WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-08-23, 10:16   #61
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Wypadające włosy.... POMOCY!!!

mnie również ostatnio zaczęły bardziej wypadać włosy nie wiem czy są osłabione ze słońca na razie stosuję szampon i odzwykę Rzepa Joanny a co drugi dzień Seboradin lotion na noc. Zobaczymy co z tego wyniknie...
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-23, 12:27   #62
As!a
Raczkowanie
 
Avatar As!a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 355
GG do As!a
Dot.: Wypadające włosy.... POMOCY!!!

Ja tez mam taki problem. I odwiedziłam już dermatologa, tylko niewiele mi pomógł . Chwytam się wszytkiego, próbuję. Może kiedyś coś pomoże. Choć czasami nie mam juz sił.
__________________
" I met a girl who sang the blues and I asked her for some happy news. But she just smiled and turned away."
As!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-23, 12:31   #63
justyna:)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: nowhere
Wiadomości: 246
Dot.: Wypadające włosy.... POMOCY!!!

a próbowałyście Henna Treatement Wax ??? Jest bardzo skuteczny na wypadanie włosów. Dla mnie zawsze latem jakoś bardziej wypadają ale jak użyję przez jakiś miesiąc tej maski to jest duuuża poprawa
justyna:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-23, 13:00   #64
madzia155
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 42
Dot.: Wypadające włosy.... POMOCY!!!

Ja też mam ten problem . Ostatnio mama kkupiła mi tabletki z wyciągiem -ze skrzypu polnego..ii....polecam!.. zazywam te tabletki dopiero jakies 2 tygodnie,a już widze efekty!..Włosy przestały tak bardzo wypadać.Myśle ,że jeszcze troche i wogóle pozbęde sie tego kłopotu z wypadającymi włoskami
Także polecam..tabletki z wyciągiem ze skrzypu polnego ..albo Skrzypovite-też dobre
PozDrawiam
madzia155 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-23, 15:27   #65
malami21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: _ Kraków
Wiadomości: 420
Dot.: Wypadające włosy.... POMOCY!!!

widze, ze nie tylko ja mam problem z wypadaniem wlosków
u mnie zaczelo sie to po zrobieniu pasemek platynowy blond......pewnie to od tego rozjasniacza czy nei wiem co to bylo.......
kupilam odzywke gliss kur 3minutowa regeneracje i zobaczymy jakie beda po niej rezultaty.....
podrawiam i czekam na jakies porady...
malami21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-23, 15:43   #66
a`patia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 11
Dot.: Wypadające włosy.... POMOCY!!!

Ależ oczywiście, ze byłam u dermatologów... dostałam nic nie pomagające wcierki i tabletki... a ostatnio za 50 zł usłyszałam, że 'pani dermatolog' nie wie. Extra.
a`patia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-23, 15:56   #67
Roxy
Rozeznanie
 
Avatar Roxy
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 646
Dot.: Wypadające włosy.... POMOCY!!!

Cytat:
Napisane przez cincin
Witam dziewczyny i Pana Grażynę
Piszę bo mam ogromny problem....
Już od długiego długiego czasu wypadaja mi włosy ale oststnio coraz bardziej.... wręcz zbieram je całymi garściami szczególnie przy myciu włosów... Jest to przerażające gdy w obu rękach mam całą garść swoich włosów :O
Używałam już niemal wszystkiego naft, odżywek , maseczek itp.. Wszystkich wiodących witamin i tabletek na włosy i paznokcie itd.... i nic a wręcz czasem mam wrażenie że jest jeszcze gorzej ;(
Prosze poradźcie co się dzieje i co moge jeszcze zrobić
Z góry dziękuje za odpowiedzi i POZDRAWIAM
Moze masz anemie. Mojej siostrze bardzo wypadaly wlosy i okazalo sie, ze wlasnie ja ma... Mam jeszcze jedno pytanko...: czy jestes podatna na stres?? moze to dosc nietypowe, ale duzo zalezy wlasnie od tego. Stres tez wplywa na nasze wlosy, cere...
Roxy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-23, 16:00   #68
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Wypadające włosy.... POMOCY!!!

