Jestem za ładna...źle mi z tym - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-10, 12:52   #31
paolyn
Rozeznanie
 
Avatar paolyn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 911
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

tez jestem za tym , wstaw zdjęcie
__________________
więcej w wiary w siebie!

50 kg
75B -> 65E/F
paolyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 12:52   #32
dagienka
Zadomowienie
 
Avatar dagienka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 185
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

Oprócz wielu głupich rad, kilka jest spoko.
Zacznij od tego, żeby zmyć lakier z paznokci, do pracy malować najwyżej rzęsy, włosy zwiąż w kucyk, spódniczka do kolan, bluzka bez dekoltu, zero biżuterii, może kup okulary zerówki, podobno ludzi w okularach uważa się za mądrzejszych.

Po drugie - zachowanie - pokaż, że nie jesteś wyniosłą pięknością. Może sprawiasz wrażenie, np. wchodząc do pokoju, że sprawdzasz czy wszyscy na Ciebie patrzą a towarzystwo odbiera to w negatywny sposób. Pokaż, że możesz wykonywać każdą pracę i masz coś do powiedzenia. Dla koleżanek z pracy bądź życzliwa - może to one mają wrażenie, że je "mierzysz", kiedy tak wszędzie wypatrujesz oznak nienawiści?
dagienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 12:54   #33
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

Cytat:
Napisane przez NaOSTRO Pokaż wiadomość
i co z tego ,ze jest anonimowa ?
Wlasnie to, ze nie wrzucila swoich zdjec, po to zeby sluchac jaka to ona nie jest piekna, oh ah.
Tylko zalozyla watek po to zeby sie wygadac, moze liczyla na rady.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 12:55   #34
NaOSTRO
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 148
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

tak czytając to o joli ,to mój facet ma do niej wstręt haha ;d
Ale on woli z urody ostre kobiety ,tzn. dziwkowate ... haha :P

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

Merys o hahaha spoko ;d
z pewnością ;D
NaOSTRO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 12:58   #35
50 latek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 583
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

Kobieta nie może być za ładna!!!
50 latek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 13:01   #36
NaOSTRO
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 148
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

hahaha a może tylko ona mysli ,że jest odbierana za ładną sobie wkręciła i tak mysli haha ;d
NaOSTRO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 13:02   #37
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

Mnie się wydaje, że sprawiasz wrażenie zbyt pewnej siebie, wyniosłej, zadzierającej nosa i dlatego wszyscy od Ciebie uciekają. Poza tym, zawsze zastanawiałam się jak wygląda ktoś "za ładny" (o ile istnieje, hm), zwłaszcza, że gusta są różne i nie wszystkim podoba się to samo.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię

Edytowane przez paula-zla
Czas edycji: 2010-09-10 o 13:03
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-10, 13:03   #38
gorica
Raczkowanie
 
Avatar gorica
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 397
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Wstaw swoje zdjęcie to zobaczymy czy to prawda
Pokaż zdjęcie!!!
gorica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 13:05   #39
preetamsingh
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: z pępka świata
Wiadomości: 1 427
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

autorko wątku, wstaw zdjęcie!
preetamsingh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 13:15   #40
jodame
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 910
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

Słuchaj, znam masę pięknych, przepięknych dziewczyn, które gdy tylko się pojawią skupiają na sobie całą uwagę -zachwyt mężczyzn i zazdrość kobiet i takie właśnie dziewczyny bardzo często otoczone są ludźmi!

Z Twojego opisu nie potrafię sobie wyobrazić jak piękna jesteś. Ten ogrom urody przerasta moją wyobraźnię .

Wierzę w to, że można być zbyt ładną i czuć się z tego powodu dyskryminowaną, ale w pewnych grupach, między niektórymi ludźmi -ale nie przez całe życie, w każdym miejscu, w każdym otoczeniu, w każdej sytuacji!!! Nie wierzę, że ktoś może być aż tak piękny!

