15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy! - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-03, 20:03   #2011
lucyAS
Zadomowienie
 
Avatar lucyAS
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 124
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

ja własnie z tego powodu wybrałam szycie u krawcowej
w jednym z salonów nic mi sie nie podobało, w kolejnym miałam wrazenie ze ja i sprzedawczynie mówimy w zupełnie innych jezykach - ja do niej ze nie chce odkrytej sukni - ona do mnie ze szal sobie moge na ramiona zarzucic, ja do niej ze to bedzie połowa kwietnia to chce jakis zakiecik, ona do mnie ze ewentualnie bolerko z krótkim rekawikeim i siegajace powyzej pasa, ja do niej ze chyba nie bedez mi dobrze w takim bolerku bo przciez chodzi raczej o zamaskowanie kg, ona na to ze takie maja modele i nic inne go nie ma no to ja pomyslałam - pocałuj mnie tamm.... i poszłam sobie
krawcowa uszyłą mi sliczna suknie, wyszło poł z tego co w salonie i byłam zadowolona z obsługi
__________________
GABRYŚ - nasz mały skarb
29. 01. 2009


start - 94 17.12.2011
cel 1 - 90 - osiągnięty
cel 2 - 85 - osiągnięty 24.03.2012
cel 3 - 80 - ........
cel 4 - 75 - .........
cel 5 - 70 - ........
lucyAS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 20:13   #2012
ameliar
Zadomowienie
 
Avatar ameliar
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 881
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Ja właśnie też chce szyć ale gdzie tu znaleźć dobrą krawcową?:/
Bo mam szalony gust Podobają mi się takie a takie z taką a taką. Tzn zadna mi sie nie podoba taka jaka jest tylko miks dwoch
__________________


"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca" Paulo Coelho
(maj 2010-...)


ameliar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 21:00   #2013
em!L!a
Raczkowanie
 
Avatar em!L!a
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 481
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

ja sie teoretycznie uczę do jutrzejszego egzaminu... ale cos mi nie idzie
nie moge sie skupic, zimno jak ...
chodzi mi po głowie grzaniec :P
__________________
The hardest thing in life to learn is which bridge to cross and which to burn..
start -> 09.01.12 - 80kg (BMI: 28.69)
cel (-15kg)-> 65kg (BMI: 23.31)

2 cel -> 60kg (BMI: 21.50)
Od stycznia na diecie MM: 64,2 (-15,8kg)
18.05.2013
em!L!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 21:53   #2014
antropia
Wtajemniczenie
 
Avatar antropia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 2 173
GG do antropia
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez bassienkaw Pokaż wiadomość
Antropia 17cm w miesiąc? to chyba raczej nie jest możliwe, by gubić po pół cm codziennie...

to nie było po pól cm codziennie. najpierw zleciało sporo w pierwszych dniach i teraz od 22 stycznia...podejrzewam, że to tylko kwestia oczyszczenia. wiadomo, że tłuszczu tyle nie spaliłam w miesiąc
__________________
ღPiotruśღ
04.06.2011
antropia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 08:26   #2015
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Antropia ale jeśli to miesiąc to średnio 0,5cm codziennie. Wiadomo, że idealnie tak nie spadało. Jak dla mnie niemożliwe... ale różne dziwne rzeczy się dzieją. Nic tylko się cieszyć
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 08:53   #2016
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez kejtxd Pokaż wiadomość
Dziś wchodzi do kin nowy film z Goslingiem, Idy marcowe
Ja przed chwilą miałam fajny work out na dworze odśnieżając śnieg
A za godzinkę na kolację sałatka grecka!
Też już się czaję na ten film

A propo centymetrów, ja dziś się zmierzyłam i w tali mam 77cm(było 85cm), spadło więc od początku stycznia 8cm. Nie widzę po sobie tego jakoś bardzo, ale jestem z wyniku baaardzo zadowolona
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 09:42   #2017
ameliar
Zadomowienie
 
