trądzik-stosowanie kwasów (Izotexin, sebiuymAKN,white objeting,Skinoren)a filtry - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-28, 13:31   #1
majaki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 380

trądzik-stosowanie kwasów (Izotexin, sebiuymAKN,white objeting,Skinoren)a filtry


Cześć.MAm skóre trądzikową, tłusta z bliznami(czerwone plamki) Mam takie pytanie: Stosuje leki takie jak: Skinoren na dzień, a na nic Sebium AkN na przemian z Izotrxinem i White objetning przepisne przez dermatologa. Zbilzą się lato i już teraz jest gorąco ok 28 stopni.Byłam u dermatologa i powiedział ze mam dalej stosować te kremy, przez całe lato + filtr z Biodermy 50.Jednak wydaje mi sie ze filtr nie daje mi całkowitej ochrony i boję się ze nei dosć ze mam trądzik i blizny po nim moga mi sie od stosowania tych kremów zrobić przebarwienia.Czy smarowanie się tym filtrem wystarczy aby ochronić skórę przed słoncem i czy w lecie działanie tych kremów bedzie takie same?czy skóra będzie się goic??Czy moge stosujac tak złuszczajace kremy po posmarowaniu sie filtrem Bioderma 50 bez wyrzutów sumienia chodić po śłoncu oraz opalać sie leząc na plaży. Prosze o odpowiedz bo w ten weekend chce wybrac sie nad wodę i nie wiem czy moge czy filtr ten da mi całkowita ochrone przed przebarwieniam. Sorry za błedy pisowni.szybko pisałam.
majaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 14:11   #2
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: trądzik-stosowanie kwasów (Izotexin, sebiuymAKN,white objeting,Skinoren)a filtr

Cytat:
Napisane przez majaki Pokaż wiadomość
Cześć.MAm skóre trądzikową, tłusta z bliznami(czerwone plamki) Mam takie pytanie: Stosuje leki takie jak: Skinoren na dzień, a na nic Sebium AkN na przemian z Izotrxinem i White objetning przepisne przez dermatologa. Zbilzą się lato i już teraz jest gorąco ok 28 stopni.Byłam u dermatologa i powiedział ze mam dalej stosować te kremy, przez całe lato + filtr z Biodermy 50.Jednak wydaje mi sie ze filtr nie daje mi całkowitej ochrony i boję się ze nei dosć ze mam trądzik i blizny po nim moga mi sie od stosowania tych kremów zrobić przebarwienia.Czy smarowanie się tym filtrem wystarczy aby ochronić skórę przed słoncem i czy w lecie działanie tych kremów bedzie takie same?czy skóra będzie się goic??Czy moge stosujac tak złuszczajace kremy po posmarowaniu sie filtrem Bioderma 50 bez wyrzutów sumienia chodić po śłoncu oraz opalać sie leząc na plaży. Prosze o odpowiedz bo w ten weekend chce wybrac sie nad wodę i nie wiem czy moge czy filtr ten da mi całkowita ochrone przed przebarwieniam. Sorry za błedy pisowni.szybko pisałam.
Filtry stosowane w odpowiedniej ilości i aplikowane również odpowiednio często na pewno będą chroniły przed słońcem, ale nie w 100%. Nie myśl, że stosowanie samego kremu ochroni Cię przez wpływem słońca.
Ja w ogóle zrezygnowałabym z wylegiwania się na plaży. Lepiej zrezygnować z tego na jakiś czas (użyj samoopalacza i będzie to samo )
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 15:59   #3
Nierozumiany15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zachodniopomorskie .
Wiadomości: 367
Dot.: trądzik-stosowanie kwasów (Izotexin, sebiuymAKN,white objeting,Skinoren)a filtr

Cytat:
Napisane przez majaki Pokaż wiadomość
Cześć.MAm skóre trądzikową, tłusta z bliznami(czerwone plamki) Mam takie pytanie: Stosuje leki takie jak: Skinoren na dzień, a na nic Sebium AkN na przemian z Izotrxinem i White objetning przepisne przez dermatologa. Zbilzą się lato i już teraz jest gorąco ok 28 stopni.Byłam u dermatologa i powiedział ze mam dalej stosować te kremy, przez całe lato + filtr z Biodermy 50.Jednak wydaje mi sie ze filtr nie daje mi całkowitej ochrony i boję się ze nei dosć ze mam trądzik i blizny po nim moga mi sie od stosowania tych kremów zrobić przebarwienia.Czy smarowanie się tym filtrem wystarczy aby ochronić skórę przed słoncem i czy w lecie działanie tych kremów bedzie takie same?czy skóra będzie się goic??Czy moge stosujac tak złuszczajace kremy po posmarowaniu sie filtrem Bioderma 50 bez wyrzutów sumienia chodić po śłoncu oraz opalać sie leząc na plaży. Prosze o odpowiedz bo w ten weekend chce wybrac sie nad wodę i nie wiem czy moge czy filtr ten da mi całkowita ochrone przed przebarwieniam. Sorry za błedy pisowni.szybko pisałam.

