Najbardziej skąpy facet- ranking:) - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-11, 09:59   #4531
Vilqa
Zadomowienie
 
Avatar Vilqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 812
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Sushi. Zamówiliśmy zestaw za 100 zł (teoretycznie dla 3-4 osób). Żeby nie było, padło "zapraszam" i "stawiam". Sushi przynieśli, poszłam na chwilę do wc. Wracam (bo ja wiem, po 5 minutach) - zostały 4 kawałki. No przecież kobiety jedzą mniej, padło z ust dżentelmena. Ok, niech będzie. Nie ja stawiam ;-). No, jednak nie. Kiedy przyszło do płacenia on miał tylko 30 zł i , och jak to się stało, nie miał karty...
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"

Bazarek na rzecz Azylu dla świń "Chrumkowo"


Vilqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-11, 10:36   #4532
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Gdzie Wy takich skąpców znajdujecie?

Mnie się tylko raz zdarzyło, że umówiłam się z facetem na kawę i poprosił żebym zapłaciła za niego, bo zapomniał portfela. Oczywiście miał mi oddać (mieszkaliśmy na tym samym osiedlu) ale ani maila ani smsa w tej sprawie nie napisał, a ja nie miałam ochoty na kolejne spotkanie z nim (nawet by odzyskać te 6zł) bo koleś był nieinteresujący.

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

Cytat:
Napisane przez yonce Pokaż wiadomość
Miałam kolegę który kradł papier toaletowy do plecaka z łazienek na uczelni i uważał ze jest super zaradny
Moje koleżanki z roku też tak robiły.

Mam osobę w dalekiej rodzinie która pracuje jako sprzątaczka i pół rodziny zaopatruje w środki czystości przyniesione z pracy
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-11, 10:39   #4533
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
zadna łacha zaprosić na kawę na pierwszej randce i za nią zapłacić. Juz mi się niedobrze robi od tego tzw" równouprawnienia" ;p
Przybijam wirtualną piątkę
Ogólnie dla mnie to porażka jeśli facet życzy sobie [a nawet jeśli kobieta zaproponuje a on na to przystanie] zwrócenie kosztów randki w pubie czy kawiarni. Zaraz ostanę zjedzona za materialistyczne podejście do życia ale wyrosłam już z wieku kiedy latało się gołym i wesołym. Facet pd 30stkę, którego nie stać na wydanie 10zł na kawę czy piwo jest dla mnie kompletną pomyłką. Rozumiem, że ludzie zarabiają mało, ale będąc kawalerem, samotnym, bez obciążeń w postaci rodziny nie mieć wolnych 10zł do wydana raz na jakiś czas na przyjemności? No to już nazwałabym raczej ubóstwem. A za takim ubóstwem, w tym wieku to już zazwyczaj stoją głębsze problemy.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!

Edytowane przez _ema_
Czas edycji: 2015-05-11 o 10:41
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-11, 10:42   #4534
arabicprincessa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 87
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Mojej znajomej bylego chyba nic nie przebije.. Mieszkali na obczyznie, on juz rok, pracowal itp. Ona do niego dojechala. Na poczatku nie pracowala, miala jakies swoje pieniadze z Polski ale szybko sie jej skonczyly. Przez jakis czas byla wiec zalezna od niego. A ten? Zalowal jej 1 euro (!) na kawe ze znajomymi. O wyjsciach typu kino czy jedzenie z take awaya mogla zapomniec " bo to drogie " a jak jej sie podklad skonczyl to stwierdzil, ze nie musi sie malowac (chciala kupic najtanszy z Essence za 1,99 €). Jak kupila siatke w Lidlu bo zapomniala, gadal o tym pol dnia. Wszystkie rachunki, reszte (ktora liczyl!) musiala mu oddac. Oczywiscie kopnela go w d....
Koles wygralby w konkursie na skapca nie ma co.
arabicprincessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-11, 11:11   #4535
Gregorius_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 848
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Przybijam wirtualną piątkę
Ogólnie dla mnie to porażka jeśli facet życzy sobie [a nawet jeśli kobieta zaproponuje a on na to przystanie] zwrócenie kosztów randki w pubie czy kawiarni. Zaraz ostanę zjedzona za materialistyczne podejście do życia ale wyrosłam już z wieku kiedy latało się gołym i wesołym. Facet pd 30stkę, którego nie stać na wydanie 10zł na kawę czy piwo jest dla mnie kompletną pomyłką. Rozumiem, że ludzie zarabiają mało, ale będąc kawalerem, samotnym, bez obciążeń w postaci rodziny nie mieć wolnych 10zł do wydana raz na jakiś czas na przyjemności? No to już nazwałabym raczej ubóstwem. A za takim ubóstwem, w tym wieku to już zazwyczaj stoją głębsze problemy.
Ja jak czytam ten wątek to jestem w kompletnym szoku, a zarazem to chyba najlepszy wątek na wizażu. Po prostu kabaret Niedawno kumplowi w pracy czytałem co lepsze historie Wątek po prostu poraża.

