Bardziej dojrzały i estetyczny wygląd. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-13, 13:39   #1
Adeline_
Przyczajenie
 
Avatar Adeline_
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9

Bardziej dojrzały i estetyczny wygląd.


Co poradzicie 14-latce na polepszenie wyglądu?
Interesują mnie pomysły na zmiane fryzury i lekki makijaż.
Moje zdjęcie
http://img194.imageshack.us/img194/2531/wizaz.png
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizazq.jpg (33,1 KB, 410 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2011-07-13 o 21:29 Powód: zalaczenie zdjecia do zalacznika.Regulamin
Adeline_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 13:55   #2
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Bardziej dojrzały i estetyczny wygląd.

musisz napisać cos wiecej, w dziale metamorfozy podpięta jest u gory lista pytan
"przeczytaj zanim napiszesz, zasady dzialu"
naturalny kolor wlosow itd itd
dodaj zdjecie z zaczesanymi do tylu wlosami i jak masz to w naturalnym kolorze wlosow
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 17:28   #3
Adeline_
Przyczajenie
 
Avatar Adeline_
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9
Dot.: Bardziej dojrzały i estetyczny wygląd.

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
.Opalam się wolno, zdarza się 'spiec na raka', odcień- cieżko określić, coś pomiędzy.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
.Oczy szarozielone z domieszką piwnego, ciemna oprawa oczu, grube brwi i rzęsy

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
.Piegów brak.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
.Bardzo jasna cera, chłodny odcień- różowy/porcelanowy. Rumieńce bywają różowe.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
.Ciemny, szarawy blond.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
.Jasnoróżowy.


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
.Korzystne: fiolet, czerń, biel, szarości, turkus, beż
.Niekorzystne: czerwień, zieleń, żółć, błękit, róż

Co do zdjęcia: jak na razie w miarę aktualne jest tylko to powyższe, możliwie szybko postaram się dodać inne.
Adeline_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 22:44   #4
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Bardziej dojrzały i estetyczny wygląd.

latem w okolicy ust zbierają się bakterie od potu - chyba widzę drobne wypryski tzw. potówki, które mają nawet niemowlaki sprawa jest taka że latem i w Twoim wieku lepiej nie ładować na siebie podkładu, ale słyszałam, że jest taki kremik lekko koloryzujący skórę z Under20 właśnie na lato i on ma delikatne krycie akurat dla młodszych dziewcząt. To wygląda tak: http://img15.allegroimg.pl/photos/or.../70/1688397063

Poza tym grzywkę bym skróciła żeby nie zasłaniała brwi. W wieku 14 lat możesz już na pewno nosić tusz do rzęs i błyszczyk
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 00:34   #5
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: Bardziej dojrzały i estetyczny wygląd.

Dziewczyno ty masz 14 lat, a już pytasz aby poradzić ci w makijażu?
Widzę, że masz całe włosy zafarbowane, bo nie są odpowiednie do twoich brwi, więc zamiast zastanawiać się co zmienić może zajmij się koleżankami.
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 07:06   #6
Juliszka
Rozeznanie
 
Avatar Juliszka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 941
Dot.: Bardziej dojrzały i estetyczny wygląd.

Nie chcę być niemiła, ale zaczęłam farbować włosy, kiedy miałam 14 lat (szamponetki), w wieku 15 zrobiłam pierwsze pasemka. Skończyłam szkołę z najlepszą lokatą, dobrze skończyłam studia, nieźle mi idzie doktorat w bardzo dobrym miejscu, biegle mówię po angielsku, dobrze po niemiecku, raczkuję w hiszpańskim i rosyjskim, swego czasu byłam niezłą klasyczną gitarzystką...

Nijak się to ma do farbowania włosów. Są wakacje poza tym i można odrobinę zaszaleć, lepiej, żeby to były włosy niż gigant.

Nie uważam natomiast, że autorce ta rudość służy. Po pierwsze, dobierz naturalnie wyglądający brąż (orzech?). Mam wrażenie, że to właśnie ta ciepła rudość trochę "wybija" Ci niedoskonałości cery. Mam wrażenie, że łatwiej o nią dbać, jeśli włosy są odgarnięte "od twarzy". Nie widzę czoła, ale chyba nie potrzebujesz takiej grzywki. Masz piękne oczy, lepiej je pokazywać niż chować pod grzywką.

Korektor i lekki krem tonujący się mogą przydać. Najwięcej dla poprawy wyglądu da ładna cera. Druga sprawa to brwi - warto zainwestować w regulację u kosmetyczki - to tani zabieg, prawie niewidoczny, a zrobi wielką różnicę.
__________________
Juliszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 09:09   #7
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Bardziej dojrzały i estetyczny wygląd.

