Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-27, 09:03   #2461
Soupir bordeaux
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 069
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

A czemu przez głupotę?
__________________
(06.15r.) - początek włosomaniactwa

Soupir bordeaux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-27, 09:37   #2462
iwonsia01
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 187
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Soupir bordeaux Pokaż wiadomość
A czemu przez głupotę?
Standardowo jak większość, chęć zmian. W 2011 zeszłam całkiem z rozjaśniacza, robiłam włosy tylko farbą. Były w genialnym stanie, drastycznie je wtedy ścięłam. Było spoko. Ale zachciało mi się zmian, najpierw z farbami, potem znów kilka razy wróciłam do pasemek rozjaśniaczem. Oj dużo by pisać. Jak znajdę w dzienniku regeneracji linka do moich włosów wtedy to pokaże.

EDIT https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=373086&page=6 ;lata świetności minęły
__________________
Dbam o włoski!

Edytowane przez iwonsia01
Czas edycji: 2015-12-27 o 09:43
iwonsia01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-27, 16:50   #2463
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez iwonsia01 Pokaż wiadomość
Edit: tak wyglądają dziś po myciu. Wiem, że szału nie ma, ale i tak przed pigmentacją było o milion razy więcej.
Kochana, ja bym chciała żeby moje tak wyglądały "bez szału"

Pooglądałam włosy dziewczyn w dzienniku regeneracji i mi szal ściska tyłek więc uciekam
__________________
Mikołajek
26.02.2014



Obudził mnie trzepot skrzydeł
Wyjrzałam przez okno
Na parapecie zostało
Białe piórko -
Pamiątka po Tobie
Mój Aniołku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 11:04   #2464
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Soupir bordeaux Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź! Ostatnio używam proteiny dwa razy w tygodniu i jest dobrze, ale częściej to już raczej nie zamierzam.
Czyli jak włosy przenawilżymy to jest puch i guma. Przeproteinowane wyglądają na zniszczone itp. Jak za dużo emolientów to są strąki, dobrze kojarzę? A co z niedoborem? Tak z moich obserwacji to wynika, że jak brakuje protein to są pozbawione objętości, blasku i jakieś smętne. Jak za mało emolientów to niedociążone i mimo nawilżania są suche, a z humektantami wiadomo. Czy ja to dobrze rozumiem? Tak w podsumowaniu. Bo jeśli tak, to będzie mi dużo łatwiej.
Dziękuję jeszcze raz za szczegółowe wytłumaczenie.
Moje też kochają keratynę, zdecydowanie.
Dokładnie tak, jak napisałaś Warto też pamiętać, że włosy z czasem mogą się zmienić - moje np. początkowo kochały proteiny co mycie, teraz dwa razy w tygodniu to już czasem za dużo

Cytat:
Napisane przez elunka88 Pokaż wiadomość
Uwielbiam Twoje loki!
A ten krem boots jest jeszcze dostępny gdzies?

ja kiedyś miałam strąki, ciagnące, oblepione i mi Myszka2020 podpowiedziała, że to może być przenawilzenie. Myszka dobrze pamiętam?
Przenawilżenie może tak się objawiać, u mnie dochodzi jeszcze puch Albo nadmiar emolintów czy oblepiaczy też może tak wyglądać
Boots na allegro można zdobyć

Cytat:
Napisane przez iwonsia01 Pokaż wiadomość
hej dziewczynki wracam do was. Znów zmieniłam pielęgnację na delikatniejszą. Jednak zwykły szampon i odżywka nie wystarczają na moje zniszczone włosy. Musiałam też zrobić pierwszy raz w życiu pigmentację na włosy, gdyż były tak wytrawione, że masakra. Po tym zabiegu ich wizualny charakter trochę się poprawił. Fryzjera odwiedzę dopiero na wiosnę aby odświeżyć kształt. Chcę aby włosy jeszcze urosły z kilka cm, gdyż najlepiej się czuję w takich za ramiona. Póki co wracam do szamponów z Alterry bez Sls, na zmianę z BD i Pottersem odżywką. Maskę mam dalej Bingo Spa i kupiłam Kallosa Blueberry. Poza tym dalej oleje i Garnier AiK. Stylizator to dalej krem z Gosha. Zabezpieczenie to Joanna b/s. Chyba to na początek wystarczy. No i farbowanie dalej rzadko.
Hej hej Iwonko

