X Factor Polska - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-06, 08:06   #1921
famka89
Zadomowienie
 
Avatar famka89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zdolnyśląsk
Wiadomości: 1 041
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez klatka Pokaż wiadomość
20 lat temu miał 16 lat! To chyba nie jest jeszcze wiek na karierę? Teraz jest dojrzały, wie czego chce i co chce śpiewać. Jestem szczęśliwa, że wygrał.
byłam pewna ,że on ma minimum 40 lat
famka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 08:21   #1922
pierniczek_
Rozeznanie
 
Avatar pierniczek_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 911
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
A mi się wczoraj w Gienku nie podobało to, że na pytanie czy spodziewał się wygranej odpowiedział, że troszeczkę. I to ma być ta szczerość z jego strony, ta autentyczność?! Przecież facet pewnie cały tydzień już się cieszył pod nosem, że wygra, bo przecież wszędzie o tym trąbiono, więc jakoś nie wierzę, że tylko troszkę mu się wydawało, że może wygrać.
Poza tym on do mnie nie przemawia jako osoba. Jest arogancki i czasami odnosiłam wrażenie, że się wręcz wywyższa nad innymi i chce pokazać jaki to on nie jest, no ale pewnie tylko ja to zauważyłam, bo przecież inni do widzą Gienka jako cudownego artystę, piosenkarza, ojca i męża.
Ja go porównuję do tych wygrywających małych dziewczynek, które porywają ludzi nie wiadomo czym tak naprawdę. One biedne, malutkie istotki, on biedny człowiek z ulicy. Bla, bla, bla.
Jak dla mnie niech wraca do grania na ulicy.
Dobrze odpowiedział, bo tak naprawdę każdy miał taki same szanse i do końca nic nie było wiadomo. O Szpaku też się wszędzie trąbiło jako potencjalnym zwycięzcy.

Cytat:
Napisane przez Yavana84 Pokaż wiadomość
Pisałam o jego występach w XF, z których zna go większość widowni tego programu. Szczerze? Zanim przylazł do XF nie słyszałam o żadnym Gienek Loska Band. Z czasem znalazłam kilka jego utworów na YT, nie zrobiły na mnie żadnego wrażenia. Za to porównania go do Ryśka Riedla zaskoczyły mnie niesamowicie. Momentami mam wrażenie, że słucham innego wykonania niż reszta.
Przylazł? Może grzeczniej trochę? Rozumiem, że niektóre z Was są zawiedzione wynikiem, ale wyżywanie się na zwycięzcy jest trochę nie na miejscu.

Ja osobiście byłam za Gienkiem, bo najchętniej słuchałam właśnie jego, ale gdyby wygrała Ada albo Michał, to byłaby równie zasłużona wygrana, bo cała finałowa trójka była bardzo mocna.

---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:20 ----------

Cytat:
Napisane przez tipsiara Pokaż wiadomość
Zawiodłam się wczoraj Liczyłam że wygra Szpaczek
Loska jak dla mnie, wydaje się chamskim typem, wydawało mi się że jest znudzony całą tą imprezą, zero radości, olewanie innych. Prowadzący zadał pytanie a ten " juz mówiłem i nie bedę powtarzał "- od razu mi się scyzoryk otworzył w kieszeni. Tak czy inaczej sądzę że głośniej będzie o Szpaku niż ,
Losce i że to właśnie Szpak bedzie gwiazdą Tego mu zyczę
Oj, to też mi się bardzo nie podobało
pierniczek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 08:32   #1923
EjjSenioritta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6 178
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Gienek nie wydaje mi się chamski On po prostu chyba taki ma styl bycia. Jedni będą go za to kochać inni nienawidzić . Wolę "chamskiego" jak to co niektórzysądzą Gienka niż szczerzącego się i chichotającego Michała Uwielbiam jego dystans i to , że doskonale wie , że jest świetny w tym co robi .

