Listopadowe mamy 2023 - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-07-02, 18:55   #1081
HellcatRedeye
Challenge(r) me!
 
Avatar HellcatRedeye
 
Zarejestrowany: 2021-04
Lokalizacja: behind the wheel
Wiadomości: 3 411
Dot.: Listopadowe mamy 2023

My używaliśmy pieluch tetrowych do wycierania buzi i flanelowych do podkładania pod główkę. Tych flanelowych miałam na starcie 5, na koniec 8, ale nie było mi aż tyle potrzebnych. Tetrowych było chyba z 10, może kilka więcej. Te szły nam na początku bardzo bo małej się często ulewało.

Ubrań z Pepco mamy mnóstwo i póki co nic się z nimi nie stało.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
HellcatRedeye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-02, 19:14   #1082
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Listopadowe mamy 2023

Ubrania z pepco są spoko, pod warunkiem że pierzesz je w 20-30° ale też mam dużo Pepco w szafie dzieciaków, i w swojej też zresztą i jak piorę w niskiej temperaturze to naprawdę wszystko jest z nimi ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-02, 19:21   #1083
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Listopadowe mamy 2023

Cytat:
Napisane przez HellcatRedeye Pokaż wiadomość
My używaliśmy pieluch tetrowych do wycierania buzi i flanelowych do podkładania pod główkę. Tych flanelowych miałam na starcie 5, na koniec 8, ale nie było mi aż tyle potrzebnych. Tetrowych było chyba z 10, może kilka więcej. Te szły nam na początku bardzo bo małej się często ulewało.

Ubrań z Pepco mamy mnóstwo i póki co nic się z nimi nie stało.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
Ubrania z pepco są spoko, pod warunkiem że pierzesz je w 20-30° ale też mam dużo Pepco w szafie dzieciaków, i w swojej też zresztą i jak piorę w niskiej temperaturze to naprawdę wszystko jest z nimi ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O to ja nawet żadnych swoich ubrań nie piorę w tak niskiej temperaturze więc nie wiem 40 i 60 piorę. Pepco mam w bloku więc kupie coś na próbę i zobaczę na 40 stopni jak się zachowa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-02, 19:44   #1084
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Listopadowe mamy 2023

Cytat:
Napisane przez izan1222 Pokaż wiadomość
Hmm te ubranka z Pepco wydają się małe jak na rozmiar 62. Wydaje mi się tam zaniżona rozmiarówka, ale pewnie dokupię jeszcze w innych sklepach 56.

A jakie pieluchy polecacie? Tetrowe czy lepiej muślinowe? Czy oba rodzaje i po ile sztuk się przydają?

nie mam pojęcia jak wypadają ubranka z Pepco,więc nie powiem jak z tymi rozmiarami.

U nas flanelowe pod główkę(na wypadek ulewania) a muślinowe do wycierania, do kąpieli.Tetrowe są jak dla mnie zbyt szorstkie, kiedyś miałam to uznałam,że świetnie się nadają do mycia okien
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-02, 20:12   #1085
PaniAuto
Rozeznanie
 
Avatar PaniAuto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 885
Dot.: Listopadowe mamy 2023

Ja mam prawie wszystko po synku i jak bedzie dziewczynka to moze kupie kilka sztuk slodkich ubranek bo chlopiecych nie ma takich ladnych. Ale ja sie kolorami czy tam wzorkami nie przejmuje.
Co do rozmiarow to pepco jest mniejsze niz hm i reserved a ze smyka i lidla sa zwykle o prawie rozmiar wieksze.
Pieluszki bambusowe mialam 3 pod glowe, flanelowych wcale nie uzywalam mimo ze mialam, a tetrowe czesto, przy przebieraniu na wyjsciu pod pupe, podkladania wszedzie itd. moja ulubiona to duza bambusowa 100x100 do przykrywania jak tylko jest cieplo, maly ma prawie 2.5 roku i dalej w uzywamy.

Wysłane z mojego CPH2399 przy użyciu Tapatalka
PaniAuto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-02, 20:52   #1086
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Listopadowe mamy 2023

teżmamy te tzw."otulacze"muślinowe i bambusowe i używamy w upały, fajna sprawa
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-03, 07:53   #1087
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Listopadowe mamy 2023

Fajna alternatywa dla pepco to KIK. Co prawda mają mniejsze kolekcje, ale jakościowo te ubranka są naprawdę porządne, aż byłam zaskoczona. Patrzyłam na body z długim rękawem, zwykłe białe, to materiał być miękki i grubszy. Cena to 2 sztuki za 20 zł. Na początek kupiliśmy sweterek i do tego dzianinowe spodenki, tata wybrał

Na razie dałam sobie bana na ubranka mam sporo ze smyka, h&m, c&a, newbie. Kupiłam też na vinted trochę, jakby mi zabrakło pajacyków, to mam z nexta, eevi i pinokio na zmianę.

