X Factor Polska - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-25, 17:27   #631
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
czy wiecie,gdzie mogę zobaczyć powtórkę?
widzialam michała-koszmar i adę-fajnie spiewała
Na ☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠
http://video.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/X-factor__8...iec/video/8892

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2011-04-25 o 17:34
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-25, 17:37   #632
ileana
Rozeznanie
 
Avatar ileana
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 834
GG do ileana
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

no niestety, nie ma nikogo godnego zwycięstwa. bo tu nie liczy się to, że ktoś potrafi śpiewać, tylko jaki kto ma styl, charakter, iskrę.

Gienek sam będzie pisał utwory, o to się nie martwię, ale Szpak?? nie widzę go w żadnym gatunku, dla mnie jest nieokreślony, ciekawam jest jaką on to płytę by wydał.

macie rację, co do tych występów, zobaczymy jak to się rozwinie...
__________________
wymianka ciuszkowa książkowa
wish lista książkowa
ileana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-25, 17:48   #633
Just Diana
Raczkowanie
 
Avatar Just Diana
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 228
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez seona
Gienek rewelacja, ale jak wygra to nie wiem kto mu będzie muzykę pisał i co by śpiewać mógł?
Blues, rock A pisać będzie sam.
Just Diana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-25, 18:16   #634
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Na ☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠
http://video.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/X-factor__8...iec/video/8892
dzięki.
godzinę temu jeszcze nie było na serialach
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-25, 18:18   #635
mivol
Rozeznanie
 
Avatar mivol
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 838
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez ileana Pokaż wiadomość

Gienek sam będzie pisał utwory, o to się nie martwię, ale Szpak?? nie widzę go w żadnym gatunku, dla mnie jest nieokreślony, ciekawam jest jaką on to płytę by wydał.
No mi on przypomina Michała Wiśniewskiego i nikogo więcej, że też go tak promują.
Jak narazie jestem za Gienkiem i Dziewczynami, są najbardziej osłuchani i może zawalczą o nagranie sensownej płyty.
Z jurorów oczywiście Czesław i potem Maja. Najlepiej przygotowali swoje grupy.

Zauważyłyście, że przy numerku uczestnika jest miniaturka zdjęcia jurora a nie uczestnika? wtf?
mivol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-25, 18:18   #636
Dagusiac
Zakorzenienie
 
Avatar Dagusiac
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Konin/Toruń
Wiadomości: 5 566
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez ratta Pokaż wiadomość
Najbardziej podobały mi się występy Dziewczyn, Gienka i Michała. Jednak Gienek wydaje mi się zbyt gburowaty, a Michał pod koniec piosenki zachował się jak na swoim koncercie.

Ada mnie jeszcze bardziej denerwuje, już nie śpiewała jak żaba, teraz to już gdacząca kura. Nienawidzę takiego frazowania (?) non stop.

Makijaż Majki okropny.
Świetne określenie!

Gienek myślę, że jest bardzo nieśmiały i stąd ten jego sposób bycia.
A piosenki już ma swoje więc problemu nie będzie i pozostanie przy tych samych klimatach. Choć wątpię, że wygra. Pewnie wybiorą kogoś bardziej "medialnego".
__________________
"Nigdy wcześniej nie interesowali mnie niebieskoocy blondyni, ale Pan Idealny nigdy nie zjawia się w postaci jaką sobie wymarzyłyśmy"
Dagusiac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-25, 18:56   #637
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez mivol Pokaż wiadomość
No mi on przypomina Michała Wiśniewskiego i nikogo więcej, że też go tak promują.
Jak narazie jestem za Gienkiem i Dziewczynami, są najbardziej osłuchani i może zawalczą o nagranie sensownej płyty.
Z jurorów oczywiście Czesław i potem Maja. Najlepiej przygotowali swoje grupy.