Cytat:
Napisane przez Soupir bordeaux Pokaż wiadomość
No ja wczoraj z tym miodem chyba jednak przegięłam albo źle olej zmyłam. Cholera wie, są niby fajnie dociążone, ale jakieś dziwne... jak je dotykam to jakby mokre jeszcze były, klejące, widać po prostu, że byłam wczoraj nadopiekuńcza.

Tak swoją drogą to zdenkowałam Baby Dream i Joannę z pokrzywą, polecicie może jakiś delikatny szampon, który jednak potrafi jednocześnie zmyć olej?
Za dużo miodu lubi zostawić takie klejące włosy, ja tak kiedyś po miodowej płukance miałam Z szamponów bardzo lubię szampony ecolab, warto używać kubeczkowo, wtedy pięknie myją

Cytat:
Napisane przez LadyChatterbox Pokaż wiadomość
Wesolych swiat wszystkim Ja uzylam na swieta nowego kremu do lokow z Isany, mija drugi dzien i jestem w zachwycie. Wlosy sa mega miekkie w porownaniu do zeli, ale super trzymaja skret w przeciwienstwie do balsamow. Na dodatek sa blyszczace, ale bez efektu mokrej wloszki. Poki co - bomba@
Kurcze, ciekawi mnie on, ale jednak boję się obciążenia

Cytat:
Napisane przez iwonsia01 Pokaż wiadomość
Chyna nazywa się po prostu: Krem do loków Isana. Jest w pomarańczowej butelce. Nie da się go nie zauważyć na półce w sklepie. Stoi tam gdzie żele, lakiery, pianki do włosów. Mnie on np. nie pasuje. Pamiętam, że kupiłam od razu jak był nowością. Użyłam ze 2 razy i do kosza. Za to po kremie angielskim Boots czy kremie z Gosha jest szał u mnie.
Jakie ja mam włosy hehe- boots chyba wszystkim pasuje, u mnie skręt podkreśla bardzoooo słabo, nałożony w większej ilości podkreśla, ale przetłuszcza. Sprawdza się tylko zaaplikowany w maleńkiej ilości od reanimacji następnego dnia


Napisałam dziś na blogu o kallosie caviar - pięknie podkreśla skręt
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 11:34   #2465
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Używałam odżywki z kokosem parę myć i jednak nadal mnie lekko rozgumia, ale ładnie nawilża też. I łupież mi się zrobił, w sensie łuszcząca skóra głowy... nie wiem od czego, długo używałam mydła Sesa a potem zmieniłam na szampon HE i dopiero parę dni temu zauważyłam Macie jakieś sprawdzone sposoby na taką suchość skóry?

myszka2020 - u mnie też boots skrętu nie robi, ale fajnie wygładza i mniej puszku jest tż go o wiele częściej używa do układania, ja to raz na jakiś czas.
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 12:18   #2466
Soupir bordeaux
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 069
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Ostatecznie kupiłam Joannę z brzozą i łopianem, bo byłam tylko w Naturze. A szampony z Green Pharmacy mozna zaliczyć do rypaczy? Bo ja nie potrafię klasyfikować tych szamponów poza Baby Dreamem
Muszę poczytać o tej metodzie kubeczkowej. ;-)
A co sądzisz o odżywkach z Garniera? Testowałaś? Jestem właśnie w pociągu i nie moge wejść na bloga poszperać
__________________
(06.15r.) - początek włosomaniactwa