a'patio, a czy robiłaś badania? Przyczyn wypadania włosów jest tak wiele, że trzeba próbować różnych rzeczy... jeśli wcierki i tabletki nie pomagają, zrób badania hormonów ( włosy wypadają przy nadczynności tarczycy, a także zaburzeniach gruczołów dokrewnych - nadnercza, przysadka, jajniki ). Może masz jakieś skłonności anemiczne - niedobory żelaza ( jadasz mięso i zielone warzywa? ). Wypadanie jest także często związane z działaniem środków chemicznych np. leki antykoncepcyjne, obniżające krzepliwość krwi, czy nadmiar wit.A w organiźmie - mogą powodować wzmożone wypadanie... Trzeba szukać bo bez powodu nic się nie dzieje.
Pozdrawiam
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-23, 16:03   #69
Alithia
Zadomowienie
 
Avatar Alithia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 337
GG do Alithia Send a message via Skype™ to Alithia
Dot.: Wypadające włosy.... POMOCY!!!

po pierwsze to endokrynolog i dermatolog po drugie skrzypowita tabletki - lykac łykac łykac i nie odstawiać bo po miesiącu nie ma rezultatu. lub jakiś inny preparat tego rodzaju.Ja stosowałam i nadal stosuje (już ostatnia flaszka ) szampon radical i stosowałam tez ampułki z tej serii. Ampułki są kapitalne, a szampon pomaga ale po dłuższym stosowaniu jak i wszystkie...Więc tylko cierpliwośći!!!!!!
__________________
Skąd wiesz jak smakuje jabłko, jeśli patrzysz tylko na drzewo.
Skąd wiesz jak smakuje miód, kiedy patrzysz tylko na pszczoły.
Nie oceniaj mnie....


Moje blogowanie:
http://okiemidlonmi.blogspot.com/




Alithia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-23, 16:44   #70
joasia25
Raczkowanie
 
Avatar joasia25
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: warmia
Wiadomości: 248
Dot.: Wypadające włosy.... POMOCY!!!

Witajcie, w ubiegłym roku miałam właśnie taki problem, który był naprawdę poważy. W lipcy u.r. przeszłam operację, później 2 miesięczna bardzo uboga w błonnik, tłuszcz, warzywa i owoce dieta (dieta watrobowa), po tym wszystkim możecie sobie jedynie wyobrazić co się stało z moimi włosami. Na początku walczyłam z tym sama: tabletki ze skrzypem, seboradin lotion do wcierania, szampony ze sklepów fryzjerskim b. delikatne, wax, maski jajeczne i nie wiem co jeszcze. W końcu załamana poszłam do dermatologa. Oczywiście kompleksowe badania krwi, poziom żelaza itd. Wszystko okazało się w normie. Przepisała mi do wcierania Alpicort E (ok 80 PLN) i coś jeszcze - dziwna spirytusowa mikstura robiona w aptece. Efekty były super, po skończonej kuracji włosów przy myciu pozostawało w wannie dosłownie kilka, natomiast wcześniej garść. Wydaje mi się, że przy długotrwałym wypadaniu włosów trzeba przejść się do lekarza, na własną rękę przy tak nasilonym wypadaniu chyba niespecjalnie zdziałamy.
Jedynym pozytywnym efektem operacji było pozbycie się 10 kg w 3 m-ce, prawie nic nie jadłam przez te koszmarne 2 m-ce
joasia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-24, 19:41   #71
As!a
Raczkowanie
 
Avatar As!a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 355
GG do As!a
Dot.: Wypadające włosy.... POMOCY!!!

Cytat:
Napisane przez a`patia
Ależ oczywiście, ze byłam u dermatologów... dostałam nic nie pomagające wcierki i tabletki... a ostatnio za 50 zł usłyszałam, że 'pani dermatolog' nie wie. Extra.
Skądś to k... znam .Po co lekarz ma się wysilać lepiej powiedzieć, że się nie wie .
__________________
" I met a girl who sang the blues and I asked her for some happy news. But she just smiled and turned away."
As!a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-28, 19:31   #72
demon_woman
Przyczajenie
 
Avatar demon_woman
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5
Unhappy Wypadające włosy. Odrost włosów. Błagam o odpowiedź.

Wiatm, mam wielki problem 3 miesiące temu starsznie wypadały mi włosy trwało to 2 miesiące, wypadła mi około połowa włosów, ale wrescie się z tym uporałam. Od miesiąca włosy zaczęly mi odrastać i już nie wypadają, i mam teraz na głowie coś starsznego. Wlosy zaczęly mi odrastac i wyglada to jakbym poprostu obciela sobie polowe włosów do długosci 1 cm (na dotatek starsznie odstają od głowy, jak mam kitke to wygląda jakbym miala dlugie włosy a pomiedzy nimi była obcięta na jeżyka). Dodam że mam dlugie proste sztywne i brązowe.

