Jak podkreślić jasną cerę? III - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-08, 08:25   #3931
Tusio
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 631
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

to zalezy od tego, jaki masz kolor cery i wlosow

ja dobrego podkladu tez nie moge znalezc. postanowilam, ze zaopatrze sie w aurige i kosmetyki z kasztanowcem-moze w polaczeniu z filtrem nieco zbledne.
szkoda, ze przez naczynka raczej nie moge uzywac rozu, a marzy mi sie bourjois :/
__________________
"Zważcie plemienia waszego przymioty; / Nie przeznaczono wam żyć jak zwierzęta, / Lecz poszukiwać i wiedzy, i cnoty..."
Tusio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 08:32   #3932
aako
Zakorzenienie
 
Avatar aako
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 198
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

"ze przez naczynka raczej nie moge uzywac rozu, a marzy mi sie bourjois :/"



mam ten sam problem i nie wiem jak wymodelować twarz.
__________________

aako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 10:20   #3933
Nanatsusaya
Raczkowanie
 
Avatar Nanatsusaya
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 192
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez aako Pokaż wiadomość
"ze przez naczynka raczej nie moge uzywac rozu, a marzy mi sie bourjois :/"



mam ten sam problem i nie wiem jak wymodelować twarz.
skąd ja to znam :/, u mnie efekt ruskiej baby z targu murowany, a z bourjois marzy mi się odcień takiego pudrowego,lekko przybrudzonego różu piękny nie pamiętam numeru. Mam nadzieję,że namówię siostrę Tż żeby mi w Anglii jakiś fajny podkład kupiła, ale znając jej miłość do solarium, to będzie mnie chciała uszczęśliwić "zdrowym opalonym beżem" bleee.

Shiseido fajna sprawa, ale ta cena...
I też boję się kupować na stronkach podkłady w ciemno, wiadomo jak to jest z obrazkami. Ostatnio pani w Douglasie pomazała mnie jakimś ciemnym paskudztwem z wielkimi błyszczącymi drobinami i wmawiała, że ten kolor (jakoś tak o 3 tony za ciemny i ewidentnie pomarańczowy na mnie) jest dla mnie "wprost stworzony" ponieważ w lato cera automatycznie przyjmuje ciemniejsze podkłady :/ Ja nie wiem kogo oni w tych sklepach zatrudniają ....
Nanatsusaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 11:31   #3934
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez mogwaica Pokaż wiadomość
Mnie tam słońce nie łapie nawet choćbym chciała ,to prędzej mi ciśnienie podskoczy z tego smażenia się na słońcu niż chociaż troche sie zaczerwienie a co dopiero jakiś tam beżyk

Mam problem z filtrami.Wszystkie migrują mi do oczu i wieczorem mam spojówki jak królik i łzy ciurkiem po twarzy lecą
och - ja mam ten sam problem, nawet jeżeli filtr jest bez alkoholu. a teraz kupiłam sobie avenkę emulsję (nie było kremu) i nie potrafie jej tek nałożyć i rozsmarować, żeby nie pozostały smugi. jeżeli zaczynam mocniej trzeć skórę to filtr zaczyna mi się wałkować i zwisaja mi z twarzy takie - jak określiła to moja mama - 'farfocle'. ta emulsja zastyga mi na twarzy w 10 s!. czy miałaś twż może taki problem?
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 11:35   #3935
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1215187435
a możecie mi powiedzieć jaka ja jestem?
chłodna czy może ciepła ?
kolor skory jak w linku, wlosy ciemny blond, niebieskie oczy


ostatnio planuję zakup różu (nie mam w ogóle kolorów, kiedys mialam anemie, nie wiem jak sprawa ma sie teraz. jaki kolor by do mnie pasowal?)
Czy to Twój naturalny kolor ust?
Na moim (nieskalibrowanym ) monitorze wyglądasz na chłodnego typka I ładnie Ci w tym fiolecie. Z różów ja bym obstawiała kultową dziewięćdziesiątkę piątkę burżuja Rose de Jaspe.

