Najbardziej skąpy facet- ranking:) - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-19, 15:08   #4321
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez mrofka89 Pokaż wiadomość
Oboje się z tego śmiejemy bo ja wyprowadzilam się zabierając tylko swoje rzeczy więc jak teraz nam czegoś brakuje to śmiejemy się że kiedyś mieliśmy
No my też się zawsze śmiejemy, jak TŻ-owi się przypomina, że coś miał,a nie może znaleźć, że "pewno X zabrała"
Najgorsze, że na początku w 99% przypadkó była to prawda. No ale teraz wszystko na czym by zależało jest odzyskane, oprócz roweru babci TŻ ( laska kiedyś pożyczyła na wakacje i ma go do dziś, twierdząc, że "przecież dostała")
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 15:23   #4322
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Koleżanka mowi do współlokatora, weź ten płyn do prania bo mnie uczula. Ale jak to, ZA DARMO? Tak, weź go. Nie, nie no jak to, moze dam ci jednak jakaś kasę za to.
Koleżanka nie chciała no i w końcu wziął ten płyn.
Wraca do domu następnego dnia a tam pod drzwiami 1 funt z kartka - to za płyn...


Wysłane przez tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 16:21   #4323
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez Kolor Bzu Pokaż wiadomość
No my też się zawsze śmiejemy, jak TŻ-owi się przypomina, że coś miał,a nie może znaleźć, że "pewno X zabrała"
Najgorsze, że na początku w 99% przypadkó była to prawda. No ale teraz wszystko na czym by zależało jest odzyskane, oprócz roweru babci TŻ ( laska kiedyś pożyczyła na wakacje i ma go do dziś, twierdząc, że "przecież dostała")
A nie chodzi tu o raczej gorycz rozstania z jej strony, a nie zwykle skąpstwo? Człowiek w złości i smutku różnie się zachowuje, może zwyczajne nie chciała zostawiać mu niektórych ze wspólnych rzeczy i zaakcentować w ten sposób swoje niezadowolenie i autonomię? Pewnie niejasno się wyraziłam, ale może być dużo motywów i w sytuacji rozstania jestem w stanie to zrozumieć.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 16:27   #4324
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
A nie chodzi tu o raczej gorycz rozstania z jej strony, a nie zwykle skąpstwo? Człowiek w złości i smutku różnie się zachowuje, może zwyczajne nie chciała zostawiać mu niektórych ze wspólnych rzeczy i zaakcentować w ten sposób swoje niezadowolenie i autonomię? Pewnie niejasno się wyraziłam, ale może być dużo motywów i w sytuacji rozstania jestem w stanie to zrozumieć.
Wiesz ona w trakcie trwania związku kazała sobie zwracać połowę każdych zakupów a zarabiała ponad 2 razy więcej niż TŻ.
Była skąpa cały czas. I to był jeden z głównych powodów rozstania.

---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

A i to co zabrała to w dużej mierze rzeczy TŻ. Każde płaciło za swoje. Obraz, zestaw do motocykla, motocykl, do którego zabrała kluczyki. To wszystko było płacone z jego kieszeni, bo swoje zachcianki każde finansowało samo. Wspólne rzeczy też zabrała ale te TŻ olał.
__________________
Mój telefon zna inne wyrazy i inną ortografię. Bardzo za niego przepraszam.
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 16:29   #4325
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez Kolor Bzu Pokaż wiadomość
Wiesz ona w trakcie trwania związku kazała sobie zwracać połowę każdych zakupów a zarabiała ponad 2 razy więcej niż TŻ.
Była skąpa cały czas. I to był jeden z głównych powodów rozstania.
Hmm.. Może się mylę, ale to, że ktoś więcej zarabia nie oznacza, że jest zobligowany do sponsorowania swojej drugiej połowy. Nie czaje rozliczania się co do grosza, ale dołożenie się, czy kupowanie na zmianę jest ok.

polskie znaki i przecinki mi uciekły. łapać skurczybyki!

