Który miesiąc najlepszy na ślub? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-06, 12:00   #1
Kalli
Przyczajenie
 
Avatar Kalli
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: IE
Wiadomości: 7
Question

Który miesiąc najlepszy na ślub?


Chcialam zapytac o Wasze opinie, który miesiąc/miesiące są Waszym zdaniem najlepsze na zorganizowanie ślubu z weselem?

Zaznaczam że nie chodzi mi o powody sentymentalne (rocznica, ulubiona data, przesądy itd.), interesuje mnie bardziej praktyczne podejscie do tematu jak np pogoda, ceny, dostepność kwiatów czy inne problemy z którymi się spotkałyście.

Będę wdzięczna jeśli dziewczyny które są już po i które są w trakcie organizowania swoich ślubów napisały kilka uwag, czy są/były zadowolone z wyboru miesiąca czy za drugim razem wybrałyby inny miesiąc i dlaczego.

Za wszystkie odpowiedzi z góry dziekuję!
Kalli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 13:22   #2
Mustique
Lena
 
Avatar Mustique
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 12 229
Dot.: Który miesiąc najlepszy na ślub?

moim zdaniem..

to po sezonie- za sezon uważam przełom maja / sierpnia; ewentualnie września.

jeszcze w październiku i we wrześniu mozna spotkać piękną pogodę.

jak to jest z zamawianiem sal i wszystkiego " slubnego"- niestety nie mogę powiedzieć. ślub mały i skromny... wersja- minimalistyczna

sama miałam ślub we wrzesniu i nie było problemu... no moze miałąm kilka zastrzeżeń do pogody,. .ale w górach jest ona nieprzewidywalna
__________________
Mała, Wredna, Bezczelna..
ale jakże zadowolona z siebie!
Mustique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 13:24   #3
fafla
Raczkowanie
 
Avatar fafla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: z domu...
Wiadomości: 48
GG do fafla
Dot.: Który miesiąc najlepszy na ślub?

Ja mam koniec września bo wtedy już nie jest tak ciepło a pogoda nadal może być całkiem ładna.

Dla mnie mogła by też być wiosna Lata nie chciałam za barzdzo bo po pierwsze pół roku temu jak rezerwowałam salę to na lato terminu nie było w weekend a po drugie właśnie o temperatury chodzi. Ja mam skłonności do omdlewania Nie dosyć że ciepło to jeszcze suknia lekka nie jest, stres itp itd Tż też na ciepło uczulony jeśli nie może założyć szortów i popływać w zimnej wodzie albo uprażyć się na plaży
Nasze lato nieprzewidywalne jest i deszczyk może być zawsze. Chociaż podobno dobrym ludziom nawet pogoda sprzyja

Zima jest bardzo urokliwa ale z drugiej strony na weselu trzeba będzie cały czas w sali siedzieć i wszyscy jak się obiedzą to nie będą chcieli tańczyć
__________________
Razem 31/01.01.2008 (przynajmniej nigdy nie zapomnę o rocznicy poznania)
Zaręczyny c. 09.07.2010 (tu mam problem z dokładną datą
Wielki dzień 22/23.09.2012 już niedługo coraz bliżej
fafla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 15:31   #4
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Który miesiąc najlepszy na ślub?

W naszym kraju pogoda jest bardzo kapryśna i nie ma miesiąca w którym na 100% nie będzie padało w dzień ślubu. Najtaniej jest w styczniu/lutym i uważam że to najlepsze miesiące na ślub zimowy (w grudniu często nie ma jeszcze śniegu)
Suknię można kupić z wyprzedaży (trwa od sierpnia/września w listopadzie zostają same niedobitki)
Alkohol najbardziej opłaca się kupować w grudniu. Niestety zimą ceny kwiatów nie są niskie a większość z gatunków jest po prostu nie dostępna.

My wybraliśmy MAJ Już jest ładnie zielono, ale nie tak upalnie jak w czerwcu. Mimo wszystko jeszcze sporo par ufa przesądom i brak r oraz wiara w to, że "w maju ślubu się nie bierze" z czym się już spotkaliśmy wielokrotnie
Kwitnie wiele wiosennych kwiatów (moja ukochana Hortensja i powoli kończą się tulipanki)
Plus jest taki, że w maju poszerza się ilość dostępnych wycieczek w biurach podróży a ceny znacznie niższe (to tak dodatkowo )
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 18:07   #5
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Który miesiąc najlepszy na ślub?

