Cienie Isa Dora - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-12, 15:17   #301
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Cienie Isa Dora

Cytat:
Napisane przez Laurany Pokaż wiadomość
a czy te kolorki są bardzo ciemne?? czy ten szary jet podobny do szarego z SandySky??
i czy pasowałby ten zestaw dle ciemnej blondynki z brązowymi oczami???
Te dwa po lewej to sa rozbielone i to bardzo - rozowy i szary.
A te dwa po prawej to szarosc opalizujaca wlasnie na fiolet-roz, i drugi to szary z drobinkami. Ten szary z drobinkami swietnie komponuje sie z tym rozbielonym szarym, mozna tez wlaczyc do makijazu rozbielony rozowy.

Nie wiem czy jest az tak bardzo ciemny... Ja jestem blondynka, jasna karnacja, niebieskie oczy i pasuje mi. Aha, a uzywalam go jedynie na sucho do tej pory, pewnie na mokro bedzie dosyc ciemny.
A mowi sie o nim, ze jest wieczorowy bo posiada brokat, ktory osypuje sie lekko na policzki.
No i bardzo latwo mozna go rozjasnic mieszajac z tym jasnym szaro-bialym.
Czy jest podobny do szarosci z Sandy Sky, raczej nie, moze troche w tonacji - zimna. Ten z Sandy Sky wpada bardziej w braz, a ten z Crystal Mauve to typowa szarosc- lekki grafit.

Nie wiem czy oplacaloby Ci sie kupic ta paletke skoro masz Pearls, a to przeciez tez szarosci. Tyle ze Twoje to typowo perlowe, a te sa z brokatem.

Poczytaj troche recenzje czworek IsaDory, tam niektore osoby wypowiadaja sie wlasnie na temat akurat tego zestawu, moze cos Ci to pomoze.

Ciezko mi powiedziec czy taka kolorystyka pasuje do brazowych oczu wiec w tej kwestii sie nie wypowiadam.
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 15:32   #302
Laurany
Rozeznanie
 
Avatar Laurany
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 776
Dot.: Cienie Isa Dora

hmmm ten drugi ciemniejszy roż to jednak szary
wogóle to dzięki za recenzję , właśnie też się zastanawiam czy by mi się OPŁACAŁO
jesli chodzi o ten zestaw, to widziałam nie raz jak genialny efekt daje na mojej koleżance, wygląda ona w nim obłędnie, tylko że ona jest ognistą brunetką
Laurany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 15:37   #303
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Cienie Isa Dora

No a wlasnie na recenzjach czworek doczytalam sie, ze pasuje on raczej blondynkom! Dlatego sie na niego skusilam.

A poza tym to ja do konca sama nie wiem czy ten moj zestaw jest ok, bo u mnie ten sliwkowy to szarosc opalizujaca na fiolet, moze ta wierzchnia warstwa tylko taka jest, nie wiem... Kupilam go na allegro a nie w drogerii.

Moim zdaniem Crystal Mauve pasuje do zimnego typu urody, czyli lata lub zimy, kolor wlosow nie ma tu zadnego znaczenia tylko jakim typem kolorystycznym jestes.

EDIT:
Dla zainteresowanych zalaczam zdjecia zrobione komorka wiec jakosc nienajlepsza.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie030.jpg (97,7 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie032.jpg (94,3 KB, 53 załadowań)

Edytowane przez Ajsun
Czas edycji: 2008-01-12 o 16:48
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 16:31   #304
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Cienie Isa Dora

Mam tez zdjecia Sandy Sky jakby ktos potrzebowal, jednak zaznaczam, ze robione telefonem.
I sa zrobione w roznym swietle.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie025a.jpg (72,4 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie026a.jpg (68,3 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie027a.jpg (12,6 KB, 88 załadowań)
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 18:42   #305
Laurany
Rozeznanie
 
Avatar Laurany
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 776
Dot.: Cienie Isa Dora

jeśli ładnie się komponują z typem chłodnym to powinny mi przypasować
boję się tylko że ta najciemniejsza szarość będzie za ciemna i nawet nałożona w minimalnej ilości będzie dawała u mnie efekt misia pandy
Laurany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 21:28   #306
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: Cienie Isa Dora