Zauważyłyście, że przy numerku uczestnika jest miniaturka zdjęcia jurora a nie uczestnika? wtf?
Tak było w brytyjskiej wersji z tymi miniaturkami . Bo to jest też konkurs pomiędzy członkami jury, więc pokazany masz występ wykonawcy, ale żeby też wiedzieć na którego jurora głosujesz jest miniaturka jurora .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-25, 18:58   #638
GOśka T.
Zakorzenienie
 
Avatar GOśka T.
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Biały100k:)
Wiadomości: 4 774
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez lady opium Pokaż wiadomość
Wikipedia: "Dziennikarz muzyczny i radiowy. W latach 80. członek zespołu punkowego System i formacji New Dada, były perkusista zespołu Klatu, z którym nagrał płytę Cisza w 2003. Sprawował pieczę nad serwisami muzycznymi w portalach internetowych. Jest też animatorem muzycznym. W 1993 był dyrektorem Festiwalu Muzyków Rockowych w Jarocinie, realizował teledyski (m.in. Wilków, Urszuli, Oddziału Zamkniętego, Roberta Janowskiego, Hey, IRY, Golden Life, Róż Europy), projektował okładki płyt.
Sprowadzał zespoły zagraniczne (New Model Army), kupował licencje płyt (Guns N' Roses). W 1999 roku nagrał płytę dla lidera zespołu Indios Bravos, Piotra Banacha (album Banach and Indios Bravos).
Był dziennikarzem gazet muzycznych (Magazyn Muzyczny), felietonistą (Muza) i redaktorem naczelnym miesięcznika Brum oraz współwydawcą miesięcznika Plastik. Prowadził audycje muzyczne w Rozgłośni Harcerskiej, Trójce, Radiu Bis. Nie omijał telewizji - był dziennikarzem programu Polska piosenka: Ludzie, zjawiska, epizody (Polonia), kanału muzycznego Tylko Muzyka."

wow aż tyle to nie wiedziałam,To ze dziennikarzem muzycznym był to wiedziałam ,ale ze aż tako i realizatorem teledysków naszych rodzimych gwiazd to już nie takze..zwracam honor dla Pana Wojewódzkiego

Cytat:
Napisane przez Dagusiac Pokaż wiadomość

Gienek myślę, że jest bardzo nieśmiały i stąd ten jego sposób bycia.
A piosenki już ma swoje więc problemu nie będzie i pozostanie przy tych samych klimatach. Choć wątpię, że wygra. Pewnie wybiorą kogoś bardziej "medialnego".
mi sie też wydaje ze Gienek nie wygra,on jakby z innej planety na scenie sie zachowuje,choć ma to swój urok nie powiem taki styl i uwielbiam jak śpiewa
Tylko kto w tej grupie jest najbardziej medialny mam głeboki dylemat-Dziewczyny?
GOśka T. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-25, 19:15   #639
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

zgadzam się z wieloma gosami,ale musze coś powiedzieć.
GIENEK-to bohater romantyczny.on chyba nigdy się nie smieje,za to michał chyba przesadził z ekstazy
najlepsza była ada
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-25, 19:22   #640
HisHoney
Zakorzenienie
 
Avatar HisHoney
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 690
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Gienek wydaje się być jeszcze nie do końca rozkecony, moim zdaniem. Może pokazaż nam jeszcze coś więcej
__________________

'It's about how that one person makes you feel that you can't get enough, you want it, need it, can't imagine a day without it... Taking the bad with the good, because you know that's where you want to be.'


'
If a book is well written, I always find it too short.'


