Dobre lumpeksy w Warszawie!!! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-01, 10:57   #31
Ewelina_Waw
Raczkowanie
 
Avatar Ewelina_Waw
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 367
Dot.: Dobre lumpeksy w Warszawie!!!

Cytat:
Napisane przez Siganda Pokaż wiadomość
Znam właśnie ten lumpex i potwierdzam - asortyment super ale niestety ceny jak na ciuchland sporo przesadzone :/ żeby ponad 120zł za kg i to nie w dniu dostawy z tzw selekcji - sorry
Dokładnie , na dodatek wydaje mi się że chcą trochę oszukać. Moja sytuacja gdy poszłam tam pierwszy raz: Znalazłam pare naprawde świetnych sweterków, to był dzień dostawy, wisiała duża tablica że w dzień dostawy chyba 70pare zł za kg ( już dokładnie nie pamiętam, ale nie jakoś mega dużo). Idę do kasy a pani przy kasie podaje mi kwotę na 240 zł , i poinformowała mnie że rzeczy z selekcji są za 120 zł za kg. Oczywiście podziękowałam bo za tyle to mogę kupić w zwykłym sklepie nowe ciuchy.
Później zauważyłam tuż obok tej dużej tablicy, maleńką karteczkę z jeszcze mniejszym napisem : selekcja 120 zł/kg.

Ale ciuchy mają świetne, prawdziwe perełki udało mi się tam czasami wygrzebać.
Ewelina_Waw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-02, 10:26   #32
Siganda
Raczkowanie
 
Avatar Siganda
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 239
GG do Siganda
Dot.: Dobre lumpeksy w Warszawie!!!

Cytat:
Napisane przez Ewelina_Waw Pokaż wiadomość
Dokładnie , na dodatek wydaje mi się że chcą trochę oszukać. Moja sytuacja gdy poszłam tam pierwszy raz: Znalazłam pare naprawde świetnych sweterków, to był dzień dostawy, wisiała duża tablica że w dzień dostawy chyba 70pare zł za kg ( już dokładnie nie pamiętam, ale nie jakoś mega dużo). Idę do kasy a pani przy kasie podaje mi kwotę na 240 zł , i poinformowała mnie że rzeczy z selekcji są za 120 zł za kg. Oczywiście podziękowałam bo za tyle to mogę kupić w zwykłym sklepie nowe ciuchy.
Później zauważyłam tuż obok tej dużej tablicy, maleńką karteczkę z jeszcze mniejszym napisem : selekcja 120 zł/kg.

Ale ciuchy mają świetne, prawdziwe perełki udało mi się tam czasami wygrzebać.
Mi za sweterek i getry ostatnio policzyli 80zł więc też uważam to za przesadę, poza tym rzeczy z selekcji nigdy nie są tańsze z upływem czasu co też jest nie w porządku :/

W niedalekiej okolicy jest jeszcze jeden lumpeks gdzie jeszcze lepiej oszukują. Również jest wielka tablica z ceną za kg, ale przy kasie dowiadujemy się, że na każdej wiszącej rurce z wieszakami są różne ceny za kg np, spodenki (80zł) sukienki krótkie 120zł za kg, długie chyba 150zł (ceny może są ciut wyższe lub niższe nie pamiętam bo więcej moja noga w tym ciuchlandzie nie stanęła)
Siganda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-02, 17:45   #33
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Dobre lumpeksy w Warszawie!!!

Takie ceny?! Serio?!
Matko jedyna, przecież za to można kupić nowe ubrania. Ni wydaje mi się, żeby w tych lumpeksach były aż tak wypasione ciuchy żeby za używaną rzecz warto było dać ponad 100zł... Koło mojego bloku na Al.Stanów Zjednoczonych jest średni ciuchland i mają tam 70zł/kg - myślałam, że to jest zdzierstwo, a tu proszę...
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 20:39   #34
lolandra
Raczkowanie
 
Avatar lolandra
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 249
Dot.: Dobre lumpeksy w Warszawie!!!

Możecie polecić jakieś lumpeksy z normalnymi cenami (w Warszawie)?
Ostatnio zajrzałam do takiego wyglądajacego na bardziej ekonomiczny - totalna porażka, same zniszczone, zmechacone ubrania
lolandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 20:46   #35
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Dobre lumpeksy w Warszawie!!!

