15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy! - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-13, 10:24   #2281
ainurka
Raczkowanie
 
Avatar ainurka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 54
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez gosiaczek071 Pokaż wiadomość
dziewczeta przygarniecie?

nosze sie z zamiarem schudniecia od zeszlego roku, od stycznia tego roku podjeclam pewne kroki ( nie bardzo zdrowe- dieta kopenhaska ale nie dokonczona, efekt -4 kg ale wiadomo- zaczelam jesc normalnie i te -4 wrocilo jak bumerang, na szzczescie nie wiecej).Uznalam, ze ta "dieta" nie jest bezpieczna i skuteczna, wiec postranowialm juz nigdy nie podejmowac sie tego typu głodowek.

Opiszę po krotce swoją osobę. Obecnie waże ok 72 kg przy wzroscie 164 cm. Jestem po dwoch porodach CC, corka ma 4 lata (w marcu) synek rok i miesiac. Zalezy mi na zrzuceniu 10 kg (I cel) a w nastepnych etapach lacznie 15- 17 kg. Jestem po konsultacji u dietetyka, dostalam wyttyczne jak mam sie odzywiac (w sumie nic nowego dla mnie) i rozpis posilkow, mam 5 posilkow dziennie w odstepch 3 godzinnych. Mam cwiczyc 3 razy w tygodniu po godzinie. Do dyspozycji mam orbitreka w domu i rowerek, planuje kupic hula hop lub steper. NIe mam mozlwiosci wyjscia do fitness clubu wiec zostaja cwiczenia w domu, wieczorami. Planuje zaczac cwiczenia od dzisiaj, czyli poniedzialek, sroda, piatek. PO miesiacu chce dodac dodatkowy dzien cwiczen lub godzinne cwiczenia przedluzyc do 1.5 godz.

moją zmorą do tej pory byly slodycze i chleb. Od dzis zaczelam juz moją "diete" (moja dietetyczka nie lubie tego slowa, ona to nazwya racjonalne zywienie) Wiem, ze mam pic 2 litry wody dziennie, bardzo chce wytrwac i potrzebuję wsparcia, miejsca gdzie bede mogla sie zwierzyc z sukcesow czy nipowiodzen, zeby ktos dal mi kopa jak sprobuje odpuscic czy olac...

dzis jadlam na sniadanie jajka sadzone, na 2 posilek salatke z serka wiejskiego, pomidora i papryki. na obiad zjem zupe na drgie danie pieczony filet z kurczakai salatka warzywna a na kolację mielone migdaly z jogurtem.

mam nadzijee, ze przygarniecie kropka pozdrawiam was serdecznie.
hej, jak widać Twoja dieta nie różni się zbytnio od naszych, czyli jeść mniej, zdrowiej i często

ja na weekend byłam u rodziców i nie powiem, zgrzeszyłam kilka razy, zjadłam z pięć makaroników ale były takie pyyyyyszne! Ale ale - nie dawajcie mi batów, bo oprócz tego ćwiczyłam łącznie w weekend jakieś 5 godzin grając w siatkówkę i inne gry ruchowe na PS3 także wszystko ładnie spaliłam i waga rano pokazywała mniej niż przed weekendem

zaczynamy nowy tydzień, więc WSZYSTKIE DZIEWCZYNY DO ROBOTY!
ja mam dziś po południu rozmowę kwalifikacyjną, także trzymajcie kciuki.
__________________
max było 75 kg
23.01 - 72,5 kg
19.02 - 69,7 kg (-2,8kg)
I cel - 67 kg (-5,5kg)
II cel - 63 kg (-9 kg)
III cel - 57 kg (- 15,5 kg)
ainurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 10:24   #2282
lucyAS
Zadomowienie
 
Avatar lucyAS
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 124
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

gosiaczek witaj wśród nas
na pewno dasz rade , w grupie łatwiej wytrwać w postanowieniach
__________________
GABRYŚ - nasz mały skarb
29. 01. 2009


start - 94 17.12.2011
cel 1 - 90 - osiągnięty
cel 2 - 85 - osiągnięty 24.03.2012
cel 3 - 80 - ........
cel 4 - 75 - .........
cel 5 - 70 - ........
lucyAS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 10:34   #2283
LadyAna
Rozeznanie
 
