Klub PP - Pijaczek Pokrzywy - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-10, 11:57   #601
kosmarka
Wtajemniczenie
 
Avatar kosmarka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 219
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

Hejka wizażanki, ja również dołączylam do waszego grona (wczoraj co prawda). Pokrzywki kupiłam sobie od razu dwie torby (za jedna płaciłam w aptece 1,65 zł). Płukankę na włoski zrobiłam (w sumie to dość mocna była (rondelek mamie zafarbowałam).
Ja osobiscie niemiałam problemów z jej wypiciem, od kilku lat pije kilka zielonych herbatek dziennie (głównie w pracy), myślę że jedna dziennie wystarczy z 1 łyżeczki.
Aha trudno powiedzieć mi jak podziałała płukanka (to był dopiero pierwszy raz wczoraj), zresztą zabiegów wczoraj wykonałam kilka, ale zdaje mi się, że lekko przycieminiło, tzn. nie widać odcienia rdzawego po resztkach farby., przez to chyba i odrost mniej znaczny.
kosmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-10, 12:16   #602
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

Cytat:
Napisane przez kosmarka Pokaż wiadomość
Hejka wizażanki, ja również dołączylam do waszego grona (wczoraj co prawda). Pokrzywki kupiłam sobie od razu dwie torby (za jedna płaciłam w aptece 1,65 zł). Płukankę na włoski zrobiłam (w sumie to dość mocna była (rondelek mamie zafarbowałam).
Ja osobiscie niemiałam problemów z jej wypiciem, od kilku lat pije kilka zielonych herbatek dziennie (głównie w pracy), myślę że jedna dziennie wystarczy z 1 łyżeczki.
Aha trudno powiedzieć mi jak podziałała płukanka (to był dopiero pierwszy raz wczoraj), zresztą zabiegów wczoraj wykonałam kilka, ale zdaje mi się, że lekko przycieminiło, tzn. nie widać odcienia rdzawego po resztkach farby., przez to chyba i odrost mniej znaczny.
Ja wlasnie czytalam ze od pokrzywy wlosy moga stac sie zielone wiec plukanki z pokrzywy powinno sie stosowac 2xtyg.
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-10, 13:36   #603
kosmarka
Wtajemniczenie
 
Avatar kosmarka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 219
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

ale to by było - od razu by było wiadomo, kto kogo mijamy na ulicy jest wizazanką , tzn. ta płukanka była takak jakoaś brązowawa.
Mówisz dwa razy w tyg. to dobzre akurat tak mniej więcej myję włoski.
Apropos pokrzywki polecę chyba po herbatkę pokrzywkową do kuchni-dziś jeszcze nie piłam.
kosmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-10, 13:45   #604
cochonnetta
Wtajemniczenie
 
Avatar cochonnetta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 167
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

a jak dlugie mają być te przerwy

bo pije juz 3 opakowanie, a żadnej przerwy nie robilam . no chyba, ze czasami zapomnialam to ze 3 dni nie pilam
cochonnetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-10, 13:59   #605
kosmarka
Wtajemniczenie
 
Avatar kosmarka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 219
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

Cytat:
Napisane przez cochonnetta Pokaż wiadomość
a jak dlugie mają być te przerwy

bo pije juz 3 opakowanie, a żadnej przerwy nie robilam . no chyba, ze czasami zapomnialam to ze 3 dni nie pilam
Gdzieś wyczytałąm, że: ziola w tym pokrzywe najlepiej pic etapami, ale systematycznie:
- np 1 miesiac pokrzywy, przerwa 2 tyg i znowu 1 m-c picia,
- albo na zmiane z innym zielskiem 1 pokrzywy, 1 miesisc (np. skrzyp polny-coś co pozytywnie tez wpływa na włoski) i potem znowu 1 m-c pokrzywy
- w czasie picia jakiegos ziola, dobrze jest w tym czasie plukać wlosy i przemywamy twarz takim tonikiem, robić maseczki wtedy dziala wiele skuteczniej

A czy ty zauważyłaś już jakieś efekty ?

Aha podobno krew też oczyszcza - cód ta pokrzywa.