No a odnośnie facetów to ... nie wiem jak wy takich znajdujecie Naprawdę. Jakbym miał tak popatrzeć po kolegach to pewnie gdzieś tam na fejsie, jakaś 50-ta woda po kisielu znajomy okazałby się sknerą, ale z takimi kolegami, których znam, z którymi jestem bliżej, utrzymujemy kontakty i są "normalni", no to nie znam żadnego z taką psychiką, która nakazywałaby rozliczać sie co do złotówki, nie mieć 10 zł na kawę i w ogóle być na tyle nieogarniętym, aby brać (kilka postów wyżej) dziewcyznę na sushi, a potem się zasłaniać, że ... mam 30 zł, nie mam karty. A zamówienie złożył na 100 zł. To jakaś kpina, kompromitacja, wstyd i w ogóle nie wiem jak opisać takich mężczyzn.

Inna sprawa, że ten wątek ma mega komiczny wydźwięk Jak czytam to mam wrażenie, że Ci faceci to jacyś z kosmosu są.
Gregorius_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-11, 11:17   #4536
calliope86
Wtajemniczenie
 
Avatar calliope86
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 078
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez arabicprincessa Pokaż wiadomość
Mojej znajomej bylego chyba nic nie przebije.. Mieszkali na obczyznie, on juz rok, pracowal itp. Ona do niego dojechala. Na poczatku nie pracowala, miala jakies swoje pieniadze z Polski ale szybko sie jej skonczyly. Przez jakis czas byla wiec zalezna od niego. A ten? Zalowal jej 1 euro (!) na kawe ze znajomymi. O wyjsciach typu kino czy jedzenie z take awaya mogla zapomniec " bo to drogie " a jak jej sie podklad skonczyl to stwierdzil, ze nie musi sie malowac (chciala kupic najtanszy z Essence za 1,99 €). Jak kupila siatke w Lidlu bo zapomniala, gadal o tym pol dnia. Wszystkie rachunki, reszte (ktora liczyl!) musiala mu oddac. Oczywiscie kopnela go w d....
Koles wygralby w konkursie na skapca nie ma co.
masz rację facet porażka ale tego wątku by nie wygrał
__________________

calliope86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-11, 11:21   #4537
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Przybijam wirtualną piątkę
Ogólnie dla mnie to porażka jeśli facet życzy sobie [a nawet jeśli kobieta zaproponuje a on na to przystanie] zwrócenie kosztów randki w pubie czy kawiarni. Zaraz ostanę zjedzona za materialistyczne podejście do życia ale wyrosłam już z wieku kiedy latało się gołym i wesołym. Facet pd 30stkę, którego nie stać na wydanie 10zł na kawę czy piwo jest dla mnie kompletną pomyłką. Rozumiem, że ludzie zarabiają mało, ale będąc kawalerem, samotnym, bez obciążeń w postaci rodziny nie mieć wolnych 10zł do wydana raz na jakiś czas na przyjemności? No to już nazwałabym raczej ubóstwem. A za takim ubóstwem, w tym wieku to już zazwyczaj stoją głębsze problemy.
nie rozumiem idei fundowania. sorry mamy 21 wiek, rownouprawnienie dlaczego oczekujesz ze facet bedzie za ciebie placil?
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-11, 11:35   #4538
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
nie rozumiem idei fundowania. sorry mamy 21 wiek, rownouprawnienie dlaczego oczekujesz ze facet bedzie za ciebie placil?
Jestem zdania ze jak facet zaprasza na randke to placi.

Rozumiem pol na pol ale nie 'zapraszam cie ale zaplac za siebie'


Ogolnie nie kazda kobieta jest super samodzielna, wiele z nich potrzebuje mezczyzny ktory bedzie o nie dbal tzn. Ona zajmie sie domem a on zarabia. Kiedys tak bylo i wiele osob dalej tak uwaza.