Avatar LadyAna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 825
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez Pudel123 Pokaż wiadomość
ooooooooo chyba dzis skocze, bo mi smaka narobiłaś

Witaj Gosiaczku, my kazdego chetnie przygarniemy
skocz skocz
Cytat:
Napisane przez gosiaczek071 Pokaż wiadomość
dziewczeta przygarniecie?

nosze sie z zamiarem schudniecia od zeszlego roku, od stycznia tego roku podjeclam pewne kroki ( nie bardzo zdrowe- dieta kopenhaska ale nie dokonczona, efekt -4 kg ale wiadomo- zaczelam jesc normalnie i te -4 wrocilo jak bumerang, na szzczescie nie wiecej).Uznalam, ze ta "dieta" nie jest bezpieczna i skuteczna, wiec postranowialm juz nigdy nie podejmowac sie tego typu głodowek.

Opiszę po krotce swoją osobę. Obecnie waże ok 72 kg przy wzroscie 164 cm. Jestem po dwoch porodach CC, corka ma 4 lata (w marcu) synek rok i miesiac. Zalezy mi na zrzuceniu 10 kg (I cel) a w nastepnych etapach lacznie 15- 17 kg. Jestem po konsultacji u dietetyka, dostalam wyttyczne jak mam sie odzywiac (w sumie nic nowego dla mnie) i rozpis posilkow, mam 5 posilkow dziennie w odstepch 3 godzinnych. Mam cwiczyc 3 razy w tygodniu po godzinie. Do dyspozycji mam orbitreka w domu i rowerek, planuje kupic hula hop lub steper. NIe mam mozlwiosci wyjscia do fitness clubu wiec zostaja cwiczenia w domu, wieczorami. Planuje zaczac cwiczenia od dzisiaj, czyli poniedzialek, sroda, piatek. PO miesiacu chce dodac dodatkowy dzien cwiczen lub godzinne cwiczenia przedluzyc do 1.5 godz.

moją zmorą do tej pory byly slodycze i chleb. Od dzis zaczelam juz moją "diete" (moja dietetyczka nie lubie tego slowa, ona to nazwya racjonalne zywienie) Wiem, ze mam pic 2 litry wody dziennie, bardzo chce wytrwac i potrzebuję wsparcia, miejsca gdzie bede mogla sie zwierzyc z sukcesow czy nipowiodzen, zeby ktos dal mi kopa jak sprobuje odpuscic czy olac...

dzis jadlam na sniadanie jajka sadzone, na 2 posilek salatke z serka wiejskiego, pomidora i papryki. na obiad zjem zupe na drgie danie pieczony filet z kurczakai salatka warzywna a na kolację mielone migdaly z jogurtem.

mam nadzijee, ze przygarniecie kropka pozdrawiam was serdecznie.
wiatam
mamy tyle samo wzrostu i teraz też tyle waże, no ok 1 kg mniej , ale 2 miesiące temu byłam 10 kg większa, więc uwierz, że można dasz rade jak my wszystkie
__________________

"Well you only need the light when it's burning low
Only miss the sun when it starts to snow
Only know you love her when you let her go
Only know you've been high when you're feeling low
Only hate the road when you're missing home... "


fitness, running, cycling

LadyAna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 10:40   #2284
gosiaczek071
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek071
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: spod lasu
Wiadomości: 3 579
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez ainurka Pokaż wiadomość
hej, jak widać Twoja dieta nie różni się zbytnio od naszych, czyli jeść mniej, zdrowiej i często

ja na weekend byłam u rodziców i nie powiem, zgrzeszyłam kilka razy, zjadłam z pięć makaroników ale były takie pyyyyyszne! Ale ale - nie dawajcie mi batów, bo oprócz tego ćwiczyłam łącznie w weekend jakieś 5 godzin grając w siatkówkę i inne gry ruchowe na PS3 także wszystko ładnie spaliłam i waga rano pokazywała mniej niż przed weekendem

zaczynamy nowy tydzień, więc WSZYSTKIE DZIEWCZYNY DO ROBOTY!
ja mam dziś po południu rozmowę kwalifikacyjną, także trzymajcie kciuki.
powodzenia.

