Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-24, 23:20   #3151
Ewelina369
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 358
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
Każda z firm której włosy nosiłam miała wady i zalety Cameron hair tez mialam komplet i... akurat nie pamiętam dlaczego ich nie nosiłam po zakupie
Ja swoje myłam doczepki! :-D
Wiecie co... przy doczepiane.pl ludzie którzy mnie znali mówili, że doczepiam włosy.
Przy tych 3(?) mies nosiłam kucyk i ludzie pytali co zrobiłam, że tak długie włosy mi urosły szybko (ale swoje mam dosyć długie - tylko trochę mi do nich brakuje do nich). Ogólnie jestem niesamowicie zadowolona i mam nadzieje, że jeszcze długo je ponoszę.
Ewelina369 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-26, 12:56   #3152
ewapi
Raczkowanie
 
Avatar ewapi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: k.Zielonej Góry
Wiadomości: 260
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

W końcu kupiłam swoje pierwsze clip-in. Zdecydowałam się na doczepane.pl ale udało mi się kupić na aukcji nowe, więc trochę zaoszczędziłam.
Włoski są bardzo ładne, jednak kolor jest trochę jaśniejszy od moich.
i tu moje pytanie do ekspertów od farbowania Swoje farbowalam ok.dwa tygodnie temu farbą Palette Deluxe nr.555 http://www.palette.schwarzkopf.pl/pa...-linii.html#13
Muszę zafarbować clipy i zastanawiam się, którą farbę wybrać? Zastanawiam się nad Olią, ale który odcień wziąć aby dopasować do moich (5.3 czy 6.3)? Czy może lepiej wstrzymać się z farbowaniem klipów i zaczekać, aż będę znowu farbować. wtedy kupić jednakową farbę na swoje i clipy?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_2328.jpg (77,0 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_2325.jpg (65,6 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_2327.jpg (62,5 KB, 50 załadowań)
ewapi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-26, 14:00   #3153
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Ja bym się zdecydowanie wstrzymała- lepiej użyć tej samej farby na jedne i drugie.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-26, 14:29   #3154
ewapi
Raczkowanie
 
Avatar ewapi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: k.Zielonej Góry
Wiadomości: 260
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Ja bym się zdecydowanie wstrzymała- lepiej użyć tej samej farby na jedne i drugie.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
Czyli tak właśnie zrobię. Moje clipy bedą się przez miesiąc na mnie gapić.
A które farby polecasz do clipów? Ta Olia jest dobra, czy może Loreal Casting?
ewapi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-26, 15:12   #3155
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Powiem Ci tak, od Olii wolę o wiele Syoss Oleo. Castingi są całkiem dobre.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-26, 16:52   #3156
ewapi
Raczkowanie
 
Avatar ewapi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: k.Zielonej Góry
Wiadomości: 260
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Powiem Ci tak, od Olii wolę o wiele Syoss Oleo. Castingi są całkiem dobre.

Dziękuję za pomoc
Dzisiaj próbowałam wpiąć te nieszczęsne clipy i nie najlepiej mi to wychodzi Mam śliskie włosy i bez tapirowania się nie obejdzie. Poza tym nad skroniami mam mało włosów i trudno mi tak przypiąć clipy, żeby zagęścić boki. Taśmy wychodzą mi spod moich włosów
ewapi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-26, 17:12   #3157
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Nie ma sprawy. :-* Dzisiaj kupiłam nowa naturie organic bez amoniaku, nowość, dam znać jak się spisze. Co do wpinania, trzeba sporo wprawy i idzie gładko. Jeśli masz sliskie włosy, faktycznie będzie trochę trudniej.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-26, 19:28   #3158
ewapi
Raczkowanie
 
Avatar ewapi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: k.Zielonej Góry
Wiadomości: 260
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Nie ma sprawy. :-* Dzisiaj kupiłam nowa naturie organic bez amoniaku, nowość, dam znać jak się spisze. Co do wpinania, trzeba sporo wprawy i idzie gładko. Jeśli masz sliskie włosy, faktycznie będzie trochę trudniej.
Ooo, będę wdzięczna za recenzję nowej farby. Widzę, że cena jest zachęcająca

Dzisiaj umyje clipy, bo są takie śliskie i lejące, mocno się odznaczają. Może po myciu będą bardziej "jak moje"
ewapi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-26, 20:38   #3159
Jasmine89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 36
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Ktoś pomoże ? Bardzo proszę

