Z grzywka czy bez? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-24, 21:17   #1
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomości: 738

Z grzywka czy bez?


Dziewczyny, potrzebuje obiektywnego spojrzenia, bo sama juz nie wiem co robic. Aktualnie zapuszczam grzywke, ale nie jestem przekonana czy to dobry pomysl. To nie pierwszy raz kiedy zapuszczam i zazwyczaj dlugo nie wytrzymuje - w zeszlym roku mialam ja juz do ust. Nie moge sie zdecydowac, z jednej strony grzywka jest troche niewygoda i chyba mnie postarza, a z drugiej strony bez niej wydaje mi sie ze wygladam grzecznie i nudno. Dodam ze lubie geometryczne fryzury, bo mam cieniutkie wlosy ktore po mocniejszym cieniowaniu wygladaja zalosnie. W ogole to rozwazam tez skrocenie fryzury, fascynuja mnie boby w stylu lat 20-tych. Co o tym myslicie?
Zalaczam zdjecia:

1. stan obecny: odrosnieta grzywka zaczesana na bok
2.podpieta spinka
3. krotsza fryzura z krotsza grzywka
4. gruba grzywa, moja inspiracja wlosowa byla Françoise Hardy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Foto del día 03-07-2012 a la(s) 01:08 #4.jpg (27,2 KB, 690 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Foto del día 06-06-2012 a la(s) 15:33.jpg (25,2 KB, 628 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Foto del día 30-04-2011 a la(s) 21:09.jpg (37,9 KB, 555 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Foto del día 13-10-2011 a la(s) 15:41.jpg (47,0 KB, 734 załadowań)
__________________
9.10.2013 zapuszczam włosy. Aktualna długość do ramion.
9.01.2014 włosy za linię obojczyków.
24.08. 2016 w połowie drogi do talii
uca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 21:25   #2
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Dot.: Z grzywka czy bez?

Jak dla mnie to 4 zdjęcie najlepsze - włosy półdługie, grzywka do brwi. Mogą być nawet jeszcze dłuższe, wtedy można by je pocieniować na końcówkach i efekt byłby jak młoda Jane Birkin
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 22:06   #3
Kasiunia66
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiunia66
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Wiadomości: 10 293
GG do Kasiunia66
Dot.: Z grzywka czy bez?

z grzyweczką
ewentualnie grzywka na bok
__________________
Wymiana ciuchów

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post87641949
Kasiunia66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 22:35   #4
LadyMaddie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 157
Dot.: Z grzywka czy bez?

mnie sie podobasz na 1 zdjeciu, z grzywka na bok, w prostej mi sie nie podobasz.
LadyMaddie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 22:53   #5
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomości: 738
Dot.: Z grzywka czy bez?

Przyznam ze nie lubie miec grzywki na bok, na takim etapie jak jest teraz strasznie mnie denerwuje, zwlaszcza te wlosy po lewej stronie (gdzie jest ich mniej) czesto mi jakos dziwnie stercza i musze je prostowac - tylko to jedno pasmo. Przy takiej jak mam teraz raczej nie zostane, zastanawiam sie tylko czy dalej zapuszczac zeby ja zrownac z reszta wlosow czy obciac na prosto.
__________________
9.10.2013 zapuszczam włosy. Aktualna długość do ramion.
9.01.2014 włosy za linię obojczyków.
24.08. 2016 w połowie drogi do talii
uca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 23:05   #6
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomości: 738
Dot.: Z grzywka czy bez?

I jeszcze rozwazam cos takiego jak w zalaczniku. Straaaasznie mi sie podoba ta fryzura, ale zdaje sobie sprawe ze cos takiego poszerza twarz, wydobywa wszelkie mankamenty urody i wymaga odpowiedniej oprawy. W sumie mialam podobna fryzure kiedys i za dobrze to nie wygladalo, bo sie nie malowalam, brwi mialam niewyregulowane, wlosy w oplakanym stanie itd. Teraz bardziej dbam o wyglad i kusi mnie bardzo to ciecie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg catherine%20zeta%20glamour.jpg (24,1 KB, 104 załadowań)
__________________
9.10.2013 zapuszczam włosy. Aktualna długość do ramion.
9.01.2014 włosy za linię obojczyków.
24.08. 2016 w połowie drogi do talii
uca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 12:10   #7
Zioło
Raczkowanie
 
Avatar Zioło
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 282
Dot.: Z grzywka czy bez?