Edytowane przez EjjSenioritta
Czas edycji: 2011-06-06 o 08:33
EjjSenioritta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 08:37   #1924
201605011933
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 811
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

A jak dla mnie pytanie Kuźniara było bez sensu, przecież wszyscy zawodnicy już mówili co chcą zrobić z ewentualną wygraną, i to po kilka razy. Może po prostu nie wiedział co powiedzieć
201605011933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 08:38   #1925
sensualangel
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualangel
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 692
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez EjjSenioritta Pokaż wiadomość
Gienek nie wydaje mi się chamski On po prostu chyba taki ma styl bycia. Jedni będą go za to kochać inni nienawidzić . Wolę "chamskiego" jak to co niektórzysądzą Gienka niż szczerzącego się i chichotającego Michała Uwielbiam jego dystans i to , że doskonale wie , że jest świetny w tym co robi .
Gienek jest jakiś taki nieśmiały, nieogarnięty facet na vóde kase wyda
sensualangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 08:41   #1926
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez EjjSenioritta Pokaż wiadomość
O której w dzień dobry tvn będzie Gienek ?
Teraz jakoś ma być
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 08:49   #1927
EjjSenioritta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6 178
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez sensualangel Pokaż wiadomość
Gienek jest jakiś taki nieśmiały, nieogarnięty facet na vóde kase wyda
mówił , że kupi ziemię i wybuduje dom
właśnie najlepsze w nim jest to,że potrafi z tym samym momencie zasugerować taką jakby nieśmiałość i pewność siebie,a raczej nie siebie tylko tego co robi

Edytowane przez EjjSenioritta
Czas edycji: 2011-06-06 o 08:51
EjjSenioritta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-06, 09:06   #1928
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez klatka Pokaż wiadomość
20 lat temu miał 16 lat! To chyba nie jest jeszcze wiek na karierę? Teraz jest dojrzały, wie czego chce i co chce śpiewać. Jestem szczęśliwa, że wygrał.
http://www.youtube.com/watch?v=DnATWjLIiUw - kapela powstała w 1990 roku
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 09:25   #1929
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

z tego co pamiętam wybuduje domek letniskowy
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 10:44   #1930
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez boangelina Pokaż wiadomość
Dobra kolejnosć.

Mysle, że Gienek ma taki charakter, że nie stanie się maskotką show-biznesu i i tak będzie indywidualistą. Kontrakt płytowy przyda się mu, ja jego płytę kupię z chęcią.

W sumie szkoda mi jednak Michała, ale mysle ze i bez wygranej się nim zainteresują i sobie poradzi.
gdyby był takim idywidium to nie zatańczyłby do kroków Eguroli

wracając do wieku.gienus kiedys lubił wypic i przyćpać,dlatego jest zniszczony.teraz ponoc wyszedł z nałogu,ale kto tam go wie

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2011-06-06 o 10:45
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 10:48   #1931
Yavana84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 57
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez pierniczek_ Pokaż wiadomość
Przylazł? Może grzeczniej trochę? Rozumiem, że niektóre z Was są zawiedzione wynikiem, ale wyżywanie się na zwycięzcy jest trochę nie na miejscu.

Ja osobiście byłam za Gienkiem, bo najchętniej słuchałam właśnie jego, ale gdyby wygrała Ada albo Michał, to byłaby równie zasłużona wygrana, bo cała finałowa trójka była bardzo mocna.
Ale się powyżywałam. Nie jestem zawiedziona wynikiem, już tydzień temu pisałam, że wygra Gienek. Raczej jestem zawiedziona tym, co TVN zrobił z XF. IMO po drodze odpadli lepsi wykonawcy, nikt z finałowej trójki nie zachwycał. Do tego doszedł fatalny dobór repertuaru, zwłaszcza Kuba Wojewódzki pogrążał nim swoich wykonawców.
Yavana84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-06, 11:01   #1932
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez Yavana84 Pokaż wiadomość
Ale się powyżywałam. Nie jestem zawiedziona wynikiem, już tydzień temu pisałam, że wygra Gienek. Raczej jestem zawiedziona tym, co TVN zrobił z XF. IMO po drodze odpadli lepsi wykonawcy, nikt z finałowej trójki nie zachwycał. Do tego doszedł fatalny dobór repertuaru, zwłaszcza Kuba Wojewódzki pogrążał nim swoich wykonawców.