Co do anemii - nie chciałabym moralizować, ale koniecznie trzeba by to sprawdzić na bieżąco.
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 14:13   #3936
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
och - ja mam ten sam problem, nawet jeżeli filtr jest bez alkoholu. a teraz kupiłam sobie avenkę emulsję (nie było kremu) i nie potrafie jej tek nałożyć i rozsmarować, żeby nie pozostały smugi. jeżeli zaczynam mocniej trzeć skórę to filtr zaczyna mi się wałkować i zwisaja mi z twarzy takie - jak określiła to moja mama - 'farfocle'. ta emulsja zastyga mi na twarzy w 10 s!. czy miałaś twż może taki problem?
Czasami też mi się tak dzieje , poprostu się "wałkuje" .
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 16:12   #3937
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Czy to Twój naturalny kolor ust?
Na moim (nieskalibrowanym ) monitorze wyglądasz na chłodnego typka I ładnie Ci w tym fiolecie. Z różów ja bym obstawiała kultową dziewięćdziesiątkę piątkę burżuja Rose de Jaspe.

Co do anemii - nie chciałabym moralizować, ale koniecznie trzeba by to sprawdzić na bieżąco.

dziiękuję Ci bardzo za radę
sprawdziłam te róże tu i ta 95 to taki 'brudny róż' czy mi się zdaje?
różnie to wygląda na obrazku...
co do koloru ust-był na nich tylko bezbarwny błyszczyk...
ghana jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-08, 17:19   #3938
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cześć Wypowiadałam się raz tutaj, ale baaardzo dawno, dopiero niedawno sobie przypomniałam o tym wątku
Otóż stała się okropna rzecz: moja twarz się lekko opaliła! Dziewczyny, znacie jakiś krem do twarzy z filtrem w PRZYSTĘPNEJ cenie? Byleby był jakiś lekki, bo jak mi ostatnio pani w aptece doradziła, to do tej pory walczę z pryszczami na policzku (a normalnie raczej mi wychodzą w "strefie T"). Wyrzuciłam prawie pełną tubkę.

Dziewczyny, jak widzę Wasze fotki to tak Wam zazdroszczę tej bieli na twarzy w lecie i tęsknie za swoją
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 17:48   #3939
Nanatsusaya
Raczkowanie
 
Avatar Nanatsusaya
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 192
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Z filtrami to ciężka sprawa, trzeba metodą prób i błędów, bo każdej co innego pasuje. A jeśli chodzi o lekki filtr to hmm.... jeszcze gorzej. Najlepiej sprawdź na kwc i spróbuj zdobyć próbki w aptekach.
Co do tych niedrogich, będzie to Iwostin
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=filtry+spf+50
Klorane, które ja osobiście polecam, byłoby idealne dla mnie gdyby nie zapach landrynek i lekkie pieczenie pod oczami<pewnie przez zapach>. U mnie wchłania się do matu bez pomocy skrobii
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...spf+50+mleczko
to za w miarę przystępną cene apteczne, z nie aptecznych fotostabilnych wymieniany był jakieś 2 strony temu lirene, o nieaptecznych filtrach znajdziesz co nieco tutaj
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...t=lirene+filtr
udanych łowów
Nanatsusaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 18:00   #3940
wredziulek
Zadomowienie
 
Avatar wredziulek
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 035
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Nanatsusaya Pokaż wiadomość
Co do tych niedrogich, będzie to Iwostin
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=filtry+spf+50
To mój, mogę polecić, ma tę zaletę, że można na niego używać normalnego pudru.
__________________
kosmetyki
książki
wredziulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 18:32   #3941
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Dziewczyny, znacie jakiś krem do twarzy z filtrem w PRZYSTĘPNEJ cenie? Byleby był jakiś lekki, bo jak mi ostatnio pani w aptece doradziła, to do tej pory walczę z pryszczami na policzku (a normalnie raczej mi wychodzą w "strefie T").
ja polecam soraye 45
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-08, 18:34   #3942
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Hmmm

Skuszę się chyba na Iwostin, lubię te firmę. Że też o niej nie pomyślałam

Dzięki dziewczyny
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 18:37   #3943
aako
Zakorzenienie
 
Avatar aako
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 198
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

polecam Iwostin ale emulsje. Krem jest dla mnie za ciężki.
Emulsja ma ten plus że jest lżejsza i aż 100 ml w tej samej cenie
__________________

aako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 19:13   #3944
Nanatsusaya
Raczkowanie
 