HisHoney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-25, 19:29   #641
mivol
Rozeznanie
 
Avatar mivol
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 838
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Tak było w brytyjskiej wersji z tymi miniaturkami . Bo to jest też konkurs pomiędzy członkami jury, więc pokazany masz występ wykonawcy, ale żeby też wiedzieć na którego jurora głosujesz jest miniaturka jurora .
Kurczę, mam wrażenie że w tym programie uczestnicy są tłem dla jurorów
mivol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-25, 19:31   #642
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez HisHoney Pokaż wiadomość
Gienek wydaje się być jeszcze nie do końca rozkecony, moim zdaniem. Może pokazaż nam jeszcze coś więcej
eee.to taki typ człowieka.odwieczny marzyciel,pesymista i cierpiący na depresje.tak go widze.oby nie skończył ,jak lider DŻEMU.7.jpg
a wiliam?kiedy go zobaczyłam piewrszy raz porównałam go do frediego merkurego z queens.queen-freddie-mercury.jpg
koszulka bokserka,obcisłe spodnie i zakola

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2011-04-25 o 19:35
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-25, 19:45   #643
Pinerry
Raczkowanie
 
Avatar Pinerry
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 36
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
a wiliam?kiedy go zobaczyłam piewrszy raz porównałam go do frediego merkurego z queens.
Ojej! rzeczywiscie jest podobny

Co do wczorajszego odcinka. Jak dla mnie najlepiej zaśpiewali Gienek, Michał, Matts i p. Małgosia. Liczyłam na Willama.. ale jego występ średnio mnie zachwycił :/ Mam nadzieje, że w kolejnych odcinkach da wiecej czadu.

I tak samo jak jedna z dziewczyn tutaj, zauwazyłam ze wystepy w dogrywce były o wiele lepsze. Moze zespoły były mniej zestresowane? Kto wie.

Ps. Następne do odstrzału sweet rebels !
__________________
I'm a beast and I feast when I conquer.


Walcze o swoje..

Edytowane przez Pinerry
Czas edycji: 2011-04-25 o 19:47
Pinerry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-25, 19:48   #644
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Gienek the best,wczoraj się w nim zakochałam ups w Jego śpiewie
Co do zespołów,które były nominowane,ani te panny ani awokado mi się nie podobali.
Ada śpiewała w mairę,ale Jej nie cierpię wrrr i już wiem dlaczego,jest taka przeeeeeeeeeeeeemiła,nie lubię takich ludzi.Żałuję,że nie jest zamaist niej ta blondynka
Poza tym Szpak wymiatał,ale Maja w ocenie miała rację.

Przepraszam,że nie podałam dokładnie kto i jak się nazywa,ale w tym czasie oglądam i inny program.
platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-25, 20:01   #645
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez platekrozy Pokaż wiadomość
Gienek the best,wczoraj się w nim zakochałam ups w Jego śpiewie
Co do zespołów,które były nominowane,ani te panny ani awokado mi się nie podobali.
Ada śpiewała w mairę,ale Jej nie cierpię wrrr i już wiem dlaczego,jest taka przeeeeeeeeeeeeemiła,nie lubię takich ludzi.Żałuję,że nie jest zamaist niej ta blondynka
Poza tym Szpak wymiatał,ale Maja w ocenie miała rację.

Przepraszam,że nie podałam dokładnie kto i jak się nazywa,ale w tym czasie oglądam i inny program.
Hahah co to za świat, nie lubić kogoś, bo jest miły . Strach się uśmiechać :P. Nie mam nic do tego, że Jej nie lubisz, ale jak to brzmi - nie lubię Jej bo jest miła .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-25, 21:00   #646
paktofonika99
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 959
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez mivol Pokaż wiadomość
No mi on przypomina Michała Wiśniewskiego i nikogo więcej, że też go tak promują.
genialne porównanie
Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Hahah co to za świat, nie lubić kogoś, bo jest miły . Strach się uśmiechać :P. Nie mam nic do tego, że Jej nie lubisz, ale jak to brzmi - nie lubię Jej bo jest miła .
Wiesz, myślę, że bardziej chodziło platekrozie [dobrze odmieniłam?] o to, że Ada jest aż do bólu milusia. Jakby mogła, to by ludziom w tyłek weszła żeby coś osiągnąć- taki lizus z niej Generalnie to ma w sobie coś bardzo denerwującego. No nie mogę o niej pisać, bo tylko się wkurzam.
paktofonika99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-25, 21:07   #647
pierniczek_
Rozeznanie
 