A wcześniej kto był lepszy? Bo jak dla mnie, to w całym tym programie niewiele osób zachwycało, a na dodatek nikt z tych zachwycających nie wszedł do 9tki finalistów. Program był przegadany i za bardzo na modłę idola, same covery, jakieś dziwne dogrywki (żeby wyciągać więcej smsów z widzów), mierne jury z Wojewódzkim w roli gwiazdora.

Must be the music oglądałam z zaangażowaniem i emocjami, a x factor, cóż, taki zapychacz niedzielnego wieczoru trochę.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 11:14   #1933
Agrh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 721
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

http://xfactor.plejada.pl/1232,22310...c,1,wideo.html

ja tam wolę spokojnego Gienka , niż to coś wykrzykujące "helloł" itd żenua
Agrh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 11:22   #1934
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez Puszkaa Pokaż wiadomość
Jego wstęp z Maleńczukiem to było coś
Chyba najlepszy z duetów, ale to jednak Maleńczuk wypadł lepiej

Cytat:
Napisane przez malagaw Pokaż wiadomość
Ale najzabawniejsze są zachwyty osób, które swego czasu zżymały się na wygrane małych, smutnych dziewczynek, opowiadających o swoim ciężkim życiu - podczas, gdy Gienek robił dokładnie to samo, tyle, że w bardziej "dorosłym" wydaniu, bo czymże innym było wciskanie do wywiadów telewizyjnych czy prasowych rzewnych historyjek o alkoholizmie, głuchocie własnej itd.
Dokładnie Gienek, "swój gość", taki biedny i dzielny, wygrał z nałogiem i założył modelową rodzinkę (dwa razy wielkie "jaaasne"). Polacy lubią takie historie. Wczoraj Gienek był najsłabszy, talent ma moim zdaniem przeciętny (ale nie przeczę, ze talent jest), dlatego uważam, ze właśnie te historie i ta poza zagwarantowały mu zwycięstwo.

Cytat:
Napisane przez Yavana84 Pokaż wiadomość
Grajek uliczny jakich wielu, niby niekomercyjny, a latający po wszystkich programach szukających talentów.


Cytat:
Napisane przez sensualangel Pokaż wiadomość
Gienek jest jakiś taki nieśmiały, nieogarnięty facet na vóde kase wyda
Nieśmiały to raczej nie, ale mało ogarnięty tak - przez co czasem nieprzyjemny. Z tą wódą też się zgadzam. Minie parę miesięcy i wszyscy zapomną o Gienku, znajdzie się kolejna zagubiona dusza, której trzeba pomóc. O pozostałych uczestnikach pewnie też sie zapomni. Szkoda, kibicowałam Michałowi, był nieprzeciętny.
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 11:26   #1935
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez Agrh Pokaż wiadomość
http://xfactor.plejada.pl/1232,22310...c,1,wideo.html

ja tam wolę spokojnego Gienka , niż to coś wykrzykujące "helloł" itd żenua
no po tym co tu zobczyłam to widzę że on i tak się czuje jak gwiazda i bez tych 100tys
a co do Gienka - jego pieniądze - nawet jeśli przepije je - oby tylko za zdrowie fanów wypił z kieliszek
cieszę się że wygrał
a Ady występ razem z Basią Trzetrzelewską bardzo mi się podobał - super duet
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 11:53   #1936
sensualangel
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualangel
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 692
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez NibyNic Pokaż wiadomość
no po tym co tu zobczyłam to widzę że on i tak się czuje jak gwiazda i bez tych 100tys
a co do Gienka - jego pieniądze - nawet jeśli przepije je - oby tylko za zdrowie fanów wypił z kieliszek
cieszę się że wygrał
a Ady występ razem z Basią Trzetrzelewską bardzo mi się podobał - super duet
raczej jak się jest alkoholikiem, który chodzi na terapie to nawet kropli do końca życia nie może wypić
sensualangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 12:16   #1937
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Nie rozumiem fenomenu Michała, przecież on ma bardzo przeciętny głos
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 13:18   #1938
vespertine_
Zadomowienie
 