Prosze poradźcie mi cos na przyrost włosów, bo rzadne zwykle odzywki nie daja takiego efektu. A ja naprawde desperacko potrzebuje czego na przyrost włosów (zeby te co wypadły szybciej odrosły).
demon_woman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-28, 19:41   #73
avialle
Raczkowanie
 
Avatar avialle
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 357
GG do avialle
Dot.: Wypadające włosy. Odrost włosów. Błagam o odpowiedź.

seboradin i wax troszke przyspieszaja moz cos doustnie tez? mertz

a jak sie uporalas ze przestaly wypadac?
avialle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-28, 20:01   #74
Wiwianna
Zadomowienie
 
Avatar Wiwianna
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: net
Wiadomości: 1 303
Dot.: Wypadające włosy. Odrost włosów. Błagam o odpowiedź.

To, że już odrastają to sukces! Nie stresuj się, pij dużo soków przecierowych z owoców i warzyw, wcieraj w skórę głowy lotiony wzmacniające (znajdziesz je w aptece), unikaj wszelkiej chemii (farby do włosów, szampony koloryzujące, ondulacja itp.). Nie wiem, co było przyczyną tak nagłego pogorszenia się stanu Twoich włosków, ale myślę, że dobrze byłoby się nad tym zastanowić. Wnioski pomogłyby uniknąć w przyszłości podobnych błędów , no i łatwiejsze byłoby wybranie odpowiedniej terapii.
Dwa lata temu miałam podobny problem. Oprócz odpowiedniej pielęgnacji i zastosowania preparatów wzmacniających, pomógł mi też fryzjer z salonu JLD - w pół godziny stworzył śliczną kobiecą fryzurkę, dzięki której nie tylko lepiej wyglądałam ale także świetnie się czułam. Może spróbujesz? Polecam. Całokształt troskliwych działań nad moimi włosami przyniósł efekty, choć przyznam, że wymagało to cierpliwości. Problemy minęły a ja noszę długie włosy - czego i Tobie serdecznie życzę
__________________
Wiwianna
Wiwianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-28, 20:52   #75
demon_woman
Przyczajenie
 
Avatar demon_woman
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5
Dot.: Wypadające włosy. Odrost włosów. Błagam o odpowiedź.

Włosy wypadały mi z powodu przebytej choroby. Byłam u dermatologa i lekarka zapytala się mnie czy ostatnio kilka miesiecy mialam jakąś infekcje ( mialam kilkia miesiecy przed wypadaniem ostra grypę) i dermatolog bo badaniach itd stwiedzila ze to od tej choroby i przepisala mi szapon z pirotionianem cynku (Polyfar AF) i momentalnie po tygodniu uzywania włosy przestały wypadac. Uzywam wszelkich odzwywek liotionow itd. ale chcialabym wiedziec czy jest cos na rynku specjalnego na porost włosów. Dziękuje za odpowiedzi
demon_woman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-28, 20:54   #76
demon_woman
Przyczajenie
 
Avatar demon_woman
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5
Dot.: Wypadające włosy. Odrost włosów. Błagam o odpowiedź.

dodam jeszcze ze nie farbuje włosów od 3 lat i nie uzywam zadnych pianek żelów czy lakierów.
demon_woman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-28, 23:55   #77
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Wypadające włosy. Odrost włosów. Błagam o odpowiedź.

a ja tak z innej beczki: Wiwianna gdzie jest taki fajny salon JLD?? i jeśli przekręciłam nicka to bardzi przepraszam
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-29, 08:08   #78
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Wypadające włosy. Odrost włosów. Błagam o odpowiedź.

A ile kosztuje ten szampon Polyfar AF? I czy on jest tylko na recepte?? Pozdrowionka
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-29, 11:24   #79
Anett_
Wtajemniczenie
 
Avatar Anett_
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 051
Smile Dot.: Wypadające włosy. Odrost włosów. Błagam o odpowiedź.

