Dobrze mam zaplanowane ćwiczenia żeby schudnąć? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-01, 19:04   #1
Vilu21
Przyczajenie
 
Avatar Vilu21
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11

Dobrze mam zaplanowane ćwiczenia żeby schudnąć?


Cześć, chciałabym się od Was dowiedzieć czy ćwiczenia, które robie pomogą mi schudnąć. Głównie zależy mi na wyszczupleniu nóg i brzucha. Mam 170 cm wzrostu i ważę 64 kg, nie ukrywam, że chciałabym zrzucić jakieś 7-8 kg.
Ćwiczenia zaczęłam robić dopiero niedawno. Przez pierwsze dwa tygodnie ćwiczyłam killera Ewy Chodakowskiej a teraz przez 1.5 tygodnia ćwicze z Mel B i z nią robię: 15 min cardio, 10 min nogi, 10 min pośladki, 10 min ABS i potem 5 min rozciąganie.
Chciałabym wiedzieć, które ćwiczenia dadzą mi lepszy efekt kiedy chce schudnąć?
Musze przyznać, że odkąd zaczęłam ćwiczenia z Mel B nie mam ochcoty na ćwiczenia z Ewą, ona jest mego nuda jednak wydaję mi się, że jej ćwiczenia na zrzucenie kilogramów będą lepsze.
A Wy jak myślicie? Może same na sobie możecie porównać i jedne i drugie ćwiczenia?
Bardzo proszę o odpowiedź ponieważ zależy mi żeby w ciągu 4 miesięcu pozbyć się jak najwięcęj kilogramów i oczywiście ujędrnić swoje ciało !
Vilu21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 20:11   #2
egie
Raczkowanie
 
Avatar egie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 452
Dot.: Dobrze mam zaplanowane ćwiczenia żeby schudnąć?

Hej,
Jeśli chodzi o te ćwiczenia to Chodakowska ma naprawdę dobre programy pomagające w odchudzaniu.. Ja osobiście robię Skalpel i Skalpel Wyzwanie, ale na przemian z ćwiczeniami Mel. Z tym, że ćwiczenia Mel na poszczególne partie ciała są raczej modelujące, a żeby modelować, trzeba najpierw tłuszczyk spalić, a z kolei na spalenie tłuszczu wpływa: 30% ćwiczeń i 70% diety.. Więc ćwiczenia obowiązkowo, ale dieta także No i też zwróć uwagę na wymiary, nie tylko na wagę.
Dodatkowo, proponuję dużo treningów typu cardio, bieganie, skakanka itd. Ale pamiętaj, że musisz sama wybrać trenera, z którym ćwiczy Ci się najlepiej i sama zauważysz efekty po pierwszym miesiącu :P
To jest moje zdanie i odczucia po przygodzie z odchudzaniem
__________________
egie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 20:35   #3
Vilu21
Przyczajenie
 
Avatar Vilu21
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11
Dot.: Dobrze mam zaplanowane ćwiczenia żeby schudnąć?

Kiedyś też robiłam skalpel tylko nie byłam zadowolne efektami i przestałam w sumie w miesiąc schudłam dwa kg ćwicząc 5 razy w tygodniu i bez stosowania żadnej diety. Nie wiem czego się spodziewałam chyba, że w miesiąc stanę się mega laską xD hehe
Po ćwiczeniach z Mel B widze, że ciało jest jędrniejsze, tylko najpierw trzeba spalić tkankę tłuszczową, żeby modelować ciało. Zdecydowanie wole ćwiczenia z Mel B ale chyba najpierw zacznę robić Turbo i Killera Ewki bo wydaje mi się, że chyba więcej tłuszczyku uda mi się z nią spalić Zgadzam się z Tobą, że nie chodzi głownie o wagę tylko o to jak wygląda ciało Chociaż miło jest stanąć na wagę i zobaczyć 56 a nie 60 kg
A jeśli chodzi o dietę to chyba wystarczy zdrowe odżywianie? Ja raczej nie patrz na to co jem, tyle tylko, że się nie objadam i po 18 staram się nie jeść
Vilu21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 09:57   #4
mamuska111
Raczkowanie
 
Avatar mamuska111
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 380
Dot.: Dobrze mam zaplanowane ćwiczenia żeby schudnąć?

