Kosmetyki naturalne - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-06, 21:20   #991
seige
Raczkowanie
 
Avatar seige
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska, mazowieckie
Wiadomości: 132
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Przyszedł do mnie bourjois detox i testuję dzisiaj drugi dzień. Krycie ma dobre, daje półmatowe wykończenie na mojej skórze, jestem zadowolona.
Niestety minerałki rozpieściły mnie tym, że bezproblemowo można jasny odcień znaleźć i na dodatek w mojej beżowej tonacji. Mam nr 52, jest to chyba najjaśniejszy odcień, bo innych się na allegro nie dopatrzyłam. Niestety jest ciut za ciemny, latem będzie w porządku ale kiedy indziej już nie za bardzo.
Jest jeszcze jaśniejszy odcień 51 (Light Vanilla). Od czasu do czasu ktoś go wystawia na Allegro, ale pewnie na jakichś innych portalach też można go znaleźć.
__________________
"Zło" ----->EKO

Zapuszczam włoski od 06.2011

1200-1500 kcal/dzień
68>67>66>65>64>63>62>61>60
seige jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 21:41   #992
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Kosmetyki naturalne

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-and-body.html

mam to
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 22:06   #993
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez seige Pokaż wiadomość
Jest jeszcze jaśniejszy odcień 51 (Light Vanilla). Od czasu do czasu ktoś go wystawia na Allegro, ale pewnie na jakichś innych portalach też można go znaleźć.
Szalenie dziękuję Ci za tą informację, jeśli uda mi się gdzieś dorwać, to kupiłabym pełnowymiarowe opakowanie, bo teraz mam próbki.
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 06:28   #994
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja znam tą firmę ze skladów. Nie warto, duzo śmieci w skladach, akurat mydelka mają bardzo dobre, ale tak jak piszę ckin2u nie są zupelnie pozbawione ulepszaczy, w tym przypadku substancji zapachowych. Jeśli nigdy nie mialaś alergii, to moze warto je wypróbować.
Dziękuję dziewczyny za informacje. Może jak kiedyś dorwę gdzieś na promocji to wypróbuję. Zobaczymy jak u mnie się sprawdzi.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 06:32   #995
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Kosmetyki naturalne

ja starsznie zaluje ze jest takie drazniace, bo strasznie chcialam je miec no i naprawde czulam sie po nim czysta, ale widzialam ze mnie podraznia wiec odpada...


musze dorwac cos mega oczyszczajacego co mnie jednczesnie oczysci ladnie, bo sama glinka tego nie robi i czuje sie nie do konca czysta

ten krem z Sanflore NEKTAR tez mnie drazni po co oni pakuja tyle tych zapachow tam itp?
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 06:37   #996
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez seige Pokaż wiadomość
Jest jeszcze jaśniejszy odcień 51 (Light Vanilla). Od czasu do czasu ktoś go wystawia na Allegro, ale pewnie na jakichś innych portalach też można go znaleźć.
Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Szalenie dziękuję Ci za tą informację, jeśli uda mi się gdzieś dorwać, to kupiłabym pełnowymiarowe opakowanie, bo teraz mam próbki.
W Douglasie też jest. Ja chciałam zdradzić minerały z Healthy Mix, ale - - no nie wrócę już do tradycyjnych podkładów. Nie te kolory, nie to nakładanie, nie ten efekt.

Wczoraj przyszła moja paczka z ZSK, nie mogę się doczekać testowania olejów.
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 07:45   #997
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Kosmetyki naturalne

Treść usunięta

Edytowane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Czas edycji: 2011-04-07 o 07:48
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-07, 07:54   #998
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Kosmetyki naturalne

eh to naprawde dziwne, bo mnie np wysusza strasznie, poza tym jak mi sie dostanie troche do nosa to nie moge wytrzymac i mam od razu caly nos i okolice czwerwone
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 08:24   #999
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
eh to naprawde dziwne, bo mnie np wysusza strasznie, poza tym jak mi sie dostanie troche do nosa to nie moge wytrzymac i mam od razu caly nos i okolice czwerwone


Jak nic jesteś alergiczką. Wybieraj kosmetyki o krótkich skladach. Z mydel polecam Ci Savon Noir Alepii, możesz przeżyć szok, bo to glut śmierdzący, straszny jest, ale nie podrażnia. Polecam Ci też olejek myjący z biochemii urody pomarańczowy. Idealnie by się sprawdzi z mydlem i glinką.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 08:51   #1000
seige
Raczkowanie
 
Avatar seige
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska, mazowieckie
Wiadomości: 132
Dot.: Kosmetyki naturalne

