Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-09, 11:41   #661
stalowamagnolia
Wtajemniczenie
 
Avatar stalowamagnolia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 2 152
Dot.: Mikrodermabrazja

ile kosztuje ta mikrodermabrazja diamentowa i na czym polega?
stalowamagnolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 23:51   #662
pandulek
Zadomowienie
 
Avatar pandulek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 107
Dot.: Mikrodermabrazja

Myślę że ceny zależą od miejscowości, w ktorej wykonujesz zabieg i w jakim gabinecie. W Słupsku kosztuje 100 zł sama twarz, a zdekoltem i szyją 120. Jutro wybieram się po raz pierwszy więc dopiero się przekonam dokladnie na czym polega

---------- Dopisano o 00:43 ---------- Poprzedni post napisano o 00:41 ----------

Cytat:
Napisane przez martusienka Pokaż wiadomość
Ja jeszcze nie, ale jak będę szła na następną mikro. to połącze ją właśnie z kwasami (chociaż szczerze mówiąc, trochę się ich obawiam, mam wrażenie, że mocno działają-chyba przez samą nazwę tak mi się wydaje ).
ja również po mikro będę miała peeling kwasem pirogronowym...i też się troszkę boję! ale do odważnych świat należy

---------- Dopisano o 00:51 ---------- Poprzedni post napisano o 00:43 ----------

Cytat:
Napisane przez yuki23 Pokaż wiadomość
jakos nie wierzę żeby efekt był taki sam co u kosmetyczki bo przecież do zrobienia odpowiedniego cisnienia potrzebna jest aparatura...
Ja jutro rano idę (w koncu) na mikrodermabrazje korundową, zobaczymy jak będzie...
Mam tu z to pytanie co kłaśc na twarz po zabiegu by dobrze wykorzystać efekt łatwszej przenikalnosci składników w skórę a jednoczesnie jej nie podrażnić ??

Wita A lub juvit może być ?
ponawiam pytanie
pandulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 19:12   #663
martusienka
Wtajemniczenie
 
Avatar martusienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 125
Dot.: Mikrodermabrazja

Cytat:
Napisane przez pandulek Pokaż wiadomość
ja również po mikro będę miała peeling kwasem pirogronowym...i też się troszkę boję! ale do odważnych świat należy
Ja też będę miała kwas pirogronowy. Jak będziesz już po, zdaj proszę relację.
__________________
martusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 16:30   #664
pandulek
Zadomowienie
 
Avatar pandulek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 107
Dot.: Mikrodermabrazja

Jestem już poTo dopiero drugi dzień po zabiegu, ale skóra już zaczela sie ładnie łuszczyć Wczoraj bylam troszke zaczerwieniona, ale nie tak bardzo skoro zaraz po mikro i kwasach polecialam na uczelnie- moglam sie wiec ludziom pokazać. Ogólnie już widzę ze skora jest ladnie rozjasniona, śladowe ilości syfków które miałam przekształciły się w strupki i niebawem odpadną, zniknęły czarne wągry na nosie i okolicach. Dokladniej rezultaty będę mogla ocenić za kilka dni jak mi się wszystko złuszczy, ale już widzę że jest lepiej
pandulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 16:47   #665
martusienka
Wtajemniczenie
 
Avatar martusienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 125
Dot.: Mikrodermabrazja

Cytat:
Napisane przez pandulek Pokaż wiadomość
Jestem już poTo dopiero drugi dzień po zabiegu, ale skóra już zaczela sie ładnie łuszczyć Wczoraj bylam troszke zaczerwieniona, ale nie tak bardzo skoro zaraz po mikro i kwasach polecialam na uczelnie- moglam sie wiec ludziom pokazać. Ogólnie już widzę ze skora jest ladnie rozjasniona, śladowe ilości syfków które miałam przekształciły się w strupki i niebawem odpadną, zniknęły czarne wągry na nosie i okolicach. Dokladniej rezultaty będę mogla ocenić za kilka dni jak mi się wszystko złuszczy, ale już widzę że jest lepiej
Fajowo. Ja sprawię sobie mikroderm. z kwasem za jakieś 2 miesiące, już nie mogę się doczekać.