Avatar Nanatsusaya
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 192
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Ja także polecam emulsję,mam uczucie spoconej twarzy po kremie :/
Nanatsusaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 21:09   #3945
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
zobaczcie http://www.zeberka.pl/art.php?id=1422
mogliby zrobic jeszcze takie płynne podkłady, a nie tylko sypkie pudry
Dobre podkłady mineralne można nakładać na mokro, wystarczy spryskać pędzel wodą termalną albo czymkolwiek się chce (w USA namiętnie używają fix+ Mac'a). W ten sposób można uniknąć zapychających czy uczulających składników w płynnych podkładach a efekt jest ten sam. Sprawdziłam .
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-12, 12:28   #3946
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Do dziewczyn zajmujących się przeglądaniem i robieniem spisu z poszczególnych części wątku. Ja mogę się zająć tworzeniem wątku ogólnego. Swoją działkę prawie skończyłam, ale wszystko chyba straciłam (reinstall systemu ) i będę musiała jeszcze raz.
Wypisujcie nazwy kosmetyków i od razu do nich linki postów gdzie były dokładnie omawiane (zdjęcia oczywiście też). Wklejajcie tutaj, albo do mnie na pw/gg.

Dzisiaj zmieszałam najjaśniejszy puder Vipery z zwykłym pudrem dla niemowląt (Bella 5zł, najkrótszy 3 wyrazowy skład) i mam śliczny jasny puder do matowienia filtrów. Płaskiego matu jak po skrobi nie ma i widocznej warstwy zbyt ciemnego pudru też.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-12, 13:57   #3947
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

ja wczoraj kupiłam sobie na urodziny sypki puder JOKO. nie wiem jeszcze czy jest dobry, bo kupiłam go po 21 dosyć ciemno było, światło kiepskie. najwyżej będzie pod oczy lądował w trakcie malowania jak się okaze za ciemny/cieply
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-13, 18:22   #3948
rudywroobel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 130
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Jest już lato, natknęłam sie na to forum( i wątek) szukając jakiś informacji i rad na temat doboru stroju kompielowego dla kogoś tak bladego jak ja. Prawie wszytkie zdjęcia jakie obejrzałam przedstawiały opalone dziewczyny w strojach, których kolory tylko podkreślały opaleniznę! Lubię swoją białą skóre,ale plaża to dalej miejsce gdzie tracę swoją pewność siebie...i to tylko dla tego,że odbijam promienie sloneczne bo figurze nie mogę wiela zarzucić
Na dodatek nie używam pudru ani podkładu bo zawsze trafiałam na takie ,które było wyraźnie widać a tu jest tyle rad i propozycji, mam wrażenie, że jestem na innej planecie
Nie przeczytałam jeszcze całego wątku, ale już zaczynam inaczej patrzeć na poszukiwanie odpowiedniego stroju i paradowanie po plaży

Do tej pory tylko będąc w Azji podkreślałam jasną cerę, ale to się zmieni
__________________
"C'é il rosso della fiamma del mio cuore che arde, brilla,consuma, e mai non muore"
rudywroobel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-13, 19:24   #3949
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez rudywroobel Pokaż wiadomość
Jest już lato, natknęłam sie na to forum( i wątek) szukając jakiś informacji i rad na temat doboru stroju kompielowego dla kogoś tak bladego jak ja. Prawie wszytkie zdjęcia jakie obejrzałam przedstawiały opalone dziewczyny w strojach, których kolory tylko podkreślały opaleniznę! Lubię swoją białą skóre,ale plaża to dalej miejsce gdzie tracę swoją pewność siebie...i to tylko dla tego,że odbijam promienie sloneczne bo figurze nie mogę wiela zarzucić
Na dodatek nie używam pudru ani podkładu bo zawsze trafiałam na takie ,które było wyraźnie widać a tu jest tyle rad i propozycji, mam wrażenie, że jestem na innej planecie
Nie przeczytałam jeszcze całego wątku, ale już zaczynam inaczej patrzeć na poszukiwanie odpowiedniego stroju i paradowanie po plaży

Do tej pory tylko będąc w Azji podkreślałam jasną cerę, ale to się zmieni
gdybym ja wyszła w stroju kąpielowym w dzień na plażę to chyba zostałabym zjedzona przez te wszystkie 'solarki'. dlatego unikam publicznego rozbierania się. ale mogłabym się kapać w morzu czy basenie jak Dita von Tees - po 22.00
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-13, 19:49   #3950
rudywroobel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 130
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

I to jest tak niesprawiedliwe!!
Większość moich znajomych przepada za plażowaniem, mój chłopiec rónież, ja osobiście lubię popływać bo jak jest z opalaniem się rudzilców wszyscy wiedzą(przynajmniej tutaj). Tylko dlaczego mam się czuć jak alien w miejscu publicznym, dostępnym dla wszystkich, dlatego że ktos nie może się napatrzyć, albo musi zwrócić mi uwagę na to jaka jestem blada! Po wszelkich wyjaśnieniach oczywiście pokiwa głową i doda, że przynajmniej nie będę mieć zmarszczek,ale że sama tak by nie wyszła...
I jest jak na trampolinie: góra, dół / akceptujez się, nie akceptujesz się...

