15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy! - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-08, 19:44   #421
lucyAS
Zadomowienie
 
Avatar lucyAS
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 124
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

wypróbowałam ciasto fasolowe uczucia mieszane

upiekłam w formie mufinek, własciwie filizanek bo nie mamforemek na mufiny a filizanki i owszem

ciastka ładnie wyrosły, pulchniutkie, mieciutkie , jak najbardziej do pracy sie nadaja tylko smak maja taki seeeee nie wiem czy go polubie, moze jak bym zrobiła z fruktoza albo z cukrem, bo ze słodzikeim to chyba mi nie podchodza
a mojej mamie smakowały

a ile kalori moze miec takie ciasto?
__________________
GABRYŚ - nasz mały skarb
29. 01. 2009


start - 94 17.12.2011
cel 1 - 90 - osiągnięty
cel 2 - 85 - osiągnięty 24.03.2012
cel 3 - 80 - ........
cel 4 - 75 - .........
cel 5 - 70 - ........
lucyAS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 19:52   #422
Ashira
Wtajemniczenie
 
Avatar Ashira
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 521
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez lucyAS Pokaż wiadomość
wypróbowałam ciasto fasolowe uczucia mieszane

upiekłam w formie mufinek, własciwie filizanek bo nie mamforemek na mufiny a filizanki i owszem

ciastka ładnie wyrosły, pulchniutkie, mieciutkie , jak najbardziej do pracy sie nadaja tylko smak maja taki seeeee nie wiem czy go polubie, moze jak bym zrobiła z fruktoza albo z cukrem, bo ze słodzikeim to chyba mi nie podchodza
a mojej mamie smakowały

a ile kalori moze miec takie ciasto?
ja chyba upiekę z miodem... nie lubię smaku słodzika, szkoda mi inwestować we fruktozę a nawet jeśli uda mi się schudnąć to wiem, że wrócę do normalnego cukru więc jojo murowane. wolę ograniczyć cukier ale używać go dalej bez zamienników.
__________________

nie perfum a perfumy!tak jak spodnie czy skrzypce a nie spodeń i skrzypiec!
nie dekold a dekolt!
nie wziąść a wziąć! chyba, że ktoś musi coś zabraść...
bynajmniej ≠ przynajmniej!
Ashira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 20:24   #423
Betishka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez gorzala Pokaż wiadomość
Witaj :P Masz podobny cel do mnie - Mam 160 cm wzrostu i chcę ważyć 56-55 kg Zaczynałam z wagi 84kg i jestem na wątku : https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post31396517 Jeśli masz konkretny plan na swoją dietkę to zapraszamy do nas
Raczej nie zapraszamy dziewczyn do siebie, które mają mniej niż 10kg do zrzucenia, bo to się mija z celem W każdym razie zapraszam do chudzinek

A ja mam podobny cel do Was Mam 1,58 cm, 19 listopada przeżyłam mega szok, stanęłam na wadze, a tam 71,1!! Zaczęłam dietę wg własnego przepisu, chociaż inspirację znalazłam w książce Cezarego Żaka. Dziś po 8 tygodniach ważę już 60,6!!!!!! Ale mój cel to niestety 51 kg, bo tyle ważyłam do 25 roku życia, dopóki nie spotkałam mojego obecnego męża... I się zaczęło karmienie. Tak więc pozostało mi prawie 10 kg Moja dietka jest prosta: Jem wszystko z wyjątkiem słodyczy, co 3 godziny, nie ma mowy o podjadaniu. Piję wodę ngaz litrami, dosłownie. I stosuję aplefit. I szczerze go polecam. Nie mam żadnych efektów ubocznych, a nie odczuwam ssania w żołądku tak jak kiedyś i nie mam napadów głodu i co najważniejsze słodycze mogą nie istnieć. Zapisałam się do Was bo choć szybko zleciały te 2 miesiące to wiem, że kolejne nie będą już takie łatwe, a w grupie zawsze raźniej Aha, teraz mam 29 lat, więc tyłam sobie w sumie przez ok. 4, przez ten czas stosowałam maaaasę różnych diet, ale nie potrafię wytrwać więcej niż 2 dni, nie mówiąc już o wytrwałości w ćwiczeniach. Jedyne co kocham to robić brzuszki
Betishka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 20:31   #424
Betishka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez Ashira Pokaż wiadomość
a powiedzcie mi co zabieracie do pracy na posiłek? na uczelnie zabieram jabłko, mandarynki czasem bułkę ziarnistą z twarogiem jak więcej zajęć.