A mogłabyś opisać jak wygląda zabieg mikrodermabarazji z kwasem? Bo ja zawsze miałam bez... Czy ten kwas to w formie jakiejś maseczki nakładanej po mikrodermabazji, czy jak? No i czy to szczypie, boli? Głupia jestem, bo kwas mi się z tym kojarzy. A może wcale tak nie jest? Chętnie się dowiem.

---------- Dopisano o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:42 ----------

Aha. I z tego co wiem, chyba są róźne stężenia kwasów, tak? Jaki Ty miałaś?
__________________
martusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 09:03   #666
pandulek
Zadomowienie
 
Avatar pandulek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 107
Dot.: Mikrodermabrazja

Hej, tak są różne stęzenia kwasów. Ja miałam 35%, miałam mieć 50, ale stwierdzila że to za dużo jak na pierwszy raz.
Więc zabieg wygląda tak: najpierw mikro czyli jezdzila my tym czyms po twarzy, mialam wrażenie ze jezdzi mi po twarzy odkurzaczem Nie bolało, specyficzne uczucie ale bol to nie był na pewno
pozniej nalozyła mi na twarz kwas- strasznie smierdział, wyglądem przypominał jakiś krem. Nie bolalo gdzieniegdzie poszczypywało, jak to zmyla to znowu cos przezroczystego na twarz mi położyła- chyba neutralizator to był. Wrażenie miałam jakby ukłuwała mnie malutkimi igiełkami i już mocniej szczypało. Dało się przeżyć, cały czas pytała czy jest ok gdyby uczucie pieczenie było za silne natychmiast miała mi to zmywać. Ale jakoś nie było takie nie do zniesienia. Jak zaczęła mi to zmywać to zaczęła od miejsc najmniej problemowych, na lini żuchwy- gdzie mialam najwiecej blizn i przebarwien potrzymała dłużej. Pozniej nalozyla mi jakis krem uspokajajacy i zrobila mi masaż twarzy Już prawie nic nie szczypało, a nakoniec maseczkę algową- totalne ukojenie. W miedzyczasie gdy ją mialam na twarzy zrobila mi masaż rąk Jak ściagnela maseczke to juz nic nie pieklo, nie szczypalo.

Ja też się balam na początku , ale to naprawde nic strasznego. Ważne aby trafic w odpowiednie ręcę, bo w przeciwnym razie moga Ci twarz zmasakrować.

Ja już jestem czwarty dzien po zabiegu, skora jeszcze gdzieniegdzie sie łuszczy, na prawym policzku mam malutkiego strupka. Dużo nawilżam i jest ok, mam nadzieje że to wtorku nie będzie sladu.

Kolejny zabieg mam na poczatku stycznia, już większe stężenie.

Także powodzenia, nie stresuj się, może przyjemne to nie jest ale warto. Wystarczy pomyśleć o efektach
pandulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 09:34   #667
martusienka
Wtajemniczenie
 
Avatar martusienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 125
Dot.: Mikrodermabrazja

Cytat:
Napisane przez pandulek Pokaż wiadomość
Hej, tak są różne stęzenia kwasów. Ja miałam 35%, miałam mieć 50, ale stwierdzila że to za dużo jak na pierwszy raz.
Więc zabieg wygląda tak: najpierw mikro czyli jezdzila my tym czyms po twarzy, mialam wrażenie ze jezdzi mi po twarzy odkurzaczem Nie bolało, specyficzne uczucie ale bol to nie był na pewno
pozniej nalozyła mi na twarz kwas- strasznie smierdział, wyglądem przypominał jakiś krem. Nie bolalo gdzieniegdzie poszczypywało, jak to zmyla to znowu cos przezroczystego na twarz mi położyła- chyba neutralizator to był. Wrażenie miałam jakby ukłuwała mnie malutkimi igiełkami i już mocniej szczypało. Dało się przeżyć, cały czas pytała czy jest ok gdyby uczucie pieczenie było za silne natychmiast miała mi to zmywać. Ale jakoś nie było takie nie do zniesienia. Jak zaczęła mi to zmywać to zaczęła od miejsc najmniej problemowych, na lini żuchwy- gdzie mialam najwiecej blizn i przebarwien potrzymała dłużej. Pozniej nalozyla mi jakis krem uspokajajacy i zrobila mi masaż twarzy Już prawie nic nie szczypało, a nakoniec maseczkę algową- totalne ukojenie. W miedzyczasie gdy ją mialam na twarzy zrobila mi masaż rąk Jak ściagnela maseczke to juz nic nie pieklo, nie szczypalo.