..w skrócie:
-> ta Twoja przyjaciółka nie była prawdziwą przyjaciółką, do tego miała niskie poczucie własnej wartości, które w Twoim towarzystwie wyraźnie dawało się jej we znaki, ale to nie Ty byłaś powodem jej złego samopoczucia;
-> niektórzy mężczyźni będą Cię faworyzować -"bo im wpadłaś w oko", "bo jesteś kobietą"
->niektórzy mężczyźni będą Cię dyskryminować ze względu na płeć, nie urodę
-> wchodząc do pomieszczenia pełnego "obcych" ludzi (np. w pracy) być może czujesz się zmieszana, niepewna -więc wchodzić z neutralną miną, ale oni mogą Cię odbierać jako lalunię, która się nawet nie uśmiechnie i nie przywita, bo zadziera nos..
Cytat:
Napisane przez krolewnazdrewna87 Pokaż wiadomość
Obecnie odbywam praktyki w pewnej placówce...jest ona dość specyficzna, pracuje w niej większość mężczyzn.
Specyficzna praca, w której przeważają mężczyźni? .. Hmm.. musisz się pogodzić z tym, że z powodu płci możesz być gorzej traktowana (jako mniej kompetentna).
Cytat:
Napisane przez krolewnazdrewna87 Pokaż wiadomość
Dają banalne sprawy do załatwienia, nie traktują mnie poważnie. Nie mam możliwości się wykazać, nie interesują ich moje umiejętności i wiedza tylko z góry zakładają, że jestem płytka. Podczas gdy druga dziewczyna, która również ma tam praktyki traktowana jest normalnie- dostaje normalne zadania, ciągle ma pełno roboty, codziennie uczy się nowych rzeczy- bo umożliwiają jej to.
To nie Ty masz pecha, tylko Twoja koleżanka ma szczęście! Większość praktyk to podawanie kawy, załatwiania drobnych spraw w pracy i różnego rodzaju przysługi dla zwierzchników.. Nie dostajesz nic sensownego nie dlatego, że jesteś ładna, tylko dlatego że to PRAKTYKI.

Rady?:
Tak jak Wizażanki radziły: ubiór -elegancko z klasą, ale może nie jak prosto z wybiegu? Mniej.."krzykliwie"? Uśmiech? Rozmowa?
Może poproś którąś z tych jędz w pracy, żeby Ci coś wytłumaczyła? Potem podziękuj jej ładnie i może ją przekonasz do siebie z czasem
jodame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 13:16   #41
anna boleyn
Raczkowanie
 
Avatar anna boleyn
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 347
GG do anna boleyn
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

wstaw zdjęcie!!!! ocenimy
anna boleyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-10, 13:19   #42
dagienka
Zadomowienie
 
Avatar dagienka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 185
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

Ta druga dziewczyna z praktyk być może myśli o Tobie "ale lalunia, ja tu haruje a ona tylko kawkę szefowi robi." Jak widzisz, że gdzieś idzie ze stosem papierów do kserowania, pocztą itp. zaproponuj, że weźmiesz połowę.
dagienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 13:20   #43
kasiax.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 993
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

Tak jak już kilka dziewczyn napisało - wina nie leży w Twojej urodzie. Skoro tak ci źle z tym, że jesteś ładna i skoro o tym mówisz, to może też swoim zachowaniem dajesz odczuć o patrzcie jaka jestem boska. Nie koniecznie musi się to przejawiać w ubiorze, czy makijażu, tylko po prostu taki sposób bycia i może też nie do końca świadomie..

Ja uważam, że wygląd i przyjaźń nie mają nic do siebie, bo przyjaźnisz się z kimś dlatego, że jest miły, uczciwy, pomocny.. Tak samo jak ludzie naprawdę brzydcy mają przyjaciół, tak samo jest z tymi "wow". Ja sama mam kilka pięknych koleżanek / przyjaciółek i o żadną nie jestem zazdrosna, nawet jeżeli czasem się zdarza, że jestem "niewidzialna" w ich towarzystwie. Oj no mają powodzenie, to fajnie. Znam też przypadek podobny do Twojego (nawet u mnie na roku) - dwie przyjaciółeczki, naprawdę bardzo ładne, ale tak 'napuszone', tak w siebie zapatrzone, takie hm.. niedostępne i patrzące z góry na każdego, że naprawdę odechciewa się słowem do nich odezwać.

Podsumowując : uważam, że jeżeli byłabyś naprawdę miłą, fajną osobą, to Twoja uroda nie byłaby przeszkodą ani w przyjaźni, ani w pracy (wiadomo, że może się trafić czasem jakaś zazdrośnica, ale bez przesady, nie wszyscy są tacy;/). albo po prostu wyolbrzymiasz, bo uważasz się mimo wszystko za lepszą, nie wiem, psychologiem nie jestem..

