Laptop nie uruchamia się - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety

Notka

Komputery, telefony, tablety Masz problem z komputerem, telefonem lub tabletem? Potrzebujesz fachowej porady na temat oprogramowania? Masz wiedzę i chcesz pomóc innym? Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-27, 19:02   #31
olayahoo
Raczkowanie
 
Avatar olayahoo
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 112
Dot.: Laptop nie uruchamia się

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Chciałaś iść na informatykę? Wita się studentka kończąca 2 rok informatyki, po technikum informatycznym. Siedzę w tym od gimnazjum, moja pasja, praca.

Jak się zna windows o wiadomo co usunąć. I nie trzeba go oddawać do serwisu ani robić formatu. To jest takie pierniczenie z tyłka, że nie wyczyścisz wszystkiego i koniecznie musisz formatować. Fakt, to najłatwiejsza i najszybsza forma ale nie jest obowiązkowa.
Najlepsze jest to, co jest skuteczne,to się sprawdza nie tylko w informatyceA format jest skuteczny,żaden cleaner,scan.PS.Informaty ka tylko na polibudzie,only sorry
olayahoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 19:05   #32
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Laptop nie uruchamia się

Cytat:
Napisane przez olayahoo Pokaż wiadomość
Najlepsze jest to, co jest skuteczne,to się sprawdza nie tylko w informatyceA format jest skuteczny,żaden cleaner,scan.PS.Informaty ka tylko na polibudzie,only sorry
No to właśnie pokazałaś na jak "kompetentną" rozmówczynię trafiłam
Masakra, coraz głupsi ci ludzie

Btw. format jest skuteczny ale jak komuś zależy żeby nie robić formatu to więcej czasu zajmie czyszczenie systemu ale też jest skuteczny. Uwaga, nie programami ale ręcznie.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 19:10   #33
olayahoo
Raczkowanie
 
Avatar olayahoo
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 112
Dot.: Laptop nie uruchamia się

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
No to właśnie pokazałaś na jak "kompetentną" rozmówczynię trafiłam
Masakra, coraz głupsi ci ludzie

Btw. format jest skuteczny ale jak komuś zależy żeby nie robić formatu to więcej czasu zajmie czyszczenie systemu ale też jest skuteczny. Uwaga, nie programami ale ręcznie.
Dziękuję,nie wiesz z kim rozmawiasz,i chyba szykuje się kolejne ostrzeżenie,pozdrawiam
olayahoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 19:19   #34
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Laptop nie uruchamia się

Cytat:
Napisane przez olayahoo Pokaż wiadomość
Dziękuję,nie wiesz z kim rozmawiasz,i chyba szykuje się kolejne ostrzeżenie,pozdrawiam
Pokazałaś swoimi postami kim jesteś. Kolejną zadufaną w sobie lalą. tyle w temacie. Jak postanowisz coś wnieść sensownego to pogadamy.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 19:31   #35
olayahoo
Raczkowanie
 
Avatar olayahoo
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 112
Dot.: Laptop nie uruchamia się

Przykro mi,że tak mnie odbierasz,przeczytaj swoje posty,ciągle jest w nich atak,typu:głupi ludzie,pier****,głupoty,n a atak odpowiedziałam atakiem.Powinnaś być bardziej otwarta na ludzi,a nie mogłaś napisać:że jesteś na informatyce i polecasz to i to,a co zrobi autorka to jej sprawa.Ale ty wolałaś negować wszystkie posty.Polecam bieganie na stres,pewnie kolokwialny.PS.za wpis o politechnice,i że nie wiesz z kim rozmawiasz przepraszam,to było specjalnie,tzn.nie myślę tak,ale poniosły mnie emocje.
olayahoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 19:42   #36
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Laptop nie uruchamia się

Cytat:
Napisane przez olayahoo Pokaż wiadomość
Przykro mi,że tak mnie odbierasz,przeczytaj swoje posty,ciągle jest w nich atak,typu:głupi ludzie,pier****,głupoty,n a atak odpowiedziałam atakiem.Powinnaś być bardziej otwarta na ludzi,a nie mogłaś napisać:że jesteś na informatyce i polecasz to i to,a co zrobi autorka to jej sprawa.Ale ty wolałaś negować wszystkie posty.Polecam bieganie na stres,pewnie kolokwialny.PS.za wpis o politechnice,i że nie wiesz z kim rozmawiasz przepraszam,to było specjalnie,tzn.nie myślę tak,ale poniosły mnie emocje.
No o to mi chodziło, pokazałaś jak niedojrzała jesteś i tyle. Ja tylko napisałam, że format nie jest konieczny i pierniczenie, że jest jest po prostu pierniczeniem osób, które nie mają o tym pojęcia.
Nawet nie wiesz na jakiej uczelni jestem, także no, brawo
I nie muszę od razu się chwalić co studiuję, żeby mieć pojęcie w temacie masz niesamowicie ograniczone postrzeganie rzeczywistości. A zachowujesz się jak niedojrzała 15-latka, która chce zabłysnąć ale jej ucięli jej gadanie.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 19:44   #37
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: Laptop nie uruchamia się