Zdecydowanie najładniej wyglądasz na pierwszym zdjęciu, bardzo Ci do twarzy z grzywką na bok. Jeśli irytuje Cię taka odrastająca, to może zetnij ją sobie jakoś na bok? Według mnie wtedy wyglądałabyś bardzo ładnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 359akv8.jpg (18,1 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg grzywka_na_bok_jakas_blondiii.jpg (29,5 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg proste%20z%20grzywka%20zaczesana%20na%20bok.jpg (27,5 KB, 59 załadowań)
__________________
01.01.12 - dbam o włosy!
11.03.12 - zapuszczam


Zioło jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-25, 13:54   #8
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Z grzywka czy bez?

Moim zdaniem najkorzystniej wyglądasz na 4 zdjęciu.
Pasuje ci i to cięcie i ten kolor.
Trzymałabym się tego.
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 16:24   #9
GuelderRose
Raczkowanie
 
Avatar GuelderRose
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 33
Dot.: Z grzywka czy bez?

Na 1 zdjęciu najlepiej-półdługie włosy i grzywka zaczesana na bok
GuelderRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 18:00   #10
zuhna52
Przyczajenie
 
Avatar zuhna52
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2
Dot.: Z grzywka czy bez?

3 zdjęcie najlepsze. bardzo ładnie ścięte włosy, pasują do grzywki
zuhna52 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 18:44   #11
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Z grzywka czy bez?

Podobają mi się 2 wersje: z pierwszego zdjęcia i z czwartego. Ponieważ jednak - jak piszesz - sama "jedynki" nie lubisz, to trzymałabym się "czwórki".
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-25, 19:05   #12
bąbelek_82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 605
Dot.: Z grzywka czy bez?

Moja kolejność: 3, 4, 1, a na końcu 2.
__________________

bąbelek_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 19:41   #13
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Z grzywka czy bez?

Cytat:
Napisane przez bąbelek_82 Pokaż wiadomość
Moja kolejność: 3, 4, 1, a na końcu 2.
identyczna kolejność

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

Cytat:
Napisane przez uca Pokaż wiadomość
Dziewczyny, potrzebuje obiektywnego spojrzenia, bo sama juz nie wiem co robic. Aktualnie zapuszczam grzywke, ale nie jestem przekonana czy to dobry pomysl. To nie pierwszy raz kiedy zapuszczam i zazwyczaj dlugo nie wytrzymuje - w zeszlym roku mialam ja juz do ust. Nie moge sie zdecydowac, z jednej strony grzywka jest troche niewygoda i chyba mnie postarza, a z drugiej strony bez niej wydaje mi sie ze wygladam grzecznie i nudno. Dodam ze lubie geometryczne fryzury, bo mam cieniutkie wlosy ktore po mocniejszym cieniowaniu wygladaja zalosnie. W ogole to rozwazam tez skrocenie fryzury, fascynuja mnie boby w stylu lat 20-tych. Co o tym myslicie?
Zalaczam zdjecia:

1. stan obecny: odrosnieta grzywka zaczesana na bok
2.podpieta spinka
3. krotsza fryzura z krotsza grzywka
4. gruba grzywa, moja inspiracja wlosowa byla Françoise Hardy
ponieważ masz dość długą grzywkę - musisz się zastanowić co będzie teraz lepsze
na 2 wyglądasz jak dziewczynka
na 3 - najlepiej, a co do zdjęcia, wszystko zależy jak układa się grzywka , poza tym na zdjęciu jak się nie mylę modelka ma niskie czoło i bardzo krótką grzywkę postrzępioną. Nie wiem czy byłoby Ci dobrze w tak krótkiej
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 22:45   #14
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: Z grzywka czy bez?