Avatar vespertine_
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 064
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez klatka Pokaż wiadomość
20 lat temu miał 16 lat! To chyba nie jest jeszcze wiek na karierę? Teraz jest dojrzały, wie czego chce i co chce śpiewać. Jestem szczęśliwa, że wygrał.
Myślałam, że ma conajmniej 40 Cóż...

W takim wypadku niech Ci będzie- powienien robic karierę 16 lat temu, okej? Wg. mnie Gienek nie ma tej energii, nie spozytkuje w odpowiedni sposob mozliwosci jakie dala mu wygrana w x faktor. Zobaczymy jaka bedzie jego płyta. Inną sprawa jest to ze w wywiadach mowil ze marzy o spokojnym zyciu przy swojej wspanialej rodzinie, bla bla bla... Cóż Jeśli chce byc gwiazda(a chyba po to poszedl do xf) to raczej pownien sie liczyc z tym ze dla rodziny czasu raczej nie będzie

Pozatym nie widzę go na koncertach, skoro po 1 piosence jest juz tak zmeczony i spocony Co będzie po 10?
__________________
Moja droga, tej bajce nie będzie królewicza na białym koniu,

będzie sam koń
vespertine_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 13:18   #1939
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Nie rozumiem fenomenu Michała, przecież on ma bardzo przeciętny głos
I żaden fascynujący z niego charakter. Nie rozumiem ludzi, którzy mówią, że Szpak ma taki mocny charakter. Przecież on tego charakteru ani grama nie pokazał, jedynie zakochanie w sobie i zarozumialstwo. No chyba, że chcieć pomalować sobie paznokcie to charakter albo szczerzenie zębów w hi hi hi w każdym zdaniu.
__________________

klatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-06, 13:30   #1940
sensualangel
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualangel
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 692
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

nasze pseudo gwiazdki z szołbiznesu to chociaż chciałyby mieć ten "przeciętny" głos Michała Szpaka

Edytowane przez sensualangel
Czas edycji: 2011-06-06 o 13:37
sensualangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 13:30   #1941
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Nie rozumiem fenomenu Michała, przecież on ma bardzo przeciętny głos
tak naprawdę to każdy ma indywidualny głos i równie przeciętny (poza kilkoma osobowościami).tu bardziej liczy się rozpoznawalność i reklama.

dlaczego taka DOda,Madonna,czy Lady gaga zarabia kupe pieniędzy-bo każdy ją zna i jest przyciągalną marką.
to,jak z produktami z reklamy.dlaczego tak często wyświetlane sa reklamy w TV,po co,aby kazdy z nas je zapamietał i w momencie drobnego zaieszenia sięgał po znana markę,która podświadomie budzi zaufanie.

pamiętam,jak czesto Doda wykrzykiwała-jestem za✂✂✂ista,jestem królową jestem jedyna
ludzie chyba w to uwierzyli
o ile wiem to najlepiej zarabiająca gwiazda w polsce.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 14:15   #1942
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez klatka Pokaż wiadomość
I żaden fascynujący z niego charakter. Nie rozumiem ludzi, którzy mówią, że Szpak ma taki mocny charakter. Przecież on tego charakteru ani grama nie pokazał, jedynie zakochanie w sobie i zarozumialstwo. No chyba, że chcieć pomalować sobie paznokcie to charakter albo szczerzenie zębów w hi hi hi w każdym zdaniu.
No właśnie No nie umiem tego zrozumieć, przecież on jedzie tylko na pędzie do szokowania i zapatrzeniu w siebie.