Witam!!!

Ja tez stosuje kwasy ale zabiegi AHA. Tez to bylo na blizny i przebarwienia. Takze stosuje filtry 50 z biodermy. I nie daja calkowitej ochrony. Jest dostepny jakby fluid tzn krem z kolorem z biodermy z filtrami. Ja wlasnie nakladam lekka wartstwa i pozniej jak wracam do domu to zmywam. Uzywam juz go ponad 1,5 miesiac i nie wysypuje mnie po nim tak jak po jakis tanich fluidach czy pudrach. Fakt cena u mnie to ponad 50zł za 40ml... Wiec ja bym ci proponowal tak jak ja robie. Opalam sie ale z filtrami i jakims recnzikiem na twarzy aby nie dochodzilo slonce do skory, a tak to normlanie.. Jak juz opalisz sobie reszte cialo to z tym kreme ci sie zrowna kolor. Tylko mimo to nie przebywaj za dlugo na sloncu. Ja tak dziennie po 15 godzinie opalam sie 30min do godziny (bez opalania twarzy). Ale na sloncu smialo mozesz CHODZIC z tymi filtrami, nie przebywajac za duzo w jedym miejscu;p Tak mi doradzila moje dermatolog i ja tak sie stosuje. Moze nie jest to zaciekawe, ale lepsze to niz nic;p


Pozdrawiam
Nierozumiany15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 16:22   #4
majaki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 380
Dot.: trądzik-stosowanie kwasów (Izotexin, sebiuymAKN,white objeting,Skinoren)a filtr

a tak chciałam teraz pojechać nad wodę się opalać.Ale teraz ma byc 30 stopni a co dopiero w lecie. Może bede co 2 godziny smarować się filtrem.A co to tego kremu z filtrem (fluidu)zastanowie się i może sobie kupie ale to pozniej. Dermatolog powiedział ze wystarcza te filtry ale ja nie jestem do konca przekonana. A siedziec w domu teraz jak jest ciepło i na wakacjach się nie da. A na wakacjach to przeciez cały czas nad wodą.Nie wiem czy odstawic te kremy ale dermatolog powiedizała ze mam je stosowac przez całe wakacje.No i mama dylemat
majaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 18:37   #5
Nierozumiany15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zachodniopomorskie .
Wiadomości: 367
Dot.: trądzik-stosowanie kwasów (Izotexin, sebiuymAKN,white objeting,Skinoren)a filtr

Cytat:
Napisane przez majaki Pokaż wiadomość
a tak chciałam teraz pojechać nad wodę się opalać.Ale teraz ma byc 30 stopni a co dopiero w lecie. Może bede co 2 godziny smarować się filtrem.A co to tego kremu z filtrem (fluidu)zastanowie się i może sobie kupie ale to pozniej. Dermatolog powiedział ze wystarcza te filtry ale ja nie jestem do konca przekonana. A siedziec w domu teraz jak jest ciepło i na wakacjach się nie da. A na wakacjach to przeciez cały czas nad wodą.Nie wiem czy odstawic te kremy ale dermatolog powiedizała ze mam je stosowac przez całe wakacje.No i mama dylemat
A to czy filtry z kolorem czy nie, to bez roznicy. Ja kupuje z kolorem bo nie chce zeby moja twarz sie wyrozniala, gdyz wiem ze w tym roku jej nie poopalam. RadzeCi nie odkladac filtrow, szczegolnie jak ma byc takie slonce. Jak juz nie ebdziesz mogla sie opanowac i chcesz sie opalac to krotko i na jakims malom sloncu np po godzinie 15-16 (na wlasne ryzyko!) Sam mam przebarwienia po sloncu i wiem jak sie to trudno leczy i nie zycze Ci tego uwierz mi;p

