Wszystko o Emu cz. 3 - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-04, 13:00   #2221
beciak95
Raczkowanie
 
Avatar beciak95
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 39
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Fixi_Pixi Pokaż wiadomość
chodzi Ci o to, że masz szerszą stope niż podeszwa i stopa "wylewa" Ci się na boki?

nie miałam takiego czegoś, mam bardzo szczupłe stopy, czuje duży luz po bokach
Znalazłam jedną fotkę, która być może trochę to oddaje. Od zewnątrz na wysokości śródstopia pojawia się marszczenie i stopa lekko wypływa poza podeszwę. Być może po prostu nr 39 jest za wąski. Ale z kolei, jeśli kupię 40/41 mogą kłapać. Ech, co robić?
__________________
konsultantka Oriflame
beciak95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 13:32   #2222
littleblackwitch
Zadomowienie
 
Avatar littleblackwitch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pyrlandia ♥
Wiadomości: 1 832
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez gaga87 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź

Jednak postawie na Alby. Tylko jaki rozmiar? Żyłam w przekonaniu, że jak Emu to rozmiar mniejsze, a Wy tu piszecie stingeropochodne trzeba brać w swoim... Bronte na pewno rozmiar mniejsze pasują na mnie. Pomozecie?

A te paski z tylu w Albach są odpinane? Tak wyglądają i się zastanawiam.
Rozmiar to bardzo indywidualna sprawa, ja rozmiar mniejsze alby musiałam sprzedać bo zwyczajnie były mi ciasne i nie grzały tak jak powinny, nawet po rzekomym rozbiciu a paluch sterczał jak rakieta Te paski z tyłu o ile dobrze pamiętam są odpinane. Weź też pod uwagę to, że alby w łydce są dość szerokie. Mi to bardzo przeszkadzało, jak ubrałam legginsy to już w ogóle hulał w nich wiatr nie przypadły mi do gustu

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

Cytat:
Napisane przez beciak95 Pokaż wiadomość
Znalazłam jedną fotkę, która być może trochę to oddaje. Od zewnątrz na wysokości śródstopia pojawia się marszczenie i stopa lekko wypływa poza podeszwę. Być może po prostu nr 39 jest za wąski. Ale z kolei, jeśli kupię 40/41 mogą kłapać. Ech, co robić?
Doprawdy patrze i patrze i nie wiem o co Ci chodzi
littleblackwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 13:40   #2223
Fixi_Pixi
Zakorzenienie
 
Avatar Fixi_Pixi
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 3 132
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez littleblackwitch Pokaż wiadomość

Doprawdy patrze i patrze i nie wiem o co Ci chodzi
ja też
__________________
make dreams come true
Fixi_Pixi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 14:59   #2224
201609062117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 648
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez littleblackwitch Pokaż wiadomość
Doprawdy patrze i patrze i nie wiem o co Ci chodzi
to się nazywa psychoza, bo emu z rangi zwykłego, dziennego obuwia zaczęły stanowić eksponat muzealny
201609062117 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 15:41   #2225
alove
Raczkowanie
 
Avatar alove
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 74
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Seoni Pokaż wiadomość
to stałyśmy się posiadaczkami takich samych butów, ja też je kupiłam w bartku..
przybij piątkę!

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
nie wiem jak włożyłaś stopę w rozmiarze 37 do wallaby 35... tzn. włożyć ok, ale również obawiałabym się o wytarte futro przy palcach
uwierz, nie było z tym najmniejszego problemu na długość są w sam raz (nie mam podwiniętych palców), szerokość tak samo, więc nie widzę problemu, naprawdę ;-) w 36 latała mi pięta, dość mocno, więc wolałam wziąć te 35, które pewnie i tak się rozejdą dziś miałam okazje je przetestować i sprawdziły się idealnie.