A ja chcę tylko miło spędzić czas w stroju odpowiednim do pływania i wysokich temperatur, tam gdzie są ludzie i nie zastanwiać się czy ktoś się gapi bo...właśnie, bo co? Bo jest nie przyzwyczajony do widoku bladej osoby w skąpym odzieniu.
Ja będę dzielna i posmarowana kremem z filtrem będę robić co chcę

tiaaa, na plaży pewnie zacznę śpiewać inaczej...chyba,że jednak gdzieś znajdę wymarzone wściekle trawiaste bikini i wtedy będa sie gapić na bikini a nie na blade nogi

Swoja drogą lubię chodzić w spódniczkach, nie przeszkadza mi wtedy bladość moich kończyn. Obecnie jestem w Irlandii i tutaj wiele kobiet jest zwyczajnie białych. Czy któraś się tym specjalni eprzejmuje? NIE, i to jest piękne pomijam fakt,że sama biegam tu raczej w pełni odziana bo jest mi zimno. Irlandkom i Angielkom również ani pogoda ani jasna cera nie przeszkadzają w bieganiu w mini bez rajstop. dlaczego nam miałoby?

Wybaczcie,że się tak rozpisałam - to z radości, że jest takie miejsce gdzie mogę
__________________
"C'é il rosso della fiamma del mio cuore che arde, brilla,consuma, e mai non muore"

Edytowane przez rudywroobel
Czas edycji: 2008-07-13 o 19:50 Powód: znaleziony błąd
rudywroobel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-13, 20:51   #3951
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Ja na Twoim miejscu kupiłabym chyba zielony strój, nawet jeśli będziesz sie rzucać w oczy
Nie warto sie przejmować innymi. Ja nie komentuję jeśli ktoś jest opalony na czekoladke, a jesli ktos komentuje moją bladość, to uwazam, ze jest po prostu niekulturalny i nie warto tego słuchać.
Nawet sama bym poszla sobie na plaże, ale nie rozebralabym sie ze wzgledu na mój tłuszczyk... xD
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-13, 21:00   #3952
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez rudywroobel Pokaż wiadomość
I to jest tak niesprawiedliwe!!
Większość moich znajomych przepada za plażowaniem, mój chłopiec rónież, ja osobiście lubię popływać bo jak jest z opalaniem się rudzilców wszyscy wiedzą(przynajmniej tutaj). Tylko dlaczego mam się czuć jak alien w miejscu publicznym, dostępnym dla wszystkich, dlatego że ktos nie może się napatrzyć, albo musi zwrócić mi uwagę na to jaka jestem blada! Po wszelkich wyjaśnieniach oczywiście pokiwa głową i doda, że przynajmniej nie będę mieć zmarszczek,ale że sama tak by nie wyszła...
I jest jak na trampolinie: góra, dół / akceptujez się, nie akceptujesz się...

A ja chcę tylko miło spędzić czas w stroju odpowiednim do pływania i wysokich temperatur, tam gdzie są ludzie i nie zastanwiać się czy ktoś się gapi bo...właśnie, bo co? Bo jest nie przyzwyczajony do widoku bladej osoby w skąpym odzieniu.
Ja będę dzielna i posmarowana kremem z filtrem będę robić co chcę

tiaaa, na plaży pewnie zacznę śpiewać inaczej...chyba,że jednak gdzieś znajdę wymarzone wściekle trawiaste bikini i wtedy będa sie gapić na bikini a nie na blade nogi

Swoja drogą lubię chodzić w spódniczkach, nie przeszkadza mi wtedy bladość moich kończyn. Obecnie jestem w Irlandii i tutaj wiele kobiet jest zwyczajnie białych. Czy któraś się tym specjalni eprzejmuje? NIE, i to jest piękne pomijam fakt,że sama biegam tu raczej w pełni odziana bo jest mi zimno. Irlandkom i Angielkom również ani pogoda ani jasna cera nie przeszkadzają w bieganiu w mini bez rajstop. dlaczego nam miałoby?

