15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy! - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-08, 08:20   #2161
ameliar
Zadomowienie
 
Avatar ameliar
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 881
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Na wszystko przyjdzie czas I Ty znajdziesz swoją drugą połówkę I nim się obejrzysz będziesz tu pisać o kieckach, salach itp albo kołyskach -tylko mam nadzieje, że tytuł wątku nie będzie o odchudzaniu a o szczęściu super lasek Tylko nie ma co się spinać samo wszystko przyjdzie w odpowiednim czasie
__________________


"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca" Paulo Coelho
(maj 2010-...)


ameliar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 08:24   #2162
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez ameliar Pokaż wiadomość
Na wszystko przyjdzie czas I Ty znajdziesz swoją drugą połówkę I nim się obejrzysz będziesz tu pisać o kieckach, salach itp albo kołyskach -tylko mam nadzieje, że tytuł wątku nie będzie o odchudzaniu a o szczęściu super lasek Tylko nie ma co się spinać samo wszystko przyjdzie w odpowiednim czasie
Wiem, wiem, niby wszystko przyjdzie w odpowiednim czasie(wymarzona waga, idealny mężczyzna), ale czasami najdzie mnie taka myśl, że skoro do chwili obecnej nie byłam w żadnym poważnym związku to już zawsze tak będzie. Bo zawsze znajdę w facecie jakieś 'ale', taka upierdliwa baba jestem
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 08:25   #2163
ainurka
Raczkowanie
 
Avatar ainurka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 54
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez bassienkaw Pokaż wiadomość

Ile teraz ważysz, że Twój pierwszy cel to 65?
A kiedy brałaś ślub? Ile miałaś lat... opowiadaj
Tzn pierwszy cel to 67, teraz ważę 71... Ale napisałam tak, bo do czasu tego wesela, czyli 21 kwietnia, chciałabym zejść do 65 i wbić się w swoją sukienkę (której nigdy nie założyłam, bo była kupiona za mała - ja=marchewka ).
Myślę, że do tej daty 6 kg powinno spaść, tym bardziej, że w przyszłym tygodniu powinnam mieć już orbitreka.

A co do ślubu to brałam go niedawno, bo pół roku temu. Dzieci na razie nie planuję, pewnie za jakieś 2-3 lata. Co do ślubu jeszcze, to zawsze tyje proporcjonalnie i mam grube kości, a dodatkowo ścisła sukienka sprawiła, że nie było tak źle nie mam na tym kompie swoich zdjęć, ale pokażę Wam model sukienki jaką miałam - bardzo prosta i skromna taka jak na tym zdjęciu znalezionym w internecie (to nie my) http://www.we-dwoje.pl/p/s/11/11/3/1...bna_anabel.jpg

__________________
max było 75 kg
23.01 - 72,5 kg
19.02 - 69,7 kg (-2,8kg)
I cel - 67 kg (-5,5kg)
II cel - 63 kg (-9 kg)
III cel - 57 kg (- 15,5 kg)
ainurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 08:27   #2164
Pudel123
Wtajemniczenie
 
Avatar Pudel123
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 455
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez bassienkaw Pokaż wiadomość
Każdy jest inny i to się ceni. Gdyby wszyscy byliby tacy sami - to tragedia. Ja chciałam zostać młodą matką, ale wiadomo nic na siłę... Ale trafił się odpowiedni facet, który pragnął tego samego co i ja... no i mamy dwie córki. Więcej dzieci na chwilę obecną nie planuję, więc wracam do formy i będę starała się ją utryzmać

Pudel a co robisz, gdzie pracujesz?

Ja właśnie wcinam śniadanie i mykam zaraz do pracy
ja pracuję w korporacji ( FCMG) zajmującą się produkcją wszelakiej chemii. Generalnei zapas proszków, podpasek, tamponów, odświeżaczy, płynów do płukania, past, szamponów, itp mam do końca życia już a zajmuję się fakturami, prognozą wydatków, tworzeniem portfolia projektów

mi się jeszcze nic takie nie włączyło, nawet chęć stałego związku. Mój ostatni, niedawno zakończony był kompletną klapą, dodam, ze był luźny

Aniurka, ale piękna kieca! uwielbiam takie proste
__________________
come take my heart of glass and give me your love
I hope you'll still be there to pick the pieces up


89,9->73,2

spinoholiczka

[COLOR="Gray"]thriatlon - finished!

