Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-12-21, 20:59   #2041
greenblueviolet
Raczkowanie
 
Avatar greenblueviolet
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 340
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Dziękuję Ci serdecznie, athm
Zbadałam wnikliwie sprawę ale złote flakoniki niestety są już niedostępne w świątecznej ofercie wysyłkowej z listopada - zarówno Quelques Notes d'Amour, jak i Comme une Evidence. Natomiast do oferty wrześniowej w ogóle nie wchodzą jako wybrany gratis przez klienta Szkoda, że nie wrzucili tych limitowanych zapachów w wersji gold na stronę internetową, jak zrobili to na przykład Niemcy.

Co do nowego zapachu, to super Znowu pojawi się coś nowego, będą emocje Nawet weszłam już na Espace Presse Yves Rocher
http://www.yves-rocher.com/fr/espace...uits/leparfum/
ale jeszcze nie ma żadnego info w tej pachnącej sprawie
Accord Chic i Rose Oud w ogóle nie przypadły mi do gustu, ale może tym razem pojawi się coś, czego zapragnę, no i te emocje, czekanie - lubię to!

Szkoda, że w tym kalendarzu, który jest styczniowym prezentem za wizytę w stacjonarce, nie umieścili żadnych nowości. Po cichu liczyłam na to No ciekawe, co będzie się działo u YR w nadchodzącym roku

Cytat:
Napisane przez athm Pokaż wiadomość
Moja Droga, nic straconego Nie wiem, czy te limitowane flakoniki wchodzą jako gratis, ale oferta listopadowa jest ważna do końca grudnia Pisałam nawet na pierwszej stronie, że oferty są ważne miesiąc dłużej, niż podaje blankiet. Nawet przed chwilą sprawdzałam - wchodzi przez internet

Byłam już w stacjonarce po mój balsam miodowy, mam kalendarz i mleczko W kalendarzu niestety same starocie, nie ma zdjęć żadnych nowości, a ekspedientka mówiła, że w lutym wchodzi jakiś nowy zapach

Przy kasie balsamy po goleniu 18,90, pianka 14,90, żel 17,90. Dwufazówka dalej 11,90.
__________________
"Some things are more precious because they don't last long."
greenblueviolet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-22, 08:37   #2042
Nikaaa152
Zakorzenienie
 
Avatar Nikaaa152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 669
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Dziękuję za rady odnośnie perfum - SEBS wygrały
Nikaaa152 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-22, 09:50   #2043
c794f3216fa96d344d93a9c8b507d0f47f8f8180_61da25c290477
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 130
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Teraz do zamówień już od 39zł dodajemy dodatkowy gratis!-
taka informacja pojawia się na stronie YR. Jak ktoś dostanie, pochwalcie się!
c794f3216fa96d344d93a9c8b507d0f47f8f8180_61da25c290477 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-22, 09:58   #2044
Iryska75
Zakorzenienie
 
Avatar Iryska75
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: z kociego raju
Wiadomości: 4 716
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez Nikaaa152 Pokaż wiadomość
Dziękuję za rady odnośnie perfum - SEBS wygrały
Świetny wybór, to piękny zapach, zimowy otulacz i poprawiacz nastroju : )
Iryska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-22, 10:08   #2045
pysiak13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 62
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

[1=c794f3216fa96d344d93a9c 8b507d0f47f8f8180_61da25c 290477;68868556]Teraz do zamówień już od 39zł dodajemy dodatkowy gratis!-
taka informacja pojawia się na stronie YR. Jak ktoś dostanie, pochwalcie się!
[/QUOTE]


Tym dodatkowym gratisem jest mały żel Jabłko w karmelu
pysiak13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-22, 15:01   #2046
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX



Przepraszam, jeśli ten temat był poruszany, ale czasami mogę coś przeoczyć.