Cytat:
Napisane przez Vilu21 Pokaż wiadomość
Cześć, chciałabym się od Was dowiedzieć czy ćwiczenia, które robie pomogą mi schudnąć. Głównie zależy mi na wyszczupleniu nóg i brzucha. Mam 170 cm wzrostu i ważę 64 kg, nie ukrywam, że chciałabym zrzucić jakieś 7-8 kg.
Ćwiczenia zaczęłam robić dopiero niedawno. Przez pierwsze dwa tygodnie ćwiczyłam killera Ewy Chodakowskiej a teraz przez 1.5 tygodnia ćwicze z Mel B i z nią robię: 15 min cardio, 10 min nogi, 10 min pośladki, 10 min ABS i potem 5 min rozciąganie.
Chciałabym wiedzieć, które ćwiczenia dadzą mi lepszy efekt kiedy chce schudnąć?
Musze przyznać, że odkąd zaczęłam ćwiczenia z Mel B nie mam ochcoty na ćwiczenia z Ewą, ona jest mego nuda jednak wydaję mi się, że jej ćwiczenia na zrzucenie kilogramów będą lepsze.
A Wy jak myślicie? Może same na sobie możecie porównać i jedne i drugie ćwiczenia?
Bardzo proszę o odpowiedź ponieważ zależy mi żeby w ciągu 4 miesięcu pozbyć się jak najwięcęj kilogramów i oczywiście ujędrnić swoje ciało !

Jak miło mamy taki sam cel , ważymy tyle samo , i wzrostu też mamy tyle samo.. ja ćwiczę cały czas z Ewką SKALPEL I od 10 lutego codziennie , najpierw robiłam 3 razy w tygodniu ale brak jakikolwiek efektów więć zaczełam robić 7 x w tygodniu i efekty pojawiły sie juz po dwóch tygodniach ćwiczeń .. Od niedawna do SKLAPEL I
Dorzuciłam sobie jeszcze ćwiczenia MEL , zobaczymy czy po miesiącu będa jakieś efekty wyraźniejsze niż po samym skalpelu ... dam ci znać..
Bo możliwe ze po MEL wcale kg nie będą spadać , tak jak mi leciały z Ewką..

Ja mam czas do czerwca (wesele siostry ) i chce osiagnąć swój cel 59 - 58 kg

Jeśli chodzi o jedzenie , jakoś szczególnie sie nie ograniczam i nawet kostka czekolady czy dwie są dozwolone , niestosuje żadnej diety ...
Fakt przestałam sie obżerać słodyczami (jeżeli mam ochotę na coś słodkiego jak najbardziej zjem ale nie cała tabliczkę czekolady tylko kostkę dwie ) no i nie dojadam między posiłkami to tez chyba duży plus i ostatni posiłek po 18 -19

Edytowane przez mamuska111
Czas edycji: 2014-04-02 o 10:02
mamuska111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 10:04   #5
m0nic
Raczkowanie
 
Avatar m0nic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 109
Dot.: Dobrze mam zaplanowane ćwiczenia żeby schudnąć?

Dziewczyny Skalpel jest raczej na wyrzeźbienie niż na spalenie większej ilości tkanki tłuszczowej. Na odchudzanie lepsze są programy cardio, iterwałowe, w których trzeba troszkę poskakać. Skalpel jako dodatek może być, nie wiem jak ja mogłam go robić kiedyś 4 razy w tygodniu i nie umrzeć nudów. Polecam Jillian Michaels i Fitness Blender.
__________________
redukcja start 26.08.2014
64,5-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
m0nic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 10:25   #6
mamuska111
Raczkowanie
 
Avatar mamuska111
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 380
Dot.: Dobrze mam zaplanowane ćwiczenia żeby schudnąć?

No ja schudłam od skalpela ....
mamuska111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 12:23   #7
Vilu21
Przyczajenie
 
Avatar Vilu21
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11
Dot.: Dobrze mam zaplanowane ćwiczenia żeby schudnąć?