Edytowane przez Pudel123
Czas edycji: 2012-02-08 o 08:32
Pudel123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 08:38   #2165
ameliar
Zadomowienie
 
Avatar ameliar
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 881
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez confused women Pokaż wiadomość
Wiem, wiem, niby wszystko przyjdzie w odpowiednim czasie(wymarzona waga, idealny mężczyzna), ale czasami najdzie mnie taka myśl, że skoro do chwili obecnej nie byłam w żadnym poważnym związku to już zawsze tak będzie. Bo zawsze znajdę w facecie jakieś 'ale', taka upierdliwa baba jestem
Bo po prostu nie spotkałaś tego idealnego dla Ciebie?
Wiesz lepiej w tą strone i jak spotkasz tego na całe życie będziesz wiedziała, że to ten niż jakbyś miała wiecznie "poważne" związki i potem się zastanawiała czy ten to na pewno ten wszystko ma swoje plusy i minusy

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:34 ----------

Cytat:
Napisane przez ainurka Pokaż wiadomość
Tzn pierwszy cel to 67, teraz ważę 71... Ale napisałam tak, bo do czasu tego wesela, czyli 21 kwietnia, chciałabym zejść do 65 i wbić się w swoją sukienkę (której nigdy nie założyłam, bo była kupiona za mała - ja=marchewka ).
Myślę, że do tej daty 6 kg powinno spaść, tym bardziej, że w przyszłym tygodniu powinnam mieć już orbitreka.

A co do ślubu to brałam go niedawno, bo pół roku temu. Dzieci na razie nie planuję, pewnie za jakieś 2-3 lata. Co do ślubu jeszcze, to zawsze tyje proporcjonalnie i mam grube kości, a dodatkowo ścisła sukienka sprawiła, że nie było tak źle nie mam na tym kompie swoich zdjęć, ale pokażę Wam model sukienki jaką miałam - bardzo prosta i skromna taka jak na tym zdjęciu znalezionym w internecie (to nie my) http://www.we-dwoje.pl/p/s/11/11/3/1...bna_anabel.jpg

Kiecka świetna Dlugo się zastanawiałaś jaką? bo ja to co miesiąc inna w ogóle nie wiem czego chce mi się podobają również proste i eleganckie ale teściowa mówi żebym zaszałała bo to tylko raz w życiu...
__________________


"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca" Paulo Coelho
(maj 2010-...)


ameliar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 09:06   #2166
ainurka
Raczkowanie
 
Avatar ainurka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 54
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez ameliar Pokaż wiadomość
Kiecka świetna Dlugo się zastanawiałaś jaką? bo ja to co miesiąc inna w ogóle nie wiem czego chce mi się podobają również proste i eleganckie ale teściowa mówi żebym zaszałała bo to tylko raz w życiu...
Od zawsze chciałam prostą, więc jak tylko taką znalazłam, a był to chyba 4. salon, to ją zamówiłam. podobały mi się też bardzo "greckie", ale do nich trzeba być wysokim i chudym. :/
nie jestem zwolenniczką księżniczkowych sukienek z mnóstwem aplikacji, tiulów i kołem, ale wiem, że takie suknie mają ogromną rzeszę zwolenniczek. ale nie martwcie się, nadrobiłam welonami, bo miałam dwa - długi i krótki, całe haftowane koronkami, hahaha.

Ameliar z tego co widzę Ty planujesz swój ślub, gratulacje!!! Wybieranie sukni to zdecydowanie jedna z najfajniejszych spraw.
Która jeszcze szykuje sie do ołtarza?
__________________
max było 75 kg
23.01 - 72,5 kg
19.02 - 69,7 kg (-2,8kg)
I cel - 67 kg (-5,5kg)
II cel - 63 kg (-9 kg)
III cel - 57 kg (- 15,5 kg)
ainurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 09:39   #2167
nise23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez mersi38 Pokaż wiadomość
Zazdroszczę Wam tych programów o grubasach! Ja nie mam tvn style Ale czasami ogladam na youtubie taki kilkuodcinkowy dokument "My Big Fat Wedding" i to mnie mega motywuje. chyba
Też nie mam tvn style ale niedługo zamierzam zmienić pakiet tv na większy i juz nie moge sie doczekać Włączyłam sobie "My Big Fat Wedding" i to naprawde motywuje , az zaraz sobie pocwicze troche hehe...