Cytat:
Napisane przez Laurany Pokaż wiadomość
jeśli ładnie się komponują z typem chłodnym to powinny mi przypasować
boję się tylko że ta najciemniejsza szarość będzie za ciemna i nawet nałożona w minimalnej ilości będzie dawała u mnie efekt misia pandy
ale misie panda są słodkie!

a tak na serio : z tego co ja sobie ten cien wytestowałam, to bedzie bardzo ladny kolorek na wieczór zawsze to sie tam da jakos rozetrzec zeby efekt był tak subtelny jak tego oczekujemy (przynajmniej taką mam nadzieję)
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 21:50   #307
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Cienie Isa Dora

Ja go ostatnio uzylam na dzien, ale w bardzo malej ilosci. Poza tym mozna go rozjasnic mieszajac go z tym rozbielonym szarym.
Wszyscy, ktorzy mieli choc jedne cienie IsaDory wiedza, ze sa bardzo subtelne. Nalozony w malej ilosci napewno nie bedzie zbyt mocny.
Zreszta przetestuj w perfumerii jak mozesz.
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-13, 11:29   #308
Laurany
Rozeznanie
 
Avatar Laurany
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 776
Dot.: Cienie Isa Dora

Cytat:
Napisane przez LifeIsSoSad Pokaż wiadomość
ale misie panda są słodkie!


Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Ja go ostatnio uzylam na dzien, ale w bardzo malej ilosci. Poza tym mozna go rozjasnic mieszajac go z tym rozbielonym szarym.
Wszyscy, ktorzy mieli choc jedne cienie IsaDory wiedza, ze sa bardzo subtelne. Nalozony w malej ilosci napewno nie bedzie zbyt mocny.
Zreszta przetestuj w perfumerii jak mozesz.
Taaa, zwłaszcza Fake Black, wyjątkowo subtelny...

chciałabym przetestwać w perfumerii, ale im brakuje połowy testerów czwórek
Laurany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 11:53   #309
evilcia
Zadomowienie
 
Avatar evilcia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Z domu
Wiadomości: 1 877
Dot.: Cienie Isa Dora

cieni nadal brak zostały wysłane w zeszłą sobotę (rozmawiałam ze sprzedającym) i zima, zero listonosza na horyzoncie, a o awizo niewspomnę, a codziennie zaglądam do skrzynki i widzę, że u innych co chwilę coś nowego się pojawia. Sama nie mogę pójść na pocztę się wypytać o paczkę, bo wysłana na TŻ-ta i to on musi pójść, a wraca tak, że poczta już zamknięta.
evilcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 14:17   #310
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Cienie Isa Dora

Cytat:
Napisane przez Laurany Pokaż wiadomość




Taaa, zwłaszcza Fake Black, wyjątkowo subtelny...

chciałabym przetestwać w perfumerii, ale im brakuje połowy testerów czwórek

Jesli nie zrobilas sobie "pandy" najciemniejszym z Sandy Sky to tym szarym nalozonym w malej ilosci tez nie powinnas.
Pisalas, ze kolezanka ma ten zestaw, moze u niej dasz rade sobie obejrzec ten szary.
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 13:44   #311
Laurany
Rozeznanie
 
Avatar Laurany
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 776
Dot.: Cienie Isa Dora

a ja wczoraj pojechałam do Douglasa, rozeznałam się w kolorkach i nabyłam to cudo - z zimowej limitowanej kolekcji - kolor 01 golden myrtle, lekko perłowy, jestem z niego bardzo zadowolona, jedynym minusem jest brak pacynki, a i mniejsza pojemnośc (5g) za tą samą cenę co "zwyczajna" trójka
EDIT: edytowałam zdjęcie, to lepiej oddaje kolory niż poprzednie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 01.jpg (31,4 KB, 54 załadowań)

Edytowane przez Laurany
Czas edycji: 2008-01-16 o 18:26
Laurany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-16, 14:13   #312
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Cienie Isa Dora

Gratuluje nabytku. Pisalam wlasnie na poprzedniej stronie o tym kolorze do LifeIsSoSad. Bo to sa takie zimne zielenie, prawda?