Zastanawiam się czy kupować od razu śpiworek do wózka na zimę czy na razie się wytrzymać. Czy od razu wziąć taki do 3 lat, typu Cottonmoose czy Zaffiro. Na start mam śpiworek na rozmiar 56/62 z Ewy Klucze, a potem cienki kombinezon na 68 i kombinacji misiowy na 74. Podoba mi się najbardziej śpiwór Zaffiro z wełną, ale poczekam może do Black Friday bo wtedy mieli rabat -20%.

Jeszcze nie mam też pieluch żadnych, nie wiem skąd zamówić muślinowe. Bo bambusowe upatrzyłam z Texpol, ale zamówię jak już złożymy komodę.

Kocyki kupiłam z Lepampuch. Jeden merino, dwa bambusowe otulacze i dwa bawełna bambus i jeden otulacz bambusowe materiałowy mam z manufaktura skalsky, wzięłam jak zamawiałam śpiworek do spania. Obie rzeczy są super jakości.


Aplikacją pokazuje mi, że dzisiaj mija 50% ciąży to już 20t +0, do końca zostało 140 dni

Wysłane z mojego SM-G990B2 przy użyciu Tapatalka
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-07-03, 08:14   #1088
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Listopadowe mamy 2023

Ile sztuk kupujecie bodziaków z krótkim? Ja na razie mam 3 białe kopertowe z myślą pod pajacyki i nie wiem ile tego jeszcze dokupić

Śpiworka też właśnie nie wiem jaki brać rozmiar. EDIT: chyba miałam na myśli jaki rozmiar kombinezonu Mylą mi się jeszcze te nazwy.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez ateris
Czas edycji: 2023-07-03 o 08:17
ateris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-03, 08:34   #1089
PaniAuto
Rozeznanie
 
Avatar PaniAuto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 885
Dot.: Listopadowe mamy 2023

Mam welniany spiworek do 3 lat. Niby spoko ale dla starszaka malo praktyczny jesli wozek trzyma sie w aucie bo dziecko i tak trzeba grubo ubrac zanim wsadzi sie go do spiworka na parkingu a pozniej w spiworku znow jest mu za goraca. Fajne przy maluchu ktorego znosi sie w spiworku i pod spodem cienkie ubranko. Na sankach tez sie sprawdza. Kupilam na vinted uzywany i dobrze bo nie korzystalam za wiele.

Wysłane z mojego CPH2399 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Ile sztuk kupujecie bodziaków z krótkim? Ja na razie mam 3 białe kopertowe z myślą pod pajacyki i nie wiem ile tego jeszcze dokupić

Śpiworka też właśnie nie wiem jaki brać rozmiar. EDIT: chyba miałam na myśli jaki rozmiar kombinezonu Mylą mi się jeszcze te nazwy.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na start to najlepiej kombinezon 56 rozmiar a i tak na wyjscie ze szpitala pewnie bedzie duzy.

Wysłane z mojego CPH2399 przy użyciu Tapatalka
PaniAuto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-03, 08:48   #1090
Adity
Raczkowanie
 
Avatar Adity
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 427
Dot.: Listopadowe mamy 2023

Z pepco ubrania są jak na ich cenę spoko. Mam wrażenie że czasami przy pierwszym praniu się trochę kurczą. Od samego początku z synem mam kupowane rzeczy w pepco, kilkanaście prań spokojnie wytrzymują, czasami coś po jakimś czasie się delikatnie zmechaci albo aplikacja spierze ale za tą cenę to naprawdę spoko. Kim też faktycznie ma nieźle ubrania chociaż tam zdecydowanie rzadziej coś kupowałam. Z tańszych to jeszcze sinsay ma w miarę spoko ubrania. Ja osobiście nie przepadam za ubraniami ze smyka, ciężko z rozmiarówka trafić i zależy z jakiej tam konkretnie firmy różnie z jakością, ale moja teściowa uwielbia tam kupować. Dobre jakościowo na pewno ma h&m.