Cytat:
Napisane przez LadyMaddie Pokaż wiadomość
mnie sie podobasz na 1 zdjeciu, z grzywka na bok, w prostej mi sie nie podobasz.
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 04:48   #15
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomości: 738
Dot.: Z grzywka czy bez?

Ojejku, widze ze zdania sa podzielone, ale w sumie jak bym sciela prosta grzywke za brwi to moge ja nosic tez na bok . Dziekuje wszystkim za opnie .

włoczykijka wlasnie taka mialam mniej wiecej mialam inspiracje, bardzo mi sie podoba styl lat 60-tych

Zioło, w sumie to bym mogla sprobowac, moze zapuscic ten bok ktory mnie denerwuje, ale takich mocno wycieniowanych wlosow jak na tych zdjeciach to nie moge miec, bo mam bardzo malo wlosow.

marika39Mialam juz taka krotka grzywke, nawet taka ekstremalnie krotka , bylo ok ale chyba sie wstrzymam poki co z tym pomyslem. Rzeczywiscie wygladam z podpieta grzywka jak dziecko, a niedlugo bede obchodzic cwiercwiecze
__________________
9.10.2013 zapuszczam włosy. Aktualna długość do ramion.
9.01.2014 włosy za linię obojczyków.
24.08. 2016 w połowie drogi do talii
uca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 07:49   #16
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Z grzywka czy bez?

Cytat:
Napisane przez uca Pokaż wiadomość
Ojejku, widze ze zdania sa podzielone, ale w sumie jak bym sciela prosta grzywke za brwi to moge ja nosic tez na bok . Dziekuje wszystkim za opnie .

włoczykijka wlasnie taka mialam mniej wiecej mialam inspiracje, bardzo mi sie podoba styl lat 60-tych

Zioło, w sumie to bym mogla sprobowac, moze zapuscic ten bok ktory mnie denerwuje, ale takich mocno wycieniowanych wlosow jak na tych zdjeciach to nie moge miec, bo mam bardzo malo wlosow.

marika39Mialam juz taka krotka grzywke, nawet taka ekstremalnie krotka , bylo ok ale chyba sie wstrzymam poki co z tym pomyslem. Rzeczywiscie wygladam z podpieta grzywka jak dziecko, a niedlugo bede obchodzic cwiercwiecze
ćwierćwiecze to mało, ale na zdjęciu wizualnie jeszcze mniej- nie znaczy że to źle
z takiej grzywki jak masz , przejść na tak krótką - to faktycznie sprawa do przemyslenia, wiem ze swojego doświadczenia , że zapuszczanie grzywki jest BARDZooooooo trudne, co nie znaczy , że nie możliwe.
Wydaje mi się iż fryzurka do Twoich włosów- , ale to moje zdanie.
Ja też tak mam , że jest pełno krótkich fryzur które mi się podobają, ale niestety nie na moje włosięta
Tak jak koleżanka wcześniej podała fotki z grzywkami na bok(dłuższymi), myśle, że może być ok, tylko czy z łatwością będą się układać włosy? jeśli są sztywne to raczej nie polecam, a jeśli poddatne jak najbardziej
ciężki problem - chyba odwieczny dla każdej kobiety
daj znać jaka decyzja
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 13:48   #17
BuryKotZPiwnicy
Zakorzenienie
 
Avatar BuryKotZPiwnicy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 12 118
Dot.: Z grzywka czy bez?

Mi się najbardziej podoba numer 3 Proste włoski z grzywką
__________________
Minimalizm. Rozsądek. Konsekwencja.

64,9 ... 64,0 ...58,0



BuryKotZPiwnicy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 09:35   #18
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomości: 738
Dot.: Z grzywka czy bez?