Avatar ameliar
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 881
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

ech a ja chora jestem i mnie dopadło, chyba się zaraziłam przez monitor:P doiero wstalam i teraz przy owsiance zaczynam czytanie ale otwieram a tu coś się nie popisałyście:P dzisiaj nie moglam sie opanować zeby się nie zważyć bo wczoraj zjadłam budyń czekoladowy bije mi na glowe juz to odchudzanie i liczenie kalorii. Mój TŻ siedzi, pije piwo, otwiera paluszki, chrupki a ja mu tylko licze ile wlasnie kalorii pochlania a on robi zbolala mine i mowi ze psuje mu apetyt wracajac do tematu to wchodze na ta wage a tam 78,9! mysle nie! nie mozliwe zebym schudla prawie 4 kg w 2 dni! No i wchodze drugi raz no i niestety/stety pokazalo 82,5. Ale ta chwila gdy myslalam ze mam 7 z przodu byla bezcenna
I nie moge sie doczekac gdy stanie sie to realne!
__________________


"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca" Paulo Coelho
(maj 2010-...)


ameliar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-04, 10:29   #2018
AliceOne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 87
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Gratuluje dziewczyny wszystkich dzisiejszych porannych spadków ;D u mnie dziś 78kg czyli dokładnie -7kg cieszę się ale z drugiej strony to trochę szybkie tempo i boję się że kilogramy mogą wrócić... ale jeżeli będę po schudnięciu trzymać odpowiednią dietę to chyba tak się nie stanie prawda?
__________________
Every day will be first day of spring
AliceOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 10:39   #2019
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

ameliar, niedługo naprawdę zobaczysz 7 z przodu na wadze, trzymam mocno kciuki!

AliceOne, 7kg piękny wynik, i oczywiście, że będziesz musiała bardzo uważać gdy już osiagniesz swój cel Stopniowe zwiększanie kaloryczności i objętości posiłków i będzie ok. Unikanie słodyczy, ale pozwalanie sobie na grzeszki, np raz w tygodniu na kawałek pizzy, trochę alkoholu. Ja tak właśnie planuję zakończyć dietę
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 10:54   #2020
kejtxd
Raczkowanie
 
Avatar kejtxd
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 338
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

A u mnie waga jak stoi, tak stała Zeszło jedynie 2cm z brzucha... Chyba muszę zweryfikować dokładnie co jem, zrezygnowałam kompletnie z chleba, ryż i makaron też sporadycznie. Muszę jeszcze zrezygnować kompletnie z białej mąki w takim razie (zdarzało mi się jeść pierogi czy coś :/) i zacząć się w końcu więcej ruszać....
No i ze SŁODYCZY!!! Też może raz na tydzień-dwa zdarzy mi się wziąć gryza batonika

Edytowane przez kejtxd
Czas edycji: 2012-02-04 o 11:03
kejtxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 11:20   #2021
kokieta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 281
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez AliceOne Pokaż wiadomość
Gratuluje dziewczyny wszystkich dzisiejszych porannych spadków ;D u mnie dziś 78kg czyli dokładnie -7kg cieszę się ale z drugiej strony to trochę szybkie tempo i boję się że kilogramy mogą wrócić... ale jeżeli będę po schudnięciu trzymać odpowiednią dietę to chyba tak się nie stanie prawda?

Spokojnie, na początku zawsze najwięcej spada - głównie śmieci i wody, po jakimś czasie powinno się ustabilizować Ja przez pierwsze tygodnie straciłam jakieś 6 kg, teraz już powoli leci, ale za to więcej tłuszczu

kejtxd - spróbuj tak jak ja - max. jedna mała porcja węglowodanów dziennie, no i tylko razowych Najlepiej kupować w sklepie ze zdrową żywnością i pytać się, czy chleb razowy nie ma czasem karmelu lub miodu w składzie.

A jeśli Ci przyjdzie chęć na słodycze to proponuję wymieszać słonecznik, płatki owsiane, żurawinę, jakieś orzechy, dać trochę miodu, masła i jajko i zapiec w piekarniku Batoniki wychodzą super, no i można dodawać wg własnej inwencji składniki. Niestety też są kaloryczne, ale na pewno zdrowsze
kokieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-04, 11:51   #2022
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez confused women Pokaż wiadomość
Też już się czaję na ten film

A propo centymetrów, ja dziś się zmierzyłam i w tali mam 77cm(było 85cm), spadło więc od początku stycznia 8cm. Nie widzę po sobie tego jakoś bardzo, ale jestem z wyniku baaardzo zadowolona
No pięknie, gratuluje, super wynik... u mnie też coś ok tego. Muszę sprawdzić ile miałam na początku, ale nawet nie wiem czy nie bliżej 90... chociaż pewności nie mam... na pewno z bioder ok 10 cm spadło.

