byleby do wiosny..? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-21, 17:17   #91
harvvey
Zadomowienie
 
Avatar harvvey
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 120
Dot.: byleby do wiosny..?

Cytat:
Napisane przez anianutella Pokaż wiadomość
też widziałam pogodę na tvn i mam nadzieję że niedługo usłyszę w nocy nadlatujące stada ptaków, bo dla nie to znak że wiosna blisko póki co- cisza....
ja widziałam ostatnio ptaki

do kalendarzowej wiosny miesiąc!
__________________
"Ale cień Dzikiej Kobiety wciąż za nami podąża, dniem i nocą. Nieważne, gdzie jesteśmy, ten cień ma nieodmiennie cztery łapy."
harvvey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 07:43   #92
Aper
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 400
Dot.: byleby do wiosny..?

Cytat:
Napisane przez anna_pe Pokaż wiadomość
O tak, to bardzo ważne!! Ja w tym roku kupiłam na sezon zimowy nowy płaszczyk, czapkę i rękawiczki i od razu poczułam się lepiej
Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
I na dodatek od paru lat pilnuję, żeby kupować na zimę kolorowe rzeczy.
Dobijają mnie kurtki, płaszcze w smętnych "eleganckich" kolorach.
W tamtym roku miałam czerwoną. W tym mam liliową kurtkę z wielkim futrem i jest od razu weselej.
Dziękuję za postawienie do pionu Zresztą, definitywnie kupuję nową kurtkę w nowym sezonie, bo w tej zamek odmówił posłuszeństwa. Zatem śmigam w płaszczu (nieważne jaka temp), który wygląda lepiej, no i ja się lepiej czuję.
W ogóle to ten wątek zimę do mnie sprowadził - gdy się po raz pierwszy odzywałam to nawet śnieg nie padał - a teraz zaspy prawie po pas
I pięknie jest - ja jednak ten śnieżek i biel błyszczącą w słońcu wolę niż roztopy i szare, paskudne, marcowe przedwiośnie...
Aper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 08:27   #93
Ratatuj
Zadomowienie
 
Avatar Ratatuj
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Sląsk
Wiadomości: 1 145
Dot.: byleby do wiosny..?

Cytat:
Napisane przez Aper Pokaż wiadomość
.......... niż roztopy i szare, paskudne, marcowe przedwiośnie...
a ja tam wolę te roztopy zawsze to już wiosenne powietrze i nadzieja na szybkie ciepło
Ratatuj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 09:30   #94
happys
Zadomowienie
 
Avatar happys
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 148
Dot.: byleby do wiosny..?

o tak ciepełko im szybciej tym lepiej. chyba nigdy tak nie tęskniłam za wiosną jak w tym roku. chyba najdłuższa i najzimniejsza zimą jaką pamiętam. słonko pięknie świeci a mróz 20 stopniowy brr....
happys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 10:08   #95
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339
Dot.: byleby do wiosny..?

A może dołączyć ktoś, kto lubi zimę? Uwielbiam lodowate poranki, spacery po śniegu, ciemność, którą zima serwuje nam już w okolicach 16, tajemniczość, którą jest owiana. Uwielbiam też wieczory przy kominku z książką i herbatą bądź z ukochanym. Naprawdę lubię zimę.

ALE... myślę, że w lutym już każdy z niecierpliwością oczekuje wiosny. Bo co za dużo, to niezdrowo. W styczniu jeszcze wielbię zimowe wieczory i sanki, ale luty to już faktyczne utęsknienie za wiosną.
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 10:13   #96
Cecilia89
Zadomowienie
 
Avatar Cecilia89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 365
Dot.: byleby do wiosny..?

Cytat:
Napisane przez absurdalna89 Pokaż wiadomość
A może dołączyć ktoś, kto lubi zimę? Uwielbiam lodowate poranki, spacery po śniegu, ciemność, którą zima serwuje nam już w okolicach 16, tajemniczość, którą jest owiana. Uwielbiam też wieczory przy kominku z książką i herbatą bądź z ukochanym. Naprawdę lubię zimę.

ALE... myślę, że w lutym już każdy z niecierpliwością oczekuje wiosny. Bo co za dużo, to niezdrowo. W styczniu jeszcze wielbię zimowe wieczory i sanki, ale luty to już faktyczne utęsknienie za wiosną.
Ja również lubię zimę kiedy jest mróz, świeci słońce i dużo śniegu. Dzisiejsza pogoda też mi odpowiada, ale jednak wyczekuję już wiosny.
__________________
"Moda przemija, styl pozostaje." - Gabrielle Chanel
Projekt PRAWO JAZDY (30/30)
Urodziłam ślicznego, zdrowego bobaska
Cecilia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 10:19   #97
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: byleby do wiosny..?