Ja miałam w planach ślub w okresie letnio-wczesnojesiennym. Ostatecznie stanęło na sierpniu. Niestety nikt nie jest w stanie przewidzieć pogody. Moja siostra miała ślub w środku września i był taki upał, że mało kto się tego spodziewał. Ja z kolei trafiłam na bardzo przyjemną sobotę sierpnia (temp około 25 stopni, słońce z bardzo wskazanym lekkim wiatrem, więc nie było za gorąco a raczej w sam raz). Jednak wszystkie inne soboty tego sierpnia były baaardzo deszczowe, temp poniżej 20 stopni.

Dlatego chcieliśmy ślub w cieplejszym okresie, bo do zimowej pory nie jestem jakoś przekonana.
__________________
Zmieniaj swoje życie

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2011-01-06 o 18:08
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 19:22   #6
kinia_1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: Który miesiąc najlepszy na ślub?

Osobiscie miałam ślub w lipcu, ale my chcielismy w sezonie letnim. Pierwszy termin planowaliśmy na 26 czerwca natomiast był zajęty więc wybraliśmy 3 lipca 2010 Pogoda była słoneczna chociaż około 14-ej popadał deszczyk ale później i wcześniej było słonecznie.
__________________
Kinia
kinia_1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 20:07   #7
alonka00
Zakorzenienie
 
Avatar alonka00
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Roztocze
Wiadomości: 3 547
GG do alonka00
Dot.: Który miesiąc najlepszy na ślub?

moim zdaniem wrzesień bo nie ma upałów i maj bo to przepiękny miesiac
__________________
Mama pamięta...
6.12.2011

1.07.2013
alonka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-06, 20:19   #8
tenebrosa
Wtajemniczenie
 
Avatar tenebrosa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: LSW (lubelskie)
Wiadomości: 2 523
Dot.: Który miesiąc najlepszy na ślub?

Lipiec. Pogoda (prawie) gwarantowana - jeśli chcesz, żeby wieczory były ciepłe, mniej oblegany niż sierpień czy czerwiec.
__________________
tenebrosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 21:01   #9
Askatasuna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Dirty South
Wiadomości: 554
Dot.: Który miesiąc najlepszy na ślub?

No cóż, pewnie większość Wizażanek zarekomenduje Ci miesiąc, który same wybrały, bo chyba jednak rzadko się zdarza, żeby ktoś był z wyboru niezadowolony- wrażenia ze ślubu pewnie przesłaniają wszelkie niedogodności związane z jego organizacją

Ja zdecydowałam się na sierpień, ponieważ koniecznie chciałam mieć ślub w tej bardziej słonecznej części roku,a więc w okresie maj-wrzesień, nie wyobrażałam sobie swojego zimowego ślubu. Zwłaszcza, że w moim mieście zimą rzadko utrzymuje się malowniczy biały śnieg- zaraz topnieje, albo robi się czarny od brudu z szos i ulic, a poza tym mróz nie pozwala na wyjście gości z sali czy zdjęcia na zewnątrz lokalu. Myślę, że sierpień to dobry miesiąc- ZAZWYCZAJ jest wtedy ciepło i słonecznie, dni są jeszcze dość długie, wydaje mi się, że nie ma problemów z kwiatami.

Z resztą, jak już pisała Wizażanka wyżej- w Polsce pogody zupełnie nie przewidzisz i w sumie to najlepiej o niej nie myśleć, bo po co się denerwować, co ma być to będzie.
Askatasuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 23:31   #10
Roougee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gryfino
Wiadomości: 1 282
Dot.: Który miesiąc najlepszy na ślub?

Nie wyobrażam sobie ślubu zimą ze względu na stroje, buty itp. Pierwsza data była ustalona na wrzesień, ale z kilku powodów przełożyliśmy na kwiecień. Chciałam maj ze względu na bez, ale niestety tam gdzie robimy wesele nie mieli wolnych niedziel ze względu na komunie- mieli już rezerwacje, a my koniecznie chcieliśmy z poprawinami. U mnie miesiące czerwiec-sierpień odpadł na początku ze względu na moją chrzestną
__________________

Roougee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 11:31   #11
niunia32
Zakorzenienie
 
Avatar niunia32
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 987
Dot.: Który miesiąc najlepszy na ślub?

mi się zawsze marzył sierpień. i taki miesiąc wybraliśmy..

