15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy! - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-13, 12:35   #721
kokieta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 281
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez Pudel123 Pokaż wiadomość
Witaj Ago, miło nam, że się przyłączasz

co do dodania powiem Ci tak: jeśli chcesz schudnąć to musisz jeść. Organizm potrzebuje zarówno białka jak i węglów, tłuszczy. Jeżeli nie będziesz czegoś organizmowi dostarczała to zacznie on magazynować dajmy na to tłuszcz, bo wie, że tego długo nie dostanie. Zresztą my zamierzamy się odchudzać zdrowo. Dziwnym trafem nawet jak raz 'zgrzeszymy' ( o zgrozo jak to brzmi) to nadal waga nam spada i przynajmniej mamy pewność, że nie będzie jojo i nie odzyskamy 40kg.

Druga sprawa dlaczego za tydzień poszczenia nie możemy się nagrodzić kawałkiem ciasta bądź czekoladką? Co w tym jest złego? Nie rozumiem Twojego toku myślenia.


a tak swoją drogą bardzo dobrze mi się z wami odchudza
ale niespalone węgle organizm odkłada w tkance tłuszczowej, więc tu trzeba ostrożnie.
Co do węgli to zgadzam się, że potrzebne - ale tylko te zdrowe (z warzyw, owoców, pełnoziarnistych produktów)

Poza tym zgadzam się - małe grzeszki nie są złe. Wręcz przeciwnie, uważam, że pozwalają wytrwać. Lepiej zjeść kawałek czekolady raz w tyg, niż potem rzucić się od razu na całą tabliczkę. Przecież zdrowe nawyki żywieniowe, nie oznaczają, że na zawsze musimy zrezygnować np. ze słodyczy.



Dzisiaj zgrzeszę na pewno, bo idę na urodziny i pochłonę lampkę czerwonego wina

Edytowane przez kokieta
Czas edycji: 2012-01-13 o 12:37
kokieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-13, 13:01   #722
Pudel123
Wtajemniczenie
 
Avatar Pudel123
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 455
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

wiesz ja osobiscie uwazam, ze jezeli zabronimy sobei wszystkiego to po diecie rzucimy sie jak dzikie, wiec ja tam sobie pewnie czasem cos strzele
__________________
come take my heart of glass and give me your love
I hope you'll still be there to pick the pieces up


89,9->73,2

spinoholiczka

[COLOR="Gray"]thriatlon - finished!
Pudel123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-13, 13:11   #723
kokieta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 281
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez Pudel123 Pokaż wiadomość
wiesz ja osobiscie uwazam, ze jezeli zabronimy sobei wszystkiego to po diecie rzucimy sie jak dzikie, wiec ja tam sobie pewnie czasem cos strzele
ja się rzucę już za tydzień na pełnoziarniste spaghetti z tuńczykiem, to na pewno ale to za pozwoleniem dietetyka
kokieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-13, 13:11   #724
kejtxd
Raczkowanie
 
Avatar kejtxd
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 338
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Dokładnie, wszystko z głową.
Ja dziś na przykład mam mega ochotę na słodkie więc zrobiłam sobie nutelle Dukana z odtłuszczonego mleka w proszku, odtłuszczonego kakao w proszku, łyżki ksylitolu i mleka. I zjem sobie w pracy na krążku ryżowym
kejtxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-13, 13:19   #725
lucyAS
Zadomowienie
 
Avatar lucyAS
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 124
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

włąściwie z dietami to jest taki problem ,ze odchudzamu sie jakis czas , odmawiamy wszystkiego a jauk juz osiagniemy sukces to potem przestajemy sie kontrolowac i znów powoli lub szybko kg wracaja

a my musimy wypracowac u siebie zmine nawyków, nie na jakis czas ale juz na zawsze , niestety to jest okrutna prawda ale ten kto raz dorobił sie nadwagi ma duza ilosc komórek tłuszczowych a one nigdy juz nie znikna co najwyzej dojda nowe , dlatego motywujmy sie nie w dietowaniu ale w zdrowym stylu zycia tzn grzeszki moga sie zdarzac ale najwazniejsze zeby zupełnie nie odpuszczas i nie wracac do złego odżywiania " śmieciowego"