Wybrałam się wczoraj do kosmetyczki na peeling kawitacyjny, ale Pani bardzo skutecznie namówiła mnie na mikrodermabrazję korundową (w cenie peelingu kawitacyjnego, dlatego się zgodziłam). Mam teraz, jak to po korundowej, niezwykle czerwoną buzię i przez kilka dni stosowanie jakichkolwiek kremów oprócz łagodzącego Alantanu odpada. Za parę dni jak cera się całkiem oczyści zacznę na nowo moje dobroczynne kuracje - tym razem będą mogły naprawdę głęboko dotrzeć do mojej skóry i mieć faktyczne działanie. Tylko martwi mnie trochę skład Alantanu (zawiera parafinę i wazelinę), czy jest może jakiś kosmetyk naturalny o takim samym działaniu?
__________________
"Zło" ----->EKO

Zapuszczam włoski od 06.2011

1200-1500 kcal/dzień
68>67>66>65>64>63>62>61>60
seige jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 09:06   #1001
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez seige Pokaż wiadomość
Wybrałam się wczoraj do kosmetyczki na peeling kawitacyjny, ale Pani bardzo skutecznie namówiła mnie na mikrodermabrazję korundową (w cenie peelingu kawitacyjnego, dlatego się zgodziłam). Mam teraz, jak to po korundowej, niezwykle czerwoną buzię i przez kilka dni stosowanie jakichkolwiek kremów oprócz łagodzącego Alantanu odpada. Za parę dni jak cera się całkiem oczyści zacznę na nowo moje dobroczynne kuracje - tym razem będą mogły naprawdę głęboko dotrzeć do mojej skóry i mieć faktyczne działanie. Tylko martwi mnie trochę skład Alantanu (zawiera parafinę i wazelinę), czy jest może jakiś kosmetyk naturalny o takim samym działaniu?

Krem Sylveco, albo kapsluki Gal.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-07, 09:51   #1002
seige
Raczkowanie
 
Avatar seige
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska, mazowieckie
Wiadomości: 132
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Krem Sylveco, albo kapsluki Gal.
Ten Sylveco to chyba niedostępny w aptekach, drogeriach etc..? A kapsułki Gal - to te rybki tak?
__________________
"Zło" ----->EKO

Zapuszczam włoski od 06.2011

1200-1500 kcal/dzień
68>67>66>65>64>63>62>61>60
seige jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 10:13   #1003
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Kosmetyki naturalne

A ja mam pytanie czy znacie gabinety kosmetyczne, które wykorzystują kosmetyki naturalne do zabiegów?
Bardzo mnie to interesuje.
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 10:39   #1004
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez seige Pokaż wiadomość
Ten Sylveco to chyba niedostępny w aptekach, drogeriach etc..? A kapsułki Gal - to te rybki tak?
Tak, a konkretnie chodzi o wersję Dermogal z wit A+E. Obydwa produkty moźna dostać lub zamówić w aptece.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 11:20   #1005
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

Nigdzie nie mogłam dostać kapsułek DermGal-dopiero mi zamówili i muszę czekać;/
Przyszło mi zamówienie z ZSK i nie wytrzymałam i olejek malinowy poszedł na twarz i pięknie się wchłonął.
Masło shea wypróbowałam na dłoniach i muszę powiedzieć,że żaden krem drogeryjno/perfumeryjny nie dał mi takiego efektu.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 11:58   #1006
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Nigdzie nie mogłam dostać kapsułek DermGal-dopiero mi zamówili i muszę czekać;/
Przyszło mi zamówienie z ZSK i nie wytrzymałam i olejek malinowy poszedł na twarz i pięknie się wchłonął.
Masło shea wypróbowałam na dłoniach i muszę powiedzieć,że żaden krem drogeryjno/perfumeryjny nie dał mi takiego efektu.


Bylas już na tym watku: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=519783
Zapraszamy
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 12:08   #1007
seige
Raczkowanie
 
Avatar seige
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska, mazowieckie
Wiadomości: 132
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez francuzzka Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie czy znacie gabinety kosmetyczne, które wykorzystują kosmetyki naturalne do zabiegów?
Bardzo mnie to interesuje.
A mnie zainteresował Twój podpis. Jakie spirulina ma działanie oprócz wzbogacenia organizm w białko i witaminy? Ma jakiś wpływ na obniżenie łaknienia itp?
__________________
"Zło" ----->EKO