Ateris, ciężko tak powiedzieć ile sztuk. Moim zdaniem wszystko zależy jak często chcesz pranie robić. Niektórym wystarczają po 5 kompletów a innym 15 to mało. Jedne dzieci wymagają częstszego przebierania, inne rzadszego. Z tych mniejszych jak 56 czy 52 (o ile ktoś kupuje) to nie ma co przesadzać z ilością bo szybko wyrosnie dziecko, z większymi rozmiarami już można trochę bardziej zaszaleć. Po pewnym czasie dziecko też już tak nie ulewa ze trzeba przebierać po każdym jedzeniu.
Z kombinezonem to możesz na razie się wstrzymać i kupić jak dziecko się urodzi bo będziesz znała rozmiar. Listopad zazwyczaj nie jest jeszcze taki super zimny żeby trzeba było od razu zimowy kupować. W fotelik i tak nie ubiera się w te grube kombinezony, a do pierwszego spaceru to zdążycie kupić. Przed porodem jakiś grubszy pajac 62, nawet jak dziecko będzie mniejsze to na start ubierzesz w razie czego a i potem na pewno wykorzystasz.

Aante dużo tych otulaczy kupujesz ja z synem miałam jakiś jeden cienki kocyk, 2 drubsze (raczej do przykrycia w wózku czy foteliku, 2 różki (dostaliśmy) i chyba tyle. Ja nie stosowałam spowijania dziecka to też w zasadzie się otulacze nie przydały u nas.

Ja teraz jakieś ubranka po kupowałam, takie typowo dla dziewczynki i na razie się wstrzymuje bo muszę rzeczy po synie przejrzeć, ale to pewnie pod koniec miesiąca albo w sierpniu dopiero zrobię i potem będę resztę kupowac
Adity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-03, 09:02   #1091
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Listopadowe mamy 2023

Dzięki dziewczyny To kombinezon kupie na sam koniec ciąży lub po porodzie, chyba że wcześniej dostaniemy po znajomych. Do fotelika będziemy mieć otulacz.

Aante 130zl za jeden kocyk? Wydaje się sporo. Ale nie orientowałam się w cenach kocyków jeszcze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-07-03, 09:05   #1092
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Listopadowe mamy 2023

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Ile sztuk kupujecie bodziaków z krótkim? Ja na razie mam 3 białe kopertowe z myślą pod pajacyki i nie wiem ile tego jeszcze dokupić

Śpiworka też właśnie nie wiem jaki brać rozmiar. EDIT: chyba miałam na myśli jaki rozmiar kombinezonu Mylą mi się jeszcze te nazwy.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z krótkich to planuję po 5 sztuk z rozmiaru 62 i 68. Zwykłych, białych, do zakladania pod pajace. Raczej do marca nie będę ubierać krótkiego rękawka bez niczego na wierzch, bo w mieszkaniu trzymamy niższa temperaturę.

Co do śpiworka do zobacz sobie z Ewy Klucze/ Eevi na vinted, ja swój kupiłam za 40 zł, a jest jak nowy. Wzięłam rozmiar 56/62, myślę że na pierwsze 2 miesiące wystarczy. Może nie wygwiazdkuje linka, o taki:

https://eevi.pl/spiwory-i-kombinezon...vi-bezowy.html


Pod spód założę ciepleszego pajaca welurowego i myślę, że wystarczy jak nie będzie mrozów.
Cytat:
Napisane przez PaniAuto Pokaż wiadomość
Mam welniany spiworek do 3 lat. Niby spoko ale dla starszaka malo praktyczny jesli wozek trzyma sie w aucie bo dziecko i tak trzeba grubo ubrac zanim wsadzi sie go do spiworka na parkingu a pozniej w spiworku znow jest mu za goraca. Fajne przy maluchu ktorego znosi sie w spiworku i pod spodem cienkie ubranko. Na sankach tez sie sprawdza. Kupilam na vinted uzywany i dobrze bo nie korzystalam za wiele.

Wysłane z mojego CPH2399 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------



Na start to najlepiej kombinezon 56 rozmiar a i tak na wyjscie ze szpitala pewnie bedzie duzy.

Wysłane z mojego CPH2399 przy użyciu Tapatalka
Wózek będziemy trzymać na piętrze, więc dziecko będę ubierać w mieszkaniu. Chyba się zdecyduje na ten zaffiro, bo na vinted niestety nic ciekawego nie trafiłam.
Cytat:
Napisane przez Adity Pokaż wiadomość
Z pepco ubrania są jak na ich cenę spoko. Mam wrażenie że czasami przy pierwszym praniu się trochę kurczą. Od samego początku z synem mam kupowane rzeczy w pepco, kilkanaście prań spokojnie wytrzymują, czasami coś po jakimś czasie się delikatnie zmechaci albo aplikacja spierze ale za tą cenę to naprawdę spoko. Kim też faktycznie ma nieźle ubrania chociaż tam zdecydowanie rzadziej coś kupowałam. Z tańszych to jeszcze sinsay ma w miarę spoko ubrania. Ja osobiście nie przepadam za ubraniami ze smyka, ciężko z rozmiarówka trafić i zależy z jakiej tam konkretnie firmy różnie z jakością, ale moja teściowa uwielbia tam kupować. Dobre jakościowo na pewno ma h&m.