Cytat:
Napisane przez Jasmine89 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny Pozwólcie, że dołączę się do wątku. Mam wielką prośbę o pomoc do osób doświadczonych w kwestii doczepek clip-in. Słowem wstępu: od zawsze marzyłam o długich i gęstych włosach, niestety moje mają taką naturę, że nawet jak dbam, chucham i dmucham, stosuję suplementy, wcierki, odżywki, one i tak są dalej cienkie jak były. Więc chyba pogodziłam się już z myślą, że nigdy nie będą takie jak bym chciała i postanowiłam dopomóc im także w trochę inny sposób. Moje pytanie brzmi: czy na podstawie dołączonych zdjęć jesteście w stanie ocenić czy jest sens żebym kupowała clip-iny, czy przy tak cienkich włosach jak moje, taśmy będą prześwitywały przez włosy ? Co sądzicie ? Jeśli nie to chyba pozostanie mi żyć z takimi włosami jak mam :P A jeżeli by się nadawały to jaką grubość byście mi poleciły ? Chciałabym długość 40 lub 45cm z doczepiane.pl Czy powinnam wziąć najcieńszy zestaw ? Z góry serdeczne dzięki za pomoc.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Rotation of DSC_0228.jpg (62,8 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Rotation of DSC_0232.jpg (102,9 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Rotation of DSC_0237.jpg (99,3 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Rotation of DSC_0238.jpg (77,0 KB, 23 załadowań)
Jasmine89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 10:46   #3160
makika
Raczkowanie
 
Avatar makika
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 48
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Jasmine89 Pokaż wiadomość
Ktoś pomoże ? Bardzo proszę
Według mnie - a tez mam mega mało włosów, do tego pocieniowane, obecnie sięgające trochę za ramiona. Kupiłam w grudniu 25 cm z doczepiane.pl i jestem bardzo zadowolona. Swoich rozpuszczonych raczej nie noszę, jakoś je spinam, bo jest ich tak mało, że wyglądam jakbym była chora - gęste są do długości 10-12 cm.

Ale do sedna - wpinek nie widać, ale muszę odpowiednio, wspierając się lustrami, ułożyć tzw. gniazdo, żeby moja rzadzizna nie odkryła doczepek; przy dobrze dobranym kolorze będzie to ewentualnie wyglądać jak krzywy tapir staram się po prostu jak najniżej doczepiać pasma i nad nimi odpowiednio uformować wosy. Staram się też używać jak najmniej produktów do stylizacji, bo poza oczywistym możliwym przeciążeniem niemal po wszystkich mam łupież. Spiąć z dopinkami włosów w "wysoki" koński ogon się nie da (tzn. ja nie umiem sama, pewnie z czyjąs pomocą i pomysłami da się), ale już w warkocz (niezbyt długi) nisko upięty - jak najbardziej. No i rzecz jasna - jeśli zawieje mocny wiatr to czyjeś wprawne oko zauważy dopinki, niewprawne - dziwne włosy. Pogo raczej odradzam Doczepiam na lekko podtapirowane włosy - inaczej słabo by sie trzymały, a na pewno ciągle bym się nad nimi zastanawiała, ale tak - nie ma możliwości, żeby same się nawet przesunęły - mimo moich cienkich i śliskich włosów (no dobra, az takie śliskie to może nie są, bo są zniszczone z lekka).

Mam nadzieję, że chociaż trochę pomogłam.

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

Cytat:
Napisane przez makika Pokaż wiadomość
Według mnie - a tez mam mega mało włosów, do tego pocieniowane, obecnie sięgające trochę za ramiona. Kupiłam w grudniu 25 cm z doczepiane.pl i jestem bardzo zadowolona. Swoich rozpuszczonych raczej nie noszę, jakoś je spinam, bo jest ich tak mało, że wyglądam jakbym była chora - gęste są do długości 10-12 cm.

