Lubuskie - sala na wesele - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-26, 22:43   #1
pupi19
Raczkowanie
 
Avatar pupi19
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 75
GG do pupi19

Lubuskie - sala na wesele


Szukam sali na wesele w woj. Lubuskim.
Gości będzie koło 140/160 .

Co sądzicie o tych miejscach :

Pałac Książęcy w Żaganiu - www.palac.zagan.pl
Hotel Park w Żarach - www.hotelpark.com.pl

Ktoś z was organizował tam swoje wesele?

A może znacie jakieś fajne sale gdzie można zorganizować wesele?
pupi19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 15:21   #2
pupi19
Raczkowanie
 
Avatar pupi19
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 75
GG do pupi19
Dot.: Lubuskie - sala na wesele

Znalazłam w Żarach restaurację i hotel Janków. Maja tam ładna salę i Pani która zajmie się organizacja wesela jest bardzo profesjonalna.

http://www.jankow.pl/

Oglądałam tez salę w Żaganiu w Wilii Park ,ale tam Pani zajmująca sie weselem niezbyt ładnie nas potraktowała. Zachowywała sie tak jakby chciała nas spławic.

http://www.willapark.pl/index.php?id=00&lang=pl
pupi19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-21, 13:02   #3
a_dabrowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 4
Dot.: Lubuskie - sala na wesele

Nie polecam sali w Nowym Kramsku Via Villa.
Niestety przekonałam się na własnej skórze jak podłą i przebiegłą osobą jest właścicielka sali.

Wcześniej szukałam opinii i opisów na niezależnych forach, jednak były tylko pozytywne z bardzo dawnych czasów natomiast same notowania bardzo słabe. Obiło mi się o uszy, że komentarze na ślubnych stronach można usuwać - z początku w to nie wierzyłam, teraz myślę, że jest to z pewnością robione w przypadku tej sali.

Sala skusiła nas pięknem wizualnym i to przysłoniło nam oczy. Każdy chce mieć piękny ślub. Pomimo wysokich kosztów (z niczym nie związanych z tymi podanymi na stronach "od 130/150, rabaty 10%"), zdecydowaliśmy się na salę. Pani wydaje się z automatu pokazywać jak co ma być, ile kosztuje, kiedy ile płacić i co dodatkowo dolicza - ok. Do pewnego stopnia.

Po podpisaniu umowy nie jest już tak kolorowo. Koszty rosną jak grzyby po deszczu, cena menu nagle wzrosła o 12 zł na osobie! i to po czasie ujętym w umowie. Zupełnie bez poczucia winy właścicielka oświadcza, że to od niej nie zależy i z łaską zejdzie 2 zł z tych 12... A tematu odejścia od treści umowy nie podejmuje. Następnie wyjeżdża na urlop - brak kontaktu ponad miesiąc. Nikt jej nie zastępuje, nikt nic nie wie, nie odpowie na żadne pytanie.
Inne ustalenia telefoniczne typu korkowe, cena za dodatkowy litr napoju(!), cena pokoi nagle gdzieś umyka, Pani twierdzi, że wszystko ma w mailach, a skoro nie ma, to nie było ustalane! Młodzi zwyczajnie wymyślają sobie ustalenia! Jeśli ma się za dużo na głowie, może czas zatrudnić asystentkę? Chociaż to pomniejszyłoby wtedy zarobek tej pani.

Nie jestem w stanie opisać ile nerwów kosztował mnie kontakt z tą kobietą. Umowa została rozwiązana. Na zwrot kosztów czekaliśmy równo do ostatniego dnia - tego mogliśmy się spodziewać po prostym usposobieniu właścicielki.

Nasze wesele się odbyło, znaleźliśmy piękną nowoczesną salę z cudowną managerką, która podzieliła się z nami również złymi wspomnieniami z kontaktu z "Panią Kasią". Ta zmiana okazała się naszą najlepszą decyzją.

Jeśli szukacie niezależnych opinii to portalach to niestety ich tam nie znajdziecie - są regularnie usuwane. Coraz więcej jest jednak opinii ludzi w okolicy, którzy zostali dokładnie tak samo potraktowani a ich już nie da się usunąć, jednak zaczęły do nas docierać po czasie.
a_dabrowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-21 14:02:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:36.