Ateris, ciężko tak powiedzieć ile sztuk. Moim zdaniem wszystko zależy jak często chcesz pranie robić. Niektórym wystarczają po 5 kompletów a innym 15 to mało. Jedne dzieci wymagają częstszego przebierania, inne rzadszego. Z tych mniejszych jak 56 czy 52 (o ile ktoś kupuje) to nie ma co przesadzać z ilością bo szybko wyrosnie dziecko, z większymi rozmiarami już można trochę bardziej zaszaleć. Po pewnym czasie dziecko też już tak nie ulewa ze trzeba przebierać po każdym jedzeniu.
Z kombinezonem to możesz na razie się wstrzymać i kupić jak dziecko się urodzi bo będziesz znała rozmiar. Listopad zazwyczaj nie jest jeszcze taki super zimny żeby trzeba było od razu zimowy kupować. W fotelik i tak nie ubiera się w te grube kombinezony, a do pierwszego spaceru to zdążycie kupić. Przed porodem jakiś grubszy pajac 62, nawet jak dziecko będzie mniejsze to na start ubierzesz w razie czego a i potem na pewno wykorzystasz.

Aante dużo tych otulaczy kupujesz ja z synem miałam jakiś jeden cienki kocyk, 2 drubsze (raczej do przykrycia w wózku czy foteliku, 2 różki (dostaliśmy) i chyba tyle. Ja nie stosowałam spowijania dziecka to też w zasadzie się otulacze nie przydały u nas.

Ja teraz jakieś ubranka po kupowałam, takie typowo dla dziewczynki i na razie się wstrzymuje bo muszę rzeczy po synie przejrzeć, ale to pewnie pod koniec miesiąca albo w sierpniu dopiero zrobię i potem będę resztę kupowac
Sporo, bo te kocyki są takie słodkie

Wysłane z mojego SM-G990B2 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

Bo mnie zaraz sumienie ruszy, że przesadziłam z kocykami ale tylko to mam w nadmiarze, reszta jest w rozsądnych ilościach

Wysłane z mojego SM-G990B2 przy użyciu Tapatalka
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-03, 09:10   #1093
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Listopadowe mamy 2023

Aante fajny śpiworek Będziemy mieć takie małe eskimosy Ciekawa jaka będzie zima, ostatnio faktycznie są łagodne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:10 ---------- Poprzedni post napisano o 08:07 ----------

W sumie zajrzę jeszcze do Primarka co mają dla maluchów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-03, 09:44   #1094
PaniAuto
Rozeznanie
 
Avatar PaniAuto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 885
Dot.: Listopadowe mamy 2023

Przy starszaku uzywalam 4 rozkowi, pozniej 5 otulaczy ale my bardzo duzo go spowijalismy bo bardzo to lubil. W sumie przestalismy jak mial 7-8 miesiecy ale konsultowalam to z neurologiem na wizycie i lekarz stwierdzil ze jak dziecko lubi i go to uspokaja to jak najbardziej warto.
Rożki używalismy tez sporo jak gdzies jechalismy do znajomych zeby odlozyc dzieciaka na kanapie czy podlodze.
Kocyki mam 2 - gruba welna i grubsza bawelna, chce dokupic cieniutki bawetniany na lato bo mi go brakowalo i mam 2 otulacze duze bambusowe z lullalove jako okrycia latem.

Wysłane z mojego CPH2399 przy użyciu Tapatalka
PaniAuto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-03, 10:03   #1095
natash88
Wtajemniczenie
 
Avatar natash88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 128
Dot.: Listopadowe mamy 2023

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
U mnie też te ruchy są jeszcze bardzo nieregularne, ale coraz częstsze. Najbardziej czuję jak coś porobię, więcej chodzę i siadam, żeby odsapnąć. Wtedy najczęściej czuję taką serię kopnięć się, nie wiem co ta dziewczyna chce, mam więcej chodzić i ją bujać czy co
Tż próbuje ją codziennie zaczepiać i rusza brzuch, ale jeszcze mu nie odpowiada. Raz tylko powiedział, że coś poczuł.

Dzisiaj mamy skończony 18 tydzień



Nieźle, to by było na tyle jeżeli chodzi o niespotykane imię po grupach na fb widzę, że Kaja staje się bardzo popularna, na samej cukrzycy ciążowej wyłapałam z dwa posty dziewczyn, które pisały że już urodziły i jest Kaja właśnie.