Edytowane przez 201803111829
Czas edycji: 2015-02-19 o 16:32
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 16:40   #4326
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Hmm.. Może się mylę, ale to, że ktoś więcej zarabia nie jest zobligowany do sponsorowania swojej drugiej połowy. Nie czaje rozliczania się co do grosza, ale dołożenie się, czy kupowanie na zmianę jest ok.

polskie znaki i przecinki mi uciekły. łapać skurczybyki!
Nie znasz sytuacji. Mieszkali razem, ona chciała dziecka, oczywiście koszty na pół. Kupiła wodę to TŻ miał jej oddać połowę ceny. Liczyła go co do grosza a wymagała że będą żyli na jej poziomie.
Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Hmm.. Może się mylę, ale to, że ktoś więcej zarabia nie jest zobligowany do sponsorowania swojej drugiej połowy. Nie czaje rozliczania się co do grosza, ale dołożenie się, czy kupowanie na zmianę jest ok.

polskie znaki i przecinki mi uciekły. łapać skurczybyki!


---------- Dopisano o 17:39 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------

Każda para liczy się jak chcę, choć dla mnie to niedobre jak się razem mieszka ale każde żyje na innym poziomie ale ok. Ona nie kupowała tańszych rzeczy bo nie tknie a wymagała by tż jej oddawał połowę. Jak był chory i miał mniej pieniędzy to pomagała mu. On najpierw dorabia ł po 8 godzinach pracy by ona była zadowolona aż w końcu pękł. To ona mu zabrała wszystko, łącznie z tym na co on sam dał pieniądze. I oddają tylko część po długich bojach, bo on jej życie zmarnował bo dziecka nie chciał.

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------

A nie chciał bo go nie było stać.
__________________
Mój telefon zna inne wyrazy i inną ortografię. Bardzo za niego przepraszam.
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 16:44   #4327
Lianca
Zadomowienie
 
Avatar Lianca
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 118
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Aż się na ochotę założyć wątek zboczy pt. Upierdliwe EX

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:44 ----------

Ojej ale błędy... Pisze z kom
__________________
Fresh Princess of Wizaz ...  

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=551947 - moja galeria pazurkowa

04.07.2015 PM 2015



Lianca jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-19, 18:14   #4328
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Ja nigdy nie rozumiałam rozliczania co do złotówki. U nas kupuje ten co "ma bliżej do portfela". Poza tym nie rozumiem rozdzielności w związku. "To moja kasa i wara mi od niej". Jeśli ja mam pieniądze w portfelu to mój facet może wziąć jak potrzebuje (nie wiem drobnych na śniadanie do pracy, czy nawet grubych jak bankomat nieczynny). Napisze mi esa i tyle. Nie latam za nim z zeszycikiem i nie piszę co wział. Jak ja nie mam też biorę i się nie liczymy.

Każdy ma swoje konto, swoje wydatki, ale skoro żyjemy razem, to... mamy wspólne wydatki i finanse.
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 19:44   #4329
zlotniczanka
plum plum
 
Avatar zlotniczanka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4 384
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez Lianca Pokaż wiadomość
Aż się na ochotę założyć wątek zboczy pt. Upierdliwe EX
zakładamy? chętnie bym wrzuciła swoje 3 grosze
__________________
May the Force be with You!

zlotniczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 19:49   #4330
pannamalamigotka
Przyczajenie
 
Avatar pannamalamigotka
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Przeczytałam sporo wpisów na tym wątku i postanowiłam się podzielić moją przygodą Nie wiem czy mojego TŻ można nazwać skąpcem ale wydaje mi się, że jest to jakiś przejaw