*Tak tylko jeszcze dopiszę, że kilka razy też miałam jakieś "względy" u nauczycieli, czy wykładowców, ale nikt na mnie przez to krzywo nie patrzył.. Może dlatego, że nie jestem "za ładna" tylko normalna
__________________


Edytowane przez kasiax.
Czas edycji: 2010-09-10 o 13:35
kasiax. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 13:29   #44
jodame
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 910
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

Cytat:
Napisane przez kasiax. Pokaż wiadomość
Podsumowując : uważam, że jeżeli byłabyś naprawdę miłą, fajną osobą, to Twoja uroda nie byłaby przeszkodą ani w przyjaźni, ani w pracy (wiadomo, że może się trafić czasem jakaś zazdrośnica, ale bez przesady, nie wszyscy są tacy;/). albo po prostu wyolbrzymiasz, bo uważasz się mimo wszystko za lepszą, nie wiem, psychologiem nie jestem..
Zgadzam się, ale dodałabym do tego jeszcze ogólną nieśmiałość i problemu w nawiązywaniu nowych znajomości. Dziewczyna przecież może być naprawdę miłą i fajną osobą, tylko skrajnie nieśmiałą i nie potrafiącą zagadać do innych.
jodame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 13:40   #45
kasiax.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 993
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

Cytat:
Napisane przez jodame Pokaż wiadomość
Zgadzam się, ale dodałabym do tego jeszcze ogólną nieśmiałość i problemu w nawiązywaniu nowych znajomości. Dziewczyna przecież może być naprawdę miłą i fajną osobą, tylko skrajnie nieśmiałą i nie potrafiącą zagadać do innych.
Jak już mówiłam - psycholog ze mnie żaden, ale czytając jej posta nie odniosłam ani przez sekundę wrażenia, że pisze to biedna, nieśmiała dziewczynka, tylko osoba, którą każdy się zachwyca, a ona biedna nie wie co zrobić z ogromem swej powalającej urody. Wiem, wiem.. nie powinno się oceniać nikogo, a tym bardziej po kilku zdaniach, które napisał, ale mówię jakie miałam wrażenie
__________________

kasiax. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 13:47   #46
Deixisss
Raczkowanie
 
Avatar Deixisss
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 481
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Wlasnie to, ze nie wrzucila swoich zdjec, po to zeby sluchac jaka to ona nie jest piekna, oh ah.
Tylko zalozyla watek po to zeby sie wygadac, moze liczyla na rady.
Też tak uważam. Gdyby było inaczej nie zakładałaby nowego konta specjalnie do tego wątku.

Ale tak jak wiele osób pisało, problem tkwi głębiej. Może z góry zakładasz, że ktoś się na Ciebie tak patrzy itd. przez co prowokujesz do takiego zachowania. Spróbuj zmienić nastawienie i zobacz czy coś się zmieniło.

NaOSTRO: Czytając Twoje wypowiedzi mam wrażenie, ze jesteś zazdrosna.
__________________


Edytowane przez Deixisss
Czas edycji: 2010-09-10 o 13:48
Deixisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 13:53   #47
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

oj, dajcie dziewczynie spokój.
Ona do Was z zupełnie innym problemem, a Wy zawistne babole już byście chciały zdjęcia oceniać!

przecież to nie chodzi o to, na ile krolewnazdrewna87 jest ładna, tylko w jaki sposób, w jej mniemaniu, odbierana przez innych.
może od dziecka jej wygląd tak bardzo wpływał na postrzeganie jej osoby, że w taki sposób jej się to zakorzeniło i trudno jest się teraz tego wyzbyć. ma takie, a nie inne nastawienie...
sama byłam, jako dziecko, traktowana w dokładnie odwrotny sposób - takie 'brzydkie kaczątko' - nikt nie zauważał mojej fizyczności, bo byłam wybitna pod względem nauki. przysporzyło mi to wielu problemów natury emocjonalnej i po dziś dzień nie ze wszystkim sobie radzę, a z nauką miewam nawet niedorzeczne problemy.