Cytat:
Napisane przez ameliar Pokaż wiadomość
ech a ja chora jestem i mnie dopadło, chyba się zaraziłam przez monitor:P doiero wstalam i teraz przy owsiance zaczynam czytanie ale otwieram a tu coś się nie popisałyście:P dzisiaj nie moglam sie opanować zeby się nie zważyć bo wczoraj zjadłam budyń czekoladowy bije mi na glowe juz to odchudzanie i liczenie kalorii. Mój TŻ siedzi, pije piwo, otwiera paluszki, chrupki a ja mu tylko licze ile wlasnie kalorii pochlania a on robi zbolala mine i mowi ze psuje mu apetyt wracajac do tematu to wchodze na ta wage a tam 78,9! mysle nie! nie mozliwe zebym schudla prawie 4 kg w 2 dni! No i wchodze drugi raz no i niestety/stety pokazalo 82,5. Ale ta chwila gdy myslalam ze mam 7 z przodu byla bezcenna
I nie moge sie doczekac gdy stanie sie to realne!
Zdrowia życzę, na pewno się przyda. A 7 już niebawem zobaczysz z przodu. A szok na pewno był też nie mały... gdy zobaczyłaś taki wynik i taki spadek hahaha Zdrówka

Cytat:
Napisane przez AliceOne Pokaż wiadomość
Gratuluje dziewczyny wszystkich dzisiejszych porannych spadków ;D u mnie dziś 78kg czyli dokładnie -7kg cieszę się ale z drugiej strony to trochę szybkie tempo i boję się że kilogramy mogą wrócić... ale jeżeli będę po schudnięciu trzymać odpowiednią dietę to chyba tak się nie stanie prawda?
7kg w jakim czasie?

Cytat:
Napisane przez kejtxd Pokaż wiadomość
A u mnie waga jak stoi, tak stała Zeszło jedynie 2cm z brzucha... Chyba muszę zweryfikować dokładnie co jem, zrezygnowałam kompletnie z chleba, ryż i makaron też sporadycznie. Muszę jeszcze zrezygnować kompletnie z białej mąki w takim razie (zdarzało mi się jeść pierogi czy coś :/) i zacząć się w końcu więcej ruszać....
No i ze SŁODYCZY!!! Też może raz na tydzień-dwa zdarzy mi się wziąć gryza batonika
2cm z brzucha to całkiem ładnie. Nie wiem czy jest sens rezygnować z tylu rzeczy. To normalne, że w trakcie gubienia kg są jakieś przestoje, zastoje i wogóle. Zresztą trzeba jeść z głową, a nie odrzucać kolejne produkty, by potem rzucić się na nie ze zdwojoną siłą.

A to moje pyszności. Wczorajszy koktajl, dzisiejsze śniadanie pierwsze i drugie
Polecam dla wszystkich łakomczuchów moje drugie śniadanie... zaraz będe przepisy na bloga wrzucać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg koktajlik.jpg (38,5 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg warzy.jpg (67,4 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jabł.jpg (66,8 KB, 13 załadowań)
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 11:54   #2023
mala_czarna_21
Zakorzenienie
 
Avatar mala_czarna_21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 044
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez kejtxd Pokaż wiadomość
A u mnie waga jak stoi, tak stała Zeszło jedynie 2cm z brzucha... Chyba muszę zweryfikować dokładnie co jem, zrezygnowałam kompletnie z chleba, ryż i makaron też sporadycznie. Muszę jeszcze zrezygnować kompletnie z białej mąki w takim razie (zdarzało mi się jeść pierogi czy coś :/) i zacząć się w końcu więcej ruszać....
No i ze SŁODYCZY!!! Też może raz na tydzień-dwa zdarzy mi się wziąć gryza batonika
ja mam to samo traz. Waga w miejscu stanela. I tez zdarzal mi sie bialy chleb i pare kostek czekolady tygodniowo. No i sesja, ucze sie ciagle, nie cwicze, z racji mrozow nie biegam... niech ta sesja sie skonczy to wroce do normalnej/zdrowej diety i cwiczen bo jak na razie mam checi na dietetyczne gotowanie ale absolutnie nie mam czasu na nic byle cos zjesc i byle szybko
__________________
Codziennie rano budzę się piękniejsza ale dzisiaj to już ku**a przesadziłam