Ja od skalpela też schudłam, tylko nie byłam zadowolona z efektów, chociaż np moja mama zauważyła, że zniknęły mi boczki i troszke wysmukliły nogi
Myśle, że teraz zacznę ćwiczyć cardio Mel b i killera Ewki, żeby jak najwięcej schudnąć a potem dołoże ćwiczenia modelujące
Do mamuska111 ja mam w sierpniu wesele bratowej i chodzi mi o to żeby wyglądać jak najlepiej i żeby mogła kupić sobie to na co mam ochotę a nie idę do sklepu i jak zawsze jest problem. Albo wystają mi boczki albo sukienka jest za krótka. Najbardziej zależałoby mi żeby wyszczuplić nogi.. Są straszne, nie dość, że grube to wyglądają jak kołki, żadnego wcięcia w łydce i jeszcze cellulit.. masakra. Niedługo będę ćwiczyć miesiąć i po nogach nie widzę jakiejś różnicy ale brzuszek po woli robi się ok, prawie nie mam boczków Ogólnie żadnej diety nie stosuje, jem wszystko bo jestem strasznym łakomczuchem Przyznaje, że dużo jem słodyczy chociaż moja mam mi zawsze mówi, że no to co jem to i tak nie jestem gruba zdarza mi się, że i fast foody jem np na obiad
Fajnie, że mamy i taka samą wagę i wzrost i, że chcemy schudnąć ! Myślałam, że są tu już tylko takie osoby szczupłę, które ćwiczą bo lubią ja raczej nie lubie ćwiczyć ale obiecałam sobie, że do sierpnia musze coś zrobić bo wiem, że nie uda mi się utrzymać diety tak długo, żeby zrzucić 7 kg ale nawet polubiłam ćwiczenia, uwielbiam Mel B, bardzo miło mi się z nią ćwiczy daj znać jakie osiąniesz efekty i pochwal się zdjęciem przed i po będziemy się motywowac
Vilu21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-02, 13:29   #8
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Dobrze mam zaplanowane ćwiczenia żeby schudnąć?

Mam tyle samo wzrostu i wagi co ty ale sobie nie wyobrażam jakbym miała schudnąć 8kg... no wyglądałabym chyba jak kościotrup a nie kobieta. Chociaż to pewnie też zależy od kompozycji ciała tłuszcz-mięśnie.
Moje zdjęcia są w podpisie.
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 14:01   #9
Vilu21
Przyczajenie
 
Avatar Vilu21
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11
Dot.: Dobrze mam zaplanowane ćwiczenia żeby schudnąć?

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Mam tyle samo wzrostu i wagi co ty ale sobie nie wyobrażam jakbym miała schudnąć 8kg... no wyglądałabym chyba jak kościotrup a nie kobieta. Chociaż to pewnie też zależy od kompozycji ciała tłuszcz-mięśnie.
Moje zdjęcia są w podpisie.
Wyglądam tak jak Ty może mam troche grubsze łydki albo mi sie tak wydaję bo są takie proste, nie mają żadnego wciącia i w ogóle nogi masz ładniejsze bo ja mam jeszcze brzydkie kolana Ja też gdybym miała inne nogi to wcale bym się nie odchudzała bo brzuch jestem w stanie zaakceptować ale nogi nie i głownie dlatego się odchudzam, chociaż moje biodra mnie jeszcze denerwują..

A robisz jakieś ćwiczenia żeby schudnąć czy np żeby wyszczuplić nogi?
Vilu21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 14:42   #10
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Dobrze mam zaplanowane ćwiczenia żeby schudnąć?

Cytat:
Napisane przez Vilu21 Pokaż wiadomość
Wyglądam tak jak Ty może mam troche grubsze łydki albo mi sie tak wydaję bo są takie proste, nie mają żadnego wciącia i w ogóle nogi masz ładniejsze bo ja mam jeszcze brzydkie kolana Ja też gdybym miała inne nogi to wcale bym się nie odchudzała bo brzuch jestem w stanie zaakceptować ale nogi nie i głownie dlatego się odchudzam, chociaż moje biodra mnie jeszcze denerwują..

A robisz jakieś ćwiczenia żeby schudnąć czy np żeby wyszczuplić nogi?
Nie ma czegoś takiego jak ćwiczenia wyszczuplające nogi. Tkankę tłuszczowa spalamy z miejsc niezależnych od naszych chęci. Organizm decyduje gdzie spala. Jeśli masz podobną budowę do mnie to może być tak że na górze żebra już będą Ci wystawać a na nogach będzie nadal tkanka tłuszczowa. Taka uroda Rada - wyluzuj i ciesz się życiem
Ja ćwiczę siłowo, chodzę na crossfit i wspinam się.
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 16:45   #11
Vilu21
Przyczajenie
 
Avatar Vilu21
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11
Dot.: Dobrze mam zaplanowane ćwiczenia żeby schudnąć?