Cytat:
Napisane przez marika39 Pokaż wiadomość
ćwierćwiecze to mało, ale na zdjęciu wizualnie jeszcze mniej- nie znaczy że to źle
z takiej grzywki jak masz , przejść na tak krótką - to faktycznie sprawa do przemyslenia, wiem ze swojego doświadczenia , że zapuszczanie grzywki jest BARDZooooooo trudne, co nie znaczy , że nie możliwe.
Wydaje mi się iż fryzurka do Twoich włosów- , ale to moje zdanie.
Ja też tak mam , że jest pełno krótkich fryzur które mi się podobają, ale niestety nie na moje włosięta
Tak jak koleżanka wcześniej podała fotki z grzywkami na bok(dłuższymi), myśle, że może być ok, tylko czy z łatwością będą się układać włosy? jeśli są sztywne to raczej nie polecam, a jeśli poddatne jak najbardziej
ciężki problem - chyba odwieczny dla każdej kobiety
daj znać jaka decyzja
Moje wlosy sa bardzo miekkie i zyja wlasnym zyciem, nie jestem w stanie nadac im objetosci bo zaraz same klapna i niestety po cienowaniu wygladaja smutno. Im prostsze i mniej wycieniowane ciecie tym lepiej.
Zdecydowalam ze zetne grzywke na prosto, a reszte zostawie takiej dlugosci jakiej jest . A jak mi sie znudzi to wroce do krotszej fryzury nr.3. Dziekuje wam wszystkim za pomoc .
__________________
9.10.2013 zapuszczam włosy. Aktualna długość do ramion.
9.01.2014 włosy za linię obojczyków.
24.08. 2016 w połowie drogi do talii
uca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 09:59   #19
nalezedociebie
Zakorzenienie
 
Avatar nalezedociebie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 8 105
Dot.: Z grzywka czy bez?

1 i 4 najładniej
__________________
17.05.2013 Pierwsza jazda
08.07.2013 Zdany egzamin teoretyczny
22.07.2013 Zdany egzamin praktyczny



nalezedociebie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-28, 12:24   #20
I_K_A
Przyczajenie
 
Avatar I_K_A
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 29
Dot.: Z grzywka czy bez?

4.
__________________
"Biochemia dowodzi, że nie ma różnicy pomiędzy miłością a dużą tabliczką czekolady."

zapuszczam włosy: 54-55-56-57-58-59-60-61-2-62-63-64-65-66-67...- 75
I_K_A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 15:26   #21
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Z grzywka czy bez?

Cytat:
Napisane przez uca Pokaż wiadomość
Moje wlosy sa bardzo miekkie i zyja wlasnym zyciem, nie jestem w stanie nadac im objetosci bo zaraz same klapna i niestety po cienowaniu wygladaja smutno. Im prostsze i mniej wycieniowane ciecie tym lepiej.
Zdecydowalam ze zetne grzywke na prosto, a reszte zostawie takiej dlugosci jakiej jest . A jak mi sie znudzi to wroce do krotszej fryzury nr.3. Dziekuje wam wszystkim za pomoc .

to masz podobnie jak ja- niby włosy miękkie powinny dawać się łatwo układać, ale jak mają tendencję do "własnego" zycia to jest "troszke" n koszmarne. U mnie też tak jest że grzywka prosta dałaby rade a niestety mimo miękkości i poddatności , nie byłabym w stanie utrzeymac grzywki na bok. Bo po 5 min układa sie na prosto i tak jak chce. Myślę iż dobra decyzja z prostą grzywką
pokaż efekty jak zetniesz
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 17:49   #22
karina555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 12
Dot.: Z grzywka czy bez?

moim zdaniem tylko zdj nr 3. Przy któtkim bobie widac że te włosy są ułożne, fryzura ma jakiś kształt. Wydajesz się taka zdbana. Na pozostałych zdjęciach włosy wyglądają niechlujnie, tak jakby miały skłonność do puszenia się, wyglądają na zniszczone. Przy bobie będą zawsze na swoim miejscu. Prosta grzywka podkreśli twoje bardzo ładne oczy. Natomiast krótkie cięcie uwydatni długą szyję. Będziesz wyglądać stylowo.

pozdrawiam serdecznie
karina555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 21:40   #23
allesi
Zadomowienie
 
Avatar allesi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 272
Dot.: Z grzywka czy bez?