Ja z moim chłopakiem mieszkamy razem od ponad roku i razem jesteśmy od prawie 5 lat, ale narazie też daleko nam do ożenku Jeszcze 1,5 roku studiów i wtedy się pomyśli
nise23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-08, 09:40   #2168
Ashira
Wtajemniczenie
 
Avatar Ashira
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 521
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez confused women Pokaż wiadomość
Wiem, wiem, niby wszystko przyjdzie w odpowiednim czasie(wymarzona waga, idealny mężczyzna), ale czasami najdzie mnie taka myśl, że skoro do chwili obecnej nie byłam w żadnym poważnym związku to już zawsze tak będzie. Bo zawsze znajdę w facecie jakieś 'ale', taka upierdliwa baba jestem
ja też upierdliwa. i byłam w jednym poważnym związku 3 - letnim. Facet był totalnym palantem a ja młoda głupia zakochana, pierwszy związek. Ciężko mi było z niego wyjść. Zostawił mnie a potem przez prawie 2 lata chciał do mnie wrócić :P krótko mówiąc bawił się mną.
i co teraz? teraz jestem strasznie krytyczna wobec facetów, bo boję się, że kolejny mnie wykorzysta. z drugiej strony już wiem na co sobie nie pozwolę. więc czasem lepiej zaczynać wszystko bez przykrych wspomnień, więc nie masz co się martwić na zapas
Generalnie należę do tych "niezależnych, samodzielnych" i jak już mi kiedyś kolega tłumaczył odstraszam tym, bo boją się, że okaże się, że ja mam więcej jaj od nich
i ja też zrzędząca i czepiająca się więc pokonałam Cię
Cytat:
Napisane przez ainurka Pokaż wiadomość
A co do ślubu to brałam go niedawno, bo pół roku temu. Dzieci na razie nie planuję, pewnie za jakieś 2-3 lata. Co do ślubu jeszcze, to zawsze tyje proporcjonalnie i mam grube kości, a dodatkowo ścisła sukienka sprawiła, że nie było tak źle nie mam na tym kompie swoich zdjęć, ale pokażę Wam model sukienki jaką miałam - bardzo prosta i skromna taka jak na tym zdjęciu znalezionym w internecie (to nie my) http://www.we-dwoje.pl/p/s/11/11/3/1...bna_anabel.jpg
bardzo ładna sukienka! podobają mi się takie z odkrytymi ramionami! pewnie dlatego, że sama bym w życiu takiej nie założyła :P

Cytat:
Napisane przez Pudel123 Pokaż wiadomość
ja pracuję w korporacji ( FCMG) zajmującą się produkcją wszelakiej chemii. Generalnei zapas proszków, podpasek, tamponów, odświeżaczy, płynów do płukania, past, szamponów, itp mam do końca życia już a zajmuję się fakturami, prognozą wydatków, tworzeniem portfolia projektów
znajdź mi taką pracę :P Trójmiasto już zapchane... albo to ja jestem za słabym kandydatem dla nich
będę za chwilę jechała na dworzec dowiedzieć się czegoś, bo chyba zlikwidowali mi pociąg do pracy.... i mam możliwość być w tym mieście albo 1,5h wcześniej albo 1,5 h później... dodam, że pracę zaczynam o 7.30 więc jest świetnie! chyba przestanę się kłaść spać bo bez sensu jak o 4.00 mam wychodzić z domu....

Cytat:
Napisane przez ainurka Pokaż wiadomość
Od zawsze chciałam prostą, więc jak tylko taką znalazłam, a był to chyba 4. salon, to ją zamówiłam. podobały mi się też bardzo "greckie", ale do nich trzeba być wysokim i chudym. :/
nie jestem zwolenniczką księżniczkowych sukienek z mnóstwem aplikacji, tiulów i kołem, ale wiem, że takie suknie mają ogromną rzeszę zwolenniczek. ale nie martwcie się, nadrobiłam welonami, bo miałam dwa - długi i krótki, całe haftowane koronkami, hahaha.
mi się podobają takie z prostymi gorsetami ale nieco "szalonymi" dołami. nie jakieś bezy, ale np delikatna koronka na całości itp. na co dzień ubieram się bardzo prosto i unikam wszelkich świecidełek. ale uważam, że tego jednego dnia kobieta powinna wyglądać jak księżniczka ale najważniejsze - to jej ma się podobać i ma się czuć dobrze. nie rodzinie, nie gościom, nie innym ludziom - jej.
__________________

nie perfum a perfumy!tak jak spodnie czy skrzypce a nie spodeń i skrzypiec!
nie dekold a dekolt!
nie wziąść a wziąć! chyba, że ktoś musi coś zabraść...
bynajmniej ≠ przynajmniej!

