Tampony czy podpaski? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-07, 08:52   #1
bedeSLIM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 7
Question

Tampony czy podpaski?


Witajcie.
Co proponujecie zabrać ze sobą do pracy w polu za granicę tampony czy podpaski?
Nie wiem co bd najlepsze bo to będzie fizyczna praca i dość ciężka więc doradźcie mi co wziąć, jeśli już któraś z was była w takiej sytuacji to doradźcie jak radziłyście sobie w takiej sytuacji.
bedeSLIM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 09:04   #2
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Tampony czy podpaski?

Jaka trudna sytuacja? Co ma do tego, czy to będzie praca fizyczna czy nie? Ja używam od dawna tamponów, i polecam je
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 09:10   #3
bedeSLIM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 7
Dot.: Tampony czy podpaski?

a jakich używasz?

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

które są najlepsze?
bedeSLIM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 09:47   #4
malgo_li
Rozeznanie
 
Avatar malgo_li
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 746
Dot.: Tampony czy podpaski?

Dla mnie najlepsze są tampaxy. Są praktyczne, wygodne w aplikacji. Uzależniłam się od nich
malgo_li jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 09:59   #5
aneta111332
Raczkowanie
 
Avatar aneta111332
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 368
Dot.: Tampony czy podpaski?

Zdecydowanie tampony. Dłużej możesz je mieć niż podpaskę i przede wszystkim komfortowo się czujesz, bo nie czujesz, że coś ci lecie i nie obawiasz się czy podpaska Ci aby nie przesiąkła albo się przesunęła
aneta111332 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 10:06   #6
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Tampony czy podpaski?

A może kubeczek menstruacyjny? Tampony są spoko jeśli ma się dostep do łazienki, bo przy obfitym krwawieniu trzeba je zmieniać nawet co 2 h, ten kubeczek trzyma się 12 h, potem tylko płucze i ponownie jest gotowy do użytku.
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 10:22   #7
grubella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 995
Dot.: Tampony czy podpaski?

To zależy też czy tam będziesz miała dostęp do łazienki czy na siusiu i wymianę środka higienicznego w krzaczki.

Tamponu nie można zbyt długo trzymać , w wysokiej temperaturze bakterie się szybko namnażają i można mieć problem zdrowotny. Były przypadki wstrząsu od zbyt długo trzymanego tamponu.Coś w rodzaju sepsy.

Przy podpasce to jest raczej niemożliwe.Przeleje się, poplami odzież ale nie zaszkodzi zdrowiu.

Tampon jeśli będzie możliwość wymienić często, podpaska jeśli dłużej trzeba się obyć bez łazienki.

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
A może kubeczek menstruacyjny? Tampony są spoko jeśli ma się dostep do łazienki, bo przy obfitym krwawieniu trzeba je zmieniać nawet co 2 h, ten kubeczek trzyma się 12 h, potem tylko płucze i ponownie jest gotowy do użytku.
Człowiek się uczy przez całe życie.
Nawet nie wiedziałam ,że jest coś takiego jak kubeczek menstruacyjny.

Ale to chyba do pracy siedzącej? bo autorka ma pracować fizycznie na plantacji to chyba niewygodnie mieć coś takiego i się poruszać, kucać.

Można prosić o więcej szczegółów? gdzie się to kupuje ,cena, przeciwwskazania, czy dziewice mogą używać?/nie zaliczam się ale z ciekawości pytam/.

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------

Moja znajoma gdy musiała jechać długo autokarem bez toalety / przerwy i postój z możliwością skorzystania z łazienki na parkingu były co 4-5 godzin/ ponieważ miała obfite krwawienia w pierwszych dniach to dla bezpieczeństwa aby nie poplamić siedzenia zakładała sobie pampers dziecięcy. Jakoś tam przymocowywała do majtek nawet taśmą klejącą u góry i zdawało egzamin. Żadna nawet najchłonniejsza podpaska nie zapewniała jej takiego komfortu psychicznego i skuteczności.

Edytowane przez grubella
Czas edycji: 2013-06-07 o 10:14
grubella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-07, 10:28   #8
bulka114
Wtajemniczenie
 
Avatar bulka114
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: młp
Wiadomości: 2 122
Dot.: Tampony czy podpaski?

Weź to i to, do pracy tampony wg, mnie są lepsze bo nie będziesz czuć dyskomfortu (polecam ob ), a na noc podpaski i już .
__________________
"Granica tego, co możliwe, jest w Twojej głowie. Mogą Cię zatrzymać tylko te ściany, które stawiasz sam."


"Odważni nie żyją wiecznie ale ostrożni nie żyją wcale."
bulka114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 10:29   #9
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Tampony czy podpaski?