Cytat:
Napisane przez sensualangel Pokaż wiadomość
nasze pseudo gwiazdki z szołbiznesu to chociaż chciałyby mieć ten "przeciętny" głos Michała Szpaka
Które konkretnie? Pytam bo nie znam zbyt wielu polskich gwiazdek No i fakt, że u nas dobrzy wokaliści to raczej jakieś podziemie i trzeba się ich naszukać (ale są), a ci popularni, to zwykle właśnie tacy byle jacy jak i Szpak.

No i przeciętny ma, przeciętny. Barwę nijaką. Umiejętności ma też nijakie. Przykrywa to trochę nadmiarem ekspresji, ale było to słychać dość dobrze kiedy np wykonywał polskie piosenki, zamiast rockowych przebojów, w których łatwiej mu się było "drzeć" i tym zakrywać niedostatki. Ileż razy zdarzało mu się fałszować, ile on świetnych piosenek masakrował w tym programie... Słuchając jego Californication nie wiedziałam czy się śmiać (w tańca ) czy płakać.

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
tak naprawdę to każdy ma indywidualny głos i równie przeciętny (poza kilkoma osobowościami).tu bardziej liczy się rozpoznawalność i reklama.

dlaczego taka DOda,Madonna,czy Lady gaga zarabia kupe pieniędzy-bo każdy ją zna i jest przyciągalną marką.
Dodę to nawet słyszałam ledwo co na top trendach. Ło matko, ależ fałszowała
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 14:29   #1943
HisHoney
Zakorzenienie
 
Avatar HisHoney
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 690
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez klatka Pokaż wiadomość
I żaden fascynujący z niego charakter. Nie rozumiem ludzi, którzy mówią, że Szpak ma taki mocny charakter. Przecież on tego charakteru ani grama nie pokazał, jedynie zakochanie w sobie i zarozumialstwo. No chyba, że chcieć pomalować sobie paznokcie to charakter albo szczerzenie zębów w hi hi hi w każdym zdaniu.
Dokładnie. Ale w Polsce wszystko co inne, nawet jeśli tandetne, jest fenomenalne.
__________________

'It's about how that one person makes you feel that you can't get enough, you want it, need it, can't imagine a day without it... Taking the bad with the good, because you know that's where you want to be.'


'
If a book is well written, I always find it too short.'


HisHoney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 14:39   #1944
levante
Zadomowienie
 
Avatar levante
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: bogha ceatha
Wiadomości: 1 996
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez klatka Pokaż wiadomość
I żaden fascynujący z niego charakter. Nie rozumiem ludzi, którzy mówią, że Szpak ma taki mocny charakter. Przecież on tego charakteru ani grama nie pokazał, jedynie zakochanie w sobie i zarozumialstwo. No chyba, że chcieć pomalować sobie paznokcie to charakter albo szczerzenie zębów w hi hi hi w każdym zdaniu.
Cytat:
Napisane przez HisHoney Pokaż wiadomość
Dokładnie. Ale w Polsce wszystko co inne, nawet jeśli tandetne, jest fenomenalne.
Dziewczyny, prawdę piszecie !
Na Plejadzie można obejrzeć dzisiejszy wywiad z Gienkiem i Michałem w 'dzień dobry tvn':http://dziendobrytvn.plejada.pl/25,4....html#autoplay , Michał jak zawsze wpada w krótki aczkolwiek paranoiczny śmiech ...
Świetny wstęp Gienka : http://dziendobrytvn.plejada.pl/25,4....html#autoplay
levante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 15:07   #1945
boangelina
Rozeznanie
 
Avatar boangelina
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: ślązaczka-śpiewaczka
Wiadomości: 641
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Nie rozumiem fenomenu Michała, przecież on ma bardzo przeciętny głos
Tak myśli osoba, która muzyki tylko słucha. Ja śpiewam codziennie,gdyż takie mam studia (i kocham to, co robie), i słyszę, że Michał NIE MA przeciętnego głosu. Michał ma talent, głos zdecydowany, barwę ciekawą i dużo charyzmy.
Jakby poćwiczył, byłby najlepszy w X-factor. Brakuje trochę techniki, ale to się ĆWICZY. I wielu artystów widzi to samo.
boangelina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 15:14   #1946
Sal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 77
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Dokładnie
Pokazywałam Michała osobom, które śpiewają i chodzą do szkół muzycznych, mówiły podobnie.