Edytowane przez Ashira
Czas edycji: 2012-02-08 o 09:41
Ashira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 09:57   #2169
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

ameliar, niby tak, ale kiedy pomyślę sobie jak ten czas szybko leci.. To przydałoby się gdzieś 'zaczepić'(czytaj: znaleźć już jakiegoś kawalera) Ostatnio, w akcie desperacji zaczęłam mysleć o biurze matrymonialnym nawet

Ashira, a widzisz, doświadczyłam czegoś podobnego, wprawdzie był to związek nie kilkuletni a trwał kilka miesięcy, ale też byłam z facetem, który nie najlepiej mnie traktował, w ogóle był nieciekawym typem, pił, ćpał idt. I wiesz, nie żałuję, że z nim byłam. Bo czegoś mnie to nauczyło, teraz wiem, jakich cech faceta nie zaakceptuję. Załuję tylko tego, że przedstawiłam go rodzinie. Bo Oni też nie poznali go z najlepszej strony.. I to też dało mi domyslenia, jak zachowam się, gdy ponownie wejdę w związek.
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 10:04   #2170
Ashira
Wtajemniczenie
 
Avatar Ashira
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 521
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez confused women Pokaż wiadomość
ameliar, niby tak, ale kiedy pomyślę sobie jak ten czas szybko leci.. To przydałoby się gdzieś 'zaczepić'(czytaj: znaleźć już jakiegoś kawalera) Ostatnio, w akcie desperacji zaczęłam mysleć o biurze matrymonialnym nawet

Ashira, a widzisz, doświadczyłam czegoś podobnego, wprawdzie był to związek nie kilkuletni a trwał kilka miesięcy, ale też byłam z facetem, który nie najlepiej mnie traktował, w ogóle był nieciekawym typem, pił, ćpał idt. I wiesz, nie żałuję, że z nim byłam. Bo czegoś mnie to nauczyło, teraz wiem, jakich cech faceta nie zaakceptuję. Załuję tylko tego, że przedstawiłam go rodzinie. Bo Oni też nie poznali go z najlepszej strony.. I to też dało mi domyslenia, jak zachowam się, gdy ponownie wejdę w związek.
no ten na szczęście tylko palił papierosy. ale taki typ niedowartościowanego facecika który musi na kimś odreagować też nie żałuję. ale żałuję, że byłam z nim tak długo. ja nawet po rozstaniu ślepo wierzyłam, że się przyjaźnimy... potrzebowałam czasu żeby otrzeźwieć i zobaczyć wszystko z innej perspektywy. co najlepsze - przecież to ja jestem zła i niedobra
no ja o biurze matrymonialnym nie myślę :p chociaż koleżanki próbujące mnie swatać bywają ciężkie do zniesienia
poza tym ja wyznaję zasadę - lepiej być szczęśliwa sama, niż nieszczęśliwa w związku. chciałoby się mieć kogoś... ale przecież żadnej kończyny nie stracę jak nie będę miała

i co do czasu na mnie najgorzej działa jak znajomi się pobierają, zaręczają, zaczynają mieszkać razem... a ja wtedy sobie myślę, że kurcze prawie nic w życiu nie osiągnęłam. ale... szybko mi przechodzi
__________________

nie perfum a perfumy!tak jak spodnie czy skrzypce a nie spodeń i skrzypiec!
nie dekold a dekolt!
nie wziąść a wziąć! chyba, że ktoś musi coś zabraść...
bynajmniej ≠ przynajmniej!
Ashira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 10:07   #2171
mala_czarna_21
Zakorzenienie
 
Avatar mala_czarna_21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 044
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez ainurka Pokaż wiadomość
Ameliar z tego co widzę Ty planujesz swój ślub, gratulacje!!! Wybieranie sukni to zdecydowanie jedna z najfajniejszych spraw.
Która jeszcze szykuje sie do ołtarza?
chyba można powiedzieć, że ja
zaręczona, szukamy sali i tych ważniejszych rzeczy, ślub za dwa lata
__________________
Codziennie rano budzę się piękniejsza ale dzisiaj to już ku**a przesadziłam


2015 - 38
mala_czarna_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-08, 10:29   #2172
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez Ashira Pokaż wiadomość
no ten na szczęście tylko palił papierosy. ale taki typ niedowartościowanego facecika który musi na kimś odreagować też nie żałuję. ale żałuję, że byłam z nim tak długo. ja nawet po rozstaniu ślepo wierzyłam, że się przyjaźnimy... potrzebowałam czasu żeby otrzeźwieć i zobaczyć wszystko z innej perspektywy. co najlepsze - przecież to ja jestem zła i niedobra
no ja o biurze matrymonialnym nie myślę :p chociaż koleżanki próbujące mnie swatać bywają ciężkie do zniesienia
poza tym ja wyznaję zasadę - lepiej być szczęśliwa sama, niż nieszczęśliwa w związku. chciałoby się mieć kogoś... ale przecież żadnej kończyny nie stracę jak nie będę miała