Otóż TŻ nie ma problemów z płaceniem np. w restauracji, zazwyczaj płacimy na zasadzie raz ja raz Ty (częściej jednak on płaci), w kinie za bilety zazwyczaj też płaci on, ja kupuję przekąski ale dziwne rzeczy wychodzą w sklepie, gdy np. idziemy do niego razem i kupujemy jakiejś bzdety typu słodycze czy napoje, ja nie mam problemu z płaceniem za nas obu, jednak TŻ ZAWSZE placi jedynie za swoje zakupy. Od razu zaznaczam, że nigdy nie kupuję produktów za kwotę np. 30 zł, jest to zazwyczaj 2-3 zł, ten jednak zawsze oddziela nasze zakupy. Czy to nie dziwne? Biorąc pod uwagę fakt, iż jesteśmy ze sobą ponad rok, a ja na prawdę nigdy ale to przenigdy nie odsunęłam jego zakupów, jak stoję w kolejce przed nim to zawsze płacę również za jego zakupy, głupio by mi było to tak oddzielić. Tak więc nie wiem jak nazwać ten rodzaj dziwactwa, bo jeżeli chodzi o płacenie w innych kwestiach typu kawiarnia czy pub to nie ma problemu, gdzie sam zamawia mi często dość drogie napoje, ale jak chodzi o głupią pepsi w sklepie to już pojawia się problem, wtf?
pannamalamigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 20:23   #4331
201604301932
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 145
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

To mi przypomnialo historie znajomej - jej facet zarabia dosc porzadnie (programista), ona studiuje, dorabia sobie, ale dysproporcja w ich zarobkach jest ogromna. Ona mieszka z rodzicami, on sam w innym miescie.

Facet jest niesamowicie skapy. Z wyraznym zalem raz postawil jej kawe w Macu za 3 zl. Jednak to w markecie wylazl z niego burak. Znajoma byla u niego i robili zakupy. Jako, ze znajoma byla gosciem to jej TZ placil (za to, gdy on byl u niej to ona placi), jednak on ma zwyczaj kupowac tylko to, co niezbedne. Planowali kolacje i znajoma chwycila kadarke, czy inne tansze wino i spytala "Moze kupimy do kolacji?" a on na to "A co zaplacisz za to?" - spytal z pelna premedytacja, bo znajoma akurat nie byla przy kasie i nawet ta dycha, to byl dla niej duzy wydatek. Wina nie kupili. Niby nic wielkiego, jednak dla mnie jest to niesamowicie przykre.
201604301932 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-19, 21:27   #4332
Lianca
Zadomowienie
 
Avatar Lianca
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 118
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Zlotniczanka - mówisz i masz. Założyłam wątek o upierdliwych ex
__________________
Fresh Princess of Wizaz ...  

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=551947 - moja galeria pazurkowa

04.07.2015 PM 2015



Lianca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 21:40   #4333
myszenka87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 566
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Moi znajomi zraz po ślubie wprowadzili się do jego ojca.Wyremontowali tam kuchnię i pokój w nieużywanej 2 lata części, ale kiedy okazało się że ona jest w ciąży jego ojciec kupił im dom.Przy wyprowadzce zabrali wszystko,tzn nie tylko meble i sprzęty ale też żyrandole z żarówkami,drzwi(podobno mieli też futryny wyrywać,ale stwierdzili,że mają plamy od pianki)karnisze,parapety, panele,kran z kuchni,kontakty i włączniki światła.Chcieli też zabrać grzejniki, ale jego ojciec im za nie zwrócił pieniądze.
myszenka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 21:52   #4334
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez myszenka87 Pokaż wiadomość
Moi znajomi zraz po ślubie wprowadzili się do jego ojca.Wyremontowali tam kuchnię i pokój w nieużywanej 2 lata części, ale kiedy okazało się że ona jest w ciąży jego ojciec kupił im dom.Przy wyprowadzce zabrali wszystko,tzn nie tylko meble i sprzęty ale też żyrandole z żarówkami,drzwi(podobno mieli też futryny wyrywać,ale stwierdzili,że mają plamy od pianki)karnisze,parapety, panele,kran z kuchni,kontakty i włączniki światła.Chcieli też zabrać grzejniki, ale jego ojciec im za nie zwrócił pieniądze.
Ciężko to skomentować, co nie?
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 08:56   #4335
giselle2504
Rozeznanie
 