Popijęmiesiąc i dam znać czy jakaś zmiana zaszła.
kosmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-10, 14:34   #606
Agusia007
Zadomowienie
 
Avatar Agusia007
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 457
GG do Agusia007
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

Cytat:
Napisane przez kosmarka Pokaż wiadomość
Gdzieś wyczytałąm, że: ziola w tym pokrzywe najlepiej pic etapami, ale systematycznie:
- np 1 miesiac pokrzywy, przerwa 2 tyg i znowu 1 m-c picia,
- albo na zmiane z innym zielskiem 1 pokrzywy, 1 miesisc (np. skrzyp polny-coś co pozytywnie tez wpływa na włoski) i potem znowu 1 m-c pokrzywy
- w czasie picia jakiegos ziola, dobrze jest w tym czasie plukać wlosy i przemywamy twarz takim tonikiem, robić maseczki wtedy dziala wiele skuteczniej

A czy ty zauważyłaś już jakieś efekty ?

Aha podobno krew też oczyszcza - cód ta pokrzywa.

Popijęmiesiąc i dam znać czy jakaś zmiana zaszła.
wydaje mi sie ze miesiac to za malo czasu, to juz nawe belisse czy silice bierze sie 3 miesiace a co dopiero herbatki..
__________________
Zapuszczamy włosy!!
So allein will ich nicht sein...Wo bistu du?
Das Feuer liebt mich..HILF MIR!
ein kleiner Mensch stirbt nur zum schein
wolte ganz allein sein..
Ich will ein Herzschlag kontrollieren
Ich muss Zerstören!Neein!
Nocny marek
Agusia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-10, 14:53   #607
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

Cytat:
Napisane przez Agusia007 Pokaż wiadomość
wydaje mi sie ze miesiac to za malo czasu, to juz nawe belisse czy silice bierze sie 3 miesiace a co dopiero herbatki..
Też mi się tak wydaje. Poza tym przecież my tu nie robimy jakiejś ostrej kuracji tylko tak po 1-2 szklankach herbatki dziennie. Także wydaje mi się, że można pić dłużej- a przerwę tak z tydzień. Powinno być wszystko ok
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-10, 15:31   #608
karateczka000
Zakorzenienie
 
Avatar karateczka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: ~.~.~.~
Wiadomości: 6 683
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

Czy przy pokrzywie mozna łykać cynk i wit.b (biorę juz od ponad pół roku)? dopiero teraz sobie o tym pomyślałam...
__________________
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~


karateczka000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-10, 15:37   #609
kokuryu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 828
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

Pokrzywę pijemy 3-4 miesiące, potem robimy miesiąc przerwy. Jeśli ich zabraknie doprowadzi sie do hiperwitaminozy.
karla _92 ---> Płukanka nie farbuje włosów na zielono. To całkowita BZDURA.
kokuryu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-10, 15:42   #610
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

Cytat:
Napisane przez kokuryu Pokaż wiadomość
Pokrzywę pijemy 3-4 miesiące, potem robimy miesiąc przerwy. Jeśli ich zabraknie doprowadzi sie do hiperwitaminozy.
karla _92 ---> Płukanka nie farbuje włosów na zielono. To całkowita BZDURA.
A nie orientujesz sie czy przy bratku okres picia i przerwy wynosi tyle samo?

A co do plukanki to nie sa moje slowa. Ja tak tylko czytalam ze komus wlosy przy codziennym plukaniu zrobily sie zielone
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-10, 15:50   #611
karateczka000
Zakorzenienie
 
Avatar karateczka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: ~.~.~.~
Wiadomości: 6 683
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

chciałam jeszcze dopisać, ze zaczęłam nie tylko pić pokrzywę, ale dodaję ją również do sauny parowej, którą dotychczas robiłam z rumiankiem
__________________
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~


karateczka000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-10, 15:52   #612
kokuryu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 828
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

karla_92 ---> jeśli przyjmujemy kilka ziół na raz, to warto skrócić okres ich picia. Nadmiar jest równie niebezpieczny, jak niedobór. Bratka nigdy nie piłam, dlatego nie orientuję się, jak intensywnie działa.