Cytat:
Napisane przez lolandra Pokaż wiadomość
Możecie polecić jakieś lumpeksy z normalnymi cenami (w Warszawie)?
Ostatnio zajrzałam do takiego wyglądajacego na bardziej ekonomiczny - totalna porażka, same zniszczone, zmechacone ubrania
Polecam lumpeks w Międzylesiu niedaleko stacji PKP (obok sklepu Społem).
Bardzo fajne ubrania i przystępne ceny.
W zeszłym tygodniu kupiłam sporo ładnych rzeczy za 70 zł.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-22, 12:38   #36
Catallinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1
Dot.: Dobre lumpeksy w Warszawie!!!

Fajny nowy second - hand z ubraniami używanymi i w moim ulubionym stylu Vintage jest na ul. Ząbkowskiej 30 (naprzeciwko Konesera). Nazywa się Skarby z Szafy. Wszystkie ciuchy mają powyceniane, więc cena jest adekwatna do marki i stanu rzeczy. Kupiłam tam ostatnio parę extra vintygowych rarytasów.
Poza tym jest tam chyba najlepszy wystrój sklepu typu second - hand jaki widziałam, byłam zachwycona. Podaję Wam stronę www sklepu jak chcecie zobaczyć.
www.skarbyzszafy.pl
Catallinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-17, 11:10   #37
ajozwicka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2
Dot.: Dobre lumpeksy w Warszawie!!!

Ja od kilku lat jeżdżę do Urli. Prowadzi go babeczka, która ma dwa sklepy jeden właśnie w Urlach (50 km od Wawy) drugi w Łochowie. Sklep prawdopodobnie nazywa się Atrakcyjna tania odzież czy jakoś tak. Bardzo łatwo tam trafić Ma czynne od 16 do 20 i to mi najbardziej pasuje. Ma wszystkie ubrania wycenione i wyprasowane. Mi to bardziej przypomina butik niż lumpeks. Ceny są o polowe mniejsze niż w Warszawie. Co tydzień zostawiam nie duże pieniądze a wynoszę ogromne paki ubrań!! Bez porównania do tych cuchnących lumpeksów które są w Wawie w których te obleśne buciory są wszędzie. POLECAM BO WARTO Ma czynne również w sobotę od 16!!! I ubrania są z USA u jakość jest naprawdę mega!!
ajozwicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-29, 19:28   #38
Karola8999
Raczkowanie
 
Avatar Karola8999
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 89
Lumpeksy w Warszawie

Cześć dziewczyny,
Znalazłam taki wątek ale z 2005 roku i myślę, że dużo się pozmieniało.
To co? zna któraś jakiś dobry lumpeks - taki z samymi perełkami? Na swoich "drogach" napotykam tylko małe sklepiki, a marzy mi się odwiedzić wielką hale z przeróżnymi ciuchami i rzeczami (taki pożeracz czasu).
Ostatnio odwiedziłam parę lumpów na al. Jana Pawła, to wybrałam sobie jedną koszulkę.. spojrzałam na cenę, a tu 40 zł... Proszę pomóżcie
Karola8999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-29, 20:37   #39
Ewelina_Waw
Raczkowanie
 
Avatar Ewelina_Waw
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 367
Dot.: Lumpeksy w Warszawie

Podobno bardzo duży jest na Wiatracznej ale nie wiem jak tam jest z "perełkami" bo jeszcze tam nie byłam.
Ewelina_Waw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 21:00   #40
abraxas2871
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 203
Dot.: Dobre lumpeksy w Warszawie!!!

A wiesz gdzie na wiatracznej?

ja mam nietypowe pytanie - czy znacie jakieś ZŁE lumpki? Szukam ciuchów do sztuki teatralnej, więszość z nich ma być właśnie taka obciachowa i jak sprzed kilkudziesięciu lat. Idealne środowisko lumpkowe. ważne, zeby było tanio. gdzie jechać?
abraxas2871 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 12:18   #41
dziubinka
Przyczajenie
 
Avatar dziubinka
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 17
Dot.: Dobre lumpeksy w Warszawie!!!