A w ogole to widzialas z tej samej limitowanki fioletowo rozowe? Jesli tak to opisz wrazenia.
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 18:14   #313
Laurany
Rozeznanie
 
Avatar Laurany
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 776
Dot.: Cienie Isa Dora

dziękujępo tym jak zrezygnowałam z Crystal Mauve, kupiłam tą paletkę (jakbym nie mogła wyjsć bez niczego, ehh)
kolorek to bardziej khaki niż zieleń, zdecydowanie zimny
te dwa pozostałe to raczej nudnawe brązy Goldfields, raczej neutralne, i dość ciemne róże/fiolety Purple Pearls, zimne, które mnie niestety kuszą grrr, mam nadzieje że je szybko wycofają
Laurany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-19, 22:14   #314
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: Cienie Isa Dora

ohh juz tak z grubsza wystestowalam moje paletki

jestem zachwycona tymi pearlsami ten złoty jest sliczny w połączeniu z resztą kolorków najpierw , jak rozpakowalam paczke, to tak dosc sceptycznie na nie patrzyłam , zwlaszcza na ten najciejmniejszy, ale wyglada baaaardzo ładnie ;D porobiłabym zdjecia, ale niestety nie mam jak ;( bo z komórki to nie bedzie nic widac

crystal mauve jeszcze nie rozpracowalam. dzisiaj na zakupy strzelilam sobie makijaz ... cała ruchoma powieka na złoto z pearlsow, a w zewnętrzny kącik ten ciemny fiolet z crystal mauve... no własnie... fiolet ?? ;/ spodziewałam sie czegos bardziej intensywnego, a to taki sino bury, ale moze sprobuje jutro na mokro jak bedzie mi sie chcialo experymentów ;D

co do cieniowania zaczyna mi wychodzic własnie z tymi pearlsami niezle pokombinowalam i nawet dobrze wyszlo ładnie, symetrycznie
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 08:54   #315
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Cienie Isa Dora

Cytat:
Napisane przez LifeIsSoSad Pokaż wiadomość
crystal mauve jeszcze nie rozpracowalam. dzisiaj na zakupy strzelilam sobie makijaz ... cała ruchoma powieka na złoto z pearlsow, a w zewnętrzny kącik ten ciemny fiolet z crystal mauve... no własnie... fiolet ?? ;/ spodziewałam sie czegos bardziej intensywnego, a to taki sino bury, ale moze sprobuje jutro na mokro jak bedzie mi sie chcialo experymentów ;D
Ja juz wiem dokladnie jaki to kolor: popielaty fiolet. Myslalam, ze bedzie bardziej fioletowy niz szarawy... Uzywam go tylko do dziennego makijazu, wychodzi na oku bardzo delikatnie. Jestem ciekawa czy w testerach w perfumeriach ten fiolet jest taki sam czy raczej bardziej intentsywny, śliwkowy.
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 16:52   #316
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Cienie Isa Dora

Kupiłam w końcu te Crystal Mauve - załączam zdjęcie. A tu link do makijażu, który nimi zrobiłam: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=246153

Cienie mnie trochę zawiodły. Kolorki są bardzo ładne, cienie dobrze wyglądają na oku, ale ten brokat faktycznie dosyć mocno się osypuje Może uda się je opanować, żeby się tak nie sypał, ale na razie wiecej ladowało go na policzkach niż na oku, a z tych ciężko go było usunąć Niemniej efekt dawały bardzo fajny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3aktualizacja-IsaDora.jpg (80,8 KB, 90 załadowań)
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 19:39   #317
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Cienie Isa Dora

dziewczyny doradzicie? Dostałam choroby co się nazywa cienie isadora nawet widac w podpisie, ze ich poszukuję Jestem już biedniejsza o blisko stówkę. Kupiłam pojedynczy z tej serii glamming czy jakoś tak nr 82 i dwójki 22 blush brown. Wszystko dlatego, ze szukam delikatnego różo-bezu...i nie mogę utrafic. Pojedynczy jest na ręku bezowo różowy a na oku jak w pysk tylko beż...albo sama perła. ładny ale nie taki jak chcialam. To pognalam po te dwójki..i znowu zonk na ręku piękny rózo-beż i kawa a na oku..nic...prawie nic nie widac. No ale oko tak lekko podkreślone, no niech będzie, że fajne do pracy. Wynika mi z tego, że potrzebuję różu mocniejszego. Chciałabym też mocny, ciemny fiolet (ale nie bordo). Wiecie w jakiej palecie mogę takie cienie znaleźc? To będzie ostatni strzał bo zbankrutuję więc doradźcie proszę. Wypatrzyłam takie zestawy: podwójny...coś tam flamingo - ale tylko roz, poczwórny pink dream i oczywiście te retro chrome co tam hosenka zaraża Które kupic? A moze macie inne pomysly?Teraz wymyśliłam jeszcze Frosty Mulberyy nr 53 ...help!..no i je wasnie kupilam...tym razem na allegro...oj głupia jestem baba, głupia...
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...