co do pogody to nie mam pewności. chciałabym, żeby było słonecznie ale nie upalnie.
koniec sierpnia to wieczory są już chłodniejsze.
goście będą mogli spokojnie wyjść na dwór zapalić papierosa czy choćby odetchnąć chwile

nie myślałam o wyborze kwiatów nim ustalaliśmy ślub. jakoś z kwiatami nie mam problemu.
__________________
Nasz Ślub 27.08.2011

Malinka

Haniusia
niunia32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-07, 18:43   #12
buziak1
Raczkowanie
 
Avatar buziak1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 373
Dot.: Który miesiąc najlepszy na ślub?

sierrrrrrrrrrrrrrrrrpień
bo?

bo ja tak mam

ale podobałoby mi się także jesienią, wśród lecących, złoto-rudawych liści...
buziak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 18:54   #13
kotka20093
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 941
Dot.: Który miesiąc najlepszy na ślub?

każdy miesiąc ma swoje plusy i minusy, ja miała ślub w sierpniu uważam że to był dobry wybór było ciepło nie upał tylko tak 25 stopni, długi dzień, nie było mi zimno w kościele ani przy składaniu życzeń. ale pogoda zawsze może byc ładna lub brzydka czy to w lato czy w zime.
podoba mi sie też;
grudzień w Boże Narodzenie
plusy;
jak jest sniego to super to wyglada na zdjęciach i jest taki fajny klimat
możesz sie wystylizować na królowa śniegu
fajna data-maz nie zapomni o rocznicy
minusy:
może nie być sniegu tylko chlapa
w kosciele jest zazwyczaj lodowato
w święta jest większy problem z kosmetyczka i fryzjerka

listopad, luty
plusy
jest zazwyczaj mało chętnych na te miesiące także bez problemu znajdziesz sale jak Ci odpowiada
kotka20093 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 19:46   #14
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Który miesiąc najlepszy na ślub?

my wybraliśmy końcówkę sierpnia (spodziewam się, że będzie jeszcze ciepło i ładnie, ale już nie duszno i parnie i burzowo - bo taki jest lipiec zwykle). U mnie pojawił się jeszcze jeden powód (dotychczas chyba nie wymieniony). Mianowicie duża część rodziny ma obecnie dzieci w wieku szkolnym, i o ile dla młodego małżeństwa, czy starszej cioci data nie gra roli, o tyle dzieci nie mogą tak sobie ot opuścić lekcji i jechać na drugi koniec Polski na wesele. Dlatego wiedzieliśmy, że muszą to być wakacje.
A że w lipcu ciężko dostać frezje (moje ulubione ) to sierpień. Miał być 20. ale na sali był to jedyny zajęty termin, jak rezerwowaliśmy. Moja mama powiedziała, że jak będzie 13-stego, to umrze z nerwów (i tak pewnie będzie panikować no ale coż...). Tak więc stanęło na 27. I dużo osób chwali ten wybór "bo można sobie zrobić jeszcze taki krótki wakacyjny wypad w Bieszczady przy okazji Waszego wesela"
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 19:53   #15
Almariel
Zakorzenienie
 
Avatar Almariel
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 8 992
Dot.: Który miesiąc najlepszy na ślub?

Ja jeszcze nie wiem, czy wybrałam dobrze, pożyjemy zobaczymy. Padło na sierpień, raczej z powodów sentymentalnych właśnie. Mam nadzieję, że padać nie będzie, ale również, że nie będzie upału.
Uważam, że wiosenne miesiące, jak kwiecień, maj są również super na ślub.
Almariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 20:59   #16
Tanitka
Rozeznanie
 
Avatar Tanitka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 834
Dot.: Który miesiąc najlepszy na ślub?

My wybraliśmy wrzesień... jakoś tak bez żadnego zastanowienia. To była pierwsza myśl, ale jakbym oprócz września miala wybrać inny miesiąc to byłby to maj - choć w tym roku był bardzo deszczowy...

Tekayka w maju jak w raju
__________________
Więc teraz serca mam dwa...
Tanitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 08:25   #17
Nattiv
Zakorzenienie
 
Avatar Nattiv
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9 030
Dot.: Który miesiąc najlepszy na ślub?

