Wyskoczy cos czy nie? - emulsja SVR - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-01-30, 14:27   #1
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362

Wyskoczy cos czy nie? - emulsja SVR


Zastanawiam sie nad kupnem emulsji SVR, Lysanel Mat, bo moze poradzilaby sobie ze zmatowieniem mojej wiecznie swiecacej sie cery
Boje sie jednak kupowac tego typu produkty, bo one wysuszaja skore i zwieksza sie po nich liczba syfkow.
Znalazlam takze (w KW) kremik nawilzajacy (Dermedic) i teraz nie wiem, czy stosowac tylko Dermedic na dzien i na noc, czy kupic emulsje i stosowac na dzien, a nawilzac w nocy?

pozdrawiam
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-30, 14:37   #2
agateczka
BAN stały
 
Avatar agateczka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 660
Re: Wyskoczy cos czy nie? - emulsja SVR

ja kiedys mialam tą emulsję no i używalam jej dlugo na siłę bo ciągle mialam nadzieje ze sie cos poprawi. mimo dobrych recenzji na KWC ja nie jestem zadowolona. Po posmarowaniu twarzy mat byl(chwilowy), tylko ze skora sciągnieta i uczucie maski. Po upływie ok 2 godzin twarz sie świeciła ze zdwojoną siłą. Wcale nei pomogl zwalczyc wypryskow.Az w koncu kupilam sobie krem Erisa Lirene 'delikatny krem ochronno-nawilzający (a teraz mam duo-c) i jestem naardzo zadowolona.Nawilzona twarz nie swieci sie, i podklad ładnie rozprowadza. Juz kiedys byl wątek ze czasem lepiej odstawic te wszystkie antybakteriale Wiadomo tez ze kazdy ma inna cere i co innego moze popasowac ale warto sprobowac taką nawilzającą kuracje. A jezeli juz zdecydujesz sie na krem lub emulsję tego typu no na noc koniecznie daj skórze odpocząć i potraktuj ją kremem nawilżającym a i jeszcze dodam ze nie robią mi sie juz tak często i takiej wielkosci wypryski
Pozdr
agateczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-30, 14:48   #3
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Re: Wyskoczy cos czy nie? - emulsja SVR

Tak, zgadzam sie, po uzywaniu kremikow nawilzajacych coraz mniej wieskakuje, przetestowlaam i dlatego boje sie ze znowu zaczna wyskakiwac.
Jesli zatem tez nie matuje, to nie ma po co kupowac
Jeszcze mam takie pytanie co do tego Lirene, czy sa ograniczenia wiekowe co do tego kremu? Mam 17lat i nie chcialabym uzywac kremow ze skladnikami dla cer starszych

dziekuje za odpowiedz, pozdrawiam
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-30, 14:59   #4
agateczka
BAN stały
 
Avatar agateczka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 660
Re: Wyskoczy cos czy nie? - emulsja SVR

Myśle ze bez wachanai mozesz go uzywac. Ja mam 19 lat i go stosuje, a w KWC krem ten jest umieszczony w kategorii "kremy na dzien do cery w każdym wieku" tutaj masz link i poczytaj recenzje http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=6556 Ja go stosowalam na dzien i na noc i bylo okej, a teraz stosuje go na dzien a na noc mam tez z erisa lirene, lecz chyba bardziej nawilzający duo-c,a czasem i na dzien obdarze moja skore tym kremikiem mozna bezpiecznie te dwa mazidełka stosowac. tez polecam lekturę recenzji duo-c http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=7550
agateczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-30, 15:05   #5
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Re: Wyskoczy cos czy nie? - emulsja SVR

Task, tak, myslalam o tym Duo-C i on jest w kat. kremy uniwersalne (a nie w kazdym wieku), wiec wolalam sie upewnic, dziekuje, poczytam tez o tym drugim, bo serie Lirene polubilam przez zel pod prysznic
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-30, 18:13   #6
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Re: Wyskoczy cos czy nie? - emulsja SVR

Lysanel Mat miałam razem z Activem - dla mnie bomba przez dwa miesiące nie miałam błysku na twarzy przez jakieś 8 godzin... a po dwóch miesiącach bajka się skończyła i znów się świeciłam
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:03.