a ja nareszcie moge sie pochwalic spadkiem, czekam na niego juz miesiąc, miesiac wyzeczen i wylanego potu i tadammmm dzis na wadze 89.0 nareszcie zeszło ponizej 90, czyli od poczatku grudnia to miej wiecej 3,5 kg, moze nie rewelacja ale dobre i to i motywuje do dalszej pracy

w sumie na nadwage pracowałam 35 lat to nie ma co oczekiwać schudniecia w miesiac

ps, witam nowe odchudzajace, pamietajcie DAMY RADY



własnie doczytałam nowe posty i mam pytanie
kejtxd jak smakuje ten ksylitol ( dobrze napisałam?) chyba juz o tym gdzies czytała ze to lepsze od słodzika , tzw zdrowy cukier? dobre w smaku? gdzie kupujesz i ile kosztuje ?
__________________
GABRYŚ - nasz mały skarb
29. 01. 2009


start - 94 17.12.2011
cel 1 - 90 - osiągnięty
cel 2 - 85 - osiągnięty 24.03.2012
cel 3 - 80 - ........
cel 4 - 75 - .........
cel 5 - 70 - ........

Edytowane przez lucyAS
Czas edycji: 2012-01-13 o 14:54
lucyAS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-13, 13:24   #726
kokieta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 281
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez kejtxd Pokaż wiadomość
Dokładnie, wszystko z głową.
Ja dziś na przykład mam mega ochotę na słodkie więc zrobiłam sobie nutelle Dukana z odtłuszczonego mleka w proszku, odtłuszczonego kakao w proszku, łyżki ksylitolu i mleka. I zjem sobie w pracy na krążku ryżowym
Chlebek dukanowski jadłam, podobnie jak placki (pycha swoja drogą), ale o nutelli wcześniej nie słyszałam. Rewelacja, bo mam słabość do nutelli teraz jak mnie najdzie to przynajmniej będę znać mniej kaloryczną wersję

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Cytat:
Napisane przez lucyAS Pokaż wiadomość
włąściwie z dietami to jest taki problem ,ze odchudzamu sie jakis czas , odmawiamy wszystkiego a jauk juz osiagniemy sukces to potem przestajemy sie kontrolowac i znów powoli lub szybko kg wracaja

a my musimy wypracowac u siebie zmine nawyków, nie na jakis czas ale juz na zawsze , niestety to jest okrutna prawda ale ten kto raz dorobił sie nadwagi ma duza ilosc komórek tłuszczowych a one nigdy juz nie znikna co najwyzej dojda nowe , dlatego motywujmy sie nie w dietowaniu ale w zdrowym stylu zycia tzn grzeszki moga sie zdarzac ale najwazniejsze zeby zupełnie nie odpuszczas i nie wracac do złego odrzywiania " śmieciowego"

w sumie na nadwage pracowałam 35 lat to nie ma co oczekiwać schudniecia w miesiac

ps, witam nowe odchudzajace, pamietajcie DAMY RADY
Zgadzam się! I tu nie chodzi tylko o wygląd, także o zdrowie!
Jestem na zdrowej diecie dopiero od tygodnia, a już czuję różnicę - samopoczucie, włosy, paznokcie, skóra. Nawet zniknęła mi pokrzywka od zimna - teraz jak wychodzę na dwór lub deszcz już nie mam czerwonych plam! Rewelacja! Szkoda, że dermatolog przepisał mi na to tabletki, zamiast doradzić zmianę nawyków żywieniowych

Ja w ciągu 8 lat przytyłam jakieś 20 kg... Niby teraz narzekam, że moje suplementy typu błonnik i multiwitamina są drogie, ale jak pomyślę, ile kasy kosztowało mnie uzbieranie tych 20 kg tłuszczu...