Avatar giselle2504
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 869
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez myszenka87 Pokaż wiadomość
Moi znajomi zraz po ślubie wprowadzili się do jego ojca.Wyremontowali tam kuchnię i pokój w nieużywanej 2 lata części, ale kiedy okazało się że ona jest w ciąży jego ojciec kupił im dom.Przy wyprowadzce zabrali wszystko,tzn nie tylko meble i sprzęty ale też żyrandole z żarówkami,drzwi(podobno mieli też futryny wyrywać,ale stwierdzili,że mają plamy od pianki)karnisze,parapety, panele,kran z kuchni,kontakty i włączniki światła.Chcieli też zabrać grzejniki, ale jego ojciec im za nie zwrócił pieniądze.
Jak dla mnie to wygrali ten wątek
__________________
"-Widzisz naszą kuchnię? Pod kuchnią wygasło. Zapomniałeś dołożyć drewna. Myślałeś, że tylko ja od tego jestem".
giselle2504 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 09:11   #4336
zlotniczanka
plum plum
 
Avatar zlotniczanka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4 384
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez myszenka87 Pokaż wiadomość
Moi znajomi zraz po ślubie wprowadzili się do jego ojca.Wyremontowali tam kuchnię i pokój w nieużywanej 2 lata części, ale kiedy okazało się że ona jest w ciąży jego ojciec kupił im dom.Przy wyprowadzce zabrali wszystko,tzn nie tylko meble i sprzęty ale też żyrandole z żarówkami,drzwi(podobno mieli też futryny wyrywać,ale stwierdzili,że mają plamy od pianki)karnisze,parapety, panele,kran z kuchni,kontakty i włączniki światła.Chcieli też zabrać grzejniki, ale jego ojciec im za nie zwrócił pieniądze.
__________________
May the Force be with You!

zlotniczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 09:25   #4337
201606201229
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5 904
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez giselle2504 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to wygrali ten wątek
Moim faworytem nadal pozostaje chłopak od monopoly
201606201229 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 09:29   #4338
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez kamikadzeee Pokaż wiadomość
Moim faworytem nadal pozostaje chłopak od monopoly
O tak, ten geniusz rozwalił system
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 10:47   #4339
giselle2504
Rozeznanie
 
Avatar giselle2504
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 869
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez kamikadzeee Pokaż wiadomość
Moim faworytem nadal pozostaje chłopak od monopoly
Monopoly przynajmniej było śmieszne, a to... chamstwo i buractwo to stanowczo za mało, żeby nazwać takie zachowanie
__________________
"-Widzisz naszą kuchnię? Pod kuchnią wygasło. Zapomniałeś dołożyć drewna. Myślałeś, że tylko ja od tego jestem".
giselle2504 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-20, 14:52   #4340
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez pannamalamigotka Pokaż wiadomość
Przeczytałam sporo wpisów na tym wątku i postanowiłam się podzielić moją przygodą Nie wiem czy mojego TŻ można nazwać skąpcem ale wydaje mi się, że jest to jakiś przejaw