Ja też się balam na początku , ale to naprawde nic strasznego. Ważne aby trafic w odpowiednie ręcę, bo w przeciwnym razie moga Ci twarz zmasakrować.

Ja już jestem czwarty dzien po zabiegu, skora jeszcze gdzieniegdzie sie łuszczy, na prawym policzku mam malutkiego strupka. Dużo nawilżam i jest ok, mam nadzieje że to wtorku nie będzie sladu.

Kolejny zabieg mam na poczatku stycznia, już większe stężenie.

Także powodzenia, nie stresuj się, może przyjemne to nie jest ale warto. Wystarczy pomyśleć o efektach
Ja miałam zwykłą mikrodermabarzję robioną 2razy w życiu, nie boli i właśnie też miałam wrażenie, jakby jeździła po mnie odkurzaczem, śmiać mi się chciało.
Ja bym się chciała pozbyć rozszerzonych porów na policzkach i dlatego kosmetyczka właśnie poleciła mi ten kwas. No i też w okolicach brody najwięcej się u mnie dzieje ostatnio. Mam wrażliwą cerę i po malutkich pryszczach potrafią mi się długo trzymać śłady, niestety. Zwykła mikrodermabrazja zawsze sobie z tym radzi, więc z kwasem myslę, że może być tylko lepiej.

A i jeszcze mam pytanie, czy przed zabiegiem musiałaś się do niego jakoś przygotować, tzn. czy musiałaś czymś smarować buźkę? Bo na innym wątku czytałam, że niektóe dziewczyny tak robią, a mnie kosmetyczka nic na ten temat nie wspominała.
__________________
martusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-19, 09:49   #668
daisyxx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 833
GG do daisyxx
Mój problem wagry

Moszukuje jakiejś dobrej maseczki lub nawet żelu na wągry ,strasznie mi wysypały szczególnie na brodzie i nosie ,pryszczy jakos sie pozbyłam ,a teraz te nieszczesne wagry.
__________________
"Musisz pocałować wiele zab by wreszcie trafic na ksiecia"
...To Nie Był Czasto Nie Było Miejsce...
3.09.2009
[*]
daisyxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 10:51   #669
Paulettka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 402
GG do Paulettka
Dot.: Mój problem wagry

nie mam problemów z wągrami, ani innymi wypryskami, ale ja lubie rozgrzewającą z cynkiem Garniera https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...-z-cynkiem.htm i maseczka z Bielendy https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...nti-Stress.htm
Obydwie powinny pomóc Ci przynajmniej w pewnym stopniu pozbyć się wągrów, mogłabyś jeszcze kupić sobie plasterki na wągry
Paulettka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 11:00   #670
Lougess
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznań.
Wiadomości: 610
Dot.: Mój problem wagry

mam ten sam problem... wągry na nosie... nie pomagało oczyszczanie twarzy bo ledwo skora sie zagoila to pojawialuy sie nowe :/
uzywalam tez maseczki z garniera o ktorej pisze Paulettka ale nie było ani odrobinę lepiej :/
__________________
I pamiętaj: żałuj tylko tego, czego nie zrobiłeś,
Nigdy nie jest za późno i lepiej późno nic wcale!
Lougess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 14:42   #671
daisyxx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 833
GG do daisyxx
Dot.: Mój problem wagry

Cytat:
Napisane przez Lougess Pokaż wiadomość
mam ten sam problem... wągry na nosie... nie pomagało oczyszczanie twarzy bo ledwo skora sie zagoila to pojawialuy sie nowe :/
uzywalam tez maseczki z garniera o ktorej pisze Paulettka ale nie było ani odrobinę lepiej :/
cos musi zadziałać
zamierzam zakupic te maseczki z zielona glinka niekoniecznie z Bielandy
__________________
"Musisz pocałować wiele zab by wreszcie trafic na ksiecia"
...To Nie Był Czasto Nie Było Miejsce...
3.09.2009
[*]
daisyxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-20, 13:20   #672
Fay8686
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 20
Dot.: Mój problem wagry