Ja chce zarabiac sama na siebie, ale i ludzie i sytuacje sa rozne.
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-11, 11:37   #4539
kasienka129
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 658
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
nie rozumiem idei fundowania. sorry mamy 21 wiek, rownouprawnienie dlaczego oczekujesz ze facet bedzie za ciebie placil?
Chodzi o to kiedy placi, jesli facet zaprasza to powinien zaplacic, jesli mowi, czy masz ochote na sushi, znam knajpke, ok idziemy to tylko dobra wola faceta zeby zaplacil, zaproponowal jedzenie ale nie zaprosil. Burakirm jest facet ktory bez kasy w portfelu zamawia drogi zestaw i nazre sie na koszt kobiety
kasienka129 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-11, 11:41   #4540
umpapumpa
Rozeznanie
 
Avatar umpapumpa
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Pzn
Wiadomości: 681
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Tak samo jak Greg przyznam, że szczęka mi opada przy czytaniu tego wątku. Nie mieści mi się w głowie, że osoba zapraszająca może migać się od płacenia czy inne tego typu akcje. Sama często wychodzę z kimś i z przyjemnością płacę za kawę i ciastko nawet dalszej koleżanki, jeżeli ją wyciągnęłam na miasto a tutaj chłop mający na celu związek lub już oficjalnie partner ma wielki problem z kawą dla dziewczyny?
umpapumpa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-11, 11:48   #4541
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez kasienka129 Pokaż wiadomość
Chodzi o to kiedy placi, jesli facet zaprasza to powinien zaplacic, jesli mowi, czy masz ochote na sushi, znam knajpke, ok idziemy to tylko dobra wola faceta zeby zaplacil, zaproponowal jedzenie ale nie zaprosil. Burakirm jest facet ktory bez kasy w portfelu zamawia drogi zestaw i nazre sie na koszt kobiety
Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Jestem zdania ze jak facet zaprasza na randke to placi.

Rozumiem pol na pol ale nie 'zapraszam cie ale zaplac za siebie'


Ogolnie nie kazda kobieta jest super samodzielna, wiele z nich potrzebuje mezczyzny ktory bedzie o nie dbal tzn. Ona zajmie sie domem a on zarabia. Kiedys tak bylo i wiele osob dalej tak uwaza.

Ja chce zarabiac sama na siebie, ale i ludzie i sytuacje sa rozne.
jest calkiem sporo kobiet, ktore chca byc utrzymywane i sponsorowane. to prawda.
nie tlumaczyc tego zapraszanie.

Nigdy nie mialam podejscia ze skoro facet wyszedl z propozycja spotkania to ma placic. Ja tez nie place za niego kiedy zapraszam.

Edytowane przez kennedy
Czas edycji: 2015-05-11 o 11:50
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-11, 11:55   #4542
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
jest calkiem sporo kobiet, ktore chca byc utrzymywane i sponsorowane. to prawda.
nie tlumaczyc tego zapraszanie.

Nigdy nie mialam podejscia ze skoro facet wyszedl z propozycja spotkania to ma placic. Ja tez nie place za niego kiedy zapraszam.

Czym innym jest zapytać się: idziemy na kawę? a "zapraszam na kawę".
Jak zapraszam to płacę.
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-11, 11:59   #4543
kasienka129
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 658
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
jest calkiem sporo kobiet, ktore chca byc utrzymywane i sponsorowane. to prawda.
nie tlumaczyc tego zapraszanie.

Nigdy nie mialam podejscia ze skoro facet wyszedl z propozycja spotkania to ma placic. Ja tez nie place za niego kiedy zapraszam.
No to masz inne podejscie. Jesli kogos zapraszasz na urodziny ty stawiasz impreze, jesli dziewczyna zaprasza kolege na wesele to placi za prezent. Jesli facet chce sie oświadczyć i zaprasza dziewczyne na kolacje to kto twoim zdaniem placi? Ona?

Kto zaprasza ten placi, kto proponuje " masz ochote na wloska czy azjatycka kuchnie?" to wtedy jest dowolnie