Czy męski dezodorant Ambre Noir zostanie wycofany lub nie bedzie dostępny w sklepie online? Jakiś czas temu był jako niedostępny, a teraz w ogóle go nie ma
__________________
"I wish there was a way to know you're in the good old days before you've actually left them"


Instagram
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-23, 13:48   #2047
_CyberDoll_
Raczkowanie
 
Avatar _CyberDoll_
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 51
Exclamation Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Dziewczyny, poratujecie odpowiedzią PLZ
Nie chcę znowu wyjść na idiotkę przy kasie
Już kilkakrotnie próbowałam zwrócić sie o dodatkowe pieczatki podczas zakupów przy kasie, zachęcona informacją ,że :

"Pokazując aplikację mobilną przy kasie, otrzymasz 3 pieczątki gratis."

Każdorazowo widzę uniesione brwi Pań w sklepie stacjonarnym.
Odpowiedz brzmi :" Niestety o niczym takim nie wiem,przykro mi bardzo..."
Czy to faktycznie ma miejsce, czy mnie po prostu spławiają...? Dodam ,że generalnie robię zakupy w Yves Rocher dość często, wolałabym uniknąć niezręcznej sytuacji przy kasie... Może spróbować zmienić sklep...?
Bardzo proszę Was o podpowiedź na jakiej zasadzie to działa?
P.S. pozdrawiam wszystkie zabiegane Forumowiczki! Mam nadzieję że w natłoku obowiązków ktokolwiek udzieli mi podpowiedzi, wieczorem wybieram sie do sklepu po prezenty, wolałabym nie być spławiona przez Panią po raz kolejny... :P



Edytowane przez _CyberDoll_
Czas edycji: 2016-12-24 o 00:40
_CyberDoll_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-23, 18:22   #2048
okowalinska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 97
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez _CyberDoll_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, poratujecie odpowiedzią PLZ
Nie chcę znowu wyjść na idiotkę przy kasie
Już kilkakrotnie próbowałam zwrócić sie o dodatkowe pieczatki podczas zakupów przy kasie, zachęcona informacją ,że :

"Pokazując aplikację mobilną przy kasie, otrzymasz 3 pieczątki gratis."
Każdorazowo widzę uniesione brwi Pań w sklepie stacjonarnym.
Odpowiedz brzmi :" Niestety o niczym takim nie wiem,przykro mi bardzo..."
Czy to faktycznie ma miejsce, czy mnie po prostu spławiają...? Dodam ,że generalnie robię zakupy w Yves Rocher dość często, wolałabym uniknąć niezręcznej sytuacji przy kasie... Może spróbować zmienić sklep...?
Bardzo proszę Was o podpowiedź na jakiej zasadzie to działa?
P.S. pozdrawiam wszystkie zabiegane Forumowiczki! Mam nadzieję że w natłoku obowiązków ktokolwiek udzieli mi podpowiedzi, wieczorem wybieram sie do sklepu po prezenty, wolałabym nie być spławiona przez Panią po raz kolejny... :P


U mnie w sklepie normalnie dostalam pieczątki, tylko, ze to było rok temu. Moze teraz już nie dają
okowalinska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-23, 21:40   #2049
czerwieclipiec
Zadomowienie
 
Avatar czerwieclipiec
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: jesień
Wiadomości: 1 112
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez _CyberDoll_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, poratujecie odpowiedzią PLZ
Nie chcę znowu wyjść na idiotkę przy kasie
Już kilkakrotnie próbowałam zwrócić sie o dodatkowe pieczatki podczas zakupów przy kasie, zachęcona informacją ,że :

"Pokazując aplikację mobilną przy kasie, otrzymasz 3 pieczątki gratis."
Każdorazowo widzę uniesione brwi Pań w sklepie stacjonarnym.
Odpowiedz brzmi :" Niestety o niczym takim nie wiem,przykro mi bardzo..."
Czy to faktycznie ma miejsce, czy mnie po prostu spławiają...? Dodam ,że generalnie robię zakupy w Yves Rocher dość często, wolałabym uniknąć niezręcznej sytuacji przy kasie... Może spróbować zmienić sklep...?
Bardzo proszę Was o podpowiedź na jakiej zasadzie to działa?
P.S. pozdrawiam wszystkie zabiegane Forumowiczki! Mam nadzieję że w natłoku obowiązków ktokolwiek udzieli mi podpowiedzi, wieczorem wybieram sie do sklepu po prezenty, wolałabym nie być spławiona przez Panią po raz kolejny... :P