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Nie ma czegoś takiego jak ćwiczenia wyszczuplające nogi. Tkankę tłuszczowa spalamy z miejsc niezależnych od naszych chęci. Organizm decyduje gdzie spala. Jeśli masz podobną budowę do mnie to może być tak że na górze żebra już będą Ci wystawać a na nogach będzie nadal tkanka tłuszczowa. Taka uroda Rada - wyluzuj i ciesz się życiem
Ja ćwiczę siłowo, chodzę na crossfit i wspinam się.
Tak wiem o tym, że nie schudnę tylko z nóg.. Tak czy inaczej będę ćwiczyć, schudnę może mi to coś pomoże. Jak nie to chociaż będę wiedziała, że zrobiłam wszystko żeby jak najlepiej wyglądały moje nogi. Jeżeli nie schudną to może się ujędrnią i zmniejszy mi się cellulit. W lato też można chodzić w długich sukienkach niekoniecznie tylko krótkie spódniczki i spodenki jednak fajnie byłoby je kiedyś założyć i cieszyć się tym jak się wygląda Dalej będę robić ćwiczenia cały czas mam nadzieję, że jednak coś mi to da i wreszcie nie będę się zachwycać czyimś ciałem tylko swoim
Vilu21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-02, 20:20   #12
mamuska111
Raczkowanie
 
Avatar mamuska111
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 380
Dot.: Dobrze mam zaplanowane ćwiczenia żeby schudnąć?

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Mam tyle samo wzrostu i wagi co ty ale sobie nie wyobrażam jakbym miała schudnąć 8kg... no wyglądałabym chyba jak kościotrup a nie kobieta. Chociaż to pewnie też zależy od kompozycji ciała tłuszcz-mięśnie.
Moje zdjęcia są w podpisie.
wow wyglądasz bosko , ja niestety tak nie wyglądam ... mam oponkę co mnie wkurza , jestem po dwóch ciążach (

A TWÓJ BRZUCH ! MARZE O TAKIM....

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Vilu21 Pokaż wiadomość
Ja od skalpela też schudłam, tylko nie byłam zadowolona z efektów, chociaż np moja mama zauważyła, że zniknęły mi boczki i troszke wysmukliły nogi
Myśle, że teraz zacznę ćwiczyć cardio Mel b i killera Ewki, żeby jak najwięcej schudnąć a potem dołoże ćwiczenia modelujące
Do mamuska111 ja mam w sierpniu wesele bratowej i chodzi mi o to żeby wyglądać jak najlepiej i żeby mogła kupić sobie to na co mam ochotę a nie idę do sklepu i jak zawsze jest problem. Albo wystają mi boczki albo sukienka jest za krótka. Najbardziej zależałoby mi żeby wyszczuplić nogi.. Są straszne, nie dość, że grube to wyglądają jak kołki, żadnego wcięcia w łydce i jeszcze cellulit.. masakra. Niedługo będę ćwiczyć miesiąć i po nogach nie widzę jakiejś różnicy ale brzuszek po woli robi się ok, prawie nie mam boczków Ogólnie żadnej diety nie stosuje, jem wszystko bo jestem strasznym łakomczuchem Przyznaje, że dużo jem słodyczy chociaż moja mam mi zawsze mówi, że no to co jem to i tak nie jestem gruba zdarza mi się, że i fast foody jem np na obiad
Fajnie, że mamy i taka samą wagę i wzrost i, że chcemy schudnąć ! Myślałam, że są tu już tylko takie osoby szczupłę, które ćwiczą bo lubią ja raczej nie lubie ćwiczyć ale obiecałam sobie, że do sierpnia musze coś zrobić bo wiem, że nie uda mi się utrzymać diety tak długo, żeby zrzucić 7 kg ale nawet polubiłam ćwiczenia, uwielbiam Mel B, bardzo miło mi się z nią ćwiczy daj znać jakie osiąniesz efekty i pochwal się zdjęciem przed i po będziemy się motywowac
Też jestem a raczej byłam łakomczuchem na słodycze teraz się chamuję
Pochwale się zdjęciami 18 kwietnia dokonuje pomiary i robię foty ...
jeżeli można , to pokaż jak Ty teraz wyglądasz ocenie czy jesteś gruba i czy musisz rzeczywiście schudnąć..
Rób Mel B na boczki ( polecam schodzą ) miałam ten sam problem mierzac sukienki czy dzinsy jak boczki wychodziły teraz problem jest mniejszy zdecydowanie
Ja nie odpuszczam będę ćwiczyć SKALPEL I no i z Mel też ... mogę ci wysłać tabelkę moich ćwiczeń jak chcesz ?
mamuska111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 21:11   #13
Vilu21
Przyczajenie
 
Avatar Vilu21
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11
Dot.: Dobrze mam zaplanowane ćwiczenia żeby schudnąć?

