Michał Tombak - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-21, 18:02   #1
natasha1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 49

Michał Tombak


co wiecie na temat diet Tombaka i oczyszczania organizmu wg jego zalecen?

moze ktos ma jego ksiazki i moglby przytoczyc jakies sposoby na oczyszczanie roznych narzadow bo podobno jest ich kilka na kazdy narzad i czytelnik moze sobie wybrac ktora mu pasuje

a moze ktos ma jego ksiazki w wersji elektronicznej?
natasha1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 18:38   #2
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: Michał Tombak

Na dietetyce jest już jeden wątek o diecie z ksiązki M. Tombaka
jest do dieta oczyszczająca jelita: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=282402
Natomiast podaj mi na pw swój email to wyślę Ci ebooka.
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 21:22   #3
Gosiurek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 797
Dot.: Michał Tombak

Ja wiem tyle że nigdy nie zaryzykowałabym oczyszczania jakąkolwiek metodą tego pana. Już sporo osób po próbie "czyszczenia" wątroby na stole operacyjnym wylądowało..
Gosiurek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 22:31   #4
natasha1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 49
Dot.: Michał Tombak

moj mail: natasha.katie@interia.pl dziekuje bardzo
natasha1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 06:11   #5
LiNi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ukochane wybrzeże
Wiadomości: 305
Dot.: Michał Tombak

Cytat:
Napisane przez Gosiurek Pokaż wiadomość
Ja wiem tyle że nigdy nie zaryzykowałabym oczyszczania jakąkolwiek metodą tego pana. Już sporo osób po próbie "czyszczenia" wątroby na stole operacyjnym wylądowało..
Gosiurek, ja robiłam 2 razy oczyszczanie wątroby metoda tego pana i na stole operacyjnym nie zlądowałam
ale fakt faktem książke Tombaka odłozyłam już do lamusa
wielu innych "specjalistów z dziedziny oczyszczania organizmu" twierdiz i wykazuje, że oczyszczanie wg Tombaka to przestarzałe metody i de facto szkodliwe dla organizmu; już lepiej poczytać i oczyszczać się wg dr Huldy Clark (też "przećwiczyłąm" w tym roku; metoda dużo mniej wyczerpująca organizm i na pewno sensowniejsza)
a tak w ogóle to muszę nadmienić o "filozofii" żywienia mojej najbardziej ulubionej autorki dr Ewy Dąbrowskiej (w jej książkach jest wszystko opisane np. "Ciało i ducha ratować żywieniem") jest to po prostu system odżywiania który ma nie dopuścić do "zaśmiecenia"organizm u (a przy okazji na prawdę się chudnie)
no niestety - wiedza wiedzą, a czasami i tak różne grzeszki się popełnia, zwłaszcza świąteczne
__________________
Imperare sibi maximum est imperium

Trzeba robić swoje. Jeśli istnieli bogowie, człowiek spodziewał się po nich, że też robią swoje, i nie przeszkadzał im w pracy.
LiNi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 08:09   #6
natasha1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 49
Dot.: Michał Tombak

podobno w ksiazce Tombaka jest podanych wiele gotowych przepisow na oczyszczanie, ale znalazlam tu tylko 1 watek na oczyszczanie jelita grubego jedna metoda. jak znacie jakies inne to piszcie. chetnie sie pooczyszczam
jesli znacie gotowe przepisy na oczyszczanie wg innych "uczonych" to tez piszcie ale z zaznaczeniem kto to wymyslil
natasha1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 12:11   #7
LiNi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ukochane wybrzeże
Wiadomości: 305
Dot.: Michał Tombak

natasha1980 w Tombaku jest i oczyszczanie wątroby i jelit i stawów i jeszcze parę innych; ale jeżeli chcesz coś robic to najlepiej na prawdę przeczytać dokładnie książkę samodzielnie, a nie zdawać się na opisy innych
gdy robiłam oczyszczanie wątroby wg dr Huldy Clark to na necie niby był ten sposób opisany a gdy zajrzałam do ksiązki to okazło się że wygląda to trochę inaczej
__________________
Imperare sibi maximum est imperium

Trzeba robić swoje. Jeśli istnieli bogowie, człowiek spodziewał się po nich, że też robią swoje, i nie przeszkadzał im w pracy.
LiNi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-20, 17:51   #8
Herbowy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 10
Dot.: Michał Tombak

Cytat:
Napisane przez LiNi Pokaż wiadomość
natasha1980 w Tombaku jest i oczyszczanie wątroby i jelit i stawów i jeszcze parę innych; ale jeżeli chcesz coś robic to najlepiej na prawdę przeczytać dokładnie książkę samodzielnie, a nie zdawać się na opisy innych
gdy robiłam oczyszczanie wątroby wg dr Huldy Clark to na necie niby był ten sposób opisany a gdy zajrzałam do ksiązki to okazło się że wygląda to trochę inaczej
Dokładnie! I polecam tutaj bardziej wydania papierowe, a nie żadne ebooki, które niekiedy są składane z różnych książek i niewiadomo co czasami z tego wychodzi. Poczytajcie książki Michała Tombaka (podobno niedługo ma się ukazać część druga książki Uleczyć nieuleczalne) oraz książkę Kuracja życia metodą dr Clark dr Huldy Regehr Clark
Herbowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 15:31   #9
4podzielicna2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Dot.: Michał Tombak

Drogie kolezanki UWAGA WAZNE ! ! !

Niestety nie wszystko co pan M.Tombak pisze jest dobre!
Nie wiele tez kobiet wie, ze on tak n aprawde nie posiada Dr.Hab. on poprostu mowi ze jest a takowego tyt. nie posiada!
Co gorsza diety jakie on poleca, sam autor pan Tombak nie jest w stanie wyjasnic praktycznie i naukowo swoich metod, ktore czesto wplywaja bardzo negatywnie na zdrowie. Kochane jak czytacie cos to sprawdzcie co o autorze jest wiadome!!!

Polecam zapoznanie sie z materialem o pan T na stronie wikipedii

http://pl.wikipedia.org/wiki/Michał_Tombak

oraz tekstu pana Wojciecha Torleckiego

http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,7411

i po przeczytaniu pomyslcie czy warto poddac swoje cialo praktykom napisanym przez pana T.

Pozdrawienia
4podzielicna2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-15, 15:59   #10
201605090949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 491
Dot.: Michał Tombak

Zdecydowanie nie polecam metod tego faceta, są w wielu przypadkach pseudonaukowe.
201605090949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-15 16:59:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:46.