Avatar pierniczek_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 911
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez paktofonika99 Pokaż wiadomość
genialne porównanie

Wiesz, myślę, że bardziej chodziło platekrozie [dobrze odmieniłam?] o to, że Ada jest aż do bólu milusia. Jakby mogła, to by ludziom w tyłek weszła żeby coś osiągnąć- taki lizus z niej Generalnie to ma w sobie coś bardzo denerwującego. No nie mogę o niej pisać, bo tylko się wkurzam.
płatkowi róży chyba
pierniczek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-25, 21:43   #648
Mgiełka91
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Centrum
Wiadomości: 1 674
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Jak dla mnie najlepiej wypadli: Gienek i Dziewczyny.
On ma na prawdę świetną barwę głosu, tak czysto śpiewa, chce się go słuchać . Jednak jest trochę taki smutny, mało okazuje emocje. Ale myślę, że może faktycznie to nieśmiałość i wyrobi się.

Dziewczyny natomiast zrobiły niezłe show! Widać, że włożyły w wykonywany utwór energię, czego nie dostrzegłam przy Sweet Rebels. Brakowało mi u nich powera, poza tym szkoda, że całą piosenkę śpiewały wspólnie, a nie tak, że najpierw jedna kawałek, później kolejna itd. Trochę podzieliły się w dogrywce jednak nadal było to zbyt delikatne

Dobrze prawicie, że coś nie tak było z nagłośnieniem, muzyka zagłuszała artystów. Miejmy nadzieję, że w następnym odcinku to naprawią.

To skoro jurorzy ze sobą konkurują, to osobę, której podopieczny wygra też czeka jakaś nagroda?

Cytat:
Napisane przez pierniczek_ Pokaż wiadomość
płatkowi róży chyba
Dobre Ja też z początku nie skojarzyłam, że to 2 wyrazy
Mgiełka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-25, 21:57   #649
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez paktofonika99 Pokaż wiadomość
genialne porównanie

Wiesz, myślę, że bardziej chodziło platekrozie [dobrze odmieniłam?] o to, że Ada jest aż do bólu milusia. Jakby mogła, to by ludziom w tyłek weszła żeby coś osiągnąć- taki lizus z niej Generalnie to ma w sobie coś bardzo denerwującego. No nie mogę o niej pisać, bo tylko się wkurzam.
Ale ja rozumiem . Tzn. ja Jej tak nie odbieram, ale oczywiście, że ktoś inny może . Chodziło mi tylko o to jak to brzmi :P "nie lubię kogoś bo jest miły" .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-26, 10:03   #650
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Hahah co to za świat, nie lubić kogoś, bo jest miły . Strach się uśmiechać :P. Nie mam nic do tego, że Jej nie lubisz, ale jak to brzmi - nie lubię Jej bo jest miła .
Sama jestem miła i uśmiecham się bardzo dużo,ale zależy czy ktoś to robi,bo taki jest czy chce pokazać,że jest milutki i słodziutki,a generalnie nie jest.Nie chodzi o to,że jestem pewna,że w Jej przypadku tak jest,ale wydaje mi się nieszczera.Przypomina mi byłą mojego brata,która każdy tez uważał za milutką,a to zła kobieta była,która bardzo dobrze grała

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

Cytat:
Napisane przez paktofonika99 Pokaż wiadomość

Wiesz, myślę, że bardziej chodziło platekrozie [dobrze odmieniłam?] o to, że Ada jest aż do bólu milusia. Jakby mogła, to by ludziom w tyłek weszła żeby coś osiągnąć- taki lizus z niej Generalnie to ma w sobie coś bardzo denerwującego. No nie mogę o niej pisać, bo tylko się wkurzam.
Taaaaaaaak o to mi chodziło A odmieniaj jak Ci pasuje