Dajcie spokój, dziś jest okropnie. Znaczy nawet ładnie wygląda, ale jest mi tak zimno (mam beznadziejne okna w domu - na wiosnę wymiana) że siedzę w kocu i czuję jak mi wieje po nogach i mam zimne dłonie grrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!
Cytat:
Napisane przez wisienka_na_torcie Pokaż wiadomość
I mam taką ogromną ochotę pojeździć na rowerze w letni, słoneczny dzień...
Ja teeż
Cytat:
Napisane przez vainilla Pokaż wiadomość
mam podobnie
histerycznie nie znoszę zimy! jak już pomyślę o wyjściu z domu to mam doła:/
dokładnie...
Cytat:
Napisane przez harvvey Pokaż wiadomość
Och, zima strasznie ogranicza
bardzo dobrze powiedziane. Zimy nie powinno w ogóle być.
Cytat:
Napisane przez paollino Pokaż wiadomość
chcę posiedzieć wieczorem na balkonie z kawką w ręku i dobrą książką, rano nałożyć jeansy, bluzkę i baletki i wyjść z domu, a nie opatulać się jak Eskimos [COLOR="Silver"]

dokładnie! Jak mam zastój w nauce to często wiosną i latem albo na balkon albo z TŻem na spacer nocny się przewietrzyć. Ale wychodzić na to fuj za oknem?? Nigdy w życiu
podpisuję się pod tym znowu się rozmarzyłam
a kolekcja okularów przeciwsłonecznych się kurzy na półce
Cytat:
Napisane przez liniaspecjalna Pokaż wiadomość
Im jestem starsza wydaje mi się ze coraz gorzej znoszę zimy. I zaczynam się poważnie zastanawiać czy nie zacząć odkładać "na starość" na jakiś domek letniskowy gdzieś w Grecji albo jakimś innym ciepłym kraju.
Nie ma innej opcji
Cytat:
Napisane przez mbamboo Pokaż wiadomość
Swoją drogą, też tak macie, że większość Waszej szafy to rzeczy wiosenne/letnie? U mnie jest ich zdecydowana przewaga, mimo że wolałabym ładniej się ubierać zimą (nie tylko w kółko te spodnie i spodnie, ale na samą myśl o rajstopach mi zimno).
Tak, też tak mamy
pisałam parę stron wcześniej o tym w zimie w ogóle nie mam sił myśleć o tym w co się ubrać, tylko jak najszybciej się ubieram żeby już nie marznąć w piżamie I mam wrażenie że ciągle jestem ubrana tak samo.
Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
A ja dziś oglądałam pogodę na TVN i była długoterminowa- podobno to ostatni tydzień mrozów, a od piątku już dodatnie temperatury, które powoli będą wzrastać Mam nadzieję, że się sprawdzi
oby tak było chociaż te prognozy nieraz są dalekie od rzeczywistości, to teraz mam nadzieję, że właśnie tak będzie...
Cytat:
Napisane przez happys Pokaż wiadomość
o tak ciepełko im szybciej tym lepiej. chyba nigdy tak nie tęskniłam za wiosną jak w tym roku. chyba najdłuższa i najzimniejsza zimą jaką pamiętam. słonko pięknie świeci a mróz 20 stopniowy brr....
Oj nie... w zeszłym roku była jeszcze gorsza. Dużo gorsza.
Czułam, że chyba już umrę z tego zimna
__________________

Edytowane przez coco_kiciusia
Czas edycji: 2011-02-23 o 10:20
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-23, 12:24   #98
aldenea
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 876
Dot.: byleby do wiosny..?

ja w ramach walki z zimą, mam w planach zapisać się na zajęcia z yogi (albo "zdrowy kręgosłup" cokolwiek to jest, może mnie wyprostuje w końcu :
__________________
mam niską tolerancję na łańcuszki szczęścia i na linki do konkursów, proszę nie wysyłaj mi ich.

!szukam podręczników do nauki esperanto.
aldenea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 12:39   #99
mrytka
Wtajemniczenie
 
Avatar mrytka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 487
Dot.: byleby do wiosny..?