Ale do sedna - wpinek nie widać, ale muszę odpowiednio, wspierając się lustrami, ułożyć tzw. gniazdo, żeby moja rzadzizna nie odkryła doczepek; przy dobrze dobranym kolorze będzie to ewentualnie wyglądać jak krzywy tapir staram się po prostu jak najniżej doczepiać pasma i nad nimi odpowiednio uformować wosy. Staram się też używać jak najmniej produktów do stylizacji, bo poza oczywistym możliwym przeciążeniem niemal po wszystkich mam łupież. Spiąć z dopinkami włosów w "wysoki" koński ogon się nie da (tzn. ja nie umiem sama, pewnie z czyjąs pomocą i pomysłami da się), ale już w warkocz (niezbyt długi) nisko upięty - jak najbardziej. No i rzecz jasna - jeśli zawieje mocny wiatr to czyjeś wprawne oko zauważy dopinki, niewprawne - dziwne włosy. Pogo raczej odradzam Doczepiam na lekko podtapirowane włosy - inaczej słabo by sie trzymały, a na pewno ciągle bym się nad nimi zastanawiała, ale tak - nie ma możliwości, żeby same się nawet przesunęły - mimo moich cienkich i śliskich włosów (no dobra, az takie śliskie to może nie są, bo są zniszczone z lekka).

Mam nadzieję, że chociaż trochę pomogłam.
aha - zapomniałam - możesz poradzić się w sklepie, ale jeśli chcesz tylko zagęścić to myślę, ze cieńszy zestaw wystarczy. Tak czy inaczej tzreba się przyzwyczaić do specyficznego uczucia na głowie.
makika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 14:11   #3161
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ewapi Pokaż wiadomość
Ooo, będę wdzięczna za recenzję nowej farby. Widzę, że cena jest zachęcająca

Dzisiaj umyje clipy, bo są takie śliskie i lejące, mocno się odznaczają. Może po myciu będą bardziej "jak moje"
Jak ją zrobię ze złamana ręką to się pochwalę. :-D

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 18:11   #3162
Jasmine89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 36
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez makika Pokaż wiadomość
Według mnie - a tez mam mega mało włosów, do tego pocieniowane, obecnie sięgające trochę za ramiona. Kupiłam w grudniu 25 cm z doczepiane.pl i jestem bardzo zadowolona. Swoich rozpuszczonych raczej nie noszę, jakoś je spinam, bo jest ich tak mało, że wyglądam jakbym była chora - gęste są do długości 10-12 cm.

Ale do sedna - wpinek nie widać, ale muszę odpowiednio, wspierając się lustrami, ułożyć tzw. gniazdo, żeby moja rzadzizna nie odkryła doczepek; przy dobrze dobranym kolorze będzie to ewentualnie wyglądać jak krzywy tapir staram się po prostu jak najniżej doczepiać pasma i nad nimi odpowiednio uformować wosy. Staram się też używać jak najmniej produktów do stylizacji, bo poza oczywistym możliwym przeciążeniem niemal po wszystkich mam łupież. Spiąć z dopinkami włosów w "wysoki" koński ogon się nie da (tzn. ja nie umiem sama, pewnie z czyjąs pomocą i pomysłami da się), ale już w warkocz (niezbyt długi) nisko upięty - jak najbardziej. No i rzecz jasna - jeśli zawieje mocny wiatr to czyjeś wprawne oko zauważy dopinki, niewprawne - dziwne włosy. Pogo raczej odradzam Doczepiam na lekko podtapirowane włosy - inaczej słabo by sie trzymały, a na pewno ciągle bym się nad nimi zastanawiała, ale tak - nie ma możliwości, żeby same się nawet przesunęły - mimo moich cienkich i śliskich włosów (no dobra, az takie śliskie to może nie są, bo są zniszczone z lekka).

Mam nadzieję, że chociaż trochę pomogłam.