tak, musze tylko trzymac sie tych 5 posilkow, ja bedac w domu z dziecmi stale podjadalam, nawet nie tyle slodycze, co potrafilam zeżrec (sorry, nie nazwe tego jedzeniem) 4 kromki chleba z samym maslem pod rzad!!! takze takie fglupie podjadanie, bo ja ani nie jadam fast foodow (no- raz na ruski rok) nie przepadam za smazonym, lubie jedzenie gotowane na parze, pieczone, grillowane... gubią mnie slodycze, chyba...Czas pwoiedziec STOP, moja dietetyczka pozwolila mi zjec czekolade, ale 3 zasady:
1) zjesc ja rano lub do obiadu (do 1 dania)
2) zjesc 4 kosteczki a nie cala tabliczke
3) jak jem czekolade to mam nie robic nic innego, w sensie nie ogladac tv, nie siedziec przed kompem, nie pic kawy, mam usciasc i sie delektowac tymi 4 kostkami, jesc je jak najdluzej, oblizywac, cmokac, mietosic w ustach.

mowila, zeby nie rezygnowac calkowicie z takich przyjemnosci, bo potem moge sie rzucic jak szalona na cala tabliczke, wiec mam dozwoloną czekolade ale tylko trzymajac sie tych zasad. mysle, ze to dosc racjonalne.

aha dietetyczka radzila tez, ale to pewnie wiecie, by jesc powoli, przeżuwac kesy minimum 25 razy (przedwczoraj liczylam, doszlam do 20 razy ) a ja uwsiadomilam sobie przez to ze jadam za szybko, byle jak, nie przezuwam dokladnie. mam spis punktow od niej z takimi malymi radami.


Cytat:
Napisane przez lucyAS Pokaż wiadomość
gosiaczek witaj wśród nas
na pewno dasz rade , w grupie łatwiej wytrwać w postanowieniach
dziekuje wam za mile przywitanie.

a basienkabw ja ciebie troche kojarze, kiedys sledzilam to jak schudlas po 1 ciazy, mamy chyba wspolna znajoma- adatke? czy sie myle, ona keidys ze mna pisala na watku mamus marcowo- kwietniowych.

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------



ladyana brawo 10 kg w 2 miesiace, super wynik. wieczporem postaram sie podczytac wiecej, narazie przeczytalam 3 ostatnie strony, niestety dzieć mi nie pozwala, wymaga uwagi, a domek do ogarniecia jest i potem po mlodą do przedszkola.

milego dnia dziewczyny
gosiaczek071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 11:02   #2285
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez gosiaczek071 Pokaż wiadomość
ladyana brawo 10 kg w 2 miesiace, super wynik. wieczporem postaram sie podczytac wiecej, narazie przeczytalam 3 ostatnie strony, niestety dzieć mi nie pozwala, wymaga uwagi, a domek do ogarniecia jest i potem po mlodą do przedszkola.

milego dnia dziewczyny
ja jestem na siebie zła, bo przez moje obijactwo przez 2 miesiące pewnie sschudnę ostatecznie 5kg no ale ii tak lepsze to niż nic.


Teraz na zmianę sprzatam, douczam się, szykuję na 14.45 na ostatni egzamin a wieczorem imprezka, więc będą kalorie z wódeczki, ale poza tym dużo ruchu więc nie mam wyrzutów
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 11:14   #2286
Pudel123
Wtajemniczenie
 
Avatar Pudel123
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 455
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

ja tam tez w tym miesiacu malo wagowo schudlam ( w piatek sie waze) ale za to duzo cm polecialo
__________________
come take my heart of glass and give me your love
I hope you'll still be there to pick the pieces up