tak więc, moim zdaniem, problem jest całkiem realny i podejrzewam, że wymaga jakiegoś kontaktu ze specjalistą, tzn. psychologiem. warto, żeby pomógł Ci spojrzeć krolewnazdrewno87 na różne sprawy w inny sposób. domyślam się, że pewnie masz poczucie (nieuzasadnione) niższości w jakichś tam dziedzinach, przez to, że nikt Cię nie docenia za coś innego, niż uroda. może od razu przyjmujesz pozycję obronną i możesz sprawiać wrażenie osoby, która zadziera nosa lub nie jest zainteresowana kontaktem z innymi. w pracy sama poproś o trudniejsze zadania, zobacz jaka będzie reakcja Twoich współpracowników. z każdym trzeba próbować w inny sposób, ludzie są różni.
sama wiem, jak czasami potrafię spojrzeć na baardzo atrakcyjną dziewczynę (choć zwykle się takimi zachwycam!), kiedy akurat mam gorszy dzień
nie przejmuj się takimi rzeczami, bądź miła i sympatyczna. spróbuj drugi i trzeci raz, nie każdy codziennie musi mieć serce na dłoni. staraj się być jak kumpel, koleżankę poproś o pomoc, udziel swojej, pokaż, że nie jesteś z kosmosu. ludzie mogą się Ciebie najzwyczajniej w świecie bać.

życzę powodzenia i głowa do góry!

edit: a najlepszym dowodem na to, jakie emocje wzbudza w kobietach uroda innych kobiet, jest liczba wizażanek czytających wątek - w tej chwili 58



---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Deixisss Pokaż wiadomość
NaOSTRO: Czytając Twoje wypowiedzi mam wrażenie, ze jesteś zazdrosna.
ja to nawet nie mam wrażenia, tylko jestem pewna - babska zawiść w najczystszej postaci
__________________
MY IDEA OF HAPPINESS

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL

Edytowane przez mi.a
Czas edycji: 2010-09-10 o 13:58
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 13:56   #48
juniorka89
Wtajemniczenie
 
Avatar juniorka89
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dream world=]
Wiadomości: 2 773
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

Cytat:
Napisane przez NaOSTRO Pokaż wiadomość
hahaha smiechy szczerze ? to nie wiem czy się chwalisz czy żalisz ,a więc myślę ,że w owy sposób chcesz się pochwalić ,albo przed sama sobą dowartościować

O jejku ja też jestem b. ładna na ulicy większość się na mnie gapi zaczepiają pytają o włosy rzęsy oczy ,faceci za mną szaleją a na lekcjach u facetów też nie musiałam odpowiadac i co z tego ? Na portalach mam np. 40 super zdjęc i innych badziewi hahaha
Wiesz ile jest takich jak ty - dużo i wiele z nich ma przyjaciół facetów
Najwyrazniej z twoim charakterem jest coś nie tak
Mimo tego ,ze wiele osób mi mówi ,że jestem ładna to mam przyjaciół koleżanki i faceta i myślę ,ze bycie ładnym wcale nie przeszkadza w byciu lubianym
Wręcz przeciwnie w sklepach ludzie przepuszczają w kolejce , łatwiej coś utargować itd.
Najwyraźniej nie jesteś osoba ,którą się da lubić- ale lejesz wodę
Bo jak to się mówi - każda potwora znajdzie swojego adortora ,A KAŻDY PRZEDMIOT SWOJEGO KUPCA
i tyle.
Więc nie zwalałabym na urodę
Jestem w 100 % za
Nie ma to jak dowartościowanie samej siebie
Widocznie zachowujesz się jak wyniosła paniusia albo różowa laleczka i dlatego ludzie tak Cię postrzegają
__________________
Cytat:
Napisane przez kopamatakawa Pokaż wiadomość
Teraz szukam wariata na przejażdżkę walcem dookoła świata
Cytat:
Napisane przez lala2506 Pokaż wiadomość
Jak nie wisisz Misiowi na szyi non stop, on z zachwytu nie wrzeszczy, że jest z Tobą szczęśliwy, to strzeż się! Zaraz się znajdzie podobna do Autorki On na pewno jest z Tobą nieszczęśliwy
juniorka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 13:59   #49
NaOSTRO
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 148
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

lol nie sądzę ,żeby miałabyć o co kolwiek zazdrosna

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:57 ----------

sorry *
chciałam napisać nie sądzę za mam być o co zazdrosna
NaOSTRO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-10, 14:00   #50
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

Większość z Was nie wie co pisze niestety.