2015 - 38
mala_czarna_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 12:02   #2024
kejtxd
Raczkowanie
 
Avatar kejtxd
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 338
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Basiu - ze słodyczy muszę zrezygnować! Jak ich nie ma, to jest spoko, daje radę, ale jak tylko sobie na coś pozwole.... to potem cały kolejny tydzień będzie "a może jeszcze jedno, może jeszcze jedno" Generalnie myślę, że mój problem polega na tym, że na za dużo sobie pozwalam, sam błonnik za mnie sprawy nie załatwi. Tak jak zwykle śniadania/przekąski były ok, to na obiad zawsze walnę sobie coś złego tak jak te pierogi, albo 2 kawałki pizzy czy chińskie (robione samemu, ale cóż i tak ma ten sos, który na bank posiada masę cukru). No i zdecydowanie za mało się ruszam! Zaraz wejdę na Twojego bloga i poszukam czegoś na obiadki
kejtxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 12:09   #2025
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

No co do słodyczy to wiem co i jak, znam ten ból, sama przez to przechodziłam. Ja staram się nie jeść, albo jeść jak najmniej. Np jak już mnie w pracy koleżanka poczęstuje, a jest poranek, to sobie czasem zjem np jedną czekoladkę, czy jedno ciasteczko. Ale gdy przychodzi mi ochota na kolejne, nie daję się, wypijam cały kubek wody, albo herbaty, albo czegoś, by przymulić, albo biorę się za robotę by czymś innym zająć myśli.
Miałam identycznie jak ty... choć teraz np leżą u mnie na stole słodycze, a bo dla dzieci, a bo dla męża, a bo dla gości. Ale po prostu nie myślę o nich, nie ruszam, nie patrzę, nie biorę, bo wiem, że będąc w domu nie pokonałabym chęci na więcej...
Mi np w ramach słodkości pomaga taki deser jak tutaj wrzuciłam, jabłuszkowa rozkosz... jak zjem kostkę gorzkiej czekolady czuję niedosyt. Jak zjem kostkę gorzkiej czekolady do takiego deseru, tak jestem tak pełna i tak docukrzona, że nie myślę o większej ilości. Myślę, że coś w tym jest.

A na bloga zapraszam.
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 13:30   #2026
AliceOne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 87
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

7kg od 1 stycznia diety. Tak myślałam że 1kg tygodniowo to i tak dużo, a tu spada jeszcze więcej
__________________
Every day will be first day of spring
AliceOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 13:53   #2027
kokieta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 281
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez AliceOne Pokaż wiadomość
7kg od 1 stycznia diety. Tak myślałam że 1kg tygodniowo to i tak dużo, a tu spada jeszcze więcej
To co tydzień gubisz ok. 2 kg? Czy na początku zgubiłaś najwięcej i teraz gubisz 0,5 -1,5 kg na tydzień?
Bo 2 kg tygodniowo to trochę za dużo... Sprawdzaj wymiary, może gubisz mięśnie? Czym się odżywiasz? Dużo ćwiczysz?
kokieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 15:40   #2028
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Kokieta czasem tak bywa... ja przy pierwszym poważniejszym odchudzaniu, przed pierwszą ciążą w przeciągu dwóch tygodni zjechałam 7kg... to dopiero był hardcore. A nie byłam na żadnej diecie, wybrałam typowe mż-wr. Nie ruszałam się za wiele wtedy, tzn nie ćwiczyłam jakoś bardzo. Zaczęłam dużo pić, nie podjadałam, nie jadłam wogóle słodyczy, przestałam pić soki z kartonów, gazowane napoje itd... i spadło.
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 16:31   #2029
ameliar
Zadomowienie
 