Soupir bordeaux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 15:08   #2467
Merry2014
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 293
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Mam włosy falujące się, szczególnie zawsze grzywkę miałam kręconą. Ale od pięciu lat nie mam grzywki. Tak się zastanawiam, bo nigdy nie miałam krótkich włosów. Jakbym włosy ścięła na krótko Czy one by się jeszcze bardziej kręciły?
Bo mnie te włosy denerwują - tłuszczą się szybko, wpadają do oczu i mimo spięcia/związania potrafią się wysmyknąć (długość włosów nieco poniżej barków)
Merry2014 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-28, 16:36   #2468
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Soupir bordeaux Pokaż wiadomość
Ostatecznie kupiłam Joannę z brzozą i łopianem, bo byłam tylko w Naturze. A szampony z Green Pharmacy mozna zaliczyć do rypaczy? Bo ja nie potrafię klasyfikować tych szamponów poza Baby Dreamem
Muszę poczytać o tej metodzie kubeczkowej. ;-)
A co sądzisz o odżywkach z Garniera? Testowałaś? Jestem właśnie w pociągu i nie moge wejść na bloga poszperać
Z tego, co kojarzę to szampony green pharmacy dość mocne są
Garniery są różne, poleca się tą żółtą wersją z awokado i karite, mnie ona lubiła puszyć trochę. No i pododawali do garnierów alkohol, ale on tam dalej w składzie jest. Miałam jeszcze garniera z morelą, pięknie pachniał, ale bardzo obciążał i dziwnie mi matowił włosy

Cytat:
Napisane przez Merry2014 Pokaż wiadomość
Mam włosy falujące się, szczególnie zawsze grzywkę miałam kręconą. Ale od pięciu lat nie mam grzywki. Tak się zastanawiam, bo nigdy nie miałam krótkich włosów. Jakbym włosy ścięła na krótko Czy one by się jeszcze bardziej kręciły?
Bo mnie te włosy denerwują - tłuszczą się szybko, wpadają do oczu i mimo spięcia/związania potrafią się wysmyknąć (długość włosów nieco poniżej barków)
A to wszystko zależy - moje im krótsze, tym słabiej się kręcą, ale często jest też tak, że krótsze kręcą się lepiej
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 16:39   #2469
Merry2014
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 293
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

I dlatego nie mogę się zdecydować na krótka fryzurkę, bo nie chciałabym żeby one się jeszcze bardziej kręciły.
Merry2014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 09:46   #2470
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

myszka2020 - Ale piękne masz loczki po tym Kallosie Caviar *.* Jestem mega ciekawa jak będą Twoje włosy wyglądać jak będą dłuższe, kręcą sie co raz to ładniej.

Ja mam teraz jakiegoś garniera z miodem:
http://www.international.boots.com/e...400ml_1648651/
dziwny ma skład, mam wrażenie że lekko puszy przez ten olej palmowy.
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 14:36   #2471
KonstancjaCzartoryska
SavannahCurtis
 
Avatar KonstancjaCzartoryska
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 99
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Witam serdecznie wszystkie kręconowłosowe, mam na imię Konstancja i jestem właścicielką kręconych włosów, można się włączyć do rozmowy ?
KonstancjaCzartoryska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-30, 14:53   #2472
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
myszka2020 - Ale piękne masz loczki po tym Kallosie Caviar *.* Jestem mega ciekawa jak będą Twoje włosy wyglądać jak będą dłuższe, kręcą sie co raz to ładniej.

Ja mam teraz jakiegoś garniera z miodem:
http://www.international.boots.com/e...400ml_1648651/
dziwny ma skład, mam wrażenie że lekko puszy przez ten olej palmowy.
Bardzo dziękuję Na blogu to jeszcze to zdjęcie przed ścięciem, teraz są o jakieś 2cm krótsze, a wizualnie jeszcze bardziej krótkie, bo mocniej się kręcą
Mnie palmowy niestety puszy, kokoska na szczęście uwielbiam, ale tak raz w tygodniu i na zmianę z czymś innym

Cytat:
Napisane przez KonstancjaCzartoryska Pokaż wiadomość
Witam serdecznie wszystkie kręconowłosowe, mam na imię Konstancja i jestem właścicielką kręconych włosów, można się włączyć do rozmowy ?
Witamy witamy, czyżbyś Ty mi pisała komentarz na blogu, bo coś kojarzę po nicku?
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 17:52   #2473
Soupir bordeaux
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 069
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Konstancja witamy :-*