Pozdrawiam
Nierozumiany15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 18:55   #6
charpar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 29
Dot.: trądzik-stosowanie kwasów (Izotexin, sebiuymAKN,white objeting,Skinoren)a filtr

Moja dermatolog poleciła mi bioderme photoderm spot, ale mam wrażenie, że jestem po niej bialy jak trup. Jak się nazywa ten filtr biodermy, którego używasz Niezrozumiany15 ? Czy ten filtr z kolorem to zapycha strasznie i jaki on ma kolor ?
charpar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 19:23   #7
majaki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 380
Dot.: trądzik-stosowanie kwasów (Izotexin, sebiuymAKN,white objeting,Skinoren)a filtr

Jak skończy mi się mój filtr też z Biodermy to sobie kupie ten z fluidem.Tylko akurat niedawno kupiłam swoj wiec musze go najpierw zuzyc a 2 napewno bede musiała jeszcze kupic bo na całe lato mi raczej nie wystarczy wkoncu bede musiała smarowac sie conajmniej 2 razy dziennie.I jeszcze mam pytanko co ile smarujecie sie filtrami przy stosowaniu leków z kwasami czy kwasów i słońcu powyzej 25 stopni??Co 2 czy 4 godziny??Na ulotce pisze ze co 2 godziny a dermatolog powiedział ze co 4 godziny.Wiec co ile??;p
majaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-28, 20:29   #8
Nierozumiany15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zachodniopomorskie .
Wiadomości: 367
Dot.: trądzik-stosowanie kwasów (Izotexin, sebiuymAKN,white objeting,Skinoren)a filtr

Cytat:
Napisane przez majaki Pokaż wiadomość
Jak skończy mi się mój filtr też z Biodermy to sobie kupie ten z fluidem.Tylko akurat niedawno kupiłam swoj wiec musze go najpierw zuzyc a 2 napewno bede musiała jeszcze kupic bo na całe lato mi raczej nie wystarczy wkoncu bede musiała smarowac sie conajmniej 2 razy dziennie.I jeszcze mam pytanko co ile smarujecie sie filtrami przy stosowaniu leków z kwasami czy kwasów i słońcu powyzej 25 stopni??Co 2 czy 4 godziny??Na ulotce pisze ze co 2 godziny a dermatolog powiedział ze co 4 godziny.Wiec co ile??;p
Ja smaruje raz fluidem xD jak mi sie zetrze to trudno, i tak wieczorem zmywam;p Czasem jak naprawde po lezeniu nie mam nic to sobie lekko poprawie, a tak to raz, gora dwa razy dziennie. Ja używam biodermy PHOTODERM MAX z kolorem. Niczym sie nie rozni, od zwyklych kremoe z filtrem, no chyba, ze kolorem. Ja używam już go ok 15,miesiace i mi nie zapycha w ogole porow, nie powstaja przez to jakies nowe pryszcze czy cos takiego. Ja używalem tez troche tego zwyklego, bo dostalem probke, ale on to masakra jest Caly sie swiecisz, ja to jescze bylem po zabiegu, to bardziej podkreslalo moje slady ;p Zdecydowanie zostaje przy tym

Pozdrawiam

P.S Aaa.I jak wiadomo on tez posiada filrty UV 50, wiec ochrona przed sloncem jest
Nierozumiany15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 21:02   #9
charpar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 29
Dot.: trądzik-stosowanie kwasów (Izotexin, sebiuymAKN,white objeting,Skinoren)a filtr

Tzn używasz Photoderm MAX Fluid SPF 50+ 40ml? Bo jest też Cream, sory że tak wypytuje, ale jutro chce to kupic i wiedziec co mam kupic
charpar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 22:24   #10
Nierozumiany15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zachodniopomorskie .
Wiadomości: 367
Dot.: trądzik-stosowanie kwasów (Izotexin, sebiuymAKN,white objeting,Skinoren)a filtr

Cytat:
Napisane przez charpar Pokaż wiadomość
Tzn używasz Photoderm MAX Fluid SPF 50+ 40ml? Bo jest też Cream, sory że tak wypytuje, ale jutro chce to kupic i wiedziec co mam kupic

Tzn Ja uzywalem pierw probki. I w koncu kupilem sobie swoj. :P Poporsilem w apctece o krem bioderma filtrami UV 50 z kolorem. Tak on jest 40ml. Jest taki jakby pomaranczony i wysuwany i jest w takiej bialo typowo pomaranczonej tubce;p

