
Zadomowienie
 
Avatar Ivy123
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 1 452
Dot.: czarny kontra rudy??

Ja akurat jestem zdania, ¿e do rudych w³osów ciemna oprawa oczu bardzo pasuje.Ja wygl±da³am fantastycznie, bardzo naturalnie, tylko têczówke mam ja¶niejsz± . W aktualnym kolorze jest Ci bardzo ³adnie, raczej bym nie zmienia³a.
Ivy123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-03-23, 12:59   #141
dzulia86
Raczkowanie
 
Avatar dzulia86
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: E³k
Wiadomo¶ci: 94
Dot.: czarny kontra rudy??

popieram wszytkie wizazanki rudy odpada bedziesz starsznie "agresywnie" wygladac (jezeli wiesz o co chodzi z ta agresja) ten jak juz cos to jakis jasniejszy braz niz masz teraz a jak chcesz cos z rudosci to niech CI fryzjer zrobi grubsze pasma zeby wychodzily z podspodu wlosow (efekt doczepienia) tak ze 2-3 wiesz o co chodzi mam nadzieje
__________________
dzulia86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-03-23, 18:32   #142
patchan
Raczkowanie
 
Avatar patchan
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Korea Po³udniowa
Wiadomo¶ci: 121
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez Sauron Poka¿ wiadomo¶æ
Witam,
Mam ciemnobr±zowe w³osy, a marzy mi siê intensywny rudy.
Bez rozja¶niania siê raczej nie obejdzie.
Te¿ mia³am ciemnobr±zowy kolor (farbowany) i chcia³am przej¶æ na rudy. Jestem ju¿ po dekoloryzacji, która mówi±c szczerze wypad³a ma³o zadowalaj±co. Tam gdzie mia³am swój naturalny kolor w³osów, wyszed³ ³adny rudy, a na reszcie po dekoloryzacji jest nadal strasznie ciemny, z niewielkimi tylko przeb³yskami pod ¶wiat³o. Dodam, ¿e w³osy farbowa³am ju¿ na rudo drugi raz, bo wiadomo za pierwszym razem farba szybko siê wyp³uka³a, ale nadal wygl±dam jak clown- jasny czubek, ciemny dó³ ;p Ju¿ sama nie wiem, co z tym robiæ. Czy dekoloryzowaæ jeszcze raz i zafarbowaæ ponownie, jak my¶licie?
patchan jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-03-24, 19:21   #143
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 9 767
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez Promyk1105 Poka¿ wiadomo¶æ
cze¶æ Dziewczyny
ostatnio te¿ zachorowa³am na rudzielca
moje w³osy s± naturalnie do¶æ ciemno br±zowe a po farbie z Garniera uzyska³am taki kolor:
(w sumie jestem zadowolona, aczkolwiek trwa³o¶æ nie jest powalaj±ca)

Promyku, mo¿esz napisaæ dok³adnie jaki to kolor tej farby Garniera? Jest ¶liczny Te¿ mam ciemnobr±zowe naturalne w³osy i wystarczy³o u Ciebie jedno zwyk³e farbowanie, czy rozja¶nia³a¶ wcze¶niej w³osy?

Edytowane przez mychamycha
Czas edycji: 2009-03-24 o 19:24 Powód: b³. ort.
mychamycha jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-03-25, 09:56   #144
BeautifulThings87
Raczkowanie
 
Avatar BeautifulThings87
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 440
Dot.: Z czarnego na rudy???;>

Hey W za³±czniku przesy³am moje zdjêcie aktualne oraz odcieñ w³osów (posiadaj± rudawy po³ysk dziêki koloryzacji szamponem odcieñ jesienna czerwieñ Palette) które chcia³abym uzyskaæ (chcia³abym rozja¶niæ w³oska o 2 tony). Jaki mam typ urody? Ciep³y? W ogóle siê na tym nie znam W gre nie wchodzi dekoloryzacja.. Mam w³osy br±zowe, kiedy¶ mia³am ja¶niejsze... No i moje brwi te¿ s± dosyæ jasne...

1.To ja
2. To ja
3. Odcieñ w³osków, ktore bym uzyskaæ farb± np. majirel loreal
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg bbb.jpg (57,5 KB, 223 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg zdjêcie.jpg (44,1 KB, 401 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Marta_Zmuda_Trzebiatowska_2107514.jpg (17,6 KB, 295 za³adowañ)
BeautifulThings87 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-03-25, 09:58   #145
dzulia86
Raczkowanie
 
Avatar dzulia86
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: E³k
Wiadomo¶ci: 94
Dot.: Z czarnego na rudy???;>

To Twoj naturalnz kolor
__________________
dzulia86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-03-25, 10:56   #146
zbroziu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Konstantynów £ódzki
Wiadomo¶ci: 508
GG do zbroziu
Dot.: Z czarnego na rudy???;>

Cytat:
Napisane przez BeautifulThings87 Poka¿ wiadomo¶æ
Hey W za³±czniku przesy³am moje zdjêcie aktualne oraz odcieñ w³osów (posiadaj± rudawy po³ysk dziêki koloryzacji szamponem odcieñ jesienna czerwieñ Palette) które chcia³abym uzyskaæ (chcia³abym rozja¶niæ w³oska o 2 tony). Jaki mam typ urody? Ciep³y? W ogóle siê na tym nie znam W gre nie wchodzi dekoloryzacja.. Mam w³osy br±zowe, kiedy¶ mia³am ja¶niejsze... No i moje brwi te¿ s± dosyæ jasne...