89,9->73,2

spinoholiczka

[COLOR="Gray"]thriatlon - finished!
Pudel123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 11:26   #2287
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez Pudel123 Pokaż wiadomość
ja tam tez w tym miesiacu malo wagowo schudlam ( w piatek sie waze) ale za to duzo cm polecialo
tak napisałas o tych cm, ja się nie mierzę więc nie wiem, ale postanowiłam przymierzyć spodnie, które kupiłam kiedyś w lumpie za 5zł, ale były trochę ciasne i co?są ok więc mam w czym iść wieczorem na impreze ;D rozwiązał się mój problemmmm juhuuuu xD
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-13, 13:23   #2288
Cassandra 23
Zakorzenienie
 
Avatar Cassandra 23
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...małe miasteczko...
Wiadomości: 5 488
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Hej!
Niesmiało do Was pukam

Nawet nie wiecie ile razy w zyciu byłam na diecie bywało, ze chudłąm naprawde sporo, pozniej ciąża - wpadło 25 kg, pozniej druga ciaza i kolejne 5. Co prawda schudłąm sporo po pierwszej ale znow przytyłam Teraz jestem jak wieloryb. Az wstyd podac wymiary
Nie moge sie zmobilizowac do kolejnej diety.
Moja zguba są słodycze!! i lenistwo. Sama doprowadziłam siebie do takiego stanu Nie wiem jak mam wziasc sie za siebie i pilnowac diety. Ta zimowa pogoda wpływa na mnie depresyjnie, tylko bym siedziała na tyłku i jadła...
Chciałabym schudnac 20 kg moze jakos mi sie uda...
Przygarnicie mnie do siebie?
__________________
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze
^^^Moje skarby^^^

Jakub 20 czerwca 2009 r.
Blanka
15 września 2011 r
.

Cassandra 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 13:29   #2289
ainurka
Raczkowanie
 
Avatar ainurka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 54
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość
Hej!
Niesmiało do Was pukam

Nawet nie wiecie ile razy w zyciu byłam na diecie bywało, ze chudłąm naprawde sporo, pozniej ciąża - wpadło 25 kg, pozniej druga ciaza i kolejne 5. Co prawda schudłąm sporo po pierwszej ale znow przytyłam Teraz jestem jak wieloryb. Az wstyd podac wymiary
Nie moge sie zmobilizowac do kolejnej diety.
Moja zguba są słodycze!! i lenistwo. Sama doprowadziłam siebie do takiego stanu Nie wiem jak mam wziasc sie za siebie i pilnowac diety. Ta zimowa pogoda wpływa na mnie depresyjnie, tylko bym siedziała na tyłku i jadła...
Chciałabym schudnac 20 kg moze jakos mi sie uda...
Przygarnicie mnie do siebie?
Hej
większość z nas tu obecnych była już tysiąc razy na diecie ale właśnie po to tu jesteśmy, żeby to był ostatni raz
moją zgubą też były słodycze, ale od kiedy przy każdym ciastku muszę pomyśleć: i co później powiesz dziewczynom na wizażu??? że "upsss" ? to dwa razy się zastanowię dlatego tym razem na pewno Ci się uda!!!
__________________
max było 75 kg
23.01 - 72,5 kg
19.02 - 69,7 kg (-2,8kg)
I cel - 67 kg (-5,5kg)
II cel - 63 kg (-9 kg)
III cel - 57 kg (- 15,5 kg)
ainurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 13:37   #2290
Cassandra 23
Zakorzenienie
 
Avatar Cassandra 23
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...małe miasteczko...
Wiadomości: 5 488
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez ainurka Pokaż wiadomość
Hej
większość z nas tu obecnych była już tysiąc razy na diecie ale właśnie po to tu jesteśmy, żeby to był ostatni raz
moją zgubą też były słodycze, ale od kiedy przy każdym ciastku muszę pomyśleć: i co później powiesz dziewczynom na wizażu??? że "upsss" ? to dwa razy się zastanowię dlatego tym razem na pewno Ci się uda!!!
Ja bylam chyba 2 tysiace razy na diecie
Ja potrafie w nocy sie obudzic (gdy musze córci zrobic mleczko) i biore miske ciastek do łóżka i jem wiem to chore ...
Wstydze sie tego sama przed sobą, mąż sie dziwi kto wyjada wszystkie ciastka Wiem, ze potrafie miec silna wole bo bywały czasy ze przez kilka tygodni nie miałam nic słodkiego w ustach.
W nic sie nie mieszcze, jestem 5 miesiecy po porodzie a nadal chodze w spodniach ciazowych
no to sie wygadałam...
__________________
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze
^^^Moje skarby^^^

Jakub 20 czerwca 2009 r.
Blanka
15 września 2011 r
.