Cytat:
Napisane przez mamuska111 Pokaż wiadomość
wow wyglądasz bosko , ja niestety tak nie wyglądam ... mam oponkę co mnie wkurza , jestem po dwóch ciążach (

A TWÓJ BRZUCH ! MARZE O TAKIM....

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------



Też jestem a raczej byłam łakomczuchem na słodycze teraz się chamuję
Pochwale się zdjęciami 18 kwietnia dokonuje pomiary i robię foty ...
jeżeli można , to pokaż jak Ty teraz wyglądasz ocenie czy jesteś gruba i czy musisz rzeczywiście schudnąć..
Rób Mel B na boczki ( polecam schodzą ) miałam ten sam problem mierzac sukienki czy dzinsy jak boczki wychodziły teraz problem jest mniejszy zdecydowanie
Ja nie odpuszczam będę ćwiczyć SKALPEL I no i z Mel też ... mogę ci wysłać tabelkę moich ćwiczeń jak chcesz ?
Ja zawsze byłam łakomczuchem i jestem nadal
Pokaże swoje zdjęcie ale w przyszłym tyg bo akurat minie miesiąc odkąd ćwiczę to pochwale się efektami chociaż nie wiem czy będzie czym
Te boczki są straszne, ale teraz i tak troche mi się zmiejszyły miałam robić ćwiczenia Tiffany na boczki ale jakoś mi się nie spodobały, zaraz kręci mi się w głowie od tego machania
A co do tabelki to jasne, że chce ja swoją też prowadzę
Vilu21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 08:30   #14
mamuska111
Raczkowanie
 
Avatar mamuska111
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 380
Post Dot.: Dobrze mam zaplanowane ćwiczenia żeby schudnąć?

Luty 2014
1
2
3
4 skalpel 1
5
6
7 skalpel 1
8
9
10 skalpe 1
11 skalpel 1
12 skalpel 1
13 skalpel 1
14 skalpel 1
15 skalpel 1
16 skalpel 1
17 skalpel 1
18 sklapel 1
19 skalpel 1
20 skalpel 1
21 skalpel 1
22 skalpel 1
23 skalpel 1
24 skalpel 1
25 skalpel 1
26 skalpel 1
27 sklapel 1
28 skalpel 1
29 skalpel 1



marzec 2014
1 skalpel 1
2 skalpel 1
3 skalepl 1
4 skalpel 1
5 skalpel 1
6 skalpel 1
7 skalpel 1
8 skalpel 1
9 skalepl 1
10 skalpel 1
11 skalpel 1
12 skalpel 1 , mel b boczki
13 skalpel 1, mel b boczki
13 skalpel 1 , mel b boczki
14 skalpel 1 , mel boczki
15 skalpel 1 . Mel boczki
16 skalpel 1 , mel b boczki , spalanie tłuszczu
17 skalpel 1 , mel b boczki , spalanie tłuszczu
18 skalpel 1 , mel b boczki , spalnie tłuszczu
19 skalpel 1 , mel b boczki , spalanie tłuszczu , abs
20 skalpel1 , mel b boczki , spalanie tłuszczu , abs
21 skalpel 1 , boczki , spalanie tłuszczu , abs , pośladki
22 mel b boczki , spalanie tłuszczu , abs ,
23 skalpel 1, boczki , spalanie tłuszczu ,abs , posladki
24 skalpel 1, boczki , spalanie tłuszczu ,abs , posladki
25 mel b boczki ,spalanie tłuszczu ,abs ,posladki , tifanny
26 mel b boczki , spalanie tłuszczu ,abs ,posladki, tiffany
27 spalanie tłuszczu , abs , posladki , tiffany
28 skalpel 1 , pośladki , abs , spalanie tluszczu
29
30
31


kwiecień 2014
1 skalpel i , mel b boczki, spalanie tłuszczu , abs , pośladki , cardio
2 skalpel i , mel pośladki , boczki , abs
3 skalpel i , mel b tiffany
mamuska111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 09:16   #15
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Dobrze mam zaplanowane ćwiczenia żeby schudnąć?