Avatar ameliar
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 881
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Dziewczyny POMOCY! Właśnie zjadłam obiadek- grzecznie, dietetycznie pstrag z piekarnika bez masła nawet! a tu przyszła teściowa ze szwagierką i przyniosły ciasto do spróbowania bo testują już co piec na wesele!(w sierpniu) już sobie poszly a ja siedze sama w pokoju, pije czerwoną herbatke i patrze się na te stojące ciacha krzyczące do mnie "zjedz mnie!"
Ba! mam wrazenie, ze one same chodzą i są coraz bliżej! mutanty jakies czy co?
__________________


"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca" Paulo Coelho
(maj 2010-...)


ameliar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-04, 17:02   #2030
kejtxd
Raczkowanie
 
Avatar kejtxd
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 338
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

schowaj czego oczy nie widza, tego sercu nie zal!
kejtxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 17:03   #2031
ameliar
Zadomowienie
 
Avatar ameliar
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 881
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

ja sie boje ich dotknąć bo jak sie znajdą w zasięgu moich rąk to mogę sie nie opanować i je pożreć czekam dzielnie aż TŻ wróci z zakupów i sam je pochłonie
__________________


"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca" Paulo Coelho
(maj 2010-...)


ameliar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 17:15   #2032
AliceOne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 87
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

kokieta to różnie, w jednym tyg czasmi schudnę 1kg, a czasami zdarza się że po jednym dniu mam -60dag mniej. Miałam też taki tydzień, że waga nie malała a nawet rosła ok. +40dag. Nie ćwiczę. Jem dużo warzyw i owoców, razowe bułki i chleb, chude wędliny i mięsa, otręby, ale też pierogi, zwykły makaron, sery. Pije ok. 2litrów dziennie. Właśnie kurcze się nie mierzyłam, ale jutro sprawdzę cm, a potem po tygodniu i zobaczymy jak to jest. To, że tyle już schudłam jest fajne i wg, ale nie chce żeby powtórzyła się sytuacja z przed roku gdzie schudłam 14kg w ok. 4miesiące a potem przytyłam 19kg...
__________________
Every day will be first day of spring
AliceOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 17:29   #2033
ainurka
Raczkowanie
 
Avatar ainurka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 54
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

kejtxd mam tak samo, ech.

dziś już nie wytrzymałam i zjadłam kebab...
no cóż, nic już z tym nie zrobię, pozostaje mi karać się za to przez najbliższy tydzień ale za to dwa razy odmówiłam słodyczy, a na imprezie na której byłam wczoraj jadłam tylko warzywa maczane w hummusie żadnych chipsów, słodyczy i innych takich pokus, których było pełno dookoła!
ogólnie to nie lubie sobót pod względem dietowym :/

aha i widziałam już idy marcowe oczywiście, Ryan jak zwykle wymiata
__________________
max było 75 kg
23.01 - 72,5 kg
19.02 - 69,7 kg (-2,8kg)
I cel - 67 kg (-5,5kg)
II cel - 63 kg (-9 kg)
III cel - 57 kg (- 15,5 kg)
ainurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 18:18   #2034
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Ainurka kebab to nic takiego strasznego raz na jakiś czas i nie musisz się karać przez caly tydzień... wystarczy jeść z głową, i nie omijać, odmawiać sobie posiłków. Czasem dobrze zjeść i takie pyszności mniej zdrowe
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 18:44   #2035
kokieta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 281
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez AliceOne Pokaż wiadomość
kokieta to różnie, w jednym tyg czasmi schudnę 1kg, a czasami zdarza się że po jednym dniu mam -60dag mniej. Miałam też taki tydzień, że waga nie malała a nawet rosła ok. +40dag. Nie ćwiczę. Jem dużo warzyw i owoców, razowe bułki i chleb, chude wędliny i mięsa, otręby, ale też pierogi, zwykły makaron, sery. Pije ok. 2litrów dziennie. Właśnie kurcze się nie mierzyłam, ale jutro sprawdzę cm, a potem po tygodniu i zobaczymy jak to jest. To, że tyle już schudłam jest fajne i wg, ale nie chce żeby powtórzyła się sytuacja z przed roku gdzie schudłam 14kg w ok. 4miesiące a potem przytyłam 19kg...
Kochana jak wrócisz do dawnych nawyków to przytyjesz na pewno, nawet jeśli będziesz chudnąć powoli

Upewnij się, że przy każdym posiłku masz białko, żeby organizm z mięśni nie czerpał i będzie git I ciesz się, że chudniesz
A 14 kg w 4 miesiące to chyba nie aż tak strasznie? Wychodzi ok. 1 kg tygodniowo, więc chyba dobrze... a wróciłaś wtedy do dawnych nawyków?


