Najbardziej skąpy facet- ranking:) - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-12, 22:46   #4261
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Skąpiec nawet w grze? Jezu, wygrał wątek.
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-13, 10:44   #4262
ytaaa
Zadomowienie
 
Avatar ytaaa
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 337
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Mam wrażenie, że mój współlokator podbiera papier toaletowy z pracy. Jeszcze takich dużych rolek nie widziałam w sprzedaży:brzyd al:
ytaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-13, 10:51   #4263
oh audrey
Rozeznanie
 
Avatar oh audrey
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 815
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Chyba, że zaopatruje się w Makro albo w Selgrosie
__________________
oh audrey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-13, 10:55   #4264
ytaaa
Zadomowienie
 
Avatar ytaaa
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 337
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez oh audrey Pokaż wiadomość
Chyba, że zaopatruje się w Makro albo w Selgrosie
Nie zauważyłam, ale kto wie
ytaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 20:46   #4265
laila2
Przyczajenie
 
Avatar laila2
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 19
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Znajomy mówi tak:

"Wyprowadzam się ze wspólnego mieszkania, bo ten kumpel, z którym mieszkam używa elektrycznej maszynki do golenia. Codziennie. I nie odłącza jej od prądu, cały czas się ładuje. Sorry, ja nie będę za to ładowanie płacił, przecież ta maszynka pobiera prąd.
Ja owszem, używam suszarki, ale tylko raz dziennie przez 3 minuty.
Pomijam fakt, że kiedyś kupowałem z nim chleb na spółkę, a on zjadał więcej niż ja. O jedną kromkę!".

Amen.
laila2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 22:55   #4266
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez laila2 Pokaż wiadomość
Znajomy mówi tak:

"Wyprowadzam się ze wspólnego mieszkania, bo ten kumpel, z którym mieszkam używa elektrycznej maszynki do golenia. Codziennie. I nie odłącza jej od prądu, cały czas się ładuje. Sorry, ja nie będę za to ładowanie płacił, przecież ta maszynka pobiera prąd.
Ja owszem, używam suszarki, ale tylko raz dziennie przez 3 minuty.
Pomijam fakt, że kiedyś kupowałem z nim chleb na spółkę, a on zjadał więcej niż ja. O jedną kromkę!".

Amen.
To dobrze, że przymknął na to oko
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 23:05   #4267
alfa82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 44
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez ZapałkeY*.* Pokaż wiadomość
nie wiem, czy temat dalej sie ciagnie, ale napisze cos od siebie.


zabieral mnie do kina. nigdy nawet nie zaoferowal zeby zaplacic.
raz kupil mi kawe po czym powiedzial, ze wisze mu 2.30 zl i chce zebym ja mu teraz cos kupila.
generalnie kiedy nie mialam przy sobie pieniedzy to kawe kupowal sobie sam. tak bylo ze wszystkim innym... z jedzeniem, z woda, z herbata.
duzo razy pytal czy chce z nim kupic cos wspolnie, bo on ma ochote sprobowac.
dlugo mnie prosil, zebym jechala z nim w gory choc wiedzial, ze jestem studentka i ciezko u mnie z kasa. pojechal w koncu po 2 miesiach proszenia sie z kolegami (nawet nie zaoferowal, ze mi postawi - w koncu tak bardzo chcial, zebym z nim jechala )
zabral mnie za to na inny wyjazd, a kiedy powiedzialam, ze jmnie na to nie stac stwierdzil, ze mi postawi bo mu bardzo zalezy zebym z nim jechala (pierwszy raz w zyciu zaofeorwal). oczywiscie domagal sie ode mnie zwrotu pieniedzy w ostatni dzien
na owym wyjezdzie... jeszcze spalam kiedy mruknal, ze idzie po jedzenie, bo jest glodny. nawet mnie nie zapytal czy cos chce, czy ja jestem glodna. to co kupil musial zjesc zanim w ogole sie zorientowalam ze wrocil dodam, ze najblizszy sklep byl ponad 20 minut drogi od nas. pozniej musialam sama po cos isc
na nowy rok zapytalam czy kupimy jakies fajerwerki. powiedzial: "chyba oszalalas?! za drogie". kupilam sama. po czym wszystkim mowil jaki to byl swietny pomysl i on je oczywiscie przejal. bohater.
NIGDY nie dostalam prezentu na urodziny/ imieniy/ dzien kobiet/ walentynki/ swieta. choc w sumie raz dostalam roze na walentynki. jeszcze mi sie pochwalil, ze szedl z imprezy w nocy i wstapil do tesco po drodze.
nigdy nie mial pieniedzy, ale nie szukal pracy, bo powiedzial ze z jego ambicjami byle gdzie pracowac nie bedzie. mieszkal z rodzicami, bo powiedzial ze tak jest taniej, a on i tak nie ma pieniedzy. na imprezy co tydzien i na piwo z kolegami mial.