Kiedy aplikacja była nowością, w sklepie w Złotych Tarasach tą informację mieli wklejoną na dno koszyków, ale to było dość dawno.
__________________
- Underground nuclear testing in China, and, hey! Your perfume!
- My perfume? I'm not wearing any perfume.
- Oriental blend, tangerines, castorium...
- I showered before I came here.
- ... maybe a little myrrh. Opium. You're wearing Opium.
- I got it, didn't I? Yeah.
czerwieclipiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-24, 00:45   #2050
_CyberDoll_
Raczkowanie
 
Avatar _CyberDoll_
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 51
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez okowalinska Pokaż wiadomość
U mnie w sklepie normalnie dostalam pieczątki, tylko, ze to było rok temu. Moze teraz już nie dają
Dzięki za info A z ciekawości gdzie mieszkasz i jaki to stacjonarny?
U mnie w Gdańsku co kilka miesięcy nowa dziewczyna za ladą, taka rotacja że OMG.
Jak widzę nową twarz, to sie pytam o te 3 dodatkowe pieczątki z apkę.
Ale jeszcze ani jedna nie była na tyle miła, żeby upewnić sie czy te dodatkowe 3 pieczatki faktycznie może wbić...
Hmm... dziwne. Powinno działać, a personel świruje lub faktycznie nic nie wie.
tak czy owak wychodzę na wariatkę A miło by było chociaż raz dostać dodatkowo jakiś bonus...

---------- Dopisano o 00:45 ---------- Poprzedni post napisano o 00:37 ----------

Cytat:
Napisane przez czerwieclipiec Pokaż wiadomość
Kiedy aplikacja była nowością, w sklepie w Złotych Tarasach tą informację mieli wklejoną na dno koszyków, ale to było dość dawno.
dzięki za info , może w Gdańsku troche inaczej szkolą personel,niestety za duża rotacja dziewczyn przy kasie
Tak czy owak, za każdym razem będę o te pieczątki pytać.
MUSZĘ poznać prawdę...!!!

Edytowane przez _CyberDoll_
Czas edycji: 2016-12-24 o 00:38
_CyberDoll_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-24, 14:09   #2051
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez _CyberDoll_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, poratujecie odpowiedzią PLZ
Nie chcę znowu wyjść na idiotkę przy kasie
Już kilkakrotnie próbowałam zwrócić sie o dodatkowe pieczatki podczas zakupów przy kasie, zachęcona informacją ,że :

"Pokazując aplikację mobilną przy kasie, otrzymasz 3 pieczątki gratis."

Każdorazowo widzę uniesione brwi Pań w sklepie stacjonarnym.
Odpowiedz brzmi :" Niestety o niczym takim nie wiem,przykro mi bardzo..."
Czy to faktycznie ma miejsce, czy mnie po prostu spławiają...? Dodam ,że generalnie robię zakupy w Yves Rocher dość często, wolałabym uniknąć niezręcznej sytuacji przy kasie... Może spróbować zmienić sklep...?
Bardzo proszę Was o podpowiedź na jakiej zasadzie to działa?
P.S. pozdrawiam wszystkie zabiegane Forumowiczki! Mam nadzieję że w natłoku obowiązków ktokolwiek udzieli mi podpowiedzi, wieczorem wybieram sie do sklepu po prezenty, wolałabym nie być spławiona przez Panią po raz kolejny... :P


Dopiero znalazłam chwilę, żeby odpisać Aplikacja mobilna jakiś czas temu przestała działać, cały czas się wiesza, wyłącza. Ostatni kod z niej był chyba do końca lutego. Firma nic o niej nie wie. Mam wrażenie, że sobie odpuścili prace nad nią. Mozliwe, że z tego powodu nowe konsultantki nawet nie wiedzą o jej istnieniu, nie mówiąc już o jakichś gratisowych pieczątkach za nią.