Edytowane przez kasienka129
Czas edycji: 2015-05-11 o 12:05
kasienka129 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-11, 12:04   #4544
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
nie rozumiem idei fundowania. sorry mamy 21 wiek, rownouprawnienie dlaczego oczekujesz ze facet bedzie za ciebie placil?
Bo wypowiadam się jak już wspominałam o facetach, będących moim potencjalnym targetem czyli +/- 30, ne o dzieciach. A mężczyzna w tym wieku, który nie jest w stanie wyrzucić kilku złotych na cokolwiek bez kalkulacji od razu jest dla mnie do odstrzału. Już nawet pomijając temat randek. Te kila złotych na kawę, sok, chusteczki do nosa to się ot tak po prostu z uprzejmości wykłada nawet koledze i tyle. Nigdy nie pojmę zwracania sobie kilku złotych, czy to w knajpie, czy na zakupach.
O łał, ja taka niezalezna, nikt nie będzie mi fundował no ludzie, mówimy tu o kilku złotych. Takie kwoty to ja idąc do pracy mogę zgubić albo wydać na landrynki jak mam zachciankę. Na serio na randce, gdzie potencjalnie mam zrobić dobre wrażenie, być uprzejma, przypodobać się mam o nie upominać? No dla mnie to objaw albo skąpstwa, albo skrajnego ubóstwa.
I nie rozumie kompletnie logiki, w któej swoją niezależność miałabym uzależniać od tego, czy oddam 2zł adoratorowi czy nie niezależność opiera się na czymś innym. A ja nie wymagam fundowania mii kolii z brylantów na pierwszej randce, tylko wyłożenia 5zł na kawę, nie rujnuję nieznajomemu majątku
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!

Edytowane przez _ema_
Czas edycji: 2015-05-11 o 12:07
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-11, 12:06   #4545
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek1969 Pokaż wiadomość
Czym innym jest zapytać się: idziemy na kawę? a "zapraszam na kawę".
Jak zapraszam to płacę.






Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Bo wypowiadam się jak już wspominałam o facetach, będących moim potencjalnym targetem czyli +/- 30, ne o dzieciach. A mężczyzna w tym wieku, który nie jest w stanie wyrzucić kilku złotych na cokolwiek bez kalkulacji od razu jest dla mnie do odstrzału. Już nawet pomijając temat randek. Te kila złotych na kawę, sok, chusteczki do nosa to się ot tak po prostu z uprzejmości wykłada nawet koledze i tyle. Nigdy nie pojmę zwracania sobie kilku złotych, czy to w knajpie, czy na zakupach.
O łał, ja taka niezalezna, nikt nie będzie mi fundował no ludzie, mówimy tu o kilku złotych. Takie kwoty to ja idąc do pracy mogę zgubić albo wydać na landrynki jak mam zachciankę. Na serio na randce, gdzie potencjalnie mam zrobić dobre wrażenie, być uprzejma, przypodobać się mam o nie upominać? No dla mnie to objaw albo skąpstwa, albo skrajnego ubóstwa.
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-11, 12:15   #4546
umpapumpa
Rozeznanie
 
Avatar umpapumpa
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Pzn
Wiadomości: 681
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
tylko wyłożenia 5zł na kawę, nie rujnuję nieznajomemu majątku
Jak to nie, 5 zeta piechotą nie chodzi i na pewno na randkę poszłaś tylko dlatego, żeby go zrujnować finansowo
umpapumpa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-11, 12:18   #4547
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Bo wypowiadam się jak już wspominałam o facetach, będących moim potencjalnym targetem czyli +/- 30, ne o dzieciach. A mężczyzna w tym wieku, który nie jest w stanie wyrzucić kilku złotych na cokolwiek bez kalkulacji od razu jest dla mnie do odstrzału. Już nawet pomijając temat randek. Te kila złotych na kawę, sok, chusteczki do nosa to się ot tak po prostu z uprzejmości wykłada nawet koledze i tyle. Nigdy nie pojmę zwracania sobie kilku złotych, czy to w knajpie, czy na zakupach.
O łał, ja taka niezalezna, nikt nie będzie mi fundował no ludzie, mówimy tu o kilku złotych. Takie kwoty to ja idąc do pracy mogę zgubić albo wydać na landrynki jak mam zachciankę. Na serio na randce, gdzie potencjalnie mam zrobić dobre wrażenie, być uprzejma, przypodobać się mam o nie upominać? No dla mnie to objaw albo skąpstwa, albo skrajnego ubóstwa.
I nie rozumie kompletnie logiki, w któej swoją niezależność miałabym uzależniać od tego, czy oddam 2zł adoratorowi czy nie niezależność opiera się na czymś innym. A ja nie wymagam fundowania mii kolii z brylantów na pierwszej randce, tylko wyłożenia 5zł na kawę, nie rujnuję nieznajomemu majątku
tez nie lubie liczenia sie do grosza.
Po prostu nie uwazam zeby bycie mezczyzna zobowiazywalo do placenia.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-11, 12:22   #4548
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
tez nie lubie liczenia sie do grosza.
Po prostu nie uwazam zeby bycie mezczyzna zobowiazywalo do placenia.
A ja uważam, przynajmniej jeśli mowimy o sytuacji jaką jest pierwsza [tania! nie rozważam tutaj teatru czy innego lotu do Paryża, a kawę] randka.
Z przyczyn takich samych, z jakiś nie całuję mężczyzn w rękę, nie otwieram im drzwi oraz za śmieszne uważam wręczanie mężczyźnie zaręczynowego zegarka
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-11, 12:35   #4549
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Gdybym teraz chodziła na randki, to też chodziłabym na nie z facetami około 30 lat. I gdyby ktoś zaproponował spotkanie na kawe i nie wyszedł z inicjatywa płacenia to byłby do odstrzału od razu. I nie, nie jestem materialistką, bo kawa za 10 zł nie zrujnowałaby mojego portfela, ale o sam fakt. Niech facet pozostanie facetem na litość, poza tym normalny facet zaprasza kobiete na to co na co go stać. Może to być wypasiony obiad ale i też sok czy zupełnie darmowy spacer. Zaproszenie na kawe/obiad na randke i oczekiwania płacenia od kobiety za siebie jest mega nietaktem i to, że żyjemy w 21 wieku tego nie zmienia.
I ona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-11, 12:53   #4550
zlotniczanka
plum plum
 