My wybraliśmy 15 września Z kilku powodów:
1. Źle znoszę upały i nie chciałam w środku lata ślubu. We wrześniu jest jeszcze wystarczająco ciepło.
2. Na początku wakacji będę bronić pracy licencjackiej i chciałam mieć trochę czasu później na przygotowania ostatnie.
3. Miał być początek września, ale Tż powiedział, że po 10-tym, bo będzie po wypłacie jakby się pojawiły jakieś nieprzewidziane wydatki jeszcze.
4. Mamy kucharkę i o tej porze w hurtowniach będą bez problemu dostępne owoce i warzywa i po korzystniejszej cenie.

No to chyba tyle
__________________

Kallos Sthenos - Piękno i Siła
Nattiv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 14:40   #18
justi699
Zakorzenienie
 
Avatar justi699
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wschód....
Wiadomości: 8 507
Dot.: Który miesiąc najlepszy na ślub?

mi się marzy czerwiec najbardziej
jakos tak najbardziej przyjemnie mi się kojarzy

ale daty nie wybraliśmy jeszcze więc to może ulec zmianie
chociaż w zimie to bym raczej na pewno nie chciała
__________________



Nasz Ślub

Jesteś z nami
11.05.2015, godz. 13.30
justi699 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 15:36   #19
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Który miesiąc najlepszy na ślub?

dla mnie zdecydowanie odpadał czerwiec, lipiec i sierpień, idealny jest maj, wrzesień czy początek października

My wybraliśmy wrzesień (dokładnie 18) i wszystko było super łącznie z pogodą, była śliczna, jesienna, słoneczna pogoda ale z pogodą wiadomo jak to jest, trzeba mieć troszke farta, mój kuzyn np. w sieprniu miał paskudną pogode ulewa była straszna, wichura nawet

Edytowane przez acelinka
Czas edycji: 2011-01-10 o 06:57
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-08, 16:50   #20
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Który miesiąc najlepszy na ślub?

Cytat:
Napisane przez Tanitka Pokaż wiadomość
My wybraliśmy wrzesień... jakoś tak bez żadnego zastanowienia. To była pierwsza myśl, ale jakbym oprócz września miala wybrać inny miesiąc to byłby to maj - choć w tym roku był bardzo deszczowy...

Tekayka w maju jak w raju
My rowniez myśleliśmy o wrześniu, ale TŻ wypalił Maj i mi się spodobało. Nasz fotograf miał wolny akurat jedną sobotę, na szczęście DJ którego bardzo chcieliśmy również i dopiero do nich dobieraliśmy salę Mieliśmy farta bo umowę podpisaliśmy pod koniec czerwca'10 na maj 20011 akurat nowiutka sala i wyszło znacznie taniej
Nie przejmuję się deszczem cieszę się, że będzie zielona trawka i będą kwitły drzewa. Najważniejsze by na plener wybrać nie deszczowy dzień
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 19:36   #21
Miecia85
Raczkowanie
 
Avatar Miecia85
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 64
Dot.: Który miesiąc najlepszy na ślub?

Sami długo się zastanawialiśmy z narzeczonym koniec czerwca lub początek września wybraliśmy wrzesień bo:
1. świeże tanie i ogólnodostępne warzywa i owoce,
2. umiarkowana pogoda ale nie do przewidzenia
3. naturalna opalenizna po lecie
4. okres wakacyjny = więcej czasu na przygotowania dla nas i rodzinki

Zimę odradzam byłam starszą ( zmarzłam w stópki bo w kozakach nie ładnie, miałam wypieki po mrozie i PM też - przez pół imprezy, kwiaty droższe i ograniczony wybór, samochód ciężko było umyć przed szybko się zabrudził, Sukienka młodej też. Oczywiście taniej na sali.)
__________________
10 wrzesień 2011
Miecia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 20:49   #22
e49b640a255e4f36f4ca0389c216c83b5b764891_6122d6f2c8cf5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 040
Dot.: Który miesiąc najlepszy na ślub?

My wybraliśmy kwiecień
1. ze względów sentymentalnych
2. zawsze chciałam mieć ślub w wiosnę, marzę o zdjęciach w plenerze w śród soczyście zielonej trawy i kwitnących drzew owocowych wszystko wtedy budzi się do życia
3. też myśleliśmy o maju udało nam się tak, że zaczynamy ślub w kwietniu a kończymy w maju bo nasza data to 30 kwiecień
4. jeszcze jedna ważną sprawą dla mnie była temperatura, w letnie miesiące może padać deszcz ale też może być duży upał a zabawa w upale nie jest najlepsza, a nie zawsze klimatyzacja super działa
e49b640a255e4f36f4ca0389c216c83b5b764891_6122d6f2c8cf5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 19:08   #23
madziares25
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 091
Dot.: Który miesiąc najlepszy na ślub?

