Problem z google play - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-04-15, 14:10   #1
msmilems15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-03
Wiadomości: 5

Problem z google play


Może miałyście podobny problem jak ja wiec pomyślałam, że zapytam
Zresetowałam swój telefon (zwykły stary samsung), tj. przywróciłam ustawienia fabryczne, bo miałam całą pamięć zaśmieconą w telefonie. I teraz nie mogę zainstalować (z google play) części aplikacji, m.in. aplikacji inpost, aplikacji biedronki, itp. Pojawia się komunikat, że aplikacja nie jest dostępna dla urządzenia lub też w ogóle nic się nie wyświetla. Nie dotyczy to wszystkich aplikacji, bo mogę zainstalować np. instagram czy facebook. Co mogę zrobić?
msmilems15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-16, 19:57   #2
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 094
Dot.: Problem z google play

Cytat:
Napisane przez msmilems15 Pokaż wiadomość
Może miałyście podobny problem jak ja wiec pomyślałam, że zapytam
Zresetowałam swój telefon (zwykły stary samsung), tj. przywróciłam ustawienia fabryczne, bo miałam całą pamięć zaśmieconą w telefonie. I teraz nie mogę zainstalować (z google play) części aplikacji, m.in. aplikacji inpost, aplikacji biedronki, itp. Pojawia się komunikat, że aplikacja nie jest dostępna dla urządzenia lub też w ogóle nic się nie wyświetla. Nie dotyczy to wszystkich aplikacji, bo mogę zainstalować np. instagram czy facebook. Co mogę zrobić?
Jeśli telefon jest stary, to może zwyczajnie nie być już supportu dla tych aplikacji.

Pewnie dopóki były zainstalowane, to miałaś, najwyżej jakiś błąd wyskoczy, ale w Sklepie Play już są niedostępne dla tej wersji Androida.

Sprawdziłabym w ustawieniach, jaką masz wersję i wygooglała, czy jest support dla aplikacji, których ci brakuje.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-16 20:57:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:00.