Muszę Wam powiedzieć, że ostatnio patrzę na McDonalda, parówki i zupki chińskie z niesmakiem, a to ogromny postęp
kokieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-13, 13:26   #727
kejtxd
Raczkowanie
 
Avatar kejtxd
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 338
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Wzięłam przepis z bloga basi:

Bierzemy więc : 8 łyżek mleka odtłuszczonego w proszku, 2 łyżeczki kakao odtłuszczonego, 2-3 łyżki czubate słodziku, kilka kropli aromatu waniliowego, 4 łyżki płaskie mleka 0,5%, 2 żółtka (niekoniecznie)
Mieszamy i gotowe !

Osobiście zamiast słodziku użyłam otego ksylitolu.
lucyAS - kupiłam dziś w bomi. 18zł za 200gram.... Więc mega drogo, ale stwierdziłam, że najpierw go wypróbuję, a potem będę szukać tańszych w większych ilościach Smakuje całkiem nieźle. Radzę sobie wygooglować po prostu, na pewno wszystkie informacje znajdziesz i o plusach i o minusach. Ja tak właśnie zrobiłam.
kejtxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-13, 13:42   #728
lucyAS
Zadomowienie
 
Avatar lucyAS
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 124
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez kejtxd Pokaż wiadomość
lucyAS - kupiłam dziś w bomi. 18zł za 200gram.... Więc mega drogo, ale stwierdziłam, że najpierw go wypróbuję, a potem będę szukać tańszych w większych ilościach Smakuje całkiem nieźle. Radzę sobie wygooglować po prostu, na pewno wszystkie informacje znajdziesz i o plusach i o minusach. Ja tak właśnie zrobiłam.
tez chyba kupie na próbe, ale narazie próbuje owgóle odzwyczaic odganizm od słodkiego smaku, tak zeby słodycz z owoców suszonych, bananów i np. marchewki wystarczyła narazie dzielnie sie trzymam

najbardziej to mnie wkurza jak moi rodzice próbuje wpychac w moje dziecko słodycze, tłumacze ze jak sie sam nie upomina to nie dawac bo po co mu np cukie jedzony łyzeczka ale to jak walenie ..."bo oni tak robili "... no a ja im na to ze w łasnie widac po mnie efekty takiego postepowania, przyznaja mi racje a za kilka dni znów to samo....
__________________
GABRYŚ - nasz mały skarb
29. 01. 2009


start - 94 17.12.2011
cel 1 - 90 - osiągnięty
cel 2 - 85 - osiągnięty 24.03.2012
cel 3 - 80 - ........
cel 4 - 75 - .........
cel 5 - 70 - ........
lucyAS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-13, 15:06   #729
Bayoo
Raczkowanie
 
Avatar Bayoo
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 243
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

A ja się zgadzam w całej rozciagłości z HBSAgą - jak nie ma pracy, wyrzeczeń tylko "małe grzeszki" i opitalanie się + dorobienie do tego sztucznej ideologii to nie ma szans na efekty jak dla mnie, czy ciągłość diety. Bez pracy nie ma kołaczy
Tak więc Aga - jestem z Tobą
Zbliża się weekend co w moim wypadku oznacza brak czasu na jedzenie
Ale jeszcze dziś:
I pos: owsianka + garść orzechów + grejfrut (połówka)
II pos: jabłko + 3xchrupkie + wiesniak lekki
III pos: jaglanka + tuńczyk w sosie własnym(zwycięstwo :P!) podduszony/podsmażony na teflonie(?) z pomidorem, porem, pietruchą, selerem i cebulką - jednym słowem warzywa które zostały XD
A teraz czerwona herbata, chwila oddechu(czyli galopem na galerię po jakiś kubeczek, książkę i po maziajki do rossmana xD) i za godzinkę śmigam na trening, potem jeszcze jeden a wieczorem hula hop
Paradoksalnie im mniej mam czasu tym lepiej mi się zorganizować czy zmobilizować do czegokolwiek
__________________
Rodowód NIE JEST gwarancją

Edytowane przez Bayoo
Czas edycji: 2012-01-13 o 15:09
Bayoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-13, 15:07   #730
LadyAna
Rozeznanie
 