w pracy spędzam zdecydowanie więcej czasu, a już znudził mi się zestaw powyższy + serek wiejski. Nie mam dostępu do mikrofali.
i wiem wiem sałatki ale może mnie zaskoczycie i podacie jakąś inną alternatywę
Ja polubiłam ciemne pieczywo pełnoziarniste, więc zabieram 2 kromki do tego albo kawałek kabanosa albo serek biały ze szczypiorkiem albo po plasterku zoltego sera i do tego zawsze ketchup pikantny, bo tylko ostre jedzenie zaspokaja moj głód
Betishka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 21:28   #425
Pudel123
Wtajemniczenie
 
Avatar Pudel123
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 455
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Witajcie dziewczeta,

O matko ile tu wiadomości. Ja przyszłam sie pochwalic.

Pojechalam na weekend do domu ( do rodzicow i do dziadkow mieszkajacych obok) I udało mi się wytrwać w diecie

zadnych ciast, cukierasów, rosołków, wszystko było po mojemu
ale bym sie zwazyla a to dopiero w srode.


A głowny sukces - kiecka kupiona na wesele rozmiar mniejsza niz moj normalny rozmiar
__________________
come take my heart of glass and give me your love
I hope you'll still be there to pick the pieces up


89,9->73,2

spinoholiczka

[COLOR="Gray"]thriatlon - finished!
Pudel123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 23:13   #426
elektronia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 11
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Hej dziewczyny, dołączam się do wątku! Chętnie zrzuciłabym 13 kg. Mam 165 cm i ok. 64 kg. Co prawda nigdy nie ważyłam 51, ale chyba zawsze byłam niezadowolona ze swojego wyglądu, nawet jak ważyłam 54 kg. 10 kg "na początek" (haha) mnie zadowoli, za 2 miesiące mam urodziny i chciałabym do tego czasu zejść "chociaż" do 56 kg.. Wzięłam się za ćwiczenia i liczenie kalorii, zawsze to u mnie zdawało egzamin, niestety jest problem z konsekwencją. A już w maju ważyłam 59 z groszami (a rok temu w styczniu 74 kg). Moje maleństwo ma już 14 miesięcy, a drugie 3 latka, a między ciążami najniżej zjechałam do 60 kg (i wtedy również liczenie kalorii i codzienne 45 minut ćwiczeń podziałały błyskawicznie (no, powiedzmy w 2 miesiące ), a wcześniej niestety nie mogłam schudnąć ze względu na niezdiagnozowaną jeszcze wtedy niedoczynność tarczycy Hashimoto.
elektronia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 23:27   #427
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez kejtxd Pokaż wiadomość
69love69 a z jakiego przepisu robisz dietetycznego sernika? ja kiedys znalazlam jakis na google i byl taki fuuuuu.... ze nawet pies babci nie ruszyl, ale jestem gotowa dac mu druga szanse
Moja mama wypatrzyla w programie jem i chudne, serek homogenizowany mieszasz z galaretka, na to jakies owoce i galaretka, do lodowki na pare godzin i gotowe


powrocilam bezgrzeszna, kolezanki byly w macu, ja nic nie zjadlam zeby mi tak nauka wychodzila jak to odchudzanie
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-09, 05:36   #428
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez Betishka Pokaż wiadomość
A ja mam podobny cel do Was Mam 1,58 cm, 19 listopada przeżyłam mega szok, stanęłam na wadze, a tam 71,1!! Zaczęłam dietę wg własnego przepisu, chociaż inspirację znalazłam w książce Cezarego Żaka. Dziś po 8 tygodniach ważę już 60,6!!!!!! Ale mój cel to niestety 51 kg, bo tyle ważyłam do 25 roku życia, dopóki nie spotkałam mojego obecnego męża... I się zaczęło karmienie. Tak więc pozostało mi prawie 10 kg Moja dietka jest prosta: Jem wszystko z wyjątkiem słodyczy, co 3 godziny, nie ma mowy o podjadaniu. Piję wodę ngaz litrami, dosłownie. I stosuję aplefit. I szczerze go polecam. Nie mam żadnych efektów ubocznych, a nie odczuwam ssania w żołądku tak jak kiedyś i nie mam napadów głodu i co najważniejsze słodycze mogą nie istnieć. Zapisałam się do Was bo choć szybko zleciały te 2 miesiące to wiem, że kolejne nie będą już takie łatwe, a w grupie zawsze raźniej Aha, teraz mam 29 lat, więc tyłam sobie w sumie przez ok. 4, przez ten czas stosowałam maaaasę różnych diet, ale nie potrafię wytrwać więcej niż 2 dni, nie mówiąc już o wytrwałości w ćwiczeniach. Jedyne co kocham to robić brzuszki
Bardzo mądrze się odchudzas, podoba mi się takie podejście. Jestem tego samego zdania co do odchudzania pwoodzenia.