i co do czasu na mnie najgorzej działa jak znajomi się pobierają, zaręczają, zaczynają mieszkać razem... a ja wtedy sobie myślę, że kurcze prawie nic w życiu nie osiągnęłam. ale... szybko mi przechodzi
O to to, ten mój były to był bardziej taki manipulant, niby dosłownie nic mi nie powiedział, ale wszystko obracał tak, że wychodziło, że to ja jestem tą zlą i głupią w związku. No skąd ja to znam, przyjaźń po rozstaniu, to też przerabiałam Z nim i jeszcze jednym takim chłopakiem, ale ten drugi to akurat w porządku raczej był, z mojej strony nie było iskier.
Widzisz Kochana, co do twojej zasady, że lepiej być szczęśliwą sama niż nieszczęśliwą w związku, to zgadzam się w 100%, ale z drugiej strony będąc samą, nie do końca szczęśliwą(bo np brakuje tej drugiej osoby) świadomie lub nie szukamy w związku szczęścia, nie nastawiamy się na cierpienie, że związek się nie uda bo przecież nie jest to normą.
Ale mimo wszystko..przyjdzie ten czas kiedy poznamy swoje drugie połówki. Chyba
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 12:15   #2173
kejtxd
Raczkowanie
 
Avatar kejtxd
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 338
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cześć dziewczyny! Ale się temat rozpoczął studnia bez dna!
Ja mojego też znam już dość długo, jesteśmy razem od ponad roku, mieszkamy razem od września, on już skończył jedne studia, magistra zaczyna niedługo, ja pewnie też, ale nie zapowiada się narazie na narzeczeństwo Myślę, że na oświadczyny jeszcze spokojnie ze 3 lata poczekam. Szczerze - najchętniej bym się zaręczyła nawet już, ale do ślubu mi się nie śpieszy

Co do byłych - Z pierwszym facetem jakim byłam mając 14-16 lat nadal się przyjaźnimy. Było kilka dziwnych sytuacji po tym jak zerwaliśmy (w sumie do dziś nie wiem czemu), prawie do siebie wróciliśmy kilka razy etc, ale kompletnie sie uwolniłam od jakichkolwiek "romantycznych" uczuć od niego dopiero jak zeszłam się z moim obecnym, bo można by powiedzieć, że "he rocked my world" totalnie haha. A mój były od zeszłych wakacji też ma dziewczynę, z którą się bardzo lubimy (tak szczerze).

Jak tam u was dietowo? Ja łyknęłam błonnik i właśnie się zastanawiam czy owsianka czy wieśniak z macą!
kejtxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 14:11   #2174
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez confused women Pokaż wiadomość
Wiem, wiem, niby wszystko przyjdzie w odpowiednim czasie(wymarzona waga, idealny mężczyzna), ale czasami najdzie mnie taka myśl, że skoro do chwili obecnej nie byłam w żadnym poważnym związku to już zawsze tak będzie. Bo zawsze znajdę w facecie jakieś 'ale', taka upierdliwa baba jestem
też tak czasem o sobie myślę, ja to nie byłam nawet w żadnym niepoważnym związku

ale nie ma spiny, narazie planuję wyjazd na erasmusa, więc facet w polsce to bylby tylko problem;p

Edytowane przez 69love69
Czas edycji: 2012-02-08 o 14:13
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 14:16   #2175
kokieta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 281
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Dziewczęta wyruszam w góry, odezwę sie po powrocie
Mam nadzieję, że przeczytam mnóstwo postów o sukcesach
Powodzenia w dietkowaniu i wytrwałości życzę!!
kokieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 14:21   #2176
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez confused women Pokaż wiadomość
ameliar, niby tak, ale kiedy pomyślę sobie jak ten czas szybko leci.. To przydałoby się gdzieś 'zaczepić'(czytaj: znaleźć już jakiegoś kawalera) Ostatnio, w akcie desperacji zaczęłam mysleć o biurze matrymonialnym nawet

Ashira, a widzisz, doświadczyłam czegoś podobnego, wprawdzie był to związek nie kilkuletni a trwał kilka miesięcy, ale też byłam z facetem, który nie najlepiej mnie traktował, w ogóle był nieciekawym typem, pił, ćpał idt. I wiesz, nie żałuję, że z nim byłam. Bo czegoś mnie to nauczyło, teraz wiem, jakich cech faceta nie zaakceptuję. Załuję tylko tego, że przedstawiłam go rodzinie. Bo Oni też nie poznali go z najlepszej strony.. I to też dało mi domyslenia, jak zachowam się, gdy ponownie wejdę w związek.
\



w temacie biur matrymonialnych

http://happyday.pl/happyday/0,112999...MYNQDJVML.html


Ostatnio na to trafiłam i stwierdziłam, że to chyba moja jedyna opcja na walentynki
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 15:25   #2177
LadyAna
Rozeznanie
 