Cassandra 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 14:18   #2291
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Witam nowe Dziewczyny na wątku

Za mną wciąż dziś coś chodzi, coś słodkiego, niezdrowego, ale nie dam się, muszę przełamać zlą passę po weekendzie, na kolację zrobię sobie coś smacznego, może placuszki twarożkowe, zapiję kilkoma kubkami zielonej herbaty. Wiem, że takie dni się po prostu zdarzają, ale wiem też, że muszę kontynuować dietę i nie pozwalać sobie na zbyt wiele, bo razem w kńcu osiągniemy cel

Miłego popołudnia Kochane
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-13, 14:22   #2292
mala_czarna_21
Zakorzenienie
 
Avatar mala_czarna_21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 044
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez confused women Pokaż wiadomość
Witam nowe Dziewczyny na wątku

Za mną wciąż dziś coś chodzi, coś słodkiego, niezdrowego, ale nie dam się, muszę przełamać zlą passę po weekendzie, na kolację zrobię sobie coś smacznego, może placuszki twarożkowe, zapiję kilkoma kubkami zielonej herbaty. Wiem, że takie dni się po prostu zdarzają, ale wiem też, że muszę kontynuować dietę i nie pozwalać sobie na zbyt wiele, bo razem w kńcu osiągniemy cel

Miłego popołudnia Kochane
ja mam dzisiaj ochotę na słodkie więc robie naleślniki z ciemnej mąki z żurawiną i miodem
__________________
Codziennie rano budzę się piękniejsza ale dzisiaj to już ku**a przesadziłam


2015 - 38
mala_czarna_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 14:35   #2293
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez mala_czarna_21 Pokaż wiadomość
ja mam dzisiaj ochotę na słodkie więc robie naleślniki z ciemnej mąki z żurawiną i miodem
Mniam Dodajesz do ciasta żurawinę i miód czy jak?
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 14:38   #2294
mala_czarna_21
Zakorzenienie
 
Avatar mala_czarna_21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 044
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez confused women Pokaż wiadomość
Mniam Dodajesz do ciasta żurawinę i miód czy jak?
ciasto robię jak na normalne naleśniki tylko słodzę miodem zamiast cukru, a żurawinę duszę w rondelku z łyżką miodu i smaruje nią naleśnika
na to jakiś banan w plasterki i pyyyyszota!
__________________
Codziennie rano budzę się piękniejsza ale dzisiaj to już ku**a przesadziłam


2015 - 38
mala_czarna_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 15:13   #2295
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez mala_czarna_21 Pokaż wiadomość
ciasto robię jak na normalne naleśniki tylko słodzę miodem zamiast cukru, a żurawinę duszę w rondelku z łyżką miodu i smaruje nią naleśnika
na to jakiś banan w plasterki i pyyyyszota!
Miód, banan, suszona żurawina..ech, moja dieta pozwala na wiele, ale na to akurat nie O, wiem, pokombinuję dziś z brownies czekoladowym
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 15:47   #2296
Szabik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 541
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Witam nowe dziewczyny na wątku! Kolejne podwójne mamy! Ale z Was szczęściary!!!
Zrobiłam dziś 18km na rowerze stacjonarnym i wczoraj chciałam biegać, ale skończyło się na niecałych 3km i małych odmrożeniach na dłoniach... Jednak nie będę ryzykować sportu na powietrzu w taką pogodę... Przynajmniej bez porządnych rękawiczek.
Szabik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 15:50   #2297
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Chcicałam tylko szybko napisać, że zakońćzyłam sesję i rozpoczynam tygodniowe ferie Hasło na te ferie: mało jedzenia, dużo alkoholu
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 17:12   #2298
Szabik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 541
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez 69love69 Pokaż wiadomość
Chcicałam tylko szybko napisać, że zakońćzyłam sesję i rozpoczynam tygodniowe ferie Hasło na te ferie: mało jedzenia, dużo alkoholu
Gratulacje za zdanie sesji!
Szabik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 18:41   #2299
mersi38
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 54
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