Cytat:
Napisane przez Pudel123 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczeta,

O matko ile tu wiadomości. Ja przyszłam sie pochwalic.

Pojechalam na weekend do domu ( do rodzicow i do dziadkow mieszkajacych obok) I udało mi się wytrwać w diecie

zadnych ciast, cukierasów, rosołków, wszystko było po mojemu
ale bym sie zwazyla a to dopiero w srode.


A głowny sukces - kiecka kupiona na wesele rozmiar mniejsza niz moj normalny rozmiar
Gratulacje, to jest wyczyn. Jest się z czego cieszyć

Cytat:
Napisane przez elektronia Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, dołączam się do wątku! Chętnie zrzuciłabym 13 kg. Mam 165 cm i ok. 64 kg. Co prawda nigdy nie ważyłam 51, ale chyba zawsze byłam niezadowolona ze swojego wyglądu, nawet jak ważyłam 54 kg. 10 kg "na początek" (haha) mnie zadowoli, za 2 miesiące mam urodziny i chciałabym do tego czasu zejść "chociaż" do 56 kg.. Wzięłam się za ćwiczenia i liczenie kalorii, zawsze to u mnie zdawało egzamin, niestety jest problem z konsekwencją. A już w maju ważyłam 59 z groszami (a rok temu w styczniu 74 kg). Moje maleństwo ma już 14 miesięcy, a drugie 3 latka, a między ciążami najniżej zjechałam do 60 kg (i wtedy również liczenie kalorii i codzienne 45 minut ćwiczeń podziałały błyskawicznie (no, powiedzmy w 2 miesiące ), a wcześniej niestety nie mogłam schudnąć ze względu na niezdiagnozowaną jeszcze wtedy niedoczynność tarczycy Hashimoto.

No to życzę powodzenia, na pewno się przyda. Widzę, że ty również podwójna mamuśka, ja mam dwie córeczki. Łucja skończyła teraz 4 lata w grudniu, a Julcia niebawem będzie miała 1,5 roku. A ja nadal walczę, ale tym razem mam nadzieję do końca, skutecznie i trwale
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 06:32   #429
kejtxd
Raczkowanie
 
Avatar kejtxd
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 338
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Hej dziewczyny, jak tam wam idzie?
Ja wczoraj grzecznie - wszystkiego sie trzymalam: jogurcik naturalny i mandarynka, pozniej kisc brokułów, na obiad warzywa na patelnie z udkiem kurczaka (na łyżce oleju bo coś trzeba było :/) a na kolacje kawałek pieczonego indyka od babci i pół kubka kremu z kury (to chyba nie najmniej kaloryczne ale byl taki dooobry !!) i jedzenie zakonczylam o 19
Zrobilam tez wczoraj 1 raz trening 30 day shred z Jillian, ufff dało to popalić moim nogom!
A teraz na uczelnie na 1 egzamin tej sesji!
kejtxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 06:56   #430
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

U mnie dziś po tygodniu I fazy SB 70,2kg na wadze, czyli 2,2kg mniej, ale jeszcze nie potrafię się tym cieszyć, bo dziś odszedł mój ukochany pies, który przez 13 lat był naszym przyjacielem Wczoraj wieczorem mu się pogorszyło, a ja od tego czasu ciągle ryczę. Kiedy rano zobaczyłam, że go nie ma, byłam przekonana, że tata pojechał z nim do weta, ale gdy zobaczyłam, że nie ma jego kocyka, na którym zawsze leżał, to wiedziałam, że mój ukochany pies odszedł. Dziewczyny, jak ja teraz cierpię..
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 07:04   #431
kejtxd
Raczkowanie
 