Avatar LadyAna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 825
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez kokieta Pokaż wiadomość
Dziewczęta wyruszam w góry, odezwę sie po powrocie
Mam nadzieję, że przeczytam mnóstwo postów o sukcesach
Powodzenia w dietkowaniu i wytrwałości życzę!!
udanej podróży
__________________

"Well you only need the light when it's burning low
Only miss the sun when it starts to snow
Only know you love her when you let her go
Only know you've been high when you're feeling low
Only hate the road when you're missing home... "


fitness, running, cycling

LadyAna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 17:01   #2178
czarna100000
Raczkowanie
 
Avatar czarna100000
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 133
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Dziewczyny właśnie doznałam szoku oglądałam zdjęcia z wakacji masakra ponad 100 kg jak leżałam na plaży to jak orka wyrzucona na brzeg, ale nie do tego zmierzam w lustrze widzę siebie inaczej niż na zdjęciu tzn w lustrze wydaje mi się że ujdzie ale na zdjęciu to jest tragedia chyba zaczne się fotografować wy tez tak macie?
__________________
Start: 104 kg
Cel I: 100 kg
Cel II: 95 kg
Cel III: 90 kg-85,2 kg-85 kg-80 kg
Cel IV: 78 kg-75 kg-72 kg-70 kg
Cel V: 68 kg-65 kg-62 kg
Cel osiągnięty: 60 kg
czarna100000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 17:20   #2179
mersi38
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 54
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

ę mi
Cytat:
Napisane przez ainurka Pokaż wiadomość
Tzn pierwszy cel to 67, teraz ważę 71... Ale napisałam tak, bo do czasu tego wesela, czyli 21 kwietnia, chciałabym zejść do 65 i wbić się w swoją sukienkę (której nigdy nie założyłam, bo była kupiona za mała - ja=marchewka ).
Myślę, że do tej daty 6 kg powinno spaść, tym bardziej, że w przyszłym tygodniu powinnam mieć już orbitreka.

A co do ślubu to brałam go niedawno, bo pół roku temu. Dzieci na razie nie planuję, pewnie za jakieś 2-3 lata. Co do ślubu jeszcze, to zawsze tyje proporcjonalnie i mam grube kości, a dodatkowo ścisła sukienka sprawiła, że nie było tak źle nie mam na tym kompie swoich zdjęć, ale pokażę Wam model sukienki jaką miałam - bardzo prosta i skromna taka jak na tym zdjęciu znalezionym w internecie (to nie my) http://www.we-dwoje.pl/p/s/11/11/3/1...bna_anabel.jpg

omg, będę miała identyczną!!!!!

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------

już pisałam kiedyś o tym, mój ślub zbliża się wielkimi krokami [23.06] i mam meeega ciśnienie na schudnięcie. Właśnie! Może Wy mi pomożecie... Mam grube ramiona Chciałabym, żeby mi wysmuklały do tej sukienki... Macie jakieś pomysły, co ćwiczyć, żeby to osiągnąć?

A dietowo dzisiaj byłoby za☠☠☠iście, gdybym o 17.00 nie pochłonęła polowy opakowania sunbitesów... Ale musiałam, bo zobaczyłam je w sklepie i zjadłam pierwszy raz... Zaraz to spróbuję spalić na rowerku, reszta dnia ok. Ale coś mi się wydaje, że waga stoi w miejscu...

Czarna100000.... Mam to samo! Nie lubię się fotografować, bo później, jak sie oglądam na zdjęciach, to jest mi przykro...
__________________
79 -72,3 72 - 71 - 70 - 69 - 68 - 67 - 66 - 65!!!!!

było: 79
czerwiec '12: 68,7
jest: 72,7
będzie: Sylwester 68
marzec '13: 65

mersi38 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-08, 17:27   #2180
kejtxd
Raczkowanie
 
Avatar kejtxd
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 338
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Mersi - ćwiczeń za dużo bym nie robiła bo jeszcze jak nie dobrze wyliczysz bilans to ci bajseps urośnie Chyba, że dokładnie się na tym znasz. Ja osobiście chodziłam na rolletic i na moje rozflaczałe ramiona dość pomógł A na uda to już w ogóle, nieźle rozbił mój cały tłuszczyk. Ale ja chodziłam przez 1,5tygodnia i to tak po 2h co drugi dzień... Ale oczywiście po paru mcach wszystko wróciło jak było wcześniej.... Więc polecam Ci kupić sobie karnet na takie 20h na rolletiku na miesiąc-półtorej przed weselem i chodzić po 2h
kejtxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 17:58   #2181
lucyAS
Zadomowienie
 