Otóż TŻ nie ma problemów z płaceniem np. w restauracji, zazwyczaj płacimy na zasadzie raz ja raz Ty (częściej jednak on płaci), w kinie za bilety zazwyczaj też płaci on, ja kupuję przekąski ale dziwne rzeczy wychodzą w sklepie, gdy np. idziemy do niego razem i kupujemy jakiejś bzdety typu słodycze czy napoje, ja nie mam problemu z płaceniem za nas obu, jednak TŻ ZAWSZE placi jedynie za swoje zakupy. Od razu zaznaczam, że nigdy nie kupuję produktów za kwotę np. 30 zł, jest to zazwyczaj 2-3 zł, ten jednak zawsze oddziela nasze zakupy. Czy to nie dziwne? Biorąc pod uwagę fakt, iż jesteśmy ze sobą ponad rok, a ja na prawdę nigdy ale to przenigdy nie odsunęłam jego zakupów, jak stoję w kolejce przed nim to zawsze płacę również za jego zakupy, głupio by mi było to tak oddzielić. Tak więc nie wiem jak nazwać ten rodzaj dziwactwa, bo jeżeli chodzi o płacenie w innych kwestiach typu kawiarnia czy pub to nie ma problemu, gdzie sam zamawia mi często dość drogie napoje, ale jak chodzi o głupią pepsi w sklepie to już pojawia się problem, wtf?
pytałaś go o to? jak nie pogadasz to się nie dowiesz czemu tak robi.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 16:06   #4341
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez kamikadzeee Pokaż wiadomość
Moim faworytem nadal pozostaje chłopak od monopoly
moim też
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 17:48   #4342
Anunnaki
Raczkowanie
 
Avatar Anunnaki
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 221
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez Petrycja Pokaż wiadomość
Moja kumpela była ostatnio na dwóch spotkaniach z takim kolesiem poznanym przez neta, na pierwszej randce rzucił jej tekst od razu, że płacą za siebie. Głupio jej się jakoś zrobiło, nie musiał przecież tak dosadnie tego mówić. No to on zamówił sobie kawę za 4 zł a ona za 10 zł, wypił trochę swojej i się pyta czy się zamienią teraz to na pół wypiją Koleś miał 29 lat, mieszkał z młodszym bratem w jednym pokoju u rodziców i zarabiał 6 tysięcy na miesiąc, ale mówi jej, że sam mieszkania nie wynajmie bo szkoda, czeka na dziewczynę co będzie z nim wszystko na pół płaciła. Koleżanka uciekła ze spotkania, ale pisał do niej dużo i prosił o tylko jeszcze jedno spotkanie no to się zgodziła. Zabrał ją na zakupy, kupił sobie marynarkę w Zarze za 500 zł na spotkanie pracownicze i pyta czy mu później zwróci, metki on już umie zakładać ale się wstydzi sam zwracać.
Ten koleś to dno. Inaczej nie potrafię tego skomentować.
Anunnaki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 17:51   #4343
WhyNotPL
Raczkowanie
 
Avatar WhyNotPL
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Silesia.
Wiadomości: 310
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

po rozstaniu jeden ex kazał mi oddać pamiątkę którą mi przywiózł z Amsterdamu 2 tyg przed rozstaniem (btw pojechał tam sobie z kolegą, bo ten kupił mu na urodziny bilet lotniczy).
Powiedział że zapłacił za to 15 euro i ma zamiar sprzedać to na allegro... zażyczył sobie żebym mu to wysłała pocztą, bo on nie będzie tracił na paliwo, wysłał mi 10 zł przelewem i zaznaczył że mam mu lepiej odesłać resztę i mailem potwierdzenie ile zapłaciłam

Figurka była szklana, jakoś tak zapomniałam ją zabezpieczyć i chyba przed wysyłką paczka mi upadła... odesłałam mu jego niecałe 2zł reszty przelewem, wysłałam maila z skanem rachunku na poczcie i życzeniami miłego układania puzzli. Wściekał się i wszystkim porozpowiadał że stracił przeze mnie tyle kasy
__________________
WhyNotPL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 18:26   #4344
201705230905
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 043
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Mój mi potrafił zrobić awanturę, że wzięłam papierową torbę za złotówkę na buty, skoro on i tak by je od razu zaniósł do samochodu albo wyzywał, że wydaję (swoją kasę!!!) na głupoty.
201705230905 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 19:00   #4345
mabi27
Wtajemniczenie
 