Cytat:
Napisane przez Juliszka Pokaż wiadomość
Nie chcę być niemiła, ale zaczęłam farbować włosy, kiedy miałam 14 lat (szamponetki), w wieku 15 zrobiłam pierwsze pasemka. Skończyłam szkołę z najlepszą lokatą, dobrze skończyłam studia, nieźle mi idzie doktorat w bardzo dobrym miejscu, biegle mówię po angielsku, dobrze po niemiecku, raczkuję w hiszpańskim i rosyjskim, swego czasu byłam niezłą klasyczną gitarzystką...
Cudownie

Ja uważam, że o włosy należy przede wszystkim dbać, żeby były ładne i błyszczące. Za parę lat będziesz żałowała, że farbujesz albo spodoba Ci się zupełnie inny kolor (ten niezbyt Ci służy), więc lepiej za młodu wrócić do naturalnego i postawić na pielęgnację. Na teraz polecam Ci upięcia i wątki na fryzjerskim. Jeśli chcesz wykonywać makijaż, to może róż, tusz do rzęs i błyszczyk? Nie warto obciążać cery, lepiej o nią zadbać - bezalkoholowe toniki i apteczne kremy do skóry problematycznej powinny pomóc utrzymać ładny wygląd.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-14, 17:04   #8
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Bardziej dojrzały i estetyczny wygląd.

zdjęcie dodałaś bardzo kiepskie, może dodaj coś lepszego, na chwilę obecną z tego co widać z tej fotografii, mogę powiedzieć, że kolor włosów wybrałaś fatalny, jest zbyt czerwony, nie pasujący do reszty i strasznie podkreśla wypryski. wróć do naturalnego, albo do czegoś w chlodniejszej tonacji.
grzywka jest za długa, albo ją zapnij, albo skróć
makijaż oczu powinien opierać się na robieniu kresek tylko na górnej powiece, jesli dodasz zdjęcie na ktorym grzywka nie zasloni oczu, to zrobie Ci w Photoshopie przyklad makijazu.
krostki warto leczyć, żeby się tradzik nie rozprzstrzenil na reszte twarzy, umow się do dermatologa

---------- Dopisano o 18:04 ---------- Poprzedni post napisano o 18:01 ----------

btw co zauważam na forum wizażu.... że mnostwo dziewczyn przychodzi tu ufarbowane na rudo, a to chyba jeden z najtrudniejsyzhc odcieni aby go dobrze dopasować-wiekszosc albo zostaje przytłoczona kolorem, albo ma przez to podkreslone niedoskonalosci cery itd itd. farbowanie się na rudo trzeba przemyśleć równie mocno jak sens farbowania się na czarno przy slowiańskim typiie urody
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 17:43   #9
Delilah*
Raczkowanie
 
Avatar Delilah*
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 242
Dot.: Bardziej dojrzały i estetyczny wygląd.

Też nie uważam, żeby wiek był jakąkolwiek przeszkodą w zmianach wyglądu. Chyba każdy, niezależnie od tego chce fajnie wyglądać.

Autorka postu faktycznie niezbyt fortunnie dobrała kolor, wydaje mi się, że o wiele lepiej wyglądałabyś w blondzie albo w wersji ciemniejszego brązu. Wydajesz się być typem chłodnym, więc unikaj wszelkich rudości, które oprócz tego, że niezbyt Ci pasują, to wydobywają mankamenty cery.
Dodatkowo wyregulowałabym brwi, bo to podstawa.
Niedoskonałości zatuszowała podkładem i korektorem, wiadomo - co za dużo to niezdrowo, więc postawiłabym tu na naturalny look, tusz do rzęs, wspomniany podkład i błyszczyk do rzęs,to zawsze dobrze wygląda.
Ciekawa jestem jak wyglądasz bez grzywki, bo ta obecna nie za bardzo coś tu pasuje, masz ładne oczy więc je eksponuj. No i więcej uśmiechu
PS mam taką samą bluzkę
Delilah* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 18:39   #10
jo4nna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 37
Dot.: Bardziej dojrzały i estetyczny wygląd.

