Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-23, 22:02   #3151
Modraszka
Zadomowienie
 
Avatar Modraszka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 635
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
a jakich kwasow uzywasz jesli moge zapytac?
ogolnie mam takie pytanie do was,czy od czasu gdy uzywacie kosmetyków z BU to skora rzeczywiscie jest w duzo lepszej kondycji?chodzi mi o wasze opinie,bo oni na swojej stronie moga pisac same superlatywty o swoich produktach.
U mnie nastąpiła ogromna poprawa odkąd używam kosmetyków z BU Ostatnio taką cerę miałam, kiedy byłam dzieckiem
__________________

Modraszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 22:06   #3152
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Modraszka Pokaż wiadomość
U mnie nastąpiła ogromna poprawa odkąd używam kosmetyków z BU Ostatnio taką cerę miałam, kiedy byłam dzieckiem
a myslisz ze to jest spowodowane tym ze stosuje sie mniejsza ilosc chemii niz w sklepowych kosmetykach?
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 22:23   #3153
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Moja cera też jest o niebo lepsza. Nie wiem czy to zasługa konserwantów - myślę że w moim przypadku to kwestia nie zapychania. Większość sklepowych kremów coś miała w składzie co powodowało krosty tu i ówdzie. Stąd co chwilę je wysuszałam jakimś preparatem anty trądzikowym i tak w koło macieju. Teraz kolor skóry jest jednolity, ładny, jasny ale nie chorobliwie. Sporo mi dała zmiana podkładu na mineralny ale mimo to - jak znajdę zdjęcie skóry w trakcie zwykłej pielęgnacji i teraz to wkleję. Naprawdę teraz jest po prostu zdrowa
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 22:37   #3154
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
a myslisz ze to jest spowodowane tym ze stosuje sie mniejsza ilosc chemii niz w sklepowych kosmetykach?
Mniejsza ilość chemi, konserwantów, zapychaczy i innych ''śmieci'', za to więcej substancji aktywnych

Moja skóra zanim odkryłam biochemię, to był koszmar. Różnica jest kolosalna ( podkładu używam ''od święta'' a kiedyś nawet po bułki bez tapety się nie dało wyjść), na wielki plus oczywiście
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 22:51   #3155
miu miu
Wtajemniczenie
 
Avatar miu miu
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 968
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Czy oni wysyłają za granicę?
__________________
no risk, no fun
miu miu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 23:00   #3156
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

oj nie wiem, musisz pytac wlascicielki mailem, nie wiem czy takie "podejrzane" substancje by przeszly
__________________

sure. fine. whatever.


LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 23:15   #3157
Silent Witch
Raczkowanie
 
Avatar Silent Witch
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 265
GG do Silent Witch
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
chcialam sie zapytać czy serum-olejek antyoksydacyjny granat jest dobre?teraz przegladam stronke z BU i sie zastanawiam czy byłoby mi potrzebne.mam 23 lata,zmarszczki mimiczne tylko niewielkie kolo oczu,ale nie uzywam filtrow i mam naczynka.doczytalam ze ma ono jakies wlasciwosci podobne do filtrow,ale boje sie troszke zapychania.troche zaskornikow mam na nosie.
co myslicie?
ja używam serum granat na zmianę z flavo-c i jest w porządku a buzię mam skłonną do zapychania...tzn w sumie bez rewelacji, miałam nadzieję, że będzie lepiej nie zauważyłam spłycenia zmarszczek (23 lata i dosyć duże mimiczne pod oczami), ale na pewno serum funduje sporą dawkę nawilżenia i poprawia koloryt buźki pozdrawiam
__________________
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

Silent Witch jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-24, 05:43   #3158
mosutatsu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 777
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

zJest odpowiedź odnośnie tych mikronów - nawet dodana do FAQ

Cytat:
Czy mikronizowany puder jest bezpieczny dla skóry?

Debata jaka toczy się ostatnio na temat bezpieczeństwa zastosowania w kosmetyce osiągnięć nanotechnologii dotyczy nano-cząsteczek, czyli drobinek o wielkości od 1 do kilkunastu nanometrów. Chodzi głównie o mineralne filtry przeciwsłoneczne - tlenek cynku i dwutlenek tytanu w postaci nano-cząsteczek. Dzięki tak wysokiemu stopniu rozdrobnienia filtry mineralne nie powodują efektu bielenia skóry, dając eleganckie wykończenie. Postawiono jednak pytanie, czy tak małe drobiny nie będą w stanie przeniknąć przez skórę do krwiobiegu. Ostateczny werdykt nie został jeszcze wydany, choć coraz więcej badań wskazuje na bezpieczeństwo zastosowania nanotechnologii w życiu człowieka. Obecnie filtry mineralne rozdrobnione do nano-cząsteczek są powszechnie stosowane w kremach z filtrami przeciwsłonecznymi, także w produktach dla dzieci oraz w kosmetykach do makijażu. Aby mieć obraz wielkości różnych cząsteczek, prosimy spojrzeć na poniższe dane liczbowe:

1 mikrometr = 1000 nanometrów
Wielkość Tlenku cynku (ZnO) w formie nano-cząsteczek = 25 - 120 nanometrów = 0.025 - 0.12 mikrometrów
Wielkość Dwutlenku tytanu (TiO2) w formie nano-cząsteczek = 1.5 - 15 nanometrów = 0.0015 - 0.015 mikrometrów
Wielkość typowego pyłu atmosferycznego zaczyna się od 1 nanometra = 0.001 mikrometra

Oferowane pudry charakteryzują się wysokim, jak na tego typu produkt, stopniem rozdrobnienia, w granicach do 5 mikrometrów (mikronów) = 5000 nanometrów (średnio od 4 do 6 mikronów). Wspominając o mikronizacji, chcieliśmy podkreślić, że są to pudry o bardzo małych drobinkach, zapewniających eleganckie wykończenie i gładkie odczucie podczas aplikacji, natomiast jeśli chodzi o wielkość cząsteczek pudry te zaliczane są do bezpiecznych składników stosowanych w kosmetyce. Są to drobne pudry, jednak nie na tyle zmikronizowane, aby stanowić podstawę do debaty nad bezpieczeństwem ich zastosowania. Pudry o wielkości cząsteczek do kilku mikrometrów nie mają możliwości przenikania do krwiobiegu. Stosowane rozsądnie, jak typowe pudry kosmetyczne, nie stanowią zagrożenia dla układu oddechowego. Zagrożenie takie pojawia się przy wszystkich typach pylistych substancji, wdychanych w dużych ilościach, dotyczy to zwłaszcza pracowników zakładów chemicznych. Do niedawna w kosmetyce mieliśmy do czynienia tylko z mikronizowanymi drobinami, w miarę postępu rozwinęła się nanotechnologia, a wraz z nią pojawiły się nano-cząteczki. Termin 'mikronizacja' jest często nadal stosowany nawet wobec pudrów, których cząsteczki mają wielkość kilku nanometrów, w praktyce powinno się w takich sytuacjach mówić o ultra-mikronizacji lub nano-cząsteczkach i nanotechnologii.
EDIT:
Poszło kolejne zamówienie:
- puder bambusowy
- masło shea
- hydrolat geraniowy i z cytrynowego drzewa herbacianego
- buteleczka z atomizerem (do hydrolatów)
- słoiczek mały (do pudru)

Znów nie mogę się doczekać

Edytowane przez mosutatsu
Czas edycji: 2009-03-24 o 06:17
mosutatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 08:08   #3159
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
chcialam sie zapytać czy serum-olejek antyoksydacyjny granat jest dobre?teraz przegladam stronke z BU i sie zastanawiam czy byłoby mi potrzebne.mam 23 lata,zmarszczki mimiczne tylko niewielkie kolo oczu,ale nie uzywam filtrow i mam naczynka.doczytalam ze ma ono jakies wlasciwosci podobne do filtrow,ale boje sie troszke zapychania.troche zaskornikow mam na nosie.
co myslicie?
serum granat jest bardzo fajne, ładnie nawilża, ale nie tłuści. Używam z zelem HA i kroplą oleju z róży na dzień zamiast kremu na twarzy. ładnie i szybki sie wchłania, można na nim zrobić makijaż, ale raczej nie zauważyłam żeby zmniejszało zmarszczki.
Jeśli masz niewielkie zmarszczki może pomóc, osobiście polecam
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 08:15   #3160
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez miu miu Pokaż wiadomość
Czy oni wysyłają za granicę?
Nie wysyłają.
Ja zawsze proszę kogoś kto jedzie do Pl aby mi mógł paczkę przywieź, którą wcześniej zamówię aby doszła na czas.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 08:25   #3161
Silent Witch
Raczkowanie
 
Avatar Silent Witch
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 265
GG do Silent Witch
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

jestem niezwykle ciekawa tego pudru mosutatsu napisz koniecznie, jak się sprawuje, gdy już do Ciebie dotrze szukam zamiennika dry flo& jedwabiu do matowienia filtrów
pozdrawiam
__________________
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!