U nas to też w sumie przypadek, moja mama rzuciła Kaja, ja podłapałam i o dziwo Tż też, a zwykle dla zasady nie zgadza się z teściową.



Super brzuszek i fajnie, że połówkowe macie już za sobą.



Szukam łóżeczka z szufladą, zdejmowanym bokiem, tak żeby można było przerobić na tapczanik od razu. Białe, 120x60 i wysokość co najmniej 80 cm, bo Tż jest wysoki. I takie jak mnie interesują to w sumie najtaniej znalazłam za ok 500 zł. W Ikei najtańsze zwykłe sosnowe, bez przerabiania na tapczanik i bez szuflady, obecnie kosztuje 299 zł dokładnie.

Powiem Wam, że chodziliśmy z teściową po sklepach w weekend i nie dostanie zgody na samodzielne kupowanie ubranek jak mi zaczęła opowiadać, że ona najbardziej lubi jak małe dziewczynki noszą takie tiulowe szerokie spódniczki plus legginsy, a potem pokazywać takie brokatowe spódnice w sklepie to zwątpilam i wszystko musi mieć falbanki. Pokazałam jej co do tej pory kupiłam, to powiedziała, że mam za mało różowych rzeczy, a ja uważam że wręcz przeciwnie Tż ją zgasił, jak płakała, że zabroniliśmy jej kupować na razie cokolwiek, że może wybrać i kupić 2 ubranka maksymalnie
Już moja mama wybiera normalne bobasksowe rzeczy, dość neutralne, a nie tiulowe brokaty dla małej dziewczynki mi się kompletnie takie rzeczy nie podobają, Tż też nie, wolimy neutralne miękkie rzeczy, bez falbanek, guzików itp, jak dziecko będzie starsze to wtedy można ją ubrać fajnie w jeansy czy kurteczkę, ale gdzie takie noworodzia w tiule

Wysłane z mojego SM-G990B2 przy użyciu Tapatalka
Hej, podczytuję Was, byłam na staraczkach 2022/2023.

Co do łóżeczek - ja znalazłam taki sklep, nie wiem jak wykonanie, ale myślę, że spełniają Twoje kryteria
https://www.sklep-julia.pl/kategoria...60-z-szuflada/

Pozdrowienia!
__________________
zakochana w sobie od urodzenia

natash88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-03, 13:23   #1096
a_revek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-01
Wiadomości: 212
Dot.: Listopadowe mamy 2023

No dobra nie wytrzymałam. Zamówiłam dzisiaj 3 rzeczy z H&M


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
a_revek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-03, 15:46   #1097
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: Listopadowe mamy 2023

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
O to ja nawet żadnych swoich ubrań nie piorę w tak niskiej temperaturze więc nie wiem 40 i 60 piorę. Pepco mam w bloku więc kupie coś na próbę i zobaczę na 40 stopni jak się zachowa
Ja ubrania piorę w zimnej wodzie Jedynie pościele, koce i ręczniki w wyższej temp.

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Co do śpiworka do zobacz sobie z Ewy Klucze/ Eevi na vinted, ja swój kupiłam za 40 zł, a jest jak nowy. Wzięłam rozmiar 56/62, myślę że na pierwsze 2 miesiące wystarczy. Może nie wygwiazdkuje linka, o taki:

https://eevi.pl/spiwory-i-kombinezon...vi-bezowy.html
Piękny ten śpiworek
Ja się trochę pośpieszyłam, skusiłam niską ceną i kupiłam z sinsay. Wzięłam rozmiar 56/62.

Cytat:
Napisane przez natash88 Pokaż wiadomość
Hej, podczytuję Was, byłam na staraczkach 2022/2023.

Co do łóżeczek - ja znalazłam taki sklep, nie wiem jak wykonanie, ale myślę, że spełniają Twoje kryteria
https://www.sklep-julia.pl/kategoria...60-z-szuflada/

Pozdrowienia!
Patrzę na te łóżeczka i oczom nie wierzę. Dostaliśmy podobne, z szufladą, od kolegi z pracy. Tylko materac musimy kupić.

