Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-27, 20:30   #4981
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Piękny zegarek! Co do nazwy to może: klasa sama w sobie czyli wątek miłośniczek minimalizmu i prostoty.
Dzięki Bardzo fajny tytuł wymyśliłaś, tak się właśnie będzie nazywał nasz wątek


Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Zapomniałam jeszcze napisać, wstąpiłam dziś do reserved i kupiłam taką spódnicę. Jeszcze się zastanowię co z nią zrobić. Jest z grubego materiału, ładniejsza niż na zdjęciu. Jak myślicie pasuje do czarnych rajstop?
Bardzo fajna
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 20:31   #4982
joracuppi
Raczkowanie
 
Avatar joracuppi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 309
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Zapomniałam jeszcze napisać, wstąpiłam dziś do reserved i kupiłam taką spódnicę. Jeszcze się zastanowię co z nią zrobić. Jest z grubego materiału, ładniejsza niż na zdjęciu. Jak myślicie pasuje do czarnych rajstop?
Bardzo fajna Myślę, że do czarnych będzie pasować, ale ja ją też widzę do rajstop w kolorze burgund/y/owych (nie wiem jak się odmienia )
__________________
Drożdże 06.08. - 06.11.
PROJEKT DENKO

Moja pielęgnacja włosów



Destiny is for losers. It’s just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
joracuppi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 20:35   #4983
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Zapomniałam jeszcze napisać, wstąpiłam dziś do reserved i kupiłam taką spódnicę. Jeszcze się zastanowię co z nią zrobić. Jest z grubego materiału, ładniejsza niż na zdjęciu. Jak myślicie pasuje do czarnych rajstop?
Zdecydowanie tak Śliczna jest. Uważam, że Re ma najlepsze wzornictwo jeśli chodzi o spódniczki na chłodniejsze pory. W inych sklepach nie widziałam nic, w czym bym nie zmarzła zimą. W zeszłym roku kupiłam czarną wełnianą, bardzo ciepłą i zgrabną
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 20:38   #4984
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
Dzięki Bardzo fajny tytuł wymyśliłaś, tak się właśnie będzie nazywał nasz wątek




Bardzo fajna
Cytat:
Napisane przez joracuppi Pokaż wiadomość
Bardzo fajna Myślę, że do czarnych będzie pasować, ale ja ją też widzę do rajstop w kolorze burgund/y/owych (nie wiem jak się odmienia )
Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
Zdecydowanie tak Śliczna jest. Uważam, że Re ma najlepsze wzornictwo jeśli chodzi o spódniczki na chłodniejsze pory. W inych sklepach nie widziałam nic, w czym bym nie zmarzła zimą. W zeszłym roku kupiłam czarną wełnianą, bardzo ciepłą i zgrabną
Dziękuję za odpowiedzi dziewczyny. Rzeczywiście do bordowych rajstop wyglądałaby pięknie, tylko jakie buty do tego? Tak na marginsie, to w reserved widziałam borodwe rajstopy w parze z rudymi.

blekitne_niebo co do nazwy, to naprawdę?
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 20:51   #4985
julka910
Zakorzenienie
 
Avatar julka910
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 311
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Ty jesteś mądrzejsza o doświadczenia związane z macierzyństwem, ja w tej kwestii odniesienia nie mam. Podobno wówczas życie ulega przewartościowaniu. Na wiele spraw patrzy się z innej perspektywy. Zbierz te wszystkie doświadczenia razem i poddaj surowej analizie . Ważne, żebyś nie robiła niczego wbrew sobie.