Edytowane przez Silent Witch
Czas edycji: 2009-03-24 o 08:26 Powód: literówka
Silent Witch jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-24, 08:54   #3162
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

A do mnie leci paczucha z czereśniowymi specyfikami, hydrolatami i innymi Już się doczekać nie mogę
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 09:22   #3163
kizia mizia
Wtajemniczenie
 
Avatar kizia mizia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Prawie Kraków
Wiadomości: 2 032
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

zamówiłaś olejek z czereśni?
kizia mizia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 10:50   #3164
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez mosutatsu Pokaż wiadomość
No w końcu doczekałem się czegoś z rodzaju DryFlo - tylko że na BU

http://biochemiaurody.com/sklep/bamboo-powder.html - puder babmusowy, kolejna nowość
Dlaczego tego nie bylo, kiedy niedawno robiłam zamówienie
Ale wiadomość cudowna wreszcie

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
mam straszną ochotę na te nowosci... krem łagodzący z lukrecją, maseczka czereśniowa i tonik PHA.

na razie mam ograniczony budżet czekam więc na pierwsze relacje osób, które zakupią te produkty pisać, kochani
Krem łagodzący z lukrecją jest juz od dosyć dawna, chyba że dodali jakąś modyfikację. Ja osobiście nie była z niego zadowolona. Nie robil z moją cerą nic, a dodatkowo zapach przeokrutny. Stal na pólce, a przy ostatnich porzadkach go po prostu wywaliłam, ja go więcej nie kupie.

Cytat:
Napisane przez confused_girl Pokaż wiadomość
O! Pudrem bambusowym jestem bardzooo zainteresowana Ech, gdyby tlyko jeszcze któryś ze sklepów zdecydował sie na wprowadzenie pigmentów, to już w ogóle byłaby bajka
Pomarzyć zawsze można, może doczekamy takiej chwili
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 10:59   #3165
oleniolek
Rozeznanie
 
Avatar oleniolek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wafka
Wiadomości: 747
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez mosutatsu Pokaż wiadomość
Jest odpowiedź odnośnie tych mikronów - nawet dodana do FAQ
Dzięki za wklejenie odpowiedzi
puder będzie kolejna rzeczą jaką sobie zamówię
Koniecznie zdaj relację jak się puder sprawuje!
__________________
* i teraz serduszka mam 3!

oleniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 11:01   #3166
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
moze jak sobie na jesieni albo w nastepna wiosne usune naczynka to tez bede mogla zrezygnowac z podkladu...
ja jutro zaczne stosowac olejek pomaranczowy do mycia twarzy.potem pod koniec tygodnia sprobuje serum tamanu.zastanawiam sie czy najpierw zuzyc tonik bhu 2% i dopiero kupowac tonik z PHA?
Wg mnie lepiej zuzyc tonik BHA 2% a dopiero pozniej wziac sie za PHA Nie ma sensu laczyc ich razem,lepiej zostac przy jednym rodzaju.

Sama wzielam z nowosci tonik PHA 6% i puder bambusowy-zobaczymy co to za cudo bo poki co nr 1 jest silica z CS i puder jedwabny z SilkNaturals
Zreszta zrobilam taaakie zapasy,ze znowu starczy mi na jakies 8-10 m-cy

Wiem,ze pojawi sie preparat z dodatkiem jedwabiu do wlosow Czekalam na takiego gotowca

Warto zagladac na Biochemiczne KWC
__________________

Edytowane przez Hexxana
Czas edycji: 2009-03-24 o 11:03
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 11:02   #3167
betig1975
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 595
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
Krem łagodzący z lukrecją jest juz od dosyć dawna, chyba że dodali jakąś modyfikację. Ja osobiście nie była z niego zadowolona. Nie robil z moją cerą nic, a dodatkowo zapach przeokrutny. Stal na pólce, a przy ostatnich porzadkach go po prostu wywaliłam, ja go więcej nie kupie.
A ja właśnie zamówiłam ten krem
betig1975 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 11:25   #3168
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez betig1975 Pokaż wiadomość
A ja właśnie zamówiłam ten krem
Spróbuj, może Tobie akurat podpasuje, każda buźka inna.
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 11:26   #3169
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dziewczyny przymierzam się do kolejnych zakupów i nie wiem czy kupic na BU czy na Mazidłach. Chodzi mi o żel hialuronowy. Jaka jest różnica w działaniu między wielocząsteczkowym a małocząsteczkowym ? Na BU nie ma nawet małocząsteczkowego, ale może jego działanie jest lepsze to bym gdzie indziej zamówiła ?
Z BU miałam już wszystkie rodzaje: 1%, 2% i z 5% Panthenolem
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-24, 11:39   #3170
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny przymierzam się do kolejnych zakupów i nie wiem czy kupic na BU czy na Mazidłach. Chodzi mi o żel hialuronowy. Jaka jest różnica w działaniu między wielocząsteczkowym a małocząsteczkowym ? Na BU nie ma nawet małocząsteczkowego, ale może jego działanie jest lepsze to bym gdzie indziej zamówiła ?
Z BU miałam już wszystkie rodzaje: 1%, 2% i z 5% Panthenolem
Mozesz sobie zrobic taka mieszanke
http://www.zrobsobiekrem.pl/?roztwor...sow-ha-3-1,139
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 14:18   #3171
mosutatsu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 777
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Silent Witch Pokaż wiadomość
jestem niezwykle ciekawa tego pudru mosutatsu napisz koniecznie, jak się sprawuje, gdy już do Ciebie dotrze szukam zamiennika dry flo& jedwabiu do matowienia filtrów
pozdrawiam
Cytat:
Napisane przez oleniolek Pokaż wiadomość
Dzięki za wklejenie odpowiedzi
puder będzie kolejna rzeczą jaką sobie zamówię
Koniecznie zdaj relację jak się puder sprawuje!
Nie ma sprawy - jak tylko dojdzie zdam recenzję
Zamierzał właśnie matowić nim filtr, który i tak jest już matowy - ale daje dziwne uczucie klejenia/szorstkości.