Cytat:
Napisane przez gaga87 Pokaż wiadomość
a do jakiego rozmiaru są te Emu w Bartku?
chodzi Ci o Wallaby? 36

Cytat:
Napisane przez eleonorka cyrolka Pokaż wiadomość
ja nosze normalnie 40 ze stngerow hi wzielam 38 i na poczatku byly sporo ciasne po kilkukrotnym noszeniu sa idealne i palec mi nie wylazl za to lekko mam odznaczone w 40 z bearpaw, wiec chyba nie ma reguly
no to fajnie, mam nadzieję, że mój palec też nie wyjdzie
alove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 15:43   #2226
beciak95
Raczkowanie
 
Avatar beciak95
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 39
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez pinkswan Pokaż wiadomość
to się nazywa psychoza, bo emu z rangi zwykłego, dziennego obuwia zaczęły stanowić eksponat muzealny
haha

chyba nie do końca to wyjaśniłam. to jedyne zdjęcie, które znalazłam z lekkim załamaniem skóry od zewnętrznej części śródstopia. i właśnie w tym miejscu u mnie dzieje się to samo, tylko dodatkowo to marszczenie wychodzi lekko za podeszwę. cholera, nie wiem, czy rozumiecie
__________________
konsultantka Oriflame
beciak95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 17:07   #2227
Iv5_27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 18
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez beciak95 Pokaż wiadomość
Słuchajcie, mam problem. Planuję kupić sobie moje pierwsze emu, konkretnie Ukala by Emu, low albo mini. Byłam w sklepach stacjonarnych i mierzyłam 39 i 40/41. I tu pojawia się właśnie dylemat - które wybrać? Standardowo noszę właśnie 40 albo 41. Gdy je mierzyłam, to czułam lekki nacisk na dużego palca, poza tym wszystko było okej. Gdy założyłam 39, to różnica w długości była bardzo minimalna, pojawił się jednak inny problem - stopy, w szerokości, tak trochę 'wypływały' poza podeszwę. Przy większym rozmiarze tego nie zauważyłam. I tu moje pytanie: które wybrać? Wiem, że emu mocno się rozbijają i boję się, że jeśli wezmę większe, staną się po prostu niewygodne i będą klapać. Z drugiej strony chcę uniknąć efektu platfusa w mniejszych.
Dodam, że być może będę wkładała wkładki ortopedyczne bądź nawet aparat hallufix (który potrzebuje więcej miejsca w bucie), jednak to nie zajmie mi tego miejsca w pięcie, którego po ubiciu puchu, może stać się dużo za dużo.
Dziewczyny, jak myślicie, co radzicie? )
Ja zwykle noszę rozmiar 39, czasami 38 (stopa pomiędzy 24,5-25cm). Zamówiłam stingery 38 i niestety są za małe (paluch). Już szukają nowej właścicielki.. Pięta i tak trochę 'skakała', więc to chyba zależy gł. od szerokości stopy (mam b.szczupłe). Jeśli planujesz wkładkę (ortopedyczne są chyba dosyć grube i sztywne?) to radziłabym raczej większe.
Iv5_27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-04, 18:03   #2228
caleczka
Moda
 
Avatar caleczka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3 857
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Dziewczyny napiszcie proszę gdzie teraz są największe promocje na EMU chcę kupić STINGERY Hi czarne, chyba zdecyduję się kolejny raz na rozmiar 38, choaciaż w moich pierwszych stingerach wziełam rozmiar 38 i klapła mi pięta więc po jednym dniu je sprzedałam, ale w emu rozmiar rozmiarowi nie równy więc zaryzykuję tym bardziej, że mam MELBY 38 i są na styk.
caleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 18:04   #2229
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Dziewczyny o co chodzi z tym Ukala? W sklepach niby jest emu ukala, a na zdjeciu buta jest samo ukala
Jakoś nie mogę trafić w żadne emu w dobrej cenie, niby właśnie to ukala mi wyskoczyło dziś, ale jakoś mniej zgrabnie wyglądają
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 18:09   #2230
Paziolka
Raczkowanie
 
Avatar Paziolka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 179
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Witajcie,
ja wczoraj upralam swoje Stingery. Tz. nie upralam calkowicie, tylko dość konkretnie zamoczyłam zewnętrzną stronę buta w wodzie z dodatkiem płynu woolite różowego.
Bo byly bardzo brudne od kaluzy i okropne zacieki.
No i teraz ta skora jest bardzo szorstka, nie jest taka milutka jak na poczatku. Do tego jest troche sztywniejsza a dobrze ja potem wypłukałam czystą wodą. Co zrobic, aby odzyskaly swoją milutką strukture?
__________________
Paziolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 18:40   #2231
littleblackwitch
Zadomowienie
 