EDIT: zapomnialam napisac, ze bylam z nim prawie 2 lata.
kiedy zapytalam dlaczego tak oszczedza powiedzial, ze woli wydac pieniadze na cos co bedzie tego warte. kiedy zapytalam dlaczego chce zebym zwrocila mu pieniadze za wycieczke, to powiedzial ze to jest normalne. wszyscy jego znajomi tak robia, a ma kolege, ktoremu dziewczyna postawila wycieczke do budapesztu. wiec to jest NORMALNE.
przypomniala mi sie pewna sytuacja. w zeszlym roku wyszlismy do miasta, gdzie kupilam sobie loda wloskiego. kosztowal na pewno nie wiecej niz 4 zl. po czym mijalismy budke z hot dogami. powiedzial, ze moglam nie kupowac tego loda to bysmy sie zlozyli na hot doga.
z tym hot dogiem to jest THE BEST !!!Co za gościu...
alfa82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-16, 22:20   #4268
lilka_vanilka
Zakorzenienie
 
Avatar lilka_vanilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 905
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez oh audrey Pokaż wiadomość
Chyba, że zaopatruje się w Makro albo w Selgrosie
W małych sklepikach osiedlowych takie są. Ja kupuję je w makro.


Hot dog wymiata! :-D
__________________
_/\"/\_
(=^.^=)(")
(,("')("')
lilka_vanilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 06:55   #4269
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Mnie hot dog tak nie rozbawił, bo mój eks robił tak samo, nawet się zastanawiałam czy nie byłyśmy z tym samym gościem mój przeszedł samego siebie, jak chciał kupić oscypka za 1 zł na pół.....

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 16:46   #4270
tamtaglista
Zakorzenienie
 
Avatar tamtaglista
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 411
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Rozumiem jesc na pol bo ja rzadko zjem cos sama ale zeby sie zrzucać...
__________________
Nie odpowiadam za to, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem
blog
tamtaglista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 10:18   #4271
watchout
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 113
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Mieszkałam kiedyś dwa miesiące z facetem, który może nie był jakiś niesamowicie skąpy, ale... hm... ujmijmy to tak, że takiej wyprowadzki od rodziców to ja jeszcze nie widziałam.
1. Lat miał 27 i od kilku lat zanudzał o tym, że chciałby się w końcu wyprowadzić od rodziców. Zaproponował mi wspólne wynajęcie czegoś. Spytałam za ile byłby gotów wynająć i rzucił kwotę, za którą znalezienie w Warszawie w miarę porządnego mieszkania dla dwóch osób było nie lada wyzwaniem. Ostatecznie musiał przystać na nieco droższe. Aha jeszcze dodam, że wcześniej szukał miejsca do wynajęcia za półdarmo i opowiadał mi o jakichś rozpadających się ruderach, które chodził oglądać. Na samą myśl o tych przegniłych mieszkaniach bez doprowadzonej instalacji wodociągowej, o których mi opowiadał, robiło mi się słabo.
2. W mieszkaniu, które wynajęliśmy, nie było pralki - szukał na początku jakiejś najtańszej pralki frani na gumtree, ale temat szybko ucichł, a jego brudne ciuszki zaczęły trafiać do siatki, a następnie do mamusi
3. Pokazał mi, jak odkręcić kran, żeby woda leciała takim skąpym ciurkiem, którego licznik nie nabijał. Na początku bawiłam się w napełnianie garnka na zupę wodą lecącą takim ciurkiem, ale w końcu się poddałam.
4. Posiłki prawie zawsze osobno jedliśmy ze względu na różne godziny pracy. Raz w weekend razem coś mieliśmy zjeść - wysłałam go do sklepu po marchewkę. Nie, nie chciał zwrotu kasy za nią, ale podniecał się z 15 minut, że zapłacił za nią tylko kilkanaście groszy. Oczywiście ja jak coś dla siebie gotowałam w tygodniu i zostawiałam w lodówce to zachęcałam go, że po pracy może sobie wziąć. On sam w domu chyba tylko kilka razy coś sobie zrobił (byle co w 5 minut, jakiś ryż z papryką), a tak to po pracy do mamusi wpadał na obiadki. Dla nas nigdy nic do jedzenia nie zrobił, chociaż obiecywał, że zrobi hummus, ale zawsze, jak mu o tym przypominałam, to kończył temat: "nie mam składników". Bo to jakiś problem pójść po nie do sklepu... Zrobił go dopiero wtedy, gdy postawiłam przed nim wszystkie składniki i kupiony przeze mnie blender. Zatkało go i zrobił.
5. Z domu mamusi miał przenieść swój komputer, ale w końcu tego nie zrobił, tylko u mamy z niego korzystał (pewnie dlatego że u mamy prąd i internet za darmo).
6. Jak kupował jakieś środki czystości do domu to najtańsze - mnie osobiście to zwisało, ale właścicielka miała potem jakieś pretensje do mnie, że jej sedes był czyszczony płynem do sedesów marki Tesco.