Cytat:
Napisane przez a_revek Pokaż wiadomość
No dobra nie wytrzymałam. Zamówiłam dzisiaj 3 rzeczy z H&M
Ja to się boję komputer włączyć Ciągle coś kupuję



Muszę się pochwalić.
Rano znowu czułam się bardzo źle, miałam zawroty głowy i duszności. Akurat przyszła córka szefa, zastała mnie opartą o stół, bladą i próbującą złapać oddech. Powiedziała, że ona czuła się w ciąży podobnie i nie pracowała na pełen etat, tylko na część, że ciąża to nie choroba ale moje zdrowie to zdrowie dziecka. Od jutra pracuję 5 godzin + 1 godzina przerwy, od 9 do 15 A jak będę się czuć jeszcze gorzej to może być nawet 10-14. Pracodawca tak za to nie płaci, więc łaski nie robią. Jedyne niedogodności to telefony od instytucji, która będzie płacić za moje "chorobowe" plus wizyty u bardzo nieprzyjemnego lekarza firmowego.
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-03, 15:52   #1098
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Listopadowe mamy 2023

Lady to dobrze, że możesz pracować krócej. Odpoczywaj!

Ja szczerze wam powiem, że nie wyobrażam sobie teraz już pracować..

A co do zakupów to ja nie korzystam z kompa, tylko i wyłącznie smartfon więc to jest niebiezpieczne bo ciągle mam go przy sobie i mogę coś kliknąć kupić Do tego płatności blikiem bez kodu..No ale w lipcu postanowiłam być typowa Grażyną i oszczędzać jak się da

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-03, 16:21   #1099
izan1222
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 761
Dot.: Listopadowe mamy 2023

Też nie wyobrażam sobie teraz pracować, szczególnie w taką pogodę. U nas dziś duszno.

Jutro zaczynam zajęcia w szkole rodzenia. Dobrze, że pojechałam osobiście się dowiadywać, bo info na stronie zupełnie nieaktualne

Kurs będzie trwał przez 9 tygodni w każdy wtorek.

Dziś byliśmy w Leclercu na zakupach i kupiłam body z długim rękawem na 11 zł, rozmiar 56 i rożek niemowlęcy za 30 zł. Za to w Viango Fashion 1 pajac 100 zł, także podziękowaliśmy. Jakby ktoś był w Leclercu to polecam, opłaca się

Edytowane przez izan1222
Czas edycji: 2023-07-03 o 16:23 Powód: .
izan1222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-07-03, 17:17   #1100
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: Listopadowe mamy 2023

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Lady to dobrze, że możesz pracować krócej. Odpoczywaj!

Ja szczerze wam powiem, że nie wyobrażam sobie teraz już pracować..
Cytat:
Napisane przez izan1222 Pokaż wiadomość
Też nie wyobrażam sobie teraz pracować, szczególnie w taką pogodę. U nas dziś duszno.


Dziś byliśmy w Leclercu na zakupach i kupiłam body z długim rękawem na 11 zł, rozmiar 56 i rożek niemowlęcy za 30 zł. Za to w Viango Fashion 1 pajac 100 zł, także podziękowaliśmy. Jakby ktoś był w Leclercu to polecam, opłaca się
Uwierzcie mi, że też bym wolała nie pracować. Tym bardziej, że po pracy 3-4 godz i idę spać. Nic z tego dnia nie mam.
Cieszę się z tego, co udało się wynegocjować

100 zł za pajacyk to jeszcze nie tak źle. Widziałam czapeczki za tyle
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-03, 17:19   #1101
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Listopadowe mamy 2023

Cytat:
Napisane przez izan1222 Pokaż wiadomość
Też nie wyobrażam sobie teraz pracować, szczególnie w taką pogodę. U nas dziś duszno.

Jutro zaczynam zajęcia w szkole rodzenia. Dobrze, że pojechałam osobiście się dowiadywać, bo info na stronie zupełnie nieaktualne

Kurs będzie trwał przez 9 tygodni w każdy wtorek.

Dziś byliśmy w Leclercu na zakupach i kupiłam body z długim rękawem na 11 zł, rozmiar 56 i rożek niemowlęcy za 30 zł. Za to w Viango Fashion 1 pajac 100 zł, także podziękowaliśmy. Jakby ktoś był w Leclercu to polecam, opłaca się
O super. Planuje odwiedzić dział niemowlęcy w Auchan
Bylam dziś w Pepco po wieszaki i dorwalam zestaw 2 pajace za 25zl. Kocham takie ceny Takze moj ban na ubranka nie zadzialal, ale bylo warto 100zl za ubranko na tak krótko czas to ja tez podziękuję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-03, 17:39   #1102
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Listopadowe mamy 2023

Wow, to ja oprócz wózka nie mam nic może jakaś pielucha bambusowa się znajdzie, a no i ostała się nam wanienka i krzesełko do karmienia. Ale jutro już mam połówkowe, i zobaczymy kto mi tam brzuch wynajmuje - i wtedy będę się zabierać za wyprawkę
No, za pajaca za 100 zł też podziękuję 🫣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-03, 18:38   #1103
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Listopadowe mamy 2023

Nie no, to ja jestem Grażyna, kupuję tylko na promocjach. Pajace wychodziły mi do 30 zł, bodziaki to w wielopakach głównie brałam typu 3 za 40 zł.