Avatar mabi27
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 477
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez myszenka87 Pokaż wiadomość
Moi znajomi zraz po ślubie wprowadzili się do jego ojca.Wyremontowali tam kuchnię i pokój w nieużywanej 2 lata części, ale kiedy okazało się że ona jest w ciąży jego ojciec kupił im dom.Przy wyprowadzce zabrali wszystko,tzn nie tylko meble i sprzęty ale też żyrandole z żarówkami,drzwi(podobno mieli też futryny wyrywać,ale stwierdzili,że mają plamy od pianki)karnisze,parapety, panele,kran z kuchni,kontakty i włączniki światła.Chcieli też zabrać grzejniki, ale jego ojciec im za nie zwrócił pieniądze.
Moi znajomi kupowali mieszkanie od swoich znajomych i tamci za jakąś dopłatą mieli zostawić rzeczy jak karnisze, lampy, włączniki, dopłatę wzięli, a potem ukradkiem weszli tam i pozabierali wszystko, nawet te małe kostki do przykręcania kabelków w kontaktach.
mabi27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 19:12   #4346
bulka114
Wtajemniczenie
 
Avatar bulka114
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: młp
Wiadomości: 2 122
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez Anunnaki Pokaż wiadomość
Ten koleś to dno. Inaczej nie potrafię tego skomentować.
brakło mi komentarza na tego pana. gdzie to takie buraczyska się chowają..
__________________
"Granica tego, co możliwe, jest w Twojej głowie. Mogą Cię zatrzymać tylko te ściany, które stawiasz sam."


"Odważni nie żyją wiecznie ale ostrożni nie żyją wcale."
bulka114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 19:29   #4347
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez nimueg Pokaż wiadomość
To mi przypomnialo historie znajomej - jej facet zarabia dosc porzadnie (programista), ona studiuje, dorabia sobie, ale dysproporcja w ich zarobkach jest ogromna. Ona mieszka z rodzicami, on sam w innym miescie.

Facet jest niesamowicie skapy. Z wyraznym zalem raz postawil jej kawe w Macu za 3 zl. Jednak to w markecie wylazl z niego burak. Znajoma byla u niego i robili zakupy. Jako, ze znajoma byla gosciem to jej TZ placil (za to, gdy on byl u niej to ona placi), jednak on ma zwyczaj kupowac tylko to, co niezbedne. Planowali kolacje i znajoma chwycila kadarke, czy inne tansze wino i spytala "Moze kupimy do kolacji?" a on na to "A co zaplacisz za to?" - spytal z pelna premedytacja, bo znajoma akurat nie byla przy kasie i nawet ta dycha, to byl dla niej duzy wydatek. Wina nie kupili. Niby nic wielkiego, jednak dla mnie jest to niesamowicie przykre.
Trochę przypadkiem trafiłam na ten wątek i, czytając o zachowaniach niektórych facetów, mam ochotę z niego zwiać, ale kawa za 3 (słownie: trzy) złote przypomniała mi mojego byłego.
Nie wiem, czy jestem skąpa, czy oszczędna, a teraz studenckie życie tylko to pogłębiło , ale zawsze było dla mnie oczywiste, że każdy płaci za siebie i zwyczajnie głupio się czuję, kiedy facet pokrywa całość rachunku. Z byłym po długich spacerach zimą zazwyczaj wchodziliśmy gdzieś na herbatę, raz on robił zamówienie i płacił, ja zapomniałam mu oddać, bo spieszyłam się na ostatni autobus do domu. Następnym razem, gdy byliśmy w tym samym miejscu też na herbacie, rzucił na dzień dobry, że "a może bym tak płaciła za siebie". "Stracił" przeze mnie 2,5, a chyba nie muszę mówić, że poczułam, jakbym dostała obuchem w twarz.
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 19:32   #4348
nikita343
Zakorzenienie
 