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Mgiełka91 Pokaż wiadomość
Dobre Ja też z początku nie skojarzyłam, że to 2 wyrazy
Nie wiedziałam,że można użyć spacji hehehe
platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 10:33   #651
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
eee.to taki typ człowieka.odwieczny marzyciel,pesymista i cierpiący na depresje.tak go widze.oby nie skończył ,jak lider DŻEMU
Eee, wątpię, gość na moje oko ma po prostu wy...walone

A co do ćpania, to Loska z niego wyszedł, teraz ma swój projekt "Nie kuś losu" i współpracuje z Centrum Przeciwdziałania Narkomanii Więc imho refleksja trochę nie na miejscu.

Dziwi mnie trochę, że wielu uważa go za człowieka znikąd, gość wydał 3 płyty z Seven B (gdzie grali m.in. Jacek Chruściński i Artur Malik), ma swoją kapelę i dodatkowo swój projekt.
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 10:39   #652
klada
Zakorzenienie
 
Avatar klada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16 740
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

A co się stanie z jurorem, kiedy cała jego grupa odpadnie?
__________________
Języki!
Angielski B1/B2
Francuski A1
Hiszpański A1


Włosomaniaczka


klada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 10:51   #653
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez klada Pokaż wiadomość
A co się stanie z jurorem, kiedy cała jego grupa odpadnie?
No chyba nic, w końcu dalej jest jurorem, a nie tylko szefem grupy
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 11:13   #654
naciqKrk
Raczkowanie
 
Avatar naciqKrk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 141
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Nie kraczmy, że wszyscy od Mai odpadną, bo dziewczyną są świetne Bardzo się cieszę, że ktoś nam niżej przypomniał, czego Kuba dokonał, bo wydaje mi się, że teraz ludzie oceniają go głównie przez pryzmat jego dokonań na łamach jego autorskiego show bądź felietonów w "Polityce", a na tym się Wojewódzki nie kończy.
Gienek dał czadu, lubię jego sposób bycia, mimo że jest taki nieprzystępny, to potęguje poczucie autentyczności, poza tym lubię sobie czasami w piątek stanąć pod krakowskim hard rockiem i zwyczajnie wsłuchać się w Gienkowe aranżacje, tupanie nóżką (kultowe już), pękające struny i oczywiście sam wokal
Szpak jest materiałem na gwiazdę. Jest bardzo medialny, nie ma zahamowań a przy tym świetnie śpiewa. Brak w Polsce skandalistów, bądź ludzi, którzy się czymś wyróżniają i jeszcze dodatkowo mają talent.
__________________
mój nick to jedynie wybryk młodości
naciqKrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 11:22   #655
HisHoney
Zakorzenienie
 
Avatar HisHoney
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 690
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Ja kibicuję też Matsowi, ale jego ostatni występ był taki sobie. Za to William rownież ma potencjał, według mnie Rzeczywiście przypomina Freddiego... a trchę też mi Robbiego Williamsa, jeśli chodzi o energie
__________________

'It's about how that one person makes you feel that you can't get enough, you want it, need it, can't imagine a day without it... Taking the bad with the good, because you know that's where you want to be.'


'
If a book is well written, I always find it too short.'


HisHoney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 11:55   #656
levante
Zadomowienie
 