Cytat:
Napisane przez Reddishh Pokaż wiadomość
Dziewczyno ty masz 14 lat, a już pytasz aby poradzić ci w makijażu?
Widzę, że masz całe włosy zafarbowane, bo nie są odpowiednie do twoich brwi, więc zamiast zastanawiać się co zmienić może zajmij się koleżankami.
A Ty zajmij się swoją główką, bo chyba z nią nie najlepiej.
W każdym temacie musisz wtrącic swoje trzy grosze, które z reguły nie tyczą się tematu, tylko mają na celu przelanie swoich frustracji, strasznie irytujące.
Kilka głębokich wdechów, meliska i zastanowienie się nad sobą było by tutaj cenne, a jeśli tego nie potrafisz, to chociaż oszczędź sobie to ✂✂✂✂✂✂✂enie. Pozdrawiam


A autorce tematu radziłabym zmienic kolor włosów na coś spokojniejszego, najlepiej bliżej natury, grzywkę delikatniejszą, bo ta jest zbyt ciężka, może cieniowana na bok byłaby ok? A z kosmetyków korektor przede wszystkim, żeby zakryc niedoskonałości cery.
jo4nna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 12:15   #11
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: Bardziej dojrzały i estetyczny wygląd.

Po pierwsze - zmien ten kolor, bo w ogole Ci nie pasuje A przede wszystkim zadbaj o wlosy, bo wygladaja na porzadnie zniszczone, nie wiem, moze to kwestia zdjecia - polecam watki o pielegnacji wlosow fryzjerskim.

Grzywke bym zmienila, bo ta Cie, mam wrazenie przytlacza. Juz nie mowiac o tym, ze jest za dluga. Moim zdaniem grzywka na bok, delikatnie wycieniowana bylaby zdecydowanie korzystniejsza?
A mozesz pokazac tez jakies zdjecie bez grzywki? Bo byc moze bez byloby jeszcze lepiej. Poza tym, latwiej ogarnac ewentualne pryszcze w tym wieku bez grzywki

Co do makijazu - delikatnie, zacznij od tuszowania rzes, jakiegos delikatnego(!) pudru, czy moze nawet lepiej kremu tonujacego i rozu na policzkach.
Na usta pomadka, moze byc i taka z delikatniejszym kolorkiem, ale raczej chlodniejsze odcienie.

Na moj gust jestes latem, takze odnajduj sie w lekkich, swiezych, stonowanych kolorach o chlodniejszym odcieniu, np. pastelach, i zawsze bardziej w strone rozu niz pomaranczy. Typowa czern i czysta biel raczej tez nie sa dla Ciebie (wnosze po czarnej bluzce, ktora masz na sobie na zdjeciu).

Podkreslaj swoja naturalna delikatnosc
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-20, 13:37   #12
scandalistka
Zadomowienie
 
Avatar scandalistka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: sercem w Bieszczadach
Wiadomości: 1 066
Dot.: Bardziej dojrzały i estetyczny wygląd.

Tutaj - link do wątków na temat pielęgnacji włosów.
Masz w domu oliwę z oliwek, albo zwykły olej rzepakowy? Nałóż na dwie godziny na całą długość włosów, a potem dokładnie zmyj szamponem. Na pewno nie będą się puszyć tak, jak to widać na zdjęciu. Zacznij je pielęgnować, bo nie wyglądają dobrze. Koniecznie skróć grzywkę.
A na buzię: korektor na wypryski, puder i tusz do rzęs. Ewentualnie delikatny cień do powiek i błyszczyk. I uśmiech, uśmiech!
__________________

scandalistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 16:31   #13
kasia2011
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4
Dot.: Bardziej dojrzały i estetyczny wygląd.

Wróć do naturalnego koloru, albo przefarbuj się na popielaty blond, ten kolor zupełnie ci nie pasuje. Zetnij włosy, są zniszczone, grzywka dużo za długa, zaczesuj ją na bok, albo zlikwiduj. Przy jasnym kolorze włosów twoja jasna karnacja będzie wyglądać nauralnie, teraz wyglądasz na chorą i zmęczoną- przez kolor włosów i czarną bluzkę. Nie wolno ci nosić czarnych ubrań. Pasować ci będą soczyste kolory, albo klasyczne beże, kawy. Pewnie ta pani ma podobny kolor włosów do twojego naturalnego: http://www.fashionmodeldirectory.com...ptember-00.jpg
Podkreślaj rzęsy tuszem- są jasne i prawie ich nie widać, do tego niewielka ilość błyszczyka o ton ciemniiejszego niż twój naturalny kolor ust. Spędzaj więcej czasu na świeżym powietrzu- nabierzesz stopniowo delikatnych kolorków(ale! smaruj nos kremem z filtrem inaczej opali się na buraczka i będzie wyglądał na większy niż w rzeczywistości)
kasia2011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:16.