Przede wszystkim, Masz powazny powód do... radości To, ze udało sie zahamować wypadanie włosów w przeciagu 2 miesiecy, to potężny sukces.
Obecny problem, naprawde jest przejściowy, co prawda nie ma cudownego środka na błyskawiczny porost włosów, ale proces ten może poprawic stosowanie płynów, wcieranych w skóre głowy (np. dostepny bez recepty w aptekach LOXON, w dwóch postaciach stężeniowych). Najwazniejsze jest to, ze włosy odrastają i przestały wypadać. Warto zaopatrzyc sie także w wspomniana przez Dziewczyny odzywkę Wax- polecana jest ona nawet osobom po chemioterapii, jako jeden z srodków wspomagajacych odrastanie włosów. Dobrze byłoby, gdybyś przyjmowała cynk w tabletkach, on takze zalecany jest jako srodek stymulujący odrost włosów.
Nie zaszkodza takze witaminy, wiele osób obserwuje poprawę gestosci , po zazywaniu skrzypu polnego.
Najwazniejsze to jednak nastawienie
Teraz juz wszystko bedzie wracało do normy, niedługo włoski odrosną a Ty, Zapomnisz o swoim kłopocie, tego serdecznie Ci zyczę

Pozdrawiam

ps. A moze warto skrócić długosć włosów, by odrastały bardziej równomiernie,a róznice w ich gestości/ długości, były mniej dostrzegalne?
Anett_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-29, 12:23   #80
Wiwianna
Zadomowienie
 
Avatar Wiwianna
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: net
Wiadomości: 1 303
Dot.: Wypadające włosy. Odrost włosów. Błagam o odpowiedź.

Benito, zwykle chodziłam do tego salonu JLD, w którym akurat dyżurował stylista Rafał Tak więc kursowałam między centrum Warszawy a Starym Miastem, ale było warto. Nie tylko dlatego, że p. Rafał do strzyżenia podchodził z pasją ale przede wszystkim doskonale potrafił wyczuć styl klientki i dobrać do niego odpowiednią fryzurę. To on przekonał mnie, że krótkie włosy mogą wyglądać naprawdę seksownie! Mogę polecić także p. Wojtka z JLD - ostatnim razem strzygł w salonie na ul. Puławskiej. Niestety, odkąd zapuściłam włosy, dawno nie odwiedziłam obu panów ): Ale bez obaw, każdy stylista od JLD ma obowiązek pomóc w doborze odpowiedniej fryzury. Jeśli nie masz jeszcze pomysłu na nową fryzurkę, to polecam długie przeglądanie firmowych katalogów - JLD ma na pewno już nową kolekcję na sezon jesień/zima.
__________________
Wiwianna
Wiwianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-30, 13:15   #81
Sooonia
Przyczajenie
 
Avatar Sooonia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21
Exclamation Wypadające Włosy !!!!!

Mam straszny problem. Od dluzszego czasu okropnie wypadaja mi wlosy sa wszedzie a najgorzej jest po umyciu wyciagam je calymi kłebkami !!! przeraza mnie to .... zaczełam uzywac tabletek o nazwie dromin na drozdzach ale jakos nie widze poprawy. Podcinam koncówki ale to tez nie pomaga. Kiedys farbowalam wlosy ale teraz juz przestalam kolor calkiem wyblakl i stalam sie ruda z odrostami. Nie wiem co moze byc powodem takiego oslabienia i co mam dalej robic. Nie jadam mies ale za to duzo nabialu, od 3 msc zazywam tabletki antykoncepcyjne czy ktorys z tych czynnikow moze byc powodem ? a jak nie to jak mam SIĘ RATOWAĆ i co z tym robic
Sooonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-30, 13:30   #82
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::LiMoNkA::..
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 408
Dot.: Wypadające Włosy !!!!!

tak niedobor bialka zwierzecego moze byc powodem bo wiem to sama po sobie. co do wypadajacych wlosow to najlepiej udac sie do lekarza i zrobic badania. na efekty tabletek trzeba czekac przynajmniej 2 miesice. polecam Ci kupic szampon wzmacniajacy np. seboradin, garnier neril, radical albo wichy. dobrez tez kupic jakies ampulki wzmacniajace np. seboradin albo radical. polecam takze lotion seboradin i maseczke wax. pomoc Ci moze takze nafta kosmetyczna polecam takze skorzystanie z wyszukiwarki bo srednio codziennie pojawia sie nowy temat o wyoadajacych wlosach
..::LiMoNkA::.. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-30, 13:31   #83
bąbelek_82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 605
Dot.: Wypadające Włosy !!!!!