Zapuszczam włoski od 06.2011

1200-1500 kcal/dzień
68>67>66>65>64>63>62>61>60
seige jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 12:12   #1008
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Bylas już na tym watku: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=519783
Zapraszamy
A jakod początku was podczytuję
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 13:56   #1009
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Nigdzie nie mogłam dostać kapsułek DermGal-dopiero mi zamówili i muszę czekać;/
Przyszło mi zamówienie z ZSK i nie wytrzymałam i olejek malinowy poszedł na twarz i pięknie się wchłonął.
Masło shea wypróbowałam na dłoniach i muszę powiedzieć,że żaden krem drogeryjno/perfumeryjny nie dał mi takiego efektu.
No, no... ale mi na niego ochotę narobiłaś. Na co on głównie jest? I do jakiej cery?
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-07, 15:57   #1010
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
No, no... ale mi na niego ochotę narobiłaś. Na co on głównie jest? I do jakiej cery?
http://www.biochemiaurody.com/sklep/oil-raspberry.html

Jeszcze mam pierwszy raz hydrolat(oczarowy)i ciekawa jestem czy zauważę jakikolwiek efekt
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 17:07   #1011
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Kosmetyki naturalne

Treść usunięta

Edytowane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Czas edycji: 2011-04-07 o 18:28
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 21:04   #1012
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Kosmetyki naturalne

Dziewczyny, nalożylam godzine temu na twarz bloto z Morza Martwego na 10 minut. Zabrudzilam calą lazienkę, bloto zastyglo mi na buzi tak twardą zielono-granatową skorupą, że myślalam, że mi rozerwie skórę, czulam przy tym mrowienie i szczypanie, nie moglam nic mówić. A syn jak mnie zobaczyl, to stwierdzil, ze to smok Na szczęscie blotko bardzo szybko się zmywa i efekt jest taki, że nie moge oderwac swojej buzi od lustra, nalożylam potem jeszcze olej i jest taka gladka, napięta, jędrna no i oczyszczona. Nie widac zmarszczek. Te co mają ok. trzydziestki będą wiedzieć o co mi chodzi. Szczerze polecam to cudo. W dodatku to bloto, ktore akurat mam jest do ciala

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta

Zgadzam się i mam takie same odczucia. Idealny krem lagodzacy i natluszczajacy. Na twarzy mnie zapchal, ale tylko dlatego, że przesadzilam z nim. Wystarczą w zupelności 1-2 aplikacje i przywraca cere do calkowitej normalności.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 21:07   #1013
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nalożylam godzine temu na twarz bloto z Morza Martwego na 10 minut. Zabrudzilam calą lazienkę, bloto zastyglo mi na buzi tak twardą zielono-granatową skorupą, że myślalam, że mi rozerwie skórę, czulam przy tym mrowienie i szczypanie, nie moglam nic mówić. A syn jak mnie zobaczyl, to stwierdzil, ze to smok Na szczęscie blotko bardzo szybko się zmywa i efekt jest taki, że nie moge oderwac swojej buzi od lustra, nalożylam potem jeszcze olej i jest taka gladka, napięta, jędrna no i oczyszczona. Nie widac zmarszczek. Te co mają ok. trzydziestki będą wiedzieć o co mi chodzi. Szczerze polecam to cudo. W dodatku to bloto, ktore akurat mam jest do ciala
Hihi.
Moje znajome też sobie błotko chwalą.

Korah, przepraszam, że tutaj, ale... kupiłam NEU czyli nowość. Balsam do kąpieli z babydream dla mam i nie wiem czy skład to nie zło, bo wzięłam właściwie bez zastanowienia. Dzięki twojej wiedzi ja również się uczę, wiec zauważyłam, że ma olejki (migdałowy, słonecznikowy), nie ma SLS, SLES czy parabenów, witaminę E posiada, ale reszta to nie wiem. Czy mogłabyś na niego spojrzeć swoim fachowym okiem? Mam nadzieję, że nie kupiłam bubla.
Skład: Aqua, Glycine Soja (Soybean) Oil, Sorbitol, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Cocoamphoacetate, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Parfum, Sodium Chloride, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Glycerin, Whey Protein, Lactose, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Polyglyceryl - 10 Laurate, Polyglyceryl - 2 Laurate, Glyceryl Caprate, Xanthan Gum, Tocopherol, Citric Acid.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2011-04-07 o 21:14
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 21:23   #1014
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Hihi.
Moje znajome też sobie błotko chwalą.

Korah, przepraszam, że tutaj, ale... kupiłam NEU czyli nowość. Balsam do kąpieli z babydream dla mam i nie wiem czy skład to nie zło, bo wzięłam właściwie bez zastanowienia. Dzięki twojej wiedzi ja również się uczę, wiec zauważyłam, że ma olejki (migdałowy, słonecznikowy), nie ma SLS, SLES czy parabenów, witaminę E posiada, ale reszta to nie wiem. Czy mogłabyś na niego spojrzeć swoim fachowym okiem? Mam nadzieję, że nie kupiłam bubla.
Skład: Aqua, Glycine Soja (Soybean) Oil, Sorbitol, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Cocoamphoacetate, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Parfum, Sodium Chloride, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Glycerin, Whey Protein, Lactose, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Polyglyceryl - 10 Laurate, Polyglyceryl - 2 Laurate, Glyceryl Caprate, Xanthan Gum, Tocopherol, Citric Acid.