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Tak, też tak mamy
pisałam parę stron wcześniej o tym w zimie w ogóle nie mam sił myśleć o tym w co się ubrać, tylko jak najszybciej się ubieram żeby już nie marznąć w piżamie I mam wrażenie że ciągle jestem ubrana tak samo.
Podpisuję się pod tym, też to niestety znam
__________________
.

"Pragnienia łamią nam serce, męczą nas.
Pożądanie rujnuje nam życie.
Ale jeśli chodzi o pragnienia,
najbardziej cierpią ci, którzy nie wiedzą, czego chcą."


.
mrytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 12:56   #100
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: byleby do wiosny..?

Nooo. Ojca samochód wrzeszczał o braku oleju, matki samochód w ogóle nie odpalił. Za półtorej godziny przekonam się, co ma mój samochód do powiedzenia na -26 w nocy
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 13:19   #101
OtTakaJa
Zakorzenienie
 
Avatar OtTakaJa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 331
Dot.: byleby do wiosny..?

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
-26 w nocy
U Was aż takie mrozy są? To u mnie w porównaniu z tym ciepełko w nocy
__________________
'Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę - to ja go nie chcę'.

OtTakaJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-23, 13:24   #102
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: byleby do wiosny..?

Cytat:
Napisane przez OtTakaJa Pokaż wiadomość
U Was aż takie mrozy są? To u mnie w porównaniu z tym ciepełko w nocy
No jak szaleć to szaleć

Teraz jest -9 i ma się ochotę w kostiumie kapielowym biegać, wiosnę w powietrzu czuć i takie tam

Ale że jest bezchmurne niebo, to w nocy znowu będzie grubo poniżej -20

Szał
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 13:26   #103
Chocoblue
Raczkowanie
 
Avatar Chocoblue
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 344
Dot.: byleby do wiosny..?

O tak, słoneczko, ciepły wiatr, zielono w koło, sukienki, sandałki, lekkość, kolory i zapachy.

Ile można czekać... jak w z taką aurą za oknem walczyć ze złymi humorami i porażkami. I jeszcze te przeklęte włosy elektryzujące się od wszystkiego, chodzę i strzelam piorunami.
__________________
"Człowiek musi przebywać z samym sobą,
powinien więc zadbać, aby było to dobre towarzystwo."


Edytowane przez Chocoblue
Czas edycji: 2011-02-23 o 13:28
Chocoblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 14:19   #104
raiinbow
Raczkowanie
 
Avatar raiinbow
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: z Miami
Wiadomości: 56
Dot.: byleby do wiosny..?

Oo witam w klubie Nawet nie wiesz, jak dobrze Cie rozumiem! Ostatnio dzień w dzień mam takie myśli, że nic mi się nie chce, że wszystko jest nie takie jak być powinno. Mój nastrój i nastawienie do świata jest niesamowicie uzaleznione od pogody. Co śmieszne - ja uwielbiam zimę, nawet co roku czekam na nią z utęsknieniem, ale.. NA ŚWIĘTA, na sylwestra, jak wyjeżdzam na narty. Potem mam jej po prostu powyżej uszu. Już nie mogę znieść tego mrozu, ostatnio to nawet rzadko wychodzę z domu, bo w ogóle się przeziębiłam. Nie mogę się już doczekać słonecznych dni, śpiewu ptaków, wycieczek rowerowych, siatkówki na dworze, spotkań plenerowych. Naprawdę ostatnio cieszą mnie tylko noce, kiedy mogę się położyć i z radością wykreślać dni w kalendarzu, że.. minął kolejny choróbsko zimny, okropny dzień Także, nie martw się, nie jesteś sama. Ja tylko liczę, że naprawdę prognozy się sprawdzą iii już od najbliższego weekendu faktycznie zrobi się cieplej.. a potem już z górki, na plusie, aż przyjdzie długo wyczekiwana wiosna!!!!!
Chocoblue - o właśnie - elektryzujące się włosy, latająca na wszystkie strony grzywka! aaaaaaa naprawdę można sfiksować...
__________________
Life is just a game


"Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić"

Edytowane przez raiinbow
Czas edycji: 2011-02-23 o 14:20
raiinbow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 14:55   #105
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: byleby do wiosny..?