Avatar nikita343
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 538
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Miałam wyjechać z Tż i jego znajomymi na mecz. Organizatorem był jego kolega, kupił bilety najtańsze z możliwych oczywiście bez powodu nie były najtańsze ponieważ miały najgorszą widoczność. Póżniej stwierdził, że pojedziemy pociągiem, ponieważ impreza była parę miesięcy póżniej sprawdziliśmy rozkład i okazało się, że z miejscowości wyjazdu A do miejscowości dojazdu B musimy czymś dojechać tak samo z powrotem bo w nocy są 4 godziny przerwy i musielibyś koczować na dworcu. Wpadliśmy na pomysł by zorganizować bus z inną grupą osób, najpierw kolega wstępnie stwierdził żeby sie zapytać w międzyczasie wymyślił,że chce wyjechać bladym świtem bo chce zwiedzać miasto (takie łapanie dwóch srok za ogon). Gdy wszystko było już uzgodnione i mieliśmy podpisać umowę to kolega przestał pisać. Przycisnięty do muru oświadczył,że to jest jednak ,,troszkę'' za dużo a konkretnie o 30 zł za dużo dla niego, a chodziło o bezpieczeństwo ponieważ musielibyś wracać autem po 24 godzinach bez snu wcześniej gnać na pociąg bo nie wiadomo czy wszytko by sie planowo skończyło wiadomo zmęczenie swoje robi a dodatkowo on jest niedzielnym kierowcą i miał nie jedną stłuczkę więc 100 km autem byłoby ryzkowne. Skończyło się tak,że odmówiliśmy z nim wyjazdu i stwierdziliśmy,że nigdy więcej.
__________________

nikita343 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 21:29   #4349
barbarossan
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Małopolska/ Łódzkie
Wiadomości: 776
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Mi mój były, wyliczył ile kilometrów przewiózł mi tyłek jak odwoził mnie z randek do domu pomnożył, uwzględnił spalanie w mieście i kazał zwrócić sobie kasę

Mój obecny Tż, też czasem zaleci skąpstwem np. będąc na wyjeździe gdzie ja płaciłam za pokój, on wymigiwał się żeby iść do restauracji coś zjeść i skończyliśmy na suchych bułkach - a kasę miał.
__________________
Kontrola - najlepszą formą zaufania
Mam swoje zdanie na dany temat ,nie zawsze musimy mieć takie same

zamykam kolekcję półmaratonów czas na ...

Edytowane przez barbarossan
Czas edycji: 2015-02-20 o 21:31
barbarossan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 22:07   #4350
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez barbarossan Pokaż wiadomość
Mi mój były, wyliczył ile kilometrów przewiózł mi tyłek jak odwoził mnie z randek do domu pomnożył, uwzględnił spalanie w mieście i kazał zwrócić sobie kasę

Mój obecny Tż, też czasem zaleci skąpstwem np. będąc na wyjeździe gdzie ja płaciłam za pokój, on wymigiwał się żeby iść do restauracji coś zjeść i skończyliśmy na suchych bułkach - a kasę miał.
O nie, nie mogłabym tolerować czegoś takiego, szczególnie zwalił mnie z nóg pierwszy akapit :O

Choć takie niby drobne sytuacje, które opisałaś dalej też nie powinny mieć miejsca i potrafią podzielić ludzi.

To oczywiste, że jak się kocha, to chce się nawet sobie odjąć, żeby ta druga osoba miała. A patrząc przez pryzmat różnych takich zachowań to ktoś może być chyba egoistą w związku... Mnie to bardzo razi, miałam do czynienia z takim delikwentem. Choć sam powtarzał, że traktuje mnie jak księżniczkę, to co chwila strzelał jakieś gafy albo raczej zachowania typowe dla narcyza. Jeśli faktycznie już np. dał mi coś z jakiejś okazji (co też tylko czasem miało miejsce, bynajmniej nie np. pod choinkę), to potrafił zachwycać się sam swoim pomysłem przez kilka tygodni Ja dawałam prezenty bez okazji, bo chciałam po prostu sprawić radość, ale w końcu mi się odechciało
__________________

Edytowane przez MissScareAll
Czas edycji: 2015-02-20 o 22:12
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-31 20:11:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:31.