Moja siostra jeszcze rok temu pieczątki dostała. Jak jest teraz - szczerze mówiąc nie wiem, bo nie pytalam, a na forum nikt problemu z tym nie zgłaszał. Przy okazji przypomnę, że ja na pierwszej stronie zbieram informacje z wątku. Dużo szukam, dowiaduję się sama, ale nie ogarnę wszystkiego, więc np taka informacja o pieczątkach za aplikację jest na pierwszej stronie dopóki nikt nie napisze, że to już nieaktualne

Mogę od siebie obiecać, że przy najbliższej wizycie w sklepie stacjonarnym, gdy trafię na zorientowaną konsultantkę (u mnie też są dwie nowe), zapytam o tę sprawę i dam Ci odpowiedź. Ale możliwe, że to dopiero w styczniu. I możliwe, że tych pieczątek już nie dają, w końcu trochę czasu już minęło

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

Przy okazji chciałbym Wam wszystkim złożyć najlepsze życzenia świąteczne. Niech w te święta będą przy Was wszyscy Ci, których kochacie. Niech Wam czas upłynie w spokoju i radości, niech Was pozytywnie nastroi na cały następny rok. Oby pod choinką dla Was czekały wymarzone prezenty (oby same trafione), niech i te od Was dadzą radość bliskim. Trzymajcie się cieplutko, Wesołych Świąt, hohoho :sm ikolaj1:
__________________
"Here's the truth about the truth: It hurts. So we lie. We lie to ourselves because the truth freaking hurts."

Edytowane przez athm
Czas edycji: 2016-12-24 o 14:10
athm jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-25, 16:48   #2052
okowalinska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 97
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez _CyberDoll_ Pokaż wiadomość
Dzięki za info A z ciekawości gdzie mieszkasz i jaki to stacjonarny?
U mnie w Gdańsku co kilka miesięcy nowa dziewczyna za ladą, taka rotacja że OMG.
Jak widzę nową twarz, to sie pytam o te 3 dodatkowe pieczątki z apkę.
Ale jeszcze ani jedna nie była na tyle miła, żeby upewnić sie czy te dodatkowe 3 pieczatki faktycznie może wbić...
Hmm... dziwne. Powinno działać, a personel świruje lub faktycznie nic nie wie.
tak czy owak wychodzę na wariatkę A miło by było chociaż raz dostać dodatkowo jakiś bonus...[COLOR="Silver"]
jestem z Olsztyna u mnie jedna stacjonarka na całe województwo

wesołych wszystkim żeby całe jedzenie poszło w cycki

Edytowane przez okowalinska
Czas edycji: 2016-12-25 o 16:49
okowalinska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-25, 17:30   #2053
Krutynianka
Rozeznanie
 
Avatar Krutynianka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 629
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez okowalinska Pokaż wiadomość
wesołych wszystkim żeby całe jedzenie poszło w cycki
Cudne życzenia! Najlepsze ze wszystkich! Wzajemnie!
Krutynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-26, 23:24   #2054
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

My tu cicho sza, bo święta, a YR już nową ofertę przygotowało. Tak myślałam, że zmiana będzie 27.11, ale że tak bez problemów żadnych? Szok

Drugi prezent znowu za 109 zł Jutro przejrzę resztę
__________________
"Here's the truth about the truth: It hurts. So we lie. We lie to ourselves because the truth freaking hurts."
athm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-27, 07:36   #2055
Levuka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 80
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Zrób zakupy o wartości min. 249 zł, a otrzymasz:
- rabat 50% na koszyk
- wartościowy prezent: perfumowany żel pod prysznic Vanille Noir (200ml)
Aby skorzystać z promocji, wpisz w koszyku kod NOIR16
Rabat obowiązuje przy zamówieniu od 249 zł i nie obejmuje produktów oznaczonych Zielonym punktem, Zestawów dla Ciebie oraz produktów stanowiących Ofertę specjalną. Produkty te nie wliczają się również do wartości zamówienia od której promocja jest aktywna. Rabat naliczany jest od cen katalogowych. Oferty promocyjne nie łączą się. Z promocji można skorzystać tylko raz.
Levuka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-27, 11:33   #2056
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Byłam dziś w stacjonarce zrealizować ulotkę z kremem AAG i kupiłam wodę żurawina i migdały. Nie wiem jak w innych sklepach, ale w Rumi cała świąteczna limitka jest na wyprzedaży -40% (lub do -40% nie pamiętam dokładnie). Za wodę zapłaciłam 24,90 zł. Wzięłam też żel do mycia rąk z tej samej serii za 8,90 zł. Kusiły mnie duże żele za 11,90 zł, ale mam bardzo duże zapasy żeli. U mnie były też do kupienia oddzielnie wody o zapachu gruszki, ale za słodkie jak dla mnie. Żurawina jest orzeźwiająco kwaśna 😍
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-27, 12:02   #2057
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Prezenty w nowej ofercie niezbyt mi odpowiadają, próbowałam załadować czymś koszyk, ale za bardzo nie mam czym, mimo że ceny mają dość korzystne w tej ofercie. Poczekam na wysyłkową na styczeń i zobaczę