Dziewczyny, polecam Wam Jillian Michaels - shred (jest na youtubie). Szczerze wątpie że skalpel spali więcej kalorii niż np zwykły spacer pomijając inne wady tego pseudotreningu. Jillian przynajmnniej ma dobrą technikę wykonywania ćwiczeń, a jej programy mogą być fajnym wstępem do wykonywania trudniejszych ćwiczeń w przyszłości.
A taki typowy program Jillian "na spalanie" jest tu https://www.youtube.com/watch?v=FTT4W8ygJ7w
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 11:34   #16
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Dobrze mam zaplanowane ćwiczenia żeby schudnąć?

Cytat:
Napisane przez Vilu21 Pokaż wiadomość
Cześć, chciałabym się od Was dowiedzieć czy ćwiczenia, które robie pomogą mi schudnąć. Głównie zależy mi na wyszczupleniu nóg i brzucha. Mam 170 cm wzrostu i ważę 64 kg, nie ukrywam, że chciałabym zrzucić jakieś 7-8 kg.
Ćwiczenia zaczęłam robić dopiero niedawno. Przez pierwsze dwa tygodnie ćwiczyłam killera Ewy Chodakowskiej a teraz przez 1.5 tygodnia ćwicze z Mel B i z nią robię: 15 min cardio, 10 min nogi, 10 min pośladki, 10 min ABS i potem 5 min rozciąganie.
Chciałabym wiedzieć, które ćwiczenia dadzą mi lepszy efekt kiedy chce schudnąć?
Musze przyznać, że odkąd zaczęłam ćwiczenia z Mel B nie mam ochcoty na ćwiczenia z Ewą, ona jest mego nuda jednak wydaję mi się, że jej ćwiczenia na zrzucenie kilogramów będą lepsze.
A Wy jak myślicie? Może same na sobie możecie porównać i jedne i drugie ćwiczenia?
Bardzo proszę o odpowiedź ponieważ zależy mi żeby w ciągu 4 miesięcu pozbyć się jak najwięcęj kilogramów i oczywiście ujędrnić swoje ciało !
jeśli schudniesz to 8kg to będziesz miała niedowagę, moim zdaniem to nie jest dobry pomysł
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 12:16   #17
Vilu21
Przyczajenie
 
Avatar Vilu21
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11
Dot.: Dobrze mam zaplanowane ćwiczenia żeby schudnąć?

Cytat:
Napisane przez mamuska111 Pokaż wiadomość
Luty 2014
1
2
3
4 skalpel 1
5
6
7 skalpel 1
8
9
10 skalpe 1
11 skalpel 1
12 skalpel 1
13 skalpel 1
14 skalpel 1
15 skalpel 1
16 skalpel 1
17 skalpel 1
18 sklapel 1
19 skalpel 1
20 skalpel 1
21 skalpel 1
22 skalpel 1
23 skalpel 1
24 skalpel 1
25 skalpel 1
26 skalpel 1
27 sklapel 1
28 skalpel 1
29 skalpel 1



marzec 2014
1 skalpel 1
2 skalpel 1
3 skalepl 1
4 skalpel 1
5 skalpel 1
6 skalpel 1
7 skalpel 1
8 skalpel 1
9 skalepl 1
10 skalpel 1
11 skalpel 1
12 skalpel 1 , mel b boczki
13 skalpel 1, mel b boczki
13 skalpel 1 , mel b boczki
14 skalpel 1 , mel boczki
15 skalpel 1 . Mel boczki
16 skalpel 1 , mel b boczki , spalanie tłuszczu
17 skalpel 1 , mel b boczki , spalanie tłuszczu
18 skalpel 1 , mel b boczki , spalnie tłuszczu
19 skalpel 1 , mel b boczki , spalanie tłuszczu , abs
20 skalpel1 , mel b boczki , spalanie tłuszczu , abs
21 skalpel 1 , boczki , spalanie tłuszczu , abs , pośladki
22 mel b boczki , spalanie tłuszczu , abs ,
23 skalpel 1, boczki , spalanie tłuszczu ,abs , posladki
24 skalpel 1, boczki , spalanie tłuszczu ,abs , posladki
25 mel b boczki ,spalanie tłuszczu ,abs ,posladki , tifanny
26 mel b boczki , spalanie tłuszczu ,abs ,posladki, tiffany
27 spalanie tłuszczu , abs , posladki , tiffany
28 skalpel 1 , pośladki , abs , spalanie tluszczu
29
30
31


kwiecień 2014
1 skalpel i , mel b boczki, spalanie tłuszczu , abs , pośladki , cardio
2 skalpel i , mel pośladki , boczki , abs
3 skalpel i , mel b tiffany
Ale super ćwiczysz już ponad 2 miesiące i to praktycznie codziennie! mi sie tak nie chce A nie wolałabyś teraz zamiast skalpela robić coś trudniejszego?