Płukanki stosowałam codziennie na blondzie i nic z kolorem się nie działo. Pokrzywa nie ma własciwości barwiących, nawet jeśli nałożymy świeży sok, a to też robiłam.
kokuryu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-10, 15:56   #613
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

Kokuryu dzieki za odpowiedz
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-10, 15:59   #614
kokuryu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 828
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

karla_92, nie ma za co!
kokuryu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-10, 17:14   #615
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

Cytat:
Napisane przez kokuryu Pokaż wiadomość
Pokrzywę pijemy 3-4 miesiące, potem robimy miesiąc przerwy. Jeśli ich zabraknie doprowadzi sie do hiperwitaminozy.
karla _92 ---> Płukanka nie farbuje włosów na zielono. To całkowita BZDURA.
Dzięki, Kokuryu. Czyli piję do 16 marca i do 16 kwietnia przerwa.
Tylko takie małe pytanie, czy w tej przerwie można pić jakieś inne ziółka, np. skrzyp?
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-10, 19:32   #616
tenarr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 409
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

poszłam do apteki specjalnie po pokrzywę, ale się zamyśliłam i powiedziałam poproszę miętę....i zorientowałam się dopiero po drodze do domu,,,,
więc przerwa w piciu pokrzywy - miętowa ...którą z resztą też bardzo lubię
tenarr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-10, 20:58   #617
OliwiaAnita
Raczkowanie
 
Avatar OliwiaAnita
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 478
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

czy zażywanie merz- special i jednoczesne wypijanie po filiżance pokrzywy 2 x dziennie to za dużo witamin i mikroelementów??
OliwiaAnita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-10, 21:04   #618
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
Po sesji już na szczęście jestem i to w dodatku ostatniej w kadencji teraz wracam do równowagi. Nawet babcia zauważyła, że już lepiej wyglądam (bez sinców pod oczami etc) także jest nadzieja.
To super

Cytat:
Napisane przez madzienka001 Pokaż wiadomość
a u mnie 3-ci dzien picia pokrzywki i płukanek.... nie wiem czy po włosch widac ale z pewnością po płukaniu pokrzywą tak....mniej sie przetłuszczja i to zdecydowanie mniej...jestem w szoku, wcześniej musiałąm myć włocy co dziennie!!!
Tak, ja też po płukaniu ziołami w tym pokrzywą, widzę zdecydowaną różnicę Zdecydowanie mniej przetłuszczające się włosy i jekieś takie...grubsze...

Cytat:
Napisane przez Porcelainnn Pokaż wiadomość

Jak u Was? Zastanawiam sie czy też nie zacząć pokrzywowych płukanek
Zacznij Mają rewelacyjny wpływ na włosy

Cytat:
Napisane przez biiibiii Pokaż wiadomość
virus nie wiedzialam, ze sie tu skryłaś teraz juz wiem dlaczego masz takie sliczne wloski,
ha! przejrzałam cie
bibi witaj Jaki wizaż jest mały Do śliczności im sporo brakuje, ale faktem jest, że pokrzywie zawdzięczam wiele Dziękuję Ci pięknie

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Ja wlasnie czytalam ze od pokrzywy wlosy moga stac sie zielone wiec plukanki z pokrzywy powinno sie stosowac 2xtyg.
Cytat:
Napisane przez kokuryu Pokaż wiadomość
karla _92 ---> Płukanka nie farbuje włosów na zielono. To całkowita BZDURA.
Tak jak pisze kokuryu, to absolutna bzdura.
Ja regularnie płukam pokrzywą, mam włosy blond i do zieloności to im daleko
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 08:03   #619
kosmarka
Wtajemniczenie
 
Avatar kosmarka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 219
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

Hejo wam koleżani

Dziś do parcy przyniosłam torbę pokrzywy tu też będę piła 1 filiżankę, może nikomu nie będzie przeszkadzał smrodek lekki.
kosmarka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-11, 12:30   #620
noell88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 544
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

Hej

Pilam codziennie pokrzywe przez 1 mies. Wlosy przestaly sie prztluszczac do tego stopnia, ze moglam ich nie myc 5 dni, bo sie nie przetluszczaly i byly czyste(wczesniej co 2 mylam).

Bardzo mi sie to nie podobalo, bo po takim czasie wlosy sa po prostu przyklapniete, ale sa czyste(mam krecone i nienawidze lakierow i kosmetykow do stylizacji,wiec zazwyczaj nie uzywam). Poza tym jakis loj powinien sie wytwarzac, to niezdrowe bez tego loju. Za to cera-mioooodzio taka czysta!