Avatar LadyAna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 825
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez lucyAS Pokaż wiadomość
włąściwie z dietami to jest taki problem ,ze odchudzamu sie jakis czas , odmawiamy wszystkiego a jauk juz osiagniemy sukces to potem przestajemy sie kontrolowac i znów powoli lub szybko kg wracaja

a my musimy wypracowac u siebie zmine nawyków, nie na jakis czas ale juz na zawsze , niestety to jest okrutna prawda ale ten kto raz dorobił sie nadwagi ma duza ilosc komórek tłuszczowych a one nigdy juz nie znikna co najwyzej dojda nowe , dlatego motywujmy sie nie w dietowaniu ale w zdrowym stylu zycia tzn grzeszki moga sie zdarzac ale najwazniejsze zeby zupełnie nie odpuszczas i nie wracac do złego odżywiania " śmieciowego"

a ja nareszcie moge sie pochwalic spadkiem, czekam na niego juz miesiąc, miesiac wyzeczen i wylanego potu i tadammmm dzis na wadze 89.0 nareszcie zeszło ponizej 90, czyli od poczatku grudnia to miej wiecej 3,5 kg, moze nie rewelacja ale dobre i to i motywuje do dalszej pracy

w sumie na nadwage pracowałam 35 lat to nie ma co oczekiwać schudniecia w miesiac

ps, witam nowe odchudzajace, pamietajcie DAMY RADY



własnie doczytałam nowe posty i mam pytanie
kejtxd jak smakuje ten ksylitol ( dobrze napisałam?) chyba juz o tym gdzies czytała ze to lepsze od słodzika , tzw zdrowy cukier? dobre w smaku? gdzie kupujesz i ile kosztuje ?
dokładnie zgadzam się z tym zdrowe nawyki trzeba wdrożyć w życie, aby już zawsze być "pięknym i zdrowym" , a nie, że jest się na diecie kilka miesięcy osiągnie się wagę idealną i lecimy znowu od początku jak przed dietą to błędne koło
kupiłam dziś kilka produktów do uzupełnienia: siemię lniane, płatki żytnie, kiełki rzodkiewki, krewetki, surimi i kolejną paczkę herbatki zielonej
a lucyAs gratuluję spadku, każde kilogramy cieszą
__________________

"Well you only need the light when it's burning low
Only miss the sun when it starts to snow
Only know you love her when you let her go
Only know you've been high when you're feeling low
Only hate the road when you're missing home... "


fitness, running, cycling


Edytowane przez LadyAna
Czas edycji: 2012-01-13 o 15:08
LadyAna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-13, 15:24   #731
ewelkaa28
Raczkowanie
 
Avatar ewelkaa28
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 34
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez lucyAS Pokaż wiadomość
włąściwie z dietami to jest taki problem ,ze odchudzamu sie jakis czas , odmawiamy wszystkiego a jauk juz osiagniemy sukces to potem przestajemy sie kontrolowac i znów powoli lub szybko kg wracaja

a my musimy wypracowac u siebie zmine nawyków, nie na jakis czas ale juz na zawsze , niestety to jest okrutna prawda ale ten kto raz dorobił sie nadwagi ma duza ilosc komórek tłuszczowych a one nigdy juz nie znikna co najwyzej dojda nowe , dlatego motywujmy sie nie w dietowaniu ale w zdrowym stylu zycia tzn grzeszki moga sie zdarzac ale najwazniejsze zeby zupełnie nie odpuszczas i nie wracac do złego odżywiania " śmieciowego"

a ja nareszcie moge sie pochwalic spadkiem, czekam na niego juz miesiąc, miesiac wyzeczen i wylanego potu i tadammmm dzis na wadze 89.0 nareszcie zeszło ponizej 90, czyli od poczatku grudnia to miej wiecej 3,5 kg, moze nie rewelacja ale dobre i to i motywuje do dalszej pracy

w sumie na nadwage pracowałam 35 lat to nie ma co oczekiwać schudniecia w miesiac

