Jaki kolor włosów wybrać? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-23, 15:00   #1
polcia26
Raczkowanie
 
Avatar polcia26
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mój własny kawałek nieba :)
Wiadomości: 236

Jaki kolor włosów wybrać?


Witam
Chciałabym prosić Was o pomoc w zmianie koloru włosów.
Od 6 lat farbowałam włosy na blond, co przyczyniło się do ich zniszczenia.

( Fot. 1 do 4) Ostatnio zaryzykowałam i fryzjer położył mi brązową farbę, robiąc jednak wcześniej blond odrost. (Fot.5,6,7) Brązowa farba szybko się zmyła i kolor pozostał nijaki, w którym czuję się fatalnie! (Fot. 7,8,9)
W sobotę wybieram się do fryzjera i nie wiem co mam zadecydować.
W blond czuję się najlepiej, ale czy ryzykować i niszczyć włosy (co pewnie wiązałoby się z ich obcięciem, a ja chciałam je zapuszczać, jestem wysoka i szczupła myślę że nie pasują mi krótkie włosy) czy zrobić brązowo-blond pasemka ( czy to jest jeszcze modne?), lub może mocno przyciemnić na brąz (a potem częściej farbować aby brąz się nie zmywał). Nie lubię siebie w żółtych włosach a nie cierpię w odcieniach czerwieni – jaki teraz właśnie się pojawił!
Moje włosy są cieniutkie ze skłonnością do falowania. Jak są krótkie - po wysuszeniu mam szopę na głowie!! Trudne do jakieś konkretnej fryzury
Proszę poradźcie.

  • Jak się opalasz – opalam się raczej szybko na brązowo-złotawy kolor.
  • Kolor oczu – zielone z lekko niebieską obwódką.
  • Piegi – są! złotawo - brązowe
  • Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? - Jest żółtawa.
  • Naturalny kolor włosów – mysi brąz, jak byłam mała byłam jasną blondyneczką – potem ściemniały.
  • Kolor ust (naturalny oczywiście) - jasny.
  • W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? W czarnym kolorze oraz ostrych nasyconych wyglądam okropnie, najlepiej czuję się w pastelach, brązach, szarościach, zieleniach.

Mój typ urody to raczej wiosna.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (168,2 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (34,9 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (160,7 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (158,9 KB, 106 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (60,4 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (19,2 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (147,2 KB, 136 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8.jpg (25,8 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9.jpg (162,6 KB, 86 załadowań)
__________________
polcia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 15:48   #2
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Jaki kolor włosów wybrać?

najbardziej podobasz mi sie na 7 zdjeciu,kolor chyba najbardziej Ci pasuje.Blond kloci sie z kolorem Twojej cery jakos
proponowalabym brąz,cos w kierunku tego ze zdjecia.Zwłaszcza jesli przez dlugi czas rozjasnialas i masz zniszczone wlosy.
Zainwestuj w dobre maski i odzywki do wlosow,poszukaj w KWC,chwalona jest maska z avon do farbowanych wlosow,z linii sleek line ale to juz profesjonalna,tylko w salonach ew allegro,mleczna odzywka kallos to samo.Jedwab tez by nie zaszkodzil,joanna lub biosilk,ale ten bez alkoholu w skladzie.Mozesz tez przeszukac fora i zrobic maski wlasnej roboty,tez potrafia zdzialac cudanp. oliwa z oliwek,olej rycynowy,nafta kosmetyczna,zoltko,wystar czy poszukac a wlosy po jednym uzyciu wygladaja juz lepiej.
pozdrawiam
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 10:52   #3
monaa01
Rozeznanie
 
Avatar monaa01
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 662
Dot.: Jaki kolor włosów wybrać?

moim zdaniem najładniej Ci w kolorku na 7 zdjęciu, więc może taki karmel, lub jasny brąz, no i ja mimo wszystko podcięłabym koncówki
monaa01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 13:16   #4
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Jaki kolor włosów wybrać?

W blond rzeczywiscie wyglädasz najlepiej.Ale gdybys tylko farbowala odrosty a nie calosc to niezniszczylabys sobie tak bardzo.Sä rözne dobre maski ktöre odzywijajä po rozjasnianiu.Po rozjasnianiu wlosöw wiadomo ze farby szybciej sie wyplukujä.
Jesli niechcesz juz rozjasniac to mysle ze powinnas zostac przy odcieniu naturalnym,w innych odcieniach Cie nie widze.
Zetnij koncöwki na calych wlosach i zapuszczaj.Slicznie wyglädasz w kreconych wlosach,az szkoda prostowac i niszczyc

Polecam röwniez forum o pielegnacji wlosöw, ze sklonnosciä do krecenia i puszenia fryzury.
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-06-24 o 13:20
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 14:57   #5
paulamalinka86
Raczkowanie
 
Avatar paulamalinka86
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 123
Dot.: Jaki kolor włosów wybrać?

Witam
Moim skromnym zdaniem najładnije wyglądasz w blondzie tak jak tan zdjątkach numer 3-4,uważam że ten kolorek najbardziej do ciebie pasuje i odmładza
Pozdrawiam
paulamalinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 17:35   #6
SummerGlow
Rozeznanie
 
Avatar SummerGlow
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: 7th Heaven
Wiadomości: 693
Dot.: Jaki kolor włosów wybrać?