A co do Michała - polecam obejrzeć, poczytać jego wywiady, tym którzy oceniają go tylko pod kątem tego co pokazywał w X factor. Myślę, że niektórych może zaskoczyć dojrzałością i podejściem do sprawy. Bo irytują mnie niektóre zarzuty, skrajnie wyssane z palca lub będące nadinterpretacjami. Każdy ma prawo myśleć co chce, no ale... skoro już się wypowiada to może jakieś pojęcie w temacie trochę dalej idące niż sam X Factor

Tak samo z Dodą na Top Trendy - z tego co wiem tuż przed występem miała problemy zdrowotne, przepracowała się i nie była w formie i już lecą w jej stronę uwagi takie i siakie.

Edytowane przez Sal
Czas edycji: 2011-06-06 o 15:15
Sal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 15:25   #1947
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez boangelina Pokaż wiadomość
Tak myśli osoba, która muzyki tylko słucha. Ja śpiewam codziennie,gdyż takie mam studia (i kocham to, co robie), i słyszę, że Michał NIE MA przeciętnego głosu. Michał ma talent, głos zdecydowany, barwę ciekawą i dużo charyzmy.
I wypowiadasz się tu za wszystkich śpiewających, czy co...? Tobie się może podobać, przecież ja nikomu nie zabraniam go lubić Ale to, ze Tobie się podoba i jednocześnie Ty akurat śpiewasz nie znaczy jeszcze, że negatywna opinia musi pochodzić od osoby, która "tylko słucha", a wszystkim śpiewającym się będzie podobał.

Ach, jeszcze jedno - to, że ktoś nie śpiewa sam, nie znaczy jeszcze, że z jego oceną czyjegoś śpiewu jest coś nie tak. Jak nie śpiewam, to znaczy, że się nie znam? Nie umiem ocenić czy coś jest fajne, czy nie? No trudno, ja też SŁYSZĘ jego barwę i nie podoba mi się ona, nie słyszę w niej nic szczególnego ani mnie nie rusza nijak. I średnio mnie obchodzi co o tym sądzą uczniowie szkół muzycznych

I bez przesady z tą charyzmą

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2011-06-06 o 15:26
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 15:38   #1948
boangelina
Rozeznanie
 
Avatar boangelina
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: ślązaczka-śpiewaczka
Wiadomości: 641
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
I wypowiadasz się tu za wszystkich śpiewających, czy co...? Tobie się może podobać, przecież ja nikomu nie zabraniam go lubić Ale to, ze Tobie się podoba i jednocześnie Ty akurat śpiewasz nie znaczy jeszcze, że negatywna opinia musi pochodzić od osoby, która "tylko słucha", a wszystkim śpiewającym się będzie podobał.

Ach, jeszcze jedno - to, że ktoś nie śpiewa sam, nie znaczy jeszcze, że z jego oceną czyjegoś śpiewu jest coś nie tak. Jak nie śpiewam, to znaczy, że się nie znam? Nie umiem ocenić czy coś jest fajne, czy nie? No trudno, ja też SŁYSZĘ jego barwę i nie podoba mi się ona, nie słyszę w niej nic szczególnego ani mnie nie rusza nijak. I średnio mnie obchodzi co o tym sądzą uczniowie szkół muzycznych

I bez przesady z tą charyzmą

Ale co tak agresywnie? Bez przesady.