Avatar zlotniczanka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4 384
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

o dżizas, załóżcie sobie temat o płaceniu na randce, bo kolejny raz leci offtop o tym samym
__________________
May the Force be with You!

zlotniczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-11, 13:38   #4551
9bcd8d6a9691606220db279acbf81f81b2ccc931_62ddcef27e2e2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 739
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
jest calkiem sporo kobiet, ktore chca byc utrzymywane i sponsorowane. to prawda.
nie tlumaczyc tego zapraszanie.

Nigdy nie mialam podejscia ze skoro facet wyszedl z propozycja spotkania to ma placic. Ja tez nie place za niego kiedy zapraszam.

Witki opadają. Powtórzę po raz nty tutaj - kto zaprasza ten stawia.

Utrzymywane, bo zapłaci 5zł za kawę...

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
O łał, ja taka niezalezna, nikt nie będzie mi fundował no ludzie, mówimy tu o kilku złotych. Takie kwoty to ja idąc do pracy mogę zgubić albo wydać na landrynki jak mam zachciankę. Na serio na randce, gdzie potencjalnie mam zrobić dobre wrażenie, być uprzejma, przypodobać się mam o nie upominać? No dla mnie to objaw albo skąpstwa, albo skrajnego ubóstwa.
I nie rozumie kompletnie logiki, w któej swoją niezależność miałabym uzależniać od tego, czy oddam 2zł adoratorowi czy nie niezależność opiera się na czymś innym. A ja nie wymagam fundowania mii kolii z brylantów na pierwszej randce, tylko wyłożenia 5zł na kawę, nie rujnuję nieznajomemu majątku
Pogrubione, pomyślałam dokładnie to samo Z całą resztą również się zgadzam.

A żeby nie było ot: może nie jakaś powalająca historia, jak na resztę tutaj, ale kieeedyś kiedyś poszłam z kolegą do sklepu po zakupy i brakło mi tam chyba z 2 zł (brałam jakieś bułki, mleko, takie pierdoły pierwszej potrzeby) i on mi te 2zł pożyczył. Mówię "przeleję na konto", on "nie no nie wygłupiaj się, oddasz kiedy indziej". Jakoś tak parę dni się nie widzieliśmy, nagle sms "mogę wpaść po te 2zł? jestem w okolicy". Akurat nie było mnie w domu, napisałam mu to, a on "a twoja mama mi nie może oddać?''... Poprosiłam mojego brata (wtedy 7 lat miał bodajże), żeby mu od siebie dał, bo przecież zamęczy. I najgorsze... Powiedział mojemu 7letniemu bratu, że naliczył odsetki... Młody się zestresował, bo nie miał więcej, to koleś wszedł sobie do kuchni i zabrał sok:x Po tej akcji ostro się pokłóciliśmy i skończyła się nasza znajomośc

Edytowane przez 9bcd8d6a9691606220db279acbf81f81b2ccc931_62ddcef27e2e2
Czas edycji: 2015-05-11 o 13:46
9bcd8d6a9691606220db279acbf81f81b2ccc931_62ddcef27e2e2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-11, 14:09   #4552
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

[1=9bcd8d6a9691606220db279 acbf81f81b2ccc931_62ddcef 27e2e2;51359342]Witki opadają. Powtórzę po raz nty tutaj - kto zaprasza ten stawia.