Jako nastolatka nigdy nie miałam pryszczy, ale wągry niestety tak. Z wągrami (nos i broda) borykam się niestety do dziś, nawet jeśli uda mi się czymś osiągnąć poprawę, to w końcu skóra się uodparnia na każdą kurację i wągry wracają. Co jednak z pewnością pomaga i co mogę ci polecić to

1. Peeling kalwitacyjny u kosmetycznki - jeden zabieg to wydatek ok. 40 zł ale już po 3 zabiegach zauważysz zdecydowane zamknięcie porów i zmniejszenie wągrów. Ja po pięciu zabiegach miałam skórę jak nową - zero wągrów. Naprawdę działa!!!

2. maseczka "Pure Pores Factor" Avon (zielona, w tubie, z peelingiem). Naprawdę genialna! Mocno ściera, świetnie zamyka pory, skóra jest matowa, pory i zaskórniki zdecydowanie mniej widoczne.
Dobra była też maseczka St. Ives rozgrzewająca, ale teraz jakoś ciężko ją dostać. Ładnie rozświetlała skórę, troszkę zamykała pory, ale wągrów się od niej nie pozbyłam.


3. Lekki, nie zapychający, krem. Mi pomaga Lirene, matujący mus do cery tłustej i mieszanej z Bachledą-Curuś na pudełki. Jeśli masz troszkę większy fundusz to warto też zainwestować w krem Vichy Normaderm. Z tej serii Vichy polecam ci też podkład Normateint. Nie nieweluje zaskórników ale nie zapycha i nie pogarsza stanu cery, skóra oddycha i jest gładka.

Wiadomo, że każda skóra reaguje inaczej, i może już część z wymienionych rzeczy bez sukcesu przetestowałaś.
ale na pewno zaczęłabym na twoim miejscu od wycieczki do kosmetyczki na peeling i po poradę
Fay8686 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 13:29   #673
daisyxx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 833
GG do daisyxx
Dot.: Mój problem wagry

Cytat:
Napisane przez Fay8686 Pokaż wiadomość
Jako nastolatka nigdy nie miałam pryszczy, ale wągry niestety tak. Z wągrami (nos i broda) borykam się niestety do dziś, nawet jeśli uda mi się czymś osiągnąć poprawę, to w końcu skóra się uodparnia na każdą kurację i wągry wracają. Co jednak z pewnością pomaga i co mogę ci polecić to

1. Peeling kalwitacyjny u kosmetycznki - jeden zabieg to wydatek ok. 40 zł ale już po 3 zabiegach zauważysz zdecydowane zamknięcie porów i zmniejszenie wągrów. Ja po pięciu zabiegach miałam skórę jak nową - zero wągrów. Naprawdę działa!!!

2. maseczka "Pure Pores Factor" Avon (zielona, w tubie, z peelingiem). Naprawdę genialna! Mocno ściera, świetnie zamyka pory, skóra jest matowa, pory i zaskórniki zdecydowanie mniej widoczne.
Dobra była też maseczka St. Ives rozgrzewająca, ale teraz jakoś ciężko ją dostać. Ładnie rozświetlała skórę, troszkę zamykała pory, ale wągrów się od niej nie pozbyłam.


3. Lekki, nie zapychający, krem. Mi pomaga Lirene, matujący mus do cery tłustej i mieszanej z Bachledą-Curuś na pudełki. Jeśli masz troszkę większy fundusz to warto też zainwestować w krem Vichy Normaderm. Z tej serii Vichy polecam ci też podkład Normateint. Nie nieweluje zaskórników ale nie zapycha i nie pogarsza stanu cery, skóra oddycha i jest gładka.

Wiadomo, że każda skóra reaguje inaczej, i może już część z wymienionych rzeczy bez sukcesu przetestowałaś.
ale na pewno zaczęłabym na twoim miejscu od wycieczki do kosmetyczki na peeling i po poradę
nie jestem specjalne za jakimi kolwiek zabiegami kosmetycznymi poprostu nie mlubie jak ktoś robi cos przy twarzy

podkładów tez uzywac juz nie bede nie potrzebne mi sa one a, zreszta jakiego kolwiek bym nie uzywała to i tak swiece sie po nim jak lampki na choince

jeszcze spytam sie moujej Pai w drogerii czy poleci mi cos na wagry
bo z mjaseczkami na pryszcze trafiła w setno zero pryszczy
__________________
"Musisz pocałować wiele zab by wreszcie trafic na ksiecia"
...To Nie Był Czasto Nie Było Miejsce...
3.09.2009
[*]
daisyxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 18:00   #674
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: Mój problem wagry

dobry jest garnier czysta skora active (peeling), ale do tego trzeba kremu z filtrem bo ma w sobie kwas salicynowy, z tego co czytalam, powoduje przebarwienia... oczywiscie po jakims czasie i intensywnym jego uzywaniu
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 20:15   #675
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: Mój problem wagry