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------


aha - zapomniałam - możesz poradzić się w sklepie, ale jeśli chcesz tylko zagęścić to myślę, ze cieńszy zestaw wystarczy. Tak czy inaczej tzreba się przyzwyczaić do specyficznego uczucia na głowie.
Pięknie dziękuję ! A jak często nosisz clip-iny, raczej na co dzień czy raz na jakiś czas ? Zauważyłaś jakieś większe obciążenie cebulek ? Bo cienkie włosy są pewnie bardziej na to narażone.
Ja już zamówiłam włoski, teraz czekam aż przyjdą i będę kombinować, jak najlepiej je ukryć Myślę, że na pewno będzie mi łatwiej dzięki Twoim radom, jeszcze raz wielkie dzięki !
Jasmine89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-29, 22:39   #3163
WildThing
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 377
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Moje drogie Panie.
Zdecydowałam się na zakup najmniejszego zestawu - 7 klipsów - 40 cm 75 gram - kolor średni blond... troszkę za żółty, ale chyba płukanka da radę.
Jak już pisałam wcześniej włoski kupiłam w celu zagęszczenia "czupryny", a nie przedłużenia... Niestety swoich włosów mam naprawdę malusieńko i nie jestem przekonana czy pójście na wesele w rozpuszczonych włosach do dobre wyjście.
Stąd moje pytanie - znacie jakieś sprawdzone fryzury, które można wykonać z doczepkami? Tak żeby nie było widać, że to fejk.
WildThing jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-30, 17:01   #3164
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Ja robiłam tylko warkocz lub dwa i to od linii żuchwy w dół. Innych się bałam :-D. Ewentualnie loki spiete na 1 stronę.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-31, 13:52   #3165
karna26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Hej dziewczynki , ja noszę włosy Clip in na co dzień i nie zauważyłam żeby mi obciążały cebulki. W każdym razie noszę ten sam komplet od 7 mies. i jestem bardzo zadowolona , a kupiłam je z polecenia koleżanki w firmie www.wlosy-naturalne.pl
karna26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-31, 17:09   #3166
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Jakieś fotki?

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb

Edytowane przez SceneQueene
Czas edycji: 2015-05-31 o 17:11
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-01, 12:51   #3167
makika
Raczkowanie
 
Avatar makika
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 48
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Jasmine89 Pokaż wiadomość
Pięknie dziękuję ! A jak często nosisz clip-iny, raczej na co dzień czy raz na jakiś czas ? Zauważyłaś jakieś większe obciążenie cebulek ? Bo cienkie włosy są pewnie bardziej na to narażone.
Ja już zamówiłam włoski, teraz czekam aż przyjdą i będę kombinować, jak najlepiej je ukryć Myślę, że na pewno będzie mi łatwiej dzięki Twoim radom, jeszcze raz wielkie dzięki !

Na początku doczepiałam codziennie, teraz nie chce mi się rano tracić czasu (chociaż całość zajmuje mi góra 10 minut), bo poza ogarnięciem siebie musze też zająć się ogarnięciem syna do przedszkola.

Trudno powiedzieć czy obciążają cebulki, bo ja katuję co 3-4 tygodnie włosy farbą rozjaśniającą. Ale nie zauważyłam, żeby włosy u nasady traciły coś, wypada mi ich zasadniczo mniej niż przed doczepkami, chociaż to zasługa suplementacji diety i odżywek/olejków,, które i tak używam sporadycznie.

Co do pierwszych prób doczepiania - ja mam naprzeciwko lustra szafkę z szufladą, w której zatykam lusterko i tak kombinuję, bo nie wyobrażam sobie nie widzieć i robić w ciemno; tylko przeszkadzają mi okulary w tych manewrach (w soczewkach - ze względu na pracę przy kompie - chodzę raczej w dzień wolny). No i do podtapirowania pasm, na których doczepiam włosy używam szczotki do tapirowania, akurat z oriflame, nie grzebienia.
makika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-13, 18:11   #3168
meg888
Raczkowanie
 
Avatar meg888
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 251
Dot.: Tape on off DIY

Cytat:
Napisane przez Panna_Hannah Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z Was robiła sama pasemka do tej metody???

Ja mam włosy z rożnych metod szukałam swojej idealnej i chyba tape on nią jest

Jednak mam super włosy z metody na ringi i chciałam je przerobić. Kupiłam w profesjonalnym sklepie klej i taśmy. Jednak mimo moich zdolności i chęci pasemka nie wychodzą tak cienkie jak oryginalne.

Klej nierównomiernie się rozprowadza co powoduje słabsze przywieranie taśmy z klejem.
Kupiłam dla porównania kilka "kanapek" fabrycznie wykonanych i te są bez zarzutu, końcówki do których przykleja się taśmę z klejem są idealne płaskie i cieniutkie, przez co kanapki są prawie nie wyczuwalne po założeniu i długo się trzymają.

Czy któraś z Was wie z czego wykonana jest fabryczna końcówka, jaki to materiał? Wygląda jakby włosy były zalaminowane w jakiejś zgrzewarce, ale nie wiem czym i jak???

Będę wdzięczna za pomoc i sugestie!!!