Edytowane przez watchout
Czas edycji: 2015-01-22 o 10:20
watchout jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-22, 11:18   #4272
GhostInTheFog
Zadomowienie
 
Avatar GhostInTheFog
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: pypydoowa
Wiadomości: 1 018
GG do GhostInTheFog
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Maaaatko, skąd ja to znam?

Mój eks miał u siebie właśnie tak ustawioną wodę, że nie dało się jej odkręcić bardziej niz takim 'ciurkiem'. Zrobiła to wiele lat wcześniej jego mamusia, a temu tak się spodobało, ż ekontynuował tradycję nawet po jej wyprowadzce.
Jak razem u niego gotowaliśmy to z zastrzeżeniem, że ja tam nic nie zmywam. Szlag mnie jasny trafiał, bo trwało to 4 razy dłużej
__________________
Aka kiiro himawari...
Daidai konjou ajisai...
GhostInTheFog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 11:21   #4273
mansikkaa
Zakorzenienie
 
Avatar mansikkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomości: 31 034
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

czasem te tańsze srodki sa lepsze od tych droższych
__________________
Każdy z nas jest aniołem o jednym tylko skrzydle.
Możemy wzlecieć tylko dopiero wtedy,
gdy obejmiemy się wzajemnie.
Luciano de Crescenzo


D

48-2015
57-2016
mansikkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 11:42   #4274
Hikaru
Zakorzenienie
 
Avatar Hikaru
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 106
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez mansikkaa Pokaż wiadomość
czasem te tańsze srodki sa lepsze od tych droższych
Grunt to dobry wniosek z całej wypowiedzi
__________________
Wszystko w porządku.
Przyłóż mi spluwę do głowy i rozchlap mój mózg na ścianie.
Naprawdę, mówię. Nie ma sprawy
.
Hikaru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 12:15   #4275
ytaaa
Zadomowienie
 
Avatar ytaaa
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 337
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Nawet nie wiedziałam o tej metodzie z wodą lecącą ciurkiem
ytaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 12:26   #4276
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 878
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez ytaaa Pokaż wiadomość
Nawet nie wiedziałam o tej metodzie z wodą lecącą ciurkiem
Moja babcia tak robi. Na starość jej odbiło i na wszystkim oszczędza, bo woli dać kasę księdzu, a teraz leży w szpitalu z anemią. Witki opadają.
__________________

Keket jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 13:12   #4277
ssnn
Rozeznanie
 
Avatar ssnn
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 781
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez Keket Pokaż wiadomość
Moja babcia tak robi. Na starość jej odbiło i na wszystkim oszczędza, bo woli dać kasę księdzu, a teraz leży w szpitalu z anemią. Witki opadają.
To ciekawe połączenie ("oszczędności" i "pobożności"), bo takie ciurkanie wody jest zwykle okradaniem sąsiadów, jeśli woda w budynku jest rozliczana z wodomierza zbiorczego. Albo dostawcy wody.
ssnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 13:14   #4278
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 878
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez ssnn Pokaż wiadomość
To ciekawe połączenie ("oszczędności" i "pobożności"), bo takie ciurkanie wody jest zwykle okradaniem sąsiadów, jeśli woda w budynku jest rozliczana z wodomierza zbiorczego. Albo dostawcy wody.
Zgadza się. Do kościoła lata codziennie, za taką pobożną się ma, a do obsmarowywania tyłka innym jest pierwsza.
__________________

Keket jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 15:50   #4279
zlotniczanka
plum plum
 