Avatar kejtxd
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 338
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

confused women znam ten ból :/ Mi 2 lata temu odeszła sunia która też miałam od kiedy byłam malutka I jeszcze sie meczyla bo 2 miechy jakis głupi lekarz pchał w nią tabletki etc zamiast od razu powiedzieć, że pies do uśpienia Ona już była tak wycieńczona, że za każdym razem jak wracałam ja lub mój brat do domu to jak się cieszyła to mdlała i miała mikro-zawały! Moi rodzice wyjechali na 2 tygodnie na narty więc zdecydowaliśmy się ją uśpic...Jakby oni wrócili to na pewno by z uciechy zeszła na serce :/ I to jeszcze wszystko w urodziny mojego brata, on też ryczał jak głupi przez 2 dni, mnie dopiero po jakichś 3 dniach kopnęło i jeżdząć na zajęcia autem całą drogę płakałam! I mega za nią tęsknie.
Trzymal się
kejtxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-09, 07:17   #432
Vereado
Przyczajenie
 
Avatar Vereado
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Napisałam posta w sobotę, ale dopiero dzisiaj pojawił się w wątku (pierwszy post - moderator musiał go zatwierdzić), dlatego powtórzę swoja wypowiedź jeszcze raz:

Przygarniecie jeszcze jedną chętną do odtłuszczenia się?

Dzisiaj wystartowałam i do czerwca zamierzam wyglądać jak człowiek.

W tej chwili moja waga pokazuje 72.2kg, przy wzroście 168cm to ciut dużo.
Marzy mi się moje 55kg z czasów studenckich.

To moje drugie poważne podejście do odchudzania - pierwsze było po ciążowe (2009) i z 75kg (czerwiec) udało mi się zejść do 64kg (wrzesień) ... później zeszłam z drogi prawdy i wróciłam wróciłam do grzeszków, grzechów ... ajć ... żałuję, bo tamto odchudzania kosztowało na prawdę wiele wysiłku ... no ale nie ma co rozpamiętywać.

Teraz mam nowe postanowienie i wiem co mnie czeka - tym razem mam nadzieję dopiąć swego.

Zamierzam trzymać się Montignaca. Spowiadać Wam się z codziennego jadłospisu. Przeprosić się z orbitrekiem i A6W ... a w połowie lutego wrócić na zajęcia z Pilatesa.

Przygarniecie zbłąkaną owieczkę?
Vereado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 07:39   #433
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez confused women Pokaż wiadomość
U mnie dziś po tygodniu I fazy SB 70,2kg na wadze, czyli 2,2kg mniej, ale jeszcze nie potrafię się tym cieszyć, bo dziś odszedł mój ukochany pies, który przez 13 lat był naszym przyjacielem Wczoraj wieczorem mu się pogorszyło, a ja od tego czasu ciągle ryczę. Kiedy rano zobaczyłam, że go nie ma, byłam przekonana, że tata pojechał z nim do weta, ale gdy zobaczyłam, że nie ma jego kocyka, na którym zawsze leżał, to wiedziałam, że mój ukochany pies odszedł. Dziewczyny, jak ja teraz cierpię..
Wiem co czujesz, też rok temu straciłam psa, bo ktoś go otruł




Ja zaczynam masakryczny tydzień na uczelni, chce już piątek na śniadanie jajecznica z 3 jajek, 2 wasy (skończył się ciemny chleb) z pasztetem i ogórkiem i sok jabłkowy marwit
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 08:52   #434
Pudel123
Wtajemniczenie
 
Avatar Pudel123
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 455
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Confused mi kiedys mojego pieska kochanego otruli trutką na szczury a to był piękny owczarek kaukaski, cierpi się za takim swoim małym przyjacielem.
Ja się ważę dopiero w środę:P

Vereado
pewnie, witaj witaj i wpisuj się do tabelki



Ja dzisiaj na sniadanie jedna kanapka z ciemnym pieczywem i almette pomidorowym.

