sex przed okresem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-22, 07:50   #1
salimali
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1
Unhappy

sex przed okresem


kochałam się z moim facetem 2 dni przed okresem (zabezpieczaliśmy się prezerwatywą) wstępnie planowałam okres pare dni później, nie mam jednak regularnego więc wypadł mi 2 dni po stosunku. Trwał 6 dni, co ostatnio powtórzyło się chyba 3 razy, bo ogółem miałam 7dniowe.
Czy mogło dojść do zapłodnienia?! od tego zdarzenia mija 4 tygodnie pare dni temu zauważyłam, że mój brzuch jest większy..taki wypukły, zawsze mam płaski (nie jestem pewna czy w 1 miesiącu ciąży jakby była? byłoby coś widać..) nie wiem... może to są wzdęcia? lecz nie czuje efektu 'balonu' w brzuchu.. i temperetura ciała jakieś 36,7/8 kresek (mierzę ją w sumie od ostatnich dni) błagam pomóżcie, czy mogę być w ciązy?!
salimali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 07:55   #2
misiskuku
Zadomowienie
 
Avatar misiskuku
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 432
Dot.: sex przed okresem

skoro się zabezpieczyliście, to jak chcesz być w ciąży?

czy prezerwatywa pękła, zsunęła się i została w Tobie? jeśli nie, to nie panikuj. a na przyszłość pisz w zbiorczym na ten temat.
__________________
Alicja 12.09.2015 r.
misiskuku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 08:26   #3
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: sex przed okresem

Jak chcialas zaplanowac cos co wystepuje u ciebie nieregularnie ??
brzuch w ciazy nie powieksza sie o 4 tygodniach to raz a dwa uzywaliscie gumek wiec w czym problem?

jesli cie cos niepokoi zrob test i juz.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 08:57   #4
bamboszko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 138
Dot.: sex przed okresem

Jeden dzień różnicy to żadna różnica, organizm to nie bomba zegarowa! Na pewno nie zauważyłabyś w pierwszym miesiącu powiększonego brzucha. Skoro się zabezpieczaliście to wrzuć na luz!
bamboszko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 11:57   #5
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: sex przed okresem

nie sadze bys byla w ciazy.
nie denerwuj sie tak
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 17:51   #6
martuuusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 36
Dot.: sex przed okresem

Nie wydaję mi się żebyś była w ciąży, więc wrzuć na luz ;-)
Jeżeli chcesz 100% potwierdzenia to zrób test
martuuusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 18:44   #7
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: sex przed okresem

nie jestes w ciazy.
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-22, 22:13   #8
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: sex przed okresem

testy wycofali ze sklepów czy jak?
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 12:26   #9
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: sex przed okresem

Cytat:
Napisane przez salimali Pokaż wiadomość
kochałam się z moim facetem 2 dni przed okresem (zabezpieczaliśmy się prezerwatywą) wstępnie planowałam okres pare dni później, nie mam jednak regularnego więc wypadł mi 2 dni po stosunku. Trwał 6 dni, co ostatnio powtórzyło się chyba 3 razy, bo ogółem miałam 7dniowe.
Czy mogło dojść do zapłodnienia?! od tego zdarzenia mija 4 tygodnie pare dni temu zauważyłam, że mój brzuch jest większy..taki wypukły, zawsze mam płaski (nie jestem pewna czy w 1 miesiącu ciąży jakby była? byłoby coś widać..) nie wiem... może to są wzdęcia? lecz nie czuje efektu 'balonu' w brzuchu.. i temperetura ciała jakieś 36,7/8 kresek (mierzę ją w sumie od ostatnich dni) błagam pomóżcie, czy mogę być w ciązy?!
Na 2 dni przed @ nie ma fizycznej mozliwości na zapłodnienie - jest już po owulacji i nawet bez prezerwatywy nie ma szansy na ciążę.
Brzuch zaczyna rosnąć ok. 4-5 m-ca, a do tego czasu 100 razy bys sie zorientowała, że jestes w ciąży.
Jak sie tak denerwujesz i schizujesz to dajcie sobie spokój z seksem, bo sie wykończysz nerwowo.
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 15:12   #10
Felka_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: sąsiadka szatana (;
Wiadomości: 126
Dot.: sex przed okresem

Uważasz,że w 4 tygodniu miałabyś już wypukły brzuch ? Mam znajomą w 12 i jeszcze nic nie widać Nie jesteś w ciąży, nie panikuj, tylko może rzeczywiście daj sobie spokój z seksem, skoro po każdym stosunku masz się tak stresować..
Felka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 08:06   #11
MalaMigotka1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14
Dot.: sex przed okresem