Avatar zlotniczanka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4 384
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez Keket Pokaż wiadomość
Zgadza się. Do kościoła lata codziennie, za taką pobożną się ma, a do obsmarowywania tyłka innym jest pierwsza.
Matka mojego byłego - też typ dewotki, miała całą łazienkę zastawianą różnymi zakupami higienicznymi, łącznie z tym, że w szafce stały jakieś środki, jak jodyna, leki itp z poprzedniego ustroju jeszcze. Miała stertę papieru toaletowego, część z worków miała jeszcze nalepki cenowe z czasów, gdy złote się liczyło w milionach... To samo w kuchni - w szafce soda oczyszczona wyprodukowana przez Państwowe Zakłady "Zjednoczenie" - sądząc po opakowaniu najpóźniej w baaaardzo wczesnych latach 90-tych. W tapczanie, zamiast pościeli, 40 kg cukru, jeszcze w szarych torebkach... Ostatni raz tam byłam jakieś 3 lata temu, myślę, że scenografia nie uległa zmianie. Jakby wybuchła wojna, ona sama wytruje zawartością mieszkania z 3 oddziały wroga.
Syn odziedziczył po mamusi talenty do gromadzenia i oszczędzenia - po co kupić zeszyt, jak notatnik można wyżebrać w banku albo dostać na darmowych targach? Na takie targi latał namiętnie, wracał z broszurkami, smyczami, długopisami i się cieszył, bo za darmo. W walentynki dał mi kiedyś książkę - rozdawali ją za darmo na jakiejś imprezie, jakiś tomik z opowiadaniami debiutantów. Ogólnie tego święta nie obchodził, ale napatoczył się prezent za free, to można, no nie? Dzień Kobiet? Wymysł komunizmu. Dzień Matki - życzenia starczą. Urodziny? On sam lubi własnoręcznie robione prezenty, bo mają największą wartość, a że on nie ma talentu...
Mieszkaliśmy razem w akademiku 3 miesiące - i choć ja chomikiem nie jestem i sporo po kryjomu wyrzucałam, to jak doszło do wyprowadzki, to tych jego gadzetow za free i innych smieci uzbieralo się około 200kg, wiem, bo ważyłam z ciekawości, wynosząc kolejne wory...
__________________
May the Force be with You!

zlotniczanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-22, 16:08   #4280
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez zlotniczanka Pokaż wiadomość
Matka mojego byłego - też typ dewotki, miała całą łazienkę zastawianą różnymi zakupami higienicznymi, łącznie z tym, że w szafce stały jakieś środki, jak jodyna, leki itp z poprzedniego ustroju jeszcze. Miała stertę papieru toaletowego, część z worków miała jeszcze nalepki cenowe z czasów, gdy złote się liczyło w milionach... To samo w kuchni - w szafce soda oczyszczona wyprodukowana przez Państwowe Zakłady "Zjednoczenie" - sądząc po opakowaniu najpóźniej w baaaardzo wczesnych latach 90-tych. W tapczanie, zamiast pościeli, 40 kg cukru, jeszcze w szarych torebkach... Ostatni raz tam byłam jakieś 3 lata temu, myślę, że scenografia nie uległa zmianie. Jakby wybuchła wojna, ona sama wytruje zawartością mieszkania z 3 oddziały wroga.
(...)
__________________


Edytowane przez sskers
Czas edycji: 2015-01-22 o 16:09
sskers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 16:11   #4281
giselle2504
Rozeznanie
 