100 zł za pajaca bym nie dała

Wysłane z mojego SM-G990B2 przy użyciu Tapatalka
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-03, 19:03   #1104
izan1222
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 761
Dot.: Listopadowe mamy 2023

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
O super. Planuje odwiedzić dział niemowlęcy w Auchan
Bylam dziś w Pepco po wieszaki i dorwalam zestaw 2 pajace za 25zl. Kocham takie ceny Takze moj ban na ubranka nie zadzialal, ale bylo warto 100zl za ubranko na tak krótko czas to ja tez podziękuję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W marketach ciuszki można kupić za grosze. Napisz, czy coś ciekawego znajdziesz w Auchan Ja jutro zajdę do Action i Kauflandu, może tam też jest dział niemowlęcy (?) bo to 5 min piechotą od szkoły rodzenia

Właśnie zamówiłam zestaw w rozm. 56 na allegro: pajac, body z długim rękawem, półśpiochy, czapeczka i rękawiczki niedrapki za 80 zł
izan1222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-03, 19:14   #1105
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Listopadowe mamy 2023

Cytat:
Napisane przez izan1222 Pokaż wiadomość
W marketach ciuszki można kupić za grosze. Napisz, czy coś ciekawego znajdziesz w Auchan Ja jutro zajdę do Action i Kauflandu, może tam też jest dział niemowlęcy (?) bo to 5 min piechotą od szkoły rodzenia

Właśnie zamówiłam zestaw w rozm. 56 na allegro: pajac, body z długim rękawem, półśpiochy, czapeczka i rękawiczki niedrapki za 80 zł
Jasne, dam znać. Jak już się zacznie kupować, to już się przepadło
Gdzie planujesz rodzić w Lublinie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-03, 20:00   #1106
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: Listopadowe mamy 2023

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Nie no, to ja jestem Grażyna, kupuję tylko na promocjach. Pajace wychodziły mi do 30 zł, bodziaki to w wielopakach głównie brałam typu 3 za 40 zł.

100 zł za pajaca bym nie dała
Ze mnie też taka Grażyna jest. Półśpiochy nawet po 7,99 zł kupowałam w promocji.

Cytat:
Napisane przez izan1222 Pokaż wiadomość
W marketach ciuszki można kupić za grosze. Napisz, czy coś ciekawego znajdziesz w Auchan Ja jutro zajdę do Action i Kauflandu, może tam też jest dział niemowlęcy (?) bo to 5 min piechotą od szkoły rodzenia

Właśnie zamówiłam zestaw w rozm. 56 na allegro: pajac, body z długim rękawem, półśpiochy, czapeczka i rękawiczki niedrapki za 80 zł
Jak ostatnio byłam w action (holenderskim ale w polskim jest ten sam asortyment) to sprawdzałam dział dla maluszków. Cudów nie ma. Z ubranek są wielopaki bodziaków czy pajacy, skarpetki, czapeczki. Widziałam też pieluszki.
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-03, 21:17   #1107
izan1222
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 761
Dot.: Listopadowe mamy 2023

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Jasne, dam znać. Jak już się zacznie kupować, to już się przepadło
Gdzie planujesz rodzić w Lublinie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie, też mam ochotę już cały czas kupować i kupować te ubranka i inne akcesoria

Na Jaczewskiego, ale słyszałam od znajomej z pracy, że stamtąd często odsyłają na Lubartowską . Zajęcia w szkole rodzenia będzie prowadzić właśnie położna z tego wybranego szpitala.

Ponoć na Lubartowskiej też jest ok, moja przyjaciółka i znajoma tam rodziły.
izan1222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-03, 21:45   #1108
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Listopadowe mamy 2023

Cytat:
Napisane przez izan1222 Pokaż wiadomość
Dokładnie, też mam ochotę już cały czas kupować i kupować te ubranka i inne akcesoria

Na Jaczewskiego, ale słyszałam od znajomej z pracy, że stamtąd często odsyłają na Lubartowską . Zajęcia w szkole rodzenia będzie prowadzić właśnie położna z tego wybranego szpitala.