Potem czeka jogurt grecki naturalny + muesli w pracy

swoją drogą marzy mi się już 7 na wadze, a jak kusi, żeby sie zważyc
__________________
come take my heart of glass and give me your love
I hope you'll still be there to pick the pieces up


89,9->73,2

spinoholiczka

[COLOR="Gray"]thriatlon - finished!

Edytowane przez Pudel123
Czas edycji: 2012-01-09 o 08:54
Pudel123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 09:43   #435
kokieta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 281
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Za mną 2 dzień z 1200 kcal Do tego 5 km spacer - oczywiście wyszłam w kozakach i teraz mam obtartą piętę
kokieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 09:59   #436
mala_czarna_21
Zakorzenienie
 
Avatar mala_czarna_21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 044
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

ja dzisiaj od rana, razowa buleczka z chuda szynka, twarozkiem i salata zielona no i parowka drobiowa. do tego herbatka gorzka(niegdy nie slodzilam) zaraz na przekaske zafunduje sobie galaretke z owocami i sok, na uczelnie biore 1 malego banana i jogurt. obiad niestety pozno okolo 18.30 i mam filety z kyrczaka z brazowym ryzem czyli elegancko do tego oklo 2l wody niegazowanej. no i wieczorkiem sie wybieram na godzinny spacer z ukochana piesia (baaardzo wspolczuje utraty psa ) okolo godzinki i kolo 50 brzuszkow przed snem
__________________
Codziennie rano budzę się piękniejsza ale dzisiaj to już ku**a przesadziłam


2015 - 38
mala_czarna_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 10:06   #437
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Halo halo dzień dobry, nadaję z pracy... 2 śniadanka już za mną, soczek grejfrutowo-warzywny wypity... jeszcze dwa posiłki w pracy i obiad w domku
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 10:07   #438
Pudel123
Wtajemniczenie
 
Avatar Pudel123
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 455
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

no ja wieczorem wskakuję na mojego najlepszego przyjaciela - orbiego

50 brzuszków? ja w swieta zrobiłam 25 i zakwasy miałam przez dobre 3 dni
__________________
come take my heart of glass and give me your love
I hope you'll still be there to pick the pieces up


89,9->73,2

spinoholiczka

[COLOR="Gray"]thriatlon - finished!
Pudel123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 10:13   #439
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Kurcze też muszę się za jakies brzuszki wziąc... wieczorem mam zamiar pograć na xboxie. Wypocić się i miec zakwasy
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-09, 10:22   #440
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

kejtxd, dziękuję Kochana, strata psa boli bardzo, wczoraj, kiedy mu sie pogorszylo ryczalam jak dziecko, dziś, kiedy odszedł nie mogę się pozbierać. Jestem w pracy a wciąż napływają mi łzy do oczu.

Pudel123, jak to otruli? To bestialstwo

Dziewczyny, ja od wczoraj od obiadu nic nie zjadłam jeszcze, po prostu nie mogę, mam wielką kluchę w gardle, ale za chwilę spróbuję coś w siebie wmusić..
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 10:30   #441
phoenix
Raczkowanie
 
Avatar phoenix
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 36
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

To ja tez sie przylaczam-moj wzrost170, waga : 76 kg. W ciagu roku przybylo mi 20 kilo Zaczelam silownie 3 razy w tyg, dodatkowo w domu cwiczenia, i dieta, a raczej zmiana nawykow zywieniowych. Zadnego zarcia na noc, co najwyzej owoce, salata. Ostatnio "konkretny posilek" do godzin 17, a nie o 21. Moj pierwszy cel: ponizej 70 kg, a pozniej 60
phoenix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 10:34   #442
kokieta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 281
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez phoenix Pokaż wiadomość
To ja tez sie przylaczam-moj wzrost170, waga : 76 kg. W ciagu roku przybylo mi 20 kilo Zaczelam silownie 3 razy w tyg, dodatkowo w domu cwiczenia, i dieta, a raczej zmiana nawykow zywieniowych. Zadnego zarcia na noc, co najwyzej owoce, salata. Ostatnio "konkretny posilek" do godzin 17, a nie o 21. Moj pierwszy cel: ponizej 70 kg, a pozniej 60
Witamy
Owoców na noc nie jedz - najlepiej białko czyli np. jajko, chudy ser lub kawałek kurczaka 2-3 godziny przed snem możesz spokojnie zjeść kolację
kokieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 10:44   #443
BedeSuperLaska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 23
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Hej Laseczki!