Avatar levante
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: bogha ceatha
Wiadomości: 1 996
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Bez wątpienia moim faworytem jest Gienek. Ma talent, osobowość i dystans do siebie oraz, wbrew pozorom poczucie humoru (trzeba 'otworzyć oczy' żeby zauważyć ). Nie musi robić wokół siebie szumu (jak Szpak, który jest po prostu MĘCZĄCY) żeby było wiadomo, że jest bardzo utalentowany. Mi osobiście pajacownianie przeszkadza więc Gienek zarabia dodatkowego plusa.
Wszystkim, którzy mniemają, że jest inaczej, szczególnie jeśli chodzi o ocenianie emocji i zachowania Gienka, polecam poczytać coś o nim więcej (wiele trudu nie kosztowało mnie znalezienie poniższego), np.: http://www.mmwroclaw.pl/333299/2010/...?category=news
Ktoś pisał wyżej, że gość się nie uśmiecha... ciekawe... (patrz filmik):
http://muzyka.interia.pl/pop/news/x-...art,1629490,50
Fajnie, że pojawiło się sporo głosów 'za' talentem tego człowieka .
levante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 12:24   #657
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez TOMORROW Pokaż wiadomość
ale jako osoba budzi we mnie dziwne uczucia, mam wrażenie jakby miał wszystko i wszystkich w dupie, ale może to po prostu nieśmiałość, która jest tak odbierana przeze mnie
Moim zdaniem to swojego rodzaju poza Wszyscy pisza jaki to Gienek naturalny, ale dla mnie jest tak samo naturalny jak Szpak. Może teraz weszło mu takie zachowanie w krew, ale sądzę, że tak sobie wymyślił swój sceniczny wizerunek. Nie przeczę, jest bardzo utalentowany, ale nie oszukujmy się - chce bardzo wygrać, tak jak każdy, i nieśmiały na pewno nie jest. Żadne z nich nie jest nieśmiałe.
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 12:28   #658
levante
Zadomowienie
 
Avatar levante
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: bogha ceatha
Wiadomości: 1 996
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem to swojego rodzaju poza Wszyscy pisza jaki to Gienek naturalny, ale dla mnie jest tak samo naturalny jak Szpak. Może teraz weszło mu takie zachowanie w krew, ale sądzę, że tak sobie wymyślił swój sceniczny wizerunek. Nie przeczę, jest bardzo utalentowany, ale nie oszukujmy się - chce bardzo wygrać, tak jak każdy, i nieśmiały na pewno nie jest. Żadne z nich nie jest nieśmiałe.
A na jakiej podstawie tak sądzisz? Czy ten, jak sądzisz, wizerunek wymyślił sobie też na poczet grania na ulicy?

Edit:
fragment wywiadu, do którego link podałam wyżej:
"Co przesądziło o tym, że wystąpiłeś w "Mam Talent"?

(...) Kiedy mam coś powiedzieć na antenie, od razu spinam dupę i nie wiem, jak mam się zachować. Zaczynam się jąkać. Poza tym sama pani na pewno widziała, że zbyt medialny nie jestem."

Taaa, ależ to sobie wymyślił...

Edytowane przez levante
Czas edycji: 2011-04-26 o 12:33 Powód: dopisek
levante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 12:34   #659
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Dlaczego nie? Każdy ma pomysł na siebie. Lubię go, ale nie uważam, żeby był taki całkowicie naturalny, odnosze wrażenie, że to taka "antymedialna" poza. Ale żadna z nas nie dowie się jak jest naprawdę.
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 13:07   #660
levante
Zadomowienie
 
Avatar levante
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: bogha ceatha
Wiadomości: 1 996
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Całe szczęście, że go lubisz .
Niestety, jak dla mnie sprawdza się teza, że jako naród lubimy doszukiwać się podtekstów (teorie spiskowe itp), zamiast dopatrywać się dobra i odczytywać proste ludzki słowa takimi jak są wypowiadane, jak gość mówi, że się spina, to się spina na antenie i tyle . Zresztą po co by pracować nad takim akurat wizerunkiem, a potem udzielać takich a nie innych wywiadów (patrz wyżej). Ja tam nie widzę żadnej planowanej pozy tylko trochę antymedialność, którą zresztą lubię .
Natomiast u Szpaka widzę tak długo i zręcznie obmyślony pomysł na siebie, że w końcu stał się jego 'naturalnym' sposobem bycia, jednak wielu to zachowanie drażni (nawet gdy człowiek mocno stara się znaleźć w tym coś pozytywnego), a szkoda bo głos ma ciekawy.
levante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-04 11:52:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:13.