Pewnie przeczytałaś już dokładnie ulotkę dołączoną do tych tabletek antykoncepcyjnych, z tego co wiem niektóre mogą powodować takie efekty uboczne:-/ Jeśli chodzi o drożdże i w ogóle witaminy, to trzeba cierpliwie czekać kilka miesięcy na widoczne efekty. A napewno możesz kupić sobie szampon Garnier Neril (w aptece, cena ok 16 zł). Ja używam od miesiąca i już widzę poprawę.
bąbelek_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-30, 14:16   #84
agusia_85
Zadomowienie
 
Avatar agusia_85
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 171
GG do agusia_85
Dot.: Wypadające Włosy !!!!!

Zgodzę się z Limonką, że przyczyną może być to że nie jadasz miesa.
A z prodóktów na wypadanie polecana jest Dermena:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=5489
agusia_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-30, 15:05   #85
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Wypadające Włosy !!!!!

Mozesz miec anemie. Jesli nie jesz bialka zwierzecego, zmniejsza Ci sie wchlanianie żelaza do organizmu. Nie rozumiem co ma do tego nabiał? Jeśli nie jadasz mięs powinnaś je zastąpić dużą ilością zielonych warzyw i soi. Tymczasowo możesz również wziąć jakiś suplement np. prenatal ( zawiera żelazo i kwas foliowy- który zwiększa wchłanianie Fe ). Oprócz tego polecany szampon Garnier Neril ( sama testuje ), mozesz tez zainwestowac w ampulki Seboradin. A poza tym bylo o tym sporo watkow Poszukaj

Pozdrawiam
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-30, 15:31   #86
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: Wypadające Włosy !!!!!

Soniu,mozesz miec niedobory cynku - czesto tak jest przy srodkach antykoncepcyjnych.
A co do witamin,mozesz sprobowac zazywac Falvit,jest niedrogi ,zawiera min.zelazo i cynk.Sadze,ze po tym powinno sie poprawic
Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-30, 20:20   #87
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Wypadające Włosy !!!!!

ja nie jem padliny (w sensie że mięska) już z 6 lat i cieszę się bujną czupryną (nawet troche zbyt bujną ) więc raczej zwalałabym na pigułki... przede wszystkim powinnaś chyba zrobić badania krwi najlepiej te sprawdzające również poziom hormonów, wtedy dowiesz sie czy nie masz anemii no i pomoże to przy odpowiednim doborze tabletek anty
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-30, 21:08   #88
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::LiMoNkA::..
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 408
Dot.: Wypadające Włosy !!!!!

Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini
ja nie jem padliny (w sensie że mięska) już z 6 lat i cieszę się bujną czupryną (nawet troche zbyt bujną ) więc raczej zwalałabym na pigułki... przede wszystkim powinnaś chyba zrobić badania krwi najlepiej te sprawdzające również poziom hormonów, wtedy dowiesz sie czy nie masz anemii no i pomoże to przy odpowiednim doborze tabletek anty
jejku jestes jedyna osoba ktora oprocz mnie na mieso mowi padlina !!!! wszyscy gdy mowilam im ze jestem wegetarianka i nie jadam padliny wywalali oczy na wierzch i ich zatykalo fajnie wiedziec ze sa osoby ktore rozumieja zwyczaje wegeterian
..::LiMoNkA::.. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-30, 21:24   #89
Różyczka_89
Rozeznanie
 
Avatar Różyczka_89
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 801
Dot.: Wypadające Włosy !!!!!

Ja tez uzywalam Drominu ale bez zadnych efektow!Pozniej przerzucilam sie na skrzyp polny,tez nic!!!Nastepnie kupilam odżywke Pantivit taka zielona,ale poprawe znaczna przyniosla mi odzywka Henna Treatment WAX ,jest super!Poczytaj o niej na KWC,przewazaja znacznie dobre opinie na jej temat.Wg mnie jest niedroga i skuteczna stosunkowo do tych innych medykamentow i innych specyfikow.Ja placilam za duze opakowanie ok.17 zł 240 g .Pozdrawiam papa
Różyczka_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-30, 21:29   #90
Anett_
Wtajemniczenie
 
Avatar Anett_
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 051
Dot.: Wypadające Włosy !!!!!

Zachecam do lektury watku http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=68837
Anett_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:31.