Ja całe życie ścinałam włosy żeby się lepiej kreciły, w końcu stwierdziłam, że mam dosyć, skoro nie są na tyle kręcone, żebym mogła nosić długie loki, to zapuszczam kosztem skrętu. I faktycznie już teraz sa po prostu tylko falowane ze skrętem na samych końcach ale nie przeszkadza mi to, przyzwyczaiłam się. w sumie odkąd są zdrowsze to i gładkie, proste, po proteinach już w ogóle. Ale jak były krotkie to skręt był fantastyczny.
__________________
(06.15r.) - początek włosomaniactwa

Soupir bordeaux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 18:08   #2474
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Soupir bordeaux Pokaż wiadomość
Konstancja witamy :-*

Ja całe życie ścinałam włosy żeby się lepiej kreciły, w końcu stwierdziłam, że mam dosyć, skoro nie są na tyle kręcone, żebym mogła nosić długie loki, to zapuszczam kosztem skrętu. I faktycznie już teraz sa po prostu tylko falowane ze skrętem na samych końcach ale nie przeszkadza mi to, przyzwyczaiłam się. w sumie odkąd są zdrowsze to i gładkie, proste, po proteinach już w ogóle. Ale jak były krotkie to skręt był fantastyczny.
Dlatego ciesze sie, ze mam fale, a one rozwijaja skret na dlugosci
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 18:56   #2475
Soupir bordeaux
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 069
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Ja to prawie nerwicy dostawałam żeby tylko utrzymać skręt orzez cały dzień bo bez względu na pielęgnację, zaraz po myciu miałam spiralki a po kilku godzinach strąki. :-D
__________________
(06.15r.) - początek włosomaniactwa

Soupir bordeaux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 20:03   #2476
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję Na blogu to jeszcze to zdjęcie przed ścięciem, teraz są o jakieś 2cm krótsze, a wizualnie jeszcze bardziej krótkie, bo mocniej się kręcą
Mnie palmowy niestety puszy, kokoska na szczęście uwielbiam, ale tak raz w tygodniu i na zmianę z czymś innym
To ja tak samo - kokos raz na jakiś czas pięknie nawilża, wczoraj użyłam z maseczką humektantową i nie mogę przestać dotykać włosów, nawet to porowate pasmo co wygląda jak spalone jest gładkie. Bardzo się cieszę bo rok temu puszył i rozgumiał mimo nawilżenia, a teraz tylko lekko rozgumione jak za dużo ale bez spuszenia i mają wtedy objętosć nawet.
A po cięciu bardzo ładnie się kręcą, zdecydowanie dobry pomysł

Ha, wiedziałam! Dzwoniłam po wyniki badań, co prawda umierać nie będę i nie jest bardzo poważnie źle ale jakieś działania będą bo kilka rzeczy nie jest ok. Dowiem się za tydzień Pewnie ma to tylko wpływ na włosy i takie mniej istotne rzeczy. Cieszę się że wreszcie to sprawdziłam. Dbanie o włosy ma dobre strony, tak to bym pewnie nie zauważyła tego

Oglądałam Van Helsinga właśnie , no taaaakie loki!
https://lucidabsinthe.files.wordpres...-1707-2560.jpg
pewnie na lokówce ale ładne, bardzo lubię takie grube loki.

Edytowane przez Klaudenc
Czas edycji: 2015-12-30 o 20:11
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 23:01   #2477
KonstancjaCzartoryska
SavannahCurtis
 
Avatar KonstancjaCzartoryska
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 99
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję Na blogu to jeszcze to zdjęcie przed ścięciem, teraz są o jakieś 2cm krótsze, a wizualnie jeszcze bardziej krótkie, bo mocniej się kręcą
Mnie palmowy niestety puszy, kokoska na szczęście uwielbiam, ale tak raz w tygodniu i na zmianę z czymś innym