Witam!
Nie bede zakładała nowego tematu bo nie chce zaśmiecac forum wiec podpinam sie do tego tematu, mam nadzieje ze nie macie nic przeciwko
Pisze ponieważ.. hm... szukam pocieszczenia? nie wiem, ale napewno chce sie czegos dowiedziec o tej sytuacji a wiec:

Okresy mam nieregularne niestety ale ostatni okres miałam po 35 dniach a teraz powinnam dostac we wtorek (28,07) W sobote kochałam sie z chłopakiem (24.07) z prezerwatywa nie pękła, nie zsunęła sie ani nic takiego, on nie skończył we mnie. Bolały mnie piersi tak jak przed okresem, były twarde wrażliwe, jak głazy:/ w niedziele podoblewał mnie brzuch. a dzisiaj jest środa i wszytsko przeszło brak bólów i wogóle..

No i pytanie które mnie nurtuje juz pewnie sie domyślacie... Niby według mojego chłopaka zajście w ciąże w takim przypadku jest prawie zerowe ale ja i tak sie boje..

Z góry dziękuje za odpowiedz
MalaMigotka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-28, 09:33   #12
Skazza92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 22
Dot.: sex przed okresem

Cytat:
Napisane przez MalaMigotka1987 Pokaż wiadomość
Witam!
Nie bede zakładała nowego tematu bo nie chce zaśmiecac forum wiec podpinam sie do tego tematu, mam nadzieje ze nie macie nic przeciwko
Pisze ponieważ.. hm... szukam pocieszczenia? nie wiem, ale napewno chce sie czegos dowiedziec o tej sytuacji a wiec:

Okresy mam nieregularne niestety ale ostatni okres miałam po 35 dniach a teraz powinnam dostac we wtorek (28,07) W sobote kochałam sie z chłopakiem (24.07) z prezerwatywa nie pękła, nie zsunęła sie ani nic takiego, on nie skończył we mnie. Bolały mnie piersi tak jak przed okresem, były twarde wrażliwe, jak głazy:/ w niedziele podoblewał mnie brzuch. a dzisiaj jest środa i wszytsko przeszło brak bólów i wogóle..

No i pytanie które mnie nurtuje juz pewnie sie domyślacie... Niby według mojego chłopaka zajście w ciąże w takim przypadku jest prawie zerowe ale ja i tak sie boje..

Z góry dziękuje za odpowiedz

tak jak już tu ktoś wcześniej napisał przed okresem są dni niepłodne więc nie jesteś w ciąży co do bólów to może za bardzo denerwowałaś się tą sytuacją
Skazza92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 11:59   #13
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: sex przed okresem

Cytat:
Napisane przez MalaMigotka1987 Pokaż wiadomość
Witam!
Nie bede zakładała nowego tematu bo nie chce zaśmiecac forum wiec podpinam sie do tego tematu, mam nadzieje ze nie macie nic przeciwko
Pisze ponieważ.. hm... szukam pocieszczenia? nie wiem, ale napewno chce sie czegos dowiedziec o tej sytuacji a wiec:

Okresy mam nieregularne niestety ale ostatni okres miałam po 35 dniach a teraz powinnam dostac we wtorek (28,07) W sobote kochałam sie z chłopakiem (24.07) z prezerwatywa nie pękła, nie zsunęła sie ani nic takiego, on nie skończył we mnie. Bolały mnie piersi tak jak przed okresem, były twarde wrażliwe, jak głazy:/ w niedziele podoblewał mnie brzuch. a dzisiaj jest środa i wszytsko przeszło brak bólów i wogóle..

No i pytanie które mnie nurtuje juz pewnie sie domyślacie... Niby według mojego chłopaka zajście w ciąże w takim przypadku jest prawie zerowe ale ja i tak sie boje..

Z góry dziękuje za odpowiedz
28 jest dzisiaj, więc chyba chodzi Ci o 27 ?

Skoro masz nieregularne okresy, to jakim cudem stwierdziłaś, że masz dostać 27? Czyli wczoraj?
1 dzień spóźnienia to nie spóźnienie, szczególnie przy nieregularnych miesiączkach.