Utrzymywane, bo zapłaci 5zł za kawę...



Pogrubione, pomyślałam dokładnie to samo Z całą resztą również się zgadzam.

A żeby nie było ot: może nie jakaś powalająca historia, jak na resztę tutaj, ale kieeedyś kiedyś poszłam z kolegą do sklepu po zakupy i brakło mi tam chyba z 2 zł (brałam jakieś bułki, mleko, takie pierdoły pierwszej potrzeby) i on mi te 2zł pożyczył. Mówię "przeleję na konto", on "nie no nie wygłupiaj się, oddasz kiedy indziej". Jakoś tak parę dni się nie widzieliśmy, nagle sms "mogę wpaść po te 2zł? jestem w okolicy". Akurat nie było mnie w domu, napisałam mu to, a on "a twoja mama mi nie może oddać?''... Poprosiłam mojego brata (wtedy 7 lat miał bodajże), żeby mu od siebie dał, bo przecież zamęczy. I najgorsze... Powiedział mojemu 7letniemu bratu, że naliczył odsetki... Młody się zestresował, bo nie miał więcej, to koleś wszedł sobie do kuchni i zabrał sok:x Po tej akcji ostro się pokłóciliśmy i skończyła się nasza znajomośc [/QUOTE]
no widzisz, a ja tak nie uwazam.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-11, 14:41   #4553
magyarparaszt
Ha ha ha ha ha
 
Avatar magyarparaszt
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mur.
Wiadomości: 7 547
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

[1=9bcd8d6a9691606220db279 acbf81f81b2ccc931_62ddcef 27e2e2;51359342]

A żeby nie było ot: może nie jakaś powalająca historia, jak na resztę tutaj, ale kieeedyś kiedyś poszłam z kolegą do sklepu po zakupy i brakło mi tam chyba z 2 zł (brałam jakieś bułki, mleko, takie pierdoły pierwszej potrzeby) i on mi te 2zł pożyczył. Mówię "przeleję na konto", on "nie no nie wygłupiaj się, oddasz kiedy indziej". Jakoś tak parę dni się nie widzieliśmy, nagle sms "mogę wpaść po te 2zł? jestem w okolicy". Akurat nie było mnie w domu, napisałam mu to, a on "a twoja mama mi nie może oddać?''... Poprosiłam mojego brata (wtedy 7 lat miał bodajże), żeby mu od siebie dał, bo przecież zamęczy. I najgorsze... Powiedział mojemu 7letniemu bratu, że naliczył odsetki... Młody się zestresował, bo nie miał więcej, to koleś wszedł sobie do kuchni i zabrał sok:x Po tej akcji ostro się pokłóciliśmy i skończyła się nasza znajomośc [/QUOTE]
Coooo? XD XD Skąd się tacy ludzie biorą
__________________
mięsem tylko rzucam


magyarparaszt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-11, 14:51   #4554
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

[1=9bcd8d6a9691606220db279 acbf81f81b2ccc931_62ddcef 27e2e2;51359342]Witki opadają. Powtórzę po raz nty tutaj - kto zaprasza ten stawia.

Utrzymywane, bo zapłaci 5zł za kawę...



Pogrubione, pomyślałam dokładnie to samo Z całą resztą również się zgadzam.

A żeby nie było ot: może nie jakaś powalająca historia, jak na resztę tutaj, ale kieeedyś kiedyś poszłam z kolegą do sklepu po zakupy i brakło mi tam chyba z 2 zł (brałam jakieś bułki, mleko, takie pierdoły pierwszej potrzeby) i on mi te 2zł pożyczył. Mówię "przeleję na konto", on "nie no nie wygłupiaj się, oddasz kiedy indziej". Jakoś tak parę dni się nie widzieliśmy, nagle sms "mogę wpaść po te 2zł? jestem w okolicy". Akurat nie było mnie w domu, napisałam mu to, a on "a twoja mama mi nie może oddać?''... Poprosiłam mojego brata (wtedy 7 lat miał bodajże), żeby mu od siebie dał, bo przecież zamęczy. I najgorsze... Powiedział mojemu 7letniemu bratu, że naliczył odsetki... Młody się zestresował, bo nie miał więcej, to koleś wszedł sobie do kuchni i zabrał sok:x Po tej akcji ostro się pokłóciliśmy i skończyła się nasza znajomośc [/QUOTE]

Odznaczenie Virtutti Cebulari wędruje do tego pana.
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-11, 15:31   #4555
dzastinaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dzastinaaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Elantris
Wiadomości: 4 024
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Jestem zdania ze jak facet zaprasza na randke to placi.