Zgadzam sie w kreconych wlosach jest swietnie, ale co do koloru mam dylemat. Bardzo ladnie wygladasz na 4 i 7
SummerGlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 20:57   #7
kamciurka
Zakorzenienie
 
Avatar kamciurka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 220
Dot.: Jaki kolor włosów wybrać?

Cytat:
Napisane przez SummerGlow Pokaż wiadomość
Zgadzam sie w kreconych wlosach jest swietnie, ale co do koloru mam dylemat. Bardzo ladnie wygladasz na 4 i 7
mialam to samo napisac
__________________
Być może Bóg chciał, abyś poznał wielu złych ludzi zanim poznasz tę dobrą, abyś mógł ją rozpoznać kiedy ona się w końcu pojawi


Niki

Alex
kamciurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-24, 21:28   #8
Silent Witch
Raczkowanie
 
Avatar Silent Witch
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 265
GG do Silent Witch
Dot.: Jaki kolor włosów wybrać?

wg mnie pasowałby Ci truskawkowy blond
__________________
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

Silent Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 22:22   #9
AAANNNIIIAAA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 145
Dot.: Jaki kolor włosów wybrać?

na 7 rewelacja! delikatnie podciąć końcówki i git śliczny uśmiech
AAANNNIIIAAA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 11:43   #10
polcia26
Raczkowanie
 
Avatar polcia26
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mój własny kawałek nieba :)
Wiadomości: 236
Dot.: Jaki kolor włosów wybrać?

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
najbardziej podobasz mi sie na 7 zdjeciu,kolor chyba najbardziej Ci pasuje.Blond kloci sie z kolorem Twojej cery jakos
proponowalabym brąz,cos w kierunku tego ze zdjecia.Zwłaszcza jesli przez dlugi czas rozjasnialas i masz zniszczone wlosy.
Zainwestuj w dobre maski i odzywki do wlosow,poszukaj w KWC,chwalona jest maska z avon do farbowanych wlosow,z linii sleek line ale to juz profesjonalna,tylko w salonach ew allegro,mleczna odzywka kallos to samo.Jedwab tez by nie zaszkodzil,joanna lub biosilk,ale ten bez alkoholu w skladzie.Mozesz tez przeszukac fora i zrobic maski wlasnej roboty,tez potrafia zdzialac cudanp. oliwa z oliwek,olej rycynowy,nafta kosmetyczna,zoltko,wystar czy poszukac a wlosy po jednym uzyciu wygladaja juz lepiej.
pozdrawiam
Dziękuję za porady. Wczoraj nałożyłam po raz pierwszy maseczkę z żółtek... jestem zadowolona z efektów, będę stosowała regularnie

Cytat:
Napisane przez monaa01 Pokaż wiadomość
moim zdaniem najładniej Ci w kolorku na 7 zdjęciu, więc może taki karmel, lub jasny brąz, no i ja mimo wszystko podcięłabym koncówki
dziękuję tak sobie myślę może dlatego zdjęcie nr 7 bo mam tam związane włosy? Niektórzy mówią mi że lepiej wyglądam jak mam związane? Hm... czy to prawda?

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
W blond rzeczywiscie wyglädasz najlepiej.Ale gdybys tylko farbowala odrosty a nie calosc to niezniszczylabys sobie tak bardzo.Sä rözne dobre maski ktöre odzywijajä po rozjasnianiu.Po rozjasnianiu wlosöw wiadomo ze farby szybciej sie wyplukujä.
Jesli niechcesz juz rozjasniac to mysle ze powinnas zostac przy odcieniu naturalnym,w innych odcieniach Cie nie widze.
Zetnij koncöwki na calych wlosach i zapuszczaj.Slicznie wyglädasz w kreconych wlosach,az szkoda prostowac i niszczyc

Polecam röwniez forum o pielegnacji wlosöw, ze sklonnosciä do krecenia i puszenia fryzury.
Dziękuję
Od dawna kupuję preparaty do pielęgnacji włosów tylko w specjalistycznych sklepach fryzjerskich, odżywki, szampony i jedwabie ale... na rozjaśniane cienkie włosy nawet i to nie za dużo pomaga. Nigdy nie farbowałam sama włosów - zawsze robił to fryzjer i tylko na odrostach.

Hm.. muszę odnaleźć to forum!

Cytat:
Napisane przez paulamalinka86 Pokaż wiadomość
Witam
Moim skromnym zdaniem najładnije wyglądasz w blondzie tak jak tan zdjątkach numer 3-4,uważam że ten kolorek najbardziej do ciebie pasuje i odmładza
Pozdrawiam
Dziękuję
No tak mam dylemat...

Cytat:
Napisane przez SummerGlow Pokaż wiadomość
Zgadzam sie w kreconych wlosach jest swietnie, ale co do koloru mam dylemat. Bardzo ladnie wygladasz na 4 i 7
Dziękuję
Mój TŻ też lubi mnie w pokręconych, ale trudno utrzymać mi taką fryzurę w świeżości - jak rozczeszę to mam siano, jak ugniotę ponownie na piankę (lub cokolwiek innego) to są poklejone. Więc jak chce takie nosić to głowa co dzień do mycia

Cytat:
Napisane przez kamciurka Pokaż wiadomość
mialam to samo napisac
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Silent Witch Pokaż wiadomość
wg mnie pasowałby Ci truskawkowy blond
A jaki to kolor?

Cytat:
Napisane przez AAANNNIIIAAA Pokaż wiadomość
na 7 rewelacja! delikatnie podciąć końcówki i git śliczny uśmiech
Dziękuję
__________________
polcia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:09.