Edytowane przez ennkaa
Czas edycji: 2008-04-23 o 22:18
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 22:02   #318
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Cienie Isa Dora

Bylam dzisiaj w perfumerii, i w koncu moglam sprawdzic sobie cienie Revlona, tak dla porownania z IsaDora. Dorwalam zestaw, ktory mial kolorek szaro-srebrny, delikatny roz, i sliwke, i jeszcze jakis niepamietam. Przypominal mi kolorystycznie Crystal Mauve IsaDory. I wydaje mi sie, ze IsaDora jest fajniejsza. Chociaz pod wzgledem koloroystycznym sa porownywalne, IsaDora wydaje mi sie delikatniejsza i drobinki wygladaja minimalnie bardziej naturalnie.

A co do paletki Crystal Mauve, to znalazlam dla niej nowe zastosowanie. Uzywam tych ciemnych kolorow pojedynczo z cieniem mono Diora 005 Icy White. Nawet fajnie sie komponuja. I gdybym sama nie wiedziala co to za cienie, to uznalabym, ze to cienie z jednej paletki a nie kombinacja.
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 06:42   #319
AgajkaJ
Przyczajenie
 
Avatar AgajkaJ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 12
GG do AgajkaJ
Dot.: Cienie Isa Dora

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
napewno wkleje

w sklepach rzeczywiście droga - trójeczki 49 zł a czwóreczki ponad 50, więc cena z Allegro bardzo mnie skusiła
Bo zawsze na Allegro opłaca się bardziej niż w sklepach
AgajkaJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-03, 07:03   #320
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Cienie Isa Dora

Cytat:
Napisane przez AgajkaJ Pokaż wiadomość
Bo zawsze na Allegro opłaca się bardziej niż w sklepach
Nie zawsze Często sprzedawcy liczą sobie kosmiczne ceny za przesyłkę - kiedy wychodzi np. 1 zł taniej niż w sklepie to naprawde nie warto - pójdzie sie dosklepu i ma się od razu, nie trezba czekać. Już nie mówiąc o tym, że często ceny są wyższe niż w sklepach - np. ostatnio natknęłam się na zestawy mini Joanny chyba za 17 zł podczas gdy w SP można było je kupić za ok 6 z Albo kosmetyki TBS - funt zleciał, ale ceny na Allegro nadal sa przeliczane wg ok 6 zł za 1 funt. Przykładowo: kupiłam serum z wit E w TBS w Krakowie za 60 zł, a na Allegro prawie 80 zł + koszt przesyłki ,z tego co pamietam - 7 zł
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 13:42   #321
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Cienie Isa Dora

Cytat:
Napisane przez AgajkaJ Pokaż wiadomość
Bo zawsze na Allegro opłaca się bardziej niż w sklepach
I właśnie dzięki takim stereotypom allegrowi naciągacze i spekulanci zarabiają grubą kasę na nieświadomych prawdy naiwniakach, którzy czasem płacą 150 % ceny sklepowej, albo jeszcze więcej... Smutne.
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 23:41   #322
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Cienie Isa Dora

witam
dziewczyny , ostatnio zakochalam sie w nowej matowej paletce pieciu brazow ale cena mnie rozbila z 2 strony po prostu musze ja miec bo od dawna szukalam tak pieknych matow w brazach i neutralch, zastanawiam sie czy nie kojarzycie gdzie mozna to kupic taniej? nie tyle chodzi mi o allegro i ebay( bo tam nie ma) ale nie wiem...jakies znizki w sklepach lub przyszle promocje( swieta sie zblizaja...)chodzi mi ojakies takie stale wyprzedaze w perfumeriach moze o ktorych wiecei ze sa co roku, bo ja w ogole nie orientuje sie
jak cos wiecie plis dajcie znac
tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 00:03   #323
kamalaska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 446
Dot.: Cienie Isa Dora