Za pierwszy próg jest tusz Sexy Pulp - szczoteczka taka jak stara, ale opakowanie nowe. Ciekawe, jakie zmiany za tym idą. Nowego tuszu oczywiście jeszcze nie ma w sklepie W nocy za drugi próg był żel redukujący cellulit, teraz zamiast niego jest puder brązujący - szybko się rozmyślili I nie wiem, czy zauważyłyście, ale w ofercie specjalnej (widać ją tylko w koszyku) przy zamówieniu od 109 zł można kupić zestawy z tym proszkiem-peelingiem. Niestety samego peelingu w sklepie również brak.

Kody z pierwszej strony działają - sprawdzałam

Jutro zajdę do stacjonarki, o ile wystarczy mi czasu, i zerknę na wyprzedaż
__________________
"Here's the truth about the truth: It hurts. So we lie. We lie to ourselves because the truth freaking hurts."
athm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-27, 12:19   #2058
Iryska75
Zakorzenienie
 
Avatar Iryska75
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: z kociego raju
Wiadomości: 4 716
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Czy mógłby mi ktoś kupić 2wody gruszka-czekolada? Do stacjonarki mam baaardzo daleko, kilka godzin jazdy
Iryska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-27, 15:55   #2059
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez Iryska75 Pokaż wiadomość
Czy mógłby mi ktoś kupić 2wody gruszka-czekolada? Do stacjonarki mam baaardzo daleko, kilka godzin jazdy
Ja chętnie bym pomogła, ale niestety w mojej stacjonarce wody szybko się skończyły i nawet do zestawów dawali zapachy z normalnych PNów. Z dwa tygodnie temu w jednym zestawie była ostatnia woda żurawinowa, więc do tej pory pewnie i jej nie ma
__________________
"Here's the truth about the truth: It hurts. So we lie. We lie to ourselves because the truth freaking hurts."
athm jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-27, 17:01   #2060
Iryska75
Zakorzenienie
 
Avatar Iryska75
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: z kociego raju
Wiadomości: 4 716
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez athm Pokaż wiadomość
Ja chętnie bym pomogła, ale niestety w mojej stacjonarce wody szybko się skończyły i nawet do zestawów dawali zapachy z normalnych PNów. Z dwa tygodnie temu w jednym zestawie była ostatnia woda żurawinowa, więc do tej pory pewnie i jej nie ma
Dzięki za odzew i dobre chęci : ) wiem, że marne szanse na zdobycie, ale się łudzę, że może jakoś uda się zdobyć
Iryska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-28, 07:15   #2061
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez Iryska75 Pokaż wiadomość
Czy mógłby mi ktoś kupić 2wody gruszka-czekolada? Do stacjonarki mam baaardzo daleko, kilka godzin jazdy
Mam dzisiaj w planie wizytę w stacjo, jak będzie ta woda to Ci kupię dam znać ok.16.
Jakby komuś wcześniej udało się je złapać to proszę niech zamelduje w wątku
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-28, 09:48   #2062
Iryska75
Zakorzenienie
 
