jak wyglądają perły guerlain winter radiance - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-22, 21:52   #1
kornelia1980
Raczkowanie
 
Avatar kornelia1980
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 107

jak wyglądają perły guerlain winter radiance


Witajcie,

,

Mam małe pytanie, chciałabym się zapytać tych Dziewcząt które kupiły meteoryty z zimowej kolekcji o to jak takie kulki wyglądają? A chodzi konkretnie jakie kolory kulek sa w środku i czy wszystkie kuleczki są jednakowej wielkości? a jeśli nie to które są mniejsze, chodzi mi o to, żeby nie zaliczyć wpadki przy kupnie tak drogiego kosmetyku w perfumerii, bo boję się, że może sie zdarzyć tak, ze ktoś odsypie sobie zimowe kuleczki a dosypie innych np z testera trochę zużytych. trochę to kontrowersyjne, a jednak wolałabym wiedziec.

LIczę na Was,

Dziękuję Kornelia
__________________
kornelia1980
kornelia1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 10:03   #2
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: jak wyglądają perły guerlain winter radiance

Te kuleczki są przeważnie zbliżonych rozmiarów, ale nigdy nie zdarzyło mi się, aby miały tę samą wielkość, a mam już kilka opakowań Meteorytków. Poniżej zdjęcie tych z nowej kolekcji.

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 12:47   #3
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Question Dot.: jak wyglądają perły guerlain winter radiance

Witam wszystkie Wizażanki . Podczytuję sobie wiadomości na tym forum od dawna, ale po raz pierwszy się wypowiadam. Nie chcę mnożyć podobnych tematycznie wątków, a jestem zainteresowana właśnie meteorami winter radiance.A dokładnie różnicami między klasycznymi, Chic beige i wspomnianą nowością. Posiadam ten drugi, chcę sobie kupić ten ostatni , ale chwilowo go nie ma w Sephorze. Czy któraś z Was mogłaby zamieścić zdjęcia wszystkich trzech, tak żeby można było porównać zawartość? Dziękuję bardzo z góry i pozdrawiam.
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 13:15   #4
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: jak wyglądają perły guerlain winter radiance

Cytat:
Napisane przez dor6
Witam wszystkie Wizażanki . Podczytuję sobie wiadomości na tym forum od dawna, ale po raz pierwszy się wypowiadam. Nie chcę mnożyć podobnych tematycznie wątków, a jestem zainteresowana właśnie meteorami winter radiance.A dokładnie różnicami między klasycznymi, Chic beige i wspomnianą nowością. Posiadam ten drugi, chcę sobie kupić ten ostatni , ale chwilowo go nie ma w Sephorze. Czy któraś z Was mogłaby zamieścić zdjęcia wszystkich trzech, tak żeby można było porównać zawartość? Dziękuję bardzo z góry i pozdrawiam.
Beige Chic już nasz, więc pozostałe dwa:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg m.jpg (39,9 KB, 74 załadowań)
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 13:28   #5
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: jak wyglądają perły guerlain winter radiance

Dziękuję za tak szybką reakcję . Czy te po prawej stronie to Winter Radiance, wydaje mi się, że wyglądają inaczej niż na zdjęciu powyżej.
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 13:35   #6
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: jak wyglądają perły guerlain winter radiance

Cytat:
Napisane przez dor6
Dziękuję za tak szybką reakcję . Czy te po prawej stronie to Winter Radiance, wydaje mi się, że wyglądają inaczej niż na zdjęciu powyżej.
To zawsze zależy od nasycenia kolorów na zdjęciu i ustawień monitora - starałam się wybrać takie zdjęcie, żeby było jak najbardziej zbliżone do rzeczywistości (podobnie jest z wersją Mythic - na fotkach sa zawsze sliczne i kolorowe, ale w naprawdę w puderniczce nie są takie "wściekłe", jak na przykład tu: ).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Mythic_01.jpg (21,5 KB, 48 załadowań)
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:57.