Avatar giselle2504
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 869
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez zlotniczanka Pokaż wiadomość
Matka mojego byłego - też typ dewotki, miała całą łazienkę zastawianą różnymi zakupami higienicznymi, łącznie z tym, że w szafce stały jakieś środki, jak jodyna, leki itp z poprzedniego ustroju jeszcze. Miała stertę papieru toaletowego, część z worków miała jeszcze nalepki cenowe z czasów, gdy złote się liczyło w milionach... To samo w kuchni - w szafce soda oczyszczona wyprodukowana przez Państwowe Zakłady "Zjednoczenie" - sądząc po opakowaniu najpóźniej w baaaardzo wczesnych latach 90-tych. W tapczanie, zamiast pościeli, 40 kg cukru, jeszcze w szarych torebkach... Ostatni raz tam byłam jakieś 3 lata temu, myślę, że scenografia nie uległa zmianie. Jakby wybuchła wojna, ona sama wytruje zawartością mieszkania z 3 oddziały wroga.
Syn odziedziczył po mamusi talenty do gromadzenia i oszczędzenia - po co kupić zeszyt, jak notatnik można wyżebrać w banku albo dostać na darmowych targach? Na takie targi latał namiętnie, wracał z broszurkami, smyczami, długopisami i się cieszył, bo za darmo. W walentynki dał mi kiedyś książkę - rozdawali ją za darmo na jakiejś imprezie, jakiś tomik z opowiadaniami debiutantów. Ogólnie tego święta nie obchodził, ale napatoczył się prezent za free, to można, no nie? Dzień Kobiet? Wymysł komunizmu. Dzień Matki - życzenia starczą. Urodziny? On sam lubi własnoręcznie robione prezenty, bo mają największą wartość, a że on nie ma talentu...
Mieszkaliśmy razem w akademiku 3 miesiące - i choć ja chomikiem nie jestem i sporo po kryjomu wyrzucałam, to jak doszło do wyprowadzki, to tych jego gadzetow za free i innych smieci uzbieralo się około 200kg, wiem, bo ważyłam z ciekawości, wynosząc kolejne wory...

Pogrubione Zrobiłaś mi dzień

Ale to jednak trochę przerażające, że ludzie trzymają takie rzeczy... Mojej mamie zdarza się przetrzymać jakieś przyprawy i leki, ale to nie ze skąpstwa (ciągle kupuje nowe opakowania) tylko z lenistwa. Ja muszę to zawsze ogarniać, bo ona "nie potrafi"
__________________
"-Widzisz naszą kuchnię? Pod kuchnią wygasło. Zapomniałeś dołożyć drewna. Myślałeś, że tylko ja od tego jestem".
giselle2504 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 20:48   #4282
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 294
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Mój znajomy jest tak skąpy, że kiedy jego dziewczyna kupiła mu na urodziny jakiś droższy zegarek, to ją zrugał, że przecież mogła kupić inny i tańszy i kazał oddać zegarek do sklepu. Ona się na niego obraziła (moim zdaniem słusznie) i sprzedała komuś po okazyjnej cenie.

Ten sam koleś - spędził 3 godziny w lumpie na przymierzaniu ciuchów, a kiedy przy kasie się okazało, że za 3kg naprawdę różnych i dobrych gatunkowo ciuchów miał zapłacić około 120zł, to stwierdził, że jednak tego nie kupi.
Chodzi również w brudnych ciuchach w pracy (własny biznes), bo przecież "po co zmieniać i zakładać nowe, na to nikt nie zwróci uwagi).
Kolejny hit: zamiast zapalić światło on woli... Dorobić okna, żeby było jaśniej w dzień
Facet jest niereformowalny, kompletnie... Dużo jeszcze mogłabym pisać o jego skąpstwie.
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 20:53   #4283
magyarparaszt
Ha ha ha ha ha
 
Avatar magyarparaszt
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mur.
Wiadomości: 7 547
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Nie mogłabym być z nikim skąpym, bo sama jestem dość rozrzutna
__________________
mięsem tylko rzucam


magyarparaszt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 21:16   #4284
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 499
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez magyarparaszt Pokaż wiadomość
Nie mogłabym być z nikim skąpym, bo sama jestem dość rozrzutna
To byscie się uzupełniali
navioe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 21:28   #4285
magyarparaszt
Ha ha ha ha ha
 
Avatar magyarparaszt
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mur.
Wiadomości: 7 547
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez navioe Pokaż wiadomość
To byscie się uzupełniali
Takie uzupełnienie chyba nie działa
__________________
mięsem tylko rzucam


magyarparaszt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 21:32   #4286
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 499
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez magyarparaszt Pokaż wiadomość
Takie uzupełnienie chyba nie działa
Nie przekonasz się dopóki nie sprobujesz
navioe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 22:32   #4287
zlotniczanka
plum plum
 
Avatar zlotniczanka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4 384
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez navioe Pokaż wiadomość
Nie przekonasz się dopóki nie sprobujesz
nie wiem, czy jest sens. Związki ze skąpcami nie są ani zabawne ani miłe. Ten mój wyżej wspomniany wyrzygiwał mi każdą kawę, którą kupowałam za SWOJE pieniądze. Gra niewarta świeczki.
__________________
May the Force be with You!

zlotniczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 00:31   #4288
vanniaa
Zadomowienie
 