Avatar littleblackwitch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pyrlandia ♥
Wiadomości: 1 832
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Iv5_27 Pokaż wiadomość
Ja zwykle noszę rozmiar 39, czasami 38 (stopa pomiędzy 24,5-25cm). Zamówiłam stingery 38 i niestety są za małe (paluch). Już szukają nowej właścicielki.. Pięta i tak trochę 'skakała', więc to chyba zależy gł. od szerokości stopy (mam b.szczupłe).
latająca pięta w Emu to taki gratis do butów 90 % użytkowniczek tak ma, naprawdę rzadko komu uda się dobrać Emu tak, żeby nie wystawał paluch i jednocześnie nie klapała pieta
mi tez klapią, w swoim rozmiarze, a rozm. mniejsze są mi za ciasne bądź tu mądry
stwierdziłam że po sezonie wrzucę te nowe do pralki, wówczas trochę się obkurczą i pieta przestanie latać (wiem bo prałam roczne już chestnuty i o wiele lepiej się je nosi).
Cytat:
Napisane przez Paziolka Pokaż wiadomość
Witajcie,
ja wczoraj upralam swoje Stingery. Tz. nie upralam calkowicie, tylko dość konkretnie zamoczyłam zewnętrzną stronę buta w wodzie z dodatkiem płynu woolite różowego.
Bo byly bardzo brudne od kaluzy i okropne zacieki.
No i teraz ta skora jest bardzo szorstka, nie jest taka milutka jak na poczatku. Do tego jest troche sztywniejsza a dobrze ja potem wypłukałam czystą wodą. Co zrobic, aby odzyskaly swoją milutką strukture?
wyczesz mięciutką szczoteczką, najlepiej taką 'z włosami'

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------

pytanie mam chyba do Anusiak'a:
Ty prałaś swoje stingery w pralce, tak zwyczajnie żeby je odświeżyć tak? jakieś zacieki albo inne skutki uboczne??
bo ja prałam swoje ale wówczas byłam zmuszona (przypalone zacieki) a jak to było w Twoim wypadku?
littleblackwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 19:33   #2232
ladystar
Zakorzenienie
 
Avatar ladystar
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 4 710
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

w Krk sa chyba jakies wybrakowane tk max'y bo w jednym byly emu tylko w rozmiarze 41, a w drugim nie bylo wcale bylam tez w zebrze, ta sama sytuacja - tylko rozmiary 41 w Intershoe nie bylo wcale
Wiec nawet nie mialam mozliwosci przymierzenia
__________________
07.07.2012 JA+ON
25.04.2015 ONA

ladystar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 19:44   #2233
riliana
Zadomowienie
 
Avatar riliana
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 296
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

TK Maxx Wrocław - w niedzielę była cała półka różowych kapci http://www.emuaustralia.com/store/wo...ear/jolie.html
__________________
Keep calm and play squash
riliana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 20:27   #2234
kuroikaze
Wtajemniczenie
 
Avatar kuroikaze
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2 338
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

ja dostałam wczoraj alby z natureshop i jestem trochę zawiedziona. Futerko w środku jest mniej zbite i bardziej szorstkie i drapiące niż w moich zeszłorocznych stingerach.
Nie wiem sama co z nimi zrobić.
__________________

N. ♥
kuroikaze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 20:30   #2235
Fixi_Pixi
Zakorzenienie
 
Avatar Fixi_Pixi
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 3 132
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez kuroikaze Pokaż wiadomość
ja dostałam wczoraj alby z natureshop i jestem trochę zawiedziona. Futerko w środku jest mniej zbite i bardziej szorstkie i drapiące niż w moich zeszłorocznych stingerach.
Nie wiem sama co z nimi zrobić.
a jaki kolor ? i w jakim kolorze masz zeszłoroczne stingery ?
__________________
make dreams come true
Fixi_Pixi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 20:49   #2236
kasikbc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 235
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez meg27 Pokaż wiadomość
no troche ubywa, zamowilam 3-cią pare heheh tez emu lo blue, troche jasne ale moze na suche dni bedą dobre, chyba kasia tusk ma tez takie, na jej blogu widzialam, nie jestem pewna czy ten sam kolor.
http://www.makelifeeasier.pl/moda/beautiful-memoirs