Rozumiem pol na pol ale nie 'zapraszam cie ale zaplac za siebie'


Ogolnie nie kazda kobieta jest super samodzielna, wiele z nich potrzebuje mezczyzny ktory bedzie o nie dbal tzn. Ona zajmie sie domem a on zarabia. Kiedys tak bylo i wiele osob dalej tak uwaza.

Ja chce zarabiac sama na siebie, ale i ludzie i sytuacje sa rozne.
Ja się z Tobą super zgadzam, kobietom bądź co bądź jest cieżej. Przecież jednymz elementów opieki nad kobietą i np. dziecmi jest zarabaianie i przynoszenie tych pieniędzy do domu.

Dla mnie żenada jest jak wspomniałam rozliczanie sie i pokazywanie facetowi non stop nie płac za mnie, nie płać, jak facet ma się czuc męsko i jak dżentemlen jak mu na to nie pozwalasz....to dzielenie wszystkich obowiązków na pół tez mnie irytuje, wiadomo, że kobieta lepiej i szybciej posprzatan kuchnię niż garaż.

Mężczyźni powinni wiedziec że: ostatni kawałek czekolady jest dla Ukochanej i że ją trzeba rozpieszczac i wysyłać do fryzjera i na paznokcie raz w miesiącu chcociaż
__________________
WYMIANKA 10.2017
dzastinaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-11, 16:25   #4556
Akamai
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 41
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
no widzisz, a ja tak nie uwazam.
Mozesz nawet mowic "dobranoc" rano i "dzien dobry" na pozegnanie. Nikogo to nie obchodzi. Wolno ci, ale po co starasz sie kogokolwiek do tego przekonac
Akamai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-11, 16:46   #4557
amelj
Wtajemniczenie
 
Avatar amelj
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 187
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez Vilqa Pokaż wiadomość
Sushi. Zamówiliśmy zestaw za 100 zł (teoretycznie dla 3-4 osób). Żeby nie było, padło "zapraszam" i "stawiam". Sushi przynieśli, poszłam na chwilę do wc. Wracam (bo ja wiem, po 5 minutach) - zostały 4 kawałki. No przecież kobiety jedzą mniej, padło z ust dżentelmena. Ok, niech będzie. Nie ja stawiam ;-). No, jednak nie. Kiedy przyszło do płacenia on miał tylko 30 zł i , och jak to się stało, nie miał karty...
Jezus Maria o_O Chyba nie spotkałaś się z nim więcej?

---------- Dopisano o 17:46 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Przybijam wirtualną piątkę
Ogólnie dla mnie to porażka jeśli facet życzy sobie [a nawet jeśli kobieta zaproponuje a on na to przystanie] zwrócenie kosztów randki w pubie czy kawiarni. Zaraz ostanę zjedzona za materialistyczne podejście do życia ale wyrosłam już z wieku kiedy latało się gołym i wesołym. Facet pd 30stkę, którego nie stać na wydanie 10zł na kawę czy piwo jest dla mnie kompletną pomyłką. Rozumiem, że ludzie zarabiają mało, ale będąc kawalerem, samotnym, bez obciążeń w postaci rodziny nie mieć wolnych 10zł do wydana raz na jakiś czas na przyjemności? No to już nazwałabym raczej ubóstwem. A za takim ubóstwem, w tym wieku to już zazwyczaj stoją głębsze problemy.
W końcu ktoś kto myśli tak jak ja
Ja nigdy nie płaciłam, ale dwa razy spotkałam się z kolesiami, którzy a) jeden zamawiał danie na pół, bo przecież ja tyle nie zjem b) drugi proponował to samo plus trzęsł się jak osika jak wybierałąm danie z karty. POtem kolejni płacili nawet kiedy to ja ich zapraszałam (co uważam za niepotrzebne, skoro ja zapraszam, ale bardzo miłe). Kiedy mężczyzna zaprasza dla mnie jest to oczywiste, że on płaci.

Aha, nie wybierałam nigdy czegoś drogiego, nie o to chodzi, że facet ma zapłacić dwie stówy, ale chyba te 15 zł na kawę i ciastko czy o zgrozo(!) 20 na naleśnika powinien mieć każdy.
__________________
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc,
chodź wiedzą mędrcy, że się zbliża mrok bo żaden piorun z ust nie padnie ich,
nie wchodzą z ulgą w tę pogodną noc,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc."