Nigdy nie używałam podpasek, zawsze obrzydzało mnie, że cała krew jest de facto na zewnątrz. Polecam tampon O.B. + wkładkę higieniczną, w razie gdyby coś przeciekło.
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 10:40   #10
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: Tampony czy podpaski?

Cytat:
Napisane przez grubella Pokaż wiadomość
Tamponu nie można zbyt długo trzymać , w wysokiej temperaturze bakterie się szybko namnażają i można mieć problem zdrowotny. Były przypadki wstrząsu od zbyt długo trzymanego tamponu.Coś w rodzaju sepsy.
To na tyle rzadka choroba, że ja bym raczej nie panikowała, nie mogąc przez te kilka godz. dłużej wymienić tampona.

Cytat:
Tampon jeśli będzie możliwość wymienić często, podpaska jeśli dłużej trzeba się obyć bez łazienki.


Ja tam się nie zgadzam. Dla mnie podpaski są na tyle niekomfortowe w użytkowaniu, te uczucie, że jest mokro, stres, że będzie krwawa plama na spodniach i na siedzeniu pchają mnie do tego, żeby i co pół godz. latać do toalety, żeby sprawdzić, co i jak.

Ale to już kwestia indywidualna.

Ja, gdybym nie miała możliwości chodzić do toalety, kiedy zechcę, to bym w życiu nie zrezygnowała z tamponu, bo on jest pewniejszy. A w bardziej ekstremalnym przypadku tampon+podpaska, gdyby coś miało przecieknąć, to dalej jestem zabezpieczona.
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 10:44   #11
Fantaghiro7
Raczkowanie
 
Avatar Fantaghiro7
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 341
Dot.: Tampony czy podpaski?

Cytat:
Napisane przez bedeSLIM
Witajcie.
Co proponujecie zabrać ze sobą do pracy w polu za granicę tampony czy podpaski?
Nie wiem co bd najlepsze bo to będzie fizyczna praca i dość ciężka więc doradźcie mi co wziąć, jeśli już któraś z was była w takiej sytuacji to doradźcie jak radziłyście sobie w takiej sytuacji.
Ja jestem za tamponami. Używam tych "Safe" z Biedronki, tanie, ale nic im nie brakuje. W podpaskach kilka razy zdarzyły mi się "wpadki" i się zraziłam.

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
A może kubeczek menstruacyjny? Tampony są spoko jeśli ma się dostep do łazienki, bo przy obfitym krwawieniu trzeba je zmieniać nawet co 2 h, ten kubeczek trzyma się 12 h, potem tylko płucze i ponownie jest gotowy do użytku.
Czy to jest higieniczne? (Te 12h mnie martwi)
Może pomyślisz, że to głupie pytanie, ale czy taki kubeczek można stosować jak się ma błonę dziewiczą?
Fantaghiro7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-07, 10:50   #12
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Tampony czy podpaski?

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=193248
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=84479
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=489116
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 10:56   #13
bedeSLIM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 7
Dot.: Tampony czy podpaski?

też chcialabym się dowiedzieć czy ten kubeczek jest drogi i gdzie go można kupić? jak to się aplikuje?
bedeSLIM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 12:31   #14
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Tampony czy podpaski?

Cytat:
Napisane przez grubella Pokaż wiadomość
Ale to chyba do pracy siedzącej? bo autorka ma pracować fizycznie na plantacji to chyba niewygodnie mieć coś takiego i się poruszać, kucać.
Styl życia nie mam nic do tego, chcę go sama kupić niebawem, można go kupić na allegro, a tutaj więcej info o samym kubeczku http://www.kubeczekmenstruacyjny.pl/
Kosztuje ok 100zł ale na pewno warto bo na podpaski i tampony więcej przez rok się wyda a to starcza na lata:P

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Fantaghiro7 Pokaż wiadomość
Ja jestem za tamponami. Używam tych "Safe" z Biedronki, tanie, ale nic im nie brakuje. W podpaskach kilka razy zdarzyły mi się "wpadki" i się zraziłam.


Czy to jest higieniczne? (Te 12h mnie martwi)
Może pomyślisz, że to głupie pytanie, ale czy taki kubeczek można stosować jak się ma błonę dziewiczą?
Widzę że wzbudziłam zainteresowanie, poczytajcie info na tej stronie co wstawiłam tam jest wszystko napisane;P Mogą go stosować dziewice.

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

Na stronie piszą że można go używać nawet do 15 lat:P
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 12:41   #15
grubella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 995
Dot.: Tampony czy podpaski?