Kazdy ma prawo oceniac, co mu sie podoba a co nie, ale jest to subiektywne. Jednak lata spędzone ze specjalistami od wokalu, krytykami muzycznymi, pozwalaja jednak pewne rzeczy dostrzec i wyrabiaja pewna wrazliwosc na muzyke, mozna ocenic obiektywnie to, co się da. Druga częśc jest 100% subiektywna i jest jak mówisz- może się podobać lub nie. I mogą cie nie obchodzic ludzie ze szkoly muzycznej, twoja sprawa. I tyle.
To, czego brakuje Michałowi, to odrobina techniki. To akurat słychać.

Nad charyzmą tez mozna popracować, jednak sposród finalistów Michał wypadł pod tym wzgledem najlepiej.
boangelina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 15:39   #1949
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Wiedzialam, ze o Gienku bedzie jeszcze glosno. Nie moglam odzalowac, ze nie bylo go w MAM TALENT! Piosenka Man's World byla super w jego wykonaniu.

Widzialam go dzis rano w tvn24 i coz ... niewiele zrozumialam co mowil on 100x lepiej spiewa niz mowi. Ciekawe, ze jak spiewa zapomina o stresie itp i wychodzi mu to super, a jak ma wywiad to cos tam baka pod nosem ... ale i tak go lubie
fossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 15:49   #1950
malagaw
Zakorzenienie
 
Avatar malagaw
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 402
Dot.: I-sza edycja X-Factor Polska !

Cytat:
Napisane przez madzia256 Pokaż wiadomość
No dobra, poczułam się dotknięta, ale tylko trochę
Faktycznie jestem dosyć młoda, ale kojarzę i Annę Jantar i Sośnicką i Magdę Umer (wiem żaden wyczyn, ale nie chcę być gołosłowna ), a Basi jakoś nie . Jedynie tę piosenkę kojarzę tylko nie wiem skąd.
Ale to przecież żaden wstyd Nie ma człowieka, który znałby absolutnie wszystkich wokalistów - zwłaszcza takich, którzy w Polsce nagrywali w latach 70, a później już za granicą
Swoją drogą, ja np. pierwszy raz usłyszałam o Alexandrze Burke i gdyby nie Kuźniar zapowiadający zwyciężczynię brytyjskiego X-Factora, pół programu zastanawiałabym się, kim jest owa pani

Cytat:
Napisane przez Gregorynka Pokaż wiadomość
Ojezusmaria, oni te majteczki w kropeczki już, o ile mnie pamięć nie myli, eksportują do Chin od dwóch lat. Nie wiem, zaśpiewali tam wreszcie? :|
Jakoś w zeszłym roku w jakimś programie śniadaniowym chwalili się podpisanym kontraktem na sprzedaż kilkudziesięciu milionów płyt w Chinach, więc pewnie tak

Cytat:
Napisane przez Hadassah Pokaż wiadomość
O to to. Pamiętam go z mam talent, zachwycił mnie, głównie tym że nie podpisał z nimi kontraktu, 'przepadł'.
Przecież to nieprawda, sam Gienek wielokrotnie dementował tę plotkę - nic takiego jak "nie podpisanie cyrografu z TVNem" nie miało miejsca, odpadł zwyczajnie, po prostu jury uznało, że się nie nadaje (inna rzecz, słusznie czy nie, bo w tamtej edycji odrzucili wielu utalentowanych ludzi, w zamian do odcinków półfinałowych biorąc miernoty).

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Ja go porównuję do tych wygrywających małych dziewczynek, które porywają ludzi nie wiadomo czym tak naprawdę. One biedne, malutkie istotki, on biedny człowiek z ulicy. Bla, bla, bla.
Również tak go odbieram. Dziewczynki sprzedawały w wywiadach chwytające za co wrażliwsze serca opowiastki o braku pieniędzy i związanych z tym potrzebach, Gienek opowiadał o swoich wypadkach czy życiowych porażkach typu alkoholizm. Ten sam schemat.
__________________
Procrastinate now and panic later.
malagaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-04 11:52:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:39.