Tak jak bywają osoby bardzo brzydkie (bardzo, bardzo brzydkie - i nie jest to kwestia gustu, tylko obiektywizmu) oraz osoby z defektami, tak istnieją osoby wręcz zjawiskowe, oszałamiające, zapierające dech w piersiach - których defektem jest właśnie bycie idealnym.

Tak jedne, jak i drugie nie mają kawałka znajomego, że nie wspomnę o przyjaciołach, w społeczeństwie wzbudzają przede wszystkim zdziwienie i lęk - bo jak może istnieć ktoś tak brzydki lub tak idealny, a ta przeradza się w agresję.

Niby Wrocław duże miasto, a jest w nim wręcz kilka oszałamiających osób, szczególnie kobiet, które widuję dość często. Jest jedna dziewczyna, która wręcz dostaje oklaski przechodząc ulicą, a samochody zatrzymują się z piskiem. Mam kilka takich koleżanek, znajomych - spotyka je dokładnie to samo, co autorkę wątku. Ludzie z góry traktują je jednoznacznie - to rodzi pewną postawę obronną w obiekcie (czujność i ostrożność w stosunku do ludzi, lęk i agresję w stosunku do innych) - a to znów rodzi agresję w ludziach. I koło się zamyka.

Koło można przerwać samemu, ale jest to trudne. szczególnie jeśli ta piękność jest osobą dodatkowo inteligentną i bardzo wrażliwą.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 14:12   #51
NaOSTRO
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 148
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

poza tym osoba ta w ogóle nie odpisuje z pewnością jest to prowokacja i tyle
myślicie ze na czym fora zarabiają
NaOSTRO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 14:13   #52
Ieka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 584
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

Cytat:
Napisane przez Lucka91 Pokaż wiadomość
mozemy zobaczyc jakies zdjecie?
ciekawa jestem jak wyglada czlowiek ktorego nienawidzi sie za to jak wyglada
no właśnie, wrzuć foto, a potem pogadamy
Ieka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 14:14   #53
jodame
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 910
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Większość z Was nie wie co pisze niestety.
Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Ludzie z góry traktują je jednoznacznie - to rodzi pewną postawę obronną w obiekcie (czujność i ostrożność w stosunku do ludzi, lęk i agresję w stosunku do innych) - a to znów rodzi agresję w ludziach. I koło się zamyka.
Przecież sama przyznajesz, że za wyjątkiem pierwszego wrażenia, ogromny wpływ na rozwój sytuacji ma właśnie zachowanie pięknej osoby (a nie wyłącznie wygląd).

W jednorazowych kontaktach wygląd odgrywa wielką rolę, ale w pracy np. z czasem przyzwyczajamy się do wyglądu Pięknej i w jakiś tam sposób ona "powszednieje" a inne zalety/wady stają się istotniejsze.

Te zjawiskowe kobiety, o których piszesz -myślisz (a może wiesz) że są samotne -nie mają przyjaciółek, koleżanek..?
jodame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 14:17   #54
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

Cytat:
Napisane przez Ieka Pokaż wiadomość
no właśnie, wrzuć foto, a potem pogadamy
ale jaki to ma sens?
jak będzie wg. Ciebie brzydka, to co? powiesz, że jest brzydka i ma za wysokie mniemanie o sobie?
a jak wg. Ciebie ładna, to co?
__________________
MY IDEA OF HAPPINESS

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 14:18   #55
jodame
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 910
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

Cytat:
Napisane przez mi.a Pokaż wiadomość
ale jaki to ma sens?
jak będzie wg. Ciebie brzydka, to co? powiesz, że jest brzydka i ma za wysokie mniemanie o sobie?
a jak wg. Ciebie ładna, to co?
Eee.. na pewno tak nie napisze...
jodame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 14:19   #56
brookeee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 52
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