a ja kupilam pod choinke 4 zestawy w ciemno nr 35 pearls(w tym i sobie) moglam kupic i 37 albo 51.ale po powrocie do domu wkoncu bym nie mogla sie zdecydowac znam swoj charakter i nei wiedzialabym ktory wybrac,wiec wzielam wszystkie takie same.mam siostre i dwie bratowe(zielone oka maja wszystkie) jak i ja.wiec mialam za zadanie kupic prezent w tym i dla siebie(mama sponsorowala).co ciekawe wszystkie dostaly taki sam kolor i oszczedzilam klotni albo dopatrywania,ktora ma lepszy,kazda miala taki sam
ogolnie jestem zadowolona,ladne sa

Edytowane przez kamalaska
Czas edycji: 2009-01-03 o 00:06 Powód: zmiana zdania
kamalaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 22:46   #324
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Dot.: Cienie Isa Dora

Dziewczyny widziałyście ten makijaż?!
Ja padłam na widok makijażu oczu tak bardzo mi się podobają
http://www.isadora.com/?id=437&cid=4658
Champs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 02:28   #325
kamalaska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 446
Dot.: Cienie Isa Dora

fajnie wiedziec ze w koncu mozna kupic matowa wersje crystal mauve nr 37 bez brokatu
kamalaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 16:34   #326
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Cienie Isa Dora

Mam ogromną prośbę czy mogłybyscie wrzucic real foto czwórki Cristal Amethyst?Przewalczyłam cały watek i jedno jest tylko , ale niezbyt wyrazne.
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-12, 20:11   #327
kamalaska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 446
Dot.: Cienie Isa Dora

dziewczyny polecam wam sprawdzonego sprzedawcę, który sprzedał mi juz kilkanascie zestawow isadory- polecam go!!!oryginalne po 35 zl,a jak kupicie 4 zestawy to wyjdzie przesylka po 2 zl...
http://www.allegro.pl/item572618306_..._promocja.html


to nie jest autoreklama,tylko moja troska o to,abyscie nie wydawaly za duzo kasy

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

on się engazung nazywa
i sprzedaje poczwórne
nie ma zadnego negatywu na 10 tysiecy produktow sprzedanych


http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=1562987
kamalaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 15:52   #328
organizm
Zakorzenienie
 
Avatar organizm
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 000
Dot.: Cienie Isa Dora

Cytat:
Napisane przez kamalaska Pokaż wiadomość
dziewczyny polecam wam sprawdzonego sprzedawcę, który sprzedał mi juz kilkanascie zestawow isadory- polecam go!!!oryginalne po 35 zl,a jak kupicie 4 zestawy to wyjdzie przesylka po 2 zl...
http://www.allegro.pl/item572618306_..._promocja.html


to nie jest autoreklama,tylko moja troska o to,abyscie nie wydawaly za duzo kasy

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

on się engazung nazywa
i sprzedaje poczwórne
nie ma zadnego negatywu na 10 tysiecy produktow sprzedanych


http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=1562987
Zastanawiam się właśnie, czy nie kupić u niego cieni, ale po Twoim poście jestem zdecydowana i kliknę
__________________
"If you think you can, you can.
If you think you can't, you are right."
/Mary Kay Ash/

organizm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 11:04   #329
kamalaska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 446
Dot.: Cienie Isa Dora

hehe ja bede polowac chyba na podklady u niego:
cieszę się,że niektorzy są uczciwi z Alegro, bo raz mnie oszukano na 150zl na perfumach, engazung jest uczciwy i napewno jeszcze raz zamowie u niego cienie isadory-jak mi sie skonczą, mam dwa zestawy wiec nie potrzebuje na razie

Edytowane przez kamalaska
Czas edycji: 2009-03-14 o 11:09
kamalaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 20:40   #330
organizm
Zakorzenienie
 
Avatar organizm
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 000
Dot.: Cienie Isa Dora

Kliknęłam przed chwilą czwórkę Amethyst Crystal, już nie mogę się doczekać aż przyjdą
__________________
"If you think you can, you can.
If you think you can't, you are right."
/Mary Kay Ash/

organizm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:24.