Dla pokazania o co mi chodzi wrzucam fotkę: moje pasemka i fabryczne... prawie robi WIELKĄ różnicę

Panna_Hannah
, jak dlugo nosisz już włosy metodą kanapkową?
Chciałam Cię ostrzec, bo ja nosiłam przez jakies 4 miesiace, tez byłam zachwycona tą metoda, bo była wygodnia i nie byly wyczuwalne łączenia, ale o po 4 miesiącach moim oczom ukazał się opłakany stan włosów.. było ich o połowę mniej, poniszczone, zmasakrowane... nie chcialam sluchać tu dziewczyn na forum ostrzegających mnie przed tą metodą (któraś z dziewczyn miała podobne doświadczenia) i polecającym clipy... aż sama się przekonałam i 2 lata zajęło mi doprowadzenie włosów do jako takiego stanu.
Może Twoje włosy są mocniejsze i lepiej zniosą tą metodę, ale jeśli mogę Ci doradzic, to przy każdej zmianie taśm obejrzyj dokładnie stan swoich włosów, aby po kilku miesiącach nie dostrzec tego, w jakim już opłakanym stanie mogą być.

Edytowane przez meg888
Czas edycji: 2015-06-13 o 18:13
meg888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 01:01   #3169
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Tape on off DIY

To ja ostrzegałsm przed tą metodą...
Dwa lata doprowadzałam włosy do normy..
Nie przedluzajcie włosów metodą kanapkową. Nigdy. To zło.
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-26, 07:22   #3170
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 059
Dot.: Tape on off DIY

Dziewczyny macie jakieś porównanie pomiędzy 613 jasny blond a 60 b. jasny blond z doczepiane.pl? Baardzo długo nie ma 613 a ja potrzebuje już zamówić Boje się zamawiać z innej firmy -zdarzyło mi się już kupić naturalne+synetetyki jako naturalne w dość wysokiej cenie

Ogólnie myśle o 150g - 50 cm ale 45 cm -170g też mnie bardzo kusi

Jest tu któraś z Krakowa? Wolałabym kupić w jakimś stacjonarnym sklepie, znacie może? Cena jaka wchodzi u mnie w gre to do 400zł
kicia069 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-29, 23:53   #3171
Lela23
Zadomowienie
 
Avatar Lela23
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 391
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Hej mam nadzieje ze dobrze trafilam. Chcialabym przed slubem przedluzyc wlosy na ringi. I tu nasuwa sie moje pytanie, a nawet kilka pytan. Czy codzienne mycie nie zniszczy ich, czy trzeba myc specjalnymi szamponami? Po jakim czasie trzeba sie wybrac na podciagniecie albo zmiane ile mozna np nosic takie wlosy? Czy mozna je modelowac farbowac itp ? Jesli mam slub we wrzesniu to kiedy najlepiej zalozyc ?
__________________
<3
Lela23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-30, 11:20   #3172
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Najlepiej nie niszczyć włosów przedłużaniem na stałe i na ten szczególny dzień najlepiej założyć sobie wcześniej kupiony zestaw clip in i jakoś go ładnie uczesac.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-02, 09:56   #3173
ruda228
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 126
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Witam, dalej masz do sprzedania wlosy clip in? Jezeli tak moglabym wiedziec za ile chcesz sprzedac i zobaczyc zdjecia?
ruda228 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-03, 09:28   #3174
natalcia250
sentimental animal
 
Avatar natalcia250
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 287
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

wpadłam zameldować, że już 3 miesiące mam moje clipy z doczepiane.pl i nadal są błyszczące, nie łamią się, wypadają może jakieś pojedyncze włosy, ogólnie jestem zadowolona z tym, że ja ich nie prostowałam ani nie farbowałam, kręcę tylko na papiloty czasami doszłam do wniosku, że te włosy to była jedna z moich lepszych inwestycji

a, i ktoś tu wspominał o wysokim kucyku z doczepek - da się, jest to bardzo proste, z tym że ja mam cienkie włosy i mi starczą 2-3 taśmy na takiego kucyka, z gęstszymi włosami może być problem gdzieś na yt jest filmik jak to się robi.
__________________
You may think he's a sleepy-type guy
Always takes his time
Soon I know you'll be changing your mind
When you've seen him use a gun, boy
When you've seen him use a gun
natalcia250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-03, 11:50   #3175
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

No i świetnie, że jesteś zadowolona!