Zdecydowanie 3! Taka fryzura wygląda elegancko, a zapewne nie musisz sie z nia trudzic Nie zapuszczaj grzywki! W prostej jest Ci najlepiej
allesi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-29, 04:46   #24
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomości: 738
Dot.: Z grzywka czy bez?

Ok, tak wiec grzywka scieta, zrobilam to samodzielnie bo moja fryzjerka chyba gdzies wyjechala , juz pare tygodni salon stoi zamkniety. Podcielabym jeszcze na dlugosci ale wole na nia poczekac, mam nadzieje ze nie zwinela interesu bo dobrze sie z nia dogadywalam .
Cytat:
Napisane przez marika39 Pokaż wiadomość
to masz podobnie jak ja- niby włosy miękkie powinny dawać się łatwo układać, ale jak mają tendencję do "własnego" zycia to jest "troszke" n koszmarne. U mnie też tak jest że grzywka prosta dałaby rade a niestety mimo miękkości i poddatności , nie byłabym w stanie utrzeymac grzywki na bok. Bo po 5 min układa sie na prosto i tak jak chce. Myślę iż dobra decyzja z prostą grzywką
pokaż efekty jak zetniesz
Dokladnie, moja grzyka na bok czasem sie ulozyla, a czasem nie , niezaleznie od modelowania. Zalaczam foto

Cytat:
Napisane przez karina555 Pokaż wiadomość
moim zdaniem tylko zdj nr 3. Przy któtkim bobie widac że te włosy są ułożne, fryzura ma jakiś kształt. Wydajesz się taka zdbana. Na pozostałych zdjęciach włosy wyglądają niechlujnie, tak jakby miały skłonność do puszenia się, wyglądają na zniszczone. Przy bobie będą zawsze na swoim miejscu. Prosta grzywka podkreśli twoje bardzo ładne oczy. Natomiast krótkie cięcie uwydatni długą szyję. Będziesz wyglądać stylowo.
Ekhm... chyba troche przesadzasz, mam bardzo zadbane wlosy (2.5 roku wlosomaniactwa) i jestem pewna ze nie strasza ani nie wygladaja niechlujnie, a jestem na tym punkcie wyczulona. Zdaje sobie sprawy ze szalu nie robia bo po prostu mam takie a nie inne geny, delikatne i porowate wlosy, ale sciecie i tak nie poprawi ich struktury i objetosci nie nada, sprawdzalam . Aczkolwiek podobaja mi sie takie krotsze fryzury, nie wiem czy bym wygladala jeszcze dobrze w krotszych niz na zdjeciu nr 3, takie do lini szczeki mi sie podobaja, krotsze juz nie.

Cytat:
Napisane przez allesi Pokaż wiadomość
Zdecydowanie 3! Taka fryzura wygląda elegancko, a zapewne nie musisz sie z nia trudzic Nie zapuszczaj grzywki! W prostej jest Ci najlepiej
Dzieki za opinie .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1z.jpg (20,5 KB, 189 załadowań)
__________________
9.10.2013 zapuszczam włosy. Aktualna długość do ramion.
9.01.2014 włosy za linię obojczyków.
24.08. 2016 w połowie drogi do talii
uca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-29, 09:03   #25
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Z grzywka czy bez?