ps, witam nowe odchudzajace, pamietajcie DAMY RADY



własnie doczytałam nowe posty i mam pytanie
kejtxd jak smakuje ten ksylitol ( dobrze napisałam?) chyba juz o tym gdzies czytała ze to lepsze od słodzika , tzw zdrowy cukier? dobre w smaku? gdzie kupujesz i ile kosztuje ?
Gratuluję klask i: jak to nie rewelcja??!! Ja to będę happy jak będę miała za miesiąc -3,5kg, zaraz zleci drugi i będzie już 7kg i kurdę poczytałam Was trochę znowu (musiałam nadrobić zległości od wczoraj) i juz mi motywacja wróciła, bo dzisiaj zgrzeszyłam-po 10 dniach zjadłam racuszkiale nie mogłam się powstrzymać...Dzisiaj biorę się znowu za ćw., bo przez @ miałam dwa dni zastoju

I też jestem tego zdania,że czasami można zgrzeszyć- organizm się czegoś domaga i tyle. A jak się zrezygnuje cłkowicie ze wszystkiego, to tk jak dziewczyny tu piszą, po diecie się rzucimy na te "śmieciowe zarełko" i spotkamy się z rok znowu wszystkie na tym samym forum
ewelkaa28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-13, 15:42   #732
AliceOne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 87
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Przygotowania do kolacji trwają?;p U mnie po 1tyg. - 1,3kg dla mnie ogromny sukces gratuluje wszystkich spadków nawet 0,1kg to już dla nas zbawienne hehe a co do tzw. małych grzeszków - coś małego raz na tydzień nie zaszkodzi, a wręcz przeciwnie - nasza psychika również czegoś się domaga
__________________
Every day will be first day of spring
AliceOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-13, 17:59   #733
blue_oleander
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 120
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

bassienko powiedz prosze gdzie dorwalas ta crunchelle onion? bo poluje na nia po calym Poznaniu i nigdzie jej nie ma

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------

jasne ze czasem mozna sobie na cos malego dobrego pozwolic. Ja co drugi dzien jem batonik mussli z czekolada nestle (ma 104 kcal i jest przepyszny)
Ale wczoraj rzucilam sie na ciastka i zjadlam..... 6
na swoje usprawiedliwienie powiem ze mam sesje i @
__________________
poczatek 01.10.2012 : 79,3 kg
Obecnie: 77,3 kg
Cel 01.03.2012 : 60 kg

motywacja: silna,

Dam rade!!!
blue_oleander jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-13, 18:03   #734
LadyAna
Rozeznanie
 
Avatar LadyAna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 825
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez blue_oleander Pokaż wiadomość
bassienko powiedz prosze gdzie dorwalas ta crunchelle onion? bo poluje na nia po calym Poznaniu i nigdzie jej nie ma

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------

jasne ze czasem mozna sobie na cos malego dobrego pozwolic. Ja co drugi dzien jem batonik mussli z czekolada nestle (ma 104 kcal i jest przepyszny)
Ale wczoraj rzucilam sie na ciastka i zjadlam..... 6
na swoje usprawiedliwienie powiem ze mam sesje i @
crunchelle onion, jesli chodzi o te wafle ryzowe cebulowe , to widziałam je jak byłam dziś na zakupach w Piotrze i Pawle, były nawet w promocji za 1,99 zł
__________________

"Well you only need the light when it's burning low
Only miss the sun when it starts to snow
Only know you love her when you let her go
Only know you've been high when you're feeling low
Only hate the road when you're missing home... "


fitness, running, cycling

LadyAna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-13, 18:11   #735
Bayoo
Raczkowanie
 
Avatar Bayoo
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 243
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez blue_oleander Pokaż wiadomość
bassienko powiedz prosze gdzie dorwalas ta crunchelle onion? bo poluje na nia po calym Poznaniu i nigdzie jej nie ma

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------

jasne ze czasem mozna sobie na cos malego dobrego pozwolic. Ja co drugi dzien jem batonik mussli z czekolada nestle (ma 104 kcal i jest przepyszny)
Ale wczoraj rzucilam sie na ciastka i zjadlam..... 6
na swoje usprawiedliwienie powiem ze mam sesje i @
To ze stresu wszystko spalisz w takim razie :P Jak będziesz się pocić na sesji to ciastka zgubisz nie wiadomo kiedy, hehe :P