Avatar vanniaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: srodziemnomorskie
Wiadomości: 1 351
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez zlotniczanka Pokaż wiadomość
Matka mojego byłego - też typ dewotki, miała całą łazienkę zastawianą różnymi zakupami higienicznymi, łącznie z tym, że w szafce stały jakieś środki, jak jodyna, leki itp z poprzedniego ustroju jeszcze. Miała stertę papieru toaletowego, część z worków miała jeszcze nalepki cenowe z czasów, gdy złote się liczyło w milionach... To samo w kuchni - w szafce soda oczyszczona wyprodukowana przez Państwowe Zakłady "Zjednoczenie" - sądząc po opakowaniu najpóźniej w baaaardzo wczesnych latach 90-tych. W tapczanie, zamiast pościeli, 40 kg cukru, jeszcze w szarych torebkach... Ostatni raz tam byłam jakieś 3 lata temu, myślę, że scenografia nie uległa zmianie. Jakby wybuchła wojna, ona sama wytruje zawartością mieszkania z 3 oddziały wroga.
.
Dobre

Chociaz starszej kobiecie mozna wybaczyc. Kiedys byly inne czasy, nieczego nie bylo, a jak juz cos 'rzucili' , to ludzie brali hurtem.

Gorzej, ze mam kolezanke, ktora ma lat jeszcze nie trzydziesci, a gromadzi co sie da. Nie, zeby po sklepach chodzila i przecen szukala - tam za droga. Ci ludzie, to glupi sa, ze po sklepach chodza Biega wszedzie tam, gdzie ktos cos za darmo rozdaje luz za grosze, tym groszom to juz sie przypatruje I tak targa do swojego mikro wynajmowanego mieszkanka rzeczy normalnemu czlowiekowi zbedne, ale a moze sie kiedys przyda?
Nie, kolezanka nie zyje na granicy ubostwa, zarabia calkiem dobrze, ale po co wydawac?

Edytowane przez vanniaa
Czas edycji: 2015-01-23 o 00:33
vanniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 06:25   #4289
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez vanniaa Pokaż wiadomość
Dobre

Chociaz starszej kobiecie mozna wybaczyc. Kiedys byly inne czasy, nieczego nie bylo, a jak juz cos 'rzucili' , to ludzie brali hurtem.

Gorzej, ze mam kolezanke, ktora ma lat jeszcze nie trzydziesci, a gromadzi co sie da. Nie, zeby po sklepach chodzila i przecen szukala - tam za droga. Ci ludzie, to glupi sa, ze po sklepach chodza Biega wszedzie tam, gdzie ktos cos za darmo rozdaje luz za grosze, tym groszom to juz sie przypatruje I tak targa do swojego mikro wynajmowanego mieszkanka rzeczy normalnemu czlowiekowi zbedne, ale a moze sie kiedys przyda?
Nie, kolezanka nie zyje na granicy ubostwa, zarabia calkiem dobrze, ale po co wydawac?
Moze to jakis objaw choroby u niej
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 09:42   #4290
zlotniczanka
plum plum
 
Avatar zlotniczanka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4 384
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez vanniaa Pokaż wiadomość
Dobre

Chociaz starszej kobiecie mozna wybaczyc. Kiedys byly inne czasy, nieczego nie bylo, a jak juz cos 'rzucili' , to ludzie brali hurtem.

Gorzej, ze mam kolezanke, ktora ma lat jeszcze nie trzydziesci, a gromadzi co sie da. Nie, zeby po sklepach chodzila i przecen szukala - tam za droga. Ci ludzie, to glupi sa, ze po sklepach chodza Biega wszedzie tam, gdzie ktos cos za darmo rozdaje luz za grosze, tym groszom to juz sie przypatruje I tak targa do swojego mikro wynajmowanego mieszkanka rzeczy normalnemu czlowiekowi zbedne, ale a moze sie kiedys przyda?
Nie, kolezanka nie zyje na granicy ubostwa, zarabia calkiem dobrze, ale po co wydawac?
Właśnie to nie taka starsza kobieta, co to wojnę pamięta, bo moja prababcia też kitrała cukier i mogę to zrozumieć, ale babeczka po 50-tce, do tego wykształcona księgowa. Tu raczej właśnie o skąpstwo chodzi. Zbierała gazetki ze wszystkich marketów i rozpisywała zakupy na cały tydzień, bo w markecie na drugim końcu miasta papryka 30 groszy taniej. Z 3 koleżankami miała sitwę i jak np pracowała, to koleżanki jej po zakupy latały.
__________________
May the Force be with You!

zlotniczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-31 20:11:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:42.