Witamy witamy, czyżbyś Ty mi pisała komentarz na blogu, bo coś kojarzę po nicku?
patrzac po włosach to chyba tak milo mi
KonstancjaCzartoryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-31, 07:28   #2478
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Witam wszystkie falki i loczki po dłuższej przerwie .
Jestem obcięta na krótko .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (59,0 KB, 27 załadowań)
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-31, 11:24   #2479
iwonsia01
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 187
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Hej moje dzisiejsze kudły Na tygodniu podcięłam końcówki sama maszynką,choć dalej za mało Dalej dużo mam zniszczonych ale szkoda mi długości. Umyte odświętnie szamponem Tomotei bez silikonów (wymagały już oczyszczenia). Na pół h pod czepek był Kallos Bluberyy i maska aloesowa Natur Vital. Po spłukaniu Joanna maki bawełna i krem Gosh. Układane na dyfuzor. Są dziś ładnie nawilżone Jestem zadowolona.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20151231_121421.jpg (132,6 KB, 33 załadowań)
__________________
Dbam o włoski!
iwonsia01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-31, 13:20   #2480
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez KonstancjaCzartoryska Pokaż wiadomość
Witam serdecznie wszystkie kręconowłosowe, mam na imię Konstancja i jestem właścicielką kręconych włosów, można się włączyć do rozmowy ?
Hej

Chyba Kascyko miała rację z tym sezonem grzewczym. Myłam włosy w poniedziałek wieczorem p-łupiezowym i dzisiaj jeszcze jakoś jakoś wyglądają. Nie tak jak wasze, ale na mnie to i tak dobrze
__________________
Mikołajek
26.02.2014



Obudził mnie trzepot skrzydeł
Wyjrzałam przez okno
Na parapecie zostało
Białe piórko -
Pamiątka po Tobie
Mój Aniołku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-31, 14:28   #2481
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość

Ha, wiedziałam! Dzwoniłam po wyniki badań, co prawda umierać nie będę i nie jest bardzo poważnie źle ale jakieś działania będą bo kilka rzeczy nie jest ok. Dowiem się za tydzień Pewnie ma to tylko wpływ na włosy i takie mniej istotne rzeczy. Cieszę się że wreszcie to sprawdziłam. Dbanie o włosy ma dobre strony, tak to bym pewnie nie zauważyła tego
Bardzo dobrze, że zrobiłaś badania. Ja też długo z wieloma rzeczami zwlekałam, myślałam, że tak ma być. A problemy były. Przez to np. włosy rosły mi tak słabo, że niemalże stały w miejscu. Trzymam kciuki za zdrówko, bo to jednak najważniejsze jest

Cytat:
Napisane przez KonstancjaCzartoryska Pokaż wiadomość
patrzac po włosach to chyba tak milo mi
Mi również

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Witam wszystkie falki i loczki po dłuższej przerwie .
Jestem obcięta na krótko .
Szał, odważnie

Cytat:
Napisane przez iwonsia01 Pokaż wiadomość
Hej moje dzisiejsze kudły Na tygodniu podcięłam końcówki sama maszynką,choć dalej za mało Dalej dużo mam zniszczonych ale szkoda mi długości. Umyte odświętnie szamponem Tomotei bez silikonów (wymagały już oczyszczenia). Na pół h pod czepek był Kallos Bluberyy i maska aloesowa Natur Vital. Po spłukaniu Joanna maki bawełna i krem Gosh. Układane na dyfuzor. Są dziś ładnie nawilżone Jestem zadowolona.
Prześlicznie wyglądają kochana


Ja wczoraj sobie piękne fale zrobiłam, w domu cudo, zdjęć narobiłam, wszyscy mówią, że piękne. Wieczorem wychodziłam, a tu punkt rosy -9, czyli bardzoooooo sucho. Wróciłam z kompletnym wyprostem, ale o dziwo nawet nie szorstkim i nie suchym. Dziś mam punkt rosy -10
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-31, 14:43   #2482
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez iwonsia01 Pokaż wiadomość
Hej moje dzisiejsze kudły Na tygodniu podcięłam końcówki sama maszynką,choć dalej za mało Dalej dużo mam zniszczonych ale szkoda mi długości. Umyte odświętnie szamponem Tomotei bez silikonów (wymagały już oczyszczenia). Na pół h pod czepek był Kallos Bluberyy i maska aloesowa Natur Vital. Po spłukaniu Joanna maki bawełna i krem Gosh. Układane na dyfuzor. Są dziś ładnie nawilżone Jestem zadowolona.
Piękne. Ciekawi mnie, jak wyglądałyby, gdyby były takie do łopatek
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-31, 15:20   #2483
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Bardzo dobrze, że zrobiłaś badania. Ja też długo z wieloma rzeczami zwlekałam, myślałam, że tak ma być. A problemy były. Przez to np. włosy rosły mi tak słabo, że niemalże stały w miejscu. Trzymam kciuki za zdrówko, bo to jednak najważniejsze jest