Mi też się ciężko funkcjonuje w zimie, łatwo marznę, wiecznie mam katar, wyłażą mi naczynka na twarzy. Skóra się przesusza pod grubym ubraniem. Jestem ospała, bez energii. Ciężki czas. W listopadzie do ogródka wlazł mi jeż, zakopał się w liściach pod krzakiem róży i śpi Wyglądam przez okno i mu zazdroszczę. Ale od człowieka się wymaga żeby był na pełnych obrotach przez cały rok, niestety
Mam na to swoje metody, trzeba się mobilizować: nie siedzieć długo w noc (przed komputerem, telewizorem), wstawać wcześnie, robić wszystkie planowane rzeczy, nawet sobie narzucać więcej, żeby przypadkiem nie dopadła mnie nuda i niemoc Bo to stara prawda, że im mniej roboty, tym trudniej się do czegokolwiek zabrać. Na zewnątrz, kiedy brzydka pogoda rzeczywiście nie przebywam dłużej niż to konieczne, ale jak jest mróz i słońce, to jednak idę na jakiś spacer, cieszę się szadzią na drzewach, zaspami śniegu, chłonę słońce, świetne uczucie kiedy mimo mrozu czujesz jak słońce rozgrzewa twarz.
Kiedy przychodzę zmarznięta do domu to pierwsze co robię wskakuję do gorącej kąpieli, bo inaczej będę czuła chłód do końca dnia. Zakładam ciepły sweter, grube skarpetki, piję bez przerwy gorącą herbatę, najlepiej z sokiem malinowym.
Słucham optymistycznej, żywej, skocznej muzyki. Dużo czasu poświęcam na przyjemności: spotkania z przyjaciółmi, książki, oglądanie skoków narciarskich. Więcej uwagi poświęcam temu co jem, nie robię tego w biegu, ulegam zachciankom – oczywiście nie pochłaniam gór czekolady, słodycze to nie najlepszy pomysł zimą. Wszystko idzie w boczki Ja jem kolorowo, dużo warzyw i ziół. Ważne żeby nie tracić kontaktu z warzywami typu rzodkiewka, szczypiorek, owocami. Dbam o siebie, dokładnie się smaruję kremem ochronnym przed wyjściem na dwór, po kąpieli używam balsamu odżywczego, odżywki na włosy i maseczki na twarz. Dokładnie dbam o stopy, tak jakbym w każdej chwili miała założyć letnie klapeczki
Ale wiosną rzeczywiście czuję że odżywam, rozpiera mnie energia, już nie siłą woli, ale całą sobą zajmuję się wszystkim, czuję że coś się zaczyna od nowa, jeszcze do tego atmosfera Wielkanocy, zmartwychwstania Tak, wiosną ile bym nie miała kłopotów to czuję że mam siłę im sprostać.
A letnie upały uwielbiam – kiedy inni narzekają ja mówię że przynajmniej te parę tygodni w roku nie marznę Naprawdę znoszę je bardzo dobrze. Tęsknię do nich, aach... rozmarzyłam się
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 16:45   #106
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: byleby do wiosny..?

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Nooo. Ojca samochód wrzeszczał o braku oleju, matki samochód w ogóle nie odpalił. Za półtorej godziny przekonam się, co ma mój samochód do powiedzenia na -26 w nocy
ojooj niech to się już skończy...

_Matilde_ dzięki, Twój post był bardzo przydatny niby takie oczywiste rzeczy, ale nie zawsze się o nich pamięta
A co do upałów to ja mam tak samo wszyscy jęczą że nie mogą żyć a ja biegam pełna energii i robię wszystko co jest do zrobienia, jestem wtedy w swoim żywiole
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 17:01   #107
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Dot.: byleby do wiosny..?

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Mamy połowę lutego, zima ciągnie się w nieskończoność... Po chwilowej poprawie pogody znowu śnieg za oknem...

Nie wiem, czy jestem osamotniona w moich odczuciach, czy też jest to problem większej grupy - ale zima strasznie męczy mnie psychicznie. Z roku na rok jest jakby jeszcze gorzej - już jesienią na samą myśl o zbliżających się mrozach dostaję chandry. Do Bożego Narodzenia jednak udaje mi się jeszcze jakoś "wytrzymać", najgorzej jest za to na początku roku - jak teraz. Ciężko jest mi wygrać z ciągłym uczuciem przygnębienia, beznadziejności i lenistwem nie do pokonania, dni kiedy jest "dobrze" zdarzają się coraz rzadziej...

Tak bardzo brak mi słońca, chciałabym, by w końcu było cieplej, zieleniej, NORMALNIEJ... Zaczęłabym biegać, jeździć na rolkach, chodzić na spacery, zrzuciłabym ciężkie zimowe ubrania...