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Styl życia nie mam nic do tego, chcę go sama kupić niebawem, można go kupić na allegro, a tutaj więcej info o samym kubeczku http://www.kubeczekmenstruacyjny.pl/
Kosztuje ok 100zł ale na pewno warto bo na podpaski i tampony więcej przez rok się wyda a to starcza na lata:P

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------



Widzę że wzbudziłam zainteresowanie, poczytajcie info na tej stronie co wstawiłam tam jest wszystko napisane;P Mogą go stosować dziewice.

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

Na stronie piszą że można go używać nawet do 15 lat:P
Dzięki za namiary na kubeczek. Ale ...
Przeczytałam trochę i między innymi że średnica kubeczka to 40mm czyli 4cm o ile dobrze liczę.
To tak nie bardzo jestem pewna czy dziewica może sobie włożyć coś o średnicy 4cm. Długość nie ma znaczenia ale szerokość a w zasadzie średnica ma.
Szczerze powiem ,że sama źle bym się czuła chyba /chodzi o dyskomfort/ gdybym stale tam miała tak znacznej wielkości przedmiot.

Może to i dobre ale chyba się nie przyjmie u nas.
grubella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 12:42   #16
malgo_li
Rozeznanie
 
Avatar malgo_li
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 746
Dot.: Tampony czy podpaski?

Ten kubeczek to jak dla mnie zbyt ekstremalne Jednak zostanę przy tampax'ach Ale dobrze wiedzieć,że jest coś takiego. Czego to ludzie nie wymyślą
malgo_li jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 12:54   #17
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Tampony czy podpaski?

Cytat:
Napisane przez grubella Pokaż wiadomość
Dzięki za namiary na kubeczek. Ale ...
Przeczytałam trochę i między innymi że średnica kubeczka to 40mm czyli 4cm o ile dobrze liczę.
To tak nie bardzo jestem pewna czy dziewica może sobie włożyć coś o średnicy 4cm. Długość nie ma znaczenia ale szerokość a w zasadzie średnica ma.
Szczerze powiem ,że sama źle bym się czuła chyba /chodzi o dyskomfort/ gdybym stale tam miała tak znacznej wielkości przedmiot.

Może to i dobre ale chyba się nie przyjmie u nas.
No ale dziewice mogą też używać tamponów Wydaje mi się że to właśnie długość ogłaby "zaszkodzić" błonie, a szerokość raczej nie, pochwa jest elastyczna. Ale oczywiście nikogo nie przekonuję, tylko podałam że jest w ogóle taki wynalazek
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 12:56   #18
malgo_li
Rozeznanie
 
Avatar malgo_li
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 746
Dot.: Tampony czy podpaski?

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
No ale dziewice mogą też używać tamponów Wydaje mi się że to właśnie długość ogłaby "zaszkodzić" błonie, a szerokość raczej nie, pochwa jest elastyczna. Ale oczywiście nikogo nie przekonuję, tylko podałam że jest w ogóle taki wynalazek
A Ty ich używasz?
malgo_li jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 12:57   #19
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Tampony czy podpaski?

Cytat:
Napisane przez malgo_li Pokaż wiadomość
Ten kubeczek to jak dla mnie zbyt ekstremalne Jednak zostanę przy tampax'ach Ale dobrze wiedzieć,że jest coś takiego. Czego to ludzie nie wymyślą
Na pewno bardziej ekologiczne;p Wolę nie myśleć ile zakrwawionych podpasek i tamponów zalega na naszej planecie

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

Cytat:
Napisane przez malgo_li Pokaż wiadomość
A Ty ich używasz?
Moja siostra ma i sobie chwali, ja mam zamiar kupić w wakacje kiedy odstawię anty i wrócą większe krwawienia:P
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-07, 13:03   #20
malgo_li
Rozeznanie
 
Avatar malgo_li
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 746
Dot.: Tampony czy podpaski?

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Na pewno bardziej ekologiczne;p Wolę nie myśleć ile zakrwawionych podpasek i tamponów zalega na naszej planecie

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------



Moja siostra ma i sobie chwali, ja mam zamiar kupić w wakacje kiedy odstawię anty i wrócą większe krwawienia:P
Hehe Co racja, to racja. Jednak przeraża mnie trochę sama jego aplikacja. jestem delikatne zwierzę i nawet ze zwykłymi tamponami mam problem, dlatego przerzuciłam się na tampaxy z aplikatotem. Wiem, że ten kubeczek jest wykonany z podobnego silikonu jak aplikator, jednak jego kształt i zgniatanie go, żeby "dobrze wsadzić" () mnie by stresował
malgo_li jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 13:03   #21
grubella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 995
Dot.: Tampony czy podpaski?