Wiec dalam sobie spokoj z pokrzywa, a w czasie przerwy lykalam humavit-tabletki ziolowe. Ale teraz wracam znowu wracam do pokrzywy, stesknilam sie za smakiem i czysta cera
noell88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 14:19   #621
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

Cytat:
Napisane przez noell88 Pokaż wiadomość
Hej

Pilam codziennie pokrzywe przez 1 mies. Wlosy przestaly sie prztluszczac do tego stopnia, ze moglam ich nie myc 5 dni, bo sie nie przetluszczaly i byly czyste(wczesniej co 2 mylam).

Bardzo mi sie to nie podobalo, bo po takim czasie wlosy sa po prostu przyklapniete, ale sa czyste(mam krecone i nienawidze lakierow i kosmetykow do stylizacji,wiec zazwyczaj nie uzywam). Poza tym jakis loj powinien sie wytwarzac, to niezdrowe bez tego loju. Za to cera-mioooodzio taka czysta!

Wiec dalam sobie spokoj z pokrzywa, a w czasie przerwy lykalam humavit-tabletki ziolowe. Ale teraz wracam znowu wracam do pokrzywy, stesknilam sie za smakiem i czysta cera
mam nadzieje, ze i na moja cere wpłynie tak zbawiennie jak na Twoją

dziewczyny a czy herbatka z bratka jest faktycznie niedobra? czytalam kiedys kiedys na wizazu o niej ale z tego co pamietam pojawialo sie sporo glosow ze jest nie dobra :/
Pokarzywa mi tak srednio smakuje, raczej wogole, a jesli bratke ma byc jeszcze gorszy to chyba sie nie zmusze;/
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 14:57   #622
raus
Raczkowanie
 
Avatar raus
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Pruszków
Wiadomości: 272
GG do raus
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

mi bratek nie smakował, ale ponoć efekty picia są wspaniałe dla cery. moja mama piła bratka dość długo, miała ładną cerę, ale rozregulował jej organizm, więc trzeba uważać z częstym piciem, max. raz dziennie - taka jest moja opinia, bo pewnie co organizm to efekty i działanie objawia się w inny sposób (wolniej, szybciej, lepiej, gorzej)
__________________
dbam o włosy (Jantar)
dbam o cerę (minerały, Himalaya Herbals Antisceptic)
dbam o siebie (Chodakowska, Michaels, Mel B)

raus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 16:21   #623
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

Cytat:
Napisane przez biiibiii Pokaż wiadomość
[...]
Pokarzywa mi tak srednio smakuje, raczej wogole, a jesli bratke ma byc jeszcze gorszy to chyba sie nie zmusze;/
Gdzieś na wątku omawiane były sposoby poprawy smaku ziół, przed dodawanie inncyh ziółek, miodu, łącznie z najzwyczajniejszym słodzeniem, które, jak się okazuje, nie jest szkodliwe dla właściwości ziół
Może do bratka dorzuć saszetkę owocowej herbaty dla zabicia smaku?
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 16:41   #624
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Dzięki, Kokuryu. Czyli piję do 16 marca i do 16 kwietnia przerwa.
Tylko takie małe pytanie, czy w tej przerwie można pić jakieś inne ziółka, np. skrzyp?
Cytat:
Napisane przez OliwiaAnita Pokaż wiadomość
czy zażywanie merz- special i jednoczesne wypijanie po filiżance pokrzywy 2 x dziennie to za dużo witamin i mikroelementów??
Dołączam sie do pytań

Cytat:
Napisane przez biiibiii Pokaż wiadomość
mam nadzieje, ze i na moja cere wpłynie tak zbawiennie jak na Twoją

dziewczyny a czy herbatka z bratka jest faktycznie niedobra? czytalam kiedys kiedys na wizazu o niej ale z tego co pamietam pojawialo sie sporo glosow ze jest nie dobra :/
Pokarzywa mi tak srednio smakuje, raczej wogole, a jesli bratke ma byc jeszcze gorszy to chyba sie nie zmusze;/
Ja tez poprosze A co do smaku to ja bratka poprostu uwielbiam I w weekendy pije nawet 3 torebki Ale maxymalnie 3, czyli tyle ile pisze. Bratek w porownaniu do pokrzywy jest o 100% lepszy