Mam nadzieje ze jakos wytlumaczylem

Pozdrawiam
Nierozumiany15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 07:32   #11
charpar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 29
Dot.: trądzik-stosowanie kwasów (Izotexin, sebiuymAKN,white objeting,Skinoren)a filtr

Taki sam kupiłem, i jestem zadwolony, na tej bladej cerze nie rzuca się w oczy. Jedyny problem to taki, że strasznie szybko wysycha jak go rozprowadzam.
Btw dzięki za rade
charpar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-31, 10:55   #12
Nierozumiany15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zachodniopomorskie .
Wiadomości: 367
Dot.: trądzik-stosowanie kwasów (Izotexin, sebiuymAKN,white objeting,Skinoren)a filtr

Cytat:
Napisane przez charpar Pokaż wiadomość
Taki sam kupiłem, i jestem zadwolony, na tej bladej cerze nie rzuca się w oczy. Jedyny problem to taki, że strasznie szybko wysycha jak go rozprowadzam.
Btw dzięki za rade
Tzn szybko wysycha ale dobrze bo nie rzucfa sie w oczy. Jesli ci sie on bedzie scieral np od wycierania twarzy itp to musisz ponownie. Ja zcasem go 2-3 razy dziennie czasem raz to zalezy od dnia od dotykania twarzy itp;p

Pozdrawiam
Nierozumiany15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-31, 16:03   #13
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: trądzik-stosowanie kwasów (Izotexin, sebiuymAKN,white objeting,Skinoren)a filtr

ile razy w ciągu dnia stosujecie kwasy? Ja smaruje twarz tylko na noc, a na dzień smaruje twarz własnie kremem z Biodermy z filtrem 50 i na to kłade makijaz. Czy myślicie że to wystarczy?
Moge jeszcze dodać, ze ten krem koloryzujący z Biodermy z filtrem jest rewelacyjny. Nie świeci sie tak mocno jak z Vichy nie bieli twarzy i dodatkowo wzmacnia jeszcze naczynia krwionośne, co w moim przypadku jest bardzo ważne!! Jestem z niego bardzo zadowolona!
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-31, 16:13   #14
charpar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 29
Dot.: trądzik-stosowanie kwasów (Izotexin, sebiuymAKN,white objeting,Skinoren)a filtr

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
ile razy w ciągu dnia stosujecie kwasy? Ja smaruje twarz tylko na noc, a na dzień smaruje twarz własnie kremem z Biodermy z filtrem 50 i na to kłade makijaz. Czy myślicie że to wystarczy?
Moge jeszcze dodać, ze ten krem koloryzujący z Biodermy z filtrem jest rewelacyjny. Nie świeci sie tak mocno jak z Vichy nie bieli twarzy i dodatkowo wzmacnia jeszcze naczynia krwionośne, co w moim przypadku jest bardzo ważne!! Jestem z niego bardzo zadowolona!
Ja używam codziennie na noc acne-dermu, czasem isotrexinu ale to raz na dwa tygodnie. Jesli widze rano, ze skora przesuszona jest to przez kolejny dizeń zamiast ad stosuje krem nawilzajacy. A filtr to przynajmiej ja klade raz. Ale jesli dlugo przebywasz na sloncu to radze powtorzyc po 3 godzinach czy 4.
charpar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-31, 16:14   #15
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: trądzik-stosowanie kwasów (Izotexin, sebiuymAKN,white objeting,Skinoren)a filtr

Cytat:
Napisane przez charpar Pokaż wiadomość
Ja używam codziennie na noc acne-dermu, czasem isotrexinu ale to raz na dwa tygodnie. Jesli widze rano, ze skora przesuszona jest to przez kolejny dizeń zamiast ad stosuje krem nawilzajacy. A filtr to przynajmiej ja klade raz. Ale jesli dlugo przebywasz na sloncu to radze powtorzyc po 3 godzinach czy 4.
Problem jest w tym że nie moge powtórnie nałożyć filtra, ponieważ się maluje.
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-31, 19:50   #16
charpar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 29
Dot.: trądzik-stosowanie kwasów (Izotexin, sebiuymAKN,white objeting,Skinoren)a filtr

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Problem jest w tym że nie moge powtórnie nałożyć filtra, ponieważ się maluje.
To nie mam pomysłu Albo nie uzywac podkladu. Jestem chłopakiem i makijażu nie robie, ale jak dla mnie to ten filtr nawet bardzo dobrze kryje.
charpar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 11:13   #17
majaki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 380
Dot.: trądzik-stosowanie kwasów (Izotexin, sebiuymAKN,white objeting,Skinoren)a filtr