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
No to właśnie pokazałaś na jak "kompetentną" rozmówczynię trafiłam
Masakra, coraz głupsi ci ludzie
Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Pokazałaś swoimi postami kim jesteś. Kolejną zadufaną w sobie lalą. tyle w temacie. Jak postanowisz coś wnieść sensownego to pogadamy.
Jak to czytam to mam wrażenie że piszesz o sobie. Zachowujesz się jakbyś pozjadała wszystkie rozumy i postępowała wg zasady "moja racja jest najmojsza". Hamuj się dziewczyno z takimi inwektywami bo bycie na ledwo drugim roku informatyki nie czyni z ciebie guru koputerowego.

Dobrze że ty za to wnosisz sporo sensownego, wywyższanie się i pokazywanie kim to się nie jest.


Jeżeli myślisz że dobry antywirus, cleaner czy co tam jeszcze jest "lekiem na całe zło" to cóż, nie będę się wdawać w polemikę.
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-27, 19:47   #38
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Laptop nie uruchamia się

Cytat:
Napisane przez Senses Woman Pokaż wiadomość
Jak to czytam to mam wrażenie że piszesz o sobie. Zachowujesz się jakbyś pozjadała wszystkie rozumy i postępowała wg zasady "moja racja jest najmojsza". Hamuj się dziewczyno z takimi inwektywami bo bycie na ledwo drugim roku informatyki nie czyni z ciebie guru koputerowego.

Dobrze że ty za to wnosisz sporo sensownego, wywyższanie się i pokazywanie kim to się nie jest.


Jeżeli myślisz że dobry antywirus, cleaner czy co tam jeszcze jest "lekiem na całe zło" to cóż, nie będę się wdawać w polemikę.
Poczytaj jeszcze raz co napisałam. To nie ja zaczęłam od wykształcenia. I nie twierdziłam, że programy to lek na całe zło
Także serio, coraz lepiej na tym forum się robi I najlepsze jest to, że jestem stanie Ci udowodnić, że SA SIĘ wyczyścić komputer bez konieczności robienia formatu. I nie, nie tylko antywirus i ccleaner ale od tego zaczynamy. Reszta dzieję się przez rejestr, czyszczenie ze zbędnych plików.

Ale ok, powiem pracodawcy jak to się fajnie użerać z kimś kto sam tylko format by robił minimum co 2 lata To jest myślenie sprzed kilku lat, w tej chwili tak przestarzałe, że aż boli ale się powtarza, bo się nie ma pojęcia.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 20:00   #39
olayahoo
Raczkowanie
 
Avatar olayahoo
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 112
Dot.: Laptop nie uruchamia się

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Poczytaj jeszcze raz co napisałam. To nie ja zaczęłam od wykształcenia. I nie twierdziłam, że programy to lek na całe zło
Także serio, coraz lepiej na tym forum się robi I najlepsze jest to, że jestem stanie Ci udowodnić, że SA SIĘ wyczyścić komputer bez konieczności robienia formatu. I nie, nie tylko antywirus i ccleaner ale od tego zaczynamy. Reszta dzieję się przez rejestr, czyszczenie ze zbędnych plików.

Ale ok, powiem pracodawcy jak to się fajnie użerać z kimś kto sam tylko format by robił minimum co 2 lata To jest myślenie sprzed kilku lat, w tej chwili tak przestarzałe, że aż boli ale się powtarza, bo się nie ma pojęcia.
Powołaj się na artykuł,stronę,cokolwiek, gdzie będzie,że formatowanie jest przestarzałe,jeżeli nie ma na polskich www to proszę o zagraniczne.
olayahoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 20:01   #40
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: Laptop nie uruchamia się

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Poczytaj jeszcze raz co napisałam. To nie ja zaczęłam od wykształcenia. I nie twierdziłam, że programy to lek na całe zło
Także serio, coraz lepiej na tym forum się robi I najlepsze jest to, że jestem stanie Ci udowodnić, że SA SIĘ wyczyścić komputer bez konieczności robienia formatu. I nie, nie tylko antywirus i ccleaner ale od tego zaczynamy. Reszta dzieję się przez rejestr, czyszczenie ze zbędnych plików.