Miałam nadzieję, że w tym roku będzie mi łatwiej przetrwać zimę - i w sumie było, bo jesienią poznałam fantastycznego chłopaka, dzięki któremu częściej udaje mi się zapomnieć o zimowej beznadziejności. Ale... no właśnie, "ale". Zimą nie potrafię być sama ze sobą, nie potrafię zorganizować sobie czasu, zająć się czymś, tak jakby wegetuję, zamiast żyć. A nie mogę przecież chłopakowi cały czas głowy zawracać, i tak za często to robię

Czy są tutaj dziewczyny, którym towarzyszą podobne odczucia, i tak samo mocno jak ja wyczekują z utęsknieniem wiosny?
Mogłybyśmy się nawzajem jakoś wesprzeć, i podbudować w chwilach zwątpienia, czy w ogóle zima kiedyś odejdzie
Mam to samo! Wiosną nawet przyjemniej się wstaje z łóżka Uwielbiam wiosnę, i co roku pod koniec zimy już wariuję i nie mogę się doczekac
czokled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 17:05   #108
m_g89
Przyczajenie
 
Avatar m_g89
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14
Dot.: byleby do wiosny..?

Co zrobimy jak wiosna w końcu przyjdzie?
m_g89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 18:42   #109
harvvey
Zadomowienie
 
Avatar harvvey
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 120
Dot.: byleby do wiosny..?

Cytat:
Napisane przez m_g89 Pokaż wiadomość
Co zrobimy jak wiosna w końcu przyjdzie?
będziemy się tutaj nią zachwycać!
__________________
"Ale cień Dzikiej Kobiety wciąż za nami podąża, dniem i nocą. Nieważne, gdzie jesteśmy, ten cień ma nieodmiennie cztery łapy."
harvvey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-23, 18:56   #110
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: byleby do wiosny..?

Ja czekam do wiosny żeby zrobić resztę badań terenowych do magisterki w lasach gór Świętokrzyskich
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 07:46   #111
Penny Ur
Raczkowanie
 
Avatar Penny Ur
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 433
Dot.: byleby do wiosny..?

Załamałam się.. Jeszcze kilka dni temu słyszałam, że od przyszłego tygodnia ma być nawet +8 stopni a dzisiaj w TVN24 powiedzieli, że wycofują się z tych prognoz i że będzie cieplej ale raczej tak w okolicy 0 stopni.. Zrobili mi nadzieję, niedobrzy
Penny Ur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 07:59   #112
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: byleby do wiosny..?

Obecnie połączenie najbardziej zabójcze, przynajmniej dla mnie, duży mróz + opady śniegu (tzw. sraczka). Zimno i mokro. Koszmar.
Najchetniej przespałabym całą zimę. Wychodzę tylko gdy to niezbędne, tj. do pracy i po najpotrzebniejsze zakupy. Jak mam załatwić jakąś inną sprawę poza domem jestem bardzo nieszczęśliwa i robię wszystko aby to odwlec.
Po przyjściu z pracy ide spać i wstaję wieczorem aby za kilka godzin znowu się położyć. I tak sobię wegetuję.
Najgorsze, że w lecie mam podobnie. Wracam tak umęczona upałem, że padam przed wiatrakiem i tak leżę do wieczora. Zważywszy, że poza latem i zimą inne pory roku praktycznie nie występują nie zostaje mi czasu na jakieś życie. Najchętniej zamieszkałabym w jakiejś hali gdzie mieściłby się mój dom, zakład pracy, sklepy, knajpy i wszelkie potrzebne do życia instytucje, gdzie temperatura utrzymywana byłaby na stałym neutralnym poziomie, bez dostępu promieniowania, wiatru, deszczu, śniegu..
Ach, rozmarzyłam się
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 09:04   #113
Laura088
Raczkowanie
 
Avatar Laura088
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Z chałupencji z niewielkiej mieściny
Wiadomości: 89
Dot.: byleby do wiosny..?

Do wiosny już bliżej niż dalej.

Każdy dzień nas przybliża.
Czekam z u tęsknieniem na pierwsze pąki na drzewach a potem na wystrzał zieleni.
__________________
Z nadzieją na lepsze jutro
Razem od 7.02.2007
Zaręczyny 1.01.2011
13.08.2011

Szczęśliwa żona
Laura088 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 09:28   #114
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: byleby do wiosny..?