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-03, 16:30   #3176
pauluteg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2
doczepki clip-in

Hej, kupowała któraś z was doczepki clip-in? Bo ja zastanawiam się nad kupnem, ale kompletnie nie wiem ile wziąć centymetrów i gramów. Mam włosy przed piersi, i chciałabym je nieco przedłużyć i troszkę zagęścić. Jaki powinnam wziąć zestaw, żeby wyglądało to naturalnie?
I mam jeszcze jedno pytanie, czy doczepki będą się trzymać przez 8 godzin? nie spadną?
ps. chce kupić doczepki z doczepiane.pl
pauluteg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-05, 00:32   #3177
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Hej Dziewczyny!

Czytam kilka pierwszych i kilka ostatnich stron, widzę, że przedłużacie na klipy, ALE widzę również, że macie doświadczenia z włosami przedłużanymi na stałe. nie gońcie mnie stąd od razu, pewnie nie raz odpowiadałyście na pytania tego typu :P
... ale jestem już praktycznie zdecydowana na przedłuzenie na stałe, tylko zastanawiam się, która z metod jest najlepsza? wiem, że nie polecacie zadnej, oprócz clip in :P chodzi mi o coś w stylu .. mniejszego zła. osobiście wolałabym ringi, jak uważacie?

duzo wyjeżdzam, moja praca polega na stałym byciu poza domem, wolę stałą metodę przedłużania. no i jeszcze jedno - chciałabym przedłużyć przed urlopem, zawsze lecę za granicę na 2 tyg. jest sens? spodziewam siękonkretnych zniszczeń upalnym słońcem, chlorem, morzem.

włosy mam do ramion, rozjaśniane, od kilku lat prostowane keratyną.
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-05, 16:45   #3178
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: doczepki clip-in

Cytat:
Napisane przez pauluteg Pokaż wiadomość
Hej, kupowała któraś z was doczepki clip-in? Bo ja zastanawiam się nad kupnem, ale kompletnie nie wiem ile wziąć centymetrów i gramów. Mam włosy przed piersi, i chciałabym je nieco przedłużyć i troszkę zagęścić. Jaki powinnam wziąć zestaw, żeby wyglądało to naturalnie?
I mam jeszcze jedno pytanie, czy doczepki będą się trzymać przez 8 godzin? nie spadną?
ps. chce kupić doczepki z doczepiane.pl
Będą. O jakiej długości myślisz? 140g będzie w porządku moim zdaniem.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-06, 12:02   #3179
Wutkje
Raczkowanie
 
Avatar Wutkje
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 212
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!

Czytam kilka pierwszych i kilka ostatnich stron, widzę, że przedłużacie na klipy, ALE widzę również, że macie doświadczenia z włosami przedłużanymi na stałe. nie gońcie mnie stąd od razu, pewnie nie raz odpowiadałyście na pytania tego typu :P
... ale jestem już praktycznie zdecydowana na przedłuzenie na stałe, tylko zastanawiam się, która z metod jest najlepsza? wiem, że nie polecacie zadnej, oprócz clip in :P chodzi mi o coś w stylu .. mniejszego zła. osobiście wolałabym ringi, jak uważacie?

duzo wyjeżdzam, moja praca polega na stałym byciu poza domem, wolę stałą metodę przedłużania. no i jeszcze jedno - chciałabym przedłużyć przed urlopem, zawsze lecę za granicę na 2 tyg. jest sens? spodziewam siękonkretnych zniszczeń upalnym słońcem, chlorem, morzem.

włosy mam do ramion, rozjaśniane, od kilku lat prostowane keratyną.
Polecam przedłużanie na zimno na tulejki. Moje włosy nie ucierpiały przez to, ale wkurzyłam się i zdjęłam je po ok. 3 miesiącach. Teraz noszę clipy.
Wutkje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-07, 20:08   #3180
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Wutkje Pokaż wiadomość
Polecam przedłużanie na zimno na tulejki. Moje włosy nie ucierpiały przez to, ale wkurzyłam się i zdjęłam je po ok. 3 miesiącach. Teraz noszę clipy.
o jaaaaaaaa jestem Ci mega wdzięczna za odpowiedź a czemu Cię wkurzyły?

Dziewczyny! napiszcie mi proszę, czy przedłużanie na stale tuz przed urlopem w ogole ma sens :P dużo słonca, chlor, slona woda, za wstępie zniszczę sobie te włosy, co?
ale pewność siebie +150 :P
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-06 17:29:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:03.