a tu fotki celebrytek jak noszą emu
http://meganlike.blogspot.com/2012/1...australia.html
doszły już Twoje blue? jak tak, wrzuć jakieś foto
ja na swoje jeszcze czekam
kasikbc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 21:45   #2237
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez alove Pokaż wiadomość
przybij piątkę!



uwierz, nie było z tym najmniejszego problemu na długość są w sam raz (nie mam podwiniętych palców), szerokość tak samo, więc nie widzę problemu, naprawdę ;-) w 36 latała mi pięta, dość mocno, więc wolałam wziąć te 35, które pewnie i tak się rozejdą dziś miałam okazje je przetestować i sprawdziły się idealnie.

chodzi Ci o Wallaby? 36



no to fajnie, mam nadzieję, że mój palec też nie wyjdzie
Ja Ci oczywiście wierzę i nie podważam tego co piszesz
jestem tylko zdumiona, bo sama noszę rozmiar 37 i nie wyobrażam sobie brać 2 rozmiary mniejszych, zwłaszcza po doświadczeniu z wytartym futerkiem. Ale oby się dobrze nosiły i nic się z nimi nie działo
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 06:42   #2238
kuroikaze
Wtajemniczenie
 
Avatar kuroikaze
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2 338
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Fixi_Pixi Pokaż wiadomość
a jaki kolor ? i w jakim kolorze masz zeszłoroczne stingery ?
zeszłoroczne stingery w kolorze olive, a alby sa niebieskie (indygo?) to ma coś do rzeczy?
pozatym widze różnicę w zachowaniu na śniegu, do starych emu się nie klei, do alb strasznie i do tego zewnętrzna skóra robi sie mokra bo wsiąka, nieprzemakają ale robia się mokre plamy
mam nadzieję, że plamy nie zostaną. Chyba sie rozstaniemy, a szkoda bo są ładne i mimo to ciepłe.
__________________

N. ♥
kuroikaze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 07:14   #2239
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez kuroikaze Pokaż wiadomość
zeszłoroczne stingery w kolorze olive, a alby sa niebieskie (indygo?) to ma coś do rzeczy?
pozatym widze różnicę w zachowaniu na śniegu, do starych emu się nie klei, do alb strasznie i do tego zewnętrzna skóra robi sie mokra bo wsiąka, nieprzemakają ale robia się mokre plamy
mam nadzieję, że plamy nie zostaną. Chyba sie rozstaniemy, a szkoda bo są ładne i mimo to ciepłe.
Być może kolor barwnika ma wpływ na miękkość futra moje indygo też są szorstkie
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 10:27   #2240
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Dostałam swoje kobaltowe,ale jeden but,tzn.przednia cholewka jest bardziej zmarszczona od drugiej,jakby troszkę cieńsza.Niby wszystko równo zszyte,ułoży się,nie ułoży się
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 10:28   #2241
Fixi_Pixi
Zakorzenienie
 
Avatar Fixi_Pixi
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 3 132
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez kuroikaze Pokaż wiadomość
zeszłoroczne stingery w kolorze olive, a alby sa niebieskie (indygo?) to ma coś do rzeczy?
pozatym widze różnicę w zachowaniu na śniegu, do starych emu się nie klei, do alb strasznie i do tego zewnętrzna skóra robi sie mokra bo wsiąka, nieprzemakają ale robia się mokre plamy
mam nadzieję, że plamy nie zostaną. Chyba sie rozstaniemy, a szkoda bo są ładne i mimo to ciepłe.
tak barwnik wpływa na miękkość futerka
np. chestnuty (niefarbowane, naturalny kolor) mają najmilsze futerko

ogólnie zauważyłam że im ciemniejsze Emu tym futerko bardziej szorstkie
__________________
make dreams come true
Fixi_Pixi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 12:50   #2242
caleczka
Moda
 