A na zewnątrz jedynie -16st. Ja pierdziele...
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 12:17   #115
happys
Zadomowienie
 
Avatar happys
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 148
Dot.: byleby do wiosny..?

u mnie dziś jest niby cieplej, słonko super grzeje. tylko ten śnieg mnie już tak dołuje, brakuje mi zielonego...

kiciusia a mi się właśnie wydaje, że w tamtym roku było lepiej. zima nie była taka długa, a nawet jeśli mroźna to może ze dwa trzy tygodnie i to też w lutym. no i mnie np. w tamtym roku tak nie wymęczyła jak w tym.
happys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 12:24   #116
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: byleby do wiosny..?

Cytat:
Napisane przez Penny Ur Pokaż wiadomość
Załamałam się.. Jeszcze kilka dni temu słyszałam, że od przyszłego tygodnia ma być nawet +8 stopni a dzisiaj w TVN24 powiedzieli, że wycofują się z tych prognoz i że będzie cieplej ale raczej tak w okolicy 0 stopni.. Zrobili mi nadzieję, niedobrzy
No właśnie tak jest z tymi prognozami niewiele są warte, więc najlepiej nie oglądać wcale, tylko czekać aż się samo - zmieni z zaskoczenia.
Cytat:
Napisane przez happys Pokaż wiadomość
kiciusia a mi się właśnie wydaje, że w tamtym roku było lepiej. zima nie była taka długa, a nawet jeśli mroźna to może ze dwa trzy tygodnie i to też w lutym. no i mnie np. w tamtym roku tak nie wymęczyła jak w tym.
Hmm, pewnie zależy tez w jakim regionie u mnie na wschodzie to była makabra... naprawdę pamiętam że jeszcze pod koniec marca były mrozy ale potem ciepło przyszło znienacka, dosłownie momentalnie...
Ja mam nowy patent - kominek z olejkami zapachowymi. W Rossmannie można kupić. Paliłam wczoraj a dziś mi jeszcze pachnie wanilią
A potem przyjdzie lato i będzie się palić tylko świeczki owocowe ha
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 13:04   #117
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Dot.: byleby do wiosny..?

Tak sobie myślę, że jest jedna niefajna rzecz wiosną. Deszcz Jego brak to jedyny pozytyw w zimie, który powtarzałam sobie jak mantrę, kiedy już nie wytrzymywałam No bo jak nawet śnieg pada, to bez parasola da radę, zwłaszcza, że ja tam w czapce zawsze chodzę. Z deszczem już nie ma tak lekko, trzeba będzie parasolkę nosic niestety, która i tak mi niezbyt wiele da- mam kręcone włosy, które notorycznie prostuje, no i jak tylko spadnie deszcz to wyglądam bardzo nieciekawie

Ale i tak wiosno przyjdź ! W końcu będzie można się ubierac jak ludzie
czokled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 13:08   #118
OtTakaJa
Zakorzenienie
 
Avatar OtTakaJa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 331
Dot.: byleby do wiosny..?

Cytat:
Napisane przez czokled Pokaż wiadomość
Ale i tak wiosno przyjdź ! W końcu będzie można się ubierac jak ludzie
Oj tak i wychodzić z domu wkładając jedynie buty i coś lekkiego, a nie opatulać się tak jak teraz
__________________
'Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę - to ja go nie chcę'.

OtTakaJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 13:12   #119
mrytka
Wtajemniczenie
 
Avatar mrytka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 487
Dot.: byleby do wiosny..?

Cytat:
Napisane przez OtTakaJa Pokaż wiadomość
Oj tak i wychodzić z domu wkładając jedynie buty i coś lekkiego, a nie opatulać się tak jak teraz
Mnie to opatulanie się dobija strasznie Szczególnie, że ciągle musze szukać rękawiczek, bo zawsze gdzieś się zawieruszą. Nie wiem nawet jak to się dzieje, że wszystko inne jest na swoim miejscu tylko nie rękawiczki
__________________
.

"Pragnienia łamią nam serce, męczą nas.
Pożądanie rujnuje nam życie.
Ale jeśli chodzi o pragnienia,
najbardziej cierpią ci, którzy nie wiedzą, czego chcą."


.
mrytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 14:05   #120
happys
Zadomowienie
 
Avatar happys
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 148
Dot.: byleby do wiosny..?

trzeba je na sznureczek zawiązać jak byłam mała w ten sposób nigdy ich nie gubiłam
happys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:37.