U mnie na kolację 1/3 twarogu chudego + szczypior. Coś dzisiaj strasznie dużo białka :/ Mam wrażenie, że za dużo :/
__________________
Rodowód NIE JEST gwarancją
Bayoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-13, 18:41   #736
blue_oleander
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 120
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

fajnie byloby ze stresu chudnac. ja niestety naleze do osob ktore stres zajadaja i tyja
__________________
poczatek 01.10.2012 : 79,3 kg
Obecnie: 77,3 kg
Cel 01.03.2012 : 60 kg

motywacja: silna,

Dam rade!!!
blue_oleander jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-13, 23:04   #737
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

U mnie kolejny bezgrzeszny dzień
Ale znów bez ćwiczeń, bo nie miałam kiedy
Jak wróciłam do domu, to byłam padnięta
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 07:15   #738
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

u mnie grzech w postaci 2 shotów wódki, ale to było planowane, więc bez wyrzutów sumienia

poza tym wyskakałam to na koncercie, wczesniej na dancehallu się wytańczyłam więć ejst dobrze

mam straszny katar i nie chce mi się żyć z nim masakra.
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 08:37   #739
kokieta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 281
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Jestem z siebie dumna, na tort się nie skusiłam, wchłonełam jedynie 2 lampki wina (łykając do nich błonnik ) i sałatkę , która o dziwo była zdrowa i mało kaloryczna
kokieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-14, 08:50   #740
AliceOne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 87
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

kokieta <brawo> wyrzeczenia są najgorsze zwłaszcza jak masz coś pod samym nosem;p jak dzisiejsza waga? moja pokazała -0,6kg;d
__________________
Every day will be first day of spring
AliceOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 08:52   #741
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

a ja właśnie popijam sok warzywny z lidla, który odkryłam kiedys a teraz przypomniało mi się. Jest pyszny, bez dodatku cukru i innych syfów
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 09:03   #742
AliceOne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 87
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

W biedronce są owocowe bez dodatku cukru - 100% naturalny sok polecam
__________________
Every day will be first day of spring
AliceOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 09:05   #743
mala_czarna_21
Zakorzenienie
 
Avatar mala_czarna_21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 044
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

dziewczyny musze sie pochwalic !!!
minus 1 kg od 4 dni a co lepsze ! -4cm w talii -1cm w biodrach
yeahhh!!!!
jestem zmotywowana !
__________________
Codziennie rano budzę się piękniejsza ale dzisiaj to już ku**a przesadziłam


2015 - 38
mala_czarna_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 10:00   #744
olivde
Raczkowanie
 
Avatar olivde
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomości: 47
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Ja mam dziś dzień leniuchowania, siedzę przed komputerkiem i nadrabiam zaległości filmowe Ale tym razem bez podjadania, kawka i to wszystko Powiem wam , że nic tak mnie nie motywuje do dalszej dietki jak spadek wagi. I nic tak nie demotywuje jak brak spadku jak po 2-3 dniach, które psychicznie są najgorsze, nie widac efektu, to łatwo sobie odpuścić niestety... Tak więc życzę wam (nam ) dużoooo wytrwałości. Grzeszki grzeszkami, nie wolno się przez nie poddawać, ale wiadomo, nasze kilogramy wzięły się właśnie z takich niewinnych przewinień...
Przy okazji małe pytanko-Bayoo pisałaś o wątku hulahopowym - no nie mogę go znaleźć, możesz rzucić linką albo podpowiedzieć gdzie szukać? Fajnei mi się kręci, zafiksowałam się na tym punkcie i w ogóle, gorąco polecam - stoisz, kręcisz i oglądasz ulubiony serial, a wcięcie w talii samo robi
__________________
było 70 kg
jest 68 kg
będzie.... 59 kg
olivde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 10:06   #745
Bayoo
Raczkowanie
 
Avatar Bayoo
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 243
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Te centymetry to w ciągu tych kilku dni :O ?