hej dziewczyny! kilka z nas ma chyba teraz fazę na słodkie. Ja właśnie mam ;] I zjadłam 3 małe wafelki bez cukru z odrobiną marmolady (takie cienkie, niby że czekoladowe, na zdrowej żywności kupiłam, ściema z tą czekoladą... )

Witajcie, nowe dziewczyny! Fajnie, że się dołączyłyście. To forum rzeczywiście dużo daje. Mam nadzieję, że tak będzie cały czas i Wam też się udzieli.

Pomyślcie sobie, że miną mrozy, przyjdzie wiosna, a my, zamiast wstydzić się pozimowych kilogramów, będziemy mogły zakładać lekkie ciuchy i wyglądać dobrze!! Ja o tym myślę co dzień...
__________________
79 -72,3 72 - 71 - 70 - 69 - 68 - 67 - 66 - 65!!!!!

było: 79
czerwiec '12: 68,7
jest: 72,7
będzie: Sylwester 68
marzec '13: 65

mersi38 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-13, 19:00   #2300
kejtxd
Raczkowanie
 
Avatar kejtxd
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 338
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Ja z kolei mam fazę na słone Wczoraj o 18 NIESTETY wciągnęłam pizze mrożoną Ale wzięłam błonnik przed, poza tym cały dzień w pracy zjadłam: kefir, jogurt brzoskwiniowy, ciasteczko owsiane, mały muffin czekoladowy no i ta pizza. Więc koniec końców, chyba nie jest aż tak źle!


Witam nowe koleżanki!
kejtxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 20:22   #2301
Ashira
Wtajemniczenie
 
Avatar Ashira
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 521
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Witam wszystkie nowe towarzyszki na placu boju!

wszystkim grzesznicom
chociaż mi też się przyda...
od dłuższego czasu jestem beznadziejna. jem dużo gorzej, totalnie nie pilnuje posiłków. tragedii nie ma jeśli chodzi o jakość no poza ilością białka, nie podjadam też... no i moja zmora, alkohol w dużych ilościach. nic nie poradzę na to, że ja siedzę zawsze z facetami piję i oni już leżą a ja wciąż siedzę jak siedziałam... i do tego imprezowe towarzystwo mnie otacza...
ale nie jem po alkoholu.
jeśli chodzi o ćwiczenia też nieco gorzej...
ale co najśmieszniejsze chudnę dalej. wolniej ale chudnę. i coś powoli widzę rusza z wagą a nie tylko cm.

właśnie piekę muffiny otrębowe z brokułami będą jutro na uczelnie. jak one pachna! zabieram też standardowo jabłko i do tego jogurt pitny.
__________________

nie perfum a perfumy!tak jak spodnie czy skrzypce a nie spodeń i skrzypiec!
nie dekold a dekolt!
nie wziąść a wziąć! chyba, że ktoś musi coś zabraść...
bynajmniej ≠ przynajmniej!
Ashira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 20:56   #2302
gosiaczek071
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek071
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: spod lasu
Wiadomości: 3 579
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Melduję się po godzince na orbitreku. Zrobiłam 7 km, nie jest to jakiś imponujący wynik ale dziś pierwszy dzień. Mam spodenki neoprenowe, alei się spocilam na tyłku

Wszystko zjadłam wg planu, wypilam 1,5 litra wody.☠
Jestem z siebie zadowolona.☠

Jak się wazycie, raz w tygodniu?☠
Muszę się pomierzyc, ale to jutro.☠

Muffinki z brokulami? To dobre??
gosiaczek071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 20:58   #2303
Pudel123
Wtajemniczenie
 
Avatar Pudel123
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 455
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

ja skonczylam dzis swego cudownego lososia :P

na orbitreku też jeździłam godzine.