Sluchaj, w jakims tam stopniu Cie rozumiem, bo od poczatku szkolnych lat mialam bardzo duze powodzenie i z tego tez powodu duzo ,ze sie tak wyraze -wrogow - wsrod dziewczyn czy ze starszych czy mlodszych czy rownoleglych klas. M.in za sprawa wygladu rowniez moge stwierdzic,ze mam wiecej kolegow niz kolezanek, jednakze... MAM grono najblizszych przyjaciol i sa tam i rowniez dziewczyny, na ktorych zawsze moge polegac, bo sa mi jak siostry. Widzisz, ja jestem zdania, tak jak sie tu wypowiadaly wczesniej osoby,ze to nie moze byc tylko kwestia wygladu, a rowniez i charakteru. Musisz w jakis sposob, moze nie do konca swiadomy, odstraszac tych ludzi od siebie. Wiem jakie potrafia byc panny, zazdrosne, bezczelne, suk..te. Zachowanie facetow, ktorzy traktuja Cie z gory za jakas gorsza i wychodza z zalozenia ,ze jak fajna laska to od razu glupia , tez znam! po prostu to sa tacy goscie, ktorzy czesto wiedza,ze nie maja szans i dlatego beda sie dowartosciowywac traktujac tak kobiete. Ale Ty sama powinnas starac sie pokazac od jak najlepszej strony, robic wszystko by uwydadnic swoje atuty/charakteru, kreatywnosci itd./ Jesli chodzi o ubior, to zgadzam sie, jak najmniej prowokowac wygladem, a raczej postawic na elegancje -a zarazem skromnosc. Wszystko da sie zrobic, wierz mi, nie kazdy czlowiek na tym swiecie jest zly vel zazdrosny vel napalony , sa tez ludzie bezinteresownie mili , przyjacielscy, po prostu trzeba umiec im sie pokazac z tej dobrej strony. Musisz sama wziac sie w garsc i cos z tym zrobic. Jak sie poddasz to na pewno nic nie zdzialasz. Wiem to, bo sama kiedys zwatpilam,ale wstalam i sie pozbieralam. Teraz spotykam na swej drodze roznych ludzi,ale mam najblizszych przyjaciol i rodzine i na tamtych po prostu LEJE. Wierze,ze kazdy tak potrafi ,jak tylko chce. Powodzenia!
brookeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 14:20   #57
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

Cytat:
Napisane przez jodame Pokaż wiadomość
Przecież sama przyznajesz, że za wyjątkiem pierwszego wrażenia, ogromny wpływ na rozwój sytuacji ma właśnie zachowanie pięknej osoby (a nie wyłącznie wygląd).

W jednorazowych kontaktach wygląd odgrywa wielką rolę, ale w pracy np. z czasem przyzwyczajamy się do wyglądu Pięknej i w jakiś tam sposób ona "powszednieje" a inne zalety/wady stają się istotniejsze.

Te zjawiskowe kobiety, o których piszesz -myślisz (a może wiesz) że są samotne -nie mają przyjaciółek, koleżanek..?
wbrew pozorom, etykietka przyklejona nowo poznanej osobie, zostaje u niej na bardzo długo, czasami na zawsze. niekiedy osoba zmienia się na lepsze, a etykietka pozostaje nadal. ludzie w ocenie potrafią być bardzo niesprawiedliwi

oczywiście zgadzam się, że najważniejsze jest zachowanie - ale też nie wiemy w jaki sposób zachowuje się nasza 'bohaterka'. mogłaby powiedzieć coś więcej, to dołożymy nasze 'dobre rady'

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

Cytat:
Napisane przez jodame Pokaż wiadomość
Eee.. na pewno tak nie napisze...
dokładnie
__________________
MY IDEA OF HAPPINESS

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 14:21   #58
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

Cytat:
Napisane przez jodame Pokaż wiadomość
Przecież sama przyznajesz, że za wyjątkiem pierwszego wrażenia, ogromny wpływ na rozwój sytuacji ma właśnie zachowanie pięknej osoby (a nie wyłącznie wygląd).
W jednorazowych kontaktach wygląd odgrywa wielką rolę, ale w pracy np. z czasem przyzwyczajamy się do wyglądu Pięknej i w jakiś tam sposób ona "powszednieje" a inne zalety/wady stają się istotniejsze.
jest ogrom osób, które pozostają pod wpływem pierwszego wrażenia. Bardzo często uznają miłe i stonowane zachowanie tych osób za wyniosłość, fałszywość ("a pewnie jest taka miła, bo czegoś chce", "ona tylko tak udaje, na pewno i tak jest suką śpiącą z każdym").
Cytat:
Te zjawiskowe kobiety, o których piszesz -myślisz (a może wiesz) że są samotne -nie mają przyjaciółek, koleżanek..?
Ta egzotyczna oklaskiwana piękność ma jedynie koleżanki dorównujące jej urodą - nie jest ich więc wiele. faceta nie miała nigdy (ma 24 lata) - albo traktują ją jak dzieło sztuki i zwyczajnie się z nią nie kontaktują, albo po pijaku proponują jedynie seks, bo ona przecież i tak na pewno się puszcza z każdym. Inicjowanie kontaktu przez nią często kończy się ucieczką lub zwyczajnym skamienieniem osobnika.