Ja dzisiaj odpoczywam i cierpię na zakwasy ( uwielbiam zakwasy <3 ).

olivde, dopiero zobaczyłam Twojego posta, już podaje link:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=458278

Ja tam preferuję kręcenie przy muzyce, ale ja fiśnięta jestem i próbuję aktualnie różnych ewolucji, bo zwykłe kręcenie mnie nudzi Więc zaczynam próby zejścia do kolan i powrotu. Jak narazie zejdę na tyłek i wrócę na talię, ale będzie lepiej
__________________
Rodowód NIE JEST gwarancją

Edytowane przez Bayoo
Czas edycji: 2012-01-14 o 10:11
Bayoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 10:15   #746
mala_czarna_21
Zakorzenienie
 
Avatar mala_czarna_21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 044
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez Bayoo Pokaż wiadomość
Te centymetry to w ciągu tych kilku dni :O ?

Ja dzisiaj odpoczywam i cierpię na zakwasy ( uwielbiam zakwasy <3 ).

olivde, dopiero zobaczyłam Twojego posta, już podaje link:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=458278

Ja tam preferuję kręcenie przy muzyce, ale ja fiśnięta jestem i próbuję aktualnie różnych ewolucji, bo zwykłe kręcenie mnie nudzi Więc zaczynam próby zejścia do kolan i powrotu. Jak narazie zejdę na tyłek i wrócę na talię, ale będzie lepiej
nie wiem ale mialam wczesniej bo pierwszy raz zmierzylam sie dopiero wlansie 4 dni temu i teraz sie zmierzylam i taka roznica !
__________________
Codziennie rano budzę się piękniejsza ale dzisiaj to już ku**a przesadziłam


2015 - 38
mala_czarna_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 10:22   #747
LadyAna
Rozeznanie
 
Avatar LadyAna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 825
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

rozpoczęłam dziś '30 day shred' właśnie skończyłam poziom 1 i naprawdę można się spocić
__________________

"Well you only need the light when it's burning low
Only miss the sun when it starts to snow
Only know you love her when you let her go
Only know you've been high when you're feeling low
Only hate the road when you're missing home... "


fitness, running, cycling

LadyAna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 10:27   #748
Bayoo
Raczkowanie
 
Avatar Bayoo
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 243
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

mala_czarna - to ja jestem w takim razie pod wrażeniem Chyba centymetr sama zakupię Chociaż wątpię, żeby mi jakoś dużo cm przez ostatnie trzy tygodnie ubyło. Szczególnie, że po drodze był świąteczny okres (brrr).

LadyAna - jak przeżyłaś to będziesz żyć Najgorszy jest ten moment jak zakwasy złapią, haha
__________________
Rodowód NIE JEST gwarancją
Bayoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 10:29   #749
olivde
Raczkowanie
 
Avatar olivde
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomości: 47
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez Bayoo Pokaż wiadomość
Te centymetry to w ciągu tych kilku dni :O ?


olivde, dopiero zobaczyłam Twojego posta, już podaje link:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=458278

Ja tam preferuję kręcenie przy muzyce, ale ja fiśnięta jestem i próbuję aktualnie różnych ewolucji, bo zwykłe kręcenie mnie nudzi Więc zaczynam próby zejścia do kolan i powrotu. Jak narazie zejdę na tyłek i wrócę na talię, ale będzie lepiej
Dziękuję
Wow, co za wątek gigant ponad 6o stron, i to sama czwarta część Ja niestety tylko w pasie kręcę, przy większym akrobacjach pewnie był poobijała meble (uroki małych mieszkań), chociaż, kto wie, może jakieś miałe przemeblowanie..
__________________
było 70 kg
jest 68 kg
będzie.... 59 kg
olivde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 10:30   #750
Bayoo
Raczkowanie
 
Avatar Bayoo
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 243
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

olivde wątek jest olbrzymi, ja go nawet całego od pierwszej części nie czytałam )

No to ze względu na te akrobacje ja kręcę na korytarzu w bloku )
__________________
Rodowód NIE JEST gwarancją
Bayoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:24.