Duży nie znaczy fajny... ;/ Po pierwsze musisz znaleźć 2 wolne godziny, by polować w takim sklepie Zgadzam się, na Wiatraku ten lumpek jest całkiem ok, ale by coś znaleźć, by przejrzeć wszystkie łachy bądź chociaż pobieżnie - 2 godzinki z głowy Tylko tam Anglię znajdziecie no i mnóstwo wintydżu i niestety - jeszcze więcej rzeczy znoszonych.
Ja lubię zaglądać do lumpka przy Wiktorskiej, skrzyżowanie z Niepodległości. Gdy mają nowy towar, rzeczy są na prawdę nowe, nie zniszczone, ale kilo 85 zeta więc nie opłaca się kupować spodni czy innych ciężkich łaszków.
Uwielbiam natomiast buticzek Holy Rags sh na Tamce na Powiślu, na górze naprzeciw Biedronki. Tu rzeczy są wycenione, ceny uczciwe, co do jakości. Chociaż, płacić za jedwabną bluzkę 35 zł... to chyba ciut mało, no ale to ich sprawa, jak wyceniają rzeczy Właścicielka sama wyszukuje łaszki więc spodziewajcie się wyselekcjonowanych ciuchów no i niezniszczonych no i na prawdę wyjątkowych. Zanim się wybierzesz, upewnij się, że piszę prawdę, zaglądając na ich fejsa
__________________
www.misspssbl.blogspot.com
...bo w życiu wszystko jest możliwe
dziubinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-18, 10:36   #42
amelia123456
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1
Dot.: Dobre lumpeksy w Warszawie!!!

Witam wszystkie Panie,
Prowadzę lumpeks w Ursusie, chciałabym zaprosić do odwiedzenia. Sprzedajemy odzież z Anglii, torebki, paski i zabawki (nowe). Cena jest 49zł/kg, wyceniane są tylko torebki. Wszystkie ubrania pochodzą z lepszego sortu, dlatego można coś fajnego upolować. Nie prowadzimy wyceny, dlatego nawet najlepszej jakości bluzki można kupić za grosze, 5-7 zł. Sklep znajduje się przy ul. Dzieci Warszawy 29. Mamy również stronę na facebooku:
https://www.facebook.com/tania.odziez.ursus
Zapraszam!
Dodatkowo do każdego kilograma upominek w postaci kolczyków lub bransoletki!!!

Edytowane przez amelia123456
Czas edycji: 2014-09-18 o 10:39
amelia123456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-13, 22:32   #43
Ewa5454
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 7
Dot.: Dobre lumpeksy w Warszawie!!!

Chcecie dobrego lumpeksu w Warszawie to macie! https://www.facebook.com/ParlezVousStylish?
Nie rozumiem cen po 70zł za kg przecież jedne spodnie czy kurtka ważą 1 kg, za taką cenę można kupić przecież nową rzecz z przeceny. Byłam w Szmizjerce, ale odrzucają mnie właśnie tam ceny, poza tym wiem, że koleś ma hurtownie i strasznie dlatego kantuje. Holly Rags czy jakoś tak jest dla mnie śmieszne po prostu jak można takie ceny walić za coś (jedwabna bluzka) co nie waży 10 dkg zapewne?!To samo fashionistka czy jakoś tak. Nie chodzę gdzieś, gdzie ktoś zapomniał dlaczego ludzie chodzą do lumpeksów - dlatego, że tam ceny mają być przystępne helloł! W Parlez vous byłam i niedosyć że ładnie jest urządzony i odnowiony to jeszcze mają fajne ciuchy. Popatrzcie chociażby na sesje zdjęciowe na stronce na fejsie.
Ewa5454 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-06, 11:50   #44
mel89
Zakorzenienie
 
Avatar mel89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: porto
Wiadomości: 3 445
Dot.: Dobre lumpeksy w Warszawie!!!

odświeżam wątek
gdzie fajne sh w wawie?
__________________
not all who wander are lost.
mel89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-08, 18:48   #45
ewelinamisz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1
Dot.: Dobre lumpeksy w Warszawie!!!

dużo tego w Warszawie, w sumie praktycznie wszędzie można coś znaleźć, tylko trzeba poszukać, bo ceny-jak na lumpeks- czasem przerażają...

Edytowane przez ewelinamisz
Czas edycji: 2015-10-08 o 18:50
ewelinamisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-27, 22:45   #46
Beatata84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 2
Dot.: Dobre lumpeksy w Warszawie!!!

Ostatnio byłam w Ursusie Nice Price chyba się nazywa można trafić naprawdę fajne ciuchy przed dostawa fajnie znizaja ceny.
Beatata84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-19, 09:14   #47
Ewwelka1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1
Dot.: Dobre lumpeksy w Warszawie!!!