Edytowane przez amelj
Czas edycji: 2015-05-11 o 17:01
amelj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-11, 17:25   #4558
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
nie rozumiem idei fundowania. sorry mamy 21 wiek, rownouprawnienie dlaczego oczekujesz ze facet bedzie za ciebie placil?
bo nie po to jestem co najmniej ładna żebym sobie miała kawę na randce sama kupować ;-)
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-11, 17:27   #4559
amelj
Wtajemniczenie
 
Avatar amelj
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 187
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
bo nie po to jestem co najmniej ładna żebym sobie miała kawę na randce sama kupować ;-)
Pięknie to ujęłaś
Tak poza tym dla mnie to jest taki sam gest, jak wtedy kiedy ja ustępuję miejsca osobie starszej w autobusie.
__________________
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc,
chodź wiedzą mędrcy, że się zbliża mrok bo żaden piorun z ust nie padnie ich,
nie wchodzą z ulgą w tę pogodną noc,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc."
amelj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-11, 17:42   #4560
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

W wakacje przez jakieś 2 miesiące spotykałam się z chłopakiem. Żadne poważne randki- jakieś spacery, czasami piwo (każdy płacił za siebie).
Któregoś dnia zaprosiłam go do siebie na kolację- usmażyłam steki z wołowiny, kupiłam wino, ogólnie zadbałam o atmosferę. W ramach rewanżu on zaprosił mnie do siebie na obiad. Przyszłam, zjadłam (zrobił jakiegoś kurczaka z ryżem), a tuż po zjedzeniu on mówi do mnie: "daj mi 7,5". Bardzo się zdziwiłam za co, a on odrzekł ze spokojem że przecież kurczak sam się nie kupił, papryka też nie, i w ogóle co ja sobie myślę? No to co miałam zrobić, oddałam mu to 7,5 pomijając fakt że ja na ostatnią kolację wydałam ponad 50 zł, i do głowy by mi nie przyszło żeby prosić o zwrot. Jak zapraszam kogoś do domu na obiad to dla mnie oczywiste jest że kupuję jedzenie.


Kolejnym przykładem skąpstwa jest mój były- byłam z nim 4 lata i mieszkaliśmy razem, więc trochę się tego nazbierało:

-przyniósł do domu dywan który znalazł na śmietniku- oczywiście nie został z nim wpuszczony za próg i wielce obrażony odniósł swój cenny łup z powrotem na śmietnik
-kiedyś miałam okres i umierałam w domu- wysłałam mu smsa żeby kupił mi czekoladę bo inaczej nie przeżyję tego dnia. odpowiedź "zwariowałaś?! mam 3 złote wydać?!" po obietnicy że mu oddam w końcu kupił ale gorzką bo stwierdził że od mlecznej przytyję...
-ciągle marudził że nie ma kasy ale nie zrobił NIC żeby znaleźć sobie robotę tylko czekał aż rodzice zrobią mu przelew. Śmiał się ze mnie że ja pracuję za 7,5 na godzinę, i mówił że on nigdy w życiu nie zgodziłby się pracować za tak niską stawkę.
-nosił ubrania (koszule) po tacie bo szkoda było mu kasy na swoje
-kiedyś byliśmy z moim tatą na obiedzie z okazji moich dwudziestych urodzin. Było w sumie 7 osób i mój tata stawiał. Nie chciałam żeby zapłacił za dużo więc wybrałam sobie skromny makaron mój były natomiast wybrał najdroższe danie w karcie po czym stwierdził że się nie najadł i patrzył tęsknie w mój talerz. W końcu mój tata zamówił mu coś tam jeszcze.
-Byliśmy na obiedzie u mojej mamy- jedzenia było mnóstwo. Mój były zjadł to co było i spytał mojej mamy czy może dogotować ziemniaków bo on się nie najadł. Ona odpowiedziała że nie ma więcej ziemniaków, to spytał czy nie może iść do sklepu.

Ogólnie wiele razy się za niego wstydziłam, nie miał za grosz ogłady ani wyczucia, zachowywał się jak kompletny prostak, uwielbiał żerować na innych ludziach. Pytanie dlaczego z nim byłam zadaję sobie do dziś (dziś jest rocznica naszego rozstania ) i chyba to dlatego że zaczynając ten związek miałam 17 lat i sama nie wiedziałam czego chcę od życia. Całe szczęście teraz jestem z chłopakiem (w sumie to z mężczyzną bo bliżej mu do trzydziestki niż do dwudziestki) który jest kompletnym przeciwieństwem mojego byłego.
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-31 20:11:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:32.