Podejrzewam, że sytuacja dała Ci w kość, życie czasami rozczarowuje, prawda? Zwłaszcza ludzie i korporacyjna obojętność.
No cóż. miałam nauczkę że sama o siebie muszę zadbać. Chociaż jak patrzę na firmę w której pracuje mój mąż... chciałabym kiedyś trafić do podobnej bo o pracowników dbają, słuchają ich i dają możliwości rozwinięcia skrzydeł. Oczywiście mają spore wymagania ale dają dużo w zamian. Kiedy np mój mąż zgłosił chęć pójścia w międzynarodową ścieżkę kariery dwa lata temu to zaczęli go wysyłać na różne spotkania w zagranicznych jednostkach, na dwa tygodnie do jednej jednostki, do drugiej - sprawdzali go czy się nadaje i dali mu też szansę upewnienia się że na prawdę tego chce. Pakiet socjalny dla pracowników super, co chwilę szkolenia, wyjazdy integracyjne.. i w końcu jesteśmy coraz bliżej celu.

Jego praca też mnie motywuje, on jest 5 lat starszy ode mnie, zaczął pracę na ostatnim roku studiów a ja po maturze już zaczęłam na siebie zarabiać. Mam potrzebę gonienia za nim. Generalnie mimo różnicy wieku mamy taki sam staż pracy Sytuacja mnie zmusiła że muszę korzystać z kieszonkowego męża ale to nie mój styl i muszę z tym skończyć! Moje koleżanki się dziwią że mi to nie odpowiada, twierdzą, że nie jedna byłaby szczęśliwa z takiego układu.

Poza tym nie po to kończyłam studia żeby zajmować się domem i dzieckiem i czekać na męża z cieplym obiadem.

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
U mnie żadne cienie bez bazy nie przetrwają 30 min . Z bazą lepiej trzymają się UD od Inglota.
U mnie jedynie jedne cienie Lancome i to jeden jedyny odcień!

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Zapomniałam jeszcze napisać, wstąpiłam dziś do reserved i kupiłam taką spódnicę. Jeszcze się zastanowię co z nią zrobić. Jest z grubego materiału, ładniejsza niż na zdjęciu. Jak myślicie pasuje do czarnych rajstop?
Oczywiście że pasuje! Bardzo ładna
julka910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 20:54   #4986
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
blekitne_niebo co do nazwy, to naprawdę?
Pewnie Klasa sama w sobie - to wypisz wymaluj o nas
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 20:57   #4987
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez julka910 Pokaż wiadomość
No cóż. miałam nauczkę że sama o siebie muszę zadbać. Chociaż jak patrzę na firmę w której pracuje mój mąż... chciałabym kiedyś trafić do podobnej bo o pracowników dbają, słuchają ich i dają możliwości rozwinięcia skrzydeł. Oczywiście mają spore wymagania ale dają dużo w zamian. Kiedy np mój mąż zgłosił chęć pójścia w międzynarodową ścieżkę kariery dwa lata temu to zaczęli go wysyłać na różne spotkania w zagranicznych jednostkach, na dwa tygodnie do jednej jednostki, do drugiej - sprawdzali go czy się nadaje i dali mu też szansę upewnienia się że na prawdę tego chce. Pakiet socjalny dla pracowników super, co chwilę szkolenia, wyjazdy integracyjne.. i w końcu jesteśmy coraz bliżej celu.

Jego praca też mnie motywuje, on jest 5 lat starszy ode mnie, zaczął pracę na ostatnim roku studiów a ja po maturze już zaczęłam na siebie zarabiać. Mam potrzebę gonienia za nim. Generalnie mimo różnicy wieku mamy taki sam staż pracy Sytuacja mnie zmusiła że muszę korzystać z kieszonkowego męża ale to nie mój styl i muszę z tym skończyć! Moje koleżanki się dziwią że mi to nie odpowiada, twierdzą, że nie jedna byłaby szczęśliwa z takiego układu.

Poza tym nie po to kończyłam studia żeby zajmować się domem i dzieckiem i czekać na męża z cieplym obiadem.

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------



U mnie jedynie jedne cienie Lancome i to jeden jedyny odcień!