Avatar lucyAS
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 124
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez czarna100000 Pokaż wiadomość
Dziewczyny właśnie doznałam szoku oglądałam zdjęcia z wakacji masakra ponad 100 kg jak leżałam na plaży to jak orka wyrzucona na brzeg, ale nie do tego zmierzam w lustrze widzę siebie inaczej niż na zdjęciu tzn w lustrze wydaje mi się że ujdzie ale na zdjęciu to jest tragedia chyba zaczne się fotografować wy tez tak macie?
zdjecia bezlitosnie obnazaja prawde o moich kilogramach dlatego zawsze staram sie tak ustawic zeby wygladac w miare przyzwoicie

Cytat:
Napisane przez mersi38 Pokaż wiadomość

[/COLOR]już pisałam kiedyś o tym, mój ślub zbliża się wielkimi krokami [23.06] i mam meeega ciśnienie na schudnięcie. Właśnie! Może Wy mi pomożecie... Mam grube ramiona Chciałabym, żeby mi wysmuklały do tej sukienki... Macie jakieś pomysły, co ćwiczyć, żeby to osiągnąć?
ja w sumie nie znam sie na tym za bardzo ale po sobie widze ze pierwszy raz podczas diety nie sflaczały mi najpierw cycki i smukleja ramiona i plecy co jest mnie prawdziwa zmora ( wałeczki na plecach ) dzieki cwiczeniom z jillian michales, cwicze regularnie co drugi dzien 1 i 2 poziom shreda


a ja dzis mam nie zamierzona prawie "głodówkę"
na sniadanie zjadłam miche surówki z marchwi i kapusty pekinskiej, do tego poł jajka na twardo i plasterek szynki
pozniej malutki ciasteczko dietetyczne i miałąm na obiad kurczaka z sałata ale w miedzy czasie pojechalismy pozałątwiac rozne sprawy i pozniej do tesciów i zapomniałam zabrac to ze sobą a u tesciów nie było nic obiadowego bezglutenowego wiec skonczyło sie na jajku z pomidiorem o 15 , alr byłam juz tak przegłodzona ze nie chciało mi sie jesc i teraz tez normalnej porcji nie moge dokonczyc :/

waga narazie stoi na 88, ale mam @, wiec po mam nadzieje ze zacznie spadac....
__________________
GABRYŚ - nasz mały skarb
29. 01. 2009


start - 94 17.12.2011
cel 1 - 90 - osiągnięty
cel 2 - 85 - osiągnięty 24.03.2012
cel 3 - 80 - ........
cel 4 - 75 - .........
cel 5 - 70 - ........

Edytowane przez lucyAS
Czas edycji: 2012-02-08 o 18:03
lucyAS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 18:13   #2182
Ashira
Wtajemniczenie
 
Avatar Ashira
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 521
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

a ja zjadłam 5 ciasteczek malutkich co prawda, więc 3 są jak jedno no ale jednak były!
teraz piję kawę z mlekiem sojowym, tęskniłam za nim.

odnoszę wrażenie, że dzisiaj jakaś spuchnięta jestem.. unikam wagi więc.
co do bicepsa... urósł mi, urosły mi też mięśnie w ramionach o których istnieniu nie miałam pojęcia ale jestem zadowolona. obwód ramienia nieco się zmniejszył, ramiona są smuklejsze a przede wszystkim jedrniejsze i lepiej wyglądają. jak pisałam wcześniej, wolę być koksem niż sflaczałym potworkiem i kiedyś nawet jak chudłam to ramiona zostawały brzydkie... więc, przynajmniej dla mnie, ćwiczenia to chyba jedyne wyjście


i w ogóle muszę wstać o 4 rano do pracy... matko... przecież ja o tej godzinie z imprez wracam
__________________

nie perfum a perfumy!tak jak spodnie czy skrzypce a nie spodeń i skrzypiec!
nie dekold a dekolt!
nie wziąść a wziąć! chyba, że ktoś musi coś zabraść...
bynajmniej ≠ przynajmniej!
Ashira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 18:38   #2183
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Hej kobitki, co tam? Ja dzisiaj coś zmęczona jestem, ale nie jest źle... gęba mi się śmieje i tak Poza tym zakupy zrobiłam... jeansy rurki wysoki stan, chabrowa tunika, szary nietoperz i ruda tunika z wstawkami ze skóry
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 18:46   #2184
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez 69love69 Pokaż wiadomość
też tak czasem o sobie myślę, ja to nie byłam nawet w żadnym niepoważnym związku

ale nie ma spiny, narazie planuję wyjazd na erasmusa, więc facet w polsce to bylby tylko problem;p
Nawet nie wiesz jak Ci tego Erasmusa zazdroszczę A może tam poznasz jakiegoś miłego Pana