Witam nowe dziewczyny.

Confused wspolczuje straty psa

Betishka to co ten aplefit i ile to kosztuje i na jak dlugo starcza???

Ja tylko szybciutko rozgrzeszyc sie z weekendu - wczoraj zjadlam 2 male czekoladki i wypilam 2 kieliszki adwokatu

Dzis sie rano wazylam i troche sie rozczarowalam, co prawda waga w dol ale tylko o 0,6kg Ale pozniej okazalo sie ze dostalam okres, wiec to moze tego powodu , bo na prawde czulam ze spadlo ze mnie z 1,5kg Albo to te czekoladki ?!?! No ale coz szukam pozytywow (zawsze to juz 7 z przodu ) i trwam dalej , bo zawziela, sie i nie zamierzam poddac!!!

Musze jednak dorzucic chyba troche ruchu i bedzie lepiej , wiec postanawiam poprawe.

Waga na dzis: 79,5 kg ciekawe ile wpisze w srode do tabelki
buzka
__________________
waga startowa: 80,1 kg
jest: 77,1kg
cel 1: 75kg do 28.02
cel2: 70 kg do 31.04
cel3: 65 kg do 30.06
BedeSuperLaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 10:52   #444
kokieta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 281
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez BedeSuperLaska Pokaż wiadomość

Dzis sie rano wazylam i troche sie rozczarowalam, co prawda waga w dol ale tylko o 0,6kg Ale pozniej okazalo sie ze dostalam okres, wiec to moze tego powodu , bo na prawde czulam ze spadlo ze mnie z 1,5kg Albo to te czekoladki ?!?! No ale coz szukam pozytywow (zawsze to juz 7 z przodu ) i trwam dalej , bo zawziela, sie i nie zamierzam poddac!!!
Mierz się dodatkowo w centymetrach Waga się waha w zależności od pory dnia, a centymetry na diecie będą leciały
kokieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 10:55   #445
mala_czarna_21
Zakorzenienie
 
Avatar mala_czarna_21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 044
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez confused women Pokaż wiadomość
kejtxd, dziękuję Kochana, strata psa boli bardzo, wczoraj, kiedy mu sie pogorszylo ryczalam jak dziecko, dziś, kiedy odszedł nie mogę się pozbierać. Jestem w pracy a wciąż napływają mi łzy do oczu.

Pudel123, jak to otruli? To bestialstwo

Dziewczyny, ja od wczoraj od obiadu nic nie zjadłam jeszcze, po prostu nie mogę, mam wielką kluchę w gardle, ale za chwilę spróbuję coś w siebie wmusić..
wiem ze to okropne i ciezkie ale pomysl ze teraz juz sie chociaz nie meczy
__________________
Codziennie rano budzę się piękniejsza ale dzisiaj to już ku**a przesadziłam


2015 - 38
mala_czarna_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 11:50   #446
Pudel123
Wtajemniczenie
 
Avatar Pudel123
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 455
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez confused women Pokaż wiadomość
kejtxd,

Pudel123, jak to otruli? To bestialstwo
Wiesz, moi rodzice mieszkają na wsi i mieliśmy zawsze takiego wilczura kundelka ( odkad pamietam, mam nawet zdjecie jak za szczyla siedzę z nim na kolanach) po czym niestety ze starości już zdechła i kupilismy sobie owczarka kaukaskiego ( przecudowny maluch) pierwsze dni spedzal u nas w domu, potem na podworku. I kiedys jak jej szukalam zeby sie z nia pobawidz to widzialam, ze lezala taka jakas osowiala przy budzie. Nastepnego dnia juz krwista biegunka, krwiste wymioty, straszne. Wylozylismy samochod folia zawiezlismy od razu do wet, ale ten powiedzial, ze nie ma sensu meczyc pieska, bo juz caly organizm zatruty ( dostala jakas konska dawne, pewnie ktos walnal na kiełbe i rzucił jej, a ze ona malutka to sie garnela do ludzi) no i musielismy uspic.