Avatar Iryska75
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: z kociego raju
Wiadomości: 4 716
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Mam dzisiaj w planie wizytę w stacjo, jak będzie ta woda to Ci kupię dam znać ok.16.
Jakby komuś wcześniej udało się je złapać to proszę niech zamelduje w wątku
dzięki : ) będę czekać
Iryska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-28, 10:09   #2063
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Irysko, chętnie bym Tobie pomogła, ale w mojej stacjo (Szn) jest taka sytuacja jak tutaj
Cytat:
Napisane przez athm Pokaż wiadomość
niestety w mojej stacjonarce wody szybko się skończyły i nawet do zestawów dawali zapachy z normalnych PNów
Na pocieszenie dodam, że też miałam ochotę na Gruszkę, ale testowałam wodę kilka tygodni temu i bardzo szybko przechodziła w samą czekoladę, taki gorzki zapach. Żele gruszka i kakao pachną dużo ładniej, tak ciastkowo i nie mają goryczy perfum. PS I jeszcze muszę dodać, że dla mnie o wiele bardziej udaną wodą była Gruszka w karmelu, tam faktycznie czuć gruszkę.

Edytowane przez Snowdrop_
Czas edycji: 2016-12-28 o 10:15
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-28, 11:29   #2064
Iryska75
Zakorzenienie
 
Avatar Iryska75
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: z kociego raju
Wiadomości: 4 716
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Irysko, chętnie bym Tobie pomogła, ale w mojej stacjo (Szn) jest taka sytuacja jak tutaj Na pocieszenie dodam, że też miałam ochotę na Gruszkę, ale testowałam wodę kilka tygodni temu i bardzo szybko przechodziła w samą czekoladę, taki gorzki zapach. Żele gruszka i kakao pachną dużo ładniej, tak ciastkowo i nie mają goryczy perfum. PS I jeszcze muszę dodać, że dla mnie o wiele bardziej udaną wodą była Gruszka w karmelu, tam faktycznie czuć gruszkę.
O tak, gruszka w karmelu była boska, mam zachomikowaną : ) teraz się maziam mleczkiem i też pięknie i dlugo pachnie
Iryska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-28, 13:48   #2065
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Gruszke wkarmelu mam z zapasow jeszcze, zel pod prysznic- slicznie pachnie i super nawilza.
W tym roku w rosiu zrobilam chyba tylko jedno zamowienie a tak ogolnie dalej walcze z zapasami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-28, 14:28   #2066
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez Iryska75 Pokaż wiadomość
dzięki : ) będę czekać
Niestety nie było

---------- Dopisano o 15:28 ---------- Poprzedni post napisano o 15:23 ----------

Kupiłam w stacjonarce tylko szampon dla mamy i dla mnie żel hamamelis (ten kremowy ) , odebrałam za 2gi poziom pieczątek brązowy tusz sexy pulp i obwąchałam przy okazji Tendre Jasmin bardzo przyjemny zapach, skuszę się na niego z oferty wysyłkowej albo online
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-28, 15:48   #2067
Iryska75
Zakorzenienie
 
Avatar Iryska75
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: z kociego raju
Wiadomości: 4 716
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Sand dzięki : )
Rosiek wycofał mi kolejny super produkt-wodę do demakijażu Pur Bleuet. Już tylko lakiery i tusz Sexy Pulp będę zamawiać. No i perfumy oczywiście
Iryska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-28, 16:10   #2068
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Już jest mailing SMS na styczeń:

JUZ CZAS WYPRZEDAZY! -50% na 1 kosmetyk i -10% na caly zakup przy zakupie min. 3 kosmetykow. Mleczko 200ml w PREZENCIE za dowolny zakup. Z sms&karta do 19.01.

Przy kasie w sklepie stacjonarnym są maseczki Hydra Vegetal, Sebo Vegetal i Nutritive Vegetal za 19,90. Limitki weszły na wyprzedaż - to, co kosztowało 12,90 jest za 8,90, a to, co było za 16,90 - 11,90.

Iryska75, niestety u mnie nie było już żadnej wody. Może ktoś inny jeszcze Ci pomoże.
__________________
"Here's the truth about the truth: It hurts. So we lie. We lie to ourselves because the truth freaking hurts."
athm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-28, 16:13   #2069
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Iryska, to ta dwufaza?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-28, 16:20   #2070
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Iryska, to ta dwufaza?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z tego co kojarzę, to to są inne produkty. Plus dwufazowy i woda do demakijażu mają inną konsystencję. Woda jest lekko żelowa
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-31 21:50:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:55.