Cytat:
Napisane przez raus Pokaż wiadomość
mi bratek nie smakował, ale ponoć efekty picia są wspaniałe dla cery. moja mama piła bratka dość długo, miała ładną cerę, ale rozregulował jej organizm, więc trzeba uważać z częstym piciem, max. raz dziennie - taka jest moja opinia, bo pewnie co organizm to efekty i działanie objawia się w inny sposób (wolniej, szybciej, lepiej, gorzej)
A czy Twoja Mama robila przerwy w picu? Bo raczej picie 2-3 razy dziennie z przerwami np. tygodniowa po miesiacu picia nie powinno zaszkodzic. Czytalam caly watek o bratku i tam nic takiego nie pisalo No chyba że juz nie pamietam ale raczej nie.
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-11, 17:12   #625
raus
Raczkowanie
 
Avatar raus
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Pruszków
Wiadomości: 272
GG do raus
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

jej przygoda z bratkiem trwała tylko miesiąc, bo potem ponownym regulowaniu organizmu już do niego nie wróciła; tak jak mówiłam, co organizm to inna reakcja - jedne będą reagowały dobrze, inne gorzej
__________________
dbam o włosy (Jantar)
dbam o cerę (minerały, Himalaya Herbals Antisceptic)
dbam o siebie (Chodakowska, Michaels, Mel B)

raus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 08:44   #626
anytsuj
Zadomowienie
 
Avatar anytsuj
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: morza szum, ptaków śpiew
Wiadomości: 1 090
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

A może by tak jedną herbatkę z pokrzywy, a drugą ze skrzypu? Albo po dwie dziennie? czy to juz za dużo, żeby tez nie przesadzić.
anytsuj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 09:28   #627
tenarr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 409
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

czy możliwe ze wysypało mnie po pokrzywie? piję od jakichś 3 tygodni i mniej więcej w tym samym czasie rzuciłam palenie. Czy pokrzywa, skoro oczyszcza krew - wywala na zewnątrz to co mi napsuły papierosy ze skórą?

jak długo takie oczyszczanie może trwać??

pozdrawiam
tenarr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 09:34   #628
kosmarka
Wtajemniczenie
 
Avatar kosmarka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 219
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

Cytat:
Napisane przez anytsuj Pokaż wiadomość
A może by tak jedną herbatkę z pokrzywy, a drugą ze skrzypu? Albo po dwie dziennie? czy to juz za dużo, żeby tez nie przesadzić.
Może i przesadzisz . Proponuję po jednej ze skzrypu i pokrzywy. Też tak robię-piję od zeszłego tygodnia.


Ja mam takie pytanko do piajczek: czy można tą pokrzywę zalewać np. 2 razy tak jak zieloną herbatę
kosmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 09:48   #629
Porcelainnn
Zadomowienie
 
Avatar Porcelainnn
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 555
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

Niedługo mam nadzieję zacząć wcierki, więc będę musiała wyszukać jak je robicie. Zauważyłam, że włosy się mniej przetłuszczają. Do niedawna musiałam je myć codziennie. W ogóle dzień dobry wszystkim I witam Krakowianki
__________________
'Jak gdyby znajome szlaki wyznaczone na letnim niebie mogły równie łatwo prowadzić do więzienia, jak do niewinnych snów' (Camus)

I need perfection, some twisted selection that tangles me to keep me alive
Porcelainnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-12, 10:10   #630
raus
Raczkowanie
 
Avatar raus
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Pruszków
Wiadomości: 272
GG do raus
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

Cytat:
Napisane przez kosmarka Pokaż wiadomość
Ja mam takie pytanko do piajczek: czy można tą pokrzywę zalewać np. 2 razy tak jak zieloną herbatę
jedna szklanka/kubek to jedna/dwie torebki, raczej nie używa się tej samej torebeczki do zaparzania kolejnego wywaru, bo będzie już słabszy

Cytat:
Napisane przez Porcelainnn Pokaż wiadomość
Niedługo mam nadzieję zacząć wcierki, więc będę musiała wyszukać jak je robicie. Zauważyłam, że włosy się mniej przetłuszczają. Do niedawna musiałam je myć codziennie.
wcierki możesz robić z gotowych, kupnych w kosmetycznym wód brzozowych i pokrzywowych, zawierają alkohol więc i zapobiegają przetłuszczaniu się włosów domowej roboty możesz robić płukanki w wcierki opisane na wątku: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255 do nich jednak czasami potrzeba bardziej wyszukanych składników niż ziele skrzypu i pokrzywy
__________________
dbam o włosy (Jantar)
dbam o cerę (minerały, Himalaya Herbals Antisceptic)
dbam o siebie (Chodakowska, Michaels, Mel B)

raus jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:41.