Najlepszy lumpeks w Warszawie jaki znam, to duuży lumpeks na rogu Powstańców Śląskich i Człuchowskiej( na Jelonkach). Zaraz obok są dwa inne, ale chodzi o ten największy. Ciuchy są na wieszakach, czyściutkie, rozmiary jaki kto chce( dużo ciuchów na 34/36) i przede wszystkim same ciuchy są szałowe-sukienki, bluzki, spodnie, spódnice, pełno ubranek dziecięcych. Teraz mają np. fajne ciuchy na karnawał( z cekinami, błyszczące) oraz kurtki zimowe, kombinezony narciarskie. Cena za kilo jest dosyć wysoka( 60-70 zł za kg), ale są wyprzedaże a wtedy ceny schodzą do 32/28 a nawet 18 zł za kg. Polecam, jeśli ktoś chce kupić markowe, śliczne i niepowtarzalne ubrania za niską cenę.
Ewwelka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-19, 09:41   #48
lethality
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 14
Dot.: Dobre lumpeksy w Warszawie!!!

Ceny w Warszawie mnie przerastają, na Jana Pawła w okolicach przystanku kino femina jest taki duży sklep (wcześniej tam był chyba Andrzej Jedynak i jego futra) to tam nawet 125/kg :| fajna jest sieć "odzież na wagę" (na początku 79/kg ale potem stopniowo troche taniej) ale tam są zawsze dzikie tłumy ludzi a sklepy bardzo ciasne i cięzko w ogóle manewrować w tych wieszakach
Możesz też przekonać się do internetowych second handów, też mają różne zniżkixxxx
czy wzorcownia, ale tam już trochę drożej znowu.

Edytowane przez mal00nie
Czas edycji: 2016-01-22 o 04:30
lethality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-17, 09:53   #49
Acapella8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2
Dot.: Dobre lumpeksy w Warszawie!!!

Na Zwycięzców 55 na Saskiej Kępie jest nowy lumpeks Paryżanka. Cena zaczynają się od 69 za kilo przy nowej dostawiei i stopniowo się obniżają. Ciuchy są całkiem niezłe i to jedyny w sumie lumpex w okolicy saskiej.
Acapella8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-12, 14:13   #50
KatrinaRinna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 2
Dot.: Dobre lumpeksy w Warszawie!!!

Nie wiem które ciuchacze już znasz, jakie masz oczekiwania, czego szukasz, ile chcesz wydać. Wiedzę mam dużą i chętnie się podzielę.
Wg najlepszym (i to już od lat) jest ciuchacz przy Świętokrzyskiej (na przeciwko poczty). Jest to sieć sklepów w Warszawie, ale na Świętokrzyskiej te rzeczy są najfajniejsze. Zwłaszcza szczupłe osoby mogą tam znaleźć mnóstwo fajnych rzeczy (kolorowe, letnie sukienki i bluzki kupione nawet przy 80zł/kg kosztują 15-20zł).

Poza tym jest sporo sklepów z odzieżą wycenioną ze względu na rodzaju stroju i wtedy najlepiej kupować cięższe rzeczy. Chętnie służę radą i wiedzą

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

Chociaż do Bemowa mam kawałek, to po takiej opinii chętnie odwiedzę ten sklep (tylko na jakim przystanku trzeba wyjść?)., choć do rozmiaru 34/36 mi daleko. Dlatego zapytam-czy znasz jakie ciuchacze, które mają większe rozmiary (tak XL/XXL)?
KatrinaRinna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-12, 17:43   #51
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Dobre lumpeksy w Warszawie!!!

W którym dokładnie miejscu na Świętokrzyskiej?
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-13, 09:27   #52
KatrinaRinna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 2
Dot.: Dobre lumpeksy w Warszawie!!!

Trzeba iść w stronę McDonalda, sklep jest po przeciwnej stronie jakieś 3-4 minut od McDonalda. Mija się sklep Odzieżowy raj i kawałek dalej (tuż obok jakiejś kawiarni) jest sklep o który mi chodzi. Ma charakterystyczne, spiralne schodki wewnątrz, a przed wejściem stojak z informacją o cenie dnia (obecnie jest to chyba 79zł/kg).

Edytowane przez KatrinaRinna
Czas edycji: 2016-04-13 o 09:36
KatrinaRinna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-06, 07:22   #53
Karola23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1
Dot.: Dobre lumpeksy w Warszawie!!!