Patrz pogrubiona trzcionka. Poza tymi skladnikami, ktore są raczej malo groźne dla ciężarnych i nie przedostają się do krwiobiegu uważam, że żel jest super, powinien nawilżać. Chętnie sama go prztestuję
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 21:27   #1015
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Patrz pogrubiona trzcionka. Poza tymi skladnikami, ktore są raczej malo groźne dla ciężarnych i nie przedostają się do krwiobiegu uważam, że żel jest super, powinien nawilżać. Chętnie sama go prztestuję
Uff, to super. Właśnie najbardziej się martwiłam tego składnika z 10 i z 2. U mnie żel dopiero od kilku dni jest w Rossmanach. A że stary zaraz się skończy to musiałam się zaopatrzyć. No i miła odmiana zapachu. Dziękuję.

Skoro już przepisałam skład to dodam ten balsam na KWC.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2011-04-07 o 21:29
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 21:50   #1016
201607111629
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 54
Dot.: Kosmetyki naturalne

sekretny wachlarzmogę Ci napisać, że używam już 2 butelkę tego różowego płynu dla mam babydream i jest super! myje nim całe ciało i dobrze oczyszcza i co jest fajne to to, że zostawia skórę miękką i nawilżoną, po nim czasami już się nawet balsamem nie smaruję bo nie trzeba, te olejki co ma to one nawilżająco działają
201607111629 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 21:53   #1017
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez fozzi Pokaż wiadomość
sekretny wachlarzmogę Ci napisać, że używam już 2 butelkę tego różowego płynu dla mam babydream i jest super! myje nim całe ciało i dobrze oczyszcza i co jest fajne to to, że zostawia skórę miękką i nawilżoną, po nim czasami już się nawet balsamem nie smaruję bo nie trzeba, te olejki co ma to one nawilżająco działają
No to świetnie. Teraz to już w ogóle jestem zadowolona, że go kupiłam.
Tyle, że z ceną mnie oszukano. Na karteczce było 8 z hakiem, a przy kasie dałam 10 złotych i zorientowałam się dopiero w domu.

A tak na marginesie. Pamiętam jak w styczniu wchodziłam na ten watek, a on miał tylko 100 parę postów, a teraz patrzę, że przebiłyśmy 1 000.
999 post był mój, kurde... Tak nie wiele mi brakowało abym miała post 1000. Post 2000 będzie mój.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2011-04-07 o 21:55
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 07:57   #1018
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nalożylam godzine temu na twarz bloto z Morza Martwego na 10 minut. Zabrudzilam calą lazienkę, bloto zastyglo mi na buzi tak twardą zielono-granatową skorupą, że myślalam, że mi rozerwie skórę, czulam przy tym mrowienie i szczypanie, nie moglam nic mówić. A syn jak mnie zobaczyl, to stwierdzil, ze to smok Na szczęscie blotko bardzo szybko się zmywa i efekt jest taki, że nie moge oderwac swojej buzi od lustra, nalożylam potem jeszcze olej i jest taka gladka, napięta, jędrna no i oczyszczona. Nie widac zmarszczek. Te co mają ok. trzydziestki będą wiedzieć o co mi chodzi. Szczerze polecam to cudo. W dodatku to bloto, ktore akurat mam jest do ciala

.
Korah poproszę pełną nazwę błotka
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 08:13   #1019
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Korah poproszę pełną nazwę błotka

Na wątku o naszych zbiorach wkleilam zdjęcie na pierwszej stronie, blotko jest firmy Jericho Black Mud.
Na biolanderze mozna kupić blotko do twarzy 100% firmy Alepia. To moje zawiera dodatki, oliwe z oliwek, ekstrakty roślinne i niestety glikol propylenowy, ale na koncu skladu. Można je kupić na Allegro, albo w sklepach morzeurody.pl , wyspakosmetykow.pl .

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2011-04-08 o 08:14
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 08:36   #1020
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Na wątku o naszych zbiorach wkleilam zdjęcie na pierwszej stronie, blotko jest firmy Jericho Black Mud.
Na biolanderze mozna kupić blotko do twarzy 100% firmy Alepia. To moje zawiera dodatki, oliwe z oliwek, ekstrakty roślinne i niestety glikol propylenowy, ale na koncu skladu. Można je kupić na Allegro, albo w sklepach morzeurody.pl , wyspakosmetykow.pl .
Dzięki bardzo
Już wiem o jakie chodzi
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-09 09:32:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:31.