1.To ja
2. To ja
3. Odcieñ w³osków, ktore bym uzyskaæ farb± np. majirel loreal
piêknie wygl±dasz na drugim zdjêciu mam pytanko czy kolor w³osów na tym drugim zdjêciu to równie¿ efekt palette??
__________________
Dukan.... jedyna szansa na wymarzon± suknie ¶lubn±...

66-65-64-63-62-61-60-59-58-57,6-56-55-54-53

WAGA POCZ¡TKOWA: 66

CEL: 53

zbroziu jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-04, 19:46   #147
waazaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

nooo dok³adnie.
Mam ciemny br±z, w³a¶ciwie to 2 razy farbowa³am na czarno. ale farba s³aba by³a i tera jest taki czerwono-br±z.
kupi³am sobie rud± farbê
jutro farbuje ;D zobaczymy co wyjdzie
waazaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-14, 21:31   #148
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzier¿oniów
Wiadomo¶ci: 12 327
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez arrgh Poka¿ wiadomo¶æ
Witam Drogie Panie
Jestem rudzielcem po przej¶ciach - przez 16 lat ¿ycia nienawidzi³am tego koloru, potem przefarbowa³am siê na czarno, z którego na szczê¶cie ostatniej zimy zrobi³ siê br±z po bataliach z farbami rozja¶niaj±cymi W wakacje mocno sp³owia³am, zw³aszcza na grzywie. Mój obecny kolor i fryzurê za³±czam na zdjêciu. Za namow± ch³opaka i generalnie pod wp³ywem nudy chcia³abym spróbowaæ czego¶ ¿ywszego, acz rudego. Jakiego szamponu/farby powinnam u¿yæ, aby uzyskaæ kolor zbli¿ony do poni¿szych? Czy w ogóle powinnam farbowaæ? Nie chcê, ¿eby wygl±da³o to mega sztucznie, generalnie jestem blada, do tego mam ciemnobr±zowe oczy a nie zielone, jak wiêkszo¶æ rudzielców.
Pozdrawiam


(zdjêcia CandyKiller, Ka¶ki222 i moje )

jako ze jedno zdjecie jest moje to pozwole sobie napisac ze ja uzywalam farb loreala lub jednej hiszpanskiej firmy ktorej nie ma w polsce i z jej kolory bylam najbardziej zadowolona..byla to miedz jakas a z loreala niestety nie pamietam ale szybko sie spierala wiec puscilam ja w niepamiec
wiem ze garnier 100% kolor tez ma taka barwe

ja oczywiscie wrocilam do ciemnych wlosow i w nich sie czuje najlepiej ale rudy kocham i pewnie nie raz bede rudzielcem a tu masz kilka fotek moich rudosci i obecnego koloru :d

www ogole ciesze sie ze moj watek tak sie rozrosl :P:P
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN5082.jpg (163,5 KB, 519 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSCN5541.jpg (153,8 KB, 616 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSCN5617.jpg (151,2 KB, 580 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg ek3.jpg (52,2 KB, 514 za³adowañ)
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...





Edytowane przez Candy Killer
Czas edycji: 2009-04-14 o 21:33
Candy Killer jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-29, 07:11   #149
123dzemdzemona22
Zadomowienie
 
Avatar 123dzemdzemona22
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomo¶ci: 1 993
GG do 123dzemdzemona22
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Poka¿ wiadomo¶æ
jako ze jedno zdjecie jest moje to pozwole sobie napisac ze ja uzywalam farb loreala lub jednej hiszpanskiej firmy ktorej nie ma w polsce i z jej kolory bylam najbardziej zadowolona..byla to miedz jakas a z loreala niestety nie pamietam ale szybko sie spierala wiec puscilam ja w niepamiec
wiem ze garnier 100% kolor tez ma taka barwe

ja oczywiscie wrocilam do ciemnych wlosow i w nich sie czuje najlepiej ale rudy kocham i pewnie nie raz bede rudzielcem a tu masz kilka fotek moich rudosci i obecnego koloru :d

www ogole ciesze sie ze moj watek tak sie rozrosl :P:P
s³odziutko Ci w rudych w tych ciemnych zdecydowanie powa¿niej wygl±dasz ale te¿ piêknie
__________________
pani pasztetowa
123dzemdzemona22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-29, 07:36   #150
WampirkaMilva
Raczkowanie
 
Avatar WampirkaMilva
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 93
Dot.: Z ciemnego brazu na rudy...

ja tak¿e mia³am ciemny br±z a teraz jestem rudzielcem farbowa³am sama w domu bez ¿adnych rozja¶niaczy. ci±gle rud± farb± i za którym¶ razem by³ ju¿ odpowiedni kolor
WampirkaMilva jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-12-18 19:29:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:18.