Cytat:
Napisane przez uca Pokaż wiadomość
Ok, tak wiec grzywka scieta, zrobilam to samodzielnie bo moja fryzjerka chyba gdzies wyjechala
[/QUOTE]
Ekhm... chyba troche przesadzasz, mam bardzo zadbane wlosy (2.5 roku wlosomaniactwa) i jestem pewna ze nie strasza ani nie wygladaja niechlujnie, a jestem na tym punkcie wyczulona. Zdaje sobie sprawy ze szalu nie robia bo po prostu mam takie a nie inne geny, delikatne i porowate wlosy, ale sciecie i tak nie poprawi ich struktury i objetosci nie nada, sprawdzalam . Aczkolwiek podobaja mi sie takie krotsze fryzury, nie wiem czy bym wygladala jeszcze dobrze w krotszych niz na zdjeciu nr 3, takie do lini szczeki mi sie podobaja, krotsze juz nie.[/QUOTE]

Jasne że przesadza, ma dziewczyna ładne zdyscyplinowane włosy , a nie szczotke na głowie, nie jedna by chciała miec taki włos. A jak włosy mają tendencję do puszenia to nie wiele da się zrobić , a na pewno nie zniweluje całkowicie tego problemu. Nigdzie na zdjęciu nie widze niechlujstwa, co to w ogóle za słowo? na pewno nie tyczy się tego typu włosów i fryzury.
Scięcie włosów, tak jak autorka pisze, nie nada im wiekszej objętości, być może na 5 min po wyjściu od fryzjera, mimo że kosmetyków tone nałoży , one i tak zrobią ci będą chciały po wyjściu od fryzjera- taki typ włosa- mam to samo. I tu prosta fryzurka , z grzywką prostą - bez kombinowania zdaje egzamin.
Co do długości włosów , myślę że jeszcze ze 3-4 cm - byle nie do wysokości brody

Dzieki za opinie .[/QUOTE]

Proszę

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

.

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

.

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------

.
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 15:40   #26
classic_chic
Zadomowienie
 
Avatar classic_chic
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: L.A.
Wiadomości: 1 904
Dot.: Z grzywka czy bez?

grzywka, fot. 1 ewentualnie fot. 4
classic_chic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 22:17   #27
Kamilka24
Raczkowanie
 
Avatar Kamilka24
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: bdb miasto
Wiadomości: 416
Dot.: Z grzywka czy bez?

w grzywce brzydko - zapusc i czesz ja na bok
Kamilka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 22:58   #28
wiem gdzie mieszkasz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: za Tobą
Wiadomości: 44
Dot.: Z grzywka czy bez?

Najbardziej podobasz mi się na 4 zdjęciu. Masz taką "romantyczną", dziewczęcą urodę. Teraz po ścięciu wyglądasz bardzo ładnie.
wiem gdzie mieszkasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-01, 05:27   #29
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Z grzywka czy bez?

Cytat:
Napisane przez wiem gdzie mieszkasz Pokaż wiadomość
Najbardziej podobasz mi się na 4 zdjęciu. Masz taką "romantyczną", dziewczęcą urodę. Teraz po ścięciu wyglądasz bardzo ładnie.
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-01, 16:44   #30
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomości: 738
Dot.: Z grzywka czy bez?

Cytat:
Napisane przez Kamilka24 Pokaż wiadomość
w grzywce brzydko - zapusc i czesz ja na bok
No coz, wszystkim nie dogodze .
Cytat:
Napisane przez wiem gdzie mieszkasz Pokaż wiadomość
Najbardziej podobasz mi się na 4 zdjęciu. Masz taką "romantyczną", dziewczęcą urodę. Teraz po ścięciu wyglądasz bardzo ładnie.
Cytat:
Napisane przez marika39 Pokaż wiadomość
Dziekuje diewczyny, to byla dobra decyzja bo czuje sie swietnie w grzywce . Przyznam ze ciagle mi chodzi po glowie krotsza fryzura w stylu la 20tych... ma to bardziej zwiazek z pewnymi moimi przemysleniami niz z tym czy bede wygladac ladnie.
__________________
9.10.2013 zapuszczam włosy. Aktualna długość do ramion.
9.01.2014 włosy za linię obojczyków.
24.08. 2016 w połowie drogi do talii
uca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:06.