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------



Oczywiście że pasuje! Bardzo ładna
Dziękuję.
co do pracy, to także uważam, że kobieta powinna być niezależna od męża. Waidomo czasem nie ma wykścia, ale nie cały czas! Nie wyobrażam sobie żebym musiała prosić męża (choć nie posiadam) o pieniądze na swoje wydatki.
Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
Pewnie Klasa sama w sobie - to wypisz wymaluj o nas
TY na 100% się kwalifikujesz, ale co do siebie, to mam wątpliwości.
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-27, 21:00   #4988
ZlaZlosliwaZlosnica
Zakorzenienie
 
Avatar ZlaZlosliwaZlosnica
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 688
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Zapomniałam jeszcze napisać, wstąpiłam dziś do reserved i kupiłam taką spódnicę. Jeszcze się zastanowię co z nią zrobić. Jest z grubego materiału, ładniejsza niż na zdjęciu. Jak myślicie pasuje do czarnych rajstop?
pasuje
__________________
Zakupoholiczka
ZlaZlosliwaZlosnica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 21:00   #4989
julka910
Zakorzenienie
 
Avatar julka910
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 311
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
Dzięki Bardzo fajny tytuł wymyśliłaś, tak się właśnie będzie nazywał nasz wątek
Ja miałam jeszcze jakieś pomysły typu
"im mniej tym lepiej - klasyka, minimalizm, elegancja"
"klasyczne wino w eleganckim kieliszku jest niezastąpione" (tu mnie poniosło, nie jest to zbyt zrozumiały tytuł)

Ten co wymyśliła Migotka jest bardzo fajny, głosuję za!
julka910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 21:02   #4990
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez ZlaZlosliwaZlosnica Pokaż wiadomość
pasuje
Ok
Cytat:
Napisane przez julka910 Pokaż wiadomość
Ja miałam jeszcze jakieś pomysły typu
"im mniej tym lepiej - klasyka, minimalizm, elegancja"
"klasyczne wino w eleganckim kieliszku jest niezastąpione" (tu mnie poniosło, nie jest to zbyt zrozumiały tytuł)

Ten co wymyśliła Migotka jest bardzo fajny, głosuję za!
Fajny ten tytuł z winem
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 21:25   #4991
POTF89
Raczkowanie
 
Avatar POTF89
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 184
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Zapomniałam jeszcze napisać, wstąpiłam dziś do reserved i kupiłam taką spódnicę. Jeszcze się zastanowię co z nią zrobić. Jest z grubego materiału, ładniejsza niż na zdjęciu. Jak myślicie pasuje do czarnych rajstop?
Bardzo ładna. Do czarnych rajstop na pewno będzie pasować, choć ja wyobraziłam ją sobie także z burgundowymi Możesz napisać jaka jest jej cena i jak wypada rozmiarowo (szerokość i długość)? Z reguły spódniczki z Reserved są na mnie za szerokie w pasie, ale wiem że jesteś podobnie jak ja szczupła więc może ten model i na mnie by pasował... Z góry dziękuję
POTF89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-27, 21:30   #4992
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez POTF89 Pokaż wiadomość
Bardzo ładna. Do czarnych rajstop na pewno będzie pasować, choć ja wyobraziłam ją sobie także z burgundowymi Możesz napisać jaka jest jej cena i jak wypada rozmiarowo (szerokość i długość)? Z reguły spódniczki z Reserved są na mnie za szerokie w pasie, ale wiem że jesteś podobnie jak ja szczupła więc może ten model i na mnie by pasował... Z góry dziękuję
Spódnica jest dosć mała, wziełam z S, bo xs było zbyt opięte, a z innego modelu spokojnie mieszczę się w xs. Podaję wymiary: szerokość w pasie: 35, długość 37. Jest dość krótka, ale ja jestem niska wiec nie przeszkadza mi to. Kosztuje 69 zł.
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 21:33   #4993
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez miucca Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam za miłe przywitanie Dzisiejsza pogoda nastraja mnie wyjątkowo optymistycznie, choć studenckie wakacje dobiegają końca Postanowiłam więc wkleić mój dzisiejszy zestaw. Nic ciekawego, ale dobrze się w nim czuję
Wiem, że jest tutaj na wątku trochę studentek obecnych oraz tych, które okres studiów mają za sobą, stąd mam do Was pytanie- jaki system notatkowy przyjęłyście? Każdy przedmiot w jednym zeszycie, luźne kartki wkładane później do odpowiednich teczek czy może jeden notes do wszystkiego? Podzielcie się patentami, bo wiem, że jesteście dobrze zorganizowanymi kobietami i to się bardzo chwali