Hmmm...
Ja myślałam o czerwcu...
Początek wakacji, zazwyczaj ładnie- marzył mi się 11 czerwiec 2011 r.( pobralibyśmy się w 4 rocznicę poznania się), niestety narzeczony uparł się na sierpień...że niby więcej pieniążków odłozy itp...i mamy 20 sierpnia 2011 r.i ja głupia się zgodziłam, dużo bym dała za ten czerwiec, nie wiem czemu, tak jakoś mi się ta data spodobała:-(
madziares25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 21:52   #24
jud
Raczkowanie
 
Avatar jud
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: podkarpackie/lubelskie
Wiadomości: 78
Dot.: Który miesiąc najlepszy na ślub?

Sierpień!
__________________
minerałki
wymarzona żona
jud jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 15:27   #25
passion80
Zakorzenienie
 
Avatar passion80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15 643
Dot.: Który miesiąc najlepszy na ślub?

Kucharka mówiła, że na tańsze owoce i warzywa najlepszy wrzesień jak ktoś lubi upały to może ryzykowac lipiec/sierpień a może i czerwiec. Wiem wiem, że nawet w majtu czy we wrześniu może żar lac się z nieba ale większe prawdopodobieństwo jest latem koleżanka miała w tym roku w październku, podogas piekna, słonecznie, bez deszczu, fajnie było z sali wyjść na dwór bo chłodno(nawet zmino) ale w kościele każdy baaardzo zmarznął. A liści kolorowych jeszcze nei było my mamy maj, bo to taki ładny miesiąc mam nadzieję że nei będzie upału, wichury burzy itp. Mi sie marzył ślub w boże narodzenie bo fajny klimat itp ale wyszlo jak wyszlo. W świeta trudno o fyzjera, kosmetyczke itp PM jakos sobie poradzi bo za ten jedyny dzien zapłaci 2x więcej za usługę gorzej z goścmi. Zimowe misiące-może być chlapa, jak ostatnio zreszta iwdać. Marzec kwiecień mmi sie nie podoba bo zazwyczaj jest brzydko. No może ten kwiecień mże się zdarzyć ładny, ale wtedy jeszcze nic nie kwitnie.
__________________
28.05.2011
29.08.2013
passion80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 19:05   #26
Firlejka
Raczkowanie
 
Avatar Firlejka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Chrząszczłewoszyce, Powiat Łękołowy ;-)
Wiadomości: 324
Dot.: Który miesiąc najlepszy na ślub?

My wybraliśmy WRZESIEŃ
Może dlatego, że:
- wolę jesień od innych pór roku (sama przyszłam na świat we wrześniu) ,
- we wrześniu jest jeszcze w miarę ciepło, a nie ma upałów, których nie cierpię
- śmiało można popstrykać fotki w plenerze - jest zielono

Bardzo lubię wrzesień i nie widzę siebie w sukni ślubnej w innym miesiącu aniżeli właśnie we wrześniu
__________________
Firlejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 19:11   #27
conslusion
Rozeznanie
 
Avatar conslusion
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 586
Dot.: Który miesiąc najlepszy na ślub?

maj
- jest już ciepło, ale nie gorąco
- powietrze jest rześkie, wiosenne
- dzień jest długi, więc ślub można spokojnie zrobić nawet i o 16
- nie ma komarów
- nie krzyżujemy rodzinie i znajomym wakacyjnych planów
conslusion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 19:20   #28
Atila
Zadomowienie
 
Avatar Atila
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sandomierz
Wiadomości: 1 045
Dot.: Który miesiąc najlepszy na ślub?

maj i sierpień

My wybraliśmy sierpień
__________________

10.06.2009
24.12.2009

21.08.2010

Atila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 22:19   #29
krota
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 88
Dot.: Który miesiąc najlepszy na ślub?

Miesiące zimowe są najwygodniejsze, nie ma problemu z terminami, dobre rabaty w restauracjach, bo konkurencji brak, nie wyganiają z sali ślubów, bo czeka już następna para do tego oryginalnie, bo prawie wszyscy ślubują wiosną lub latem
krota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 13:48   #30
randadanda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 20
Dot.: Który miesiąc najlepszy na ślub?

najlepszy ten kiedy najlepsza pogoda czyli ciężko utrafić :P
randadanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:06.