A wiecie może gdzie oprócz tego ciucholandu na Świętokrzyskiej są takie z dużą ilością ubranek dla mniejszych dzieci? Wczoraj usłyszałam rozmowę właśnie podczas zakupów na Świętokrzyskiej, że gdzieś obok jest jak to pani określiła"grzebalnia" z dużym wyborem ciuszków dla niemowlaków.
Karola23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-18, 13:42   #54
motylenachwile
Przyczajenie
 
Avatar motylenachwile
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 27
Dot.: Dobre lumpeksy w Warszawie!!!

W szmizjerce można znaleźć fajne rzeczy
motylenachwile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-12, 17:21   #55
kotwdzien
Przyczajenie
 
Avatar kotwdzien
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 4
GG do kotwdzien
Question Dot.: Dobre lumpeksy w Warszawie!!!

Hej, nieco odświeżę temat. Mieszkam od niedawna w Warszawie i szukam second handów z przystępnymi cenami. Osobiście odwiedziłam sieciową Odzież na Wagę, ale szukałabym czegoś z niższymi cenami. Może w centrum, ale także i dalej. Także moje pytanie: Znacie jakieś tanie lumpy w Warszawie? Co polecacie?
kotwdzien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-13, 12:54   #56
KamilaAlina
Raczkowanie
 
Avatar KamilaAlina
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 151
Dot.: Dobre lumpeksy w Warszawie!!!

Cytat:
Napisane przez kotwdzien Pokaż wiadomość
Hej, nieco odświeżę temat. Mieszkam od niedawna w Warszawie i szukam second handów z przystępnymi cenami. Osobiście odwiedziłam sieciową Odzież na Wagę, ale szukałabym czegoś z niższymi cenami. Może w centrum, ale także i dalej. Także moje pytanie: Znacie jakieś tanie lumpy w Warszawie? Co polecacie?
Najtaniej jest na Pradze Północ. Wystarczy zrobić sobie wycieczkę ul Targową - od metra w stronę Wiatracznej, prawą stroną ulicy. Aż do przystanku Kijowska jest mnóstwo lumpexów, głównie ok 40zł/kg. Ostatni na tej trasie jest droższy.
KamilaAlina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-15, 07:36   #57
Pinakoladka2008
Wtajemniczenie
 
Avatar Pinakoladka2008
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 679
Dot.: Dobre lumpeksy w Warszawie!!!

A polecacie jakieś z wycenioną odzieżą?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
bloguję.
Instagram: czokomorena

"
Nie mów mi nigdy, że za zło trzeba płacić
Są takie rzeczy, które robię dla zwykłej draki"
Pinakoladka2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-15, 12:37   #58
KamilaAlina
Raczkowanie
 
Avatar KamilaAlina
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 151
Dot.: Dobre lumpeksy w Warszawie!!!

Cytat:
Napisane przez Pinakoladka2008 Pokaż wiadomość
A polecacie jakieś z wycenioną odzieżą?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Teraz nie przypomnę sobie niestety które z tych na Pradze mają wycenioną, wydaje mi się że większość jest na wagę. Wycenione trudno trafić.

Z tego co kojarzy mi się, to są takie ciucholandy, które mają stronę na FB: Ciuchocinek i Zielona szafa. Czasem mają tam ceny.
KamilaAlina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-16, 20:04   #59
Zygfrydzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 1
Dot.: Dobre lumpeksy w Warszawie!!!

Zielona Szafa jest teraz na wagę ale mają też mały dział wyceny. Odzież w świetnym stanie, cena startowa chyba 69zł/kg ale naprawdę warto. Mają tańsze i droższe dni. Najniższa cena to 2zł/szt.
Zygfrydzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-17, 11:18   #60
KamilaAlina
Raczkowanie
 
Avatar KamilaAlina
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 151
Dot.: Dobre lumpeksy w Warszawie!!!

Cytat:
Napisane przez Zygfrydzia Pokaż wiadomość
Zielona Szafa jest teraz na wagę ale mają też mały dział wyceny. Odzież w świetnym stanie, cena startowa chyba 69zł/kg ale naprawdę warto. Mają tańsze i droższe dni. Najniższa cena to 2zł/szt.
A to mi się wydawało tylko z tą szafą Przypomniało mi się że wycenione ciuchy są jeszcze na ul. Grójeckiej. Trzeba wysiąść na przystanku Oh-Teatr i kierować się prawą stroną ulicy do Bitwy Warszawskiej. Jest tam szmizjerka, ale dalej taki no name butik z tanią odzieżą.
KamilaAlina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-30 12:52:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:57.