Cytat:
Napisane przez daisyxx Pokaż wiadomość
jeszcze spytam sie moujej Pai w drogerii czy poleci mi cos na wagry
bo z mjaseczkami na pryszcze trafiła w setno zero pryszczy
Mogłabyś napisać, co takiego Ci poleciła? Przydałaby mi się jakaś dobra maseczka na pryszcze, ale niestety nie mam w pobliżu żadnego dobrego doradcy w tej kwestii

Wągry : tydzień temu kupiłam sobie szczoteczkę do twarzy, używam codziennie wieczorem, efekty nie są może jakieś cudowne,ale wągrów zdecydowanie mniej

Edytowane przez Shadii
Czas edycji: 2009-12-20 o 20:17
Shadii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 20:54   #676
daisyxx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 833
GG do daisyxx
Dot.: Mój problem wagry

Cytat:
Napisane przez Shadii Pokaż wiadomość
Mogłabyś napisać, co takiego Ci poleciła? Przydałaby mi się jakaś dobra maseczka na pryszcze, ale niestety nie mam w pobliżu żadnego dobrego doradcy w tej kwestii

Wągry : tydzień temu kupiłam sobie szczoteczkę do twarzy, używam codziennie wieczorem, efekty nie są może jakieś cudowne,ale wągrów zdecydowanie mniej
maseczka antybakteryjna No problem firmy Dax cosmetix
pisza ,ze matuje u siebie jakoś tego nie zauwayłam ale, co tam wazne ,ze zwalcza pryszcze tylko wiesz takie drobne oczywisie
__________________
"Musisz pocałować wiele zab by wreszcie trafic na ksiecia"
...To Nie Był Czasto Nie Było Miejsce...
3.09.2009
[*]
daisyxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 21:13   #677
CherieK
Zadomowienie
 
Avatar CherieK
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 305
Dot.: Mój problem wagry

Ja polecam nowego garniera na wągry i pure zone. smaruje nimi buzie i masuje szczoteczka dla dzieci(do zębów) caly nos dziala
__________________
Od dziś radość i pozytywne myślenie!



CherieK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 22:28   #678
pani_guzikowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 7
Dot.: Mój problem wagry

polecam brevoxyl na zaskorniki i grudki. Naprawde sa mega efekty
pani_guzikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 14:08   #679
adorably
Rozeznanie
 
Avatar adorably
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 545
Dot.: Mój problem wagry

Cytat:
Napisane przez pani_guzikowa Pokaż wiadomość
polecam brevoxyl na zaskorniki i grudki. Naprawde sa mega efekty
zgadzam się Lysanel Active i Effaclar Duo też dają radę.
__________________

adorably jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-23, 13:27   #680
nieznosna1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 278
Dot.: Mój problem wagry

Cytat:
Napisane przez CherieK Pokaż wiadomość
Ja polecam nowego garniera na wągry i pure zone. smaruje nimi buzie i masuje szczoteczka dla dzieci(do zębów) caly nos dziala
Chyba się na niego zdecyduje
Dzięki

WESOŁYCH SWIĄT
nieznosna1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 16:12   #681
nieznosna1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 278
Dot.: Mój problem wagry

Kobitki, gdzieś na necie przeczytałam, że:

"ciepłą wodę połączyć z mąką, zrobić z tego ciasto i posmarować nos. Trzeba poczekać aż masa ta dokładnie wyschnie i zrobi nam się skorupa i wtedy da zdrapujemy. Ciasto wchodzi w pory i zasychając przykleja się do niego cały syf. Ważne jest to żeby ciasto na nosie dokładnie wyschneło dlatego najlepiej nałożyć nie za gruba warstwę. Myślę, że przed tym zabiegiem najlepiej zrobić parówkę żeby pory się otworzyły."