Avatar caleczka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3 857
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Fixi_Pixi Pokaż wiadomość
tak barwnik wpływa na miękkość futerka
np. chestnuty (niefarbowane, naturalny kolor) mają najmilsze futerko

ogólnie zauważyłam że im ciemniejsze Emu tym futerko bardziej szorstkie

Z tego wynika że moje czarne stingery powinny być przyjemne niczym szczotka druciana a tak nie jest
caleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 12:58   #2243
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

dziewczyny co myślicie? http://allegro.pl/emu-australia-stin...847199819.html jest niby 100% pozytywnych komentarzy...
i jeszcze te ukala http://allegro.pl/40-ukala-micah-by-...793660374.html http://allegro.pl/buty-ukala-by-emu-...831232405.html miałyście?
ps. lubicie te krótsze emu?

Edytowane przez Dinulka
Czas edycji: 2012-12-05 o 13:03
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 13:01   #2244
Fixi_Pixi
Zakorzenienie
 
Avatar Fixi_Pixi
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 3 132
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez caleczka Pokaż wiadomość
Z tego wynika że moje czarne stingery powinny być przyjemne niczym szczotka druciana a tak nie jest
czarnych jeszcze nie macałam (czekam na czarne Angelsy więc niedługo pomacam! ) ale dotykałam za to: chestnut, mushroom, charcoal, indygo, i moja teoria się sprawdziła, im ciemniejsze tym bardziej szorstkie, indygo były bardzooo nieprzyjemne
__________________
make dreams come true
Fixi_Pixi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 13:06   #2245
littleblackwitch
Zadomowienie
 
Avatar littleblackwitch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pyrlandia ♥
Wiadomości: 1 832
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Fixi_Pixi Pokaż wiadomość
tak barwnik wpływa na miękkość futerka
np. chestnuty (niefarbowane, naturalny kolor) mają najmilsze futerko

ogólnie zauważyłam że im ciemniejsze Emu tym futerko bardziej szorstkie
Też to zauważyłam

Cytat:
Napisane przez caleczka Pokaż wiadomość
Z tego wynika że moje czarne stingery powinny być przyjemne niczym szczotka druciana a tak nie jest
A masz porównanie z chestnutami?
littleblackwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 13:18   #2246
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 531
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez caleczka Pokaż wiadomość
Z tego wynika że moje czarne stingery powinny być przyjemne niczym szczotka druciana a tak nie jest
Bez przesady z Tą szczotką, ale Fixi dobrze prawi- czarne futro jest sztywniejsze niż białe.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 13:54   #2247
caleczka
Moda
 
Avatar caleczka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3 857
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
Bez przesady z Tą szczotką, ale Fixi dobrze prawi- czarne futro jest sztywniejsze niż białe.
To był taki mały żarcik na poprawę humoru, straszna szaruga za oknem ;-)
caleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 14:19   #2248
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 531
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez caleczka Pokaż wiadomość
To był taki mały żarcik na poprawę humoru, straszna szaruga za oknem ;-)
U nas dziś akurat piękne słoneczko, a konkretnie jego piękny zachód o tak późnej porze
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 15:05   #2249
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

fajna ta promocja na natureshop, kusza mnie alby zostaly indygo i brazowe, brazowe juz mam hipper ale zas indygo nie do wszystkiego pasuja
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 15:42   #2250
malinoweoczy
Raczkowanie
 
Avatar malinoweoczy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 45
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Kupiłam dzisiaj w TK Maxxie Stinger Charcoal. Normalnie noszę rozmiar 40, Bronte kupowałam 39, a czasem i żałowałam że nie 38, a jak przymierzałam Lo 39 były ciut za małe - także to prawda, że są trochę ciaśniejsze Wzięłam jednak Mini 39 (nie było rozmiaru 40), które były większe od Lo 39 i myślałam że są dobre, a teraz czuję że troche jednak są za ciasne w palcach - a w pięcie latają czy któraś z was też tak ma? są po prostu za małe? nie mogłam przepuścić takiej okazji
malinoweoczy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-28 14:28:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:30.