Była prezerwatywa? Nie pękła, nie zsunęła się? To nie panikuj, nie jesteś w ciąży.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 12:23   #14
Oosia
Raczkowanie
 
Avatar Oosia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Z komputera ;)
Wiadomości: 221
Dot.: sex przed okresem

Po 1 - brzuch rośnie zazwyczaj od 3/4 miesiąca...
Po 2 - skoro się zabezpieczaliście i kochaliście w dni niepłodne to baaaaaaadzo znikome prawdopodobieństwo....
Oosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 00:51   #15
agniesia9007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Pelplin
Wiadomości: 42
Dot.: sex przed okresem

Zastanawiam się jak można tak panikować przy tak krótkim opóźnieniu okresu tym bardziej jeśli użyto zabezpieczenie. Nie mówię jakby poszło coś nie tak albo sex bez zabezpieczenia. Nigdy nic nie wiadomo, bo zdarza się, że jakimś cudem się zajdzie, ale trochę popanikowac można chociażby przy miesięcznym opóźnieniu a nie przy jednodniowym czy dwudniowym. Dajcie żyć . Ja osobiście wcześniej nie miałam okresu 3 miesiące i tak nie przeżywałam, bo zabezpieczamy się z chłopakiem. Dobrze wiedziałam, że nie jestem w ciąży, a jak poszłam do ginekologa i robiono mi usg które nic nie pokazało to lekarz wręcz wmawial mi ciążę i że mam test robić. Oczywiście wyszedł negatywny. Musiałam mieć jakieś zaburzenia. Na dzień dzisiejszy spóźnia mi się 8 dni. Powinnam teraz panikować. Bardziej martwi mnie i myślę nad tym dlaczego mam takie jakieś zaburzenia a nie wmawiam sobie ciąży. W poniedziałek idę do ginekologa i mam nadzieję, że coś się w końcu wyjaśni .
agniesia9007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 10:53   #16
Nicole_21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5
Dot.: sex przed okresem

hej mam pytanie... dwa dni przed okresem kochałam sie z chłopakiem bez zabazpieczenia..po tych dwóch dniach okres wystąpił normalnie... czy jest możliwość ze jestem w ciązy?? czy plemniki zachowały sie przez okres miesiączki (4dni) i po okresie doszło do zapłodnienia??

moze to głupie pytanie ale dziewczyny różnie wypowiadają sie na ten temat wiec nie mam pewności...

wiem ze są takie sytuacje ze kobiety zachodzą w ciąze 2 dni przed okresem ale nie piszą o tym czy okres po tym stosunku wystąpił...

u mnie wystąpił... proszę o odpowiedz
Nicole_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 11:12   #17
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: sex przed okresem

Cytat:
Napisane przez Nicole_21 Pokaż wiadomość
hej mam pytanie... dwa dni przed okresem kochałam sie z chłopakiem bez zabazpieczenia..po tych dwóch dniach okres wystąpił normalnie... czy jest możliwość ze jestem w ciązy?? czy plemniki zachowały sie przez okres miesiączki (4dni) i po okresie doszło do zapłodnienia??

moze to głupie pytanie ale dziewczyny różnie wypowiadają sie na ten temat wiec nie mam pewności...

wiem ze są takie sytuacje ze kobiety zachodzą w ciąze 2 dni przed okresem ale nie piszą o tym czy okres po tym stosunku wystąpił...

u mnie wystąpił... proszę o odpowiedz
Seks bez zabezpieczenia moze konczyc sie ciążą i wystapienie okresu w terminie nie ma nic do rzeczy.
U ciebie trzeba poczekac na kolejny okres .

Dla pewności test po 14 dniach od stosunku sikany lub z krwi.

Teoretycznie nie ma szans an ciążę ,praktycznie ..kto wie.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 17:13   #18
Nicole_21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5
Dot.: sex przed okresem

Ale jak to było by możliwe?? przeciez komórka jajowa wydalana jest w czasie miesiączki z organizmu wcześnij się złuszczając...

Nie wiem już sama co o tym myśleć...

Test tu nic nie pomoże... moj post był tylko teoretyczny bo ja juz jestemw ciązy w 7miesiącu...

ostatnio okres miałam 09-11-2010r. i jestem ciekawa kiedy mogło dojść do zapłodnienia..
według pierwszego usg, które było 01-02-2011 średni wiek ciązy (AUA) wychodził na 11w6d czyli że mniej wiecej do zapłodnienia mogło dojść 16-11-2010r?? drugie usg robione 12-04-2011 wykazało 22w0d

pomóż...
Nicole_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 09:04   #19
krolowakiczu
Zakorzenienie
 
Avatar krolowakiczu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: łóżkowo lub fotelowo
Wiadomości: 9 454
Dot.: sex przed okresem

__________________

28.09.2010


krolowakiczu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:01.