Czy na moim miejscu zdecydowalybyscie sie na operacje? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-20, 17:35   #1
Windermere
Raczkowanie
 
Avatar Windermere
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 186

Czy na moim miejscu zdecydowalybyscie sie na operacje?


Stwierdzono u mnie progenie - przerost żuchwy w stosunku do szczęki, czyli najprościej mówiąc: moja szczeka górna jest lekko wysunieta. Wiem, ze taka wadę koryguje sie tylko operacyjnie, jednak ze względu na moj kierunek studiów trudno mi znaleźć czas na regenerację po zabiegu, itd. Chciałabym wiedzieć, czy tak dla postronnych osob moja wada jest widoczna i jesli tak, czy sa moze jakies sposoby zamaskowania jej, co zrobic, czy na moim miejscu zdecydowalybyscie sie na operacje natychmiast czy poczekalybyscie? Czy mogłabym komuś wysłać zdjecie?
__________________
" O najtrudniejszych sprawach najtrudniej powiedzieć. Słowa powodują, ze rzeczy, które były nieskończenie wielkie, kiedy były w Twojej głowie,po wypowiedzeniu kurczą sie. Zdobywasz sie na odwagę i wyjawiasz je, a ludzie dziwnie na ciebie patrzą, w ogóle nie rozumiejąc.Mysle, ze to jest najgorsze."

Windermere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-20, 17:46   #2
Flavis
Raczkowanie
 
Avatar Flavis
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 396
Dot.: Czy na moim miejscu zdecydowalybyscie sie na operacje?

mam znajoma, ktora miala taka operacje, ale na dolna zuchwe. Bardzo sobie chwali, roznica jest dosyc widoczn dopiero jak mi powiedziala, bo wczesniej nie rzucalo sie to w oczy.
Niedlugo wakacje, mozesz wtedy poddac sie tej operacji
Flavis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-20, 17:53   #3
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Czy na moim miejscu zdecydowalybyscie sie na operacje?

Cytat:
Napisane przez Windermere Pokaż wiadomość
Stwierdzono u mnie progenie - przerost żuchwy w stosunku do szczęki, czyli najprościej mówiąc: moja szczeka górna jest lekko wysunieta. Wiem, ze taka wadę koryguje sie tylko operacyjnie, jednak ze względu na moj kierunek studiów trudno mi znaleźć czas na regenerację po zabiegu, itd. Chciałabym wiedzieć, czy tak dla postronnych osob moja wada jest widoczna i jesli tak, czy sa moze jakies sposoby zamaskowania jej, co zrobic, czy na moim miejscu zdecydowalybyscie sie na operacje natychmiast czy poczekalybyscie? Czy mogłabym komuś wysłać zdjecie?
Progenia to żuchwa wystająca przed szczękę. Żuchwa jest na dole, a szczęka na górze.
To zaburzenie może się pogłębiać i powodować więcej problemów, więc ja być operowała nie sugerując się wyglądem dla postronnych.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-20, 17:56   #4
Windermere
Raczkowanie
 
Avatar Windermere
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 186
Dot.: Czy na moim miejscu zdecydowalybyscie sie na operacje?

Przepraszam, masz racje, z roztargnienia odwrotnie napisałam. Chodzi mi jednak nie o sam fakt operacji, ale o jej termin, czy zrobic to szybko, czy mozna jeszcze poczekać.
__________________
" O najtrudniejszych sprawach najtrudniej powiedzieć. Słowa powodują, ze rzeczy, które były nieskończenie wielkie, kiedy były w Twojej głowie,po wypowiedzeniu kurczą sie. Zdobywasz sie na odwagę i wyjawiasz je, a ludzie dziwnie na ciebie patrzą, w ogóle nie rozumiejąc.Mysle, ze to jest najgorsze."

Windermere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-20, 21:14   #5
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Czy na moim miejscu zdecydowalybyscie sie na operacje?

Rób w wakacje. Nie sądzę, żeby po studiach było ci łatwiej znaleźć czas na regenerację.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 19:28   #6
Catilla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 99
Dot.: Czy na moim miejscu zdecydowalybyscie sie na operacje?

Zrób w wakacje
Catilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-01, 20:34   #7
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Czy na moim miejscu zdecydowalybyscie sie na operacje?

Boisz się operacji albo ktoś ewidentnie Cie nie poinformował jak poważne to schorzenie... Poczytaj, wejdz na forum progenia.org. Ja mialam taka operację, mój mąż tez, szukanie wymówek typu brak czasu jest dziwne. Jakby ktoś zdiagnozował Ci inną chorobę też byś się nie leczyła
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-01 21:34:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:23.