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Dziewczyny, polecam Wam Jillian Michaels - shred (jest na youtubie). Szczerze wątpie że skalpel spali więcej kalorii niż np zwykły spacer pomijając inne wady tego pseudotreningu. Jillian przynajmnniej ma dobrą technikę wykonywania ćwiczeń, a jej programy mogą być fajnym wstępem do wykonywania trudniejszych ćwiczeń w przyszłości.
A taki typowy program Jillian "na spalanie" jest tu https://www.youtube.com/watch?v=FTT4W8ygJ7w
Dzięki, chętnie spróbuje tego treningu, jeszcze nie miałam okazji z nią ćwiczyć a może mi się spodoba i będę zadowolona z efektów, zawsze warto spróbować

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
jeśli schudniesz to 8kg to będziesz miała niedowagę, moim zdaniem to nie jest dobry pomysł
Może i tak, na pewno nie będę odchudzać się żeby być bardzo chudą.. Myśle, że jak schudnę do 57 kg to będę bardzo zadowolna kiedyś ważyłam tyle i nie byłam jakaś bardzo chuda, tylko szczupła ogólnie mam taką budowę, że mam grubsze nogi i troszkę bioderka także jakbym chciała być bardzo chuda to naprawdę musiałbym mało ważyć. Chodzi mi o to żeby moje ciało było ładne i zgrabne a nie żeby było mi widać kości
Vilu21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 12:19   #18
mamuska111
Raczkowanie
 
Avatar mamuska111
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 380
Dot.: Dobrze mam zaplanowane ćwiczenia żeby schudnąć?

Wiesz co zastanawiałam się nad skalpel wyzwanie ale nie ma go na yutube .. Rak codziennie , mam trochę czasu i zamiast leżeć na kanapie ćwiczę ;-) i jeżeli skalpel daje mi efekty to po co zmieniać na trudniejsze ćwiczenia , chce zobaczyć jaki efekt odniosę ćwicząc rok z Ewką ;-)
mamuska111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 16:21   #19
Vilu21
Przyczajenie
 
Avatar Vilu21
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11
Dot.: Dobrze mam zaplanowane ćwiczenia żeby schudnąć?

Tylko może Ci się szybko znudzić skalpel ale mnie zaskoczyłaś pisząc, że chcesz rok ćwiczyć ja bym chyba nie dała rady, być może dlatego, że nie przepadam za ćwiczeniem. Póki co mam dobrą motywacje i mam nadzieje, że uda mi się wytrwać jak najdłużej dziś zrobiłam killera Ewki ale myślałam, że umre, tak się mega zmęczyłam Po wszystkich ćwiczeniach Mel B nie czuje takie zmęczenia, nawet jak robie wszystkie razem


A co myślicie o piciu 2 litrów wody (niegazowanej) dziennie? Jest to naprawde takie niezbędne? Strasznie nie lubie pić wody niegazowanej, po prostu mi nie smakuje. Mogę ją zastąpić czarną herbatą, czasem także lubię napić się zielonej herbaty i sokami? a co z wodą gazowaną? albo np lekko gazowaną? Mogę ją pić?

Edytowane przez Vilu21
Czas edycji: 2014-04-03 o 16:31
Vilu21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-03, 21:18   #20
mamuska111
Raczkowanie
 
Avatar mamuska111
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 380
Dot.: Dobrze mam zaplanowane ćwiczenia żeby schudnąć?

Cytat:
Napisane przez Vilu21 Pokaż wiadomość
Tylko może Ci się szybko znudzić skalpel ale mnie zaskoczyłaś pisząc, że chcesz rok ćwiczyć ja bym chyba nie dała rady, być może dlatego, że nie przepadam za ćwiczeniem. Póki co mam dobrą motywacje i mam nadzieje, że uda mi się wytrwać jak najdłużej dziś zrobiłam killera Ewki ale myślałam, że umre, tak się mega zmęczyłam Po wszystkich ćwiczeniach Mel B nie czuje takie zmęczenia, nawet jak robie wszystkie razem


A co myślicie o piciu 2 litrów wody (niegazowanej) dziennie? Jest to naprawde takie niezbędne? Strasznie nie lubie pić wody niegazowanej, po prostu mi nie smakuje. Mogę ją zastąpić czarną herbatą, czasem także lubię napić się zielonej herbaty i sokami? a co z wodą gazowaną? albo np lekko gazowaną? Mogę ją pić?