Wybaczcie,że się tak rozpisałam - to z radości, że jest takie miejsce gdzie mogę
ja też eksponuje swoje ciało i nie obchodzi mnie, ze ktos mi mowi ze jestem blada.


a tak w ogóle ostatnio w Wysokich Obcasach wyczytałam, że są sztyfty z filtrem do znamion, chyba zakupię bo będzie to dla mnie wygodniejsze. teraz zawsze musze miec przy sobie tubkę filtru, a noszę male torebki, wiec to wszystko jest upchane.
chyba zdecyduje sie na Bioderma Photoder, Max Stick 50+ ok 31 pln


ostatnio przeglądałam swoje gazety i znalazłam w 5 numerze/2007 Beatu Forum, dośc duży artykuł 'Jak chronić skórę przed słońcem?' jak chcecie mogę go zeskanować i tu wkleić

Edytowane przez ghana
Czas edycji: 2008-07-13 o 21:02 Powód: dopisek
ghana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-13, 21:05   #3953
aako
Zakorzenienie
 
Avatar aako
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 198
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Bioderma Photoder, Max Stick 50+ <- a to nie jest do ust?? Chcesz to nakładać na całą twarz??
__________________

aako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-13, 21:08   #3954
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

tu jest napisane, ze mozna stosowac to do ochrony wrazliwych miejsc takich jak: nos, usta, uszy, znamiona i blizny, wiec ze wzgledu na te dwa ostatnie kupiłabym to
ghana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-13, 21:26   #3955
rudywroobel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 130
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Ten sztyft jest do ust(zastanawiałam się nad nim ostatnio),ale myślę,że do znamion też świetnie by się nadał, za to na twarz niekoniecznie.

Ghana,podziwiam jeśli nosisz ze sobą filtr i nakładasz go kilka razy w ciągu dnia. Wiem,że tak się powinno robić, ale ja przed tym musiałabym oczyścić twarz a po tym pewnie poprawić makijaż i generalnie nie chce mi się. Stale używam tylko balsamu do ust i okularów przeciwsłonecznych(z filtrem oczywiście).
__________________
"C'é il rosso della fiamma del mio cuore che arde, brilla,consuma, e mai non muore"
rudywroobel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-13, 21:40   #3956
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

ja filtr nakladam tylko na niebezpieczne znamiona, bo z tym niestety mam klopot. pewnie w sierpniu szykuje sie nastepna wycinka. tu jest napisane wlasnie, ze pasuje do znamion, wiec zobaczymy
ghana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-13, 21:40   #3957
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Wita Was bladolica Chętnie się dowiem czy jestem ciepła czy zimna.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja.jpg (49,8 KB, 134 załadowań)
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-13, 21:58   #3958
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

witam !
oj moja blada buzka podkład mysle ze trafiony pod wzgledem koloru,trwałosci ... ale musze ja jakos ozywic na policzki kuleczki brazujace mysle o czyms brazujaco -rozswietlajacym hmm teraz wyszły fajne paletki z JOKO puderkow tylko nie wiem czy warto

tak sie zastanawiałam wydaje mi sie ze jestem zimą
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu1.JPG (16,9 KB, 110 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu.JPG (27,8 KB, 95 załadowań)
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 06:13   #3959
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
Wita Was bladolica Chętnie się dowiem czy jestem ciepła czy zimna.
Kolor włosów naturalny? Z jednego zdjęcia (niewyraźnego) trudno ocenić. Obstawiam raczej ciepły.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 10:04   #3960
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez rudywroobel Pokaż wiadomość

Ghana,podziwiam jeśli nosisz ze sobą filtr i nakładasz go kilka razy w ciągu dnia. Wiem,że tak się powinno robić, ale ja przed tym musiałabym oczyścić twarz a po tym pewnie poprawić makijaż i generalnie nie chce mi się. Stale używam tylko balsamu do ust i okularów przeciwsłonecznych(z filtrem oczywiście).
ja też muszę ze soba wszędzie targać butlę filtra - mam obsesje smarowania nim rąk, w efekcie czego np tapicerka w samochodzie jest upaćkana na fioletowo.... ale zawsze mam pod ręką jakieś chusteczki zmywajace. problemem są też przybrudzone - niestety chyba już trwale - kołnierzyki i dekolty moich ubrań...
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:37.