Nie zmienia to faktu, ze potem znow kupilismy kaukaza i znow si epowtorzyla ta sytuacja, ale wczesniej sie ogarnelismy i tez mam gdzies zdjecie jak daje jej pic kroplowke. A i samego pieska nosic trzeba było, tyle ze on juz byl duuuuuuuzy i ciezki. Ale trzyma sie z nami do dziś dnia radosny i wesoly.

Ogolem ciezko to zdiagnozowac, dopiero potem jak sie pojawi krwista biegunka i krwiste wymioty, bo tak to piesek wyglada jakby sie zmeczyl i ciagle chce mu sie pic ( a nie moze, bo to wzmaga dzalanie trutki)

Ludzie to bestie, nie doceniaja wartosci roznych rzeczy/zwierzakow.


A wlasnie wrabalam obiad - jogurt + platki. Ale jestem pelna
__________________
come take my heart of glass and give me your love
I hope you'll still be there to pick the pieces up


89,9->73,2

spinoholiczka

[COLOR="Gray"]thriatlon - finished!
Pudel123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 12:49   #447
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez BedeSuperLaska Pokaż wiadomość
Confused wspolczuje straty psa
Dziękuję.
Cytat:
Napisane przez Pudel123 Pokaż wiadomość
Wiesz, moi rodzice mieszkają na wsi i mieliśmy zawsze takiego wilczura kundelka ( odkad pamietam, mam nawet zdjecie jak za szczyla siedzę z nim na kolanach) po czym niestety ze starości już zdechła i kupilismy sobie owczarka kaukaskiego ( przecudowny maluch) pierwsze dni spedzal u nas w domu, potem na podworku. I kiedys jak jej szukalam zeby sie z nia pobawidz to widzialam, ze lezala taka jakas osowiala przy budzie. Nastepnego dnia juz krwista biegunka, krwiste wymioty, straszne. Wylozylismy samochod folia zawiezlismy od razu do wet, ale ten powiedzial, ze nie ma sensu meczyc pieska, bo juz caly organizm zatruty ( dostala jakas konska dawne, pewnie ktos walnal na kiełbe i rzucił jej, a ze ona malutka to sie garnela do ludzi) no i musielismy uspic.

Nie zmienia to faktu, ze potem znow kupilismy kaukaza i znow si epowtorzyla ta sytuacja, ale wczesniej sie ogarnelismy i tez mam gdzies zdjecie jak daje jej pic kroplowke. A i samego pieska nosic trzeba było, tyle ze on juz byl duuuuuuuzy i ciezki. Ale trzyma sie z nami do dziś dnia radosny i wesoly.

Ogolem ciezko to zdiagnozowac, dopiero potem jak sie pojawi krwista biegunka i krwiste wymioty, bo tak to piesek wyglada jakby sie zmeczyl i ciagle chce mu sie pic ( a nie moze, bo to wzmaga dzalanie trutki)

Ludzie to bestie, nie doceniaja wartosci roznych rzeczy/zwierzakow.
Kurczę, aż nie chce się wierzyć, że sytuacja z podtruciem psa przytrafiła się Twojej rodzinie dwukrotnie. Jeśli jak mówisz, ktoś zrobił to celowo..nie mam słów na takich ludzi. Jak dobrze, że udało Wam się ocalić drugiego kaukaza.

mala_czarna_21, dziękuję za krzepiące słowo.
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 13:21   #448
LadyAna
Rozeznanie
 
Avatar LadyAna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 825
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

miałam dziś tak straszną ochotę wejść na wagę, ale się powstrzymałam ważenie mam w czwartek
przykro mi z powodu pieska
__________________

"Well you only need the light when it's burning low
Only miss the sun when it starts to snow
Only know you love her when you let her go
Only know you've been high when you're feeling low
Only hate the road when you're missing home... "


fitness, running, cycling

LadyAna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 13:27   #449
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez LadyAna Pokaż wiadomość
miałam dziś tak straszną ochotę wejść na wagę, ale się powstrzymałam ważenie mam w czwartek
przykro mi z powodu pieska
Dziękuję

Jesteście Kochane Dziewczyny.
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 13:32   #450
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Jadę dzisiaj na zakupy po pracy, chcę kupić jakies otręby bo już praktycznie nie mam, ciemną mąkę, owoce, ciemny cukier
A jeszcze 1,5 godziny w pracy
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:40.