Ja piję wode z kranu - jest najlpesza
mamuska111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-06, 13:15   #21
Vilu21
Przyczajenie
 
Avatar Vilu21
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11
Dot.: Dobrze mam zaplanowane ćwiczenia żeby schudnąć?

Cytat:
Napisane przez mamuska111 Pokaż wiadomość
Ja piję wode z kranu - jest najlpesza
Fakt jest to jakieś rozwiązanie Jak dla mnie jest lepsza woda z kranu niż woda z butelki ale też za nią nie przepadam, wole herbate;D
Vilu21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 16:43   #22
mamuska111
Raczkowanie
 
Avatar mamuska111
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 380
Dot.: Dobrze mam zaplanowane ćwiczenia żeby schudnąć?

Cytat:
Napisane przez Vilu21 Pokaż wiadomość
Fakt jest to jakieś rozwiązanie Jak dla mnie jest lepsza woda z kranu niż woda z butelki ale też za nią nie przepadam, wole herbate;D
Herbatka tez smaczna
Jak tam idzie ci praca nad sobą ? Działasz ?
__________________
BYLO 71 KG

JEST 58 KG

-------------------------------------------------------

Szczęśliwa matka dwójki wspaniałych pociech





------------------------------------------
mamuska111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-08, 09:05   #23
Vilu21
Przyczajenie
 
Avatar Vilu21
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11
Dot.: Dobrze mam zaplanowane ćwiczenia żeby schudnąć?

Cytat:
Napisane przez mamuska111 Pokaż wiadomość
Herbatka tez smaczna
Jak tam idzie ci praca nad sobą ? Działasz ?
Ćwicze cały czas ale efektów jakoś nie widzę jedynie co na brzuchu. W sumie po miesiącu ćwiczeń razem spadło mi 5 cm, liczyłam na trochę więcej ale nie poddaje się i będę cały czas ćwiczyć, w końcu do sierpnia mam troche czasu grubsza raczej od tego nie będę
wydaje mi się, że nie potrzebnie przestałam ćwiczyć z Ewą i zaczęłam Mel B..
Teraz mam zamiar robić cały tydzień killera a następny tydzień turbo i tak na zmianę, może wtedy efekty będą lepsze

a jak u Ciebie? ćwiczenia działają?
Vilu21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-15, 20:04   #24
mamuska111
Raczkowanie
 
Avatar mamuska111
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 380
Dot.: Dobrze mam zaplanowane ćwiczenia żeby schudnąć?

Cytat:
Napisane przez Vilu21 Pokaż wiadomość
Ćwicze cały czas ale efektów jakoś nie widzę jedynie co na brzuchu. W sumie po miesiącu ćwiczeń razem spadło mi 5 cm, liczyłam na trochę więcej ale nie poddaje się i będę cały czas ćwiczyć, w końcu do sierpnia mam troche czasu grubsza raczej od tego nie będę
wydaje mi się, że nie potrzebnie przestałam ćwiczyć z Ewą i zaczęłam Mel B..
Teraz mam zamiar robić cały tydzień killera a następny tydzień turbo i tak na zmianę, może wtedy efekty będą lepsze

a jak u Ciebie? ćwiczenia działają?
Powiem ci że mi super , wciąż ćwicze z Ewką nie zrezygnuje z niej ..
mierzyłam się i ... już się chwalę

/ 10.02.2014 /18.03.2014 /14.04.2014/ SUMA
PAS / 91cm / 81cm / 75,5 cm / 15,5cm
BRZUCH /94cm /90cm / 87cm /-7 cm
BIODRA /96cm /94 cm /91cm / -5cm
WAGA / 71kg / 65,7kg / 63,3 kg /7,7kg




JESTEM MEGA ZADOWOLONA !
__________________
BYLO 71 KG

JEST 58 KG

-------------------------------------------------------

Szczęśliwa matka dwójki wspaniałych pociech





------------------------------------------

Edytowane przez mamuska111
Czas edycji: 2014-04-15 o 20:05
mamuska111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-15 21:04:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:02.