Jeżeli filtry trzeba powtarzać a nie ma jak umyc buzi to czy można dawać je na tłustą skórę bo juz po 3 godzinach skora jest u mnie tłusta, świeci się.CZY jeżeli na taka nieumytą tłustą skórę nałożę filtr to nie spowoduje to np. wysypu pryszczy.Jak wy robicie jeżeli powtarzacie nakładanie filtru czy jakiegos kremu. I jeszcze jedno pytanie jak rano stosuje Skinoren to po ilu minutach nałożyć filtr od razu można czy trzeba odczekać jakies 15 minut od nałożenia kremu. I czy filtr zaczyna działac od razu po nałożeniu czy dopiero po 15 minutach.Bo gdzies słyszałam ze jak chcemy wyjsc na śłonce to stosujemy 15 minut przed wyjsciem na słonce filtr.Jak myslicie?tez tak robicie??
majaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 22:43   #18
Nierozumiany15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zachodniopomorskie .
Wiadomości: 367
Dot.: trądzik-stosowanie kwasów (Izotexin, sebiuymAKN,white objeting,Skinoren)a filtr

Cytat:
Napisane przez majaki Pokaż wiadomość
Jeżeli filtry trzeba powtarzać a nie ma jak umyc buzi to czy można dawać je na tłustą skórę bo juz po 3 godzinach skora jest u mnie tłusta, świeci się.CZY jeżeli na taka nieumytą tłustą skórę nałożę filtr to nie spowoduje to np. wysypu pryszczy.Jak wy robicie jeżeli powtarzacie nakładanie filtru czy jakiegos kremu. I jeszcze jedno pytanie jak rano stosuje Skinoren to po ilu minutach nałożyć filtr od razu można czy trzeba odczekać jakies 15 minut od nałożenia kremu. I czy filtr zaczyna działac od razu po nałożeniu czy dopiero po 15 minutach.Bo gdzies słyszałam ze jak chcemy wyjsc na śłonce to stosujemy 15 minut przed wyjsciem na słonce filtr.Jak myslicie?tez tak robicie??

Ja raczej nakladam na sucha skore..Tak nalezy nalozy wczesniej gdyz krem musi wlchlonac skore/ Jesli sie sciera a najczesciej tak bywa to nalezy pare razy dziennie nawet nakladac.
Nierozumiany15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 08:29   #19
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: trądzik-stosowanie kwasów (Izotexin, sebiuymAKN,white objeting,Skinoren)a filtr

Cytat:
Napisane przez Nierozumiany15 Pokaż wiadomość
Ja raczej nakladam na sucha skore..Tak nalezy nalozy wczesniej gdyz krem musi wlchlonac skore/ Jesli sie sciera a najczesciej tak bywa to nalezy pare razy dziennie nawet nakladac.
Ale rozumiem, że wczesniej można nałożyć krem nawilżający?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-02, 08:55   #20
Nierozumiany15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zachodniopomorskie .
Wiadomości: 367
Dot.: trądzik-stosowanie kwasów (Izotexin, sebiuymAKN,white objeting,Skinoren)a filtr

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Ale rozumiem, że wczesniej można nałożyć krem nawilżający?

Mysle ze tak, ale krem nawilzajacy trzeba odpoiwiednio wczesnie mysle ze z 20 min, aby wchlonął w skore. Ja krem nawilzajacy nakladam na noc, a rano (w poludnie) filtry. Jak nalozysz na taka nawilzona twarz to moze ci sie rozmazac , albo calkowicie zetrzec. Ja uzywam kremu nawilzajacego takze z biodermy, wiec mysle ze te dwa produkty siebie nie wykluczaja.

Pozdrawiam
Nierozumiany15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 17:34   #21
majaki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 380
Dot.: trądzik-stosowanie kwasów (Izotexin, sebiuymAKN,white objeting,Skinoren)a filtr

Aha .dzięki. a na przykład ok godziny 18-19 w lecie,kiedy jest ciepło i swieci słońce też nalezy nałożyc filtr na skórę na która stosujemy kwasy czy raczej juz słońce mimo ze swieci nie reaguje tak na nasza skore.Jak wy robicie czy jezeli bedzie godzina 19 i bedzie dalje ok 28 stopni to tez nakładacie filtr??czy trzeba tak robić??
majaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:09.