Basieńko wiem, na początku zawsze leci najwięcej... zwłaszcza jak ktoś startuje z wyższej wagi. Mój ojciec, słusznej postury (ok 130 kg) po tygodniu w szpitalu zgubił 8 kilo.


Dziewczyny słuchajcie Basi bo dobrze mówi Raz na jakiś czas coś złego nie zaszkodzi, grunt, żeby jeść z umiarem się prawidłowo odżywiać na co dzień
kokieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 19:00   #2036
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Dokładnie, nie ma co się katować, odmawiać wszystkiego, rezygnować z wielu rzeczy, by później na to rzucić się ze zdwojoną siłą. Bez sens jak dla mnie...
Co do szybkiego gubienia na początku. No cóż u mnie zawsze na początku leci najszybciej... tak po prostu mam, taki mój organizm. Wtedy co spadło mi w 2 tygodnie 7kg... to powiem Ci, że wcale wysokiej wagi nie miałam. Co innego prawie 100kg, czy ponad... a ja wtedy miałam 75...
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 19:40   #2037
LadyAna
Rozeznanie
 
Avatar LadyAna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 825
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

tak piszecie, że raz na jakiś czas można pozwolić sobie na co niecoś, więc mogę sobie wybaczyć ten dzisiejszy kawałek tortu w sumie to zjadłam połowę tego kawałka. Tak to nie folguję ale raz na tydzień jak coś wpadnie to świat się nie zawali
__________________

"Well you only need the light when it's burning low
Only miss the sun when it starts to snow
Only know you love her when you let her go
Only know you've been high when you're feeling low
Only hate the road when you're missing home... "


fitness, running, cycling

LadyAna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 19:50   #2038
mersi38
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 54
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

hej dziewczyny! sobota rzeczywiscie jest mega ciężkim dniem jeśli chodzi o dietę. ja przyjechałam do rodziców i musiałam zjeść normalny obiad (babcia nie zna słowa "nie") no i drinkowy grzech też mi się niestety przydarzył. Ale mierzyłam dziś suknię ślubną... Co prawda mam mieszane uczucia, czy dobrze wybrałam (okropnie ciężko jest się zdecydowac) ale generalnie zamiast patrzeć na sukienkę, to gapiłam się w tym lustrze na swoje ciało i czaiłam, gdzie mi jeszcze "wisi"!!!! Mega schiza... Od poniedziałku już ostry hardkor, żeby schudnąć jeszcze więcej. 6 kg temu, gdybym pojechała na przymiarkę, mogłoby się to skończyć gigantycznym dołem. A tak - jestem mimo wszystko z siebie dumna i chcę, żeby dalej szło tak, jak idzie. Trzymam kciuki za Wasz weekend!! )
__________________
79 -72,3 72 - 71 - 70 - 69 - 68 - 67 - 66 - 65!!!!!

było: 79
czerwiec '12: 68,7
jest: 72,7
będzie: Sylwester 68
marzec '13: 65

mersi38 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 20:01   #2039
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Nie wiem czemu te weekendy dla Was takie ciężkie. Ja tam weekendy lubię, jest spokój, jest więcej czasu na przyszykowanie wszystkich posiłków, no i ogólnie nie muszę dzień wcześniej wszystkiego szykować... i nawet jak jesteśmy poza domem, to nie ma problemu

Mersi i jak przymiarka?
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 20:53   #2040
Szabik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 541
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Gratuluję i zazdroszczę spadków!!!
U mnie waga stoi w miejscu więc bez czekania wróciłam do liczenia kalorii, bo brak spadków doprowadził do demotywacji i obżarstwa (co też o dziwo zmian wagowych nie dało). A liczenie dawało u mnie wyraźne efekty... Mam wrażenie, że na prawdę schudłam w nogach, ale cm nie mierzyłam.
Zainspirowana wątkiem od kilku dni namiętnie jadam kapustę we wszelakiej postaci... Pycha!
Szabik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:32.