Kurde kupiłam sbie puder Vichy Dermablend, używałą ktoras?
__________________
come take my heart of glass and give me your love
I hope you'll still be there to pick the pieces up


89,9->73,2

spinoholiczka

[COLOR="Gray"]thriatlon - finished!
Pudel123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 21:06   #2304
Ashira
Wtajemniczenie
 
Avatar Ashira
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 521
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez gosiaczek071 Pokaż wiadomość

Muffinki z brokulami? To dobre??
przepyszne! różyczka brokuła wbita w muffinkę, z przypraw gałka muszk., czosnek granulowany i zioła prowansalskie
uwielbiam też muffiny z cebulą i musztardą
dla mnie są idealne do pracy/na uczelnię


kurcze wszystkie zasuwacie na tych orbitrekach... ale mnie ani nie stać na niego, ani nie mam na niego ani odrobiny miejsca. za to kibicuję śniegowi żeby topniał szybciej i żebym mogła biegać
__________________

nie perfum a perfumy!tak jak spodnie czy skrzypce a nie spodeń i skrzypiec!
nie dekold a dekolt!
nie wziąść a wziąć! chyba, że ktoś musi coś zabraść...
bynajmniej ≠ przynajmniej!
Ashira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 21:14   #2305
gosiaczek071
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek071
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: spod lasu
Wiadomości: 3 579
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Ja miałam pokład dermablend i jest bardzo fajny, lekki, dobrze kryje.☠

Takie pysznosci można robić z muffinek? Mi to się tylko na słodko kojarzą... Dawałas gdzies tu przepis? Jak nie to mogę prosić?

Ja z kolei nie cierpię biegania... Zaraz mnie nos boli, mam zadyszke, kolke. Orbiego dostałam od męża ale musiałam obiecać, ze będę ćwiczyć. Miejsca tez mam sporo więc się cieszę. Dziś uznalalam, ze steper mi nie potrzebny, orbi doskonale go zastepuje. Mam tez rowerek stacjonarny ale jakiś przedpotopowy i dziwnie się na nim jeździ...☠

Lecę już spać, dzieci pewnie bedą w nocy wstawać
gosiaczek071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 21:45   #2306
em!L!a
Raczkowanie
 
Avatar em!L!a
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 481
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

gosiaczek071, Cassandra 23, witajcie

super im wieksza grupa wsparcia tym raźniej

a jak kobitki plany na jutro?
moj się wygadal, że do kina idziemy ze znajomymi, mam nadziejęże nie będa chcieli iść później na jakieś kebaby

na gifta dla P. mam breloczek (akrylowe serduszka) z wygrawerowanymi imionami z czekoladkami w kszatlcie serca
tak bardziej to dla smiechu wzięłam, bo jakoś nie przywiązujemy zbytniej wagi do walentynek, ot okazja jak każda inna

u mnie zastój na wadze ale brzuch mi sie spłaszcza powoli, no i podobno z tyłka troche zeszło tluszczu
__________________
The hardest thing in life to learn is which bridge to cross and which to burn..
start -> 09.01.12 - 80kg (BMI: 28.69)
cel (-15kg)-> 65kg (BMI: 23.31)

2 cel -> 60kg (BMI: 21.50)
Od stycznia na diecie MM: 64,2 (-15,8kg)
18.05.2013
em!L!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 21:51   #2307
Ashira
Wtajemniczenie
 
Avatar Ashira
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 521
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez em!L!a Pokaż wiadomość
gosiaczek071, Cassandra 23, witajcie

super im wieksza grupa wsparcia tym raźniej

a jak kobitki plany na jutro?
moj się wygadal, że do kina idziemy ze znajomymi, mam nadziejęże nie będa chcieli iść później na jakieś kebaby

na gifta dla P. mam breloczek (akrylowe serduszka) z wygrawerowanymi imionami z czekoladkami w kszatlcie serca
tak bardziej to dla smiechu wzięłam, bo jakoś nie przywiązujemy zbytniej wagi do walentynek, ot okazja jak każda inna