Bardzo zgrabna z Ciebie dziewczyna. Ja zazwyczaj notuję na kartkach, a później wszystko wkładam do teczek - każda na jeden przedmiot. Dodaję do niej jeszcze xerówki, przykładowe testy itd. Niektóre przedmioty oczywiście się nie mieszczą, to zakładam drugą, później kolejną itd ( w tym roku nazbierało mi się z jednego przedmiotu 6 takich)

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Zapomniałam jeszcze napisać, wstąpiłam dziś do reserved i kupiłam taką spódnicę. Jeszcze się zastanowię co z nią zrobić. Jest z grubego materiału, ładniejsza niż na zdjęciu. Jak myślicie pasuje do czarnych rajstop?
Świetna spódnica! Pasuje zarówno do czarnych jak i do burgundowych rajstop. Byłam dzisiaj w Re i nic nie widziałam, poza fajnym t-shirtem z barana.



Cytat:
Napisane przez julka910 Pokaż wiadomość
Ja miałam jeszcze jakieś pomysły typu
"im mniej tym lepiej - klasyka, minimalizm, elegancja"
"klasyczne wino w eleganckim kieliszku jest niezastąpione" (tu mnie poniosło, nie jest to zbyt zrozumiały tytuł)

Ten co wymyśliła Migotka jest bardzo fajny, głosuję za!

Wszystkie tytuły są super! Szczerze mówiąc nie sądziłam, że się doczekamy drugiej części, a na pewno nie tak szybko.


Nabrałam dzisiaj ochoty na jasnoróżową koszulę.


Aanies - kup koniecznie ten kapelusz!
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 21:35   #4994
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
Bardzo zgrabna z Ciebie dziewczyna. Ja zazwyczaj notuję na kartkach, a później wszystko wkładam do teczek - każda na jeden przedmiot. Dodaję do niej jeszcze xerówki, przykładowe testy itd. Niektóre przedmioty oczywiście się nie mieszczą, to zakładam drugą, później kolejną itd ( w tym roku nazbierało mi się z jednego przedmiotu 6 takich)



Świetna spódnica! Pasuje zarówno do czarnych jak i do burgundowych rajstop. Byłam dzisiaj w Re i nic nie widziałam, poza fajnym t-shirtem z barana.






Wszystkie tytuły są super! Szczerze mówiąc nie sądziłam, że się doczekamy drugiej części, a na pewno nie tak szybko.


Nabrałam dzisiaj ochoty na jasnoróżową koszulę.


Aanies - kup koniecznie ten kapelusz!
Jaki t-shirt z barana?
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 21:38   #4995
tray
Raczkowanie
 
Avatar tray
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Rzeszów/Łódź
Wiadomości: 81
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Pisałyście wcześniej o przygodach z pikającymi na bramkach ciuchami. Kiedyś kupiłam torbę w Bershce, po tygodniu poszłam z nią na zakupy i od razu piiiiiiiiiiiiiiiiiii na bramce, jednej, drugiej. Pani w sklepie nie chciała mi pomóc bo nie miałam paragonu... Po przyjściu do domu przeszukałam torbę w celu znalezienia jakiegoś paska/klipsa i okazało się, że...mały, magnesowy pasek otoczony plastikiem był naklejony OD WEWNĄTRZ na podszewce Do dzisiaj mam uraz, a to było kilka lat temu. Każdą nową rzecz sprawdzam 10 razy.
tray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 21:58   #4996
POTF89
Raczkowanie
 