Ja wczoraj sobie piękne fale zrobiłam, w domu cudo, zdjęć narobiłam, wszyscy mówią, że piękne. Wieczorem wychodziłam, a tu punkt rosy -9, czyli bardzoooooo sucho. Wróciłam z kompletnym wyprostem, ale o dziwo nawet nie szorstkim i nie suchym. Dziś mam punkt rosy -10
No u mnie to pogrom przecież, skoro miałam bardzo gęste, czarne, grube włosy rosnące szybko, nawet mimo farbowania i samego szamponu było z nimi świetnie, a teraz zostały same smętne strąki i niektóre pasma nie rosną wcale to coś musi być na rzeczy. Potem to już inne objawy dziwne poleciały i tak się przeraziłam że poszłam wreszcie bo są jeszcze gorsze od tego co mam na głowie. Mam ogromną nadzieję że coś z tym zrobią

U mnie dzisiaj punkt rosy pomiędzy 6-3, ale bardzo wieje i pada deszcz więc na piękną fryzurę sylwestrowi imprezowicze liczyć nie mogą haha

Dopisek:
Hej w nowym roku!
Postanowiłam zrobić zdjęcia ciekawostki którą kupiłam w Lidlu. Nie wiem czy w Polsce można to cudo kupić, akurat w UK wypuścili dwie nowe linie do włosów, w tym właśnie takie fajne proteinowe odżywy o których kiedyś wspominałam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00136.JPG (227,9 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00137.JPG (90,4 KB, 9 załadowań)

Edytowane przez Klaudenc
Czas edycji: 2016-01-01 o 08:59
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-01, 14:06   #2484
Hoshi94
Zakorzenienie
 
Avatar Hoshi94
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 11 866
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Witam wszystkie kręconowłose

Kiedyś byłam tutaj częstym gościem jednak z czasem przestałam zaglądać. Teraz wracam jako córka marnotrawna Jednak takie nawyki jak olejowanie włosów, nakładanie żelu z siemienia lnianego czy ugniatanie w koszulkę zostały mi do dziś Do niedawna miałam już włosy długie jak czarownica, jednak coś mnie pewnego dnia podkusiło i sporo ich ścięłam I teraz sobie czekam, aż odrosną

A piszę tutaj bo tak szczerze nie wiem, w którym miejscu mogłabym poruszyć temat filmiku dove o kręconych włosach Chciałam się nim podzielić a nie wiem czy opłaca się zakładać nowy wątek. Otóż chodzi mi o ten filmik:
https://www.youtube.com/watch?v=ou7CyPtkpng

Co o nim sądzicie? Może już go widziałyście? Bo mnie tak szczerze trochę złapał za serce
__________________
wizażPORN#

"He aquí mi secreto, que no puede ser más simple:
solo con el corazón se puede ver bien; lo esencial
es invisible a los ojos."

poomoc.pl
Hoshi94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-01, 14:15   #2485
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Hoshi94 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie kręconowłose

Kiedyś byłam tutaj częstym gościem jednak z czasem przestałam zaglądać. Teraz wracam jako córka marnotrawna Jednak takie nawyki jak olejowanie włosów, nakładanie żelu z siemienia lnianego czy ugniatanie w koszulkę zostały mi do dziś Do niedawna miałam już włosy długie jak czarownica, jednak coś mnie pewnego dnia podkusiło i sporo ich ścięłam I teraz sobie czekam, aż odrosną