Ale ok, powiem pracodawcy jak to się fajnie użerać z kimś kto sam tylko format by robił minimum co 2 lata To jest myślenie sprzed kilku lat, w tej chwili tak przestarzałe, że aż boli ale się powtarza, bo się nie ma pojęcia.
Jesteś niesamowicie zadufana w sobie. Po raz kolejny mówię: przestań postrzegać się za guru informatyczne. Wyjdzie ci to z pewnością tylko na dobre.
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 20:06   #41
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Laptop nie uruchamia się

Cytat:
Napisane przez olayahoo Pokaż wiadomość
Powołaj się na artykuł,stronę,cokolwiek, gdzie będzie,że formatowanie jest przestarzałe,jeżeli nie ma na polskich www to proszę o zagraniczne.
A przepraszam jaka strona by Cię zadowoliła? Jakiejś gazety informatycznej, studenta blog czy wykład jakiegoś doktora informatyki? Bo serio, nie ogarniam ale możecie twierdzić co chcecie, teraz uczą inaczej. Wejdź do technikum na UTK czy na wykład z systemów komputerowych na uczelnię.
Ja wiem, że w większości serwisów powiedzą, że robić format. Im jest tak najłatwiej, najszybciej, a płacą za to sporo. To jest zarobienie w niecałą godzinę 50 zł, z instalacją sterowników i innych pierdół 100 zł w godzinę. To jest sporo. To akurat jest logiczne.
Ale na boga, jak by tak reinstalować wszystko to pomyśl jak by działały chociażby serwery, które żeby poformatować trzeba wyłączyć z życia na kilka dni przynajmniej a czyszczenie się robi w trakcie pracy.

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Senses Woman Pokaż wiadomość
Jesteś niesamowicie zadufana w sobie. Po raz kolejny mówię: przestań postrzegać się za guru informatyczne. Wyjdzie ci to z pewnością tylko na dobre.
Ja się nie uważam za żadne guru
gdybym w tym nie siedziała, nawet bym się nie wypowiedziała w tym temacie, ot zwyczajnie. Jak Cię boli to możesz mnie dodać do ignorowanych i nie będziesz widziała moich postów
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-27, 20:07   #42
olayahoo
Raczkowanie
 
Avatar olayahoo
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 112
Dot.: Laptop nie uruchamia się

Wszystko jedno co,możesz wrzucić wykład z uczelni,oby był autor
olayahoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 20:46   #43
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: Laptop nie uruchamia się

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość


Ja się nie uważam za żadne guru
gdybym w tym nie siedziała, nawet bym się nie wypowiedziała w tym temacie, ot zwyczajnie. Jak Cię boli to możesz mnie dodać do ignorowanych i nie będziesz widziała moich postów
Wiesz, generalnie mi to zwisa w czym ty siedzisz i ile lat . Ale obrażanie kogoś w świetle swoich doświadczeń jest chamskie.

Czy mnie to boli? Chyba masz za duże mniemanie o sobie by sądzić że ty jako randomowa internetowa osóbka mogłaby coś "namieszać" w tej materii
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 21:05   #44
olayahoo
Raczkowanie
 
Avatar olayahoo
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 112
Dot.: Laptop nie uruchamia się

Cytat:
Napisane przez Senses Woman Pokaż wiadomość
Wiesz, generalnie mi to zwisa w czym ty siedzisz i ile lat . Ale obrażanie kogoś w świetle swoich doświadczeń jest chamskie.

Czy mnie to boli? Chyba masz za duże mniemanie o sobie by sądzić że ty jako randomowa internetowa osóbka mogłaby coś "namieszać" w tej materii
Olej to,nie warto.Najlepsi się nie chwalą tylko są chwaleni,nie są zarozumiali,bo nie muszą być.Tylko ja się pytam,gdzie ten artykuł,link do strony www,cokolwiek,który mógłby potwierdzić tezę szanownej koleżanki informatyka
olayahoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-28, 09:07   #45
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 718
Dot.: Laptop nie uruchamia się

Proszę o powrót do tematu i zaprzestanie przepychanek





mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 718 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-28, 15:21   #46
SmialyPrawiczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 193
Dot.: Laptop nie uruchamia się

mode czemu nie banujesz za offtop?
SmialyPrawiczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-28, 15:59   #47
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Laptop nie uruchamia się

Cytat:
Napisane przez SmialyPrawiczek Pokaż wiadomość
mode czemu nie banujesz za offtop?
Bo nie ma banów za offtop?
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-29, 09:02   #48
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 718
Dot.: Laptop nie uruchamia się

Cytat:
Napisane przez SmialyPrawiczek Pokaż wiadomość
mode czemu nie banujesz za offtop?

Na bana to trzeba sobie zasłużyć, nie ma tak łatwo

mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 718 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 13:17   #49
stotler
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 2
Dot.: Laptop nie uruchamia się

Tutaj masz bloga z różnymi poradami - http://comstar.net.pl/blog/
stotler jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-10, 18:00   #50
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Laptop nie uruchamia się

nie czerpie się porad z blogów, które prowadzą z reguły 13-latki.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 13:54   #51
Merry2014
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 293
Dot.: Laptop nie uruchamia się

Laptop już dawno naprawiony, nie ma co się kłócić.
Merry2014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 16:53   #52
Dzikun
Zakorzenienie
 
Avatar Dzikun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5 729
Dot.: Laptop nie uruchamia się

Cytat:
Napisane przez Merry2014 Pokaż wiadomość
Laptop już dawno naprawiony, nie ma co się kłócić.
I na tym zakończmy temat. Pozostałe wiadomości usunęłam jako offtop. Tym razem bez punktów.
Dzikun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Komputery, telefony, tablety


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-12 17:53:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:14.