Póki co, czekam na informacje o wpłynięciu pieniążków
mosutatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 14:45   #3172
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Dziękuję
A ten żel z BU 2% to nie jest to mieszkanka mało i wielkocząsteczkowych ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 15:14   #3173
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dlaczego trzy posty odpowiadające na pytanie Marioli zostały skasowane Można było chociaż jeden zostawić wyjaśniający różnicę między mało- iw ielkocząsteczkowym HA i wyjaśniający, że żel 2% z BU to właśnie mieszanina tych dwóch kwasów


EDIT:
Wątki mi się pomyliły Mariola o to samo pytała tez w wątku o ZSK
__________________
Moja przygoda z szyciem
http://www.burdastyle.com/profiles/c...tudio/projects



Szukam próbki/odlewki Lancome O albo O Oui

Edytowane przez confused_girl
Czas edycji: 2009-03-24 o 21:58
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 15:55   #3174
mosutatsu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 777
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Hmmm, powiedzcie mi - kiedy dostaje się kupon rabatowy?
Zrobiłem już drugie zamówienie, a w żadnym mailu nie widzę tego kodu.
Czy wyłają go oddzielnie?
mosutatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 16:00   #3175
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez mosutatsu Pokaż wiadomość
Hmmm, powiedzcie mi - kiedy dostaje się kupon rabatowy?
Zrobiłem już drugie zamówienie, a w żadnym mailu nie widzę tego kodu.
Czy wyłają go oddzielnie?
Tak - wysyłają go oddzielnie - może zależy od tego za jaką kwotę robisz zamówienia? Moje oscylują w granicach 100 zł i po drugim dostałam kupon.
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 16:03   #3176
mosutatsu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 777
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez April007 Pokaż wiadomość
Tak - wysyłają go oddzielnie - może zależy od tego za jaką kwotę robisz zamówienia? Moje oscylują w granicach 100 zł i po drugim dostałam kupon.
Faktycznie - możliwe.
To było drugie zamówienie do granic 50zł.
Tyle sobie ustawiłem, żeby nie zbankrutować
mosutatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 16:25   #3177
Modraszka
Zadomowienie
 
Avatar Modraszka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 635
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Wg mnie lepiej zuzyc tonik BHA 2% a dopiero pozniej wziac sie za PHA Nie ma sensu laczyc ich razem,lepiej zostac przy jednym rodzaju.

Sama wzielam z nowosci tonik PHA 6% i puder bambusowy-zobaczymy co to za cudo bo poki co nr 1 jest silica z CS i puder jedwabny z SilkNaturals
Zreszta zrobilam taaakie zapasy,ze znowu starczy mi na jakies 8-10 m-cy

Wiem,ze pojawi sie preparat z dodatkiem jedwabiu do wlosow Czekalam na takiego gotowca

Warto zagladac na Biochemiczne KWC

Brakowało czegoś takiego na BU Nie mogę się doczekać
__________________

Modraszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 17:40   #3178
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

ja sobie dzisiaj uzyje olejku myjacego z pomaranczy .
co do nastepnego zamowienia to bardzo chetnie bym wziela puder z bambusa,hydrolat mietowy dla faceta mojego i serum z granatu.podoba mi sie jeszcze hydrolat z pomaranczy,rozmarynowy do wlosow.nie wiem co ja mam z tymi hydrolatami...
przelałam sobie serum tamanu do malej szklanej buteleczki i powiem wam,ze ta ,,pipetka" nie działa ledwie jedna krople na raz pobierało.za słaba jest...
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 17:54   #3179
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
powiem wam,ze ta ,,pipetka" nie działa ledwie jedna krople na raz pobierało.za słaba jest...
u mnie tak samo i juz dawno sie poddałam
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 19:48   #3180
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Te buteleczki jakieś pechowe macie, we wszystkich czterech z jakich korzystałam i korzystam wszystko było i jest ok
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:37.