A piszę tutaj bo tak szczerze nie wiem, w którym miejscu mogłabym poruszyć temat filmiku dove o kręconych włosach Chciałam się nim podzielić a nie wiem czy opłaca się zakładać nowy wątek. Otóż chodzi mi o ten filmik:
https://www.youtube.com/watch?v=ou7CyPtkpng

Co o nim sądzicie? Może już go widziałyście? Bo mnie tak szczerze trochę złapał za serce
słodki ten filmik ^^
Wg mnie wiekszosc kobiet ktoren ie lubia swoich kreconych wlosow to dlatego, ze nie umieja o nie dbac. A wystarczy odpowiednia pielegnacja i nagle mamy najpiekniejszy typ wlosow na swiecie!
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-01, 14:23   #2486
Hoshi94
Zakorzenienie
 
Avatar Hoshi94
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 11 866
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez nagomiko Pokaż wiadomość
słodki ten filmik ^^
Wg mnie wiekszosc kobiet ktoren ie lubia swoich kreconych wlosow to dlatego, ze nie umieja o nie dbac. A wystarczy odpowiednia pielegnacja i nagle mamy najpiekniejszy typ wlosow na swiecie!
Ja jak oglądam ten filmik to w tych dzieciach widzę siebie w podstawówce, jak nie lubiłam strasznie swoich włosów. A koleżanki czasami mówiły, że mi ich współczują Dlatego chyba ten filmik tak do mnie przemawia
__________________
wizażPORN#

"He aquí mi secreto, que no puede ser más simple:
solo con el corazón se puede ver bien; lo esencial
es invisible a los ojos."

poomoc.pl
Hoshi94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-01, 14:41   #2487
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Hoshi94 Pokaż wiadomość
Ja jak oglądam ten filmik to w tych dzieciach widzę siebie w podstawówce, jak nie lubiłam strasznie swoich włosów. A koleżanki czasami mówiły, że mi ich współczują Dlatego chyba ten filmik tak do mnie przemawia
Ja mialam puszace sie siano i pamietam ze tez marzylam o gladkiej tafli a teraz taka mam, bo jestem scieta na krotko i troszke tesknie za takim lekkim skretem ^^
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-02, 19:40   #2488
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Fajny filmik, ciężko jedynie jest czasem te włosy lubić gdy całe otoczenie wciska nam jakie to mamy obrzydliwe włosy - mnie zawsze mama i babcia mówiły że kręcone włosy są ładne i może to dlatego je lubiłam. Ogólnie mam wiele elementów wyglądu uznawane przez dużą część społeczeństwa za brzydkie i dalekie od ideału, ale mnie to odpowiada i czuję się z tym dobrze, ładnie. Myślę że to kwestia ogarnięcia siebie, spojrzenia na całość i tego co nam pasuje oraz wydobycie tego.
Przyznam że mam niezły ubaw bo w dzieciństwie słyszymy takie niepochlebiające komentarze o loczkach itd. - i jak tak teraz patrzę na znajome z gimnazjum jak wyglądały wtedy i były uznawane za najładniejsze, a jak większość wygląda teraz po kilku latach to sie śmieję bo wyglądają jak identyczne klauny, a te 'brzydkie' dziewczyny nie modyfikują siebie na siłę, pozostały sobą i są ładne same w sobie. To całkiem niezła motywacja wychodząca z czasem
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-02, 20:35   #2489
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Hey w Nowym Roku

Zakręcone życzę Wam spełnienia, odnawialnych pokładów optymizmu oraz pięknych fal i skrótów

U mnie zaniedbana nieco pielęgnację jednym z postanowień na 2016 to to że wracam z nalezyta pielęgnacja

I jak co roku w styczniu porównanie od krótkich z 2014
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WŁOSY 14-16.jpg (183,0 KB, 25 załadowań)
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-02, 22:35   #2490
iwonsia01
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 187
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Ja dzis znow cischnelam o 2 cm.Teraz nie zalezy min dlugosci ale jakosci Tez sie zawzielam i 2016 bedzie rokiem przywracania moim wlosom zycia i gestosci
__________________
Dbam o włoski!
iwonsia01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-03 12:42:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:43.