problem .. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-27, 07:16   #1
fistaszkowa
Raczkowanie
 
Avatar fistaszkowa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 266

problem ..


jakies dwa i pół tygodnie temu skonczył mi sie okres który i tak był spóżniony o jakieś półtora tygodnia , bardzo mnie wysypało po nim na twarzy ale myślałam ze to może przez te nadchodzącą wiosne lub inne czynniki ale przedwczoraj znów dostałam okres , tzn. myslalam ze to okres ale własciwie nie wiem do konca czy to okres, bo jest troche krwi ale najwiecej jest takiego zółto-brązowego upławu tak jakby ; wypryski zaczynaja schodzic wiec chyba to było spowodowane jakimiś wewnetrznymi komplikacjami ... i teraz w koncu nie wiem czy to był okres czy nie? czy za jakies 2 togdnie znowu dostane okres czy może teraz bede juz miała całkowicie rozregulowany ? wiem ze nie mozecie odpowiedziec na takie pytania ale moze komuś przyrafiło sie to co mi .. dodam ze zawsze miałam regularny okres , pozatym "czułam go w kosciach" - znaki zewnetrzne(w postaci gorszego stanu cery) i wewnetrzne(gorszt nastrój_ były u mnie zawsze bardzo widoczne, ale przed tym "niby-okresem" wcale ich nie miałam ! no opórcz tego wyypu który utzrymywał mi sie juz ok. 3 tygodni =/ mama tweirdzi ze to dziedziczne bo ona zawsze miała nieregularny okres i pojawiał sie jej najczesciej i najwiecej gdy miała osłabiony organizm, ale ja sie z tym nie zgadzam bo ja ZASZE miałam regularny i wcale nie jestem osłabiona czy mozna cos polecic i jakos na to pomóc? nie chce cały czas nosic przy sobie wkładek na wypadek gdybym dostała, tym bardziej ze zbliżają sie wakacje ... narazie bede obserwowac bo co innego mi pozostaje ? .. prosze o rade, aha mam 17 lat
fistaszkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 07:42   #2
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: problem ..

Tak czasami może się zdarzyć,jak w Twoim przypadku.Nawet jeśli wcześniej miałaś okres regularny.Może nie czujesz ,że jesteś osłabiona,ale organizm sygnalizuje,że coś się dzieje.Może to tylko wpływ zmęczenia wiosennego.
A to plamienie,które teraz wystąpiło - może to właśnie miesiączka,a może masz nadżerkę?
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 02:01   #3
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: problem ..

A moze plamienie owulacyjne
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 16:55   #4
fistaszkowa
Raczkowanie
 
Avatar fistaszkowa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 266
Dot.: problem ..

juz mam to od kilku dni i dalej to samo takie brunatne upławy + troszke krwi ... a czym charakteryzuje sie nadżerka bo czytałam dużo wątków na ten temat ale głownie o leczeniu tego juz po zdiagnozowaniu przez lekarke, ja tez pewnie sie tam wybiore kiedyś ale taki ogólny zarys nadżerki to? a te upławy owulacyjne to grożne ?
fistaszkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 18:02   #5
asia26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Z Poznania
Wiadomości: 1 208
GG do asia26 Send a message via Skype™ to asia26
Dot.: problem ..

powinno Tobie To minać czasami tak u Kobiet bywa.Póki co myslę ,że nie masz sie co denerwowac .Może to rzeczywiście jakies plamienie

asia26
asia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 10:29   #6
fistaszkowa
Raczkowanie
 
Avatar fistaszkowa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 266
Dot.: problem ..

up up moze wie ktos jeszcze co to może byc? jeszcze do dziś mam ten okres-upław i coraz bardzeij sie martwie ..
fistaszkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 10:38   #7
ineez
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 76
Dot.: problem ..

cos sie dzieje napewno, i chyba najlepiej bedzie spytac o to lekarza... bo chyba wybierasz sie do ginekologa, co?..
ineez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-23, 20:43   #8
gibonka
Raczkowanie
 
Avatar gibonka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Cieszyn/Opole
Wiadomości: 31
GG do gibonka
Smile Dot.: problem ..

ja mam dokladnie to samo co zalozycielka tego watku. Nawet jestesmy w tym samym wieku szczerze mowiac troche mi ulzylo gdy to przeczytalam bo w takim razie nie jestem jedyna z takimi dziwnymi objawami. Mama zapisala mnie juz do ginekologa a wiec za tydzien sie okaze czy ten taki niby-okres czy dziwne uplawy to objaw jakiejs choroby (tfu,tfu...mam nadzieje ze nie!!!!)
__________________
Życie jest w kolorze, który ma twoja wyobraźnia"
gibonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:13.