Btw, Kochana, wcale nie byłby zły taki prezent walentynkowy
Cytat:
Napisane przez kokieta Pokaż wiadomość
Dziewczęta wyruszam w góry, odezwę sie po powrocie
Mam nadzieję, że przeczytam mnóstwo postów o sukcesach
Powodzenia w dietkowaniu i wytrwałości życzę!!
Baw się dobrze Kochana i wracaj do nas cała i zdrowa

Ojj Dziewczęta co do zdjęć to niestety, ale pokazują WSZYSTKO, nie da się na nich nic ukryć. Ja teraz unikam ludzi z aparatem jak ognia, ale jeszcze tylko kilka miesięcy

Ashira, bo będziemy bić za te ciasteczka Dobrze, że tylko 5 maleńkich, ja wolę nie zaczynać jeść tego typu słodkości bo pochłonęłabym od razu pół kilograma, więc mimo wszystko ładnie wybrnęłaś. Ale lepiej unikać o czym zresztą sama wiesz

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

Basieńko, na pasku widzę, że znów spadło coś z wagi, gratki Kochana Koniecznie wklej fotki w nowych ciuchach
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 18:57   #2185
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Tak spadło spało... a zdjęcia jak zrzucę z telefonu, albo zrobię aparatem to wrzucę
Co do wagi, to tak spadło. Dzisiaj weszłam na wagę, bo minęły 2 miesiące jak podjęłam walkę z 76,2... no i dzisiaj jest 66,6kg
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 19:06   #2186
LadyAna
Rozeznanie
 
Avatar LadyAna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 825
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez bassienkaw Pokaż wiadomość
Hej kobitki, co tam? Ja dzisiaj coś zmęczona jestem, ale nie jest źle... gęba mi się śmieje i tak Poza tym zakupy zrobiłam... jeansy rurki wysoki stan, chabrowa tunika, szary nietoperz i ruda tunika z wstawkami ze skóry
zakupy....też chcę ale na razie wolę nic nie kupować, aż uzyskam wymarzoną wagę, akurat za miesiąc w mym mieście otwierają nową galerię handlową i nareszcie będą jakieś "normalne" sklepy może nie będę już musiała wyjeżdżać na zakupy, które kocham

ciekawa jestem tej twojej tuniki z wstawkami ze skóry
__________________

"Well you only need the light when it's burning low
Only miss the sun when it starts to snow
Only know you love her when you let her go
Only know you've been high when you're feeling low
Only hate the road when you're missing home... "


fitness, running, cycling

LadyAna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 19:19   #2187
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Postaram się wrzucić niebawem zdjęcia nowości
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 19:57   #2188
lucyAS
Zadomowienie
 
Avatar lucyAS
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 124
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

ashira znam ten ból mój dzieć cały poprzedni rok wstawął o 4 rano w tym rou jest juz lepeij wstaje o 5 - 5.30
__________________
GABRYŚ - nasz mały skarb
29. 01. 2009


start - 94 17.12.2011
cel 1 - 90 - osiągnięty
cel 2 - 85 - osiągnięty 24.03.2012
cel 3 - 80 - ........
cel 4 - 75 - .........
cel 5 - 70 - ........
lucyAS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 19:58   #2189
Pudel123
Wtajemniczenie
 
Avatar Pudel123
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 455
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez bassienkaw Pokaż wiadomość
Tak spadło spało... a zdjęcia jak zrzucę z telefonu, albo zrobię aparatem to wrzucę
Co do wagi, to tak spadło. Dzisiaj weszłam na wagę, bo minęły 2 miesiące jak podjęłam walkę z 76,2... no i dzisiaj jest 66,6kg
iście szatański wynik

Ashira, pewnie mogę CI coś tam załatwic tylko jak bedziesz dojezdzac do wawy

ja dzisiaj plan cwiczeniowy wykonany, obiadek pyszny, zrobiłam ciasto jogurtowe ( dziwnie smakuje ) i siadam do nauki
__________________
come take my heart of glass and give me your love
I hope you'll still be there to pick the pieces up


89,9->73,2

spinoholiczka

[COLOR="Gray"]thriatlon - finished!
Pudel123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 20:38   #2190
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Basieńko, Twoje tempo jest niesamowite, a co jeszcze bardziej motywuje to fakt, że wcale nie zawdzięczasz wyniku głodzeniu się, bo bardzo fajnie, zdrowo i mądrze się odżywiasz Gratuluję.


Ashira, tak wczesne wstawanie to najgorsze co może być, dla mnie to męka, po prostu gdy muszę wstawać wcześnie mam deprechę, czuję się źle fizycznie i psychicznie, poważnie. Jak dobrze, że do pracy nie muszę wstawać przed 7 Wada tego jest taka, że rzadko jestem w domu przed 18, no, ale coś za coś. Łączę się w bólu
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:23.