Edit: kolejna znana przeze mnie piękność ma już męża (równie pięknego, jeśli można to powiedzieć o mężczyźnie), i to jest właściwie jej jedyny przyjaciel.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.

Edytowane przez szugarbejb
Czas edycji: 2010-09-10 o 14:23
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 14:23   #59
Ieka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 584
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

bez makijażu, normalane foto, taka super piękna nie będzie,oj uważam poprostu, że lekka przesada.Ja też jestem za ładna i jakoś mam mnóstwo znajomych, wśród nauczycieli też byłam lubiana, wydaje mi się, że nie chodzi o to, że przez urodę tak.. to, jaki masz charakter,usposobienie i jakich ludzi wokół siebie.
Ieka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 14:25   #60
levante
Zadomowienie
 
Avatar levante
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: bogha ceatha
Wiadomości: 1 996
Dot.: Jestem za ładna...źle mi z tym

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Większość z Was nie wie co pisze niestety.

Tak jak bywają osoby bardzo brzydkie (bardzo, bardzo brzydkie - i nie jest to kwestia gustu, tylko obiektywizmu) oraz osoby z defektami, tak istnieją osoby wręcz zjawiskowe, oszałamiające, zapierające dech w piersiach - których defektem jest właśnie bycie idealnym.

Tak jedne, jak i drugie nie mają kawałka znajomego, że nie wspomnę o przyjaciołach, w społeczeństwie wzbudzają przede wszystkim zdziwienie i lęk - bo jak może istnieć ktoś tak brzydki lub tak idealny, a ta przeradza się w agresję.

Niby Wrocław duże miasto, a jest w nim wręcz kilka oszałamiających osób, szczególnie kobiet, które widuję dość często. Jest jedna dziewczyna, która wręcz dostaje oklaski przechodząc ulicą, a samochody zatrzymują się z piskiem. Mam kilka takich koleżanek, znajomych - spotyka je dokładnie to samo, co autorkę wątku. Ludzie z góry traktują je jednoznacznie - to rodzi pewną postawę obronną w obiekcie (czujność i ostrożność w stosunku do ludzi, lęk i agresję w stosunku do innych) - a to znów rodzi agresję w ludziach. I koło się zamyka.

Koło można przerwać samemu, ale jest to trudne. szczególnie jeśli ta piękność jest osobą dodatkowo inteligentną i bardzo wrażliwą.
Mądrze piszesz

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Wlasnie to, ze nie wrzucila swoich zdjec, po to zeby sluchac jaka to ona nie jest piekna, oh ah.
Tylko zalozyla watek po to zeby sie wygadac, moze liczyla na rady.


Cytat:
Napisane przez Deixisss Pokaż wiadomość
Też tak uważam. Gdyby było inaczej nie zakładałaby nowego konta specjalnie do tego wątku.

Ale tak jak wiele osób pisało, problem tkwi głębiej. Może z góry zakładasz, że ktoś się na Ciebie tak patrzy itd. przez co prowokujesz do takiego zachowania. Spróbuj zmienić nastawienie i zobacz czy coś się zmieniło.

NaOSTRO: Czytając Twoje wypowiedzi mam wrażenie, ze jesteś zazdrosna.


Cytat:
Napisane przez mi.a Pokaż wiadomość
ale jaki to ma sens?
jak będzie wg. Ciebie brzydka, to co? powiesz, że jest brzydka i ma za wysokie mniemanie o sobie?
a jak wg. Ciebie ładna, to co?
Pomysłu ze zdjęciem, to w ogóle pogratulować... szukanie taniej sensacji kiedy to wątek miał posłużyć czemu innemu
levante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-12-09 19:15:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:38.