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
No ale dziewice mogą też używać tamponów Wydaje mi się że to właśnie długość ogłaby "zaszkodzić" błonie, a szerokość raczej nie, pochwa jest elastyczna. Ale oczywiście nikogo nie przekonuję, tylko podałam że jest w ogóle taki wynalazek
Nie będę się spierać ale używany tampon chyba nie ma aż 4 cm średnicy???
A błona dziewicza chyba nie jest aż tak elastyczna aby przetrwała po zaaplikowaniu kubeczka o takiej średnicy.

Dobrze wiedzieć ,że jest coś takiego ale też pozostanę przy tradycyjnych środkach higienicznych.
Może ktoś kto już stosuje się odezwie i podzieli wrażeniemi jak "toto" się nosi?
grubella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 13:05   #22
tyene
Zakorzenienie
 
Avatar tyene
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 182
Dot.: Tampony czy podpaski?

Kubeczek jest higieniczny, bo nie ma dostępu powietrza, przez co bakterie nie mają jak się namnażać. Polecam kubeczek. Ale ja tamponów chronicznie nienawidzę.
__________________
27.08.2016
tyene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 13:33   #23
Mala_Maudie
Raczkowanie
 
Avatar Mala_Maudie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: kilometr za Końcem Świata
Wiadomości: 196
GG do Mala_Maudie
Dot.: Tampony czy podpaski?

Ja bym zapewne zdecydowała się na tampony, pełna wygoda, nic się między nogami nie macha
Mala_Maudie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 15:20   #24
Mileva_
Zakorzenienie
 
Avatar Mileva_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 679
Dot.: Tampony czy podpaski?

Osobiście jestem zwolenniczką podpasek - właśnie z powodów higienicznych.
Mileva_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 16:28   #25
niut80
Zadomowienie
 
Avatar niut80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 059
Dot.: Tampony czy podpaski?

.

Edytowane przez niut80
Czas edycji: 2018-09-11 o 18:49
niut80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 17:28   #26
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Tampony czy podpaski?

Kiedyś koleżanka uskarżała się na długie miesiączki,a używała tamponów. Poszła do ginekologa i jej podobno powiedział,że nie może używać tamponów czy któraś z was wie o co mu mogło chodzić?Bo mi koleżanka nie wyjaśniła i nawet nie wiem czy to nie jakiś kit,ale nie moglyśmy już gadać.
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 18:10   #27
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Tampony czy podpaski?

Jeśli to praca w polu w upale, w słońcu to ja bym brała tampony. Krew na zewnątrz plus wysoka temperatura to niezbyt dobre połączenie, po paru godzinach zapach może być nieciekawy. Ale fakt najlepszy byłby w tym momencie kubeczek mentruacyjny- wytrzymuje dłużej niż tampon, nie ma dopływu powietrza więc bakterie się nie namnażają no i nie musisz nosić zapasowych tamponów/podpasek ze sobą "w razie czego".
No albo tampon i podpaska. Ja się tak zabezpieczałam na wszelkie długie trasy i wycieczki. Przynajmniej miałam 100% pewności że nie przecieknę nawet po paru godzinach.
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych

Edytowane przez Irisfeal
Czas edycji: 2013-06-07 o 18:25
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 18:16   #28
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Tampony czy podpaski?

Ja polecam wziąć albo same podpaski, albo i podpaski, i tampony. Jeśli autorka wątku pyta tutaj o różne rodzaje tamponów, to chyba nigdy ich nie używała, a dość ryzykowne byłoby branie samych tamponów, jeśli się nie wie, czy w ogóle nam one pasują.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 20:42   #29
shyla
Rozeznanie
 
Avatar shyla
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 901
Dot.: Tampony czy podpaski?

byłam w pracy fizycznej za granicą i z czystym sumieniem mogę polecić tampony. Z podpaskami może być nieciekawie, upał, zabrudzenia i dyskomfort. Dla mnie najlepsze są tampony OB, mają różne rozmiary, dlatego można spokojnie dostosować ich wielkość do obfitości krwawienia. W razie czego można na wszelki wypadek założyć wkładkę higieniczną, gdyby coś przeciekało
__________________
Zakochaj się, a każdy wszędzie, wszystkie rzeczy, wszystkie słowa oznaczać będą „miłość”. To samo dzieje się, kiedy kogoś utracisz.
J Carroll





shyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 01:04   #30
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Tampony czy podpaski?

Ogromny, nierozwiązywalny problem. Przecież możesz na miejscu kupić to i to. Lub wziąć to i to i sprawdzić, co będzie ci bardziej odpowiadać.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:22.