Właśnie jestem po i naprawdę widzę poprawę, wyjaśniały (mam je na nosie).
Czy ktoś kiedyś tak próbował???

Iwona
nieznosna1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-26, 02:36   #682
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: Mój problem wagry

Cytat:
Napisane przez daisyxx Pokaż wiadomość
maseczka antybakteryjna No problem firmy Dax cosmetix
pisza ,ze matuje u siebie jakoś tego nie zauwayłam ale, co tam wazne ,ze zwalcza pryszcze tylko wiesz takie drobne oczywisie
Acha,dzięki

nieznosna1983 - tak,ja dzisiaj próbowałam. Znowu. I niestety zauważyłam,że to nie usuwa wągrów - to je tylko doskonale rozjaśnia. Jutro rano zobaczę czy czasami nie "wrócą" znowu.
Shadii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-26, 10:57   #683
malinka4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 104
Dot.: Mój problem wagry

a co byloby najlepsze na wagry glownie na nosie:

1.Lysanel Active
2.Akneroxid 5
3.Aknemycin Plus
4.masc Ichtiolowa
5.sudocrem
6.Tormentiol
7.Tormentile forte
8.czy może wysuszające płatki clearasil ultra
9.lub kremy z AA. matujący na dzień i nawilżający na noc?
10.płyn acnosan

albo jakieś szybkie domowe sposoby?
malinka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-26, 15:27   #684
daisyxx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 833
GG do daisyxx
Dot.: Mój problem wagry

Cytat:
Napisane przez adorably Pokaż wiadomość
zgadzam się Lysanel Active i Effaclar Duo też dają radę.
ale dziewczyny ja nie mam pryszczy już

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:09 ----------

Cytat:
Napisane przez nieznosna1983 Pokaż wiadomość
Kobitki, gdzieś na necie przeczytałam, że:

"ciepłą wodę połączyć z mąką, zrobić z tego ciasto i posmarować nos. Trzeba poczekać aż masa ta dokładnie wyschnie i zrobi nam się skorupa i wtedy da zdrapujemy. Ciasto wchodzi w pory i zasychając przykleja się do niego cały syf. Ważne jest to żeby ciasto na nosie dokładnie wyschneło dlatego najlepiej nałożyć nie za gruba warstwę. Myślę, że przed tym zabiegiem najlepiej zrobić parówkę żeby pory się otworzyły."

Właśnie jestem po i naprawdę widzę poprawę, wyjaśniały (mam je na nosie).
Czy ktoś kiedyś tak próbował???

Iwona
bardzo lubie takie domowe sposoby pozbywania sie syfów z twarzy i dlatego też wtpróbuje

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

Cytat:
Napisane przez malinka4 Pokaż wiadomość
a co byloby najlepsze na wagry glownie na nosie:

1.Lysanel Active
2.Akneroxid 5
3.Aknemycin Plus
4.masc Ichtiolowa
5.sudocrem
6.Tormentiol
7.Tormentile forte
8.czy może wysuszające płatki clearasil ultra
9.lub kremy z AA. matujący na dzień i nawilżający na noc?
10.płyn acnosan

albo jakieś szybkie domowe sposoby?
nie wiadomo skad mam w domu maść ichtalowa
ale, zeby ona dzialaa na wągry:?
__________________
"Musisz pocałować wiele zab by wreszcie trafic na ksiecia"
...To Nie Był Czasto Nie Było Miejsce...
3.09.2009
[*]
daisyxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-26, 16:08   #685
Elaine Blath
Raczkowanie
 
Avatar Elaine Blath
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 224
Dot.: Mój problem wagry

Ja ostatnio dowiedzialam sie od kosmetyczki ze jedynym sposobem na pozbycie sie wagrow na stale jest potraktowanie ich kuracja kwasowa. Wtedy jest nadzieja ze znikna lub ze beda mnie uporczywe. Oczywiscie powinno sie te kwasy zrobic u doswiadczonej kosmetyczki a nie bawic sie w to samodzielnie.
__________________
I solemnly swear that I'm up to no good
Elaine Blath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-26, 16:28   #686
nieznosna1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 278
Dot.: Mój problem wagry