u mnie zastój na wadze ale brzuch mi sie spłaszcza powoli, no i podobno z tyłka troche zeszło tluszczu
wiesz u mnie 'ruszenie' oznacza 10 dag w dół :P

i ja z okazji walentynek... piję wino z przyjaciółkami :P i do tego namiętnie uczę się do poprawki.
boję się, że czeka mnie warunek
__________________

nie perfum a perfumy!tak jak spodnie czy skrzypce a nie spodeń i skrzypiec!
nie dekold a dekolt!
nie wziąść a wziąć! chyba, że ktoś musi coś zabraść...
bynajmniej ≠ przynajmniej!
Ashira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 21:53   #2308
LadyAna
Rozeznanie
 
Avatar LadyAna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 825
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez Ashira Pokaż wiadomość
przepyszne! różyczka brokuła wbita w muffinkę, z przypraw gałka muszk., czosnek granulowany i zioła prowansalskie
uwielbiam też muffiny z cebulą i musztardą
dla mnie są idealne do pracy/na uczelnię


kurcze wszystkie zasuwacie na tych orbitrekach... ale mnie ani nie stać na niego, ani nie mam na niego ani odrobiny miejsca. za to kibicuję śniegowi żeby topniał szybciej i żebym mogła biegać
kibicuję razem z tobą, żeby stopniał śnieg, chcę już na rower
__________________

"Well you only need the light when it's burning low
Only miss the sun when it starts to snow
Only know you love her when you let her go
Only know you've been high when you're feeling low
Only hate the road when you're missing home... "


fitness, running, cycling

LadyAna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 22:30   #2309
em!L!a
Raczkowanie
 
Avatar em!L!a
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 481
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

u mnie sie tak waga "buja" 0.5 kg w gore i w dół... może w tym tygodniu bedzie lepiej, potrzebuje tak chociaż spadku do 73 - 72,5 bo motywacja mi słabnie przy takim zastoju...
na poczatku tak ładnie szło.. może to była kwestia szoku dla organizmu, a teraz sie przyzwyczaił...

myśle jeszcze jak mozna przyspieszyć metabolizm? macie jakies patenty?
__________________
The hardest thing in life to learn is which bridge to cross and which to burn..
start -> 09.01.12 - 80kg (BMI: 28.69)
cel (-15kg)-> 65kg (BMI: 23.31)

2 cel -> 60kg (BMI: 21.50)
Od stycznia na diecie MM: 64,2 (-15,8kg)
18.05.2013
em!L!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 22:34   #2310
Szabik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 541
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez em!L!a Pokaż wiadomość
gosiaczek071, Cassandra 23, witajcie

super im wieksza grupa wsparcia tym raźniej

a jak kobitki plany na jutro?
moj się wygadal, że do kina idziemy ze znajomymi, mam nadziejęże nie będa chcieli iść później na jakieś kebaby

na gifta dla P. mam breloczek (akrylowe serduszka) z wygrawerowanymi imionami z czekoladkami w kszatlcie serca
tak bardziej to dla smiechu wzięłam, bo jakoś nie przywiązujemy zbytniej wagi do walentynek, ot okazja jak każda inna

u mnie zastój na wadze ale brzuch mi sie spłaszcza powoli, no i podobno z tyłka troche zeszło tluszczu
Brak faceta + mało wolnych znajomych = wieczór jak każdy inny. Będę się uczyć na koło.
A ja mam @ i się nie ważę. Boje się. :P Bo ćwiczę min. raz na dwa dni po 30min, nie jem więcej niż 1300kcal i jak nie będzie efektów wagowych to chyba się rzucę na czekoladę... Więc na razie odwlekam ten moment i nawet mnie nie korci. I w ogóle jak tak jem to moje 1300kcal porozkładane na 4 czy 5 posiłków to jakoś nawet nie czuję tej diety... W sensie, że nie łażę głodna z myślą "mam nadzieję, że dojdę do wagi x kg, zanim Studencka się skończy", co jak by nie patrzeć jest całkiem dobrym objawem.

Edytowane przez Szabik
Czas edycji: 2012-02-13 o 22:36
Szabik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:13.