Ponoć na Lubartowskiej też jest ok, moja przyjaciółka i znajoma tam rodziły.
Ja się urodziłam na Jaczewskiego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-04, 07:05   #1109
buli_szufla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 398
Dot.: Listopadowe mamy 2023

Lady fajne bodziaki sa tez w Zeeman, raczej macie w Holandii. Zwykle, jednokolorowe, ale jakosc super. Uwielbialam je, bo byly takie elastyczne.
Ja mam ostatnio problemy ze spaniem. 6/7h w pracy, potem 3-4h jakis spacer/plac zabaw, niby padam o 22, ale potem budze sie o 3 i koniec spania ostatnio tez sie zatrulam i przez cala noc przytulalam z muszla... Mąż jadl to samo a nic mu nie bylo
Jeździcie (jeszcze) jakimis "przyspieszaczami"? Ja odrzucilam rower, ale czasem biore hulajnoge zeby nadążać za moim 3 latkiem, i musze smiesznie wygladac z brzuchem
Ogolnie czuje sie dobrze i praca narazie mnie nie meczy, mysle ze dam rade do konca sierpnia. Mam klimatyzacje, poza tym 2 dni w tyg zdalne. No i tylko 6h dziennie robie jednak ogromna roznice.
W miedzyczasie mam jeszcze 3 tyg urlopu przez wakacje, tez bedziemy w Polsce mąż zostanie krocej, wiec droga powrotna bedzie wyzwaniem. Planuje sama jechac z synem ok.9h pociagiem, z przesiadka, z walizka i brzuchem, a bedzie to juz polowa 7 miesiaca mam nadzieje ze dam rade, ale bilet juz kupilam

Edytowane przez buli_szufla
Czas edycji: 2023-07-04 o 07:08
buli_szufla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-04, 08:41   #1110
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Listopadowe mamy 2023

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Z krótkich to planuję po 5 sztuk z rozmiaru 62 i 68. Zwykłych, białych, do zakladania pod pajace. Raczej do marca nie będę ubierać krótkiego rękawka bez niczego na wierzch, bo w mieszkaniu trzymamy niższa temperaturę.

Co do śpiworka do zobacz sobie z Ewy Klucze/ Eevi na vinted, ja swój kupiłam za 40 zł, a jest jak nowy. Wzięłam rozmiar 56/62, myślę że na pierwsze 2 miesiące wystarczy. Może nie wygwiazdkuje linka, o taki:

https://eevi.pl/spiwory-i-kombinezon...vi-bezowy.html


Pod spód założę ciepleszego pajaca welurowego i myślę, że wystarczy jak nie będzie mrozów.
Wózek będziemy trzymać na piętrze, więc dziecko będę ubierać w mieszkaniu. Chyba się zdecyduje na ten zaffiro, bo na vinted niestety nic ciekawego nie trafiłam.Sporo, bo te kocyki są takie słodkie

Wysłane z mojego SM-G990B2 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

Bo mnie zaraz sumienie ruszy, że przesadziłam z kocykami ale tylko to mam w nadmiarze, reszta jest w rozsądnych ilościach

Wysłane z mojego SM-G990B2 przy użyciu Tapatalka
a powiem Ci,że kocyki to był najchętniej kupowany przez gości prezent, jak mi się dzieci rodziły.Także w pewnym momencie miałam ich multum


Ja zamówiłam tak typowy śpiworek do fotelika, a na wiosnę kupię taki bardziej otulacz.O taki śpiworek https://www.smyk.com/p/glik-nurek-2-...szary-i6388901

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Nie no, to ja jestem Grażyna, kupuję tylko na promocjach. Pajace wychodziły mi do 30 zł, bodziaki to w wielopakach głównie brałam typu 3 za 40 zł.

100 zł za pajaca bym nie dała

Wysłane z mojego SM-G990B2 przy użyciu Tapatalka
ja tak samo-albo promki, albo używki.Tylko nie kupuję nigdy używanych zestawów ciuszków, bo zazwyczaj jest tak,że połowa mi się nie podoba.A nie założę czegoś,co mi się nie podoba więc większość kompletuję osobno.

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

Cytat:
Napisane przez izan1222 Pokaż wiadomość
W marketach ciuszki można kupić za grosze. Napisz, czy coś ciekawego znajdziesz w Auchan Ja jutro zajdę do Action i Kauflandu, może tam też jest dział niemowlęcy (?) bo to 5 min piechotą od szkoły rodzenia

Właśnie zamówiłam zestaw w rozm. 56 na allegro: pajac, body z długim rękawem, półśpiochy, czapeczka i rękawiczki niedrapki za 80 zł
ja patrzyłam w piątek w Auchan i nie było niczego w moim guście.A tak naprawdę to cenowo też nie wychodziło jakoś super.Kiedyś w Tesco mieli fajne ubranka z F&F-fajne jakościowo i ładne. Szkoda,że już nie ma
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.

Edytowane przez butterfly20
Czas edycji: 2023-07-04 o 08:43
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-10-14 12:46:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:38.