Cytat:
Napisane przez Elaine Blath Pokaż wiadomość
Ja ostatnio dowiedzialam sie od kosmetyczki ze jedynym sposobem na pozbycie sie wagrow na stale jest potraktowanie ich kuracja kwasowa. Wtedy jest nadzieja ze znikna lub ze beda mnie uporczywe. Oczywiscie powinno sie te kwasy zrobic u doswiadczonej kosmetyczki a nie bawic sie w to samodzielnie.
a może spróbować z kwasem cytrynowym??
Chyba zobaczę, zmoczę chusteczkę i będe trzymać na nosie
Może usunie na zawsze
Co do tej mąki..., fakt zauważyłam, że rozjaśnia tylko
nieznosna1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-26, 16:51   #687
zaczarovana
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: bielsko b.
Wiadomości: 2 838
GG do zaczarovana
Dot.: Mój problem wagry

Cytat:
Napisane przez nieznosna1983 Pokaż wiadomość
a może spróbować z kwasem cytrynowym??
Chyba zobaczę, zmoczę chusteczkę i będe trzymać na nosie
Może usunie na zawsze
Co do tej mąki..., fakt zauważyłam, że rozjaśnia tylko
na pewno jak posmarujesz nos cytryną wągry znikną na zawsze

dlaczego nie używacie wyszukiwarki..
__________________
.+.=..
zaczarovana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 09:43   #688
daisyxx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 833
GG do daisyxx
Dot.: Mój problem wagry

to spróbuje ta cytryne na nosie bo i tak musze zakupic na paznokcie
__________________
"Musisz pocałować wiele zab by wreszcie trafic na ksiecia"
...To Nie Był Czasto Nie Było Miejsce...
3.09.2009
[*]
daisyxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 13:34   #689
adorably
Rozeznanie
 
Avatar adorably
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 545
Dot.: Mój problem wagry

Cytat:
Napisane przez daisyxx Pokaż wiadomość
ale dziewczyny ja nie mam pryszczy już

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:09 ----------


bardzo lubie takie domowe sposoby pozbywania sie syfów z twarzy i dlatego też wtpróbuje

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------


nie wiadomo skad mam w domu maść ichtalowa
ale, zeby ona dzialaa na wągry:?
ale te środki maja kwasy i usuwają wągry
__________________

adorably jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 15:49   #690
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Mój problem wagry

Cytat:
Napisane przez Elaine Blath Pokaż wiadomość
Ja ostatnio dowiedzialam sie od kosmetyczki ze jedynym sposobem na pozbycie sie wagrow na stale jest potraktowanie ich kuracja kwasowa. Wtedy jest nadzieja ze znikna lub ze beda mnie uporczywe. Oczywiscie powinno sie te kwasy zrobic u doswiadczonej kosmetyczki a nie bawic sie w to samodzielnie.
Warto zainteresować się trochę biochemią, bo to, co tu piszecie trochę mnie poruszyło.

Z kwasami to jest tak, że złuszczają/ wypalają naskórek, skóra się oczyszcza, pory zwężają, zaskórniki znikają.
Cytryna jest niestety za słaba, poza tym, gdyby działała, większość z nas nie miałaby problemu z wągrami.
Kwasy u kosmetyczki mają zwykle niewielkie stężenie, są niewiadomego pochodzenia. Zawsze lepiej się nauczyć i robić sobie je w domu. Wystarczy poczytać wątki na Biochemii Urody. "Bawienie się" w nie jest całkiem przyjemne, wciągające i przede wszystkim DZIAŁA.

Kwasy można wybrać, w zależnosci od swojej cery, np.
tłusta- kwas salicylowy
naczynkowa, wrażliwa- kwasy PHA
mieszana- kwas mlekowy, migdałowy

Tak jak ktoś tu napisał, tylko kwasy mogą trwale usunąc zaskórniki. A także rozszerzone pory, zanieczyszczenia, pryszcze, blizny. Pozbywamy się starego naskórka, pojawia się nowy, gładki.

Jeśli ktoś na prawdę nie chce się w to bawić są gotowej produkty z kwasami, jak np. wspomniany już Effaclar K, Effaclar Duo, Lysalpha Avtive i wiele, wiele innych.
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-14 12:00:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:59.