Avatar POTF89
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 184
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Spódnica jest dosć mała, wziełam z S, bo xs było zbyt opięte, a z innego modelu spokojnie mieszczę się w xs. Podaję wymiary: szerokość w pasie: 35, długość 37. Jest dość krótka, ale ja jestem niska wiec nie przeszkadza mi to. Kosztuje 69 zł.
Dziękuję! Jutro się za nią rozejrzę
POTF89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 22:20   #4997
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Jaki t-shirt z barana?
Dosłownie, taka faktura jak na zdjęciu. Krótki rękaw, z tyłu suwak przez całą długość.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jagnietaowcebaranywelna-Gliwice_461_b.jpg (8,8 KB, 35 załadowań)
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 22:36   #4998
joracuppi
Raczkowanie
 
Avatar joracuppi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 309
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedzi dziewczyny. Rzeczywiście do bordowych rajstop wyglądałaby pięknie, tylko jakie buty do tego? Tak na marginsie, to w reserved widziałam borodwe rajstopy w parze z rudymi.
Albo czarne baletki, albo jakieś botki na obcasie na przykład brązowe

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
Dosłownie, taka faktura jak na zdjęciu. Krótki rękaw, z tyłu suwak przez całą długość.
ciekawe, jakie byłyby reakcje
__________________
Drożdże 06.08. - 06.11.
PROJEKT DENKO

Moja pielęgnacja włosów



Destiny is for losers. It’s just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
joracuppi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 00:28   #4999
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

UWAGA!!! ZAŁOŻYŁAM NOWY WĄTEK:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=647426

Zapraszam wszystkich do udzielania się
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-14, 22:23   #5000
Apper
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Ekstra wątek! ja odkryłam jakiś rok temu że nie ma nic bardziej eleganckiego niż proste, dobrze skrojone wzory, stonowane kolory, i najważniejsze - ZERO printów. Nie wiem czemu nazywam to "stylem francuskim" - nigdy nie byłam we Francji i mogę sobie tylko hodować naiwne złudzenia jak to Francuzki powszechnie i z nonszalancją noszą te wszystkie klasyki
Druga sprawa to to że rzeczywiście łatwiej jest kupić oversizową tunikę w niebieską panterkę z neonową lamówką, niż prostą czarną normalną bluzkę. Marzy mi się taki sklep w którym wszystko by było basic.

Zrobiłam dzisiaj 3-godzinny spacer po Arkadii w poszukiwaniu wizytowej sukienki, i sama frustracja... macie jakieś dobre pomysły? Długość za kolano, rękawek, nie czarna (na ślub), nie typowo weselna (bo to nietypowy ślub ), bez wzorków?
Bedę wdzieczna za wszelkie sugestie
Apper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 09:25   #5001
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez Apper Pokaż wiadomość
Ekstra wątek! ja odkryłam jakiś rok temu że nie ma nic bardziej eleganckiego niż proste, dobrze skrojone wzory, stonowane kolory, i najważniejsze - ZERO printów. Nie wiem czemu nazywam to "stylem francuskim" - nigdy nie byłam we Francji i mogę sobie tylko hodować naiwne złudzenia jak to Francuzki powszechnie i z nonszalancją noszą te wszystkie klasyki
Druga sprawa to to że rzeczywiście łatwiej jest kupić oversizową tunikę w niebieską panterkę z neonową lamówką, niż prostą czarną normalną bluzkę. Marzy mi się taki sklep w którym wszystko by było basic.

Zrobiłam dzisiaj 3-godzinny spacer po Arkadii w poszukiwaniu wizytowej sukienki, i sama frustracja... macie jakieś dobre pomysły? Długość za kolano, rękawek, nie czarna (na ślub), nie typowo weselna (bo to nietypowy ślub ), bez wzorków?
Bedę wdzieczna za wszelkie sugestie
Mamy już czwartą część wątku https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=688545&page=41 zapraszamy
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:56.